Jag3R__

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 22.07.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke18117000
Ø Razina8,960,000,000,00
Pobjede1160064,03%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene637835,20%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1390,77%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke680337,55%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova332131,8300,0000,0000,00
Odnos razaranja2,940,000,000,00
Otkriveno tenkova375352,0700,0000,0000,00
Počinjena šteta3.216,260,000,000,00
Bodovi zauzimanja106150,5900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi195901,0800,0000,0000,00
Iskustvo1.142,550,000,000,00
WN72428,800,000,000,00
WN84584,440,000,000,00
Ukupno
Bitke18117
Ø Razina8,96
Pobjede1160064,03%
Izgubljene637835,20%
Neriješeno1390,77%
Preživjele bitke680337,55%
Uništenih tenkova332131,83
Odnos razaranja2,94
Otkriveno tenkova375352,07
Počinjena šteta3.216,26
Bodovi zauzimanja106150,59
Obrambeni bodovi195901,08
Iskustvo1.142,55
WN72428,80
WN84584,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1124000
Pobjede86276,69%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene23621,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno262,31%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke57050,71%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova8980,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,620,000,000,00
Otkriveno tenkova14241,2700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.976,870,000,000,00
Bodovi zauzimanja11941,0600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6280,5600,0000,0000,00
Iskustvo1.019,160,000,000,00
Ukupno
Bitke1124
Pobjede86276,69%
Izgubljene23621,00%
Neriješeno262,31%
Preživjele bitke57050,71%
Uništenih tenkova8980,80
Odnos razaranja1,62
Otkriveno tenkova14241,27
Počinjena šteta1.976,87
Bodovi zauzimanja11941,06
Obrambeni bodovi6280,56
Iskustvo1.019,16
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke137000
Pobjede9770,80%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3626,28%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno42,92%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7051,09%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova740,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,100,000,000,00
Otkriveno tenkova2191,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.050,310,000,000,00
Bodovi zauzimanja1731,2600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1941,4200,0000,0000,00
Iskustvo830,690,000,000,00
Ukupno
Bitke137
Pobjede9770,80%
Izgubljene3626,28%
Neriješeno42,92%
Preživjele bitke7051,09%
Uništenih tenkova740,54
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova2191,60
Počinjena šteta1.050,31
Bodovi zauzimanja1731,26
Obrambeni bodovi1941,42
Iskustvo830,69
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke15000
Pobjede1066,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene533,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke746,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,380,000,000,00
Otkriveno tenkova120,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta564,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo541,930,000,000,00
Ukupno
Bitke15
Pobjede1066,67%
Izgubljene533,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke746,67%
Uništenih tenkova110,73
Odnos razaranja1,38
Otkriveno tenkova120,80
Počinjena šteta564,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo541,93
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2471000
Pobjede175070,82%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene72129,18%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke116547,15%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova23560,9500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,800,000,000,00
Otkriveno tenkova28361,1500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.497,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja24260,9800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi120764,8900,0000,0000,00
Iskustvo1.059,470,000,000,00
Ukupno
Bitke2471
Pobjede175070,82%
Izgubljene72129,18%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke116547,15%
Uništenih tenkova23560,95
Odnos razaranja1,80
Otkriveno tenkova28361,15
Počinjena šteta1.497,75
Bodovi zauzimanja24260,98
Obrambeni bodovi120764,89
Iskustvo1.059,47
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke17148000
Pobjede1311276,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene392522,89%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1110,65%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke734042,80%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova138050,8100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,410,000,000,00
Otkriveno tenkova199301,1600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.154,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja110960,6500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi86660,5100,0000,0000,00
Iskustvo857,460,000,000,00
Ukupno
Bitke17148
Pobjede1311276,46%
Izgubljene392522,89%
Neriješeno1110,65%
Preživjele bitke734042,80%
Uništenih tenkova138050,81
Odnos razaranja1,41
Otkriveno tenkova199301,16
Počinjena šteta1.154,33
Bodovi zauzimanja110960,65
Obrambeni bodovi86660,51
Iskustvo857,46
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5740000
Pobjede376965,66%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene193133,64%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno400,70%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke218338,03%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova44180,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,240,000,000,00
Otkriveno tenkova54540,9500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.948,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja34710,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi25570,4500,0000,0000,00
Iskustvo900,760,000,000,00
Ukupno
Bitke5740
Pobjede376965,66%
Izgubljene193133,64%
Neriješeno400,70%
Preživjele bitke218338,03%
Uništenih tenkova44180,77
Odnos razaranja1,24
Otkriveno tenkova54540,95
Počinjena šteta1.948,40
Bodovi zauzimanja34710,60
Obrambeni bodovi25570,45
Iskustvo900,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (157)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
E 5093710,85134289268,27%5281,59
Bat.-Châtillon 25 t103494,01106475163,25%4222,30
WZ-111 model 5A104142,82115058261,86%4852,22
113103566,27103955860,75%4170,83
Object 907 103881,28118753965,86%4334,45
Leopard Prototyp A93827,58131949066,12%5717,18
AMX 50 B103940,79106643464,98%4328,67
M48A5 Patton103825,07111042763,00%4429,20
Conqueror Gun Carriage102343,4778441553,73%2267,62
Object 260 104013,44115839661,62%4518,29
M46 Patton93705,61131838164,57%5512,70
Object 279 early 104700,19130732471,30%4097,59
WZ-132-1103114,4899031958,62%5451,76
IS-7103689,84106129562,37%4319,32
Object 140103513,92107229159,45%3925,91
T95/FV4201 Chieftain 104500,18125628665,73%4258,55
Object 268 Version 4104556,21124228473,24%5158,47
AMX 13 9092294,83113028362,90%5334,03
AMX 13 105103285,70104527061,48%5549,61
M40/M4382414,0998526762,55%3473,73
T-5493008,49112724858,06%4507,39
AMX ELC bis51215,3891323662,29%6460,35
WZ-111 model 1-493150,90117722164,25%4288,89
Type 64 61403,75111522164,71%4903,27
T 55A 93563,97135421668,98%5318,89
T4992467,28112921365,73%5614,13
T110E5103406,1699421060,95%3387,76
Object 430U104059,25117420466,67%4169,17
T-100 LT102771,12107019860,61%4766,76
Panhard EBR 105102948,01110918762,57%5379,78
Leopard 1103907,92105017762,15%4328,93
T-54 ltwt.92231,75112017762,15%4491,21
Spähpanzer Ru 25192032,91107817653,41%4034,68
TVP T 50/51104101,10112717265,70%4661,30
Progetto M35 mod. 46 83020,82137917260,47%5504,94
Prototipo Standard B94009,49138617064,12%6138,37
M4461350,2679816354,60%3076,28
IS-382696,13127415870,25%4888,41
T95E6 104030,77114115867,09%4525,05
121104006,10111715562,58%4271,04
AMX 30 1er prototype93372,88123815467,53%5089,37
Object 277104343,93123415267,11%5069,00
Centurion Mk. 7/193724,49134914869,59%5841,34
Super Conqueror104004,85116314367,13%4193,03
T110E4103864,7599813467,16%3640,46
T57 Heavy Tank104075,87110313457,46%4457,36
Rheinmetall Skorpion G 82968,86118012570,40%4030,20
E 50 Ausf. M103682,28107612357,72%4202,35
Strv 103B103793,3499312163,64%4038,38
AMX 50 12092951,32106811663,79%3709,97
WZ-12092875,33112011561,74%4102,56
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3766,86101410869,44%4413,22
Progetto M40 mod. 65104420,26119810567,62%5439,14
WZ-13282054,1997510560,00%5270,97
M10392794,49105510562,86%3436,56
E 25 72378,13139910170,30%5707,64
Bat.-Châtillon 25 t AP92932,02114010063,00%4314,33
WZ-132A92433,1210689862,24%5587,92
Object 43093532,5513349573,68%4698,78
AMX 13 7571523,009179160,44%4143,45
Kranvagn103983,2210589054,44%4039,00
Škoda T 5093755,2112718962,92%5429,34
T-1093486,5812758967,42%4957,30
IS72368,0812998576,47%4789,39
T54E193674,6412898367,47%5002,85
T-62A103093,189118248,78%3386,32
E 7593319,3313268177,78%4535,61
AMX 13 57 72041,3813938166,67%5319,40
Conqueror93886,1313247964,56%5732,59
T3093857,8912627672,37%4970,38
T2072365,0014017273,61%5817,71
T-3451074,807227161,97%4494,82
Panther II82384,1810757156,34%3917,52
AMX M4 mle. 4571955,2910557058,57%3561,43
A-4471751,8810276854,41%3763,63
T71 DA71854,8711376753,73%5972,63
IS-272145,7812266573,85%4106,04
SU-10182242,029076544,62%3116,66
Waffenträger auf Pz. IV93871,4112346468,75%4964,57
Type 62 71874,9212926371,43%6254,26
SU-100M171979,8410826258,06%4338,27
T6751613,3912456269,35%6455,53
T26E5 Patriot 82217,5611686256,45%3821,01
WZ-13171972,5113526170,49%5426,67
Type 6193951,0214376177,05%6793,36
LTTB81789,6311626060,00%4631,67
Panhard EBR 75 (FL 10) 82644,2214005972,88%8384,41
T1 Cunningham1417,317965872,41%4168,01
M60 103554,9510105860,34%3630,40
T3282550,0512485770,18%4182,94
M26 Pershing82334,7312575671,43%4445,16
T6982585,3410985671,43%4001,63
Panther71979,6512425565,45%4981,53
Emil II93790,3113205462,96%5016,28
M41 Walker Bulldog81773,4211785064,00%4913,15
T2972404,0713564667,39%4876,62
Object 26394157,4013434573,33%5368,33
AMX 12 t61304,596954459,09%5642,42
M2 Light Tank2451,727583966,67%3482,96
Spähpanzer SP I C71987,5912523961,54%5915,12
T-4482892,2114463876,32%6223,05
SU-122-5493079,4310283754,05%3813,12
Konštrukta T-34/10072162,3912383666,67%4926,71
11082266,6812343485,29%3619,08
Type T-345997,127873458,82%4178,92
T3761439,0610503447,06%5948,26
Bat.-Châtillon Bourrasque 83621,2617223485,29%6671,65
KV-1371695,5011673265,63%4450,21
M24 Chaffee5935,349093250,00%4484,18
T25/272457,8712163060,00%5333,30
AMX 50 10082652,7611832968,97%3988,28
Object 252U Defender 82632,5012152864,29%3571,16
Pz.Kpfw. II Luchs4704,378482755,56%3653,73
Kampfpanzer 50 t 94040,3215052576,00%4914,56
T-34-85M 61739,5012462487,50%3445,43
ARL 4461340,309272365,22%3245,85
VK 16.02 Leopard5819,576402365,22%3446,84
T26E5 82353,0013602373,91%4564,21
AMX 404396,955242263,64%2377,33
SU-14-171093,827112231,82%1765,70
T-34-8561336,248962157,14%3563,20
Caernarvon82445,6711682161,90%3095,93
B14597,286771872,22%2689,47
T-804890,476551580,00%5515,27
Centurion Mk. I83104,5716181478,57%6816,55
T2 Light Tank 2423,867571471,43%3159,41
SU-130PM 83049,4612611361,54%4191,97
STA-2 81894,009931353,85%2730,19
Bisonte C45 83445,0814001258,33%5109,78
VK 30.02 (M)61451,6411271145,45%4348,75
Emil I82487,781097955,56%3182,59
M5A1 Stuart4845,00863966,67%4620,46
Pz.Kpfw. I2425,00713977,78%3253,93
Object 41682013,78877955,56%2843,04
SU-15272635,631385862,50%6172,21
Leichttraktor1250,336076100,00%1859,43
Lansen C 84180,501948683,33%8359,61
Tetrarch 2452,80596560,00%2853,54
Pz.Kpfw. I Ausf. C3729,751227475,00%7263,92
IS-3A 82804,751263450,00%3311,26
STB-1106011,001728366,67%9853,87
Comet72225,671268366,67%4363,62
A-4362404,6714963100,00%7324,37
UDES 0382866,00938250,00%4224,53
Object 703 Version II 83706,0018072100,00%5593,44
Cromwell62755,0020331100,00%12772,95
P.43 bis61210,0062910,00%1724,95
P.44 Pantera84688,0023211100,00%13729,61
E 100104860,0047010,00%4192,52
T28 Prototype87479,0027651100,00%15650,32
M18 Hellcat62665,0017781100,00%8983,20
T110E3105461,00104110,00%4517,42
T-7031059,0010031100,00%10643,10
Panhard AML Lynx 6x682180,0012201100,00%4836,04
T-45 2566,0012061100,00%5415,25
T95E2 83807,0017641100,00%10245,92
Chimera 83150,0017971100,00%4940,34

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 22.07.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 21.06.2021
Otišao: 13.07.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 20.04.2021
Otišao: 17.06.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.10.2019
Otišao: 03.11.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 03.02.2021
Otišao: 15.02.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 16.07.2020
Otišao: 03.01.2021
Pozicija: Novak
Član od: 21.12.2019
Otišao: 29.06.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 04.11.2019
Otišao: 19.12.2019
Pozicija: Pričuva
Član od: 11.03.2021
Otišao: 18.04.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.08.2019
Otišao: 04.10.2019
Pozicija: Novak
Član od: 24.01.2021
Otišao: 02.02.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 19.02.2021
Otišao: 10.03.2021
Pozicija: Novak
Član od: 04.01.2021
Otišao: 23.01.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 20.07.2019
Otišao: 11.08.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.06.2019
Otišao: 19.07.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.06.2019
Otišao: 20.06.2019
Pozicija: Novak
Član od: 18.04.2019
Otišao: 11.06.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 22.02.2019
Otišao: 17.04.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 01.01.2019
Otišao: 21.02.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 25.12.2018
Otišao: 30.12.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 17.12.2018
Otišao: 23.12.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 28.09.2018
Otišao: 16.12.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.08.2018
Otišao: 26.09.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.07.2018
Otišao: 13.08.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.06.2018
Otišao: 11.07.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 06.09.2017
Otišao: 24.06.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.07.2017
Otišao: 04.09.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.05.2017
Otišao: 17.07.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.03.2017
Otišao: 28.05.2017
Pozicija: Novak
Član od: 06.03.2017
Otišao: 11.03.2017
Pozicija: Novak
Član od: 23.02.2017
Otišao: 03.03.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.11.2016
Otišao: 21.02.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.11.2016
Otišao: 24.11.2016
Pozicija: Novak
Član od: 18.10.2016
Otišao: 01.11.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.10.2016
Otišao: 16.10.2016
Pozicija: Pričuva
Član od: 22.09.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.09.2016
Otišao: 20.09.2016
Pozicija: Novak
Član od: 25.08.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.07.2016
Otišao: 24.08.2016
Pozicija: Novak
Član od: 06.06.2016
Otišao: 29.06.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.05.2016
Otišao: 03.06.2016
Pozicija: Novak
Član od: 28.04.2016
Otišao: 30.04.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.01.2016
Otišao: 27.04.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.12.2015
Otišao: 08.01.2016