Han______

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 20.10.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke118030048
Ø Razina5,550,000,008,98
Pobjede701659,44%00,00%00,00%3470,83%
Izgubljene463739,29%00,00%00,00%1429,17%
Neriješeno1501,27%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke455338,57%00,00%00,00%2858,33%
Uništenih tenkova140551,1900,0000,00741,54
Odnos razaranja1,940,000,003,70
Otkriveno tenkova151501,2800,0000,00851,77
Počinjena šteta966,430,000,002.519,02
Bodovi zauzimanja101240,8600,0000,0070,15
Obrambeni bodovi131801,1200,0000,0020,04
Iskustvo667,090,000,001.161,15
WN71608,170,000,001961,53
WN82222,820,000,003272,50
Ukupno
Bitke11803
Ø Razina5,55
Pobjede701659,44%
Izgubljene463739,29%
Neriješeno1501,27%
Preživjele bitke455338,57%
Uništenih tenkova140551,19
Odnos razaranja1,94
Otkriveno tenkova151501,28
Počinjena šteta966,43
Bodovi zauzimanja101240,86
Obrambeni bodovi131801,12
Iskustvo667,09
WN71608,17
WN82222,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke48
Ø Razina8,98
Pobjede3470,83%
Izgubljene1429,17%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2858,33%
Uništenih tenkova741,54
Odnos razaranja3,70
Otkriveno tenkova851,77
Počinjena šteta2.519,02
Bodovi zauzimanja70,15
Obrambeni bodovi20,04
Iskustvo1.161,15
WN71961,53
WN83272,50
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke80000
Pobjede3442,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4151,25%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno56,25%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2531,25%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova570,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,040,000,000,00
Otkriveno tenkova801,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.442,040,000,000,00
Bodovi zauzimanja811,0100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi490,6100,0000,0000,00
Iskustvo579,010,000,000,00
Ukupno
Bitke80
Pobjede3442,50%
Izgubljene4151,25%
Neriješeno56,25%
Preživjele bitke2531,25%
Uništenih tenkova570,71
Odnos razaranja1,04
Otkriveno tenkova801,00
Počinjena šteta1.442,04
Bodovi zauzimanja811,01
Obrambeni bodovi490,61
Iskustvo579,01
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke191000
Pobjede13168,59%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5930,89%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,52%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9951,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1450,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,580,000,000,00
Otkriveno tenkova1430,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.210,870,000,000,00
Bodovi zauzimanja1700,8900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6173,2300,0000,0000,00
Iskustvo706,420,000,000,00
Ukupno
Bitke191
Pobjede13168,59%
Izgubljene5930,89%
Neriješeno10,52%
Preživjele bitke9951,83%
Uništenih tenkova1450,76
Odnos razaranja1,58
Otkriveno tenkova1430,75
Počinjena šteta1.210,87
Bodovi zauzimanja1700,89
Obrambeni bodovi6173,23
Iskustvo706,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke53000
Pobjede3566,04%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1732,08%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,89%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2852,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova400,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,600,000,000,00
Otkriveno tenkova601,1300,0000,0000,00
Počinjena šteta613,940,000,000,00
Bodovi zauzimanja941,7700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1182,2300,0000,0000,00
Iskustvo541,300,000,000,00
Ukupno
Bitke53
Pobjede3566,04%
Izgubljene1732,08%
Neriješeno11,89%
Preživjele bitke2852,83%
Uništenih tenkova400,75
Odnos razaranja1,60
Otkriveno tenkova601,13
Počinjena šteta613,94
Bodovi zauzimanja941,77
Obrambeni bodovi1182,23
Iskustvo541,30
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede450,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene450,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke337,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,400,000,000,00
Otkriveno tenkova141,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta135,880,000,000,00
Bodovi zauzimanja10,1300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi30,3800,0000,0000,00
Iskustvo202,630,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede450,00%
Izgubljene450,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke337,50%
Uništenih tenkova20,25
Odnos razaranja0,40
Otkriveno tenkova141,75
Počinjena šteta135,88
Bodovi zauzimanja10,13
Obrambeni bodovi30,38
Iskustvo202,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6777000
Pobjede504274,40%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene166824,61%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno670,99%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke398358,77%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova58070,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja2,080,000,000,00
Otkriveno tenkova76311,1300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.052,350,000,000,00
Bodovi zauzimanja67390,9900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi251163,7100,0000,0000,00
Iskustvo903,390,000,000,00
Ukupno
Bitke6777
Pobjede504274,40%
Izgubljene166824,61%
Neriješeno670,99%
Preživjele bitke398358,77%
Uništenih tenkova58070,86
Odnos razaranja2,08
Otkriveno tenkova76311,13
Počinjena šteta1.052,35
Bodovi zauzimanja67390,99
Obrambeni bodovi251163,71
Iskustvo903,39
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2859000
Pobjede231480,94%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene50617,70%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno391,36%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke185965,02%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova24700,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja2,470,000,000,00
Otkriveno tenkova18400,6400,0000,0000,00
Počinjena šteta822,270,000,000,00
Bodovi zauzimanja20480,7200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi55601,9400,0000,0000,00
Iskustvo688,210,000,000,00
Ukupno
Bitke2859
Pobjede231480,94%
Izgubljene50617,70%
Neriješeno391,36%
Preživjele bitke185965,02%
Uništenih tenkova24700,86
Odnos razaranja2,47
Otkriveno tenkova18400,64
Počinjena šteta822,27
Bodovi zauzimanja20480,72
Obrambeni bodovi55601,94
Iskustvo688,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke59000
Pobjede3457,63%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2542,37%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3254,24%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova520,8800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,930,000,000,00
Otkriveno tenkova340,5800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.188,780,000,000,00
Bodovi zauzimanja1312,2200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi801,3600,0000,0000,00
Iskustvo400,530,000,000,00
Ukupno
Bitke59
Pobjede3457,63%
Izgubljene2542,37%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke3254,24%
Uništenih tenkova520,88
Odnos razaranja1,93
Otkriveno tenkova340,58
Počinjena šteta1.188,78
Bodovi zauzimanja1312,22
Obrambeni bodovi801,36
Iskustvo400,53
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (243)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4239,9421883050,00%516,06
Cruiser Mk. III3243,2544146360,91%1448,35
M2 Medium Tank3215,0735043856,39%880,78
M8A14404,9351339859,30%1235,47
Bat.-Châtillon Bourrasque 82198,55113633564,78%3284,61
T3761133,7595932266,46%4563,27
SU-85B4605,6365923870,17%2195,60
T-345424,5543423257,33%1234,82
Pz.Kpfw. III Ausf. J4485,0458022456,70%1726,99
T56 GMC3274,7440322355,16%1071,59
T675748,1076822266,67%2490,70
StuG III Ausf. G5598,3945722156,56%1538,85
KV-15619,6460620458,82%1490,44
AMX 404213,7631018353,01%770,17
Pz.Kpfw. T 25 5635,2067818361,20%2091,52
Type 64 61135,3893618158,56%4111,98
Matilda4442,7646617858,43%1461,17
AMX ELC bis5650,6665317751,41%2799,15
T-284209,0322215553,55%539,72
T1 Heavy5801,6276714067,14%2184,71
M41 Walker Bulldog81262,01103313970,50%3022,97
59-166680,0069512550,40%2344,90
M4A1 Sherman5558,5257912456,45%1842,54
Covenanter5434,8761312469,35%2075,65
IS71453,6494912170,25%2628,19
KV-8561115,7077612157,02%2468,23
Type T-345695,0163011758,12%2603,25
T-34-856912,3781410872,22%2448,50
Type 5 Ke-Ho4561,3661010158,42%2563,01
T-5492126,039859961,62%2898,42
M5A1 Stuart4223,332959650,00%669,17
WZ-111 model 1-492267,968999461,70%2784,77
Conqueror92332,969479055,56%2436,87
Bat.-Châtillon 25 t AP92240,189558966,29%3006,45
AMX 13 9091448,017578557,65%2829,15
AMX 13 757923,917778556,47%1999,17
M5 Stuart4427,576318359,04%1585,06
T-54 ltwt.91622,848388355,42%3113,77
T-46356,681628254,88%141,45
T2971548,779548165,43%2348,19
Progetto M35 mod. 46 82320,0611768165,43%3658,04
Object 140101963,106957948,10%1735,58
T-505252,193907862,82%831,37
Pz.Kpfw. I Ausf. C3148,064487860,26%708,00
E 25 71440,819047757,14%2601,90
M3 Lee4314,783917451,35%1275,53
T26E4 SuperPershing 81819,1510737270,83%2991,05
Marder II362,861366657,58%144,35
SU-26389,621346556,92%178,17
Jagdpanzer IV6994,736746450,00%2338,19
Cromwell6901,437825862,07%2241,47
FV380591447,617205752,63%1544,75
Vickers Medium Mk. III3119,071575448,15%274,72
AMX 50 12092136,448555457,41%2346,25
AMX 38353,581025230,77%1,33
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4281,544525259,62%993,44
M18 Hellcat61148,198185263,46%2802,37
Pz.Kpfw. II Luchs4879,228845168,63%5200,19
AMX 12 t6782,867505058,00%2241,07
T-1091891,908695056,00%2239,19
SU-14-281639,008284951,02%2135,15
IS-381818,858254866,67%2661,25
T-4371428,048844757,45%3001,26
Pz.Kpfw. III/IV5744,887164374,42%2899,94
M661138,338094261,90%2077,13
Hotchkiss EBR71125,408224261,90%2996,25
M4A3E8 Sherman6988,108054156,10%2692,00
Type 6192119,158844158,54%2345,03
M40/M4381719,518394156,10%2014,80
BZ-6892294,0310384065,00%2383,50
P.43 ter71273,168523767,57%2200,21
UDES 1692402,9510173759,46%2938,68
M75725,417383770,27%3624,07
AMX 50 Foch92963,8311823669,44%3077,41
Type 1 Chi-He4622,437553582,86%2855,56
Pz.Kpfw. 38 (t)342,461773534,29%1,97
Mäuschen92671,3110973551,43%3035,33
VK 16.02 Leopard5903,188613464,71%5106,95
FV229 Contender92643,0011843473,53%3123,20
CS-5381684,678853357,58%2842,56
SU-54110,241803354,55%182,86
Pz.Kpfw. 35 (t)231,061073246,88%55,46
Panzerjäger I249,26713129,03%0,00
VK 30.01 (P)61680,2910943170,97%4259,70
E 7592895,6810993154,84%3513,40
Ares 8592352,9011133164,52%2874,00
LT-432 81531,358653141,94%3573,77
SU-76M4265,474123066,67%855,71
Type 6892751,2312293073,33%2941,20
Leo71670,6910402972,41%3826,68
Emil I81440,868472951,72%1800,68
Type 2597 Chi-Ha3100,481582937,93%105,93
Rhm.-Borsig Waffenträger82123,799642965,52%2491,81
P.43 bis61206,187952857,14%2665,48
CS-4471445,829272864,29%2561,34
Centurion Mk. 7/192454,579932857,14%2970,27
WZ-111G FT92272,367672835,71%1750,00
T25/271350,118742871,43%2460,88
AMX AC mle. 4881826,869102857,14%2368,42
T2072315,3313502770,37%5219,71
Type 4 Heavy92981,3812702673,08%3266,00
WZ-111-1G FT82129,469992661,54%3545,22
SU-10181744,248712560,00%1963,02
FV601 Saladin82614,7611512552,00%3753,26
Emil II92652,4210972470,83%3058,41
Panhard EBR 9091472,589142462,50%2354,56
M-III-Y81976,0011082466,67%2754,59
M-VI-Y92483,7810732369,57%2649,20
Vickers Medium Mk. II234,27882240,91%10,84
SMV CC-6782387,5012282277,27%3350,14
O-I61320,059132263,64%3252,51
LPT-67 Šelma91868,1810772281,82%3247,50
M10391757,328332259,09%1917,31
Panhard AMD 178B6785,006692245,45%2810,58
Pz.Kpfw. 5582604,1812882268,18%2938,71
T2 Light Tank 2221,325182268,18%1312,86
Type 5782458,5712872180,95%3999,69
LHMTV81537,2410622152,38%4137,32
Cruiser Mk. IV4921,407712065,00%4084,52
BZ-5871610,459052055,00%2524,86
Panhard AML Lynx 6x681487,458472050,00%3420,37
O-Ni71926,2610701968,42%2778,87
T2882050,959651957,89%2783,87
Versuchspanzer 5793102,6311701957,89%3078,19
T9592888,4412691888,89%2892,59
Type 4 Ju-To71664,009861861,11%2808,10
Ares 7582137,1710921855,56%3139,20
Crusader6707,247421764,71%2883,13
VK 30.01 (H)5998,298071764,71%3343,75
Leichttraktor174,242301758,82%265,85
T-26241,471271764,71%211,48
T2 Medium Tank278,711051723,53%155,13
Waffenträger auf Pz. IV93445,8211051758,82%3469,12
T3092263,819771662,50%2061,67
BDR G1 B5941,446631650,00%2155,65
AMX AC mle. 4671653,319171668,75%2784,92
SU-100I 51221,698931668,75%2624,56
Tiger I72256,8714791586,67%4450,24
A-2051358,7310831580,00%7934,78
SU-18274,531201560,00%381,36
T-34-2G FT71806,6710371566,67%2980,40
CS-5992397,139541553,33%2589,13
Bisonte C45 82047,1310591553,33%2987,28
Pz.Kpfw. KW I (r) 51318,079671560,00%2947,00
S-5171079,007721464,29%1496,06
UDES 14 Alt 581616,938361457,14%2081,84
Sturer Emil71023,075561435,71%1238,45
T28 Prototype81385,006901442,86%1433,21
GSOR 1006 Scheme 792587,2111701478,57%3108,87
T-115 51433,6412701478,57%3173,82
Type 3 Chi-Nu5885,317431361,54%3563,85
Bat.-Châtillon 25 t103022,549001361,54%3298,33
T25 AT71637,548491346,15%2810,82
Pz.Kpfw. 38 (K) 51629,8515241392,31%5268,01
HWK 30 81624,1510211361,54%3542,85
Churchill III 51225,3115191376,92%3237,12
GSR 3301 Setter71278,389911369,23%3595,36
SMV CC-5671272,759831283,33%2197,67
T3 HMC2148,922521266,67%673,31
Chi-To SP72275,5812691283,33%3495,17
M46 Patton92910,3310041250,00%3980,98
Object 41682545,5813721283,33%4469,10
M-II-Y71781,339761250,00%3090,28
STA-181540,827281154,55%2189,49
VK 100.01 (P)82013,6410061154,55%2428,17
GSOR 3301 AVR FS91477,0910191145,45%2502,61
D1233,701251080,00%261,00
Prototipo Standard B92695,2010171050,00%2797,58
B.U.G.I.61213,509241070,00%2821,80
Comet71622,0011751070,00%4057,19
AMX 50 B103895,1012261080,00%3779,49
Super Conqueror102840,7010701070,00%2817,38
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5899,908781050,00%3349,60
FSV Scheme A71743,9012691080,00%3496,15
Vickers Medium Mk. I117,7855922,22%0,23
Hotchkiss H35298,89169977,78%478,64
Strv 7461552,111098977,78%4504,11
Vickers Mk. E Type B272,67152966,67%276,45
Semovente M43 Bassotto61224,56709944,44%2121,48
Tiger II82339,56810933,33%2648,25
Nashorn61017,56720977,78%2287,77
A-4472094,111399977,78%4740,46
P.435836,00755875,00%2800,56
Type 5 Heavy103001,501148887,50%2427,10
T328967,75770887,50%1048,71
Controcarro 1 Mk. 293127,631122875,00%3199,13
AMX M4 mle. 4571004,00712862,50%1417,15
M36 Jackson61084,00649850,00%1920,71
VK 45.02 (P) Ausf. A82496,631003837,50%3314,46
M53/M559657,00589837,50%320,37
T-34-171600,001009771,43%2962,34
M2 Light2267,57600771,43%1539,06
AMX 50 10081037,57619771,43%1185,00
TNH T Vz. 5193577,711346785,71%4114,12
Vz. 44-171959,291246771,43%3368,55
WZ-13282016,861132771,43%5567,12
Centurion Mk. I81202,57644714,29%1600,17
WZ-131G FT61817,711161757,14%4285,46
Pz.Kpfw. I2147,71281714,29%438,17
IS-7102195,00780650,00%2070,92
SU-100M171799,3312076100,00%2828,70
FV20781251,33744650,00%1445,25
Object 907 102698,17640650,00%2430,58
T71 DA71251,50834650,00%3340,32
Pawlack Tank61832,50990650,00%3537,32
Ares 90103386,83951650,00%3174,00
Kampfpanzer 67103584,671115666,67%3270,67
KV-1SA 51295,5013576100,00%3768,87
Strv m/4251099,20916580,00%3992,43
60G FT5894,80724580,00%2528,83
KV-261558,801040580,00%3408,24
M4461882,001038560,00%5052,04
Rheinmetall Skorpion G 81875,60620560,00%2250,91
M3 Stuart3415,50520425,00%2039,75
T1 Cunningham140,00108450,00%76,35
DS PZInż51105,25853475,00%4010,61
AT-121,5088450,00%74,55
M10 Wolverine51052,25722450,00%3068,45
Type 3 Ju-Nu61926,5012884100,00%3997,24
Renault FT133,0078333,33%3,10
Renault Otsu119,0057333,33%0,00
Carro d'assalto P.8871810,3313193100,00%3206,72
MS-1189,33114333,33%248,35
Aufklärungspanzer Panther 72012,001511366,67%7199,81
Leopard Prototyp A92795,001106366,67%3655,71
Spähpanzer Ru 25191457,67807366,67%2518,16
Object 26393629,671283366,67%4223,41
Object 277102783,67956366,67%2589,33
Type 5 Ka-Ri 82029,67939366,67%2010,29
WZ-132A93342,5017402100,00%7180,62
SDP 40 Zadymka51186,507852100,00%2898,54
212A91797,00830250,00%1695,06
AMX M4 mle. 5191216,5034620,00%735,55
Renault NC-31127,001091100,00%261,00
TVP T 50/51102771,0012721100,00%2282,65
Churchill I5947,0012431100,00%2348,21
UDES 0381198,0035110,00%1080,05
BZ-75101444,0072910,00%853,03
T110E5104496,0015321100,00%4717,14
Panhard EBR 10510383,0018510,00%123,07
FV227 Conceiver82489,0017281100,00%4548,13
XM57 81853,0010861100,00%1460,61
Škoda T 40 61167,0066310,00%2629,58

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 20.10.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.12.2024
Otišao: 02.11.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.07.2024
Otišao: 31.07.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 12.04.2024
Otišao: 11.07.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 31.03.2015
Otišao: 19.11.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.01.2015
Otišao: 28.03.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.11.2014
Otišao: 30.12.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.01.2015
Otišao: 19.01.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.11.2015
Otišao: 20.03.2016
Pozicija: Pričuva
Član od: 15.04.2016
Otišao: 16.05.2016
Pozicija: Pričuva
Član od: 21.11.2017
Otišao: 10.11.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.01.2015
Pozicija: Novak
Član od: 27.03.2014