Gonzoz

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.02.2020

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke14202000
Ø Razina6,940,000,000,00
Pobjede709649,96%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene696349,03%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1431,01%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke352124,79%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova115570,8100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,080,000,000,00
Otkriveno tenkova163131,1500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.004,270,000,000,00
Bodovi zauzimanja98690,6900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi72450,5100,0000,0000,00
Iskustvo469,300,000,000,00
WN71103,480,000,000,00
WN81412,400,000,000,00
Ukupno
Bitke14202
Ø Razina6,94
Pobjede709649,96%
Izgubljene696349,03%
Neriješeno1431,01%
Preživjele bitke352124,79%
Uništenih tenkova115570,81
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova163131,15
Počinjena šteta1.004,27
Bodovi zauzimanja98690,69
Obrambeni bodovi72450,51
Iskustvo469,30
WN71103,48
WN81412,40
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke49000
Pobjede2755,10%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2040,82%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno24,08%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2653,06%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova300,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,300,000,000,00
Otkriveno tenkova180,3700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.548,880,000,000,00
Bodovi zauzimanja1743,5500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1272,5900,0000,0000,00
Iskustvo538,040,000,000,00
Ukupno
Bitke49
Pobjede2755,10%
Izgubljene2040,82%
Neriješeno24,08%
Preživjele bitke2653,06%
Uništenih tenkova300,61
Odnos razaranja1,30
Otkriveno tenkova180,37
Počinjena šteta1.548,88
Bodovi zauzimanja1743,55
Obrambeni bodovi1272,59
Iskustvo538,04
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke13000
Pobjede430,77%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene969,23%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke538,46%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,8500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,380,000,000,00
Otkriveno tenkova80,6200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.069,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja221,6900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo370,230,000,000,00
Ukupno
Bitke13
Pobjede430,77%
Izgubljene969,23%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke538,46%
Uništenih tenkova110,85
Odnos razaranja1,38
Otkriveno tenkova80,62
Počinjena šteta1.069,00
Bodovi zauzimanja221,69
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo370,23
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede233,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene466,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke233,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova10,1700,0000,0000,00
Počinjena šteta137,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo135,170,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede233,33%
Izgubljene466,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke233,33%
Uništenih tenkova20,33
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova10,17
Počinjena šteta137,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo135,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke34000
Pobjede1338,24%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2161,76%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke411,76%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova150,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova290,8500,0000,0000,00
Počinjena šteta510,740,000,000,00
Bodovi zauzimanja481,4100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi30,0900,0000,0000,00
Iskustvo266,410,000,000,00
Ukupno
Bitke34
Pobjede1338,24%
Izgubljene2161,76%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke411,76%
Uništenih tenkova150,44
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova290,85
Počinjena šteta510,74
Bodovi zauzimanja481,41
Obrambeni bodovi30,09
Iskustvo266,41
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke247000
Pobjede11345,75%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13253,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,81%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9036,44%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1570,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova2190,8900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.316,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja3861,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6622,6800,0000,0000,00
Iskustvo537,640,000,000,00
Ukupno
Bitke247
Pobjede11345,75%
Izgubljene13253,44%
Neriješeno20,81%
Preživjele bitke9036,44%
Uništenih tenkova1570,64
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova2190,89
Počinjena šteta1.316,85
Bodovi zauzimanja3861,56
Obrambeni bodovi6622,68
Iskustvo537,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke91000
Pobjede4852,75%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4145,05%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno22,20%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3538,46%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova740,8100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,320,000,000,00
Otkriveno tenkova510,5600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.349,700,000,000,00
Bodovi zauzimanja880,9700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi750,8200,0000,0000,00
Iskustvo563,450,000,000,00
Ukupno
Bitke91
Pobjede4852,75%
Izgubljene4145,05%
Neriješeno22,20%
Preživjele bitke3538,46%
Uništenih tenkova740,81
Odnos razaranja1,32
Otkriveno tenkova510,56
Počinjena šteta1.349,70
Bodovi zauzimanja880,97
Obrambeni bodovi750,82
Iskustvo563,45
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (144)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
KV-856757,3743498849,29%1313,71
KV-15629,6547070654,11%1468,57
IS-381414,7254868153,16%1816,09
Super Conqueror102167,5167242953,38%1803,15
IS-7101880,4854141548,43%1531,04
M40/M4381302,2150739147,31%1456,24
Centurion Mk. 7/191676,3556938048,16%1666,30
T-1091413,2851835246,59%1320,59
E 7591542,7158134449,13%1447,34
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5262,1523331739,12%476,05
T-54 ltwt.9676,2652631551,43%875,92
Centurion Action X101605,3952929742,42%1109,27
T675359,7925428943,94%661,60
M415966,4136528653,50%1767,28
Emil II92100,1965527556,36%2176,79
Centurion Mk. I81135,2751027449,64%1599,92
IS7988,5748426549,81%1377,43
Rhm.-Borsig Waffenträger81645,9952225245,63%1847,11
M18 Hellcat6579,3233725147,41%933,10
Tiger II81036,0848924248,35%1204,26
S-517870,6842922157,01%1058,39
M1271014,5335721642,59%1291,14
Pz.Kpfw. I Ausf. C3253,6134021453,27%1270,28
M53/M5591297,3656321256,13%1234,70
Panther/M10 7982,3470720551,22%1605,55
Cromwell6653,3445520150,75%1342,12
FV3046774,2338220147,76%1442,00
Tiger I7737,9742318849,47%857,08
LTTB8599,3946918451,63%1036,00
IS-5 (Object 730) 81323,2578318155,80%1648,20
Sturer Emil71154,2440717943,02%1652,37
Waffenträger auf Pz. IV91861,7156317950,28%1697,37
Conqueror91865,0882417853,37%1942,89
KV-26613,9838517451,72%998,71
Comet7950,3455317147,37%1708,31
T25/27776,2638916842,26%1000,38
MT-256336,9440016453,66%946,03
Emil I81598,4667713448,51%2088,76
T-50-2 6354,3434812952,71%860,20
E 100102019,0255712646,83%1574,84
Covenanter5122,7818811553,91%271,19
Caernarvon81531,2274011155,86%1982,82
ARL 446797,9246710361,17%1495,52
Nashorn6804,3543810049,00%1419,34
VK 36.01 (H)6576,844689853,06%1041,54
M7 Priest3454,762709543,16%1444,69
T28 Prototype8960,274858551,76%952,13
T-284195,101978452,38%498,35
T-5491247,256688457,14%1289,78
Black Prince7924,386718053,75%1308,10
M8A14192,061997852,56%374,91
Pz.Sfl. IVc5580,994007851,28%1454,47
Bishop5562,993177748,05%1303,21
Crusader6339,163066746,27%949,30
T3 HMC2186,722146446,88%777,54
BDR G1 B5623,564336349,21%1297,25
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4186,612436154,10%566,13
Schwarzpanzer 58 81116,857306056,67%1507,55
Alecto4205,982045756,14%476,54
VK 16.02 Leopard5302,362785538,18%827,38
AT 86978,425925552,73%2002,53
Churchill VII6674,324875349,06%1100,99
M374287,311715149,02%893,49
T1 Cunningham1138,791894847,92%804,53
AMX M4 mle. 49 81133,607954755,32%1290,20
Type 5 Ke-Ho4409,673394548,89%1659,19
AMX 50 Foch (155) 101584,164584438,64%982,17
T56 GMC3140,681444047,50%308,85
AT 25399,923603756,76%960,84
T-463122,831513560,00%440,92
Marder 38T4366,542603542,86%822,80
M5A1 Stuart4244,482913348,48%705,23
Pz.Kpfw. II Luchs4230,003253357,58%832,77
T-100 LT10813,525463151,61%849,88
FCM 36 Pak 40 3403,373603070,00%1257,76
KV-137114,142562951,72%119,53
Churchill I5510,433912850,00%970,82
Valentine AT4207,321802853,57%495,35
Birch Gun4267,762372552,00%1005,88
Strv m/42-57 Alt A.2 6918,326212544,00%1676,82
Cruiser Mk. IV453,261042334,78%0,53
Strv 746839,917322272,73%1890,87
Sexton II3146,861332231,82%375,19
T1 HMC2124,861282152,38%666,48
Pz.Kpfw. 38 (t)382,951662147,62%94,87
M5 Stuart4175,842811952,63%377,68
B14191,222121838,89%290,43
Marder II3175,221701838,89%358,90
LTP 3217,352361741,18%888,44
T26E5 81430,007921637,50%1677,44
T1E6 246,071031546,67%64,66
Super Hellcat 7683,215311464,29%985,94
Renault FT AC2115,461321346,15%272,87
Leichttraktor166,421161258,33%214,07
Cruiser Mk. III3103,251291233,33%221,23
M24E2 Super Chaffee 6408,424111233,33%957,05
M3 Stuart3216,642531145,45%659,32
P26/404774,095701172,73%2564,40
M24 Chaffee5169,912601136,36%308,62
Universal Carrier 2-pdr2153,601591050,00%557,65
Matilda4486,33403966,67%1714,38
Lago4273,00331837,50%685,65
T-262135,13116837,50%492,61
D23212,50232650,00%794,15
Renault FT1119,83120616,67%502,65
Pz.Kpfw. 35 (t)267,00120633,33%83,28
P.435328,17496666,67%902,88
Vickers Mk. E Type B2207,67236650,00%946,28
Renault UE 573152,67125633,33%245,35
Bretagne Panther 61129,67874650,00%2370,10
T1 Heavy5711,60334520,00%1183,95
Type 2597 Chi-Ha320,8065520,00%0,00
T6 Medium4886,00730580,00%2533,78
StuG III Ausf. G5682,25537450,00%1589,40
4TP1246,50460475,00%1458,72
MS-1186,75124450,00%282,12
KV-1SA 51365,75952475,00%4707,33
StuG IV 5350,25359475,00%924,90
Vickers Medium Mk. I1166,00209366,67%941,93
Type 98 Ke-Ni377,6789333,33%48,29
Type 97 Te-Ke 296,671633100,00%469,03
T7 Combat Car 228,6762333,33%0,00
43 M. Toldi III 3147,0014330,00%399,66
Kolohousenka171,5093250,00%167,46
Vickers Medium Mk. II254,003920,00%0,00
Hotchkiss H352154,00184250,00%606,61
Type 3 Chi-Nu5125,5012620,00%45,76
7TP286,50136250,00%130,49
Strv fm/211275,004481100,00%2224,64
Fiat 30001207,003981100,00%1225,25
Strv m/382233,004211100,00%1186,33
TKS z n.k.m. 20 mm 2129,0012010,00%401,36
Renault Otsu1232,002421100,00%1178,60
Renault FT 75 BS280,001821100,00%470,76
D128,002241100,00%264,10
Panzerjäger I2188,001681100,00%730,87
KV-371075,0033410,00%1261,16
AMX 383255,006291100,00%946,50
Loyd Gun Carriage2131,002021100,00%936,23
Crusader 5.5-in. SP70,0016110,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6786,0021910,00%1471,72
Light Mk. VIC 2279,005381100,00%1902,43
T28 Concept 71367,009871100,00%2608,32
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2192,003071100,00%904,39

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 18.02.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.02.2020
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.01.2015
Otišao: 08.11.2015
Pozicija: Novak
Član od: 07.01.2016
Otišao: 17.01.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.09.2014
Otišao: 02.11.2014
Pozicija: Novak
Član od: 18.12.2014
Otišao: 03.01.2015
Pozicija: Novak
Član od: 15.11.2015
Otišao: 26.11.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.01.2020
Otišao: 17.02.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.02.2014
Otišao: 03.11.2014