Ha_XaPaKTeRe

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 23.06.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke87560016524
Ø Razina8,980,0011,0010,10
Pobjede5536563,23%00,00%743,75%33163,17%
Izgubljene3124635,69%00,00%956,25%18735,69%
Neriješeno9491,08%00,00%00,00%61,15%
Preživjele bitke2639530,15%00,00%318,75%16130,73%
Uništenih tenkova1201591,3700,00191,196761,29
Odnos razaranja1,960,001,461,86
Otkriveno tenkova1361041,5500,00221,388391,60
Počinjena šteta2.625,280,003.423,943.855,48
Bodovi zauzimanja687440,7900,0000,001470,28
Obrambeni bodovi534090,6100,0000,00860,16
Iskustvo998,210,001.034,881.274,51
WN71909,370,001342,421949,25
WN83166,860,003924,263686,73
Ukupno
Bitke87560
Ø Razina8,98
Pobjede5536563,23%
Izgubljene3124635,69%
Neriješeno9491,08%
Preživjele bitke2639530,15%
Uništenih tenkova1201591,37
Odnos razaranja1,96
Otkriveno tenkova1361041,55
Počinjena šteta2.625,28
Bodovi zauzimanja687440,79
Obrambeni bodovi534090,61
Iskustvo998,21
WN71909,37
WN83166,86
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke16
Ø Razina11,00
Pobjede743,75%
Izgubljene956,25%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke318,75%
Uništenih tenkova191,19
Odnos razaranja1,46
Otkriveno tenkova221,38
Počinjena šteta3.423,94
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.034,88
WN71342,42
WN83924,26
Zadnjih 30 dana
Bitke524
Ø Razina10,10
Pobjede33163,17%
Izgubljene18735,69%
Neriješeno61,15%
Preživjele bitke16130,73%
Uništenih tenkova6761,29
Odnos razaranja1,86
Otkriveno tenkova8391,60
Počinjena šteta3.855,48
Bodovi zauzimanja1470,28
Obrambeni bodovi860,16
Iskustvo1.274,51
WN71949,25
WN83686,73
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1721000
Pobjede101859,15%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene66838,81%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno352,03%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke50629,40%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova14810,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,220,000,000,00
Otkriveno tenkova14520,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta2.063,460,000,000,00
Bodovi zauzimanja8280,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8850,5100,0000,0000,00
Iskustvo848,900,000,000,00
Ukupno
Bitke1721
Pobjede101859,15%
Izgubljene66838,81%
Neriješeno352,03%
Preživjele bitke50629,40%
Uništenih tenkova14810,86
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova14520,84
Počinjena šteta2.063,46
Bodovi zauzimanja8280,48
Obrambeni bodovi8850,51
Iskustvo848,90
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke101000
Pobjede7170,30%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2827,72%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,98%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5756,44%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova990,9800,0000,0000,00
Odnos razaranja2,250,000,000,00
Otkriveno tenkova480,4800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.551,980,000,000,00
Bodovi zauzimanja1591,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1051,0400,0000,0000,00
Iskustvo730,180,000,000,00
Ukupno
Bitke101
Pobjede7170,30%
Izgubljene2827,72%
Neriješeno21,98%
Preživjele bitke5756,44%
Uništenih tenkova990,98
Odnos razaranja2,25
Otkriveno tenkova480,48
Počinjena šteta1.551,98
Bodovi zauzimanja1591,57
Obrambeni bodovi1051,04
Iskustvo730,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke61000
Pobjede3862,30%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2134,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno23,28%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3760,66%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova420,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,750,000,000,00
Otkriveno tenkova10,0200,0000,0000,00
Počinjena šteta748,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja831,3600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi450,7400,0000,0000,00
Iskustvo523,360,000,000,00
Ukupno
Bitke61
Pobjede3862,30%
Izgubljene2134,43%
Neriješeno23,28%
Preživjele bitke3760,66%
Uništenih tenkova420,69
Odnos razaranja1,75
Otkriveno tenkova10,02
Počinjena šteta748,36
Bodovi zauzimanja831,36
Obrambeni bodovi450,74
Iskustvo523,36
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke20000
Pobjede1260,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene840,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1260,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova160,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja2,000,000,000,00
Otkriveno tenkova40,2000,0000,0000,00
Počinjena šteta577,050,000,000,00
Bodovi zauzimanja713,5500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi30,1500,0000,0000,00
Iskustvo500,050,000,000,00
Ukupno
Bitke20
Pobjede1260,00%
Izgubljene840,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1260,00%
Uništenih tenkova160,80
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova40,20
Počinjena šteta577,05
Bodovi zauzimanja713,55
Obrambeni bodovi30,15
Iskustvo500,05
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2693000
Pobjede193271,74%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene76128,26%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke115242,78%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova23650,8800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,530,000,000,00
Otkriveno tenkova26700,9900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.296,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja16200,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi73812,7400,0000,0000,00
Iskustvo975,650,000,000,00
Ukupno
Bitke2693
Pobjede193271,74%
Izgubljene76128,26%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke115242,78%
Uništenih tenkova23650,88
Odnos razaranja1,53
Otkriveno tenkova26700,99
Počinjena šteta1.296,17
Bodovi zauzimanja16200,60
Obrambeni bodovi73812,74
Iskustvo975,65
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4977000
Pobjede340968,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene151730,48%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno511,02%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke209642,11%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova37210,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,290,000,000,00
Otkriveno tenkova57991,1700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.738,820,000,000,00
Bodovi zauzimanja118162,3700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi88991,7900,0000,0000,00
Iskustvo964,780,000,000,00
Ukupno
Bitke4977
Pobjede340968,50%
Izgubljene151730,48%
Neriješeno511,02%
Preživjele bitke209642,11%
Uništenih tenkova37210,75
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova57991,17
Počinjena šteta1.738,82
Bodovi zauzimanja118162,37
Obrambeni bodovi88991,79
Iskustvo964,78
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke160000
Pobjede8653,75%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7345,63%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,63%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4528,13%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1050,6600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,910,000,000,00
Otkriveno tenkova1911,1900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.747,810,000,000,00
Bodovi zauzimanja1490,9300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi580,3600,0000,0000,00
Iskustvo635,820,000,000,00
Ukupno
Bitke160
Pobjede8653,75%
Izgubljene7345,63%
Neriješeno10,63%
Preživjele bitke4528,13%
Uništenih tenkova1050,66
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova1911,19
Počinjena šteta1.747,81
Bodovi zauzimanja1490,93
Obrambeni bodovi580,36
Iskustvo635,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (343)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Progetto M35 mod. 46 82370,651205652567,95%3597,39
E 5092964,231186495567,71%3818,18
FV4005 Stage II102942,36856386362,54%2700,73
BZ-176 82990,131420329872,83%3820,22
Bat.-Châtillon 25 t102895,29829267164,13%3389,29
AMX 50 B103317,68997259262,85%3322,42
Object 703 Version II 82272,431205250666,60%3060,39
Vz. 55103934,561130216465,06%3809,72
Object 140102825,67765187760,15%3221,16
WZ-111 81903,13954173963,48%3051,08
Carro da Combattimento 45 t 103578,231099165466,02%3363,16
M48A5 Patton103163,90896142861,76%3444,86
Panhard EBR 105101694,49922124858,65%2415,94
T95/FV4201 Chieftain 103689,531141122566,45%3175,92
Škoda T 56 82625,631250103866,67%3190,61
TVP T 50/51103141,31852102059,12%3343,53
AMX Chasseur de chars 81672,41831101460,36%2966,55
Object 268 Version 4103421,99111299372,31%3221,54
T-5492291,6798389661,27%3023,32
IS-7102917,4097888863,85%2960,68
M41 Walker Bulldog81186,1479886757,21%2822,86
VK 72.01 (K) 102834,0585184061,31%2339,38
Grille 15102957,9076382961,40%2688,43
Object 260 103144,4095582659,08%3063,80
Object 907 103062,50101177963,16%3048,37
T-100 LT101872,9490272860,03%2933,15
Object 430U103079,09101070661,33%3199,48
Manticore101924,76101370263,82%2864,85
M46 Patton92665,44103768663,12%3356,37
Rheinmetall Skorpion G 82062,7493468658,89%2688,92
LT-432 81343,26102567363,15%3315,15
WZ-111 model 5A103208,5597665958,73%3160,13
Jagdpanzer E 100102789,7865662355,22%2502,62
STB-1102907,2086961660,71%2950,31
Progetto M40 mod. 65103192,2598859459,93%3209,38
T-44-100 Igrovoy 81968,84110656365,90%3038,88
E 25 71523,6482056356,84%2811,09
Churchill III 5774,8778854260,89%2105,60
T110E5102949,9893852259,77%3051,50
T 55A 92570,15110149667,74%3312,03
FV3046822,6255449155,60%1715,17
60TP Lewandowskiego103675,28109648766,94%3307,28
Object 277102863,3097648765,09%2756,56
AMX 50 Foch B103890,73113347170,49%3895,18
Bat.-Châtillon Bourrasque 82820,33131846267,75%4206,59
AMX M4 mle. 54104020,39116344163,04%3986,51
Object 279 early 104018,65123341570,84%3514,92
Panhard EBR 75 (FL 10) 81587,51107741267,23%3419,82
AMX 13 9091339,9572538955,78%2629,04
113102864,9289838461,46%3226,39
FV380591481,3857837750,93%1619,61
T34 81714,6871137353,89%2266,89
Lorraine 40 t 82272,66109835262,78%3520,45
T-1092268,8887234561,45%2675,62
T4991239,1780534252,63%1988,24
Kranvagn103576,59108833664,29%3537,73
WZ-111 model 1-492317,5780833157,40%2647,91
Škoda T 5092496,2198232560,62%2966,12
Conqueror Gun Carriage101698,3757431252,88%1593,13
Jagdtiger92330,0164830757,65%2476,73
M10392056,9366930759,93%2457,37
FV20781164,8754030551,80%1585,48
Type 5 Heavy103817,50112230458,22%3354,80
T57 Heavy103358,5591830458,22%3159,03
AMX 13 105101868,0297129463,61%2537,75
Lion 103586,02108129167,35%3518,50
IS-382030,4578129057,24%2821,60
Type 6192347,1288128854,86%2845,48
Super Conqueror103230,28103028862,85%3104,75
T-22 medium 102723,53105028767,60%2754,36
Bat.-Châtillon 25 t AP92018,3671628060,71%2448,24
Waffenträger auf Pz. IV92576,2188427158,30%2617,20
Leopard 1103169,6193126959,11%3089,23
121102763,9797626262,60%2714,50
BZ-75103584,56111126266,41%3529,35
T110E4103749,40105624565,31%3409,17
Object 41681595,2282423655,51%2566,77
Rhm.-Borsig Waffenträger82326,7893623658,90%3022,28
STA-181538,9681822452,23%2309,22
AMX 50 Foch (155) 103336,3293022461,61%2912,96
AMX 50 12092524,0994722255,41%3047,51
FV4025 Contriver114550,09138121471,03%3810,91
Cromwell61125,2489421161,61%2914,87
WZ-132-1101634,4191620961,24%2133,51
Ho-Ri 3104140,91106320465,69%3836,87
Fauteur114321,83123620060,50%3646,40
Jagdpanther II82104,7586319653,57%2918,38
T54E192204,1581619455,67%2650,94
T-54 ltwt.91653,4781119456,19%2759,16
AMX 13 757924,3656619353,89%2371,61
Concept No. 5103688,59106719369,95%3691,29
M661176,0488219063,16%2577,40
Controcarro 3 Minotauro103583,61110219068,95%3159,89
PTZ-78114366,44119818963,49%3112,20
CS-63103482,05106718562,70%3741,58
E 100102822,2981618565,41%2681,96
Vz. 71 Tesák101724,3999618462,50%2556,49
IS-3A 82234,73120118467,93%2844,82
IS71525,5482318058,33%2546,32
Concept 1B 92938,96120117969,83%2816,92
BZ-79114857,22130417865,17%3898,43
KR-1114195,66131517869,10%3861,26
Caliban 82465,56119317664,20%3570,76
Object 780 103852,29113417465,52%3664,71
M60 103322,85103217367,63%3567,37
UDES 15/16103676,51108717263,95%3627,58
T3281554,3679117170,18%2136,10
Rheinmetall Panzerwagen102060,8799617167,25%3095,00
E 7592269,2782916656,02%2545,31
Type 5 Chi-Ri71215,8480116355,21%2397,51
Type 5861081,1986116164,60%2986,79
Somua SM 82073,48108016057,50%2641,87
Coccodrillo 103816,70115815966,67%3658,73
ST-II103379,74108915966,67%3236,00
Rinoceronte103809,84110815566,45%3435,81
Crusader 5.5-in. SP71017,3053515158,94%1770,72
Prototipo Standard B92789,44111415060,00%3362,66
Object 268 Version V 103751,99100214964,43%3574,34
A-4471122,0275014652,05%2166,76
Type 4 Chi-To6978,3476814553,10%2318,36
Vz. 63P114730,74130214161,70%3961,21
Panther II81504,2972814048,57%2143,45
Jagdpanther71474,0683513961,87%2504,76
AMX 12 t6992,1184513856,52%3196,14
T2971638,87100613663,97%2756,94
FV230 Canopener103797,05118513666,91%3515,52
LTTB81255,9894513363,16%3026,91
Object 705A103630,11114113373,68%3740,08
121B 103067,78102313263,64%2989,85
AMX 67 Imbattable114352,80119312960,47%3446,23
TVP VTU Koncept81502,2385812861,72%2360,80
Tiger II81995,8399312556,00%2843,88
E 65 Zwilling 83077,16144912466,94%3993,80
M26 Pershing81582,9875012356,91%2334,10
M-V-Y103930,47122812366,67%4186,56
Object 752 93496,10139412175,21%3739,42
WZ-113G FT104029,41110811970,59%3701,79
AMX 50 10081725,8578711850,00%2249,13
Conqueror92597,55103111862,71%2709,65
Kampfpanzer 07 P(E) 103500,49106611858,47%3408,02
T-345625,9551811656,03%2049,54
AMX 30 B103223,42103911458,77%3496,58
FV215b (183) 103538,6694811263,39%3262,44
IS-4103857,73117211164,86%3796,77
T26E5 Patriot 81896,39119311171,17%3174,41
Leopard Prototyp A92974,16108311064,55%3929,30
Object 43092477,70109811069,09%3073,89
SU-15271361,3457210954,13%2172,34
CS-52 LIS 82330,99115910964,22%3973,58
IS-271706,28101410759,81%2985,94
11082133,3786210562,86%3198,30
Type 71103800,87117210561,90%3958,68
Bisonte C45 82235,68125010368,93%2955,74
Tiger I71435,818249451,06%2011,07
Jagdpanzer IV6882,106459451,06%1735,06
T-62A102805,2010359468,09%2633,73
FV217 Badger104236,0512199374,19%4112,32
Konštrukta T-34/10071260,208599261,96%2555,96
A-436860,597429160,44%2165,67
XM551 Sheridan102705,4310969170,33%4138,06
HWK 30 81443,059779161,54%3608,00
SU-1006947,134928856,82%1924,60
Tetrarch 2381,405838865,91%2822,63
KV-8561051,687968756,32%2289,88
KV-261209,118738762,07%2731,10
SU-130PM 82807,2711158563,53%3312,87
Ares 90103723,1912308476,19%3985,24
SU-100Y 61090,965868360,24%2214,95
50TP Tyszkiewicza92477,3910158262,20%2691,58
Waffenträger auf E 100102816,387148150,62%2011,31
MT-256629,186637956,96%2091,45
BZT-70 103612,7411087869,23%2756,85
Sturer Emil71359,856797848,72%2333,80
AMX ELC bis5707,875577754,55%2997,11
Ares 90 C113830,1610977653,95%3689,46
114 SP2 103812,499377456,76%3285,16
113 Beijing Opera 103116,8210497363,01%3020,08
StuG III Ausf. G5699,004947161,97%1864,00
Char Futur 4 93105,1912287068,57%4067,25
AMX M4 mle. 4571209,416186960,87%1895,98
Charioteer81863,328766857,35%2606,58
Object 430 Version II92178,019706758,21%2559,57
ARL 446854,265656648,48%1548,48
NC 70 Błyskawica103219,9710636369,84%2833,72
Bishop5677,444976350,79%1693,38
T376640,146976358,73%1950,15
Black Prince71154,648076160,66%1739,02
Škoda T 2561047,058206065,00%2645,96
Panther71151,799035868,97%2433,71
T2071496,9310355874,14%3156,06
Pz.Kpfw. Neu114499,4514235874,14%3656,12
Emil II92664,1910605764,91%2702,01
IS-5 (Object 730) 81599,669205657,14%2086,65
Object 452K 103687,6011615570,91%3376,40
T675923,336405455,56%2906,68
Maus102362,919195356,60%1871,55
M4A1 Sherman5588,215075253,85%1707,75
P.44 Pantera81721,799205253,85%2573,33
M4A3E2 Sherman Jumbo6762,945965265,38%1814,32
TBT 93453,1713565271,15%3693,12
P.43 ter71263,369065068,00%2565,22
VK 36.01 (H)6902,106225064,00%2053,20
Taschenratte113599,3411525054,00%2585,91
Caernarvon Action X 81345,268975062,00%1818,47
UDES 1692505,0410634961,22%3223,03
T1 Heavy5694,066774860,42%1741,59
S-517676,604314753,19%761,04
KV-371274,917414553,33%1910,16
WZ-13281753,1411374475,00%4777,02
AMX 13 F3 AM6751,775074443,18%1206,16
VK 30.02 (M)6984,735574459,09%2398,07
AE Phase I 92463,5510544468,18%2601,78
Crusader6584,056194160,98%2219,35
M3 Lee4443,123864158,54%1883,03
FV215b 103408,8010754156,10%3829,06
Churchill VII6796,486904060,00%1543,71
VK 168.01 (P) 81597,489044057,50%2142,90
T28 Concept 71412,886314062,50%2711,84
Durendal 103356,859624065,00%2643,03
Type 3 Chi-Nu5686,365313941,03%2223,21
SU-855714,386173764,86%2174,94
Type 5 Ke-Ho4475,433813759,46%2094,99
Type T-345563,165493754,05%1676,21
leKpz M 41 90 mm GF 81004,757363644,44%1806,36
BT-74314,803873545,71%1176,86
WZ-12091724,978683560,00%1863,57
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5651,864423557,14%2256,02
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4613,354993441,18%1986,70
AMX 404221,443363444,12%737,98
BDR G1 B5588,264923458,82%1183,26
Nashorn61037,065833447,06%1937,52
T-284439,304243345,45%1393,67
A-205398,215043354,55%1506,08
40TP Habicha61160,796783354,55%2758,94
KV-1S6700,916403357,58%1339,90
VK 30.01 (H)5760,224313250,00%2060,32
M5A1 Stuart4512,754193262,50%2324,95
SU-14-281165,487263154,84%1224,92
Birch Gun4305,683263151,61%1145,93
KV-15681,657383164,52%1887,45
Pz.Sfl. IVc5756,165433151,61%2053,65
FV4004 Conway91946,576863043,33%1766,21
Char Mle. 75 91769,7710203070,00%2602,13
Chrysler K GF 81747,409993066,67%2541,87
Black Rock 113225,308973043,33%2071,10
Gorilla113438,839662944,83%2425,35
M24 Chaffee5512,325532860,71%2060,36
T-15061212,746612751,85%2612,79
K-91102400,647962552,00%1957,30
IS-3-II93765,4813232556,00%4560,79
T803114173,0013072470,83%3361,37
Škoda T 245720,526912352,17%2808,54
Challenger71404,179122365,22%2145,30
T95E6 102775,789772365,22%2575,15
Churchill I5696,865352240,91%1289,82
Stinger 103628,509312245,45%2768,55
T-4481875,4810122147,62%3257,32
Object 268103156,148962166,67%2462,58
53TP Markowskiego81391,407822055,00%1566,78
T1 Cunningham1143,743071963,16%904,18
Centurion Action X103291,849111947,37%2793,93
Pz.Kpfw. VII103179,1110151963,16%3068,19
HWK 128989,748471957,89%1754,14
Sexton II3269,172891850,00%1141,60
O-I6673,675131855,56%1043,10
Ashigaru 103285,786761827,78%2179,78
Cobra 92689,1110371866,67%2652,08
Strv K 92762,9311701566,67%2969,12
StuG IV 5775,004361566,67%2577,59
Ikv 1035340,502791450,00%769,85
E 50 Ausf. M103276,369531464,29%3275,86
AMX M4 mle. 49 81292,077771457,14%1618,70
AMX 13 57 71164,578351442,86%2158,36
Type 63 82458,9211191338,46%3423,80
Gryphon 103824,8511551361,54%3352,91
Strv 103B103355,089921266,67%3466,66
M5 Stuart4180,923021266,67%498,96
Marder II3373,254251250,00%1387,33
Vz. 60S Dravec 103956,5014051283,33%3715,85
Pz.Kpfw. I Ausf. C3375,924851258,33%2360,73
Type 64 61119,0810381283,33%3561,20
AMX 383241,823991163,64%908,95
Charioteer Nomad 81841,739841172,73%2302,90
T-463263,404921080,00%1315,67
VK 28.016836,807451070,00%3104,67
Panhard EBR 909920,207141050,00%1244,00
WZ-111 Qilin 103234,308171040,00%2870,90
Caernarvon81988,891096966,67%3162,80
M2 Medium Tank3211,67359955,56%784,46
XM66F 82311,891103944,44%2814,84
TS-5 81359,00860955,56%1426,54
BT-22119,13218837,50%361,49
Type 98 Ke-Ni3449,38351862,50%2429,51
Covenanter5546,13794887,50%2723,67
FV225 Collector 93946,251418850,00%4713,59
Hirschkäfer112546,38782862,50%1590,36
Lansen C 81501,13740825,00%1625,40
Vz. 68 Squall 81321,381000887,50%3073,46
Pz.Kpfw. III Ausf. E3102,14268757,14%226,39
Bat.-Châtillon 12 t81439,86651757,14%3081,94
AltProto AMX 30 82835,141661771,43%4560,83
T-34-171236,33810650,00%2199,42
T2 Medium Tank2113,33177633,33%342,88
TS-54 81950,331288683,33%2718,98
116-F3 102047,67732633,33%1506,65
WZ-120-1G FT 82683,501131650,00%3260,42
Fossa VM 68 104417,001225683,33%2030,81
Ho-Ri Shugo112937,801181580,00%1912,85
Obsidian 81796,801060560,00%2251,18
Pz.Kpfw. II2225,25313425,00%888,36
Loyd Gun Carriage262,50106450,00%220,54
Marder 38T4379,25448475,00%1075,98
T110E3102608,75890475,00%2129,40
T26E5 81674,0013914100,00%2125,16
MS-11105,33168333,33%372,04
DBV-152 104056,00900366,67%2738,93
Cruiser Mk. IV4357,67519366,67%1261,29
GSOR 1010 FB 82159,6711393100,00%2318,79
ELC EVEN 90 8829,6731330,00%1159,18
Strv fm/211267,506162100,00%2146,22
T-262200,50337250,00%1045,31
Cruiser Mk. II2624,009722100,00%4585,68
Spähpanzer SP I C7450,0023920,00%501,39
Tiger-Maus 93287,001126250,00%2932,19
M47 Iron Arnie 81817,50940250,00%2458,99
Kampfpanzer 07 RH 8495,50499250,00%414,17
43 M. Toldi III 3455,507102100,00%3182,00
Vickers Medium Mk. I10,001181100,00%261,00
Kolohousenka1173,0023010,00%719,76
Hotchkiss H352167,004091100,00%851,65
Leichttraktor134,001861100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Luchs40,006010,00%0,00
Object 283 92554,0051310,00%2003,80
ST-62 Version 2 10329,005731100,00%261,00
M-IV-Y 8381,006501100,00%352,57
T-50-2 61455,0070810,00%6104,32
Patton the Tank 91513,0013521100,00%1883,63
GSOR 1008 8613,0046510,00%272,59
Hurricane 102933,0010041100,00%1798,50
Löwe 81151,0062710,00%1106,12
Bofors Tornvagn 8456,0019210,00%161,22
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2205,007171100,00%1194,85
KV-4 KTTS 80,0020110,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 23.06.2025
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 27.03.2025
Otišao: 22.06.2025
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 04.03.2025
Otišao: 26.03.2025
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 30.11.2024
Otišao: 25.02.2025
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 30.11.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 03.11.2024
Otišao: 21.11.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 10.09.2024
Otišao: 28.10.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 19.11.2022
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 05.09.2023
Otišao: 10.09.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 25.09.2022
Otišao: 18.11.2022