GeAzX_

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke243081422189
Ø Razina7,468,008,098,97
Pobjede1229850,59%750,00%1045,45%9047,62%
Izgubljene1176048,38%750,00%1254,55%9952,38%
Neriješeno2501,03%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke642026,41%535,71%731,82%4624,34%
Uništenih tenkova208460,86231,64351,591810,96
Odnos razaranja1,172,562,331,27
Otkriveno tenkova243301,0080,57130,592011,06
Počinjena šteta1.066,931.989,791.936,731.760,42
Bodovi zauzimanja204410,84241,71241,091460,77
Obrambeni bodovi101460,4200,0000,0020,01
Iskustvo580,52682,21751,59778,47
WN71082,791645,281514,831133,61
WN81392,171960,001872,801566,49
Ukupno
Bitke24308
Ø Razina7,46
Pobjede1229850,59%
Izgubljene1176048,38%
Neriješeno2501,03%
Preživjele bitke642026,41%
Uništenih tenkova208460,86
Odnos razaranja1,17
Otkriveno tenkova243301,00
Počinjena šteta1.066,93
Bodovi zauzimanja204410,84
Obrambeni bodovi101460,42
Iskustvo580,52
WN71082,79
WN81392,17
Zadnja 24 sata
Bitke14
Ø Razina8,00
Pobjede750,00%
Izgubljene750,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke535,71%
Uništenih tenkova231,64
Odnos razaranja2,56
Otkriveno tenkova80,57
Počinjena šteta1.989,79
Bodovi zauzimanja241,71
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo682,21
WN71645,28
WN81960,00
Zadnjih 7 dana
Bitke22
Ø Razina8,09
Pobjede1045,45%
Izgubljene1254,55%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke731,82%
Uništenih tenkova351,59
Odnos razaranja2,33
Otkriveno tenkova130,59
Počinjena šteta1.936,73
Bodovi zauzimanja241,09
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo751,59
WN71514,83
WN81872,80
Zadnjih 30 dana
Bitke189
Ø Razina8,97
Pobjede9047,62%
Izgubljene9952,38%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke4624,34%
Uništenih tenkova1810,96
Odnos razaranja1,27
Otkriveno tenkova2011,06
Počinjena šteta1.760,42
Bodovi zauzimanja1460,77
Obrambeni bodovi20,01
Iskustvo778,47
WN71133,61
WN81566,49
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede228,57%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene571,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke228,57%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,200,000,000,00
Otkriveno tenkova40,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.435,140,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo536,710,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede228,57%
Izgubljene571,43%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke228,57%
Uništenih tenkova60,86
Odnos razaranja1,20
Otkriveno tenkova40,57
Počinjena šteta1.435,14
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo536,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke95000
Pobjede5052,63%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4547,37%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4446,32%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova770,8100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,510,000,000,00
Otkriveno tenkova560,5900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.254,240,000,000,00
Bodovi zauzimanja1932,0300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6436,7700,0000,0000,00
Iskustvo665,460,000,000,00
Ukupno
Bitke95
Pobjede5052,63%
Izgubljene4547,37%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke4446,32%
Uništenih tenkova770,81
Odnos razaranja1,51
Otkriveno tenkova560,59
Počinjena šteta1.254,24
Bodovi zauzimanja1932,03
Obrambeni bodovi6436,77
Iskustvo665,46
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1480000
Pobjede74650,41%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene72649,05%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno80,54%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke57839,05%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova12710,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,410,000,000,00
Otkriveno tenkova12470,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.992,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja23801,6100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi66164,4700,0000,0000,00
Iskustvo804,080,000,000,00
Ukupno
Bitke1480
Pobjede74650,41%
Izgubljene72649,05%
Neriješeno80,54%
Preživjele bitke57839,05%
Uništenih tenkova12710,86
Odnos razaranja1,41
Otkriveno tenkova12470,84
Počinjena šteta1.992,40
Bodovi zauzimanja23801,61
Obrambeni bodovi66164,47
Iskustvo804,08
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke598000
Pobjede27345,65%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene32053,51%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno50,84%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke21335,62%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6021,0100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,560,000,000,00
Otkriveno tenkova3030,5100,0000,0000,00
Počinjena šteta2.291,420,000,000,00
Bodovi zauzimanja1680,2800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4000,6700,0000,0000,00
Iskustvo826,540,000,000,00
Ukupno
Bitke598
Pobjede27345,65%
Izgubljene32053,51%
Neriješeno50,84%
Preživjele bitke21335,62%
Uništenih tenkova6021,01
Odnos razaranja1,56
Otkriveno tenkova3030,51
Počinjena šteta2.291,42
Bodovi zauzimanja1680,28
Obrambeni bodovi4000,67
Iskustvo826,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (357)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T25 Pilot Number 1 81001,5272786851,15%1328,55
T-1091515,3162576147,31%1478,99
IS71014,6664865356,20%1588,93
Strv S1 81298,8555963245,09%1283,77
IS-381144,0659958948,05%1273,31
Object 140102101,3480758852,04%1955,33
AMX 13 9091052,2865258252,06%1711,54
IS-7101797,5969057452,26%1472,07
Rheinmetall Skorpion G 81306,3164455352,44%1463,57
AMX 13 105101377,1955753445,32%1648,70
M446741,3453648052,50%1317,93
Object 43092149,2993246056,30%2463,44
T376450,2950343353,35%1253,98
T-5491671,5081137147,98%1921,61
T-54 first prototype 81140,1064836555,07%1616,37
T-4481116,7757835850,28%1521,28
Cromwell6661,6254233452,69%1501,92
Type 4 Heavy91477,0560832949,54%1415,50
T297925,1558329652,36%1194,27
M60 101918,2863928246,45%1568,47
M41 Walker Bulldog8617,4253827454,01%1105,34
Vickers MBT Mk. 3 102094,5775626950,19%1822,07
KV-26578,4447326155,94%1011,44
M18 Hellcat6551,5741925553,73%883,32
T-34-28929,6961223850,00%1182,50
AMX 30 B101636,4164122745,37%1300,39
Tiger I7947,0960522450,45%1284,59
FV4202 81136,3457622050,45%1600,25
T-34-17766,5156721854,13%1227,59
AMX M4 mle. 49 81143,9857820456,37%1410,31
Object 430U102103,7075118551,35%1821,45
O-Ho81241,8373117748,02%1388,22
AMX ELC bis5269,3437617545,71%818,57
T26E5 81256,1762017450,57%1667,85
AMX 50 Foch (155) 101739,2758917352,02%1172,43
M4A1 Sherman5466,5844117261,05%1333,81
T499992,1658516840,48%1336,62
O-Ni7827,0657216356,44%1026,62
Type 586520,6845614953,69%967,29
Leo7887,1361414845,95%1439,65
Škoda T 256579,2945014641,78%998,38
KV-15391,5633414550,34%711,87
Type 5 Heavy102070,8067713848,55%1401,61
KV-856672,0554413756,93%1148,09
Bat.-Châtillon 12 t8742,4753313443,28%1298,41
M127854,6256813355,64%1148,01
Konštrukta T-34/1007783,4552413250,00%1195,24
Kampfpanzer 50 t 91788,3188813154,20%1609,25
AMX 13 757513,9855312749,61%1004,38
Leopard 1102224,9278212746,46%1767,54
Emil I81352,8157511852,54%1616,65
121B 101866,4265511844,92%1562,17
AMX 12 t6371,1643611651,72%914,78
AMX 30 1er prototype91947,8278911642,24%2075,97
Caernarvon Action X 81315,0880611546,96%1741,58
LT-432 8964,6674110753,27%2133,11
Super Conqueror101901,5168510240,20%1357,48
Löwe 81267,1355910250,98%1458,38
Panther7663,2656610154,46%1020,09
T-34-856516,845089750,52%877,21
Object 277102111,597499647,92%1709,26
E 5091701,206129447,87%1557,89
SU-130PM 81419,166909157,14%1566,03
T34 81000,096219046,67%1050,80
O-I6594,644989048,89%904,48
Panther II8859,495959054,44%1001,12
Panhard EBR 75 (FL 10) 81009,637179042,22%1970,06
VK 30.02 (M)6512,883988943,82%783,85
Char Futur 4 91683,058078747,13%1459,41
M4A3E2 Sherman Jumbo6555,964918547,06%996,07
T-437663,555118455,95%1068,73
Ikv 65 Alt II6533,023908350,60%964,61
Strv 746522,104728043,75%847,64
Nashorn6553,704128047,50%782,03
FV4005 Stage II101571,415807940,51%1020,12
T-345273,813167852,56%602,02
M40/M4381068,515837846,15%1110,63
T28 Concept 71006,345037753,25%1515,48
Pz.Sfl. IVc5367,363377646,05%664,11
ELC EVEN 90 8717,866577643,42%1410,83
Bat.-Châtillon Bourrasque 81356,497937050,00%1751,04
SU-855287,433186950,72%535,48
T-284149,911766839,71%218,07
Pz.Kpfw. III/IV5280,903366844,12%593,43
T25/27647,034366851,47%767,15
T71 DA7739,715216654,55%1693,02
M415291,912716546,15%298,32
Pz.Kpfw. II2199,323016248,39%774,75
Type T-345289,083886154,10%744,48
Churchill I5350,423386056,67%660,41
Sturer Emil7849,775086053,33%1131,71
VK 30.01 (D)6419,724526051,67%653,15
T110E5102189,298435954,24%1775,93
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4164,051865942,37%273,62
Strv m/425367,693115839,66%810,22
Ikv 1035407,454255850,00%961,36
SU-85B4211,171935850,00%378,47
Škoda T 245342,793905747,37%839,06
VK 28.016392,024915750,88%1057,28
Pz.Kpfw. III Ausf. J4148,461795644,64%184,47
CS-63101775,007775560,00%1584,08
StuG III Ausf. B4163,452495558,18%323,29
KV-1S6446,914565448,15%681,94
StuG III Ausf. G5334,263275343,40%614,67
UDES 1691652,088035356,60%1654,28
O-I Experimental5495,985245154,90%951,80
Marder 38T4290,532915156,86%699,75
VK 30.01 (H)5350,663525040,00%613,74
Conqueror91713,708475048,00%1588,37
UDES 15/16102030,386455044,00%1517,27
KV-371204,106805048,00%1622,14
M374245,412364961,22%851,55
Pz.Kpfw. II Luchs4109,022804942,86%152,37
Covenanter5183,162464942,86%384,57
M4A3(76)W Sherman 61115,908644959,18%2121,07
Matilda4255,642114740,43%475,89
WZ-12091000,345424751,06%870,19
VK 36.01 (H)6529,854574753,19%774,00
M3 Lee4242,612404656,52%857,52
VK 30.01 (P)6924,006164654,35%1676,57
T-1506618,154694658,70%1039,25
VK 100.01 (P)81406,508254652,17%1711,69
Type 5 Chi-Ri71226,615394459,09%2151,65
CS-538792,915824440,91%883,15
Pz.Kpfw. III Ausf. E3110,091724454,55%226,55
T-44-100 81134,026994440,91%1306,12
M24 Chaffee5216,374014344,19%540,99
Tiger (P)71164,377524367,44%1700,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5204,843394353,49%405,77
Pz.Kpfw. 5581876,848424341,86%1804,26
Black Prince71138,745794261,90%1853,37
Progetto M35 mod. 46 81373,867524254,76%1786,37
Carro da Combattimento 45 t 101851,636894143,90%1398,08
Durendal 102420,788674160,98%2155,55
Type 1 Chi-He4477,083744052,50%1715,49
S-517730,795143948,72%807,38
T3281536,058683961,54%2016,27
BDR G1 B5510,904373941,03%857,38
M10 Wolverine5336,053753958,97%726,22
T675348,084043948,72%706,43
Concept 1B 92081,388803958,97%1744,77
Caernarvon81410,507353834,21%1449,87
59-166755,166443847,37%2398,37
T-505104,502053850,00%181,46
Leopard 120 Verbessert112064,007493855,26%1595,46
Comet7610,785093743,24%766,33
Centurion Mk. I81242,818953767,57%1872,12
T56 GMC357,241443764,86%206,11
Durchbruchswagen 24186,842023727,03%266,87
M10391770,508853658,33%1782,01
Patton the Tank 91196,535583650,00%1055,84
T-463138,661693551,43%438,29
VK 16.02 Leopard5187,373923554,29%491,70
CS-67 Szakal111912,977003551,43%1286,32
Ikv 90 Typ B7611,444083441,18%625,55
T404236,262973452,94%476,01
UDES 14 Alt 581687,917803351,52%2308,98
ST vz. 394171,772883161,29%489,01
E 50 Ausf. M102157,397983154,84%2078,62
AMX 65 t81543,528793164,52%1996,37
Object 25791460,586863154,84%1523,60
T-34-85M 6979,037943154,84%1861,68
Crusader6259,872513053,33%617,87
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3113,131913053,33%229,95
M26 Pershing81084,176192944,83%1365,48
T-50-2 6774,346932951,72%2644,93
T2071048,577352860,71%1934,20
B.U.G.I.6684,433432832,14%960,82
SU-76M4102,141402846,43%74,75
AE Phase I 92039,799542857,14%2058,93
Lago4228,563562744,44%605,66
P.435530,703952744,44%1491,83
STA-18914,444582737,04%960,72
Churchill VII6790,444612740,74%1271,43
FV3046349,812912744,44%425,19
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8968,116682751,85%1106,35
Bishop5463,363492556,00%937,21
Pz.Kpfw. I Ausf. C3251,604442560,00%1361,92
AMX 105 AM mle. 474235,202172544,00%630,35
Spähpanzer SP I C7492,164442560,00%848,02
M53/M559640,635792462,50%597,53
LT vz. 38394,521812347,83%209,80
Type 4 Chi-To6711,704382356,52%1408,66
Bat.-Châtillon 25 t101713,616122343,48%1286,34
M5 Stuart4119,962592347,83%143,72
Marder II3124,831442347,83%191,19
Super Hellcat 7862,835582365,22%1381,35
25TP KSUST II5475,415172259,09%1284,71
Tiger II8503,594462245,45%346,31
M8A14275,504052259,09%695,34
Somua SM 81456,558032254,55%1560,39
M3 Stuart373,671942152,38%139,91
50TP prototyp 81618,577312152,38%1878,52
T3 HMC271,241012128,57%48,29
Birch Gun4203,193382166,67%704,56
M5A1 Stuart4176,904312075,00%642,22
M10 RBFM 5981,508142065,00%2757,97
M661607,6310021968,42%3014,46
SU-1006519,683331936,84%582,42
Type 95 Heavy4138,742591957,89%363,46
SU-76G FT4401,163191952,63%864,07
AT 25440,114791957,89%1151,40
Alecto4303,263461942,11%748,10
IS-3A Peregrine 81724,7410001963,16%1999,83
TVP VTU Koncept8831,724661833,33%838,64
Vickers Medium Mk. III3123,281531844,44%252,72
AMX 404223,832771844,44%750,93
Cruiser Mk. III365,891511861,11%208,49
Valentine AT4237,502371850,00%582,95
SARL 424101,281091816,67%41,87
LTP 3203,002511855,56%906,45
Sav m/434304,713611752,94%734,66
M2 Medium Tank3152,182021752,94%463,56
Bat.-Châtillon 25 t AP91794,128911758,82%1897,11
IS-6 8734,714541747,06%575,74
BZ-16681441,767791758,82%1692,62
Pz.Kpfw. T 25 5667,886721758,82%1976,11
Nergal 81416,768891764,71%1723,38
D23132,752391662,50%464,92
Hotchkiss H35263,751281650,00%99,60
Type 3 Chi-Nu5435,693601650,00%1130,15
45TP Habicha71003,256801637,50%1241,49
IS-2-II8528,944831650,00%406,01
STA-2 81379,197901656,25%2042,36
StuG IV 5325,383201643,75%619,35
ARL 446581,004141540,00%764,69
CS-447985,535891546,67%1414,56
AMX M4 mle. 4571126,535231526,67%1315,66
Cruiser Mk. II286,801231533,33%119,42
Type 95 Ji-Ro6594,133081533,33%673,63
Cruiser Mk. IV4129,272411573,33%414,96
Waffenträger auf E 100102036,877601553,33%1300,97
GSOR the TANK 91414,607731553,33%1330,70
Pz.Kpfw. II Ausf. G3123,071871442,86%261,81
Type 91 Heavy3121,381971361,54%377,99
Rhm.-Borsig Waffenträger81085,385201338,46%928,50
BT-2290,581761266,67%428,86
40TP Habicha6888,584411233,33%1760,12
Lorraine 39L AM395,251441250,00%162,68
AMX 38397,171541250,00%142,33
BV-111112659,839891258,33%2293,49
SDP 40 Zadymka5783,755531266,67%1993,55
AT 86548,834461250,00%880,00
T1 Cunningham1142,913061145,45%760,64
T-262123,451801163,64%623,62
Wespe382,09941127,27%17,68
Renault FT AC253,731231181,82%261,00
Somua S353201,272571181,82%644,89
AMX M4 mle. 5191734,368561163,64%1627,85
Pawlack Tank6898,916141163,64%1444,80
T-45 2134,452101127,27%430,13
TKS z n.k.m. 20 mm 2169,403111030,00%814,86
Strv m/40L3174,104001050,00%502,48
Type 97 Chi-Ha3277,303551030,00%938,84
Panzerjäger I2140,601391050,00%388,15
T26E4 SuperPershing 81736,6012041080,00%2961,87
Panhard AMD 178B6439,305821060,00%1312,55
IS-M8790,104471030,00%661,97
Windhund 81580,705481030,00%1666,99
T-29 3225,902201040,00%673,35
Valentine II 4319,603441050,00%1079,65
Cromwell B 61432,909281070,00%3755,20
AMX Canon d'assaut 105 81502,409141070,00%1811,93
Vickers Medium Mk. II2105,78131933,33%270,26
Stuart I-IV397,00146944,44%152,11
Jagdpanzer IV6532,33472944,44%851,53
Emil II9943,67456933,33%527,80
Valentine3266,00283955,56%899,02
Cruiser Mk. I139,33136944,44%36,24
Renault UE 573146,67144933,33%219,66
T-70389,11133944,44%107,24
Vickers Mk. E Type B274,38113837,50%61,23
Ikv 723167,75331862,50%480,74
VK 30.02 (D)7938,25564837,50%1449,28
M36 Jackson61344,00762850,00%3001,86
Mitsu 1085347,50354862,50%602,54
Universal Carrier 2-pdr283,75172862,50%290,07
G.Pz. Mk. VI (e)2112,00125850,00%537,93
BT-7469,29105714,29%3,10
M2 Light280,86158728,57%69,70
14TP4345,57379771,43%1393,34
MS-1152,715970,00%16,16
T-60269,14163757,14%179,03
Leichttraktor184,67132633,33%158,97
M7 Priest3286,50241650,00%719,67
DS PZInż5783,17676683,33%2101,14
AT-12187,67223650,00%727,36
T2 Medium Tank271,00115633,33%102,41
M3G FT3301,50402650,00%875,39
Somua SAu 404125,17177683,33%320,38
S35 CA5154,50256650,00%151,92
Pz.Kpfw. I252,33127633,33%0,00
MT-256458,33490633,33%1119,66
D1256,002165100,00%261,00
P.43 bis6260,00334540,00%185,22
WZ-1317583,20469520,00%1021,18
Sexton II377,60126540,00%56,82
IS-271344,60697540,00%1961,84
KV-137788,80541520,00%1213,98
Loyd Gun Carriage281,80132580,00%541,46
AEC Armoured Car5372,40300560,00%765,23
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6378,20355540,00%752,98
T7 Combat Car 2125,60306560,00%594,63
King Tiger (Captured) 71406,00682580,00%2113,97
Renault FT112,5073450,00%83,60
M22140,50224450,00%537,55
Type 2597 Chi-Ha319,50109450,00%83,60
Type 89 I-Go/Chi-Ro2208,75283450,00%844,94
FV4004 Conway9983,00608450,00%712,24
Gabler’s Destroyer 5796,008134100,00%2498,83
T92 8952,25687450,00%1981,70
Fantôme 91338,00624450,00%1345,74
Vickers Medium Mk. I1109,33166333,33%384,68
Kolohousenka1160,67338333,33%715,83
Chi-Ni2107,00299366,67%534,58
B1437,00211366,67%248,86
Renault NC-31158,003730,00%45,56
1108590,6719030,00%375,10
SU-182184,67111333,33%843,15
T-26G FT275,332243100,00%261,00
Charioteer81265,67394333,33%1176,51
Pz.Sfl. IVb4180,00151333,33%309,37
M-II-Y71275,33783366,67%2143,33
M-IV-Y 8634,67505333,33%359,55
SMV CC-64 Vipera 8873,67785366,67%975,71
Straussler V–4/40 3280,3329630,00%784,24
Strv fm/21178,00181250,00%235,48
LT vz. 35282,503322100,00%389,05
Renault Otsu1119,5011720,00%329,41
Renault FT 75 BS2104,50105250,00%424,89
Pvlvv fm/422131,504362100,00%575,74
T25 AT71111,0042420,00%1663,80
Leopard Prototyp A9615,008052100,00%480,19
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5621,00410250,00%1482,77
T3E2 Medium Tank 3545,00754250,00%2896,51
Convert. Medium Tank T3 380,5011620,00%0,00
MKA 2409,006192100,00%1700,24
M24E2 Super Chaffee 6127,507372100,00%303,51
L-60 2154,50422250,00%667,94
Strv 81 81446,5010812100,00%2338,31
BT-7 artillery 3527,50507250,00%2110,26
Chi-Go 72209,5014902100,00%3739,78
Fiat 30001242,002881100,00%1224,67
Strv m/382333,006511100,00%2141,24
Type 95 Ha-Go268,001451100,00%294,37
Type 97 Te-Ke 291,003561100,00%433,13
Panzerwagen 39 3206,0036310,00%555,47
Semovente M415250,004641100,00%516,55
VK 45.02 (P) Ausf. A8411,0020310,00%149,52
Black Prince II 7434,006961100,00%534,66
AMR 35 228,006310,00%0,00
Heavy Tank No. VI 62044,009101100,00%5295,51
AMX ELC 901 6548,006201100,00%1729,54
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 62360,0014041100,00%7180,85
FCM 2C 3785,0011011100,00%3222,47
AMX 13 (FL 11) 5320,0018910,00%685,53
Lorraine 40 t 82579,0011911100,00%3148,94

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 02.12.2025
Otišao: 08.10.2026
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 07.04.2024
Otišao: 23.11.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.04.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.12.2023
Otišao: 06.04.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.12.2017
Otišao: 29.12.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 31.03.2016
Otišao: 05.12.2017
Pozicija: Novak
Član od: 09.10.2023
Otišao: 30.11.2023