Fik_Biceps

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 18.06.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28144021129
Ø Razina7,810,008,438,85
Pobjede1452951,62%00,00%1047,62%6550,39%
Izgubljene1325347,09%00,00%1152,38%6348,84%
Neriješeno3621,29%00,00%00,00%10,78%
Preživjele bitke720025,58%00,00%419,05%2418,60%
Uništenih tenkova253850,9000,00150,71910,71
Odnos razaranja1,210,000,880,87
Otkriveno tenkova321271,1400,00231,101451,12
Počinjena šteta1.313,900,001.315,951.562,05
Bodovi zauzimanja85550,3000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi155830,5500,0000,0000,00
Iskustvo661,090,00707,43789,09
WN71215,590,00937,391019,21
WN81629,510,001438,721465,16
Ukupno
Bitke28144
Ø Razina7,81
Pobjede1452951,62%
Izgubljene1325347,09%
Neriješeno3621,29%
Preživjele bitke720025,58%
Uništenih tenkova253850,90
Odnos razaranja1,21
Otkriveno tenkova321271,14
Počinjena šteta1.313,90
Bodovi zauzimanja85550,30
Obrambeni bodovi155830,55
Iskustvo661,09
WN71215,59
WN81629,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke21
Ø Razina8,43
Pobjede1047,62%
Izgubljene1152,38%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke419,05%
Uništenih tenkova150,71
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova231,10
Počinjena šteta1.315,95
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo707,43
WN7937,39
WN81438,72
Zadnjih 30 dana
Bitke129
Ø Razina8,85
Pobjede6550,39%
Izgubljene6348,84%
Neriješeno10,78%
Preživjele bitke2418,60%
Uništenih tenkova910,71
Odnos razaranja0,87
Otkriveno tenkova1451,12
Počinjena šteta1.562,05
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo789,09
WN71019,21
WN81465,16
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke143000
Pobjede3423,78%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10573,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno42,80%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1913,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova780,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,630,000,000,00
Otkriveno tenkova940,6600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.579,310,000,000,00
Bodovi zauzimanja600,4200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1410,9900,0000,0000,00
Iskustvo421,570,000,000,00
Ukupno
Bitke143
Pobjede3423,78%
Izgubljene10573,43%
Neriješeno42,80%
Preživjele bitke1913,29%
Uništenih tenkova780,55
Odnos razaranja0,63
Otkriveno tenkova940,66
Počinjena šteta1.579,31
Bodovi zauzimanja600,42
Obrambeni bodovi1410,99
Iskustvo421,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke56000
Pobjede2341,07%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3257,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,79%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1730,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova350,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,900,000,000,00
Otkriveno tenkova470,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.228,180,000,000,00
Bodovi zauzimanja871,5500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1132,0200,0000,0000,00
Iskustvo436,840,000,000,00
Ukupno
Bitke56
Pobjede2341,07%
Izgubljene3257,14%
Neriješeno11,79%
Preživjele bitke1730,36%
Uništenih tenkova350,63
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova470,84
Počinjena šteta1.228,18
Bodovi zauzimanja871,55
Obrambeni bodovi1132,02
Iskustvo436,84
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede342,86%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene457,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke342,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova91,2900,0000,0000,00
Odnos razaranja2,250,000,000,00
Otkriveno tenkova30,4300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.165,860,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi11115,8600,0000,0000,00
Iskustvo568,860,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede342,86%
Izgubljene457,14%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke342,86%
Uništenih tenkova91,29
Odnos razaranja2,25
Otkriveno tenkova30,43
Počinjena šteta1.165,86
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi11115,86
Iskustvo568,86
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1542000
Pobjede68744,55%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene81052,53%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno452,92%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke48331,32%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10360,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,980,000,000,00
Otkriveno tenkova13880,9000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.039,350,000,000,00
Bodovi zauzimanja14340,9300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi26241,7000,0000,0000,00
Iskustvo437,070,000,000,00
Ukupno
Bitke1542
Pobjede68744,55%
Izgubljene81052,53%
Neriješeno452,92%
Preživjele bitke48331,32%
Uništenih tenkova10360,67
Odnos razaranja0,98
Otkriveno tenkova13880,90
Počinjena šteta1.039,35
Bodovi zauzimanja14340,93
Obrambeni bodovi26241,70
Iskustvo437,07
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke12920526
Pobjede65050,31%00,00%480,00%1661,54%
Izgubljene63048,76%00,00%120,00%1038,46%
Neriješeno120,93%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke40631,42%00,00%480,00%1038,46%
Uništenih tenkova9290,7200,0091,80240,92
Odnos razaranja1,050,009,001,50
Otkriveno tenkova11210,8700,0000,00100,38
Počinjena šteta1.688,900,002.756,002.240,12
Bodovi zauzimanja12360,9600,0000,00381,46
Obrambeni bodovi6470,5000,00408,00441,69
Iskustvo734,170,001.379,401.032,27
Ukupno
Bitke1292
Pobjede65050,31%
Izgubljene63048,76%
Neriješeno120,93%
Preživjele bitke40631,42%
Uništenih tenkova9290,72
Odnos razaranja1,05
Otkriveno tenkova11210,87
Počinjena šteta1.688,90
Bodovi zauzimanja12360,96
Obrambeni bodovi6470,50
Iskustvo734,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke5
Pobjede480,00%
Izgubljene120,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke480,00%
Uništenih tenkova91,80
Odnos razaranja9,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta2.756,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi408,00
Iskustvo1.379,40
Zadnjih 30 dana
Bitke26
Pobjede1661,54%
Izgubljene1038,46%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1038,46%
Uništenih tenkova240,92
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova100,38
Počinjena šteta2.240,12
Bodovi zauzimanja381,46
Obrambeni bodovi441,69
Iskustvo1.032,27
Anzeigen

Tenkovi (330)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Rheinmetall Skorpion G 81707,56836120952,19%2033,21
IS-381364,5269190355,26%1670,52
Strv S1 81546,3362090351,72%1834,31
T-34-85M 61067,1975872156,87%2078,32
Löwe 81423,4382166352,49%1849,13
IS-7102221,6376356054,64%2037,19
O-I6591,0936455349,55%959,05
Progetto M35 mod. 46 81600,3988852953,69%2169,58
Type 64 6642,4657452650,76%1834,15
Object 140101724,9265147347,36%1494,43
STA-2 81104,8766645853,71%1623,11
T-1091478,2050945448,24%1430,82
TS-5 81782,9195243552,64%2150,41
Object 277102349,1377043356,12%2172,74
M10 RBFM 51068,7490443359,35%2753,80
Super Conqueror102214,0083134650,00%1964,52
Bat.-Châtillon Bourrasque 81771,8896933550,45%2457,13
Object 703 Version II 81643,5193932648,47%1901,47
Object 252U 81541,1186631751,42%1829,51
O-Ho81084,3848230947,25%1161,00
STB-1102087,8382030352,15%1934,71
O-Ni7913,7047628253,19%1184,10
AMX 50 B102160,4978028248,23%1753,85
Type 4 Heavy91202,4352527649,64%1050,76
IS7758,2740126744,94%908,92
Strv 103-091905,9056124953,82%1878,38
SU-10181248,3070223357,08%1550,89
T-34-856344,2127822845,61%478,24
T216429,4035822650,00%1288,70
T71 DA7734,0653320949,76%1741,34
G.W. E 100101577,3362520046,50%1413,91
Conqueror91872,4884519552,31%1901,17
T-5491102,7853019147,12%1056,57
M41 Walker Bulldog8579,7844619146,07%957,43
60TP Lewandowskiego102587,0587918953,44%2294,40
KV-856409,4529518645,16%494,70
Bat.-Châtillon 25 t101783,1777718652,69%1564,56
Strv 103B102061,5961518648,92%1601,76
Somua SM 81537,1981418456,52%1792,24
Type 5 Heavy102025,9273118353,55%1520,78
T110E4102173,0679817955,87%1715,31
G.W. Tiger (P)81205,4656017860,11%1548,07
Object 26391980,6986917554,29%2075,06
SU-1006535,3532817454,02%856,61
Panhard EBR 105101020,3374617354,34%1173,48
G.W. Tiger91435,7151016856,55%1469,25
FV4005 Stage II101437,1160416246,30%1075,91
UDES 0381441,9952816052,50%1725,28
AMX M4 mle. 49 Liberté 81443,7593815754,14%1953,55
Hummel6578,8833315446,10%825,82
T-437592,5638214551,03%804,41
T675431,1635114447,92%883,88
AMX 50 10081319,0165614351,75%1502,35
SU-130PM 81605,1280614151,77%1709,54
T-345250,2424313843,48%500,92
G.W. Panther7844,8343713844,93%957,72
Object 268 Version 4102154,0379513753,28%1663,28
ELC EVEN 90 8798,0281813252,27%1648,17
Bat.-Châtillon 12 t8820,0066213144,27%1580,20
AMX 13 757676,4043313051,54%1674,82
Bat.-Châtillon 25 t AP91595,4978212950,39%1760,80
Vz. 55102382,9583712748,03%1828,45
AE Phase I 92003,0693712459,68%2121,16
TVP T 50/51101897,7874512349,59%1616,80
Cromwell6382,8932411947,06%580,73
KV-15319,1327711744,44%487,23
Conqueror Gun Carriage101492,6369011754,70%1231,86
SU-855261,3622911548,70%445,53
O-I Experimental5397,1229511449,12%655,73
T110E3102011,2977611453,51%1395,23
WZ-120-1G FT 81338,8282411457,02%1590,65
T71 CMCD7711,5146811055,45%1715,75
Maus102146,8692010956,88%1814,41
SU-85B4203,1724610749,53%359,55
FV217 Badger102099,8371310536,19%1299,19
BZ-176 81799,1497510458,65%1958,51
Leopard 1101907,8269710346,60%1409,32
Ikv 65 Alt II6537,4829410147,52%822,16
AMX 12 t6646,0545210051,00%2158,73
AMX M4 mle. 4571131,275389960,61%1860,01
Prototipo Standard B91919,759409757,73%2234,85
leKpz M 41 90 mm GF 8792,756579645,83%1535,27
M18 Hellcat6742,624179545,26%1215,71
T499894,166659446,81%1254,76
M2 Light2205,013709351,61%885,50
Ikv 90 Typ B7739,743649252,17%986,20
T110E5102309,779579257,61%2027,39
M75178,432099038,89%390,32
T28 Prototype81527,888169058,89%1929,00
VK 100.01 (P)81326,708499060,00%1689,26
Kranvagn102005,588588853,41%1638,11
SU-100M171023,215498659,30%1601,07
KV-1S6381,943118648,84%555,42
Grille 15101666,566478548,24%1116,80
AMX 50 12091813,057968452,38%1828,08
AMX ELC bis5212,962658345,78%567,92
Panhard EBR 909980,658198256,10%1723,18
T54E191697,607948153,09%1741,76
T3091671,007578055,00%1555,25
TNH T Vz. 5191696,508877857,69%1789,06
BZ-75102296,978547855,13%1657,22
Excelsior 5472,924097852,56%896,75
ShPTK-TVP 100 81560,818897855,13%2054,95
Type 6191827,547907642,11%1936,65
Grille5379,162627647,37%689,63
50TP Tyszkiewicza91906,958477550,67%1887,57
Controcarro 1 Mk. 291784,898097350,68%1531,13
T 55A 91880,479117350,68%2083,59
Tiger II81232,117747149,30%1405,57
Caernarvon81404,818127055,71%1891,72
Type T-345408,713187055,71%1180,78
Churchill VII6634,443937048,57%1043,39
Type 586602,904667050,00%1227,72
T-804146,242057050,00%394,38
Hotchkiss EBR7676,136257050,00%1498,64
ISU-152K 81439,387196850,00%1653,11
Crusader6239,892456346,03%531,99
T-448636,984016344,44%666,84
LHMTV8738,497516352,38%1212,09
AMX 50 Foch B102005,458116256,45%1484,46
CS-63101944,897996159,02%1721,77
P.44 Pantera81390,237856051,67%1994,19
Tortoise92078,838526045,00%1843,56
Progetto M40 mod. 65102042,428625957,63%1862,81
Type 95 Heavy4182,372355954,24%530,20
T9592026,908665858,62%1985,95
Tiger (P)71289,478385844,83%2037,55
Emil II92168,2110365761,40%2451,91
ARL 446588,513505745,61%925,16
Emil I81531,679305459,26%1871,98
Sturer Emil7893,336375457,41%1421,53
Konštrukta T-34/10071008,026335339,62%1655,62
T25/27886,676445255,77%1319,05
Crusader 5.5-in. SP7749,135835240,38%859,14
T2881537,728405056,00%1948,25
Bat.-Châtillon 155 58101137,725685038,00%744,36
TNH 105/100081414,168424957,14%1844,73
T-284224,292444860,42%702,81
Char Futur 4 92192,1710774870,83%2527,40
KR-1112124,358304839,58%1220,71
M10392129,288714746,81%2185,34
T92 8582,438294774,47%1102,08
IS-271150,207374652,17%1533,67
UDES 14 Alt 581115,657124645,65%1274,30
CS-5991510,487464643,48%1401,92
FV4004 Conway91858,007444647,83%1781,34
53TP Markowskiego81481,788174548,89%1873,66
Durchbruchswagen 24145,641964542,22%177,85
M5A1 Stuart4234,052884465,91%912,12
Sturmpanzer II4203,452034445,45%483,55
Charioteer81441,937794447,73%1895,80
WZ-113G FT102202,797324344,19%1437,97
XM551 Sheridan10857,956264346,51%819,39
Progetto CC55 mod. 5481300,887434240,48%1381,15
AT 1581134,007304247,62%1247,13
M5 Stuart4103,632514160,98%216,88
Covenanter5207,442514148,78%565,12
122 TM 81546,028194153,66%1834,56
Leopard Prototyp A91237,087534062,50%1175,46
E 7592057,388723946,15%2044,57
E 50 Ausf. M101859,596513938,46%1354,43
B.U.G.I.61172,187903863,16%2613,73
Pz.Kpfw. III Ausf. J483,472523850,00%90,63
E 5091429,477943850,00%1463,91
SARL 424267,292473850,00%795,26
Rhm.-Borsig Waffenträger81586,588393863,16%1966,48
Panhard AML Lynx 6x68700,246603852,63%1312,35
T-100 LT10958,867603751,35%1013,39
Sav m/434204,061983650,00%410,25
Bat.-Châtillon 155 5591022,406963557,14%1022,92
Waffenträger auf Pz. IV92001,207723551,43%1815,36
TVP VTU Koncept8844,715353426,47%872,83
FV380591151,246763447,06%1223,19
Challenger71331,827863452,94%1971,09
Panhard AMD 178B6662,356653455,88%2389,50
AMX 50 Foch92073,368453348,48%1933,27
Taschenratte111480,487753336,36%591,20
KV-1SA 5960,818963259,38%2563,03
T26E5 Patriot 81293,388923253,13%1552,00
Lorraine 155 mle. 518935,846373151,61%926,03
Super Hellcat 71167,137883158,06%1878,14
Carro d'assalto P.8871276,438353050,00%1869,15
Mäuschen91568,738953060,00%1632,98
Type 5 Chi-Ri71291,728352951,72%2509,27
Škoda T 256893,667592958,62%2225,56
CS-4471276,558162965,52%2291,34
VK 30.01 (P)6803,556032944,83%1352,43
M8A14148,551912941,38%126,98
T57 Heavy102179,977962941,38%1719,68
AMBT 81329,867632955,17%1508,16
Object 777 Version II 91961,008572948,28%1948,65
CS-5381155,297132846,43%1539,88
GSOR 3301 AVR FS9528,327282857,14%705,44
Vz. 44-171116,417582751,85%1472,37
Pz.Kpfw. III Ausf. E383,852172740,74%15,37
45TP Habicha71251,777912650,00%1796,67
Ikv 1035144,961322626,92%60,18
STA-181110,287812540,00%1501,02
SMV CC-6781263,217852466,67%1631,39
212A91095,216762445,83%861,66
L-60 2157,293162437,50%745,67
Matilda4266,572492347,83%570,86
Vickers Medium Mk. III398,051362133,33%123,67
T28 Concept 7888,674592133,33%961,92
T1 Cunningham1121,752692050,00%646,72
Type 91 Heavy3103,402442055,00%239,23
Black Prince II 71542,2510952065,00%2558,90
StuG IV 5524,154782050,00%1222,66
50TP prototyp 81550,749921968,42%2014,61
Pz.Kpfw. II2195,683541936,84%684,44
VK 30.01 (H)5123,262051947,37%95,82
SU-76M4111,112151931,58%36,10
T-15061129,267841957,89%2062,12
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5433,264071942,11%1008,09
P.43 bis61317,508751855,56%3199,45
T-46364,671711872,22%261,60
Heavy Tank No. VI 6988,118321866,67%2081,01
Sherman VC Firefly 61243,789021861,11%2940,85
M3 Stuart3112,762841747,06%268,99
Sturmpanzer I Bison362,761461747,06%63,67
IS-6 8583,943881752,94%514,23
S-517553,695721656,25%569,83
T3281250,507471643,75%1277,92
LTG7676,008091675,00%1510,76
M47 Iron Arnie 81498,197181618,75%1526,75
Renault G15245,872581553,33%552,22
Type 89 I-Go/Chi-Ro2194,473461560,00%805,22
T56 GMC3116,931761566,67%361,88
Pz.Kpfw. T 25 5327,873231553,33%732,66
Vz. 60S Dravec 102421,077601435,71%1448,45
Ares 8591359,936171435,71%1075,51
M-IV-Y 81507,1410801478,57%2039,32
M56 Scorpion 71087,437161457,14%1666,49
Type 2597 Chi-Ha3193,922191353,85%594,82
FV215b 102323,929831369,23%2209,04
Somua S35388,541611346,15%32,16
Strv 7461349,0010241275,00%3643,47
Škoda T 5091443,256721241,67%1217,66
T26E4 SuperPershing 8969,008131250,00%1223,29
Ares 7581294,758351250,00%1431,90
121B 101710,586611241,67%1217,20
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4402,364001145,45%1323,75
AMX 50 Foch (155) 101754,917301154,55%1162,67
G.Pz. Mk. VI (e)233,731421154,55%158,83
Patton the Tank 91291,455971145,45%1240,65
Ikv 72397,401071020,00%13,76
SU-122A5660,204591050,00%1758,00
T-54 first prototype 81275,308201050,00%1641,62
Vickers Medium Mk. I1166,00206933,33%805,35
Lago4233,78149922,22%492,81
Object 260 103604,561420988,89%3615,24
Lorraine 40 t 81789,11889955,56%2281,62
Renault Otsu188,25227862,50%327,73
105 leFH18B2 5569,25531862,50%1227,08
SU-86424,25512862,50%568,85
AMX 383131,63203875,00%460,39
T3 HMC249,7563837,50%0,00
Type 71102246,38783850,00%1524,64
T-703105,88175825,00%142,40
Saryuda 92013,13976862,50%1970,63
Strv m/382171,14264771,43%899,49
DS PZInż5802,43568757,14%2050,36
SMV CC-5671541,14833742,86%2444,68
Cruiser Mk. IV4150,86200757,14%374,04
Valentine AT4442,86384742,86%1382,43
FV215b (183) 102390,29782742,86%2109,83
KV-26895,00462728,57%1497,13
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4461,00414728,57%1199,06
Caernarvon Action X 81340,431100757,14%1945,42
Panther/M10 71039,86809757,14%2029,33
AT-1271,00140633,33%20,78
K-91-PT 91132,00528633,33%662,68
Fantôme 91359,00594633,33%1247,00
Vickers Mk. E Type B2181,00289560,00%826,25
Churchill I5466,00279540,00%889,58
FV2078815,40489540,00%755,60
M53/M5591179,40634560,00%1103,43
T-29 3168,00285560,00%518,86
AC 1 Sentinel 4412,40314540,00%1127,84
Tetrarch 2161,20225560,00%747,17
Excalibur 6820,20714580,00%1533,00
Vickers Medium Mk. II2101,50166450,00%343,19
LT vz. 352125,25235475,00%595,75
Strv m/40L3277,50218425,00%896,64
Strv m/4251194,00748450,00%4537,69
Leichttraktor183,25157425,00%155,97
MS-1129,501444100,00%261,27
VK 30.02 (D)7878,50697450,00%1245,64
T-262173,50229475,00%936,90
Universal Carrier 2-pdr2164,75202425,00%467,99
Valiant 5759,00857475,00%2297,25
T-28E with F-30 4371,2536440,00%701,29
Kolohousenka139,33141366,67%220,71
Renault FT177,67210366,67%427,24
4TP1199,00246333,33%841,21
Pvlvv fm/422105,673183100,00%429,65
T-602202,00411366,67%976,85
T-832 81327,67793333,33%1041,47
T-116 3182,33241366,67%752,73
Kunze Panzer 92208,67835366,67%2229,35
Carro da Combattimento 45 t 101362,6742030,00%774,58
MTLS-1G14 3201,67216333,33%537,70
Pz.Kpfw. 35 (t)221,501612100,00%261,00
Renault NC-31187,00139250,00%290,92
AMX 404177,00208250,00%545,65
Sexton II3156,50227250,00%562,72
Panzerjäger I289,00178250,00%166,80
Cruiser Mk. III385,002652100,00%408,76
FCM 362435,006092100,00%3153,22
Windhund 81411,0049920,00%1291,66
Lago M38 3831,5011052100,00%2837,25
Char de transition 6848,00542250,00%1051,98
Pudel 62064,0016891100,00%4996,53
TKS z n.k.m. 20 mm 2107,002931100,00%607,44
Škoda T 2451855,0017851100,00%10610,65
Hotchkiss H352127,004281100,00%624,40
D120,009410,00%0,00
Pz.Kpfw. 38 (t)3250,0014110,00%750,10
T2 Medium Tank287,0017910,00%199,09
AT 25392,0019110,00%629,52
Loyd Gun Carriage2296,0017310,00%1931,09
Birch Gun467,002421100,00%261,00
Object 25791370,0038710,00%1070,77
GSOR the TANK 9445,0024010,00%107,17
AMR 35 283,0013210,00%103,15
Matilda LVT 4734,0033310,00%1752,76
AMX ELC 901 6264,0011091100,00%719,09
Chimera 82143,0012361100,00%2536,29
VK 45.03 72891,00192910,00%5948,46
M4A1 Revalorisé 81102,005601100,00%1380,76

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 18.06.2025
Pozicija: Novak
Član od: 13.03.2025
Otišao: 16.06.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.01.2025
Otišao: 12.03.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 01.01.2025
Otišao: 06.01.2025
Pozicija: Novak
Član od: 27.12.2024
Otišao: 28.12.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 16.12.2024
Otišao: 26.12.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 16.12.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 05.12.2024
Otišao: 17.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.12.2023
Otišao: 04.12.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 26.08.2021
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.01.2022
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 27.02.2023
Otišao: 11.03.2023
Pozicija: Novak
Član od: 18.11.2022
Otišao: 20.11.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.10.2023
Otišao: 10.11.2023
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 21.11.2022
Otišao: 29.12.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.03.2023
Otišao: 08.09.2023
Pozicija: Novak
Član od: 30.12.2022
Otišao: 16.01.2023
Pozicija: Novak
Član od: 29.01.2023
Otišao: 25.02.2023
Pozicija: Novak
Član od: 11.09.2023
Otišao: 26.09.2023
Pozicija: Novak
Član od: 28.10.2022
Otišao: 13.11.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.01.2023
Otišao: 27.01.2023
Pozicija: Novak
Član od: 03.10.2022
Otišao: 26.10.2022
Pozicija: Novak
Član od: 01.08.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.12.2020
Otišao: 26.08.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 13.07.2021
Otišao: 24.08.2021
Pozicija: Novak
Član od: 11.07.2021
Otišao: 12.07.2021
Pozicija: Novak
Član od: 09.07.2021
Otišao: 11.07.2021
Pozicija: Pričuva
Član od: 11.06.2021
Otišao: 22.06.2021
Pozicija: Novak
Član od: 07.02.2020
Otišao: 09.02.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.11.2019
Otišao: 14.01.2020
Pozicija: Novak
Član od: 21.01.2020
Otišao: 05.02.2020
Pozicija: Pričuva
Član od: 10.02.2020
Otišao: 05.11.2020
Pozicija: Novak
Član od: 31.05.2021
Otišao: 07.06.2021
Pozicija: Novak
Član od: 26.10.2019
Otišao: 26.10.2019
Pozicija: Novak
Član od: 15.01.2020
Otišao: 20.01.2020
Pozicija: Novak
Član od: 28.10.2019
Otišao: 08.11.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.11.2020
Otišao: 30.11.2020
Pozicija: Novak
Član od: 24.10.2019
Otišao: 25.10.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.12.2018
Otišao: 23.10.2019
Pozicija: Novak
Član od: 04.12.2018
Otišao: 07.12.2018
Pozicija: Novak
Član od: 28.11.2018
Otišao: 01.12.2018
Pozicija: Novak
Član od: 10.10.2018
Otišao: 25.11.2018
Pozicija: Novak
Član od: 27.09.2018
Otišao: 07.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 21.09.2018
Otišao: 21.09.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.07.2018
Otišao: 08.09.2018
Pozicija: Novak
Član od: 06.05.2018
Otišao: 27.06.2018
Pozicija: Novak
Član od: 23.04.2018
Otišao: 01.05.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 27.11.2017
Otišao: 21.04.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 19.09.2017
Otišao: 25.11.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.02.2017
Otišao: 17.09.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 23.01.2017
Otišao: 04.02.2017