IgorKo_Man

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 18.05.2024

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke39789031101
Ø Razina8,310,008,529,29
Pobjede1907447,94%00,00%1858,06%5251,49%
Izgubljene2007750,46%00,00%1135,48%4746,53%
Neriješeno6381,60%00,00%26,45%21,98%
Preživjele bitke900022,62%00,00%516,13%2019,80%
Uništenih tenkova276730,7000,00180,58600,59
Odnos razaranja0,900,000,690,74
Otkriveno tenkova451931,1400,00341,101331,32
Počinjena šteta1.136,970,001.243,391.321,68
Bodovi zauzimanja514871,2900,0000,0060,06
Obrambeni bodovi86250,2200,00672,16670,66
Iskustvo565,130,00702,74546,63
WN7908,660,001209,47960,42
WN81136,770,001223,891163,47
Ukupno
Bitke39789
Ø Razina8,31
Pobjede1907447,94%
Izgubljene2007750,46%
Neriješeno6381,60%
Preživjele bitke900022,62%
Uništenih tenkova276730,70
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova451931,14
Počinjena šteta1.136,97
Bodovi zauzimanja514871,29
Obrambeni bodovi86250,22
Iskustvo565,13
WN7908,66
WN81136,77
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke31
Ø Razina8,52
Pobjede1858,06%
Izgubljene1135,48%
Neriješeno26,45%
Preživjele bitke516,13%
Uništenih tenkova180,58
Odnos razaranja0,69
Otkriveno tenkova341,10
Počinjena šteta1.243,39
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi672,16
Iskustvo702,74
WN71209,47
WN81223,89
Zadnjih 30 dana
Bitke101
Ø Razina9,29
Pobjede5251,49%
Izgubljene4746,53%
Neriješeno21,98%
Preživjele bitke2019,80%
Uništenih tenkova600,59
Odnos razaranja0,74
Otkriveno tenkova1331,32
Počinjena šteta1.321,68
Bodovi zauzimanja60,06
Obrambeni bodovi670,66
Iskustvo546,63
WN7960,42
WN81163,47
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede116,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene583,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova172,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.126,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo194,830,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede116,67%
Izgubljene583,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova20,33
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova172,83
Počinjena šteta1.126,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo194,83
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke16000
Pobjede743,75%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene956,25%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke425,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,1300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,170,000,000,00
Otkriveno tenkova332,0600,0000,0000,00
Počinjena šteta912,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo372,440,000,000,00
Ukupno
Bitke16
Pobjede743,75%
Izgubljene956,25%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke425,00%
Uništenih tenkova20,13
Odnos razaranja0,17
Otkriveno tenkova332,06
Počinjena šteta912,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo372,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28000
Pobjede1346,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1450,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno13,57%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke828,57%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova190,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,950,000,000,00
Otkriveno tenkova180,6400,0000,0000,00
Počinjena šteta616,820,000,000,00
Bodovi zauzimanja692,4600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1103,9300,0000,0000,00
Iskustvo335,500,000,000,00
Ukupno
Bitke28
Pobjede1346,43%
Izgubljene1450,00%
Neriješeno13,57%
Preživjele bitke828,57%
Uništenih tenkova190,68
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova180,64
Počinjena šteta616,82
Bodovi zauzimanja692,46
Obrambeni bodovi1103,93
Iskustvo335,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke657000
Pobjede21733,03%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene42764,99%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno131,98%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke14822,53%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3770,5700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,740,000,000,00
Otkriveno tenkova8801,3400,0000,0000,00
Počinjena šteta637,350,000,000,00
Bodovi zauzimanja16582,5200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3270,5000,0000,0000,00
Iskustvo338,080,000,000,00
Ukupno
Bitke657
Pobjede21733,03%
Izgubljene42764,99%
Neriješeno131,98%
Preživjele bitke14822,53%
Uništenih tenkova3770,57
Odnos razaranja0,74
Otkriveno tenkova8801,34
Počinjena šteta637,35
Bodovi zauzimanja16582,52
Obrambeni bodovi3270,50
Iskustvo338,08
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke314000
Pobjede16552,55%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14144,90%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno82,55%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12138,54%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1950,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,010,000,000,00
Otkriveno tenkova4481,4300,0000,0000,00
Počinjena šteta918,340,000,000,00
Bodovi zauzimanja4951,5800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10783,4300,0000,0000,00
Iskustvo502,470,000,000,00
Ukupno
Bitke314
Pobjede16552,55%
Izgubljene14144,90%
Neriješeno82,55%
Preživjele bitke12138,54%
Uništenih tenkova1950,62
Odnos razaranja1,01
Otkriveno tenkova4481,43
Počinjena šteta918,34
Bodovi zauzimanja4951,58
Obrambeni bodovi10783,43
Iskustvo502,47
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke979000
Pobjede49150,15%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene47348,31%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno151,53%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke37238,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6320,6500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,040,000,000,00
Otkriveno tenkova9640,9800,0000,0000,00
Počinjena šteta732,050,000,000,00
Bodovi zauzimanja17851,8200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi9670,9900,0000,0000,00
Iskustvo380,480,000,000,00
Ukupno
Bitke979
Pobjede49150,15%
Izgubljene47348,31%
Neriješeno151,53%
Preživjele bitke37238,00%
Uništenih tenkova6320,65
Odnos razaranja1,04
Otkriveno tenkova9640,98
Počinjena šteta732,05
Bodovi zauzimanja17851,82
Obrambeni bodovi9670,99
Iskustvo380,48
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke42000
Pobjede1535,71%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2764,29%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1126,19%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova210,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,680,000,000,00
Otkriveno tenkova140,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.774,760,000,000,00
Bodovi zauzimanja100,2400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo421,550,000,000,00
Ukupno
Bitke42
Pobjede1535,71%
Izgubljene2764,29%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1126,19%
Uništenih tenkova210,50
Odnos razaranja0,68
Otkriveno tenkova140,33
Počinjena šteta1.774,76
Bodovi zauzimanja100,24
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo421,55
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (217)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Type 59 81000,00617310950,66%1274,58
Löwe 81091,71585183848,59%1207,72
T34 81071,12521160748,10%1174,36
KV-5 81004,24594120446,76%1082,65
Rheinmetall Skorpion G 81230,13536110351,77%1339,72
T-34-3 8878,98495106847,47%977,78
Jagdpanzer E 100101762,0450695048,95%1228,49
BZ-176 81515,2481394850,21%1499,98
Bat.-Châtillon 25 t101529,1251994747,84%1228,51
IS-4101595,5657281045,19%1175,94
IS-381144,9353569747,35%1413,06
FV215b (183) 101650,3954364443,94%1102,83
IS-7101619,7756864346,50%1217,47
Kranvagn101652,5668863144,69%1088,63
T-44-100 Igrovoy 81118,7778160952,55%1359,98
Object 268101713,9156060144,76%1105,03
Škoda T 56 81362,7277759250,17%1215,49
ShPTK-TVP 100 81167,7866558146,99%1177,51
AMX 13 909584,8249357948,53%745,16
KV-26628,9244556345,65%899,33
T499675,0248953247,93%794,62
Caliban 81239,8277651649,03%1365,33
E 25 7765,9144548750,51%1031,66
Object 268 Version 4101784,2174148348,24%1231,33
Progetto M35 mod. 46 81160,7272548149,90%1285,62
Object 705A101651,6772246345,36%1147,67
G.W. Tiger91025,8338744446,62%899,39
T-1091357,3859641449,76%1278,62
60TP Lewandowskiego101802,9975139548,61%1194,80
MT-256173,9340039547,59%318,64
T54E191388,2448339147,83%1227,60
Bat.-Châtillon 25 t AP9792,8143938940,62%541,01
AMX 30 B101228,3463338845,10%839,58
Bat.-Châtillon Bourrasque 81122,4263938149,87%1219,56
SU-130PM 81448,7168337949,60%1465,52
Jagdtiger91577,1353636952,03%1364,44
Object 261101120,8358136245,86%817,39
Strv S1 81351,6765735450,56%1312,75
Object 70491421,7344235244,60%1014,60
KV-856759,3352135052,29%1366,00
ISU-15281299,8545432546,77%1365,63
Ferdinand81160,1854831047,10%1116,37
T57 Heavy101616,0162230140,20%1011,48
IS7608,0948729850,34%726,97
G.W. Panther71022,5639829440,48%1322,81
T-54 ltwt.9727,4054628851,39%932,52
Super Conqueror102049,0377626947,58%1553,71
AMX Chasseur de chars 8720,7944426747,19%785,48
T-5491090,0247925940,93%896,30
STB-1101753,0461124849,60%1374,11
S-517621,9737623549,79%683,91
G.W. E 100101225,9248123145,02%940,13
T-34-856160,5628822547,56%99,53
Object 277101663,7171622443,30%1144,54
AMX M4 mle. 54101647,3366921245,28%1131,43
FV215b 101311,9066620743,00%834,47
T-505101,0428519845,45%121,96
T-345244,9323619746,70%481,27
Grille5509,3727119738,58%1018,04
AMX 50 Foch (155) 101710,2363619748,22%1135,12
Jagdpanther7752,1047319451,03%963,69
Hummel6782,6440717948,04%1274,92
M41 Walker Bulldog8548,4243017248,84%876,00
LTTB8569,7642217240,70%867,94
SU-14-281017,0843017146,20%1036,22
Object 43091488,6479915850,63%1306,31
121B 101598,1671715145,03%1212,52
Object 430U101409,1572714753,06%1000,58
113101773,2074314243,66%1401,30
AT 158985,5643313944,60%933,52
SU-1527925,8843513847,10%1169,74
FV217 Badger101331,4259513345,11%756,89
SU-10181009,6764212748,82%991,67
M18 Hellcat6524,6339812452,42%791,43
Turtle Mk. I 81532,8578712351,22%1518,09
AMBT 81068,5164111449,12%1108,70
AT 77872,3445211153,15%1063,42
ELC EVEN 90 8519,5454910742,99%842,69
Rhm.-Borsig Waffenträger81243,9660410548,57%1344,44
AMX 13 757405,6748010253,92%767,00
M47 Iron Arnie 81085,177029851,02%1112,83
Jagdpanzer IV6434,703199345,16%598,09
SU-1006731,085339256,52%1358,14
Object 140101416,716829043,33%1052,35
Object 26391320,927209046,67%1008,96
KV-137318,943928946,07%309,39
XM551 Sheridan10866,045468943,82%795,19
Cobra 91574,106478835,23%1271,64
AMX 12 t6167,132788742,53%203,23
SMV CC-64 Vipera 81262,537268647,67%1297,12
AMX 50 Foch B101616,336688549,41%1079,40
T-4481089,027488149,38%1489,96
AMX 50 Foch91613,307268047,50%1298,19
FV4202 8738,106968057,50%889,87
A-20576,092007644,74%60,10
T-44-100 81237,376487560,00%1723,76
Type 64 6609,094807447,30%1426,98
AMX 13 10510888,345747343,84%794,38
Char Mle. 75 9694,445647040,00%736,49
T376365,283666944,93%752,76
ARL V396547,703636650,00%922,95
AMX 50 1008969,455646445,31%929,09
AT 86642,004486261,29%1179,15
S35 CA5426,482636237,10%724,46
FV3046364,982756152,46%483,78
T-34-85 Rudy 6788,025006055,00%1594,03
KV-15557,175265967,80%1457,11
BT-22144,311685547,27%559,20
T26E4 SuperPershing 81101,878305558,18%1387,87
Churchill I5417,574095444,44%780,72
Caernarvon Action X 81061,828225152,94%1230,10
T675334,223044961,22%711,35
121101750,566444837,50%1330,33
Chrysler K GF 8991,947214843,75%975,83
StuG III Ausf. G5329,432924650,00%616,17
M60 101632,807544650,00%1159,32
E 75 TS 81041,786014639,13%898,73
Char Futur 4 91134,356264641,30%764,45
Strv 103B101832,245684553,33%1197,29
Object 268 Version V 101601,435454461,36%1157,48
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4149,402324346,51%185,93
AT 25384,143794358,14%886,58
Sturmpanzer I Bison3134,831184136,59%237,06
SU-855453,864003737,84%967,53
AMX AC mle. 4881232,517283756,76%1371,46
T-62A101057,416273743,24%666,35
Panhard AML Lynx 6x68614,814173652,78%1113,17
Cromwell6406,853033455,88%705,69
Sturmpanzer II4188,381763432,35%364,24
Panhard EBR 10510293,743483432,35%31,19
Object 703 Version II 81175,007913345,45%1142,16
M6A2E1 81020,335273354,55%1096,85
Pz.Kpfw. 35 (t)2131,131673250,00%584,49
AMX 404106,601833050,00%218,77
Jagdpanther II81208,807083060,00%1240,53
Conqueror9793,006292944,83%494,53
M24 Chaffee5327,003432944,83%988,29
Leichttraktor136,54762839,29%0,12
Pz.Kpfw. 38 (t)355,961752552,00%100,11
Somua SAu 404273,962362458,33%738,86
T1E6 2182,002972352,17%887,62
T-284230,642762250,00%578,52
212A91268,007542065,00%1181,73
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4101,282451844,44%120,53
M2 Light2140,182111752,94%479,87
Crusader6263,412361747,06%628,79
Marder II3117,122111752,94%201,49
AE Phase I 91675,067031752,94%1635,26
T-46388,632091631,25%105,27
AMX 38329,941141637,50%0,00
SU-100M17939,135901637,50%1094,58
Gonsalo 81376,888251643,75%1454,34
BT-7438,731211540,00%11,97
Churchill VII6459,933531546,67%631,54
AMX 65 t81019,737061553,33%1116,70
50TP prototyp 8632,234591323,08%377,57
Type 619826,154411346,15%597,44
Alecto4427,774131369,23%1377,81
M8A14258,333121250,00%571,38
Super Hellcat 7777,755351241,67%1079,96
T-103 8696,825801154,55%670,80
CS-52 LIS 81065,825881163,64%1212,15
Covenanter5163,302761020,00%272,68
T-100 LT10872,803941030,00%689,30
FV230 Canopener101207,405861060,00%731,83
Matilda4203,44264944,44%368,76
T14 534,2998728,57%0,00
T56 GMC3206,43198771,43%788,55
AMX AC mle. 467417,43492757,14%493,48
Bat.-Châtillon 12 t8508,86385742,86%707,89
Object 283 91097,71735757,14%1070,25
LTP 331,14117742,86%29,02
Somua SM 8853,86541742,86%568,18
Ikv 1035226,00231650,00%395,54
T25/27390,50290650,00%360,49
Tiger-Maus 91950,171084683,33%1929,53
Lorraine 40 t 8704,67632666,67%700,58
M3 Stuart391,40190540,00%99,39
Renault UE 573105,40160560,00%244,94
VK 100.01 (P)81060,20727540,00%1015,81
T-34-85M 61017,60582540,00%1492,90
T26E5 8815,40638540,00%731,68
Vickers Medium Mk. III3172,50263450,00%544,29
M5 Stuart475,25131425,00%2,29
Bishop587,25137450,00%99,55
Marder 38T4599,75383450,00%1774,98
KV-1SA 51062,00893450,00%2907,23
StuG IV 5307,25176425,00%537,64
Hotchkiss H35210,335230,00%0,00
SU-2-122 5293,67412366,67%623,12
WZ-114 91795,00714366,67%1782,47
Strv 746896,5045220,00%1872,71
T-262281,006792100,00%1815,05
GSOR the TANK 9784,50472250,00%533,32
Windhund 8644,00355250,00%526,22
IS-2 shielded 71223,00882250,00%1679,52
VK 75.01 (K) 81417,5036920,00%1310,08
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8678,00614250,00%686,99
T1 Cunningham10,001210,00%0,00
Renault FT186,001961100,00%492,31
Type 5 Chi-Ri7204,005251100,00%272,19
Renault NC-31119,006510,00%3,10
ARL 446997,0049410,00%1318,28
M5A1 Stuart40,001361100,00%261,00
MS-1193,001511100,00%498,59
Panzerjäger I20,001011100,00%261,00
Type 2597 Chi-Ha380,007210,00%18,67
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6770,0010141100,00%1697,22
Patton the Tank 91355,007891100,00%1647,66
M24E2 Super Chaffee 61773,0015651100,00%9276,05
MTLS-1G14 3490,0048310,00%2158,44
T7 Combat Car 20,005310,00%0,00
Pz.Kpfw. KW I (r) 51087,009561100,00%1752,82
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2140,001641100,00%736,19
M54 Renegade 8393,0029010,00%86,72
M4A1 Revalorisé 81047,0026810,00%1036,03
Fantôme 91640,007691100,00%1693,57

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 18.05.2024
Pozicija: Obavještajac
Član od: 18.05.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 05.03.2024
Otišao: 15.05.2024
Pozicija: Novak
Član od: 13.10.2022
Otišao: 11.12.2022