Funkanator

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.12.2019

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke55849000
Ø Razina7,260,000,000,00
Pobjede3154556,48%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2364142,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno6631,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1894233,92%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova704561,2600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,910,000,000,00
Otkriveno tenkova761181,3600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.512,530,000,000,00
Bodovi zauzimanja452200,8100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi485790,8700,0000,0000,00
Iskustvo711,040,000,000,00
WN71666,260,000,000,00
WN82526,770,000,000,00
Ukupno
Bitke55849
Ø Razina7,26
Pobjede3154556,48%
Izgubljene2364142,33%
Neriješeno6631,19%
Preživjele bitke1894233,92%
Uništenih tenkova704561,26
Odnos razaranja1,91
Otkriveno tenkova761181,36
Počinjena šteta1.512,53
Bodovi zauzimanja452200,81
Obrambeni bodovi485790,87
Iskustvo711,04
WN71666,26
WN82526,77
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke30000
Pobjede1033,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2066,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke620,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova230,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,960,000,000,00
Otkriveno tenkova110,3700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.691,970,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi612,0300,0000,0000,00
Iskustvo481,000,000,000,00
Ukupno
Bitke30
Pobjede1033,33%
Izgubljene2066,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke620,00%
Uništenih tenkova230,77
Odnos razaranja0,96
Otkriveno tenkova110,37
Počinjena šteta1.691,97
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi612,03
Iskustvo481,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke31000
Pobjede1651,61%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1548,39%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1135,48%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova150,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova220,7100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.153,450,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi20,0600,0000,0000,00
Iskustvo462,680,000,000,00
Ukupno
Bitke31
Pobjede1651,61%
Izgubljene1548,39%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1135,48%
Uništenih tenkova150,48
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova220,71
Počinjena šteta1.153,45
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi20,06
Iskustvo462,68
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke25000
Pobjede1352,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1248,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1352,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova210,8400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,750,000,000,00
Otkriveno tenkova140,5600,0000,0000,00
Počinjena šteta628,240,000,000,00
Bodovi zauzimanja1255,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo353,080,000,000,00
Ukupno
Bitke25
Pobjede1352,00%
Izgubljene1248,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1352,00%
Uništenih tenkova210,84
Odnos razaranja1,75
Otkriveno tenkova140,56
Počinjena šteta628,24
Bodovi zauzimanja1255,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo353,08
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova21,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta745,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo139,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova21,00
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta745,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo139,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke348000
Pobjede19455,75%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene15444,25%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke14541,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2860,8200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,410,000,000,00
Otkriveno tenkova3931,1300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.316,390,000,000,00
Bodovi zauzimanja2540,7300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13753,9500,0000,0000,00
Iskustvo651,890,000,000,00
Ukupno
Bitke348
Pobjede19455,75%
Izgubljene15444,25%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke14541,67%
Uništenih tenkova2860,82
Odnos razaranja1,41
Otkriveno tenkova3931,13
Počinjena šteta1.316,39
Bodovi zauzimanja2540,73
Obrambeni bodovi13753,95
Iskustvo651,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke662000
Pobjede40360,88%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene25538,52%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno40,60%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke30345,77%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6420,9700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,790,000,000,00
Otkriveno tenkova7521,1400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.156,790,000,000,00
Bodovi zauzimanja1870,2800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5940,9000,0000,0000,00
Iskustvo612,540,000,000,00
Ukupno
Bitke662
Pobjede40360,88%
Izgubljene25538,52%
Neriješeno40,60%
Preživjele bitke30345,77%
Uništenih tenkova6420,97
Odnos razaranja1,79
Otkriveno tenkova7521,14
Počinjena šteta1.156,79
Bodovi zauzimanja1870,28
Obrambeni bodovi5940,90
Iskustvo612,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova51,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.905,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo181,330,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede00,00%
Izgubljene3100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,33
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova51,67
Počinjena šteta1.905,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo181,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (433)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
KV-261150,41636211058,96%2561,25
ELC EVEN 90 8888,84888191156,62%2156,79
SU-130PM 82398,411022124058,23%3351,91
Grille 15103151,2065998158,82%3254,64
T4991376,9966492852,37%2440,49
T-54 ltwt.91360,1462675354,32%2442,96
VK 28.016740,6055773358,25%2906,47
WZ-111 81756,8574771357,22%2557,52
AMX ELC bis5693,4749959655,54%3049,84
T2971726,8875659063,22%2952,87
ShPTK-TVP 100 82360,95107157759,79%3289,70
Cromwell61131,5169156460,99%3136,64
Churchill III 5908,9374854761,06%2655,38
Jagdpanzer E 100102357,6756353951,02%1917,48
Type 64 61245,8386453962,71%4736,40
WZ-120-1G FT 82446,67113451560,78%3685,61
T376991,8767147959,92%4030,58
Matilda4715,9248947860,88%2784,16
AMX 12 t6993,8273445157,65%3817,02
WZ-13171119,2666442857,48%2782,67
Jagdpanther71006,9849741854,07%1539,90
M41 Walker Bulldog81236,9671241464,01%2816,48
Spähpanzer Ru 25191442,6765141351,82%2663,10
leKpz M 41 90 mm GF 81196,7493641159,61%2754,59
Rhm.-Borsig Waffenträger81794,2362940051,50%2232,85
T675895,7058939964,41%2925,14
Waffenträger auf Pz. IV92782,4990438854,90%2789,54
G.W. Panther71077,1452638359,27%1497,12
E 7591946,2565138257,33%2096,45
Object 268 Version 4102665,5089937359,79%2355,64
IS-7102276,4377836854,35%2135,80
O-Ni71569,1484735860,89%2718,37
T-1092450,7773935560,00%3136,33
IS-381309,2051935345,61%1508,62
Cobra 92696,32103735260,51%2991,69
ST-I91930,6762734858,91%2094,33
VK 16.02 Leopard5758,6068234757,64%3597,54
Jagdtiger91832,7655334653,76%1748,63
Škoda T 5092234,5674033953,39%2492,53
ISU-15281597,1655833250,90%1823,48
Ferdinand81526,3157332753,82%1781,04
Dicker Max 61171,6363332759,02%2874,09
T3092760,2994832658,59%3010,63
Tiger II81603,3364332254,66%2194,00
WZ-111 model 1-492270,1971831855,35%2779,15
Object 70492609,9567731256,41%2651,04
Object 260 102387,4177331154,02%2062,41
KV-856511,6531830443,42%687,50
AMX 50 12092279,3166830347,52%2474,60
M10392219,5263229459,18%2645,18
T 55A 92288,1783429457,14%2554,91
M18 Hellcat6842,1648728953,63%1729,78
Comet71006,9858727954,84%1816,69
Centurion Mk. 7/191891,9562127655,43%2075,37
AMX 50 10081752,0961727456,57%2274,61
Centurion Mk. I81345,8857227253,31%2007,21
Heavy Tank No. VI 61371,3087326957,99%2929,45
Krupp-Steyr Waffenträger 71521,5976626956,51%2807,05
FV215b (183) 102549,7781226859,70%2452,45
Chrysler K GF 82055,75101926450,00%2784,73
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61028,9986226165,13%3627,40
KV-15619,8043625052,80%1341,44
O-I61129,3156124958,63%2421,21
TVP T 50/51102838,2671124852,82%2908,48
59-166742,2851124851,61%2563,97
TVP VTU Koncept81497,4868324756,68%2465,87
HWK 30 81327,3190924359,67%3062,07
Škoda T 2561246,7774424264,05%3512,04
LTTB8867,8059323848,74%1777,40
AMX M4 mle. 49 81715,7296423755,70%2338,88
T26E5 81884,42105423556,60%2813,51
T-103 81973,3390023253,02%2575,75
IS-271450,5363122854,39%2390,30
Vz. 64 Blesk81130,8382622451,79%2280,47
Sturer Emil71029,2445722447,32%1523,89
Conqueror92679,7673622262,61%3228,88
ARL 4461053,7655922160,18%2159,01
T110E5102697,0084822158,82%2706,31
M40/M4381324,8972921855,50%1513,72
VK 45.02 (P) Ausf. B92255,1980421758,06%2777,52
Type 3 Chi-Nu Kai 5752,8851521661,11%2712,63
IS7843,6243521450,00%1110,65
Maus102575,2485021447,66%2174,15
KV-481261,6357121258,02%1603,97
Super Conqueror103538,23103020960,77%3615,15
Tiger I71576,6775320662,14%2552,07
Excalibur 61589,2197620660,68%3353,07
AMX 13 9091383,9868920552,68%2457,64
11081740,9868920256,93%2510,44
SU-15271081,9450919957,29%1800,09
AMX Canon d'assaut 105 82449,70103119755,33%3481,32
Emil I82134,3374019559,49%3388,15
FV4005 Stage II102979,3670819552,82%2811,57
T9592493,9599619363,21%2640,90
FV3046844,4341119251,56%1767,86
Object 261101570,2470419152,36%1263,09
KV-220-2 51479,30119519167,54%4072,43
T-345784,2848718868,09%2892,29
SU-100Y 61691,42101018860,11%3875,36
Pudel 61537,40112018763,10%4002,82
StuG III Ausf. G5658,2040018246,15%1583,71
FCM 36 Pak 40 3687,3564718265,38%2632,69
Strv 7461184,8867617953,07%3181,80
Type 4 Chi-To61112,5172017953,07%2757,84
AMX M4 mle. 4571334,6261817853,93%2088,13
Tortoise92808,15105017759,89%2906,38
AMX 13 7571116,0260217663,64%2897,95
Object 279 early 102836,2796517254,65%2005,16
MT-256363,4738217054,12%1011,60
T110E3102886,8287616755,69%2363,12
M4461054,7869416755,69%2062,77
Jagdpanzer IV6464,1929616653,01%750,46
Leo71440,0966916555,76%2940,89
T-5492518,9683216556,97%3601,98
TOG II* 61015,2954416254,94%2045,43
Bofors Tornvagn 82027,88104316260,49%2774,76
Black Prince71146,2261715657,05%1806,36
Hummel6616,4431515347,71%841,23
Type T-345892,7556515151,66%3159,95
VK 30.01 (H)5815,5555015048,00%2361,55
Char Futur 4 92537,81102815063,33%2791,66
Pz.Kpfw. I Ausf. C3312,5751114859,46%1953,09
CS-52 LIS 81941,3297214852,03%2625,88
KV-5 81620,57102814761,22%2328,99
M4A3E2 Sherman Jumbo6864,2953814358,74%2007,37
AT 86956,8855914251,41%1981,84
AMX Chasseur de chars 81506,2655714247,18%2334,46
Bat.-Châtillon 25 t AP92282,1273114162,41%3013,80
SU-855513,1529214045,71%1137,96
53TP Markowskiego81994,5989413956,12%2790,83
T-1506970,7561513852,90%1847,01
AltProto AMX 30 81756,5897513856,52%2487,38
M75927,9176613760,58%5306,05
Caernarvon82124,5474913663,97%3067,21
M24 Chaffee5763,5864313666,18%3859,67
T25 Pilot Number 1 81548,9981713552,59%2372,31
Konštrukta T-34/10071304,1369913358,65%2755,90
AT 25535,5239813355,64%1377,21
Spähpanzer SP I C71179,1158013151,91%2815,18
T-50-2 6904,9185413162,60%3396,25
SU-1006892,1847312948,84%1633,85
KV-371152,6456512854,69%1587,77
IS-2-II82075,37107312665,08%3146,20
Churchill VII6813,8051912460,48%1730,37
M24E2 Super Chaffee 6749,4486512466,13%3024,61
FV4004 Conway92551,1390412156,20%3077,90
T-34-3 81588,4290412154,55%2142,51
VK 30.01 (P)61174,2672612055,83%2621,76
Manticore101314,0083312050,83%1641,83
Charioteer82090,4794511955,46%2889,73
VK 45.02 (P) Ausf. A81764,6190711754,70%2665,10
Strv 103B102772,3881611350,44%2314,60
M10 Wolverine5925,0357411258,93%2867,16
T3281873,1070711165,77%2923,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5777,6853411163,96%3000,03
Object 252U 82062,91105210956,88%2760,29
T-34-856836,9249310654,72%2033,40
Churchill I5416,3229610649,06%734,96
Turán III prototípus 51266,0886110361,17%4575,01
Bat.-Châtillon 12 t81156,0469210256,86%2675,54
M4A1 Sherman5565,0541310050,00%1579,56
Škoda T 245713,3144210054,00%2648,21
Grille5422,8226710043,00%758,88
60G FT51567,6090310069,00%5857,12
T3 HMC2164,871999938,38%597,81
Object 26392130,398449956,57%1964,08
Chi-To SP72203,4811489862,24%3610,07
T26E4 SuperPershing 81886,0910839857,14%3189,43
VK 36.01 (H)61001,185009246,74%1979,22
UDES 0381920,908179152,75%2712,05
Tiger (P)71261,885999152,75%1951,27
Super Hellcat 71741,379549065,56%3563,71
Object 43092524,8911008962,92%3360,30
E 100102705,119018855,68%2233,91
VK 30.01 (D)61451,8010688862,50%4545,23
Bretagne Panther 61649,0612198869,32%4970,37
M10 RBFM 51564,6011628861,36%4928,05
Type 586876,435388765,52%2220,45
Alecto4303,802628751,72%773,32
E 5092690,3110158757,47%3103,77
Nashorn6938,754408749,43%1872,52
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4314,903078650,00%763,99
Crusader6294,522838549,41%820,93
P.44 Pantera82057,8010648565,88%3745,86
Pz.Sfl. IVc5438,842898346,99%926,01
60TP Lewandowskiego103053,239658254,88%2637,62
M8A14237,602458251,22%525,50
BDR G1 B5785,114658055,00%1855,04
T-505995,458788071,25%5497,10
SMV CC-64 Vipera 81887,7610538065,00%2548,40
GSOR 1010 FB 81756,358688058,75%2463,35
T-284183,701887949,37%400,10
Kampfpanzer 07 RH 82050,8610087954,43%3383,82
Emil II92233,187577850,00%2219,89
M661927,4711467759,74%4574,11
Taschenratte113509,5510597754,55%2523,00
IS-2 shielded 71681,369817659,21%2618,42
Type 1 Chi-He4457,113957557,33%1688,05
M415517,762957448,65%796,06
WZ-111 model 5A102523,387407346,58%2250,27
T-34-2G FT72090,9710997261,11%4443,86
KR-1113056,939307152,11%2255,72
S35 CA5590,363807048,57%1439,44
T1 Heavy51486,949976956,52%4409,71
BT-7 artillery 3338,514286959,42%1688,99
50TP Tyszkiewicza92580,266826854,41%2676,91
UDES 14 Alt 582026,819396854,41%2847,72
IS-6 81624,917636746,27%1864,52
Bishop5634,113276536,92%1537,03
O-I Experimental51059,065536465,63%2611,52
Rheinmetall Panzerwagen101522,397666446,88%1797,90
Challenger71775,497936350,79%3180,93
Pz.Sfl. IVb4232,521726338,10%518,49
Semovente M43 Bassotto61505,318386266,13%3692,60
IS-4102549,699576261,29%2261,77
Pz.Kpfw. II Luchs4120,612526142,62%211,45
Ho-Ri 3103037,858296155,74%2487,52
VK 30.02 (M)61805,4611776162,30%5087,51
VK 100.01 (P)81671,849666159,02%2154,53
Type 3 Chi-Nu5647,684005944,07%2130,51
Kranvagn102865,109665962,71%2631,63
M3 Lee4255,631995935,59%706,69
SU-85B4288,632315950,85%653,20
Somua SAu 404251,342275856,90%640,66
Hotchkiss EBR7838,578335856,90%2223,12
AE Phase I 92484,679505850,00%2563,46
Object 41681864,818485750,88%2792,73
45TP Habicha72203,3811655660,71%4627,36
WZ-113G FT102479,397715650,00%1697,24
T28 Concept 71260,095625651,79%2031,73
Ikv 90 Typ B71454,766385554,55%2641,64
Pz.Kpfw. III/IV5430,983335552,73%1260,39
Covenanter5157,382225552,73%387,84
AMBT 82532,0911705466,67%3387,16
SU-122-44 71446,568425461,11%2232,55
STA-181734,918595349,06%2639,06
Object 140103022,259205352,83%3080,87
Crusader 5.5-in. SP7866,587085257,69%1252,10
Leopard Prototyp A92255,408595251,92%2206,04
ST vz. 394419,023175152,94%1540,05
T25 AT72025,3311415166,67%4517,56
SU-10182205,639985160,78%3267,20
Leopard 1103090,478545154,90%3132,44
212A9914,145595054,00%707,84
Marder 38T4316,202084934,69%657,57
Tetrarch 2299,213524866,67%2077,09
Birch Gun4260,572014748,94%858,81
A-205107,521994641,30%111,53
AMX 13 105101670,028674656,52%2253,45
Ikv 1035630,534154560,00%2069,70
T-4481429,498524555,56%2112,99
SMV CC-5671920,8211544564,44%3658,72
Object 590 92000,339164562,22%2186,07
Valentine AT4180,951804447,73%340,64
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4223,983184452,27%694,01
Durchbruchswagen 24241,912274450,00%537,09
AT 1581632,009634365,12%2161,66
SU-122A5809,795524360,47%2252,27
Panhard AMD 178B6702,077004341,86%2455,77
SU-100M172168,9310654250,00%3979,10
M36 Jackson6739,783774143,90%1222,64
Rheinmetall Skorpion G 82198,636844173,17%3005,30
S-517422,902054032,50%231,41
Lätt Stridsfordon 120 92312,539464075,00%2164,92
BZ-5871866,3111433966,67%3443,70
Object 703 Version II 82587,1013353966,67%3822,90
M5A1 Stuart4516,614333852,63%2441,66
Marder II3199,582113844,74%465,38
WZ-131G FT61586,539623865,79%4056,23
Concept 1B 92946,6311513852,63%2807,87
Strv m/425714,165263770,27%2685,08
P.43 bis61235,278353754,05%3200,89
P.43 ter71448,818453756,76%2747,00
Pz.Kpfw. 38 (t)3281,762633759,46%1113,99
Lorraine 39L AM3160,861413745,95%380,22
Type 5 Chi-Ri71292,348883560,00%2601,88
Pz.Kpfw. III Ausf. E3145,661933551,43%340,75
LT vz. 383303,793003464,71%1669,78
B14335,354413458,82%1076,19
SU-76M4137,291343435,29%114,77
Cruiser Mk. II2199,621903438,24%695,78
SU-263166,531473455,88%391,73
T6 Medium41002,626043464,71%3093,09
40TP Habicha61251,769133369,70%3266,79
Valentine3309,912193327,27%1084,83
T404812,525443360,61%3095,57
Ikv 65 Alt II6809,064163246,88%1702,44
SDP 58 Kilana81989,289413256,25%2527,33
AMX 404137,032183148,39%361,76
Sexton II3155,811573154,84%602,93
M26 Pershing81791,8110253167,74%2829,00
Strv 103-092448,179023053,33%2732,82
Cruiser Mk. IV4111,331593036,67%84,65
StuG IV 5560,133713066,67%1698,46
M2 Medium Tank3123,721722951,72%310,17
UDES 15/16102605,669662962,07%2514,27
TNH 105/100082061,5411482875,00%3197,21
T56 GMC3193,462002842,86%516,75
Achilles61103,867332853,57%2325,35
AMX ELC 901 6802,188992860,71%2920,11
Panther71446,898752759,26%2840,93
T2882299,3510832653,85%3374,31
AT 771754,739392646,15%2678,86
Pz.Kpfw. II Ausf. G3163,312142642,31%454,65
AMX 105 AM mle. 474301,152452646,15%882,07
KV-1SA 51148,779832657,69%3081,09
Type 95 Heavy4520,363592556,00%2276,52
Wespe3182,121582548,00%551,14
WZ-111-1G FT82134,489552564,00%2617,15
Panhard AML Lynx 6x68603,367202556,00%1067,73
TS-54 81881,7610052552,00%2316,19
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 51088,768982568,00%3631,04
25TP KSUST II5574,795642445,83%1475,57
T28 Prototype82433,2910452466,67%3337,73
Obsidian 81771,6310952466,67%2899,48
D23131,171662347,83%334,47
Lago4436,394102352,17%1552,13
Pz.Kpfw. II2220,682792245,45%907,14
M5 Stuart498,642362245,45%60,31
K-91102606,5510212272,73%2327,16
Object 777 Version II 92313,149362245,45%2154,87
T1 Cunningham1117,901862138,10%535,57
Type 97 Chi-Ha3274,192432147,62%879,12
Carro d'assalto P.8871671,6711042166,67%2803,43
Pz.Kpfw. III Ausf. J4214,952372161,90%531,03
Semovente M4151146,297162157,14%3199,52
ARL V3961454,577632147,62%3265,19
M3 Stuart3141,252762070,00%619,66
BT-7471,451472040,00%15,07
AMX 38397,001822045,00%110,34
Cruiser Mk. III384,951522055,00%251,14
Renault UE 573203,652102065,00%669,41
T1 HMC299,581231942,11%354,61
Type 3 Ju-Nu61539,749321952,63%2887,48
Sav m/434644,284361861,11%2441,40
B.U.G.I.61115,727891850,00%2064,46
Pz.Kpfw. I259,721421827,78%3,10
T-463177,412151758,82%717,58
WZ-111G FT92453,888221747,06%1943,06
Vickers Medium Mk. I184,061331637,50%216,50
Progetto CC55 mod. 5482153,7510351656,25%2644,80
AT-12142,271661553,33%481,38
M1271003,275661526,67%1097,17
Universal Carrier 2-pdr2110,671201540,00%220,82
Chimera 81874,278521553,33%2111,39
Vz. 44-171850,868951428,57%2643,13
Loyd Gun Carriage276,791041442,86%282,12
K-91-PT 92281,369241457,14%2166,53
Vickers Medium Mk. II2106,541631353,85%406,42
Vickers Mk. E Type B275,621151338,46%67,79
O-Ho8992,387821369,23%1152,02
A-4471714,629861353,85%3263,10
T-26228,671051258,33%154,02
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3966,258001241,67%3461,70
BT-2219,091331136,36%0,00
SU-182105,821021145,45%446,05
Renault FT AC299,271261145,45%175,36
M-III-Y81520,098441145,45%1653,46
Hotchkiss H35295,201801040,00%197,33
FSV Scheme A71446,408061040,00%2286,48
Saryuda 92497,308021030,00%2278,16
Ikv 723400,89391988,89%1580,67
Object 25792422,89659944,44%2822,77
M-II-Y71576,331160977,78%2625,38
Ares 7581120,22786955,56%1431,94
Chi-Ni2139,38193850,00%536,55
Strv m/40L3375,50562862,50%1726,65
AMX 13 F3 AM6967,13582837,50%1521,54
SU-76G FT4718,13632862,50%2268,53
Centurion Action X102559,001007862,50%2652,40
A-4361238,75821850,00%2815,75
Renault FT153,29169785,71%299,50
M22143,86193742,86%548,76
Pz.Kpfw. 35 (t)2102,57212757,14%479,67
Stuart I-IV3287,14393771,43%1499,22
D12126,86142757,14%489,47
14TP4568,86663757,14%2838,71
Type 2597 Chi-Ha3231,14152714,29%590,79
Škoda T 1771134,861060771,43%3418,49
Cruiser Mk. I1259,29224742,86%1360,25
Mitsu 10851485,14782742,86%2855,13
G.Pz. Mk. VI (e)224,2985757,14%183,15
Tiger-Maus 92004,431048771,43%2094,19
Vickers Medium Mk. III3196,83149616,67%572,82
Pvlvv fm/422161,17231650,00%574,71
Panzerjäger I2145,67158650,00%418,87
Type 3 Ho-Ni III51012,00633666,67%2956,21
FV224 Chopper71884,831092683,33%3236,13
T2 Light Tank 2596,179176100,00%3899,93
Renault FT 75 BS2207,00174540,00%1172,10
Leichttraktor174,00121560,00%265,38
Bat.-Châtillon 25 t101766,60718540,00%1285,83
SU-54129,4088520,00%28,12
T2 Medium Tank2204,40156520,00%929,84
Kunze Panzer 92375,20946560,00%2828,98
SU-100I 51195,40801540,00%2577,22
LT vz. 352218,25231450,00%961,85
Type 95 Ha-Go237,5090425,00%0,00
M2 Light2165,25314475,00%696,32
MS-1124,5093475,00%261,00
Type 91 Heavy3289,50201450,00%910,24
LTP 3370,75566475,00%2325,93
Valiant 5707,00799450,00%1971,03
Strv m/382316,67570366,67%1826,30
Type 89 I-Go/Chi-Ro2113,3391333,33%206,99
T-29 3440,0027330,00%1310,49
T-45 2354,336203100,00%2275,16
Char de transition 61269,67875366,67%1898,32
Kolohousenka162,005620,00%42,52
Renault Otsu10,00101250,00%70,89
Renault NC-311182,5010820,00%822,33
Type 97 Te-Ke 2129,00169250,00%458,82
M3G FT3416,504332100,00%1605,01
M4 Improved 5973,50599250,00%3103,30
AM 39 Gendron-Somua 2225,50280250,00%801,53
Pz.Sfl. IC 4661,50650250,00%2519,20
STA-2 81605,00966250,00%2147,87
Sexton I 3203,00232250,00%471,11
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2339,50626250,00%1554,90
43 M. Toldi III 3233,5016220,00%798,50
Chi-Go 71245,0055820,00%1543,54
Strv fm/211322,0042310,00%2536,96
TKS z n.k.m. 20 mm 2115,003351100,00%589,40
Grant4151,0010910,00%198,41
M7 Priest393,007910,00%0,00
Vz. 60S Dravec 104303,0015511100,00%3047,87
BZ-58-2 93907,0015121100,00%4439,51
Pawlack Tank61597,0011091100,00%2827,10
Object 283 91972,0057010,00%1485,04
T-116 3654,009511100,00%4588,77
M4A3(76)W Sherman 6695,006841100,00%1049,02
Light Mk. VIC 228,001101100,00%261,00
Pz.Kpfw. III Ausf. K 51428,0016581100,00%7396,67

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 27.12.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.12.2019
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.07.2015
Otišao: 03.02.2016
Pozicija: Novak
Član od: 23.11.2018
Otišao: 21.12.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.04.2015
Otišao: 09.07.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.02.2016
Otišao: 14.05.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 17.05.2016
Otišao: 06.07.2016
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 10.07.2016
Otišao: 21.08.2016
Pozicija: Novak
Član od: 26.08.2016
Otišao: 26.01.2017
Pozicija: Novak
Član od: 11.01.2019
Otišao: 25.12.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.02.2017
Otišao: 25.02.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 01.03.2017
Otišao: 08.04.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 01.03.2017
Otišao: 08.04.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 10.07.2016
Otišao: 22.08.2016
Pozicija: Novak
Član od: 17.01.2015
Otišao: 02.03.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.11.2014
Otišao: 15.01.2015
Pozicija: Novak
Član od: 08.10.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.06.2014