IVAHART

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 20.09.2022

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke33784125155
Ø Razina8,0510,009,809,15
Pobjede1843054,55%1100,00%1456,00%8756,13%
Izgubljene1489044,07%00,00%1040,00%6541,94%
Neriješeno4641,37%00,00%14,00%31,94%
Preživjele bitke1112232,92%1100,00%1040,00%5032,26%
Uništenih tenkova365471,0800,00361,441931,25
Odnos razaranja1,610,002,401,84
Otkriveno tenkova340011,0100,00301,201851,19
Počinjena šteta1.633,124.310,003.096,642.705,70
Bodovi zauzimanja284410,8400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi123100,3600,0000,00390,25
Iskustvo715,311.560,001.073,801.047,85
WN71400,911322,631751,791695,86
WN81945,302659,893503,762966,54
Ukupno
Bitke33784
Ø Razina8,05
Pobjede1843054,55%
Izgubljene1489044,07%
Neriješeno4641,37%
Preživjele bitke1112232,92%
Uništenih tenkova365471,08
Odnos razaranja1,61
Otkriveno tenkova340011,01
Počinjena šteta1.633,12
Bodovi zauzimanja284410,84
Obrambeni bodovi123100,36
Iskustvo715,31
WN71400,91
WN81945,30
Zadnja 24 sata
Bitke1
Ø Razina10,00
Pobjede1100,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1100,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta4.310,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.560,00
WN71322,63
WN82659,89
Zadnjih 7 dana
Bitke25
Ø Razina9,80
Pobjede1456,00%
Izgubljene1040,00%
Neriješeno14,00%
Preživjele bitke1040,00%
Uništenih tenkova361,44
Odnos razaranja2,40
Otkriveno tenkova301,20
Počinjena šteta3.096,64
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.073,80
WN71751,79
WN83503,76
Zadnjih 30 dana
Bitke155
Ø Razina9,15
Pobjede8756,13%
Izgubljene6541,94%
Neriješeno31,94%
Preživjele bitke5032,26%
Uništenih tenkova1931,25
Odnos razaranja1,84
Otkriveno tenkova1851,19
Počinjena šteta2.705,70
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi390,25
Iskustvo1.047,85
WN71695,86
WN82966,54
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke419000
Pobjede23355,61%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene17241,05%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno143,34%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke17040,57%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3590,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,440,000,000,00
Otkriveno tenkova5951,4200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.872,560,000,000,00
Bodovi zauzimanja12773,0500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1160,2800,0000,0000,00
Iskustvo649,980,000,000,00
Ukupno
Bitke419
Pobjede23355,61%
Izgubljene17241,05%
Neriješeno143,34%
Preživjele bitke17040,57%
Uništenih tenkova3590,86
Odnos razaranja1,44
Otkriveno tenkova5951,42
Počinjena šteta1.872,56
Bodovi zauzimanja12773,05
Obrambeni bodovi1160,28
Iskustvo649,98
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke145000
Pobjede6645,52%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7954,48%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5235,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova920,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,990,000,000,00
Otkriveno tenkova1260,8700,0000,0000,00
Počinjena šteta969,140,000,000,00
Bodovi zauzimanja2151,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5453,7600,0000,0000,00
Iskustvo483,130,000,000,00
Ukupno
Bitke145
Pobjede6645,52%
Izgubljene7954,48%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke5235,86%
Uništenih tenkova920,63
Odnos razaranja0,99
Otkriveno tenkova1260,87
Počinjena šteta969,14
Bodovi zauzimanja2151,48
Obrambeni bodovi5453,76
Iskustvo483,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1383000
Pobjede68349,39%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene68049,17%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno201,45%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke49735,94%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10700,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,210,000,000,00
Otkriveno tenkova12330,8900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.714,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja30372,2000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi40572,9300,0000,0000,00
Iskustvo745,140,000,000,00
Ukupno
Bitke1383
Pobjede68349,39%
Izgubljene68049,17%
Neriješeno201,45%
Preživjele bitke49735,94%
Uništenih tenkova10700,77
Odnos razaranja1,21
Otkriveno tenkova12330,89
Počinjena šteta1.714,40
Bodovi zauzimanja30372,20
Obrambeni bodovi40572,93
Iskustvo745,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke93000
Pobjede5154,84%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4043,01%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno22,15%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3537,63%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova840,9000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,450,000,000,00
Otkriveno tenkova680,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.740,390,000,000,00
Bodovi zauzimanja1411,5200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi650,7000,0000,0000,00
Iskustvo686,730,000,000,00
Ukupno
Bitke93
Pobjede5154,84%
Izgubljene4043,01%
Neriješeno22,15%
Preživjele bitke3537,63%
Uništenih tenkova840,90
Odnos razaranja1,45
Otkriveno tenkova680,73
Počinjena šteta1.740,39
Bodovi zauzimanja1411,52
Obrambeni bodovi650,70
Iskustvo686,73
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (427)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
SU-130PM 81862,14773110153,22%2253,01
T26E5 81217,31620105951,09%1637,06
BZ-176 82223,86115184761,87%2707,77
KV-26906,3350580151,69%1737,34
T95/FV4201 Chieftain 102807,1188272560,14%2309,02
ST-I91571,9755159351,43%1479,75
AMX ELC bis5244,2827549846,59%672,56
ShPTK-TVP 100 81817,4690748354,24%2319,65
IS-381131,4050448048,96%1225,94
Bat.-Châtillon Bourrasque 81780,0298845261,28%2474,75
60TP Lewandowskiego102804,6281842158,19%2450,09
Panhard EBR 105101198,5776341952,27%1616,43
IS-7102251,5072640652,46%1916,80
Manticore101288,4692437258,60%1843,79
KV-48974,9646836450,00%1029,39
ISU-152K 81938,2472336359,50%2471,24
Object 268 Version 4102472,8679834058,53%2072,52
T-34-856294,0126833647,32%357,02
Bisonte C45 82034,4188933362,76%2902,11
IS-4102376,7684533060,00%2119,42
FV215b (183) 102230,0865033052,12%1720,40
T-5491473,5458132254,66%1691,10
Super Conqueror102734,9492132156,39%2657,48
Object 907 102423,7779231958,31%2120,95
T-345216,2922831746,69%386,36
O-I6716,3642931653,48%1193,98
Maus102562,31103030763,84%2354,62
ELC EVEN 90 8759,7779929454,08%1816,16
Taschenratte113934,40129729161,51%3014,29
Object 430U102317,1476928760,28%2215,01
M54 Renegade 82012,3791527755,96%2596,74
T-4481086,5351827648,55%1442,31
Object 25791638,0057227553,45%1651,30
AMX 13 909961,7651826451,14%1543,19
S-517672,5836325849,22%748,68
CS-63102456,6494125660,16%2290,91
IS7942,0447624754,66%1324,60
DBV-152 103043,7985624457,79%2304,67
AMX 13 757477,5736924243,39%787,86
BT-7 artillery 3213,9628722751,98%775,12
KV-15318,6724822442,41%429,40
Škoda T 56 82040,62105422358,74%2412,69
50TP prototyp 81952,82101021762,21%2672,19
T-437609,6539120844,71%823,66
FV230 Canopener102812,8298320656,31%2645,93
XM57 82325,60112220468,63%2566,93
T-1506568,7738319848,99%854,97
O-Ni7959,4948219648,47%1151,03
122 TM 81761,5876519658,16%2469,28
AMX 12 t6347,3532118745,45%778,70
T675369,3829118545,41%652,31
Rheinmetall Skorpion 82018,1895318259,34%2523,45
Jagdpanzer E 100103117,7985218059,44%2669,90
T110E3102640,4780617855,06%2213,54
Vz. 55102673,2883117353,18%2360,79
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4366,3428717250,58%938,78
AMX 50 B102589,8788916953,85%2139,42
Object 43091951,1281316253,70%2167,49
Object 452K 103087,7994215460,39%2978,60
KR-1113257,84109815457,79%2480,31
Jagdpanzer IV6566,3134315349,02%940,35
O-Ho81345,8057614854,73%1700,08
AE Phase I 92041,7376914866,89%2336,07
SDP wz 66 Grom 81867,0695814360,14%2336,78
M446444,9729214149,65%646,70
KV-856480,9134413856,52%714,13
VK 30.01 (P)6558,8937313247,73%908,67
114 SP2 102544,4472113050,77%1918,75
212A91304,9563912652,38%1333,89
M415269,7021412443,55%229,71
STA-2 81483,2480012454,84%2412,65
Kampfpanzer 50 t 92292,43105312368,29%2395,58
T803113512,41119512263,93%2998,39
T-50570,2115912144,63%52,90
KV-1S6247,3323412151,24%267,26
T110E5102639,5391412056,67%2478,02
LPT-67 Šelma91175,8885311957,98%2061,02
T25/27901,8546911954,62%1348,43
T3092417,2777311856,78%2609,51
H3 92546,96112511864,41%2838,35
Concept 1B 92333,9998011759,83%2161,46
T57 Heavy102894,6996711656,90%2711,86
AMX M4 mle. 54102709,1288811652,59%2395,36
M47 Iron Arnie 81780,61100011656,03%2573,77
StuG III Ausf. G5340,8324911345,13%602,61
Jagdpanther7878,2043811250,89%1195,53
ST-62 Version 2 102688,2397811258,93%2338,82
Bat.-Châtillon 25 t102343,7788911054,55%2210,46
Obsidian 81510,2197610455,77%2176,55
FV217 Badger103083,42101810361,17%2788,63
Object 261101218,3766610252,94%994,36
Strv S1 81814,9873310258,82%2089,79
Strv 103B102790,5883210147,52%2030,90
Panhard EBR 909976,498279961,62%1744,89
Ares 90 C113887,3411529949,49%4001,36
IS-3-II91994,218869963,64%2119,03
ST-II102817,939579854,08%2680,00
Controcarro 3 Minotauro102968,4210159562,11%2640,83
M18 Hellcat6768,653959554,74%1399,85
AMX 50 Foch (155) 102300,378039558,95%1901,78
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6841,786079548,42%2612,37
FV226 Contradictious 82080,3411459567,37%2681,40
Conqueror92078,738909251,09%1965,21
Rheinmetall Panzerwagen101402,768049243,48%1617,16
Caernarvon81489,847509153,85%1984,85
Jagdpanther II81301,675529052,22%1321,47
T-284152,101858845,45%256,08
E 50 Ausf. M102220,078808855,68%2079,44
IS-M8953,885038851,14%1085,92
Vz. 64 Blesk8805,667408759,77%1570,17
CS-67 Szakal112727,979938661,63%2289,07
Char Mle. 75 91531,339278660,47%2613,07
Panhard AML Lynx 6x681048,428688561,18%2374,69
IS-2-II81687,597848551,76%2196,94
Type 63 81842,409798447,62%2189,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5353,842868339,76%758,93
Tortoise92271,6110408355,42%2200,65
Tiger (P)7901,275438151,85%1171,42
AMX 50 Foch B102546,408478154,32%1944,05
Churchill I5342,382968046,25%554,01
STB-1102349,658358046,25%2057,03
Nergal 81978,8311058063,75%2702,09
O-I Experimental5601,633577948,10%1066,63
T-50-2 6745,356657958,23%2675,06
CS-52 LIS 81608,759477656,58%2265,47
TNH T Vz. 5192304,769947556,00%2509,11
M374148,891617544,00%300,10
MTLS-1G14 3396,604877562,67%2139,28
AMX 40486,591497339,73%52,95
Controcarro 1 Mk. 292282,149827356,16%2388,19
M53/M5591018,925827346,58%952,58
M127881,185627156,34%1083,52
M40/M4381072,417267052,86%1171,14
Chrysler K GF 81736,807137057,14%2578,68
Object 252U 81924,419736952,17%2284,55
E 100103034,519406855,88%2516,20
AMX M4 mle. 49 81458,918446851,47%1942,54
T1 Heavy5330,063156755,22%587,11
M8A14191,712046651,52%339,11
Emil II92119,958706550,77%2107,93
Black Prince71226,916216550,77%1702,80
Progetto M35 mod. 46 81760,229506553,85%2515,61
T2 Light Tank 2467,827316563,08%2869,77
Gryphon 102822,319496556,92%2276,41
Black Rock 114022,9512496560,00%3920,30
SU-14-281142,644726440,63%1106,41
Stinger 102933,8310036459,38%2345,18
Rhm.-Borsig Waffenträger81887,718426360,32%2039,18
Cobra 92253,688256355,56%2369,14
T-463108,181636055,00%332,82
Jagdpanzer E 90 92156,458806053,33%1882,61
UDES 15/16102112,468355950,85%1701,01
Emil I81603,058365747,37%1849,08
SZDV Vz. 50 82253,1910835764,91%2806,13
Super Hellcat 71161,657055759,65%2135,33
DZT-159 92337,4210655764,91%2344,93
Churchill VII6466,303445651,79%706,81
Tiger 131 6921,045175662,50%1789,00
Vz. 68 Squall 8963,526955648,21%1896,01
BZT-70 103780,3810395556,36%2689,33
Object 26391955,648785554,55%1915,42
KV-371045,116225437,04%1135,05
Carro da Combattimento 45 t 102502,448715451,85%2091,63
IS-6 B 81742,267715367,92%2657,11
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8781,585695339,62%716,38
SMV CC-64 Vipera 81687,679235257,69%2022,03
Type 1 Chi-He4237,902535149,02%591,20
E 5092061,559815156,86%2479,31
Object 260 102473,189555156,86%2101,93
50TP Tyszkiewicza91840,489395056,00%1920,68
Vz. 60S Dravec 103840,8212225062,00%3145,83
BZ-79113550,7010365048,00%2387,00
Patton the Tank 91843,609135056,00%2300,25
Waffenträger auf Pz. IV92498,889424961,22%2608,87
UDES 03 Alt 3 92061,379094957,14%2026,43
113 Beijing Opera 102540,379554953,06%2414,20
Matilda4244,762314544,44%501,44
Leo71244,586204553,33%2518,61
Object 279 early 102687,409504548,89%1723,45
GSOR 3301 AVR FS9838,248604560,00%1412,05
Projet Louis 91695,759414452,27%2848,23
P.44 Pantera81374,308274358,14%1936,26
Type 5 Heavy102243,568384353,49%1486,78
BZ-75102607,4510014261,90%2334,82
Mäuschen91851,148964261,90%1912,48
E 65 Zwilling 82176,5210614254,76%2345,34
Caernarvon Action X 81550,008514165,85%2307,91
UDES 0381561,357964062,50%1828,18
Coccodrillo 103001,5810594065,00%2611,97
M60 102435,387564045,00%1959,11
VK 100.01 (P)81700,189284057,50%2438,51
SFAC 105 81866,508954055,00%2036,15
T92 HMC101231,495723943,59%1010,11
Char Futur 4 91972,386743943,59%2000,87
StuG IV 5509,383523958,97%1472,80
T9592063,007503847,37%1829,14
Durchbruchswagen 24192,292383852,63%411,82
T-34-3 81399,458023852,63%1712,05
Object 703 Version II 81882,4411083666,67%2563,91
TBT 92295,7810223658,33%2029,55
Waffenträger auf E 100102543,579893585,71%1914,34
FV4201 Chieftain Proto 91965,919993560,00%2234,06
Type 71103172,8811443464,71%3216,38
T54E192038,748983450,00%2126,64
Panhard AMD 178B6620,554513363,64%1961,00
Object 140101953,345783250,00%1824,44
Grille 15102538,847913253,13%1926,51
Type 95 Heavy4181,262003138,71%352,63
Škoda T 177801,946893148,39%1908,16
Panther II81147,268333154,84%1552,38
Marder 38T4436,163483151,61%1203,97
MT-256396,163313148,39%1118,68
K-91-PT 91724,429303164,52%1889,07
Kranvagn102552,478563056,67%2402,26
M5A1 Stuart4106,371973043,33%133,08
UDES 1691675,477993043,33%1652,98
Marder II3181,071803050,00%413,52
Pz.Kpfw. I Ausf. C3114,731943030,00%322,39
IS-5 (Object 730) 81501,938133053,33%1948,94
Strv 103-092065,009512968,97%2248,93
Mars 81428,838612955,17%1680,61
FV4202 81353,936132944,83%1714,57
Ambassador 92590,6211012968,97%2329,22
T-1091515,934892846,43%1292,52
VK 30.01 (H)5282,413232751,85%521,14
Pz.Kpfw. III Ausf. E3155,111842751,85%360,78
SU-10181387,117562751,85%1814,12
Strv m/42-57 Alt A.2 6989,267052751,85%1832,30
TVP T 50/51101985,156712634,62%1519,83
53TP Markowskiego82095,8810992665,38%3039,29
AT 25368,502912642,31%683,74
BZ-58-2 92066,589362653,85%2016,61
T28 Prototype81523,317772638,46%1721,07
FV3046569,383802650,00%836,91
Leopard 1102843,547432634,62%2251,23
Durendal 103100,2710902669,23%2893,65
TNH 105/100081351,288572568,00%1646,75
AMX M4 mle. 5192154,4010222568,00%2223,46
Object 752 92682,4411072560,00%2683,35
Vickers Medium Mk. III3114,001732458,33%340,11
SU-26383,921212458,33%190,23
Kampfpanzer 67103386,4211712470,83%3171,16
LHMTV8711,088352470,83%1262,73
Panther71211,228642347,83%2411,02
Vz. 44-171375,488322347,83%1767,26
Tiger-Maus 91884,138402347,83%1533,16
Kpz. Erich Konzept I 92204,7810332365,22%2180,00
Strv 7461024,057412259,09%2318,20
M3 Lee4167,502472268,18%604,92
AMX 65 t81194,957192254,55%1372,87
IS-2 shielded 71604,648632263,64%2329,90
AMBT 81424,145942222,73%1268,65
T-29 3315,903652157,14%1351,48
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4379,353512070,00%1368,45
LT vz. 383123,951821952,63%368,96
M7 Priest364,791181947,37%123,04
T3281126,327151947,37%1134,49
AMX 38367,841591957,89%162,84
Caliban 81273,007131947,37%1404,52
AMX M4 mle. 4571244,068851872,22%1862,12
M10391185,836771844,44%859,20
SU-855638,245351764,71%1966,51
Alecto4372,122051735,29%849,95
AT 15A 71593,2410731770,59%2985,20
T28 Concept 7956,595291764,71%1432,02
Chimera 82241,3511381764,71%2932,73
KV-4 KTTS 81752,298261741,18%2312,96
T-26296,001231546,67%284,95
SMV CC-6781367,678161560,00%1490,40
T56 GMC395,331691560,00%226,43
SU-100M171393,277291546,67%2069,31
M56 Scorpion 71375,809151573,33%2330,55
King Tiger (Captured) 71357,808331546,67%1901,89
SPHT 93022,6711321546,67%2717,37
25TP KSUST II5639,215341464,29%1946,91
40TP Habicha6787,296751471,43%1854,90
SU-182118,211251450,00%608,67
Type 91 Heavy3156,212191457,14%451,45
AMX AC mle. 4881309,437181442,86%1426,29
Wz. 64GC Bzyg 103703,3611661464,29%3224,80
Vz. 62 Jasan 91769,576841435,71%1177,26
TKS z n.k.m. 20 mm 2261,153701384,62%1918,42
Valentine3178,232771376,92%661,09
LTG7733,697241361,54%1897,39
Pz.Kpfw. 5582339,4610491346,15%2294,64
Stridsyxa 81587,469501361,54%1854,79
Fauteur113340,8510501346,15%2314,87
Type 3 Chi-Nu5476,834141250,00%1295,80
Vickers Mk. E Type B255,831071233,33%0,00
SMV CC-5671062,837781241,67%1477,10
Pz.Kpfw. I244,251491250,00%110,55
Ares 8592401,9212131283,33%2882,72
Strv 81 81302,178041266,67%1876,44
GSR 3301 Setter7465,336711233,33%873,46
Buryan 92906,5010051241,67%2206,99
M3 Stuart3176,913151154,55%619,08
Strv m/40L3131,912311163,64%431,46
Ikv 723271,642491145,45%733,19
T3 HMC2106,361301136,36%236,33
Hotchkiss EBR7594,006051154,55%1430,64
HWK 128643,185541127,27%948,69
SU-2-122 5598,825581145,45%1467,36
L-60 2113,552771154,55%556,09
Terrifiant 92695,8210591145,45%2426,41
Strv m/425602,704501050,00%1555,08
10TP3172,901921060,00%674,67
T1 HMC235,60961060,00%198,51
HWK 30 8203,605421060,00%280,27
T-103 82019,509601050,00%2131,91
Löwe 81706,0010121060,00%2173,97
AMX Canon d'assaut 105 81996,408951050,00%2366,81
D23367,22238922,22%1348,81
P.43 ter7888,78708966,67%1374,45
DS PZInż5574,33438944,44%1161,95
Spähpanzer Ru 2519500,11530944,44%550,44
Windhund 81648,11697944,44%1645,99
Object 283 92397,001093966,67%3166,49
KV-4 Kreslavskiy 81484,56988966,67%1883,23
Renault FT 75 BS276,13134850,00%287,57
45TP Habicha71401,00611875,00%2337,36
Ikv 1035718,88468850,00%1818,27
Semovente M43 Bassotto6711,00563837,50%1108,27
Ares 7582398,251307862,50%3980,95
Matilda IV 5810,38731862,50%2326,46
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2680,38991887,50%2737,06
WZ-120G FT 93183,501316875,00%3321,43
Vickers Medium Mk. II282,57123757,14%297,25
Lago4323,71266728,57%868,60
Pz.Kpfw. II2121,43205742,86%298,69
Prototipo Standard B91106,57601742,86%732,46
Sav m/434207,00212742,86%368,40
SU-76M4121,0088714,29%66,55
Toro 92439,86867728,57%1929,42
Valiant 5861,57707757,14%1843,30
Strv m/38278,00195666,67%306,14
Panzerjäger I284,50135666,67%284,08
Strv m/31 3662,83631650,00%1709,03
FV20781027,50736650,00%1153,83
T110E4101709,83923683,33%1133,52
Spähpanzer SP I C7773,3312526100,00%1847,03
TS-54 81410,17724633,33%1415,88
Lorraine 40 t 81677,83818633,33%2132,14
M2 Light2122,00224540,00%274,42
ARL 446542,00584580,00%936,63
SU-1006521,80399560,00%799,31
T297628,60569540,00%545,64
AT-1265,4057520,00%0,00
Cruiser Mk. I1139,40171540,00%510,53
Covenanter569,60174560,00%186,52
Cruiser Mk. IV4117,402305100,00%366,72
Valentine AT4323,00370580,00%1005,61
T-602234,40280560,00%1169,13
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3160,00223560,00%487,28
Pz.Kpfw. 35 R 2561,60805540,00%1696,99
Object 252U Defender 81761,80958560,00%2483,59
Cromwell B 61348,601009540,00%3180,97
AMX ELC 901 6655,80813560,00%2256,03
Turtle Mk. I 82392,601298580,00%2596,87
T-44-100 81776,20882540,00%2482,74
Kolohousenka1239,50288450,00%1229,85
Renault FT186,50130450,00%321,36
M66227,00371475,00%314,44
P.43 bis6749,25697475,00%1472,33
14TP4153,50297450,00%396,11
Universal Carrier 2-pdr2226,00226425,00%908,94
VK 30.02 (M)6937,25762425,00%2018,91
Pz.Sfl. IVc5168,509840,00%84,42
Gabler’s Destroyer 51245,251124450,00%5060,99
KV-1 shielded 5984,00844450,00%2002,72
Dicker Max 61549,50942475,00%3759,13
WZ-111 Alpine Tiger 82022,251278475,00%2930,12
Brennos 82469,001138450,00%3842,24
Fantôme 92743,001224475,00%3722,76
Strv fm/211142,00355333,33%598,26
L6/402131,67191333,33%241,75
Renault Otsu1280,67311333,33%1210,05
P26/404752,008643100,00%2432,41
7TP2208,00209333,33%631,70
Type 2597 Chi-Ha3138,67200366,67%498,28
Cruiser Mk. II246,33131366,67%244,52
AT 86499,67505333,33%715,07
GSOR the TANK 92077,3312663100,00%2360,19
Black Prince II 72521,3317883100,00%4732,43
Matilda LVT 4773,00640366,67%2447,61
FCM 2C 31053,671139366,67%4490,77
M41D 852,33426333,33%0,00
LT vz. 352191,00269250,00%840,22
4TP1107,50205250,00%367,84
Hotchkiss H352148,00248250,00%609,48
Škoda T 2561894,0012932100,00%5309,74
P.435566,50438250,00%1240,84
D12104,50266250,00%298,35
Leichttraktor143,0086250,00%82,83
M5 Stuart482,0015420,00%0,00
T-26G FT2132,50118250,00%301,15
BDR G1 B51002,008702100,00%2379,19
Cruiser Mk. III3117,00238250,00%383,14
Bat.-Châtillon 12 t81049,5027820,00%1627,34
Pz.Kpfw. 38 (K) 51453,0013882100,00%4866,51
ARMT 51334,0061720,00%3562,27
Pz.Kpfw. M 15 3175,00221250,00%507,18
T-116 3179,0012720,00%537,90
Pz.Sfl. IC 4262,5022820,00%479,51
MKA 2156,00165250,00%438,99
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3720,00954250,00%2063,31
Husarz 84271,0016692100,00%5455,60
Type 1 Ho-Ni II 41157,5010792100,00%3597,64
Turán III prototípus 5120,0011420,00%0,00
43 M. Toldi III 3273,504612100,00%1243,44
Vickers Medium Mk. I1168,004571100,00%1145,27
Fiat 30001196,004371100,00%1260,80
T1 Cunningham155,00831100,00%324,88
Renault NC-311103,003161100,00%587,97
Pvlvv fm/422268,004081100,00%1082,77
MS-110,00921100,00%261,00
Chi-To SP71443,0057910,00%1495,10
Leopard Prototyp A9991,0053910,00%676,12
T-703321,002611100,00%1362,83
T18 HMC3178,002641100,00%762,41
T-45 2611,006021100,00%2887,28
T77 82232,0074610,00%3264,09
M3 Light 3400,0026410,00%2062,52
Ashbringer 10676,0024210,00%123,51
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6449,0018810,00%601,25
FCM 50 t 81195,0035010,00%1234,07
Renault R35/FCM 36 2985,0086410,00%3279,63
Chi-Go 7856,007801100,00%958,39

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 20.09.2022
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 20.09.2022
Otišao: 24.12.2024