JoiInTim

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 09.08.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke50364048195
Ø Razina7,810,009,929,64
Pobjede2467348,99%00,00%2041,67%9448,21%
Izgubljene2494349,53%00,00%2858,33%9749,74%
Neriješeno7481,49%00,00%00,00%42,05%
Preživjele bitke1505529,89%00,00%1633,33%7739,49%
Uništenih tenkova351510,7000,00380,791290,66
Odnos razaranja1,000,001,191,09
Otkriveno tenkova357330,7100,00120,25430,22
Počinjena šteta977,340,001.403,751.294,89
Bodovi zauzimanja505801,0000,00591,231030,53
Obrambeni bodovi284380,5600,0020,041250,64
Iskustvo425,850,00641,73600,75
WN7891,530,00673,34763,82
WN81063,570,00807,76900,76
Ukupno
Bitke50364
Ø Razina7,81
Pobjede2467348,99%
Izgubljene2494349,53%
Neriješeno7481,49%
Preživjele bitke1505529,89%
Uništenih tenkova351510,70
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova357330,71
Počinjena šteta977,34
Bodovi zauzimanja505801,00
Obrambeni bodovi284380,56
Iskustvo425,85
WN7891,53
WN81063,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke48
Ø Razina9,92
Pobjede2041,67%
Izgubljene2858,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1633,33%
Uništenih tenkova380,79
Odnos razaranja1,19
Otkriveno tenkova120,25
Počinjena šteta1.403,75
Bodovi zauzimanja591,23
Obrambeni bodovi20,04
Iskustvo641,73
WN7673,34
WN8807,76
Zadnjih 30 dana
Bitke195
Ø Razina9,64
Pobjede9448,21%
Izgubljene9749,74%
Neriješeno42,05%
Preživjele bitke7739,49%
Uništenih tenkova1290,66
Odnos razaranja1,09
Otkriveno tenkova430,22
Počinjena šteta1.294,89
Bodovi zauzimanja1030,53
Obrambeni bodovi1250,64
Iskustvo600,75
WN7763,82
WN8900,76
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede240,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene360,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke240,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova30,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta405,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo228,800,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede240,00%
Izgubljene360,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke240,00%
Uništenih tenkova20,40
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova30,60
Počinjena šteta405,60
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo228,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke20000
Pobjede735,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1365,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke210,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,1000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,110,000,000,00
Otkriveno tenkova130,6500,0000,0000,00
Počinjena šteta388,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo237,500,000,000,00
Ukupno
Bitke20
Pobjede735,00%
Izgubljene1365,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke210,00%
Uništenih tenkova20,10
Odnos razaranja0,11
Otkriveno tenkova130,65
Počinjena šteta388,85
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo237,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke380000
Pobjede17546,05%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene19852,11%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno71,84%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke11831,05%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1860,4900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,710,000,000,00
Otkriveno tenkova3480,9200,0000,0000,00
Počinjena šteta700,510,000,000,00
Bodovi zauzimanja11463,0200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13183,4700,0000,0000,00
Iskustvo401,930,000,000,00
Ukupno
Bitke380
Pobjede17546,05%
Izgubljene19852,11%
Neriješeno71,84%
Preživjele bitke11831,05%
Uništenih tenkova1860,49
Odnos razaranja0,71
Otkriveno tenkova3480,92
Počinjena šteta700,51
Bodovi zauzimanja11463,02
Obrambeni bodovi13183,47
Iskustvo401,93
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke67000
Pobjede2435,82%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4161,19%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno22,99%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2435,82%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova280,4200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,650,000,000,00
Otkriveno tenkova480,7200,0000,0000,00
Počinjena šteta834,310,000,000,00
Bodovi zauzimanja1862,7800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1081,6100,0000,0000,00
Iskustvo309,100,000,000,00
Ukupno
Bitke67
Pobjede2435,82%
Izgubljene4161,19%
Neriješeno22,99%
Preživjele bitke2435,82%
Uništenih tenkova280,42
Odnos razaranja0,65
Otkriveno tenkova480,72
Počinjena šteta834,31
Bodovi zauzimanja1862,78
Obrambeni bodovi1081,61
Iskustvo309,10
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede125,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene375,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,250,000,000,00
Otkriveno tenkova10,2500,0000,0000,00
Počinjena šteta637,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo155,250,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede125,00%
Izgubljene375,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,25
Odnos razaranja0,25
Otkriveno tenkova10,25
Počinjena šteta637,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo155,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (137)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
G.W. E 100101450,88461423249,79%1273,39
G.W. Panther71047,12393322650,59%1451,56
Type 62 7546,63467311750,34%1139,56
M4A3E2 Sherman Jumbo6499,99356311049,84%935,81
Tiger I7773,77411286448,85%911,26
AMX 50 Foch91385,45489210649,19%1143,91
E 7591160,91437184743,80%963,11
AMX AC mle. 4881064,89438155446,78%1130,19
FV201 (A45) 7910,67529139555,70%1367,83
AMX 50 Foch (155) 101688,21468138745,64%1191,32
G.W. Tiger91236,94391129851,16%1276,50
M10391349,96527123150,45%1265,47
O-Ho81301,46533123052,28%1573,99
Hummel6773,51305116050,78%1207,81
T2971018,21489106751,36%1294,84
Bat.-Châtillon 25 t101556,2248999047,78%1237,61
Tiger II8867,1040992945,96%897,69
E 5091330,8951379649,75%1244,27
T3281005,7747878448,34%1110,18
T110E5101492,5449571746,58%1081,19
T54E191366,0948971447,48%1148,02
E 50 Ausf. M101492,3649566545,71%1072,68
Object 268 Version V 101397,1357261450,49%841,02
VK 30.01 (H)5427,2430759949,75%945,74
Bat.-Châtillon 25 t AP9693,1535958343,74%500,05
M4A1 Sherman5282,0623756347,25%561,58
Type 5 Heavy101338,3656753648,69%795,14
E 100101295,6948650343,94%806,91
Grille5514,5325050051,60%1175,10
AMX 13 757378,5036143751,72%679,72
AMX AC mle. 467682,0731738946,53%831,28
T57 Heavy101458,7950238646,89%901,72
Pz.Kpfw. III/IV5152,0919037644,15%180,38
Panther7465,6932834452,62%602,76
AMX 50 Foch B101256,0746132145,17%676,18
Type 4 Heavy91260,8249631550,48%1150,48
T6981208,6948731250,32%1592,79
VK 36.01 (H)6310,4327430946,93%334,18
M4A3E8 Sherman6196,6222830143,19%129,91
ARL V396423,7325129646,28%606,36
Panther II8677,5438029043,45%704,70
T207381,8430227048,52%372,89
AMX 13 909417,0335427043,70%386,45
Pz.Kpfw. II296,5116124348,56%245,78
AT 86587,6434122853,95%1103,18
Pz.Kpfw. III Ausf. J4146,4822021157,82%296,54
T28 Concept 7679,0938321152,61%838,46
AMX 12 t6308,2331120250,50%675,63
IS-7101417,4866119245,31%895,30
O-Ni7980,5848818455,98%1342,68
Object 777 Version II 91318,7068817950,28%1076,34
M26 Pershing8582,1038616543,03%506,76
T71 DA7775,5445416451,22%1635,32
O-I6770,0044216354,60%1319,89
FV215b (183) 101088,0751615841,77%549,95
M66556,5532215647,44%710,24
M46 Patton9895,7743914538,62%604,87
Tortoise91282,3176014461,81%1007,35
FV217 Badger101411,2860213250,00%823,79
S35 CA5442,8124611853,39%905,16
M3 Lee496,3915311450,88%168,68
AT 25406,9731610752,34%1007,96
T2 Medium Tank294,891439945,45%303,51
T-262114,711599645,83%408,55
Tiger 131 6661,294069648,96%1000,16
M48A5 Patton101292,745827846,15%811,08
Sturmpanzer II4260,881607744,16%716,41
Char Futur 4 91494,246977254,17%1203,67
AMX ELC bis592,152267150,70%137,87
AT 1581058,496777052,86%1063,68
Löwe 81267,035336752,24%1425,46
KR-1111573,925926437,50%727,01
Leichttraktor149,781026344,44%35,19
M5 Stuart494,492076342,86%31,44
Bat.-Châtillon 12 t8632,423666243,55%966,12
Sturmpanzer I Bison3100,331195853,45%212,98
T-50578,532065738,60%0,00
AT 77647,094535752,63%685,62
IS-6 8999,965055660,71%1126,91
T376329,802675633,93%591,42
M2 Medium Tank3104,751335541,82%144,00
T1 Cunningham138,53845141,18%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E367,421364548,89%89,44
XM69 Hacker111505,514564533,33%655,37
SU-263108,681144443,18%82,51
FV229 Contender91322,525844438,64%859,74
FV230 Canopener101128,106774042,50%501,83
Windhund 8983,106124052,50%885,93
T-46394,441573961,54%334,02
MS-1132,56823941,03%0,00
AT-12123,761363756,76%389,71
T3 HMC2198,241953348,48%895,29
SU-18281,50942846,43%293,08
GSOR the TANK 9811,704922744,44%604,71
Covenanter590,401722544,00%59,72
T216177,562592540,00%197,98
Alecto4269,652032343,48%640,11
M24 Chaffee5208,173102347,83%555,49
Pz.Kpfw. I Ausf. C3178,872802356,52%802,04
G.W. Tiger (P)8698,222632334,78%553,61
AMX 40490,672142152,38%180,78
VK 16.02 Leopard5109,582401957,89%251,89
VK 30.01 (D)6265,673061553,33%378,17
FV227 Conceiver8812,276241566,67%936,64
Super Hellcat 7464,733481540,00%387,02
STG Guard 8672,435321442,86%522,70
Pz.Kpfw. 35 (t)2165,852481353,85%919,11
LTP 3103,311851353,85%355,80
Pz.Kpfw. II Luchs47,581051266,67%247,77
Pz.Kpfw. II Ausf. G398,401621030,00%128,00
Patton the Tank 91030,44621966,67%1160,50
T7 Combat Car 268,78141955,56%232,63
M2 Light290,25139850,00%200,35
Object 25791111,63706850,00%1000,50
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8940,38601837,50%835,56
Pz.Kpfw. 38 (t)367,50132666,67%227,75
MT-256374,50294650,00%997,79
BT-2268,00100540,00%57,95
M753,2076520,00%0,00
StuG IV 5113,40145540,00%26,39
Black Prince II 7638,7527040,00%537,20
BT-7 artillery 3229,25384475,00%988,74
M10 RBFM 5266,00289450,00%347,38
Object 283 91462,00578366,67%1550,89
Tetrarch 274,001693100,00%353,46
Fantôme 9770,0034930,00%422,59
Type 97 Te-Ke 2148,501982100,00%751,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5489,00401250,00%981,56
Kolohousenka144,003310,00%0,00
Renault FT10,005110,00%0,00
T-50-2 6506,0014210,00%979,76
T-45 2207,003371100,00%1188,29
M24E2 Super Chaffee 60,0015810,00%0,00
T1E6 241,0013010,00%0,00
Light Mk. VIC 227,008210,00%0,00
AMX ELC 901 6208,006301100,00%493,82
43 M. Toldi III 386,001641100,00%380,31

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 09.08.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.08.2025
Otišao: 24.04.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.04.2025
Otišao: 03.07.2025
Pozicija: Novak
Član od: 12.02.2025
Otišao: 11.04.2025
Pozicija: Novak
Član od: 12.11.2023
Otišao: 21.12.2023
Pozicija: Pričuva
Član od: 10.09.2023
Otišao: 11.09.2023
Pozicija: Novak
Član od: 25.07.2023
Otišao: 03.08.2023