ILA57

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 04.03.2023

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke49182037239
Ø Razina8,370,009,959,83
Pobjede2216945,08%00,00%1437,84%10644,35%
Izgubljene2622353,32%00,00%2362,16%13255,23%
Neriješeno7901,61%00,00%00,00%10,42%
Preživjele bitke917318,65%00,00%513,51%3615,06%
Uništenih tenkova249970,5100,0060,16990,41
Odnos razaranja0,620,000,190,49
Otkriveno tenkova341040,6900,00270,731290,54
Počinjena šteta900,940,00759,761.001,57
Bodovi zauzimanja360550,7300,0070,19490,21
Obrambeni bodovi84630,1700,0000,0000,00
Iskustvo580,470,00528,08620,27
WN7627,230,00227,97473,12
WN8721,230,00321,26592,52
Ukupno
Bitke49182
Ø Razina8,37
Pobjede2216945,08%
Izgubljene2622353,32%
Neriješeno7901,61%
Preživjele bitke917318,65%
Uništenih tenkova249970,51
Odnos razaranja0,62
Otkriveno tenkova341040,69
Počinjena šteta900,94
Bodovi zauzimanja360550,73
Obrambeni bodovi84630,17
Iskustvo580,47
WN7627,23
WN8721,23
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke37
Ø Razina9,95
Pobjede1437,84%
Izgubljene2362,16%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke513,51%
Uništenih tenkova60,16
Odnos razaranja0,19
Otkriveno tenkova270,73
Počinjena šteta759,76
Bodovi zauzimanja70,19
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo528,08
WN7227,97
WN8321,26
Zadnjih 30 dana
Bitke239
Ø Razina9,83
Pobjede10644,35%
Izgubljene13255,23%
Neriješeno10,42%
Preživjele bitke3615,06%
Uništenih tenkova990,41
Odnos razaranja0,49
Otkriveno tenkova1290,54
Počinjena šteta1.001,57
Bodovi zauzimanja490,21
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo620,27
WN7473,12
WN8592,52
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1478000
Pobjede45530,78%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene99567,32%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno281,89%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke32221,79%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4630,3100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,400,000,000,00
Otkriveno tenkova7020,4700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.108,650,000,000,00
Bodovi zauzimanja9260,6300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4790,3200,0000,0000,00
Iskustvo476,430,000,000,00
Ukupno
Bitke1478
Pobjede45530,78%
Izgubljene99567,32%
Neriješeno281,89%
Preživjele bitke32221,79%
Uništenih tenkova4630,31
Odnos razaranja0,40
Otkriveno tenkova7020,47
Počinjena šteta1.108,65
Bodovi zauzimanja9260,63
Obrambeni bodovi4790,32
Iskustvo476,43
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke671000
Pobjede27440,83%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene37956,48%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno182,68%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke18928,17%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2550,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,530,000,000,00
Otkriveno tenkova3120,4600,0000,0000,00
Počinjena šteta732,780,000,000,00
Bodovi zauzimanja11841,7600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1600,2400,0000,0000,00
Iskustvo501,860,000,000,00
Ukupno
Bitke671
Pobjede27440,83%
Izgubljene37956,48%
Neriješeno182,68%
Preživjele bitke18928,17%
Uništenih tenkova2550,38
Odnos razaranja0,53
Otkriveno tenkova3120,46
Počinjena šteta732,78
Bodovi zauzimanja11841,76
Obrambeni bodovi1600,24
Iskustvo501,86
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke26000
Pobjede1246,15%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1453,85%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1142,31%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova170,6500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,130,000,000,00
Otkriveno tenkova100,3800,0000,0000,00
Počinjena šteta764,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja1274,8800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi511,9600,0000,0000,00
Iskustvo738,650,000,000,00
Ukupno
Bitke26
Pobjede1246,15%
Izgubljene1453,85%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1142,31%
Uništenih tenkova170,65
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova100,38
Počinjena šteta764,85
Bodovi zauzimanja1274,88
Obrambeni bodovi511,96
Iskustvo738,65
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7656055
Pobjede330943,22%00,00%240,00%240,00%
Izgubljene406253,06%00,00%360,00%360,00%
Neriješeno2853,72%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke206126,92%00,00%120,00%120,00%
Uništenih tenkova28770,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,510,000,000,00
Otkriveno tenkova49210,6400,0040,8040,80
Počinjena šteta870,630,001.115,201.115,20
Bodovi zauzimanja123851,6200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi97071,2700,00397,80397,80
Iskustvo545,000,00676,00676,00
Ukupno
Bitke7656
Pobjede330943,22%
Izgubljene406253,06%
Neriješeno2853,72%
Preživjele bitke206126,92%
Uništenih tenkova28770,38
Odnos razaranja0,51
Otkriveno tenkova49210,64
Počinjena šteta870,63
Bodovi zauzimanja123851,62
Obrambeni bodovi97071,27
Iskustvo545,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke5
Pobjede240,00%
Izgubljene360,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke120,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova40,80
Počinjena šteta1.115,20
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi397,80
Iskustvo676,00
Zadnjih 30 dana
Bitke5
Pobjede240,00%
Izgubljene360,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke120,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova40,80
Počinjena šteta1.115,20
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi397,80
Iskustvo676,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1685000
Pobjede63737,80%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene103361,31%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno150,89%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke36221,48%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5780,3400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,440,000,000,00
Otkriveno tenkova8900,5300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.089,070,000,000,00
Bodovi zauzimanja12800,7600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi9710,5800,0000,0000,00
Iskustvo551,980,000,000,00
Ukupno
Bitke1685
Pobjede63737,80%
Izgubljene103361,31%
Neriješeno150,89%
Preživjele bitke36221,48%
Uništenih tenkova5780,34
Odnos razaranja0,44
Otkriveno tenkova8900,53
Počinjena šteta1.089,07
Bodovi zauzimanja12800,76
Obrambeni bodovi9710,58
Iskustvo551,98
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (476)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Progetto M35 mod. 46 8912,57618653745,46%855,53
Rheinmetall Skorpion G 8881,27554577544,95%735,50
Caernarvon8805,69628208947,34%742,26
P.44 Pantera8829,87590175344,78%853,53
T26E5 Patriot 8469,50436171045,09%333,33
Caernarvon Action X 8777,41669153647,07%749,59
T26E4 SuperPershing 8399,72400147039,93%224,09
M54 Renegade 8934,27644141144,44%781,70
T95/FV4201 Chieftain 101655,88734129145,47%944,55
Object 907 101257,13668109245,33%746,82
IS-38750,2557498745,69%648,06
E 75 TS 8874,9062994545,40%782,39
SU-130PM 81038,5260090744,98%866,26
Object 430U101021,6159780442,04%554,31
LT-432 8394,2852475447,35%501,61
Object 277101022,1157973040,55%529,51
IS-2-II8809,0462372248,06%783,62
Bat.-Châtillon 155 5810748,1054669143,70%434,75
FCM 50 t 8483,1746767044,48%349,38
GSOR 1008 81044,0663565347,01%877,67
Leopard 1101378,8961961344,21%880,14
60TP Lewandowskiego101210,2962145743,11%651,87
Object 780 101423,4368145543,96%861,54
Bat.-Châtillon Bourrasque 8826,4362642647,89%769,83
Indien-Panzer8454,5839940642,86%332,46
VK 30.01 (D)6198,6723338145,14%142,42
FV226 Contradictious 81059,9867937345,84%839,43
Object 14010981,9759835342,78%556,63
Škoda T 27 8651,6952634445,06%585,08
STB-1101514,9270633846,15%1067,79
Pz.Kpfw. III/IV5114,1018032942,55%54,04
T110E4101762,1672031748,58%1194,53
Super Conqueror101149,1165031646,84%669,30
Progetto M40 mod. 65101133,7359330841,88%625,00
CS-52 LIS 8802,5558530746,91%751,20
Schwarzpanzer 58 8577,0156830447,70%548,20
VK 20.01 (D)456,1416330047,00%66,15
T-448811,0361127547,27%900,21
Object 274a 8770,1262326750,94%765,00
AMX M4 mle. 54102147,3280326248,47%1674,93
Object 705A101018,1358924241,32%533,26
AMX 50 B101427,9161824141,49%894,56
ISU-122S 7455,8631122847,37%408,66
Object 252U Defender 81004,1567422450,45%986,05
Vickers MBT Mk. 3 101183,8456021339,91%656,02
IS-7101436,6467621241,51%948,86
Panhard EBR 105101443,5984320353,69%2064,98
Type 71101227,2664720042,00%650,76
Object 4309781,2559419845,45%481,03
Concept No. 5101037,7960019545,64%544,37
Leopard Prototyp A9458,7538118935,98%99,63
Object 703 Version II 8844,9761618141,44%634,07
Charioteer Nomad 81064,8861918149,17%924,71
TS-5 8782,5554116740,12%520,49
T34 8482,8544116340,49%278,30
CS-63101518,7868616344,79%1058,11
Maus101426,7275816248,15%939,57
FV217 Badger101124,1961016237,04%481,36
Grille 15101037,1760215547,74%539,61
Object 268 Version 4101450,4662315538,71%844,67
Pz.Kpfw. II Ausf. G328,0014715349,67%87,05
WZ-113G FT101272,3264315144,37%649,52
Pz.Kpfw. II Luchs444,8021115049,33%91,05
Leichttraktor137,6511714748,98%74,40
Vz. 55102544,2184214645,89%2011,01
T110E5101226,5165114438,89%644,85
WZ-120-1G FT 8709,6555014246,48%545,02
T-109720,8650714038,57%384,15
Bat.-Châtillon 25 t101325,6171813452,24%951,73
FV230 Canopener101130,1572112449,19%615,15
53TP Markowskiego8814,8857711343,36%708,74
Stone Sentinel 81112,9869611241,07%890,47
M48A5 Patton101118,0161411141,44%586,62
BZ-75101285,0964010837,96%630,09
Centurion Action X10892,3453210240,20%419,99
Lion 101708,3170810249,02%1334,26
VK 30.02 (D)7208,303149834,69%22,35
Cromwell6248,203129538,95%190,71
Charioteer81283,736909349,46%1383,98
TVP T 50/51101211,226279246,74%775,87
VK 100.01 (P)8668,195868851,14%596,07
Bisonte C45 81019,866658644,19%886,11
E 100101396,956538339,76%807,48
Ares 9010847,246258043,75%389,81
Strv 103B101981,717317750,65%1314,45
Kranvagn101504,807007648,68%1062,40
K-91101344,116917647,37%884,14
Rheinmetall Panzerwagen10774,766057541,33%619,74
Centurion Mk. I8627,745257343,84%555,56
WZ-111 model 5A10999,825386835,29%447,86
T-34-856832,896556155,74%1724,86
Ashigaru 101054,555826040,00%457,65
Object 279 early 101957,757315937,29%1012,62
BZ-176 82165,5211505860,34%2676,95
T110E3101185,745595735,09%561,55
Gryphon 101173,146055736,84%578,42
T1 Cunningham132,931155646,43%44,56
Conqueror Gun Carriage101147,095495637,50%701,49
Pz.Kpfw. II218,241315549,09%77,14
DBV-152 101322,476105149,02%717,64
T-832 81130,006975046,00%996,78
leKpz M 41 90 mm 8504,285205046,00%732,16
Progetto CC55 mod. 548880,896034636,96%733,68
Brennos 8907,566134344,19%830,75
Bat.-Châtillon 12 t81345,8311034067,50%3878,78
Manticore101114,387054042,50%1083,55
T-100 LT10871,697023948,72%988,56
M-V-Y10939,715733435,29%384,16
XM57 81079,595973447,06%743,46
AMX 50 1008646,314863240,63%427,63
Object 452K 101170,475983231,25%588,03
Rinoceronte101022,356213141,94%539,52
Vz. 60S Dravec 101087,877003148,39%540,75
E 50 Ausf. M101207,745783138,71%657,68
MS-1126,77993050,00%78,28
Škoda T 56 81416,938573060,00%1423,69
E 7592421,1711282972,41%3101,43
Ho-Ri 3101055,186642853,57%590,69
Gorilla111319,507242850,00%671,26
Renault NC-31124,311102657,69%151,96
50TP Tyszkiewicza9587,856162657,69%413,08
Type 5 Ka-Ri 8782,005672450,00%559,76
TNH 105/10008660,095752347,83%626,04
ST-II10811,096072343,48%347,03
STA-18590,524522133,33%411,79
SU-1006910,525632142,86%1477,94
UDES 15/16101004,145432138,10%464,00
IS7337,553252040,00%167,11
Controcarro 3 Minotauro101888,357172050,00%1122,64
M24E2 Super Chaffee 6898,358832060,00%3200,00
Kolohousenka116,631191957,89%146,50
Chrysler K GF 8732,564721827,78%492,92
IS-410599,944981729,41%125,72
KV-137158,823611747,06%76,73
A46 6910,129471764,71%3764,66
King Tiger (Captured) 7672,886121752,94%768,27
T57 Heavy101755,137751656,25%1362,57
UDES 0382412,0010511580,00%3038,97
AMX 50 Foch B101146,536331546,67%611,23
45TP Habicha7507,434611442,86%401,48
113101023,005691442,86%559,15
SU-1018692,504671442,86%565,25
Kampfpanzer 6710935,214961428,57%327,76
40TP Habicha6251,543141338,46%182,66
Coccodrillo 101011,626241338,46%449,00
SMV CC-64 Vipera 8630,086711369,23%659,01
Char Futur 4 91392,237081346,15%1123,28
SMV CC-678464,174591233,33%195,08
VK 30.01 (P)6348,504541258,33%501,45
FV4005 Stage II10756,005091241,67%320,01
Tiger (P)7304,275781181,82%358,22
Forest Spirit 8456,274951145,45%222,80
AMBT 8806,916461163,64%811,75
Kunze Panzer 9964,555311127,27%591,12
Type 63 8996,826561145,45%837,21
Durendal 10837,916121145,45%388,25
Vickers Medium Mk. I133,601211080,00%261,00
Comet7217,203131040,00%63,29
Object 261101264,706881060,00%995,19
Birch Gun476,502331050,00%107,11
Jagdpanzer E 100101234,005101030,00%612,26
Chimera 8704,44507933,33%375,10
Panther/M10 7545,00471944,44%625,70
122 TM 81058,00482922,22%927,93
7TP2135,13223850,00%347,61
60G FT5246,38175837,50%263,64
FV2078484,63332825,00%262,74
FV224 Chopper7898,63583837,50%866,10
XM66F 8959,25614862,50%950,56
L-60 235,88156875,00%261,00
Stridsyxa 81012,25643850,00%817,60
14TP473,57260785,71%261,00
NC 70 Błyskawica101186,14890785,71%800,04
Pz.Kpfw. VII101712,00722742,86%1034,43
Char Mle. 75 91174,86728742,86%1594,53
Object 268 Version V 101293,86561742,86%707,46
AMX 13 10510266,8326360,00%0,00
IS-3-II9587,67515633,33%222,80
IS-6 B 8734,67449633,33%517,95
Bofors Tornvagn 8950,33744666,67%1041,60
Cobra 91827,83973666,67%1829,79
TVP VTU Koncept8556,80441540,00%459,05
Crusader659,00286560,00%199,45
Sexton II3139,80202540,00%318,19
MKA 2261,40447540,00%768,23
VK 168.01 Mauerbrecher 8600,80625560,00%637,07
T-45 258,00245580,00%261,00
Tetrarch 20,00134580,00%261,00
Strv fm/21183,50166450,00%286,49
Renault Otsu10,00106450,00%70,89
Vz. 71 Tesák10360,75793475,00%345,79
FV304634,50260475,00%261,00
Ares 758677,25743475,00%730,68
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5384,2526140,00%559,35
Patton the Tank 9777,0036740,00%455,97
56TP 8640,75461425,00%327,61
Caliban 8505,25522450,00%380,69
Vz. 68 Squall 8348,0029140,00%272,48
Wz. 64GC Bzyg 10551,50747475,00%319,39
KR-111957,0039840,00%285,63
T-34520,67165333,33%0,00
Renault FT125,67100366,67%230,82
P.43 bis6105,67231333,33%0,00
Covenanter580,67167333,33%0,00
IS-M8555,6736530,00%329,50
M-III-Y8551,00643366,67%545,00
Strv m/42-57 Alt A.2 6342,0021830,00%260,19
GSOR 1010 FB 8980,339053100,00%1157,41
ELC EVEN 90 8173,67335333,33%24,04
T803111452,33756333,33%554,28
Fiat 3000117,508220,00%4,60
M14/41293,501692100,00%338,91
Black Prince7321,5024620,00%126,96
WZ-132898,50365250,00%131,38
CS-538591,50638250,00%630,31
Ferdinand8473,0035720,00%163,98
AT 158591,0038920,00%296,14
Loyd Gun Carriage2231,00309250,00%1523,21
KV-15108,50143250,00%100,37
T698488,007722100,00%557,61
XM551 Sheridan10696,00598250,00%613,96
GSOR the TANK 9181,0022220,00%0,00
KPz 3 Projekt 07 HK 9323,50454250,00%137,13
Leopard 120 Verbessert111402,50835250,00%973,70
Lorraine 50 t 91320,5043220,00%939,53
M-IV-Y 81169,509822100,00%1295,34
T-116 3121,50267250,00%327,76
Saryuda 91028,5036920,00%477,37
IS-2 71345,0050620,00%1770,82
LHMTV880,005772100,00%261,00
Object Kust 8770,5031420,00%491,83
M3 Stuart3116,002731100,00%448,67
LT vz. 35239,002341100,00%261,00
Strv m/38271,0035610,00%45,58
Tiger I7120,005181100,00%261,00
LT vz. 383125,009510,00%216,76
Strv m/40L3412,0021010,00%1161,17
BT-74149,002881100,00%496,15
Type 95 Ha-Go2430,0013710,00%1945,85
ST vz. 39461,002491100,00%261,00
50TP prototyp 81270,0041610,00%1375,55
M15/423564,004921100,00%2105,41
BT-22141,001641100,00%677,72
M4A1 Sherman5104,0012610,00%0,00
B1499,0016410,00%0,00
Type 5 Chi-Ri7137,004831100,00%261,00
Škoda T 245210,0010210,00%265,79
4TP1181,002761100,00%892,17
P26/404437,005341100,00%1145,61
M4A3E8 Sherman6472,0017410,00%576,39
Škoda T 256221,0015210,00%113,62
Strv 746814,008841100,00%1854,32
P.4350,008710,00%0,00
T-284115,0013510,00%70,56
Jagdpanzer IV6216,004531100,00%347,29
T2070,0010510,00%0,00
Type 1 Chi-He4223,0014010,00%389,12
Konštrukta T-34/1007551,0024210,00%499,56
Leo7300,0014910,00%146,42
10TP30,006910,00%0,00
M2 Light20,004210,00%0,00
Type 4 Chi-To6348,0026410,00%370,82
P.43 ter7553,006231100,00%761,67
A-2050,003441100,00%261,00
WZ-111 model 1-49392,008310,00%44,91
Type 97 Chi-Ha3143,003171100,00%483,17
Škoda T 509953,009031100,00%754,70
25TP KSUST II50,005010,00%0,00
VK 36.01 (H)6131,0031210,00%0,00
Vickers Mk. E Type B2215,003901100,00%1084,94
Prototipo Standard B9319,008811100,00%261,00
VK 30.01 (H)5125,0018210,00%0,00
ARL 446117,0020010,00%0,00
1108767,008121100,00%775,07
AMX 404315,0027210,00%1084,84
M5A1 Stuart4210,003631100,00%700,36
TNH T Vz. 519280,005451100,00%261,00
Sav m/434117,002811100,00%296,94
Carro d'assalto P.8871047,0069310,00%1419,04
Ikv 1035511,004701100,00%1494,52
Progetto C50 mod. 669272,006631100,00%261,00
Panzerjäger I278,001741100,00%294,24
IS-27267,006001100,00%307,20
Vz. 44-171045,008421100,00%1432,95
Ikv 65 Alt II6269,0015510,00%169,33
Jagdpanther71175,0037410,00%1424,34
AMX 50 1209805,007581100,00%636,48
Type 5 Heavy100,007531100,00%261,00
Ikv 90 Typ B71372,0040210,00%1852,57
B.U.G.I.6743,006181100,00%1149,54
12110869,009081100,00%598,34
Semovente M43 Bassotto6228,0021910,00%60,02
Pz.Kpfw. III Ausf. J4142,0013210,00%106,18
Type 2597 Chi-Ha30,0013510,00%0,00
Strv 103-091302,0043510,00%852,76
SMV CC-567242,0015510,00%25,89
Type T-345443,0024310,00%863,08
AMX 13 F3 AM689,003421100,00%261,00
Churchill VII6103,003981100,00%261,00
Pz.Kpfw. III Ausf. E345,002301100,00%261,00
59-1661002,009471100,00%3524,37
AMX 13 9091344,008961100,00%2182,84
Valentine3102,002721100,00%348,09
O-Ho8380,006621100,00%371,69
Škoda T 177308,0012610,00%296,37
UDES 14 Alt 581145,0038310,00%1199,06
Tiger II8513,0026410,00%247,43
M5 Stuart4148,003321100,00%411,44
Type 586896,0010501100,00%2029,79
AMX 13 757558,008811100,00%1037,17
Cruiser Mk. I189,0011310,00%186,00
O-Ni71251,009561100,00%1457,25
VK 16.02 Leopard529,0014610,00%0,00
Bat.-Châtillon 25 t AP9224,0023610,00%0,00
Centurion Mk. 7/19478,007851100,00%397,88
Panzerwagen 39 3237,004701100,00%941,68
KV-370,005101100,00%261,00
M26 Pershing80,009610,00%0,00
WZ-132-1101575,009241100,00%2042,11
AMX 38360,0012510,00%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro267,002361100,00%267,41
T3 HMC20,001251100,00%261,00
Chi-To SP7525,007731100,00%574,16
AMX 12 t6270,005041100,00%639,64
Ho-Ri 28688,0023610,00%403,18
SDP 44 Burza61083,006931100,00%1966,61
BDR G1 B5311,0025810,00%308,87
Ho-Ri 191068,008421100,00%765,18
SDP 40 Zadymka5508,0019110,00%691,60
M10 Wolverine50,0010110,00%0,00
SU-76G FT4255,004111100,00%553,52
AMX M4 mle. 457473,007291100,00%594,24
Cruiser Mk. II2229,002721100,00%1009,99
Type 3 Ho-Ni III50,006810,00%0,00
M36 Jackson6498,0020910,00%507,83
Type 95 Ji-Ro60,009310,00%0,00
SDP 58 Kilana8916,0015010,00%580,19
ISU-15281968,0010131100,00%1797,19
VK 45.02 (P) Ausf. B9678,0051010,00%331,04
WZ-131G FT6304,0023410,00%204,57
Cruiser Mk. IV42,009310,00%0,00
SDP 57 Gowika7980,007531100,00%1369,27
Cruiser Mk. III30,006910,00%0,00
Type 3 Ju-Nu60,005410,00%0,00
T-5491226,0027210,00%826,94
Valentine AT472,005010,00%0,00
Mitsu 1085328,0022810,00%285,63
T288248,0019510,00%0,00
AT 25281,0030810,00%373,07
M46 Patton9990,007461100,00%816,85
BZ-6890,0041310,00%0,00
BZ-1668881,0028810,00%615,64
AT 86452,0034210,00%469,48
M24 Chaffee5115,009210,00%84,79
BZ-587698,0041710,00%539,26
VK 28.016289,0034710,00%553,60
AT 771187,008761100,00%1704,97
SU-100M17803,008061100,00%1142,66
M8A1486,002301100,00%261,00
BZ-58-2 9412,0033910,00%39,46
VK 45.02 (P) Ausf. A8211,0015510,00%0,00
BZT-70 100,009691100,00%261,00
KV-48819,0025710,00%577,88
T25/271060,008421100,00%1679,58
T-1506102,0017410,00%0,00
T28 Prototype8382,0015910,00%90,87
ARL V396121,004591100,00%261,00
T23E3 70,0026310,00%0,00
AMX AC mle. 488268,0024910,00%0,00
A-436307,0024510,00%288,64
A-447787,0030210,00%832,20
Somua S353492,0031110,00%1185,01
Object 4168305,0013210,00%61,73
Object 268102153,009721100,00%1716,78
Achilles6729,005631100,00%1388,27
T-70346,003411100,00%261,00
T-60215,001941100,00%261,00
Chieftain/T95 8642,0023010,00%471,76
VK 30.02 (M)6621,008781100,00%1375,14
Cavalier566,002781100,00%261,00
AMX 65 t8239,0014010,00%0,00
MT-2560,008410,00%0,00
T376117,004011100,00%267,73
AMX M4 mle. 519399,0026310,00%28,62
Object 430 Version II9577,008421100,00%488,62
M41 Walker Bulldog80,0023710,00%0,00
T-54 ltwt.9474,0039210,00%328,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5111,0010810,00%0,00
T499389,008391100,00%513,20
LTTB80,0026710,00%0,00
Spähpanzer Ru 2519279,006751100,00%351,20
KV-1S60,004881100,00%261,00
Mäuschen9479,0018910,00%107,60
Spähpanzer SP I C7388,005821100,00%655,08
LTG7316,0026410,00%307,75
T71 CMCD70,003210,00%0,00
FV601 Saladin897,0037410,00%0,00
AEC Armoured Car5265,004981100,00%601,61
HWK 128241,006811100,00%361,72
T6 Medium40,002311100,00%261,00
Staghound Mk. III60,002610,00%0,00
Pawlack Tank6370,0038610,00%295,12
Gabler’s Destroyer 5152,0019210,00%135,97
BT-530,0015010,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6333,005331100,00%724,97
Pz.Kpfw. 38 (K) 5519,0028510,00%677,02
Object 752 91270,0056310,00%756,68
Windhund 80,0022810,00%0,00
ISU-152K 80,0016710,00%0,00
AltProto AMX 30 8297,007081100,00%293,60
K-91-PT 9748,0026310,00%412,05
ERAC 105 Proto 9310,007531100,00%379,00
M47 Iron Arnie 8314,006021100,00%302,55
AS-XX 40 t111543,009621100,00%1128,23
TS-60 92535,0014421100,00%2709,82
K-2 81048,009861100,00%1174,43
Object 283 9759,0029010,00%401,65
E 77 90,007911100,00%261,00
Pz.Kpfw. M 15 3261,005751100,00%1138,42
AMR 35 276,002271100,00%332,22
Object 777 Version II 91327,008601100,00%1043,05
T-50-2 6329,0038310,00%675,81
Pz.Sfl. IC 4460,008731100,00%1823,38
Kanonenjagdpanzer 105 8766,0034110,00%457,58
M4A3(76)W Sherman 6616,0031710,00%899,25
M24 Chaffee No. 594 50,006210,00%0,00
Carro da Combattimento 45 t 101678,0011061100,00%1091,50
Strv 81 81367,0010191100,00%1955,92
M16/43 Sahariano 345,0010510,00%0,00
Valentine II 4286,0030610,00%661,83
Tortoise92330,0040210,00%1932,74
EMIL 1951 81265,009781100,00%1561,38
Toro 9728,0036910,00%296,77
AAT60 81037,0036010,00%707,28
Matilda Black Prince 5628,0035310,00%1181,53
AT 15A 7374,0036910,00%228,21
Pz.Kpfw. T 15 3628,0049210,00%2944,35
Type 1 Ho-Ni II 4955,007441100,00%2107,54
FV4202 81143,008761100,00%1308,87
Cromwell B 6406,0023710,00%410,53
M56 Scorpion 7484,0023410,00%337,15
LTP 30,005410,00%0,00
T28 Concept 71226,009721100,00%1836,78
Char de transition 6674,0032910,00%683,62
AMX ELC 901 60,006910,00%0,00
Sherman VC Firefly 6276,0020110,00%152,36
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6520,006921100,00%850,48
Excalibur 6150,003741100,00%261,00
T92 8561,008391100,00%1054,41
GSOR 3301 AVR FS90,0016810,00%0,00
Projet Louis 90,005671100,00%261,00
A43 BP prototype 6566,006681100,00%850,33
GSR 3301 Setter7226,0030810,00%201,50
T-54 first prototype 8511,006631100,00%574,55
Turtle Mk. I 8303,005941100,00%261,00
Bretagne Panther 61228,0043210,00%2053,60
TT-130M 9440,0034710,00%86,98
M4A1 FL 10 6887,0031710,00%1056,18
T78 60,003561100,00%261,00
M10 RBFM 5370,0014310,00%409,28
AE Phase I 93706,0014641100,00%3648,53
AMX Canon d'assaut 105 8407,0024210,00%106,43
M41D 8198,0036810,00%43,27
Super Hellcat 7284,0018810,00%100,75
Lorraine 40 t 8525,0030910,00%282,31
Churchill Crocodile 6510,0027310,00%430,21
43 M. Toldi III 3147,003831100,00%661,45
59-Patton 8868,0030210,00%764,03
Type 64 6699,008151100,00%1540,70
Straussler V–4/40 3134,0016810,00%192,44
M3A3 Stuart 3249,004831100,00%618,39
AMR P.103 2374,0035010,00%1038,48
Object 265T 9384,007810,00%30,26
SU-100I 5436,005821100,00%753,07
Rambo 93288,0015231100,00%2653,69
Fantôme 9454,0035610,00%125,09

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 04.03.2023
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 04.03.2023
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 20.03.2018
Otišao: 29.03.2024