Fesler

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 03.10.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke206290411
Ø Razina7,210,007,006,91
Pobjede970447,04%00,00%375,00%654,55%
Izgubljene1061351,45%00,00%125,00%545,45%
Neriješeno3121,51%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke539326,14%00,00%125,00%327,27%
Uništenih tenkova150000,7300,0000,0030,27
Odnos razaranja0,980,000,000,38
Otkriveno tenkova162220,7900,0041,0080,73
Počinjena šteta892,300,00529,75391,00
Bodovi zauzimanja212371,0300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi100740,4900,0000,0000,00
Iskustvo522,920,00517,50511,18
WN7890,130,00627,83524,53
WN81013,140,00631,10414,97
Ukupno
Bitke20629
Ø Razina7,21
Pobjede970447,04%
Izgubljene1061351,45%
Neriješeno3121,51%
Preživjele bitke539326,14%
Uništenih tenkova150000,73
Odnos razaranja0,98
Otkriveno tenkova162220,79
Počinjena šteta892,30
Bodovi zauzimanja212371,03
Obrambeni bodovi100740,49
Iskustvo522,92
WN7890,13
WN81013,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke4
Ø Razina7,00
Pobjede375,00%
Izgubljene125,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke125,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova41,00
Počinjena šteta529,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo517,50
WN7627,83
WN8631,10
Zadnjih 30 dana
Bitke11
Ø Razina6,91
Pobjede654,55%
Izgubljene545,45%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke327,27%
Uništenih tenkova30,27
Odnos razaranja0,38
Otkriveno tenkova80,73
Počinjena šteta391,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo511,18
WN7524,53
WN8414,97
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke155000
Pobjede8454,19%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6340,65%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno85,16%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6340,65%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova660,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,720,000,000,00
Otkriveno tenkova1260,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.140,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja2741,7700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1751,1300,0000,0000,00
Iskustvo667,230,000,000,00
Ukupno
Bitke155
Pobjede8454,19%
Izgubljene6340,65%
Neriješeno85,16%
Preživjele bitke6340,65%
Uništenih tenkova660,43
Odnos razaranja0,72
Otkriveno tenkova1260,81
Počinjena šteta1.140,80
Bodovi zauzimanja2741,77
Obrambeni bodovi1751,13
Iskustvo667,23
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9000
Pobjede444,44%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene444,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno111,11%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke333,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,2200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova30,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta544,440,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo451,440,000,000,00
Ukupno
Bitke9
Pobjede444,44%
Izgubljene444,44%
Neriješeno111,11%
Preživjele bitke333,33%
Uništenih tenkova20,22
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova30,33
Počinjena šteta544,44
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo451,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova66,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo118,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova66,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo118,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke210000
Pobjede7435,24%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13463,81%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,95%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5727,14%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1290,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,840,000,000,00
Otkriveno tenkova1660,7900,0000,0000,00
Počinjena šteta934,530,000,000,00
Bodovi zauzimanja3181,5100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1650,7900,0000,0000,00
Iskustvo499,160,000,000,00
Ukupno
Bitke210
Pobjede7435,24%
Izgubljene13463,81%
Neriješeno20,95%
Preživjele bitke5727,14%
Uništenih tenkova1290,61
Odnos razaranja0,84
Otkriveno tenkova1660,79
Počinjena šteta934,53
Bodovi zauzimanja3181,51
Obrambeni bodovi1650,79
Iskustvo499,16
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke282000
Pobjede13347,16%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14250,35%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno72,48%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10035,46%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1400,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,770,000,000,00
Otkriveno tenkova2190,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta832,940,000,000,00
Bodovi zauzimanja5111,8100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3081,0900,0000,0000,00
Iskustvo505,910,000,000,00
Ukupno
Bitke282
Pobjede13347,16%
Izgubljene14250,35%
Neriješeno72,48%
Preživjele bitke10035,46%
Uništenih tenkova1400,50
Odnos razaranja0,77
Otkriveno tenkova2190,78
Počinjena šteta832,94
Bodovi zauzimanja5111,81
Obrambeni bodovi3081,09
Iskustvo505,91
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke66000
Pobjede2436,36%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4263,64%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1827,27%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova360,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova570,8600,0000,0000,00
Počinjena šteta561,760,000,000,00
Bodovi zauzimanja340,5200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi390,5900,0000,0000,00
Iskustvo339,240,000,000,00
Ukupno
Bitke66
Pobjede2436,36%
Izgubljene4263,64%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1827,27%
Uništenih tenkova360,55
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova570,86
Počinjena šteta561,76
Bodovi zauzimanja340,52
Obrambeni bodovi390,59
Iskustvo339,24
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (147)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Löwe 81037,10649268147,18%1141,83
Rhm.-Borsig Waffenträger81243,29610210447,24%1273,45
E 100101265,78590112444,40%823,95
Tiger I7896,96594107149,02%1135,61
IS-4101373,7660574542,42%910,52
Jagdtiger91289,1749370241,60%932,58
VK 36.01 (H)6571,9947268251,03%948,84
M18 Hellcat6709,7654862351,85%1313,01
Tiger II8816,8050259742,71%763,45
M40/M438866,3248950348,11%885,39
M10391179,8859049443,12%955,67
Waffenträger auf Pz. IV91390,2762048447,11%1131,46
E 759919,3250743743,71%648,26
KV-15569,8348343452,76%1240,02
Ferdinand8990,9047543237,96%868,69
ST-I91188,5361932242,55%946,45
Hummel6727,2440130245,36%1100,39
StuG III Ausf. G5240,5022130141,86%317,45
SU-1006646,2340727551,27%1173,42
KV-481084,1967125047,60%1338,11
T297899,8563624347,33%1094,05
T3281063,8768823949,37%1181,59
SU-855528,5338921153,55%1301,95
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4240,6421120447,55%506,89
KV-37966,8965619651,02%1314,14
Pz.Kpfw. III/IV5217,4424619648,47%415,64
M127762,9253819552,82%911,36
Waffenträger auf E 100101670,9754619441,24%950,99
KV-856733,0756618850,53%1236,57
M8A14380,0836118151,93%1017,20
Jagdpanzer IV6423,7634317847,75%613,79
Pz.Kpfw. 35 (t)2173,4320816753,29%913,81
T-345284,3333915851,27%680,60
Sturer Emil7816,2854815648,08%1128,76
IS7968,8866315350,98%1352,77
Leichttraktor1154,8224714747,62%659,95
Grille5429,4525414642,47%813,10
Jagdpanther7941,4952814351,05%1402,45
M446744,1556413855,80%1281,35
T-34-856611,5553713447,76%1094,66
Nashorn6769,2348212245,08%1264,55
M66623,4550211345,13%891,90
BDR G1 B5402,1933311357,52%735,75
T110E5101392,5562610351,46%983,11
T675272,6929710042,00%399,06
IS-381094,686448545,88%1189,69
M53/M559866,924488342,17%614,27
Sturmpanzer II4320,801988151,85%1120,27
T3 HMC2263,392838041,25%1177,09
Pz.Kpfw. III Ausf. J4101,921657541,33%14,65
SU-85B4520,434807557,33%1650,94
VK 30.02 (D)7589,945037143,66%686,41
B14171,172417041,43%260,58
M75243,943996352,38%758,56
Pz.Kpfw. III Ausf. E386,251416150,82%110,85
Churchill I5687,835965950,85%1693,72
T-284241,472915743,86%578,14
T1 Heavy5477,925415350,94%966,67
Sturmpanzer I Bison3133,481215040,00%234,64
Ikv 1035261,682755032,00%352,40
Sav m/434222,312424936,73%345,94
Marder II3160,231664858,33%416,90
M415462,674274555,56%728,29
T56 GMC3209,292594557,78%707,91
Pz.Sfl. IVc5362,513984557,78%797,85
S35 CA5555,003954459,09%1282,19
G.W. Panther7959,934714136,59%1105,41
T-463114,762373745,95%296,72
Type 3 Chi-Nu Kai 5376,163833740,54%790,93
M5 Stuart4199,253732842,86%390,44
T2 Light Tank 273,612302846,43%130,82
Renault UE 573382,524132751,85%1507,10
KV-26717,045502642,31%1071,96
Somua SAu 404310,042682548,00%713,58
A-205171,053592268,18%599,59
TOG II* 6514,714352138,10%570,27
Valentine3174,102212040,00%381,53
SU-76M4214,892601947,37%459,81
Pz.Kpfw. 38 (t)3359,005101877,78%1944,93
BT-22275,313781656,25%1490,33
Marder 38T4545,754971650,00%1592,32
Churchill III 5459,257171656,25%904,75
M3 Lee4298,363811457,14%1137,49
D23229,852291353,85%882,94
BT-74201,153451376,92%751,59
M5A1 Stuart4166,382841346,15%372,06
Vickers Medium Mk. III3190,252841241,67%568,83
AMX 40458,911911145,45%62,01
Panzerjäger I2179,181481154,55%613,09
Type 2597 Chi-Ha3197,802671040,00%603,28
Hotchkiss H35297,44226922,22%197,63
Super Hellcat 7680,63498862,50%980,17
Ikv 723261,71406785,71%815,25
AMX 38375,57267742,86%29,02
D1223,83211650,00%88,42
MS-1136,67106666,67%222,70
T-26298,50178650,00%321,00
Type 4 Ju-To7375,50376616,67%147,03
LTP 3183,17373683,33%892,41
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8956,60765580,00%1054,88
StuG IV 5250,80265560,00%531,32
Vickers Mk. E Type B2257,50259425,00%1041,72
SU-182128,25170475,00%761,02
Renault FT AC2132,00133425,00%281,20
KV-1SA 5111,75238425,00%0,00
T-50-2 6418,75258425,00%927,69
Object 268 Version V 10392,00505450,00%132,33
Tetrarch 259,00147450,00%106,85
Vickers Medium Mk. II2136,67196366,67%645,74
T1 Cunningham198,33246366,67%608,22
AT-12183,672023100,00%816,38
Wespe356,33195366,67%261,00
Pz.Sfl. IC 482,33179333,33%0,00
T1E6 2121,3322930,00%345,58
Light Mk. VIC 273,0014830,00%116,29
113 Beijing Opera 101344,0031930,00%689,54
Vickers Medium Mk. I1328,5034320,00%2478,60
Renault FT126,506620,00%3,10
Matilda49,00191250,00%96,26
M3G FT3115,50180250,00%178,69
Type 3 Ju-Nu6682,50649250,00%870,45
M24E2 Super Chaffee 651,50160250,00%117,59
M16/43 Sahariano 3153,50267250,00%199,50
Vz. 58 Medvěd 9655,5042020,00%199,18
FCM 2C 3365,00463250,00%1023,52
BT-7 artillery 3102,00280250,00%216,22
Fantôme 90,00435250,00%127,63
TKS z n.k.m. 20 mm 264,008410,00%60,13
Renault Otsu1114,003611100,00%551,96
M14/412199,002751100,00%738,69
Ikv 65 Alt II60,003771100,00%261,00
T2 Medium Tank250,008110,00%0,00
T-26G FT2306,0033510,00%1019,27
SDP 44 Burza60,003261100,00%261,00
Maus100,0032910,00%0,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C359,0019010,00%5,99
G.Pz. Mk. VI (e)2170,003401100,00%1123,14
VK 100.01 (P)81267,007941100,00%1269,04
Black Prince II 7163,0023310,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5336,0037410,00%454,40
T3E2 Medium Tank 330,006910,00%0,00
T-34 with L-11 40,0022810,00%0,00
Type 5 Ka-Ri 8171,006621100,00%261,00
Prototipo 6 8240,0021910,00%0,00
T-127 390,003911100,00%314,65
Valiant 5157,0020110,00%55,31
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,004210,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 03.10.2026
Pozicija: Obavještajac
Član od: 30.06.2021
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Novak
Član od: 10.11.2014
Otišao: 20.12.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.12.2014
Otišao: 10.04.2015
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 14.04.2015
Otišao: 18.09.2015
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 06.09.2017
Otišao: 02.12.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.09.2015
Otišao: 11.04.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.04.2016
Otišao: 16.08.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.10.2016
Otišao: 17.11.2016
Pozicija: Novak
Član od: 26.09.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.08.2014