Just_Psy

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 19.03.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke33945034156
Ø Razina7,410,009,689,08
Pobjede1717450,59%00,00%1852,94%9158,33%
Izgubljene1623547,83%00,00%1544,12%6139,10%
Neriješeno5361,58%00,00%12,94%42,56%
Preživjele bitke1077431,74%00,00%1338,24%6340,38%
Uništenih tenkova321700,9500,00501,471951,25
Odnos razaranja1,390,002,382,10
Otkriveno tenkova396211,1700,00391,151901,22
Počinjena šteta1.107,840,002.524,592.160,28
Bodovi zauzimanja207400,6100,0000,00140,09
Obrambeni bodovi130220,3800,0080,24530,34
Iskustvo576,030,00830,29876,06
WN71164,220,001611,971582,86
WN81539,270,002609,832427,36
Ukupno
Bitke33945
Ø Razina7,41
Pobjede1717450,59%
Izgubljene1623547,83%
Neriješeno5361,58%
Preživjele bitke1077431,74%
Uništenih tenkova321700,95
Odnos razaranja1,39
Otkriveno tenkova396211,17
Počinjena šteta1.107,84
Bodovi zauzimanja207400,61
Obrambeni bodovi130220,38
Iskustvo576,03
WN71164,22
WN81539,27
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke34
Ø Razina9,68
Pobjede1852,94%
Izgubljene1544,12%
Neriješeno12,94%
Preživjele bitke1338,24%
Uništenih tenkova501,47
Odnos razaranja2,38
Otkriveno tenkova391,15
Počinjena šteta2.524,59
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi80,24
Iskustvo830,29
WN71611,97
WN82609,83
Zadnjih 30 dana
Bitke156
Ø Razina9,08
Pobjede9158,33%
Izgubljene6139,10%
Neriješeno42,56%
Preživjele bitke6340,38%
Uništenih tenkova1951,25
Odnos razaranja2,10
Otkriveno tenkova1901,22
Počinjena šteta2.160,28
Bodovi zauzimanja140,09
Obrambeni bodovi530,34
Iskustvo876,06
WN71582,86
WN82427,36
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede327,27%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene872,73%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke19,09%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova90,8200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,900,000,000,00
Otkriveno tenkova70,6400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.624,640,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo481,640,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede327,27%
Izgubljene872,73%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke19,09%
Uništenih tenkova90,82
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova70,64
Počinjena šteta1.624,64
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo481,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede266,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene133,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke133,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta40,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo392,330,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede266,67%
Izgubljene133,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke133,33%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta40,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo392,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke589000
Pobjede23940,58%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene35059,42%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke21636,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3410,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,910,000,000,00
Otkriveno tenkova5320,9000,0000,0000,00
Počinjena šteta981,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja4660,7900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi27164,6100,0000,0000,00
Iskustvo450,580,000,000,00
Ukupno
Bitke589
Pobjede23940,58%
Izgubljene35059,42%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke21636,67%
Uništenih tenkova3410,58
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova5320,90
Počinjena šteta981,83
Bodovi zauzimanja4660,79
Obrambeni bodovi27164,61
Iskustvo450,58
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke681503070
Pobjede317246,54%00,00%1136,67%3144,29%
Izgubljene339849,86%00,00%1963,33%3955,71%
Neriješeno2453,60%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke252537,05%00,00%826,67%1927,14%
Uništenih tenkova58510,8600,00260,87420,60
Odnos razaranja1,360,001,180,82
Otkriveno tenkova73091,0700,00361,201241,77
Počinjena šteta1.064,750,001.969,271.828,34
Bodovi zauzimanja65060,9500,001344,471572,24
Obrambeni bodovi163532,4000,0036012,004115,87
Iskustvo502,560,00434,57562,03
Ukupno
Bitke6815
Pobjede317246,54%
Izgubljene339849,86%
Neriješeno2453,60%
Preživjele bitke252537,05%
Uništenih tenkova58510,86
Odnos razaranja1,36
Otkriveno tenkova73091,07
Počinjena šteta1.064,75
Bodovi zauzimanja65060,95
Obrambeni bodovi163532,40
Iskustvo502,56
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke30
Pobjede1136,67%
Izgubljene1963,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke826,67%
Uništenih tenkova260,87
Odnos razaranja1,18
Otkriveno tenkova361,20
Počinjena šteta1.969,27
Bodovi zauzimanja1344,47
Obrambeni bodovi36012,00
Iskustvo434,57
Zadnjih 30 dana
Bitke70
Pobjede3144,29%
Izgubljene3955,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1927,14%
Uništenih tenkova420,60
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova1241,77
Počinjena šteta1.828,34
Bodovi zauzimanja1572,24
Obrambeni bodovi4115,87
Iskustvo562,03

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke296000
Pobjede12040,54%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene17559,12%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,34%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8428,38%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2190,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,030,000,000,00
Otkriveno tenkova3381,1400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.846,780,000,000,00
Bodovi zauzimanja850,2900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2820,9500,0000,0000,00
Iskustvo632,750,000,000,00
Ukupno
Bitke296
Pobjede12040,54%
Izgubljene17559,12%
Neriješeno10,34%
Preživjele bitke8428,38%
Uništenih tenkova2190,74
Odnos razaranja1,03
Otkriveno tenkova3381,14
Počinjena šteta1.846,78
Bodovi zauzimanja850,29
Obrambeni bodovi2820,95
Iskustvo632,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (337)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
ELC EVEN 90 8685,46778213854,12%1506,83
ISU-15281514,84591189852,21%1639,13
O-I6647,98405148247,50%1015,55
Lorraine 40 t 81143,70531128246,49%1336,08
KV-261115,72617116957,49%2315,36
MT-256375,0535492748,00%1121,76
FV4005 Stage II102220,8166081952,01%1819,56
T-34-85M 61099,1073579956,32%2309,41
M446735,2842878149,94%1391,01
IS-381276,9667171054,65%1563,74
O-Ni7802,7944565048,77%968,97
Rhm.-Borsig Waffenträger81564,0462861051,15%1725,27
Charioteer81572,3061946849,57%1918,78
SU-1527961,0242446248,05%1289,68
T4991098,4765644050,91%1724,90
T-4481101,5460443849,77%1557,96
M54 Renegade 81682,1287443554,71%2007,60
Type 4 Heavy91081,1748440340,69%792,76
LTTB8527,7642536245,58%822,24
Type 64 6672,8560035552,96%2125,38
Type 5 Heavy102468,4872835254,55%1913,68
Pz.Kpfw. I Ausf. C3166,7724632142,99%675,74
G.W. Tiger (P)81007,6249932053,75%1307,61
O-Ho8835,1947231945,45%746,46
SU-1006726,4941831649,68%1256,28
M18 Hellcat6333,5526531344,73%362,51
IS-7102525,7389230856,82%2574,63
P.44 Pantera81276,9267130349,50%1814,37
T675247,4323228143,77%349,71
T-54 ltwt.9872,3549827644,93%1266,19
BT-7482,9615626945,35%74,25
Object 277102210,7782326852,99%2031,74
Object 70491705,5857225249,21%1367,44
T-34-856590,6841224446,31%1109,09
G.W. Panther7752,7842724049,58%917,19
Škoda T 256862,9056922453,57%2053,30
SU-130PM 81744,8375522152,04%1873,78
Hummel6471,7329621136,02%456,76
SU-100Y 6992,2152721150,24%1868,25
T26E5 Patriot 81205,5578020749,76%1538,78
T-100 LT101178,7366620248,02%1545,54
Progetto CC55 mod. 5481238,4270119958,29%1574,61
60TP Lewandowskiego102940,2091019358,55%2644,13
LTG7466,6737618049,44%854,36
Panhard EBR 105101413,4968717151,46%1881,14
AMX M4 mle. 5191964,3687816658,43%1946,01
T-34-3 81755,5890016553,94%2457,65
T-103 81625,2272316450,00%2017,42
M40/M4381056,4260515855,70%1144,62
SU-100M17909,0948215754,78%1375,02
Object 140102167,8878615649,36%2014,69
Panhard AML Lynx 6x68696,3855115543,87%1269,02
STA-2 81099,1161015439,61%1418,69
Super Hellcat 71104,8274315363,40%2034,30
Object 43091684,3077214948,99%1793,02
Grille5362,4129413854,35%711,97
T25/27544,0630313539,26%499,20
Bat.-Châtillon 25 t AP91539,6958313448,51%1709,43
Super Conqueror102284,5479013347,37%1777,43
IS7862,2149113147,33%1103,11
CS-63102145,7791813167,94%2102,99
A-205104,8918213043,08%121,13
VK 16.02 Leopard5204,9725512948,84%542,48
Pz.Kpfw. II Luchs4198,7927212857,81%717,54
T92 8571,9865512449,19%1017,98
T-5491043,9662412156,20%1065,61
T-345296,4327811952,10%653,92
AMX ELC bis5346,1832311951,26%1220,16
AMX AC mle. 4881191,3060611846,61%1246,21
Char Futur 4 92005,4478311756,41%2170,31
P.43 bis61011,0956111553,04%2346,87
T110E5102741,0291511554,78%2703,35
TNH 105/100081070,0659411442,11%1135,79
FV3046573,8232311341,59%877,56
T2971251,1777411252,68%1900,36
O-I Experimental5272,1127310849,07%332,11
Leopard Prototyp A91889,9788710754,21%2047,41
122 TM 81742,1579310548,57%2096,34
AE Phase I 91797,4588210354,37%1932,02
T-1091225,7661910151,49%1171,28
G.W. Tiger91161,1550910058,00%1150,45
SDP 60 Gonkiewicza92250,527389850,00%2197,33
Leopard 1102521,808459252,17%2205,50
IS-2-II81025,836348951,69%1200,59
T 55A 91725,858348853,41%1896,14
Vz. 55101878,826488739,08%1280,75
M10 RBFM 5719,496038654,65%1606,61
SU-1018837,884508440,48%721,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5866,615778460,71%2855,16
Rheinmetall Skorpion G 81066,744148442,86%911,63
Obsidian 81369,849338357,83%1956,32
STG Guard 81358,026438353,01%1649,92
FV4004 Conway91451,595348253,66%1306,25
AMX 12 t6518,214057850,00%1626,45
Emil II91740,948087761,04%1888,98
T-505173,392867741,56%379,14
Object 268 Version 4102058,306607740,26%1396,60
Caernarvon81437,997067651,32%1750,90
A-436616,094527552,00%1207,43
Bat.-Châtillon 25 t102219,437737448,65%2036,76
T-437601,324297447,30%859,13
AMX 50 Foch91821,587267458,11%1799,95
CS-52 LIS 81301,866077445,95%1412,05
Conqueror91697,658997256,94%1791,18
Manticore101158,897397051,43%1456,91
Gonsalo 81678,368887057,14%2096,06
M8A14216,871836839,71%309,52
Pz.Sfl. IVb4167,381836850,00%389,49
Object 25791163,665596844,12%947,90
Panhard EBR 909919,446796640,91%1375,69
T-34-281639,639316353,97%2612,90
T71 CMCD7588,335256149,18%1403,48
TNH T Vz. 5191802,568035938,98%1575,07
Type 91 Heavy363,291685947,46%84,42
Panhard AMD 178B6405,664595851,72%1133,84
Hotchkiss EBR7643,214785848,28%1556,75
BZ-5871336,447515756,14%2073,26
Type 95 Heavy466,053045653,57%145,67
T376404,684185650,00%1081,18
M415242,532225545,45%200,47
T9591785,268575352,83%1442,09
Cromwell6745,065885255,77%1706,64
Emil I81399,277845158,82%1722,70
M127682,143525141,18%641,92
AMX 13 757544,244105042,00%1061,64
LTC II 91276,947085062,00%1745,97
T28 Concept 7753,434194959,18%1054,14
Object 268101738,105264850,00%1211,28
AMX 50 Foch B102995,739274858,33%2588,44
CS-4471149,778104757,45%2137,58
Prototipo Standard B91637,136904641,30%1534,74
AMX M4 mle. 54102421,487294641,30%2102,38
Strv 103-092017,006394546,67%1830,35
Bat.-Châtillon Bourrasque 81252,806794450,00%1413,48
M4A3E2 Sherman Jumbo6581,054474346,51%1049,64
Object 252U 81794,728684355,81%2165,92
Ares 7581775,367604242,86%2443,30
T-29 3206,902264252,38%686,01
Vz. 60S Dravec 102371,688234148,78%1736,89
SU-855299,452334047,50%494,81
Vz. 64 Blesk81179,157714045,00%2317,56
Ho-Ri 3102323,056894060,00%1715,72
KV-15434,003244035,00%679,56
UDES 14 Alt 581126,696903941,03%1349,40
Škoda T 5092002,348853850,00%2300,52
AMX 50 12092244,519973762,16%2523,54
Leo71080,868073663,89%2025,58
M374241,721863647,22%670,61
T54E192193,5310403672,22%2253,79
Bretagne Panther 6998,616563655,56%2086,03
CS-5381072,036273548,57%1510,51
M4A1 Sherman5425,943673455,88%1106,93
KV-1S6419,443443450,00%626,36
Object 430U101387,614723339,39%909,45
IS-5 (Object 730) 81518,3310133366,67%2105,68
Cruiser Mk. II2270,942663138,71%1303,28
Tortoise92834,8712333164,52%3107,57
SU-14-28871,135853040,00%725,62
SU-85B4248,861982937,93%408,53
T3281178,866992846,43%1219,18
Panzer 58 Mutz 81182,648292864,29%1645,16
Renault Otsu195,072432737,04%211,06
T-1506829,565022740,74%1257,69
M53/M5591216,966292748,15%1059,56
Wespe372,421192630,77%4,60
E 5091646,318302657,69%1510,07
Fantôme 91748,967122650,00%2003,49
GSOR the TANK 91792,407422556,00%2108,57
Semovente M43 Bassotto6759,335422462,50%1251,47
LT-432 8620,135052450,00%1085,55
SU-76M482,261372347,83%74,32
KV-137745,786562347,83%1235,59
IS-2 shielded 7985,525032334,78%1137,72
Ashbringer 102480,877072352,17%1994,82
T-284220,822642254,55%607,54
UDES 038854,685082259,09%852,80
Strv 103B102570,057542250,00%1764,33
M41 Walker Bulldog8624,736052245,45%1081,75
SU-18280,521462133,33%215,21
T-34 shielded 5573,954442138,10%1313,61
BT-2255,401662060,00%174,12
T28 Prototype8736,404322045,00%593,16
TVP T 50/51102688,567481855,56%2593,62
Type 5 Ke-Ho4240,223101850,00%703,67
SMV CC-567675,615251838,89%607,03
SMV CC-6781159,895911850,00%1249,55
SU-26334,391491838,89%6,42
TS-54 81544,068631855,56%1895,93
Stinger 102762,837881838,89%1765,72
M3 Stuart392,591611752,94%231,07
T1 Cunningham1130,122351752,94%682,48
P26/404487,823641752,94%1345,53
Jagdpanzer IV6893,124221741,18%1592,78
AMX 50 B102681,298661752,94%2286,30
NC 70 Błyskawica102210,006321747,06%1815,19
E 77 92022,359231747,06%1935,62
Strv 81 81091,415591741,18%1289,12
A46 6525,885501752,94%1890,37
M5 Stuart4122,692151650,00%180,88
M24 Chaffee5299,383681656,25%1002,21
Object 26391421,507921656,25%1356,42
ARL 446524,803311526,67%627,70
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6763,206311546,67%2376,43
Saryuda 91949,138741560,00%1908,44
Excalibur 6974,075281560,00%1574,82
M661455,939691471,43%2901,21
T3091588,218241450,00%1437,00
KV-856386,142941442,86%419,36
Semovente M415589,214531450,00%1353,73
T56 GMC391,071301457,14%185,73
Renault UE 573120,861721457,14%277,04
T71 DA7941,577681464,29%2025,34
VK 100.01 (P)81145,716121457,14%1357,23
TKS z n.k.m. 20 mm 2110,691841346,15%448,45
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4803,085391361,54%2877,90
G.Pz. Mk. VI (e)210,69731338,46%5,13
IS-6 B 81592,4610111376,92%2047,39
Patton the Tank 91304,085551338,46%1020,25
Škoda T 245346,752731241,67%783,47
M7 Priest3172,581331241,67%269,23
Type 89 I-Go/Chi-Ro268,671301233,33%13,67
SDP 58 Kilana81349,505111233,33%1181,74
S35 CA5495,253011233,33%924,22
AMX AC mle. 467731,334571250,00%873,98
Strv 746566,094631145,45%920,84
AMX 404116,091391136,36%150,92
Covenanter5185,913011163,64%560,63
KR-1112067,918361136,36%1227,34
Ikv 723109,001051040,00%61,61
Carro d'assalto P.887783,104561060,00%934,82
M26 Pershing8888,107191060,00%1036,56
BZ-6891338,205581060,00%1252,70
VK 28.016234,602351030,00%366,92
Sturer Emil7631,103591020,00%590,90
Nashorn6661,305581060,00%1116,85
Waffenträger auf Pz. IV91111,905261030,00%689,87
Waffenträger auf E 100102002,405061020,00%1148,98
Rheinmetall Panzerwagen101743,907551060,00%1835,53
IS-M8608,604971060,00%656,06
FV224 Chopper71390,706471060,00%2127,65
Object 283 91175,106021050,00%1139,66
Tiger 131 61045,806171080,00%1988,65
Löwe 81385,405571050,00%1397,05
Type 95 Ha-Go268,67223966,67%279,44
FV230 Canopener102354,78970944,44%2000,72
Heavy Tank No. VI 6982,44639966,67%1786,30
ISU-122S 7689,44371944,44%772,21
BT-7 artillery 3418,78469988,89%1746,89
M5A1 Stuart4584,00736862,50%2942,73
Vz. 44-17776,00439812,50%793,13
59-166733,63651875,00%2676,52
Valentine3102,50215875,00%353,31
T3 HMC236,38113837,50%3,10
BZ-1668909,75563837,50%692,88
Pz.Kpfw. 5582027,6311518100,00%2402,34
M56 Scorpion 71043,25684837,50%1532,58
AMX ELC 901 6399,50781862,50%1120,47
P.43 ter7602,86638771,43%904,52
MS-1176,57168771,43%419,14
Sexton II386,00111757,14%247,35
T288758,5738270,00%464,92
T92 HMC10961,43613742,86%638,08
M4A3(76)W Sherman 61008,29767785,71%1771,50
Primo Victoria 81195,43865757,14%1611,87
AMX M4 mle. 49 Liberté 81128,00490714,29%1008,50
M4A1 Revalorisé 8880,57442728,57%730,57
Vickers Medium Mk. III376,67128650,00%107,36
Kunze Panzer 91492,17811650,00%1435,19
Cromwell B 6669,67674633,33%1215,92
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61095,17598616,67%2635,57
7TP2165,80245560,00%587,09
T207799,00379540,00%1084,01
S-517677,6030150,00%552,45
Crusader6231,20309560,00%606,27
T-46368,20151540,00%18,33
VK 30.02 (D)71137,60858580,00%1918,23
AMX 38348,40125560,00%181,67
Bishop5172,80201560,00%282,86
Pz.Sfl. IC 4579,60371520,00%2290,79
Tetrarch 227,6073520,00%0,00
GSR 3301 Setter7307,40467560,00%645,59
T-54 first prototype 8694,00842580,00%931,01
StuG IV 5242,60251560,00%494,26
AMX Canon d'assaut 105 81054,00509540,00%825,93
50TP prototyp 81772,50791475,00%2312,02
Type 5 Chi-Ri71013,00674450,00%1323,81
Ikv 90 Typ B7913,00680450,00%1438,10
Type T-345539,50451450,00%1537,04
SU-5460,25248475,00%261,00
AT-1263,25224475,00%264,10
Birch Gun4116,25140450,00%268,19
Bat.-Châtillon 12 t8703,00484475,00%1184,35
Type 3 Chi-Nu Kai 5151,7512040,00%94,80
Strv S1 82080,75625425,00%2001,72
Excelsior 5450,00548450,00%794,50
Strv fm/21111,33117366,67%220,71
Lago4429,673623100,00%1552,31
4TP1109,33135366,67%505,55
T1 HMC20,0041333,33%0,00
Sturmpanzer I Bison3120,3393333,33%155,81
KV-37941,33685366,67%1213,88
Cruiser Mk. IV4183,33241366,67%598,79
Marder 38T4291,3320230,00%483,82
Pz.Kpfw. I256,67107333,33%0,00
T-50-2 6423,67498366,67%1036,29
Carro da Combattimento 45 t 102471,0039830,00%1668,80
KV-5 81275,33705333,33%1087,94
Pz.Kpfw. T 25 5389,33321333,33%716,71
Caernarvon Action X 8678,00536333,33%441,79
Strv m/38228,001672100,00%261,00
Tiger I7768,005242100,00%953,54
ST vz. 394305,50365250,00%889,38
Type 98 Ke-Ni30,0083250,00%87,48
Leichttraktor148,506420,00%0,00
WZ-13281570,5059020,00%2930,44
B.U.G.I.61580,008092100,00%3688,91
T-26241,0096250,00%81,30
Lorraine 155 mle. 518336,00337250,00%207,05
Loyd Gun Carriage2110,50106250,00%533,72
K-91-PT 91829,0010352100,00%1970,79
Charlemagne 81020,0037520,00%576,53
Vickers Medium Mk. II2206,003141100,00%1127,73
Renault NC-31113,007510,00%0,00
10TP375,009110,00%14,79
Type 4 Chi-To61176,0043110,00%2179,30
WZ-13171243,0010411100,00%3085,99
Ikv 65 Alt II6981,009571100,00%2065,82
SU-86162,004941100,00%261,00
Panzerwagen 39 3324,005791100,00%1571,93
Somua S35353,0010610,00%0,00
FCM 36286,0010310,00%120,28
Object 777 Version II 92883,0016191100,00%3215,31
M24E2 Super Chaffee 60,004171100,00%261,00
L-60 20,004311100,00%261,00
Dicker Max 6976,0033110,00%1527,67
M41D 8568,0043810,00%640,72
WZ-120-1G FT 8915,0045010,00%595,89

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 19.03.2026
Pozicija: Novak
Član od: 04.03.2026
Otišao: 11.03.2026
Pozicija: Novak
Član od: 15.10.2025
Otišao: 03.01.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.11.2024
Otišao: 11.10.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.11.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.09.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.08.2024
Otišao: 01.09.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.12.2023
Otišao: 18.08.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 08.01.2022
Pozicija: Novak
Član od: 10.10.2023
Otišao: 15.12.2023
Pozicija: Obavještajac
Član od: 21.07.2019
Otišao: 10.11.2019
Pozicija: Novak
Član od: 29.06.2023
Otišao: 05.08.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 11.08.2023
Otišao: 23.08.2023
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 24.08.2023
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 24.08.2022
Otišao: 27.01.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.04.2023
Otišao: 25.06.2023
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 11.11.2019
Otišao: 25.06.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.01.2023
Otišao: 18.04.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.07.2021
Otišao: 06.01.2022
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 14.02.2019
Otišao: 04.05.2019
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 13.12.2017
Otišao: 13.02.2019
Pozicija: Novak
Član od: 18.01.2017
Otišao: 13.11.2017
Pozicija: Novak
Član od: 15.11.2017
Otišao: 11.12.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.05.2019
Otišao: 20.07.2019