Golda

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 22.01.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2421200123
Ø Razina7,680,000,008,92
Pobjede1300153,70%00,00%00,00%7258,54%
Izgubljene1090445,04%00,00%00,00%4939,84%
Neriješeno3071,27%00,00%00,00%21,63%
Preživjele bitke595324,59%00,00%00,00%3226,02%
Uništenih tenkova208710,8600,0000,001271,03
Odnos razaranja1,140,000,001,40
Otkriveno tenkova301951,2500,0000,001561,27
Počinjena šteta1.226,210,000,002.116,46
Bodovi zauzimanja200210,8300,0000,0090,07
Obrambeni bodovi113920,4700,0000,0000,00
Iskustvo721,240,000,00940,94
WN71212,410,000,001466,79
WN81611,580,000,002102,40
Ukupno
Bitke24212
Ø Razina7,68
Pobjede1300153,70%
Izgubljene1090445,04%
Neriješeno3071,27%
Preživjele bitke595324,59%
Uništenih tenkova208710,86
Odnos razaranja1,14
Otkriveno tenkova301951,25
Počinjena šteta1.226,21
Bodovi zauzimanja200210,83
Obrambeni bodovi113920,47
Iskustvo721,24
WN71212,41
WN81611,58
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke123
Ø Razina8,92
Pobjede7258,54%
Izgubljene4939,84%
Neriješeno21,63%
Preživjele bitke3226,02%
Uništenih tenkova1271,03
Odnos razaranja1,40
Otkriveno tenkova1561,27
Počinjena šteta2.116,46
Bodovi zauzimanja90,07
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo940,94
WN71466,79
WN82102,40
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke83000
Pobjede4048,19%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4048,19%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno33,61%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3036,14%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova680,8200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,280,000,000,00
Otkriveno tenkova1051,2700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.346,820,000,000,00
Bodovi zauzimanja580,7000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1631,9600,0000,0000,00
Iskustvo646,070,000,000,00
Ukupno
Bitke83
Pobjede4048,19%
Izgubljene4048,19%
Neriješeno33,61%
Preživjele bitke3036,14%
Uništenih tenkova680,82
Odnos razaranja1,28
Otkriveno tenkova1051,27
Počinjena šteta1.346,82
Bodovi zauzimanja580,70
Obrambeni bodovi1631,96
Iskustvo646,07
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova33,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo51,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova33,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo51,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede240,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene360,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke240,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova61,2000,0000,0000,00
Počinjena šteta433,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo306,800,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede240,00%
Izgubljene360,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke240,00%
Uništenih tenkova30,60
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova61,20
Počinjena šteta433,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo306,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede360,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene240,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke240,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova51,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.367,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo755,000,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede360,00%
Izgubljene240,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke240,00%
Uništenih tenkova30,60
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova51,00
Počinjena šteta1.367,60
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo755,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke160000
Pobjede9861,25%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6037,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,25%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7043,75%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1100,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,220,000,000,00
Otkriveno tenkova1731,0800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.131,010,000,000,00
Bodovi zauzimanja2621,6400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi7464,6600,0000,0000,00
Iskustvo804,980,000,000,00
Ukupno
Bitke160
Pobjede9861,25%
Izgubljene6037,50%
Neriješeno21,25%
Preživjele bitke7043,75%
Uništenih tenkova1100,69
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova1731,08
Počinjena šteta1.131,01
Bodovi zauzimanja2621,64
Obrambeni bodovi7464,66
Iskustvo804,98
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke281000
Pobjede15856,23%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11942,35%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno41,42%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke11039,15%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2240,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,310,000,000,00
Otkriveno tenkova2881,0200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.105,650,000,000,00
Bodovi zauzimanja3291,1700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5261,8700,0000,0000,00
Iskustvo704,950,000,000,00
Ukupno
Bitke281
Pobjede15856,23%
Izgubljene11942,35%
Neriješeno41,42%
Preživjele bitke11039,15%
Uništenih tenkova2240,80
Odnos razaranja1,31
Otkriveno tenkova2881,02
Počinjena šteta1.105,65
Bodovi zauzimanja3291,17
Obrambeni bodovi5261,87
Iskustvo704,95
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke117000
Pobjede5042,74%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6757,26%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3933,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1181,0100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,510,000,000,00
Otkriveno tenkova1110,9500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.715,690,000,000,00
Bodovi zauzimanja570,4900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3593,0700,0000,0000,00
Iskustvo519,360,000,000,00
Ukupno
Bitke117
Pobjede5042,74%
Izgubljene6757,26%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke3933,33%
Uništenih tenkova1181,01
Odnos razaranja1,51
Otkriveno tenkova1110,95
Počinjena šteta1.715,69
Bodovi zauzimanja570,49
Obrambeni bodovi3593,07
Iskustvo519,36
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (335)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Type 59 81255,63851254255,74%1917,28
Bat.-Châtillon 25 t101974,6577077452,71%1851,31
Spähpanzer Ru 2519779,5367953450,75%1131,36
IS-7101980,2282146457,11%1866,31
WZ-111 81416,0288644457,66%1891,47
Centurion Action X102038,1974237648,94%1797,79
T-1091408,0271436646,45%1297,51
121101833,2372632252,17%1640,50
WZ-12091480,0580531755,21%1573,23
Centurion Mk. 7/191683,5884729756,57%1812,66
T-5491589,1584827856,12%1788,70
IS-381187,8172926454,17%1531,54
G.W. Panther7938,9256425354,94%1213,31
T-54 ltwt.9969,7278525057,20%1481,27
Bat.-Châtillon 25 t AP91201,3267323948,95%1102,65
WZ-1328841,4572923654,24%1586,63
E 7591475,8979623259,91%1438,91
Leopard Prototyp A91532,3276523049,13%1563,67
G.W. Tiger (P)81088,4857321950,68%1284,45
Tiger II81322,4075521457,94%1659,31
Centurion Mk. I81229,9977321250,47%1810,15
M36 Jackson6511,3539721251,89%804,11
WZ-1317598,2968419950,25%1193,38
ISU-15281399,9470819054,21%1527,94
E 65 Zwilling 82148,30109818159,12%2270,53
STA-181331,5580617651,70%2035,21
IS7748,5364017455,17%998,42
Type 5 Chi-Ri71001,6669717146,78%1677,22
E 100102128,1771116847,02%1653,15
Rheinmetall Panzerwagen101575,2681516448,78%1958,47
SU-15271048,2863916157,14%1619,22
KV-856508,2146016047,50%686,33
T3281169,6675515252,63%1342,00
T-345478,9345614460,42%1474,36
Škoda T 5091469,7974714152,48%1397,35
Object 43091877,5992514055,71%1869,12
Concept 1B 92278,36101113852,90%1885,12
Konštrukta T-34/1007962,3572213754,01%1698,63
Type 64 6586,1262313050,00%1335,56
Object 430U102097,6482012951,94%1671,70
T25 AT7639,8049812859,38%834,20
AMX 13 909600,1965512653,17%790,00
TVP VTU Koncept81282,0277212352,85%1979,02
T2971000,2978912263,11%1343,65
Comet7910,7272912249,18%1574,41
Aufklärungspanzer Panther 7588,3766112250,82%1172,05
E 75 TS 81490,7887312260,66%1758,51
Panther7766,8663411846,61%1119,00
AMX 13 757543,6362511855,93%1135,39
M10 Wolverine5332,0932311848,31%595,72
T-103 81337,0476911554,78%1436,08
Leopard 1102400,1785511454,39%2052,77
T28 Concept 71043,3372211256,25%1639,92
Type T-345508,2153111154,05%1414,73
Object 70491890,1070411154,95%1515,32
Panhard AML Lynx 6x68694,8861510545,71%1144,11
CS-5381187,6274510450,96%1753,09
LTTB8896,0184910458,65%1984,77
T56 GMC3255,8131610353,40%852,75
Hummel6617,1249010144,55%797,57
M26 Pershing81456,0590210163,37%2401,32
AMX 12 t6392,904819948,48%931,14
T376686,737959861,22%2222,83
Tiger I71269,678259552,63%1673,52
Cromwell6723,596259545,26%1515,59
Concept No. 5102487,528109550,53%1862,29
Prototipo Standard B91592,217449447,87%1379,03
Grille5534,553999252,17%1126,16
M41 Walker Bulldog8685,597149254,35%1251,77
Škoda T 256898,137319153,85%1987,37
T2071286,628869157,14%2185,17
T1 Heavy5360,674009152,75%604,82
IS-3-II92213,449319146,15%2038,70
Type 6191393,607869050,00%1238,73
T404302,403418748,28%653,77
CS-5991461,798228757,47%1412,73
Tiger (P)7987,697358661,63%1327,56
UDES 1691655,088588562,35%1660,90
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5354,273468540,00%718,95
Type 6892172,239178248,78%1955,60
AMX M4 mle. 54102496,169388258,54%1948,92
Object 140102030,888508150,62%1686,42
T-34-856973,466847946,84%1887,92
Vz. 60S Dravec 102862,439727950,63%2361,05
T675565,975817956,96%1505,20
MT-256429,815547950,63%1172,49
M3 Lee4199,772067847,44%548,56
M10391646,228547856,41%1540,79
A-436533,645567763,64%1139,50
Conqueror92637,8610757659,21%2715,24
Covenanter5411,016087566,67%1763,02
BZ-6891926,779577557,33%1889,11
T110E5102330,378967546,67%1761,94
Ares 8591891,959697558,67%1941,11
AMX 13 F3 AM6702,735027444,59%1011,13
FV229 Contender91900,189517460,81%1697,08
59-166292,225777354,79%718,88
A-4471015,337797364,38%1803,83
IS-2-II81378,637567341,10%1639,71
T25 Pilot Number 1 81293,217547368,49%1825,37
SU-855545,763947248,61%1266,04
FV4202 81218,357947251,39%1772,45
VK 30.01 (P)6407,074457149,30%549,86
M54 Renegade 81412,078527159,15%1512,08
Ares 90102334,148687047,14%2004,65
UDES 14 Alt 581086,467886963,77%1455,59
50TP Tyszkiewicza91655,098926863,24%1575,65
M46 Patton91880,039186759,70%1938,13
Nashorn6748,395086750,75%1229,12
Pz.Kpfw. 5582227,0710886749,25%2168,89
T3 HMC2190,922316650,00%737,02
SU-130PM 81629,418016656,06%1594,76
T-4481189,857266544,62%1582,41
Pz.Kpfw. III/IV5458,484956448,44%1439,26
M48A5 Patton102313,588666451,56%1995,10
SU-1006709,335586355,56%1176,87
M-VI-Y91621,848456350,79%1479,72
Ares 7581830,8710146355,56%2562,19
Marder 38T4466,774776258,06%1304,31
VK 45.02 (P) Ausf. B91574,367636145,90%1332,99
BZ-16681488,348796162,30%1837,64
Bat.-Châtillon Bourrasque 81550,728376055,00%1842,47
M4A3E8 Sherman6695,056355945,76%1367,46
Type 4 Chi-To6687,646015950,85%1336,26
M-V-Y102369,859145955,93%1866,54
Type 3 Chi-Nu5483,335455764,91%1498,54
Progetto CC55 mod. 5481914,4710065756,14%2361,96
CS-63102827,0510275666,07%2494,18
IMT 81464,048405653,57%1629,64
VK 28.016280,675525556,36%698,60
FV224 Chopper71501,259575560,00%1857,66
Pz.Sfl. IVc5555,384425345,28%1225,78
AMX M4 mle. 5191973,858735349,06%1712,34
M-III-Y81462,648095341,51%1801,28
P.44 Pantera81393,488815263,46%2021,86
E 5092057,8510035265,38%2084,85
LHMTV8771,757845250,00%1540,65
TNH 105/100081287,208045050,00%1528,21
G.W. Tiger91117,646755052,00%916,60
M4A1 Sherman5546,126044959,18%1616,38
T-284205,183084963,27%637,51
Lorraine 155 mle. 507769,455704957,14%989,38
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4138,802284942,86%240,15
VK 30.01 (H)5652,735754856,25%1842,28
53TP Markowskiego81203,277104841,67%1319,55
Pz.Kpfw. III Ausf. J4299,423964852,08%806,45
VK 16.02 Leopard5302,315574868,75%1081,75
XM69 Hacker113001,2910214860,42%2098,55
Pz.Kpfw. II2233,154564755,32%1147,90
60TP Lewandowskiego102281,217254734,04%1451,99
Pz.Kpfw. III Ausf. E3145,512344744,68%258,30
Durendal 102038,686544736,17%1207,90
TNH T Vz. 5191777,747484630,43%1357,44
CS-67 Szakal112143,528984660,87%1605,86
T-100 LT101168,247844647,83%1407,28
KV-15513,204724548,89%964,18
Hotchkiss EBR7633,406614555,56%1419,07
Kampfpanzer 50 t 91875,769504560,00%1781,02
Strv 746879,866224443,18%1662,77
WZ-111-1G FT81196,755994440,91%1044,84
AMX 50 B102288,848234348,84%1746,47
Type 5781873,3710034365,12%2468,06
M75368,024854254,76%1523,06
M24 Chaffee5355,505984261,90%1334,06
M18 Hellcat6797,626554269,05%1691,55
T216775,317654254,76%2728,08
Mäuschen92369,9510554257,14%2753,76
Škoda T 245520,766354168,29%1683,99
45TP Habicha71269,398544158,54%2067,88
Ikv 65 Alt II6935,376484158,54%2043,23
T-34-2G FT71015,027414156,10%1366,89
AT 25533,055324146,34%1397,07
Škoda T 56 81988,789924158,54%1812,69
FV227 Conceiver81255,158984075,00%1573,03
Versuchspanzer 5792640,6310584057,50%2416,44
A-20569,542523946,15%73,89
BT-22137,461703754,05%589,03
Leichttraktor195,611733641,67%222,56
BZ-5871203,508523663,89%1696,39
GSOR 3301 AVR FS91263,729363655,56%2146,64
AMX 13 105 AM mle. 505585,144343537,14%1144,00
AMX 65 t81224,117733554,29%1557,99
SMV CC-5671163,917913461,76%1858,27
VK 45.02 (P) Ausf. A81176,718643464,71%1497,73
Object 277101852,857423450,00%1475,79
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4257,522813348,48%541,32
T-463104,031803351,52%272,52
CS-52 LIS 81600,338133345,45%1724,68
Ikv 1035619,945053240,63%1661,79
Caernarvon81884,569823250,00%2199,88
FV3046514,344533253,13%772,00
VK 100.01 (P)81780,139693253,13%2065,74
Pz.Kpfw. 35 (t)2128,162683161,29%627,90
Lago4422,905053158,06%1471,15
T-34-85M 6958,066883138,71%1343,45
Panther II81107,876973053,33%1359,23
Type 4 Ju-To71312,678703060,00%1773,16
Super Hellcat 7969,206453046,67%1300,35
Vz. 44-171311,218972962,07%1923,17
Type 3 Ju-Nu61392,149562864,29%2511,33
40TP Habicha6717,416052748,15%1308,40
Churchill I5604,375742751,85%1365,55
S35 CA5443,153032737,04%737,03
BZT-70 102742,339542762,96%1851,81
Type 1 Chi-He4254,653012650,00%660,16
SU-54432,084272653,85%1144,56
KV-26912,657832673,08%1855,08
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61047,777512646,15%3220,28
Strv m/425491,004832540,00%1283,96
Panzerjäger I2202,283022560,00%777,99
AE Phase I 92551,2410032548,00%2482,83
25TP KSUST II5382,134052445,83%760,54
Carro d'assalto P.887808,047512475,00%1079,06
SU-263249,042502458,33%746,71
Bishop5702,255202462,50%1649,86
SU-122A5712,755202454,17%1989,57
Valentine3341,264602347,83%1473,53
AMX 105 AM mle. 474465,614362356,52%1673,58
Pz.Kpfw. 38 (t)3150,821932250,00%379,56
T6981403,147222231,82%1581,30
TS-54 81817,2710222250,00%1906,04
AMX 404209,623372152,38%764,87
Ikv 90 Typ B71031,817372161,90%1601,38
Type 586580,525272157,14%1037,88
SU-76M4137,001982142,86%158,11
M56 Scorpion 7927,626192157,14%1314,34
T1 Cunningham1169,903262050,00%1009,05
Leo7865,706902060,00%1428,85
Sav m/434427,155042055,00%1246,63
Bat.-Châtillon 12 t8721,755412050,00%1123,67
Pz.Kpfw. II Luchs4126,322401963,16%404,96
AMX M4 mle. 4571622,7410481978,95%2675,52
Lorraine 155 mle. 518840,636181947,37%739,33
ELC EVEN 90 8754,636631942,11%1350,28
P.43 ter71278,289101855,56%2618,54
M5 Stuart4192,673601833,33%325,82
SU-85B4223,501831822,22%349,71
Birch Gun4203,943331877,78%725,63
AMX ELC bis5135,334021861,11%372,60
Staghound Mk. III6753,066221752,94%1498,12
ARMT 5623,065761752,94%1453,45
Kunze Panzer 91554,477511752,94%1319,52
T-44-100 81224,826761741,18%1189,98
Sturmpanzer I Bison3130,502361656,25%347,44
MS-1194,251681650,00%337,37
Type 97 Chi-Ha3237,473311533,33%680,70
Churchill VII6844,806881546,67%1534,33
Škoda T 177536,275221540,00%810,13
M3 Stuart3114,362731464,29%417,37
M2 Medium Tank3166,072481442,86%421,51
Mitsu 10851076,366721450,00%2123,97
Carro da Combattimento 45 t 101900,938131457,14%1280,61
M24E2 Super Chaffee 6442,647011457,14%1331,05
14TP4335,154911361,54%1318,20
Crusader6342,543511353,85%959,16
Sturmpanzer II4197,002881376,92%695,93
M374299,922651346,15%915,85
Pz.Kpfw. I Ausf. C3183,153371346,15%743,73
M-II-Y71163,858441361,54%1625,70
T1E6 2175,153481346,15%775,81
LT vz. 383256,834481258,33%1074,81
O-I Experimental5563,336231266,67%1264,71
TKS z n.k.m. 20 mm 2207,453341145,45%1178,97
BT-7491,002031154,55%179,07
Renault NC-311119,821741127,27%465,92
T-262178,092621145,45%779,91
WZ-131G FT61359,828251163,64%2841,48
GSOR the TANK 91967,459731172,73%2133,28
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5687,556381136,36%1829,09
Sexton II3120,601501040,00%252,46
KV-371096,908141070,00%1523,74
Type 71103413,7013071090,00%3193,07
Sturer Emil7903,705101040,00%1084,91
AMX M4 mle. 49 Liberté 81285,908331060,00%1634,31
P26/404455,67541966,67%1410,57
D12143,56189933,33%477,04
T1 HMC2106,56197966,67%612,09
Ikv 723225,33323944,44%503,13
M415473,11326944,44%595,43
AMX 38367,00195944,44%42,31
T-50-2 6579,11763955,56%1794,00
T-29 3266,22345966,67%1015,77
AMX ELC 901 6625,56630933,33%1638,50
Panther/M10 7832,67747955,56%1461,74
ST vz. 394116,38290850,00%183,72
ARL 446883,13728862,50%1862,46
ARL V396493,63404850,00%775,80
AEC Armoured Car5940,257908100,00%2677,15
Renault UE 573350,57391771,43%1358,67
AT 77827,86647757,14%966,93
StuG III Ausf. B4468,86472742,86%1076,99
Sexton I 3224,29297771,43%766,86
Light Mk. VIC 2100,71256757,14%451,15
GSR 3301 Setter7290,57591771,43%635,96
StuG IV 5379,86349742,86%759,85
P.435199,00364650,00%364,13
SU-86810,67689650,00%1298,86
Black Prince II 71881,171194683,33%2769,63
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81130,67883650,00%1375,99
Bretagne Panther 6573,17568650,00%908,01
D2342,6092540,00%0,84
Strv m/40L3232,80423560,00%849,47
AM 39 Gendron-Somua 263,40230560,00%207,80
M66474,50431425,00%496,26
Jagdpanzer IV61166,508584100,00%2276,79
SU-182237,75155425,00%1234,32
Marder II3393,25364425,00%1237,18
L-60 2148,00305450,00%632,52
Char Futur 4 91337,25663450,00%1137,19
Strv m/382192,00323333,33%750,62
AT-12155,67245366,67%617,06
Cruiser Mk. IV4754,00702366,67%2767,85
T-150656,00261333,33%0,00
Pawlack Tank62072,331182366,67%4611,82
Char Mle. 75 91243,67791366,67%1450,49
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6805,33511333,33%1340,22
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2115,33216333,33%287,18
Chi-Go 71152,0011543100,00%1802,39
Chi-Ni290,004452100,00%447,69
Hotchkiss H352175,005032100,00%922,78
M2 Light2120,50325250,00%344,75
Pvlvv fm/422157,00495250,00%595,30
T23E3 7800,009162100,00%1242,46
Pz.Kpfw. II Ausf. G3182,005802100,00%767,81
Valiant 5309,004012100,00%653,07
Renault FT 75 BS287,001361100,00%495,23
T2 Medium Tank2156,005141100,00%976,52
Renault FT AC2270,0019310,00%1007,25
Windhund 82225,0012361100,00%2844,62
Rheinmetall Skorpion G 80,004321100,00%261,00
T7 Combat Car 20,005410,00%0,00
LTP 3196,0014510,00%630,06
ISU-122S 71143,008841100,00%1776,15
T26E3 Eagle 7 71980,0013521100,00%3542,04
Fantôme 92682,0011001100,00%2747,69

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 22.01.2025
Pozicija: Pričuva
Član od: 27.05.2024
Otišao: 14.09.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 30.11.2014
Otišao: 05.10.2015
Pozicija: Novak
Član od: 17.11.2015
Otišao: 05.12.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.10.2015
Otišao: 09.11.2015
Pozicija: Pričuva
Član od: 23.01.2020
Otišao: 11.08.2021
Pozicija: Pričuva
Član od: 13.10.2022
Otišao: 07.04.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.03.2014