Jag3R__

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 22.07.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke18117000
Ø Razina8,960,000,000,00
Pobjede1160064,03%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene637835,20%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1390,77%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke680337,55%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova332131,8300,0000,0000,00
Odnos razaranja2,940,000,000,00
Otkriveno tenkova375352,0700,0000,0000,00
Počinjena šteta3.216,260,000,000,00
Bodovi zauzimanja106150,5900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi195901,0800,0000,0000,00
Iskustvo1.142,550,000,000,00
WN72428,800,000,000,00
WN84577,430,000,000,00
Ukupno
Bitke18117
Ø Razina8,96
Pobjede1160064,03%
Izgubljene637835,20%
Neriješeno1390,77%
Preživjele bitke680337,55%
Uništenih tenkova332131,83
Odnos razaranja2,94
Otkriveno tenkova375352,07
Počinjena šteta3.216,26
Bodovi zauzimanja106150,59
Obrambeni bodovi195901,08
Iskustvo1.142,55
WN72428,80
WN84577,43
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1124000
Pobjede86276,69%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene23621,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno262,31%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke57050,71%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova8980,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,620,000,000,00
Otkriveno tenkova14241,2700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.976,870,000,000,00
Bodovi zauzimanja11941,0600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6280,5600,0000,0000,00
Iskustvo1.019,160,000,000,00
Ukupno
Bitke1124
Pobjede86276,69%
Izgubljene23621,00%
Neriješeno262,31%
Preživjele bitke57050,71%
Uništenih tenkova8980,80
Odnos razaranja1,62
Otkriveno tenkova14241,27
Počinjena šteta1.976,87
Bodovi zauzimanja11941,06
Obrambeni bodovi6280,56
Iskustvo1.019,16
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke134000
Pobjede9570,90%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3526,12%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno42,99%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7052,24%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova740,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,160,000,000,00
Otkriveno tenkova2181,6300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.050,920,000,000,00
Bodovi zauzimanja1731,2900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1661,2400,0000,0000,00
Iskustvo832,600,000,000,00
Ukupno
Bitke134
Pobjede9570,90%
Izgubljene3526,12%
Neriješeno42,99%
Preživjele bitke7052,24%
Uništenih tenkova740,55
Odnos razaranja1,16
Otkriveno tenkova2181,63
Počinjena šteta1.050,92
Bodovi zauzimanja1731,29
Obrambeni bodovi1661,24
Iskustvo832,60
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke15000
Pobjede1066,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene533,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke746,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,380,000,000,00
Otkriveno tenkova120,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta564,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo541,930,000,000,00
Ukupno
Bitke15
Pobjede1066,67%
Izgubljene533,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke746,67%
Uništenih tenkova110,73
Odnos razaranja1,38
Otkriveno tenkova120,80
Počinjena šteta564,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo541,93
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2471000
Pobjede175070,82%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene72129,18%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke116547,15%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova23560,9500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,800,000,000,00
Otkriveno tenkova28361,1500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.497,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja24260,9800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi120764,8900,0000,0000,00
Iskustvo1.059,470,000,000,00
Ukupno
Bitke2471
Pobjede175070,82%
Izgubljene72129,18%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke116547,15%
Uništenih tenkova23560,95
Odnos razaranja1,80
Otkriveno tenkova28361,15
Počinjena šteta1.497,75
Bodovi zauzimanja24260,98
Obrambeni bodovi120764,89
Iskustvo1.059,47
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke171480020
Pobjede1311276,46%00,00%00,00%735,00%
Izgubljene392522,89%00,00%00,00%1260,00%
Neriješeno1110,65%00,00%00,00%15,00%
Preživjele bitke734042,80%00,00%00,00%735,00%
Uništenih tenkova138050,8100,0000,00100,50
Odnos razaranja1,410,000,000,77
Otkriveno tenkova199301,1600,0000,00793,95
Počinjena šteta1.154,330,000,00809,30
Bodovi zauzimanja110960,6500,0000,00562,80
Obrambeni bodovi86660,5100,0000,00894,45
Iskustvo857,460,000,00443,30
Ukupno
Bitke17148
Pobjede1311276,46%
Izgubljene392522,89%
Neriješeno1110,65%
Preživjele bitke734042,80%
Uništenih tenkova138050,81
Odnos razaranja1,41
Otkriveno tenkova199301,16
Počinjena šteta1.154,33
Bodovi zauzimanja110960,65
Obrambeni bodovi86660,51
Iskustvo857,46
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke20
Pobjede735,00%
Izgubljene1260,00%
Neriješeno15,00%
Preživjele bitke735,00%
Uništenih tenkova100,50
Odnos razaranja0,77
Otkriveno tenkova793,95
Počinjena šteta809,30
Bodovi zauzimanja562,80
Obrambeni bodovi894,45
Iskustvo443,30

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5740004
Pobjede376965,66%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene193133,64%00,00%00,00%4100,00%
Neriješeno400,70%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke218338,03%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova44180,7700,0000,0030,75
Odnos razaranja1,240,000,000,75
Otkriveno tenkova54540,9500,0000,0051,25
Počinjena šteta1.948,400,000,002.663,25
Bodovi zauzimanja34710,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi25570,4500,0000,0000,00
Iskustvo900,760,000,00194,25
Ukupno
Bitke5740
Pobjede376965,66%
Izgubljene193133,64%
Neriješeno400,70%
Preživjele bitke218338,03%
Uništenih tenkova44180,77
Odnos razaranja1,24
Otkriveno tenkova54540,95
Počinjena šteta1.948,40
Bodovi zauzimanja34710,60
Obrambeni bodovi25570,45
Iskustvo900,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke4
Pobjede00,00%
Izgubljene4100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova30,75
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova51,25
Počinjena šteta2.663,25
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo194,25
Anzeigen

Tenkovi (157)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
E 5093710,85134289268,27%5268,39
Bat.-Châtillon 25 t103494,01106475163,25%4220,75
WZ-111 model 5A104142,82115058261,86%4842,92
113103566,27103955860,75%4167,17
Object 907 103881,28118753965,86%4303,17
Leopard Prototyp A93827,58131949066,12%5702,16
AMX 50 B103940,79106643464,98%4323,79
M48A5 Patton103825,07111042763,00%4391,80
Conqueror Gun Carriage102343,4778441553,73%2254,12
Object 260 104013,44115839661,62%4524,76
M46 Patton93705,61131838164,57%5500,90
Object 279 early 104700,19130732471,30%4158,20
WZ-132-1103114,4899031958,62%5441,42
IS-7103689,84106129562,37%4315,87
Object 140103513,92107229159,45%3924,00
T95/FV4201 Chieftain 104500,18125628665,73%4264,76
Object 268 Version 4104556,21124228473,24%5154,95
AMX 13 9092294,83113028362,90%5319,48
AMX 13 105103285,70104527061,48%5524,82
M40/M4382414,0998526762,55%3464,74
T-5493008,49112724858,06%4507,24
AMX ELC bis51215,3891323662,29%6456,05
WZ-111 model 1-493150,90117722164,25%4280,06
Type 64 61403,75111522164,71%4897,90
T 55A 93563,97135421668,98%5285,32
T4992467,28112921365,73%5599,99
T110E5103406,1699421060,95%3385,23
Object 430U104059,25117420466,67%4148,80
T-100 LT102771,12107019860,61%4754,69
Panhard EBR 105102948,01110918762,57%5321,53
Leopard 1103907,92105017762,15%4329,49
T-54 ltwt.92231,75112017762,15%4486,78
Spähpanzer Ru 25192032,91107817653,41%4028,71
TVP T 50/51104101,10112717265,70%4631,09
Progetto M35 mod. 46 83020,82137917260,47%5485,58
Prototipo Standard B94009,49138617064,12%6106,99
M4461350,2679816354,60%3063,36
IS-382696,13127415870,25%4883,25
T95E6 104030,77114115867,09%4523,60
121104006,10111715562,58%4274,00
AMX 30 1er prototype93372,88123815467,53%5081,40
Object 277104343,93123415267,11%5059,10
Centurion Mk. 7/193724,49134914869,59%5835,89
Super Conqueror104004,85116314367,13%4196,08
T110E4103864,7599813467,16%3628,43
T57 Heavy Tank104075,87110313457,46%4431,45
Rheinmetall Skorpion G 82968,86118012570,40%4023,82
E 50 Ausf. M103682,28107612357,72%4201,25
Strv 103B103793,3499312163,64%4005,00
AMX 50 12092951,32106811663,79%3705,01
WZ-12092875,33112011561,74%4103,47
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3766,86101410869,44%4460,51
Progetto M40 mod. 65104420,26119810567,62%5374,12
WZ-13282054,1997510560,00%5261,11
M10392794,49105510562,86%3436,30
E 25 72378,13139910170,30%5694,00
Bat.-Châtillon 25 t AP92932,02114010063,00%4307,59
WZ-132A92433,1210689862,24%5575,18
Object 43093532,5513349573,68%4649,03
AMX 13 7571523,009179160,44%4128,30
Kranvagn103983,2210589054,44%4125,18
Škoda T 5093755,2112718962,92%5412,85
T-1093486,5812758967,42%4951,22
IS72368,0812998576,47%4784,95
T54E193674,6412898367,47%4999,26
T-62A103093,189118248,78%3384,35
E 7593319,3313268177,78%4539,48
AMX 13 57 72041,3813938166,67%5244,31
Conqueror93886,1313247964,56%5724,48
T3093857,8912627672,37%4963,13
T2072365,0014017273,61%5807,48
T-3451074,807227161,97%4492,07
Panther II82384,1810757156,34%3915,67
AMX M4 mle. 4571955,2910557058,57%3566,83
A-4471751,8810276854,41%3763,84
T71 DA71854,8711376753,73%5955,69
IS-272145,7812266573,85%4103,52
SU-10182242,029076544,62%3111,56
Waffenträger auf Pz. IV93871,4112346468,75%4963,16
Type 62 71874,9212926371,43%6261,21
SU-100M171979,8410826258,06%4333,19
T6751613,3912456269,35%6454,81
T26E5 Patriot 82217,5611686256,45%3797,62
WZ-13171972,5113526170,49%5411,66
Type 6193951,0214376177,05%6780,67
LTTB81789,6311626060,00%4625,98
Panhard EBR 75 (FL 10) 82644,2214005972,88%8271,60
T1 Cunningham1417,317965872,41%4166,31
M60 103554,9510105860,34%3610,75
T3282550,0512485770,18%4181,91
M26 Pershing82334,7312575671,43%4440,26
T6982585,3410985671,43%3998,64
Panther71979,6512425565,45%4976,21
Emil II93790,3113205462,96%5049,66
M41 Walker Bulldog81773,4211785064,00%4910,32
T2972404,0713564667,39%4873,35
Object 26394157,4013434573,33%5337,68
AMX 12 t61304,596954459,09%5640,49
M2 Light Tank2451,727583966,67%3513,57
Spähpanzer SP I C71987,5912523961,54%5905,24
T-4482892,2114463876,32%6209,88
SU-122-5493079,4310283754,05%3811,15
Konštrukta T-34/10072162,3912383666,67%4920,60
11082266,6812343485,29%3618,33
Type T-345997,127873458,82%4179,04
T3761439,0610503447,06%5945,87
Bat.-Châtillon Bourrasque 83621,2617223485,29%6592,35
KV-1371695,5011673265,63%4466,40
M24 Chaffee5935,349093250,00%4482,20
T25/272457,8712163060,00%5329,83
AMX 50 10082652,7611832968,97%3983,04
Object 252U Defender 82632,5012152864,29%3551,01
Pz.Kpfw. II Luchs4704,378482755,56%3649,82
Kampfpanzer 50 t 94040,3215052576,00%4874,42
T-34-85M 61739,5012462487,50%3457,45
ARL 4461340,309272365,22%3247,02
VK 16.02 Leopard5819,576402365,22%3465,59
T26E5 82353,0013602373,91%4535,08
AMX 404396,955242263,64%2375,56
SU-14-171093,827112231,82%1762,51
T-34-8561336,248962157,14%3561,16
Caernarvon82445,6711682161,90%3089,50
B14597,286771872,22%2701,67
T-804890,476551580,00%5516,46
Centurion Mk. I83104,5716181478,57%6807,25
T2 Light Tank 2423,867571471,43%3185,88
SU-130PM 83049,4612611361,54%4201,27
STA-2 81894,009931353,85%2722,05
Bisonte C45 83445,0814001258,33%5049,45
VK 30.02 (M)61451,6411271145,45%4350,77
Emil I82487,781097955,56%3177,55
M5A1 Stuart4845,00863966,67%4652,30
Pz.Kpfw. I2425,00713977,78%3333,14
Object 41682013,78877955,56%2838,67
SU-15272635,631385862,50%6168,99
Leichttraktor1250,336076100,00%1875,59
Lansen C 84180,501948683,33%8324,49
Tetrarch 2452,80596560,00%2859,07
Pz.Kpfw. I Ausf. C3729,751227475,00%7256,22
IS-3A 82804,751263450,00%3284,98
STB-1106011,001728366,67%9863,06
Comet72225,671268366,67%4361,35
A-4362404,6714963100,00%7322,38
UDES 0382866,00938250,00%4194,65
Object 703 Version II 83706,0018072100,00%5591,91
Cromwell62755,0020331100,00%12769,94
P.43 bis61210,0062910,00%1722,61
P.44 Pantera84688,0023211100,00%13612,42
E 100104860,0047010,00%4194,13
T28 Prototype87479,0027651100,00%15628,54
M18 Hellcat62665,0017781100,00%9027,83
T110E3105461,00104110,00%4531,08
T-7031059,0010031100,00%10717,74
Panhard AML Lynx 6x682180,0012201100,00%4812,62
T-45 2566,0012061100,00%5496,36
T95E2 83807,0017641100,00%10222,66
Chimera 83150,0017971100,00%4891,02

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 22.07.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 21.06.2021
Otišao: 13.07.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 20.04.2021
Otišao: 17.06.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.10.2019
Otišao: 03.11.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 03.02.2021
Otišao: 15.02.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 16.07.2020
Otišao: 03.01.2021
Pozicija: Novak
Član od: 21.12.2019
Otišao: 29.06.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 04.11.2019
Otišao: 19.12.2019
Pozicija: Pričuva
Član od: 11.03.2021
Otišao: 18.04.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.08.2019
Otišao: 04.10.2019
Pozicija: Novak
Član od: 24.01.2021
Otišao: 02.02.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 19.02.2021
Otišao: 10.03.2021
Pozicija: Novak
Član od: 04.01.2021
Otišao: 23.01.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 20.07.2019
Otišao: 11.08.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.06.2019
Otišao: 19.07.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.06.2019
Otišao: 20.06.2019
Pozicija: Novak
Član od: 18.04.2019
Otišao: 11.06.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 22.02.2019
Otišao: 17.04.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 01.01.2019
Otišao: 21.02.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 25.12.2018
Otišao: 30.12.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 17.12.2018
Otišao: 23.12.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 28.09.2018
Otišao: 16.12.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.08.2018
Otišao: 26.09.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.07.2018
Otišao: 13.08.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.06.2018
Otišao: 11.07.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 06.09.2017
Otišao: 24.06.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.07.2017
Otišao: 04.09.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.05.2017
Otišao: 17.07.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.03.2017
Otišao: 28.05.2017
Pozicija: Novak
Član od: 06.03.2017
Otišao: 11.03.2017
Pozicija: Novak
Član od: 23.02.2017
Otišao: 03.03.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.11.2016
Otišao: 21.02.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.11.2016
Otišao: 24.11.2016
Pozicija: Novak
Član od: 18.10.2016
Otišao: 01.11.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.10.2016
Otišao: 16.10.2016
Pozicija: Pričuva
Član od: 22.09.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.09.2016
Otišao: 20.09.2016
Pozicija: Novak
Član od: 25.08.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.07.2016
Otišao: 24.08.2016
Pozicija: Novak
Član od: 06.06.2016
Otišao: 29.06.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.05.2016
Otišao: 03.06.2016
Pozicija: Novak
Član od: 28.04.2016
Otišao: 30.04.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.01.2016
Otišao: 27.04.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.12.2015
Otišao: 08.01.2016