Some tanks are not included in the statistics.

FloKyy___

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 01.04.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke418250816
Ø Razina8,060,0010,0010,13
Pobjede2521060,27%00,00%675,00%1275,00%
Izgubljene1618738,70%00,00%225,00%425,00%
Neriješeno4281,02%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1792442,85%00,00%337,50%637,50%
Uništenih tenkova637591,5200,00101,25251,56
Odnos razaranja2,670,002,002,50
Otkriveno tenkova557031,3300,0081,00161,00
Počinjena šteta2.361,020,004.715,004.795,75
Bodovi zauzimanja169980,4100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi450061,0800,0000,0000,00
Iskustvo873,440,001.267,501.261,44
WN72058,290,002115,372247,68
WN83440,850,005237,028449,21
Ukupno
Bitke41825
Ø Razina8,06
Pobjede2521060,27%
Izgubljene1618738,70%
Neriješeno4281,02%
Preživjele bitke1792442,85%
Uništenih tenkova637591,52
Odnos razaranja2,67
Otkriveno tenkova557031,33
Počinjena šteta2.361,02
Bodovi zauzimanja169980,41
Obrambeni bodovi450061,08
Iskustvo873,44
WN72058,29
WN83440,85
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke8
Ø Razina10,00
Pobjede675,00%
Izgubljene225,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke337,50%
Uništenih tenkova101,25
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova81,00
Počinjena šteta4.715,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.267,50
WN72115,37
WN85237,02
Zadnjih 30 dana
Bitke16
Ø Razina10,13
Pobjede1275,00%
Izgubljene425,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke637,50%
Uništenih tenkova251,56
Odnos razaranja2,50
Otkriveno tenkova161,00
Počinjena šteta4.795,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.261,44
WN72247,68
WN88449,21
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1025000
Pobjede73872,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene27526,83%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno121,17%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke53952,59%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova8970,8800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,850,000,000,00
Otkriveno tenkova15191,4800,0000,0000,00
Počinjena šteta2.004,220,000,000,00
Bodovi zauzimanja8380,8200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5740,5600,0000,0000,00
Iskustvo1.034,890,000,000,00
Ukupno
Bitke1025
Pobjede73872,00%
Izgubljene27526,83%
Neriješeno121,17%
Preživjele bitke53952,59%
Uništenih tenkova8970,88
Odnos razaranja1,85
Otkriveno tenkova15191,48
Počinjena šteta2.004,22
Bodovi zauzimanja8380,82
Obrambeni bodovi5740,56
Iskustvo1.034,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke48000
Pobjede3368,75%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1327,08%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno24,17%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2654,17%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova440,9200,0000,0000,00
Odnos razaranja2,000,000,000,00
Otkriveno tenkova400,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.311,230,000,000,00
Bodovi zauzimanja811,6900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo852,350,000,000,00
Ukupno
Bitke48
Pobjede3368,75%
Izgubljene1327,08%
Neriješeno24,17%
Preživjele bitke2654,17%
Uništenih tenkova440,92
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova400,83
Počinjena šteta1.311,23
Bodovi zauzimanja811,69
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo852,35
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke37000
Pobjede2670,27%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1129,73%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1951,35%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova260,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,440,000,000,00
Otkriveno tenkova290,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta639,140,000,000,00
Bodovi zauzimanja421,1400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi631,7000,0000,0000,00
Iskustvo444,970,000,000,00
Ukupno
Bitke37
Pobjede2670,27%
Izgubljene1129,73%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1951,35%
Uništenih tenkova260,70
Odnos razaranja1,44
Otkriveno tenkova290,78
Počinjena šteta639,14
Bodovi zauzimanja421,14
Obrambeni bodovi631,70
Iskustvo444,97
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke36000
Pobjede1336,11%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2363,89%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1130,56%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova130,3600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,520,000,000,00
Otkriveno tenkova280,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta527,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja340,9400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi882,4400,0000,0000,00
Iskustvo236,030,000,000,00
Ukupno
Bitke36
Pobjede1336,11%
Izgubljene2363,89%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1130,56%
Uništenih tenkova130,36
Odnos razaranja0,52
Otkriveno tenkova280,78
Počinjena šteta527,25
Bodovi zauzimanja340,94
Obrambeni bodovi882,44
Iskustvo236,03
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke382000
Pobjede24263,35%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12833,51%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno123,14%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke17846,60%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3230,8500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,580,000,000,00
Otkriveno tenkova3290,8600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.128,410,000,000,00
Bodovi zauzimanja5891,5400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10992,8800,0000,0000,00
Iskustvo731,420,000,000,00
Ukupno
Bitke382
Pobjede24263,35%
Izgubljene12833,51%
Neriješeno123,14%
Preživjele bitke17846,60%
Uništenih tenkova3230,85
Odnos razaranja1,58
Otkriveno tenkova3290,86
Počinjena šteta1.128,41
Bodovi zauzimanja5891,54
Obrambeni bodovi10992,88
Iskustvo731,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9732000
Pobjede731575,16%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene234724,12%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno700,72%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke537355,21%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova98951,0200,0000,0000,00
Odnos razaranja2,270,000,000,00
Otkriveno tenkova124411,2800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.558,920,000,000,00
Bodovi zauzimanja68430,7000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi109021,1200,0000,0000,00
Iskustvo967,590,000,000,00
Ukupno
Bitke9732
Pobjede731575,16%
Izgubljene234724,12%
Neriješeno700,72%
Preživjele bitke537355,21%
Uništenih tenkova98951,02
Odnos razaranja2,27
Otkriveno tenkova124411,28
Počinjena šteta1.558,92
Bodovi zauzimanja68430,70
Obrambeni bodovi109021,12
Iskustvo967,59
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3868000
Pobjede237861,48%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene147538,13%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno150,39%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke168443,54%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova35740,9200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,640,000,000,00
Otkriveno tenkova49161,2700,0000,0000,00
Počinjena šteta2.269,090,000,000,00
Bodovi zauzimanja19400,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi28940,7500,0000,0000,00
Iskustvo952,250,000,000,00
Ukupno
Bitke3868
Pobjede237861,48%
Izgubljene147538,13%
Neriješeno150,39%
Preživjele bitke168443,54%
Uništenih tenkova35740,92
Odnos razaranja1,64
Otkriveno tenkova49161,27
Počinjena šteta2.269,09
Bodovi zauzimanja19400,50
Obrambeni bodovi28940,75
Iskustvo952,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (323)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T95/FV4201 Chieftain 104556,371316168268,73%4549,25
Object 140103026,55779165759,38%3560,76
AMX Chasseur de chars 81828,73785141956,31%3355,16
IS-7102418,54638138054,86%2344,83
Rheinmetall Skorpion G 82487,49956102761,64%3738,43
T-34-3 81432,54632100853,67%2062,88
AMX ELC bis5650,9348194154,84%2924,68
IS-381472,6155990250,78%1868,76
Object 907 104107,93126389766,44%4629,86
T-5492545,5884089463,87%3723,97
T-62A103045,5274586960,53%3575,67
SU-100Y 6972,4650669857,74%1922,61
WZ-13171383,2682158657,68%4019,11
T-34-856480,7131756149,73%806,61
Progetto M35 mod. 46 82386,51122055862,54%3897,53
WZ-13281523,6671055556,58%3585,60
T-1091597,4460654750,64%1567,10
Type 64 61176,8978050862,99%4412,13
TVP T 50/51103501,9594850058,60%4250,87
Cromwell61034,7362147761,22%2755,64
Bat.-Châtillon 25 t103532,84105947162,00%4251,93
IS7855,8947346747,75%1102,44
T-4481739,6683344855,13%3056,15
T110E5104510,93134142474,29%5084,65
M54 Renegade 82547,58127639964,91%3840,96
Škoda T 5093092,63106738064,21%4425,88
T-100 LT102793,36110236862,23%5653,95
VK 72.01 (K) 104098,25113235664,04%3582,61
WZ-120-1G FT 82685,84130434768,88%4247,81
Panhard EBR 105103192,90112234365,31%6159,99
Conqueror Gun Carriage102175,6778633558,51%1945,02
Churchill III 5576,1454831550,79%1321,92
Object 279 early 104499,00128831366,45%4105,52
T-345187,2421730445,72%298,19
Object 430U104072,63111629665,88%5215,85
Conqueror93556,94132529267,12%4991,35
M40/M4381608,5785328761,67%2077,11
WZ-111 model 5A103704,24109528460,92%4135,03
Object 260 104127,36121828169,04%4706,66
Leopard 1103980,38105427665,58%4271,76
WZ-111 model 1-493265,67125125868,60%4542,47
Leopard Prototyp A93956,43130625366,80%5571,36
Bat.-Châtillon 12 t81582,92100824864,92%4532,27
BT-22145,9119224749,39%624,37
113103563,44111924165,56%4054,95
Concept 1B 94135,31152123070,00%4696,16
AMX 50 B104042,03116022868,42%4443,62
M446968,0346522855,26%1918,97
T25 Pilot Number 1 82088,5893622263,06%4006,30
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5687,6455722166,06%2297,71
T-34-85M 61595,2794322071,82%3870,82
Panhard EBR 75 (FL 10) 82427,69133021565,58%6533,89
T 55A 93404,46130821473,83%5078,50
Tiger I71121,2051720950,72%1581,45
SU-1527994,6341720844,71%1271,02
Konštrukta T-34/10071640,3368419959,80%3525,39
Vz. 55104452,93117019959,80%4467,96
G.W. Panther7797,2431919743,65%935,44
KV-8561057,8552518854,79%2169,36
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4613,7450818760,43%2254,00
T-437755,3246818549,73%1199,22
Strv 103B103679,24103418465,22%3240,99
CS-63104126,44116318162,98%4704,92
Object 703 Version II 82771,65135718161,88%4646,35
SU-1006720,9240017759,32%1312,25
Object 277103651,72113217166,67%4182,06
Emil II93378,81127216969,82%4305,75
M53/M5592194,5892116962,13%2648,25
VK 36.01 (H)6699,4642016650,60%1191,69
Hummel6627,5629016344,79%878,10
SU-130PM 82568,62117716265,43%3638,64
Manticore102582,03108816268,52%4052,70
WZ-132-1102481,2688915855,70%4090,15
Škoda T 56 82988,25136015868,99%4009,59
Pz.Kpfw. I Ausf. C3284,7236714957,05%1781,32
Object 43093264,97131914969,13%4673,89
Super Conqueror104498,02139214478,47%4849,00
SU-855495,3931714055,71%1263,64
WZ-132A92316,43116313865,94%5586,43
Object 780 104365,22122813465,67%4506,57
KV-137396,6029713042,31%400,24
Strv 103-093085,92108512962,79%3928,74
StuG III Ausf. G5561,7231712749,61%1418,14
Kranvagn104756,94132012770,08%5550,52
Bat.-Châtillon Bourrasque 83396,54150412767,72%6135,86
STB-1103975,59120712367,48%4648,79
AMX M4 mle. 54105273,52135412263,93%6434,59
T-22 medium 103964,17126712265,57%4752,74
121B 104241,54122212167,77%4660,95
T110E3104159,74112012064,17%4216,22
Object 25793006,3391811965,55%4429,52
A-20572,6117111647,41%86,13
E 100104016,38117211665,52%4467,77
G.W. Tiger (P)8802,9231711647,41%791,82
Tortoise94351,74155911574,78%5540,76
105 leFH18B2 5985,6471811370,80%2357,99
E 75 TS 82891,24135411364,60%4629,10
Grille5517,3027010946,79%1013,91
T3 HMC2206,0321610951,38%928,46
AMX 30 1er prototype93557,57136110665,09%4988,67
KV-15692,2642210459,62%1666,06
ShPTK-TVP 100 83098,75138610362,14%5132,08
BZT-70 103865,98110310061,00%3113,43
FV217 Badger104047,3811429964,65%3993,70
Object 261102199,827769850,00%1953,33
60TP Lewandowskiego104905,3413209771,13%5195,70
T-54 ltwt.92515,5411939464,89%5803,55
Lorraine 40 t 82658,7812659465,96%4377,65
AT 25353,482439349,46%749,99
114 SP2 103773,4710309362,37%3728,66
Object 274a 83054,5714999260,87%5771,49
leKpz M 41 90 mm GF 82159,5212189172,53%6095,99
UDES 0382456,4810339060,00%4064,63
Crusader6312,482528948,31%824,10
Bat.-Châtillon 25 t AP92681,8211128961,80%4259,57
IS-4104475,5712778859,09%4772,32
LT-432 82591,5814088864,77%8055,42
AMX 13 57 71837,2813528763,22%4993,38
Pz.Kpfw. II2133,602428662,79%558,48
M415537,002818355,42%922,04
IS-271869,8610768162,96%3259,99
O-I Experimental5897,115018056,25%2203,66
T54E193159,5611988060,00%3676,07
AMX 12 t6625,605417850,00%1946,71
T95E6 103906,5711367763,64%3959,58
BZ-75104395,0912877673,68%5019,65
Cobra 93464,5813677475,68%4209,36
SU-122V 93746,3313507367,12%4630,58
Chi-Se 82495,6313227379,45%4143,23
Panther mit 8,8 cm L/71 82299,2612207357,53%4221,04
TVP VTU Koncept81912,3210887263,89%3799,44
AMX 404198,352127156,34%691,07
SU-85B4349,472587052,86%843,86
Excelsior 5331,502997054,29%546,64
AMX 50 10082773,7112376969,57%4022,38
Caernarvon83165,4214866968,12%5930,30
Ikv 65 Alt II61568,558836761,19%4455,09
M1271180,168686768,66%1718,69
Ikv 90 Typ B71744,589186675,76%3561,03
BT-7456,251226544,62%54,32
Matilda4252,921976451,56%558,11
LTTB81592,5511596468,75%4391,62
Object 252U Defender 82445,5812136468,75%3847,24
Lion 104092,4911256355,56%4270,02
11081962,8410786261,29%3018,02
Covenanter5281,322926253,23%864,44
Hotchkiss EBR71478,2110516267,74%4219,01
Type 3 Chi-Nu5637,624255848,28%1806,78
E 7594109,8614115766,67%5692,81
Alecto4251,362395554,55%613,30
M5 Stuart4166,791765349,06%306,30
Maus104272,0412355366,04%4358,38
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4322,342915347,17%864,92
Object 430 Version II94122,6815595371,70%6461,62
Schwertwal 104106,9812365271,15%3998,19
Black Prince II 72075,9413345066,00%3793,30
Jagdpanzer E 90 94248,5614075070,00%5905,39
H3 93454,2413115068,00%4660,41
TBT 93905,1414785078,00%4997,90
Stridsyxa 83181,0614745068,00%4423,20
Ashigaru 104307,6612125070,00%4847,18
Projet Louis 92415,6811505064,00%4173,56
T1 Cunningham164,351464951,02%217,92
Kampfpanzer 50 t 93635,8813724866,67%4417,04
Škoda T 2561023,386864755,32%2486,07
Birch Gun4208,191584738,30%538,88
T-50-2 61505,8513264774,47%7538,17
AMX 13 7571892,9613024575,56%7572,31
Pz.Sfl. IVb4307,512224555,56%1053,93
Sherman III5477,983264452,27%1344,27
T57 Heavy105012,4813604477,27%5777,79
Kampfpanzer 07 P(E) 104390,8013014470,45%4901,61
Caliban 82332,9513084367,44%3556,88
SU-100M171634,767674259,52%3004,32
Type 5 Ke-Ho4361,562973961,54%1425,04
WZ-113G FT105148,2113053976,92%5317,61
50TP prototyp 82674,0013503865,79%3733,95
Chimera 82828,6113783878,95%4587,45
Ikv 1035850,777103560,00%2937,49
LTG71610,3212423470,59%5967,97
Panzerjäger I2195,811643246,88%646,40
Pz.Kpfw. II Luchs458,221293240,63%12,31
Leichttraktor158,611133151,61%116,75
Sexton II395,421053138,71%135,75
AMX 383108,941633151,61%203,02
MT-256828,978693158,06%3508,32
T-284333,032563050,00%1014,41
T1 HMC294,731043050,00%376,91
VK 30.01 (P)62302,0313603063,33%6846,88
Type 3 Chi-Nu Kai 5571,375083053,33%1735,77
AE Phase I 93784,6715373076,67%5718,26
Tiger II81035,034692951,72%1150,16
Type 5861181,036132962,07%3052,08
BZ-79115575,3111362968,97%4719,47
T-34 shielded 51453,9712802968,97%6013,90
Type T-345787,867312850,00%3163,29
Marder 38T4475,613432846,43%1203,81
Wz. 64GC Bzyg 105163,6413502875,00%4602,11
T-29 3452,415522748,15%2200,08
T803115654,3013332759,26%5976,55
Renault FT172,381452657,69%327,33
Comet71131,198412650,00%2077,27
BT-7 artillery 3846,549412657,69%4769,93
Type 62 71758,4411722568,00%5280,25
SU-76M4201,641892552,00%430,96
Cruiser Mk. III3104,201332540,00%237,60
SPHT 93997,6714232462,50%4522,67
SU-263200,481502339,13%347,91
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3182,001542254,55%498,85
Panhard AML Lynx 6x681933,0010432254,55%5209,24
Vickers Medium Mk. I177,051272152,38%255,84
Valentine AT4236,102542176,19%740,87
Patton the Tank 92898,6211152157,14%3991,44
Yong Bing 93641,5213222161,90%3784,52
M75333,452682055,00%1178,15
Pz.Kpfw. II Ausf. G3189,851842040,00%539,75
Löwe 82459,5011512045,00%3857,98
Sturmpanzer II4139,421191942,11%203,78
Wespe3174,371511936,84%428,91
Marder II3291,262391952,63%925,86
StuG IV 5728,373471947,37%2028,75
Churchill I5467,614151844,44%782,91
Saryuda 94423,3315081872,22%5757,13
Bretagne Panther 61343,6711281877,78%3333,16
Sav m/434711,597491788,24%2744,08
T-505592,657281770,59%2843,22
AMX 105 AM mle. 474435,292811747,06%1756,42
Panhard AMD 178B61166,9410771764,71%4859,63
Renault NC-311147,881591650,00%679,40
M2 Light2153,812291656,25%568,68
T-46397,311811662,50%349,56
Cruiser Mk. I1187,561441618,75%823,63
Pz.Kpfw. III Ausf. J4118,731541540,00%44,81
Pz.Kpfw. III Ausf. E386,401101526,67%2,30
Renault UE 573205,532151560,00%620,94
AT 86191,931951533,33%45,31
Loyd Gun Carriage2131,601551553,33%862,59
T110E4104315,0710681553,33%3854,37
Lorraine 120 Alby 84098,0018251573,33%5257,14
M3 Stuart3159,932121442,86%418,88
Sturmpanzer I Bison3147,291501450,00%392,39
T404254,791911428,57%434,09
AMX M4 mle. 49 82254,2112071464,29%3946,68
Vickers Medium Mk. III3192,311831346,15%623,82
MS-1191,921411330,77%266,05
K-91104144,2311571353,85%4412,24
Coccodrillo 105017,1713581258,33%4260,24
VK 100.01 (P)83072,8315941291,67%5512,21
Serpente 94389,3315261275,00%4860,21
T7 Combat Car 2110,672041258,33%495,99
Grant4278,822581181,82%963,42
Type 98 Ke-Ni3229,092141145,45%811,65
Universal Carrier 2-pdr275,91901136,36%57,20
ISU-152K 81890,649051163,64%2531,78
Strv 7461642,9012251080,00%5043,79
M7 Priest3114,701581050,00%182,68
ST-II103380,5011121070,00%3621,74
M4A1 Revalorisé 82432,4013571090,00%4415,21
Strv m/4251473,561141966,67%6711,36
SU-182199,56131944,44%1061,47
Type 5 Heavy104957,441222944,44%4352,50
ISU-1528618,22313922,22%324,42
Somua SAu 404126,67114933,33%63,64
T26E5 82141,221279966,67%3600,80
Pz.Sfl. IVc5547,25325850,00%1219,12
Tetrarch 2200,75345862,50%1065,35
T28 Concept 71464,75684837,50%2423,63
Type 4 Chi-To61249,86934771,43%3065,73
Ikv 723432,71556771,43%1690,96
AT-12120,5796728,57%242,67
Valiant 51086,431012771,43%3065,00
Škoda T 245605,00378650,00%2140,28
T-262129,33189666,67%669,62
M24 Chaffee5387,17290633,33%970,61
M8A14360,17346666,67%1130,41
MKA 2427,83627666,67%2123,43
AHT-7 103845,33946650,00%3191,60
Hotchkiss H352209,20322540,00%894,14
Stuart I-IV3189,6016450,00%524,07
Pz.Kpfw. 38 (t)3158,8074520,00%311,82
Obsidian 81754,601343580,00%2969,44
Durendal 103224,009275100,00%2918,78
Pz.Kpfw. 35 (t)261,256440,00%50,88
D1224,5090475,00%261,00
Lorraine 39L AM339,50113475,00%261,00
T56 GMC3190,25127450,00%560,45
Cruiser Mk. IV4127,752794100,00%409,26
Taschenratte114475,751237450,00%3150,47
T-45 2211,75341475,00%1137,05
L-60 2272,75611450,00%1680,48
M22231,33300333,33%1118,64
Renault FT 75 BS270,007230,00%144,51
Type 95 Ha-Go2112,00215366,67%484,76
Vickers Mk. E Type B20,0065366,67%224,71
Valentine3120,339930,00%152,65
Cruiser Mk. II2165,33149333,33%508,28
Renault FT AC2222,672333100,00%1010,56
T-70310,6790333,33%0,00
TOG II* 6511,67343366,67%827,85
LTP 376,333230,00%76,55
Super Hellcat 7937,005923100,00%1419,71
Vickers Medium Mk. II2164,002472100,00%837,42
Centurion Action X105853,001126250,00%4858,23
FV215b (183) 103530,5012602100,00%3179,04
T-1506556,00292250,00%694,32
Pz.Kpfw. I263,00184250,00%115,27
AM 39 Gendron-Somua 2210,004632100,00%945,94
BZ-72-1 102112,0010702100,00%1630,82
IS-5 (Object 730) 82832,5015332100,00%5631,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2339,507252100,00%2065,67
43 M. Toldi III 3590,50925250,00%3770,90
D23214,006310,00%557,10
Chi-Ni2155,0016110,00%573,06
TKS z n.k.m. 20 mm 2288,0033010,00%1752,04
Renault Otsu172,0011010,00%65,36
Type 97 Te-Ke 285,004110,00%142,56
SU-540,001151100,00%261,00
T2 Medium Tank213,001821100,00%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)266,003710,00%108,47
T-602137,003961100,00%659,25
KV-220-2 5118,004021100,00%261,00
Light Mk. VIC 265,0011010,00%65,85
Char Futur 4 94924,0023001100,00%7960,09

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 01.04.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 04.03.2025
Otišao: 31.03.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 27.11.2024
Otišao: 02.03.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 27.11.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 30.10.2024
Otišao: 26.11.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 25.07.2024
Otišao: 28.10.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 29.06.2024
Otišao: 23.07.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 21.05.2024
Otišao: 26.06.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 05.05.2024
Otišao: 20.05.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.03.2024
Otišao: 31.03.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 23.03.2022
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 17.11.2023
Otišao: 08.03.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 16.09.2023
Otišao: 07.10.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 11.12.2022
Otišao: 03.03.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 12.06.2023
Otišao: 07.08.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 09.10.2023
Otišao: 18.10.2023
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 23.09.2022
Otišao: 10.12.2022
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 20.10.2023
Otišao: 13.11.2023
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 08.08.2023
Otišao: 15.09.2023
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 11.09.2022
Otišao: 22.09.2022
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 04.03.2023
Otišao: 31.05.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 01.06.2023
Otišao: 09.06.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.09.2022
Otišao: 10.09.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.07.2022
Otišao: 07.09.2022
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 23.06.2022
Otišao: 07.07.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 12.08.2021
Otišao: 22.03.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.07.2021
Otišao: 01.08.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 13.07.2021
Otišao: 27.07.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 25.02.2021
Otišao: 10.03.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 11.03.2021
Otišao: 05.04.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 06.04.2021
Otišao: 09.05.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 20.05.2021
Otišao: 09.06.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 19.07.2020
Otišao: 07.08.2020
Pozicija: Novak
Član od: 10.05.2021
Otišao: 16.05.2021
Pozicija: Novak
Član od: 24.02.2021
Otišao: 24.02.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.08.2020
Otišao: 22.02.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 10.08.2020
Otišao: 17.08.2020
Pozicija: Novak
Član od: 28.06.2020
Otišao: 18.07.2020
Pozicija: Novak
Član od: 02.04.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 16.01.2020
Otišao: 01.04.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 28.12.2019
Otišao: 15.01.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 07.10.2019
Otišao: 26.12.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 28.07.2019
Otišao: 03.10.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 23.07.2018
Otišao: 21.07.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.02.2018
Otišao: 27.06.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 17.01.2018
Otišao: 07.02.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.07.2017
Otišao: 30.10.2017
Pozicija: Novak
Član od: 22.06.2017
Otišao: 26.06.2017
Pozicija: Novak
Član od: 21.04.2017
Otišao: 21.05.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.02.2017
Otišao: 15.04.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.02.2017
Otišao: 12.02.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 15.11.2016
Otišao: 25.01.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 10.10.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.09.2016
Otišao: 05.10.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.06.2016
Otišao: 20.07.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.05.2016
Otišao: 24.06.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.04.2016
Otišao: 28.04.2016
Pozicija: Novak
Član od: 29.03.2016
Otišao: 03.04.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.02.2016
Otišao: 26.03.2016
Pozicija: Novak
Član od: 19.11.2015
Otišao: 05.01.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.11.2015
Otišao: 10.11.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.10.2015
Otišao: 04.11.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.08.2015
Otišao: 04.10.2015
Pozicija: Novak
Član od: 07.07.2015
Otišao: 07.08.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.07.2015
Otišao: 05.07.2015
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 11.06.2015
Otišao: 30.06.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.05.2015
Otišao: 08.06.2015
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 11.04.2015
Otišao: 03.05.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.02.2015
Otišao: 05.04.2015
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 17.08.2014
Otišao: 18.02.2015
Pozicija: Novak
Član od: 11.08.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.05.2014