FastEagleTwo

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 09.10.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke27481822296
Ø Razina7,679,759,648,94
Pobjede1318347,97%450,00%940,91%13144,26%
Izgubljene1391950,65%450,00%1150,00%16254,73%
Neriješeno3791,38%00,00%29,09%31,01%
Preživjele bitke575120,93%112,50%418,18%4515,20%
Uništenih tenkova196430,7130,3880,361450,49
Odnos razaranja0,900,430,440,58
Otkriveno tenkova316711,15273,38431,953031,02
Počinjena šteta951,971.189,38965,271.302,00
Bodovi zauzimanja265020,9600,0000,00180,06
Obrambeni bodovi116030,4200,0000,00730,25
Iskustvo549,16676,50624,14685,26
WN7925,30954,01579,20741,62
WN81096,27980,67691,131012,49
Ukupno
Bitke27481
Ø Razina7,67
Pobjede1318347,97%
Izgubljene1391950,65%
Neriješeno3791,38%
Preživjele bitke575120,93%
Uništenih tenkova196430,71
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova316711,15
Počinjena šteta951,97
Bodovi zauzimanja265020,96
Obrambeni bodovi116030,42
Iskustvo549,16
WN7925,30
WN81096,27
Zadnja 24 sata
Bitke8
Ø Razina9,75
Pobjede450,00%
Izgubljene450,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke112,50%
Uništenih tenkova30,38
Odnos razaranja0,43
Otkriveno tenkova273,38
Počinjena šteta1.189,38
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo676,50
WN7954,01
WN8980,67
Zadnjih 7 dana
Bitke22
Ø Razina9,64
Pobjede940,91%
Izgubljene1150,00%
Neriješeno29,09%
Preživjele bitke418,18%
Uništenih tenkova80,36
Odnos razaranja0,44
Otkriveno tenkova431,95
Počinjena šteta965,27
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo624,14
WN7579,20
WN8691,13
Zadnjih 30 dana
Bitke296
Ø Razina8,94
Pobjede13144,26%
Izgubljene16254,73%
Neriješeno31,01%
Preživjele bitke4515,20%
Uništenih tenkova1450,49
Odnos razaranja0,58
Otkriveno tenkova3031,02
Počinjena šteta1.302,00
Bodovi zauzimanja180,06
Obrambeni bodovi730,25
Iskustvo685,26
WN7741,62
WN81012,49
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke179000
Pobjede6335,20%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11061,45%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno63,35%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5329,61%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova990,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,790,000,000,00
Otkriveno tenkova1450,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.180,690,000,000,00
Bodovi zauzimanja1851,0300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1660,9300,0000,0000,00
Iskustvo464,720,000,000,00
Ukupno
Bitke179
Pobjede6335,20%
Izgubljene11061,45%
Neriješeno63,35%
Preživjele bitke5329,61%
Uništenih tenkova990,55
Odnos razaranja0,79
Otkriveno tenkova1450,81
Počinjena šteta1.180,69
Bodovi zauzimanja1851,03
Obrambeni bodovi1660,93
Iskustvo464,72
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke16000
Pobjede956,25%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene743,75%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke743,75%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova201,2500,0000,0000,00
Počinjena šteta955,380,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo509,380,000,000,00
Ukupno
Bitke16
Pobjede956,25%
Izgubljene743,75%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke743,75%
Uništenih tenkova60,38
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova201,25
Počinjena šteta955,38
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo509,38
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova31,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,500,000,000,00
Otkriveno tenkova21,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta214,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo113,500,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova31,50
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova21,00
Počinjena šteta214,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo113,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke431000
Pobjede17440,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene25158,24%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno61,39%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10023,20%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2620,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,790,000,000,00
Otkriveno tenkova4000,9300,0000,0000,00
Počinjena šteta654,610,000,000,00
Bodovi zauzimanja2640,6100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6791,5800,0000,0000,00
Iskustvo394,970,000,000,00
Ukupno
Bitke431
Pobjede17440,37%
Izgubljene25158,24%
Neriješeno61,39%
Preživjele bitke10023,20%
Uništenih tenkova2620,61
Odnos razaranja0,79
Otkriveno tenkova4000,93
Počinjena šteta654,61
Bodovi zauzimanja2640,61
Obrambeni bodovi6791,58
Iskustvo394,97
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke635000
Pobjede33652,91%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene29045,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno91,42%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke19630,87%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4120,6500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,940,000,000,00
Otkriveno tenkova7231,1400,0000,0000,00
Počinjena šteta755,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja10861,7100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi15582,4500,0000,0000,00
Iskustvo598,370,000,000,00
Ukupno
Bitke635
Pobjede33652,91%
Izgubljene29045,67%
Neriješeno91,42%
Preživjele bitke19630,87%
Uništenih tenkova4120,65
Odnos razaranja0,94
Otkriveno tenkova7231,14
Počinjena šteta755,50
Bodovi zauzimanja10861,71
Obrambeni bodovi15582,45
Iskustvo598,37
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke289000
Pobjede12543,25%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene15653,98%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno82,77%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10737,02%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2020,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,110,000,000,00
Otkriveno tenkova1830,6300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.002,990,000,000,00
Bodovi zauzimanja2640,9100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5221,8100,0000,0000,00
Iskustvo388,150,000,000,00
Ukupno
Bitke289
Pobjede12543,25%
Izgubljene15653,98%
Neriješeno82,77%
Preživjele bitke10737,02%
Uništenih tenkova2020,70
Odnos razaranja1,11
Otkriveno tenkova1830,63
Počinjena šteta1.002,99
Bodovi zauzimanja2640,91
Obrambeni bodovi5221,81
Iskustvo388,15
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova30,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta779,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo95,250,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede00,00%
Izgubljene4100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova30,75
Počinjena šteta779,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo95,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (241)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
AMX ELC bis5660,28479222757,84%2831,60
T34 81020,46620169646,46%1144,78
Type 59 8849,56664142246,77%1020,85
Jagdpanzer E 100101556,8151477644,59%998,25
T-54 first prototype 81118,4457470951,62%1540,15
Maus101193,4052055639,03%717,35
G.W. E 100101420,7548852045,19%1276,89
Jagdtiger91250,7754750142,51%942,53
Object 252U Defender 81280,0569950050,40%1391,84
Bat.-Châtillon 25 t101397,7753848743,74%1035,19
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5330,8040047752,62%801,98
AMX 50 Foch (155) 101622,6353946343,84%1076,21
121101275,9457045543,74%889,99
T-5491280,1952540447,28%1249,44
G.W. Tiger91027,1751839948,62%937,51
VK 45.02 (P) Ausf. B91083,8361738246,07%967,87
M4A1 Sherman5446,1635738151,44%1197,78
T110E5101322,5859036844,02%888,03
Ferdinand8890,7150235541,69%776,06
WZ-1209922,1656034742,36%736,84
Bat.-Châtillon Bourrasque 81044,4070833445,51%1058,42
Progetto M35 mod. 46 81190,4664129550,17%1345,23
M18 Hellcat6567,5540828551,58%969,38
VK 45.02 (P) Ausf. A8943,8958428144,48%1060,93
SU-130PM 81330,1172228051,79%1328,62
AMX 50 12091291,6846127949,10%1146,24
AMX 50 10081274,0168327447,81%1448,16
M46 Patton9849,5257726946,84%637,29
G.W. Panther7884,3450726649,25%1124,18
WZ-1328366,8149925744,36%426,04
M10391308,2669823148,92%1209,27
AMX 50 Foch9863,5348323038,70%486,71
Hummel6648,0442822846,49%953,47
113101184,3955722646,46%790,72
Bat.-Châtillon 25 t AP91091,3759822348,88%1001,92
SU-14-281326,2855121643,98%1525,39
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81260,0975921649,07%1505,60
AMX 50 B101551,2754321151,66%1150,62
Grille5481,9137119952,26%1059,36
KV-26865,3556219051,58%1600,34
Tiger (P)7636,3855918251,10%742,57
S-517971,5955518043,89%1221,91
IS-7101561,5576117948,04%1177,40
KV-48855,9761417541,71%711,14
AMX 13 909633,7155417341,62%789,73
WZ-111 model 1-491356,5872917149,12%1238,14
T3281131,4175917155,56%1418,16
VK 30.01 (P)6353,2742716648,80%455,39
M48A5 Patton101180,1049316140,37%698,70
E 25 7829,5862416153,42%1222,77
T3091621,8877416049,38%1326,75
AMX AC mle. 467633,9545915946,54%730,51
Jagdpanther7799,2345215847,47%1123,54
53TP Markowskiego81161,6762115342,48%1150,37
Object 261101102,0351415246,05%783,83
WZ-1317249,3548415045,33%287,19
Object 140101530,9660514251,41%1288,29
ISU-152K 81249,8160613639,71%1117,08
M26 Pershing8895,4766413348,12%1060,28
T297787,6360712753,54%928,42
T-100 LT10608,2771012646,83%536,89
Jagdpanzer IV6492,8944012549,60%834,63
Object 43091638,5381212046,67%1456,48
BZ-176 81227,6479912049,17%1126,41
AMX 12 t6367,7952611754,70%894,33
Škoda T 40 6655,8540911741,03%1131,05
SDP wz 66 Grom 81124,8366011541,74%956,65
AMX AC mle. 488785,8151311445,61%709,69
1108821,7855411252,68%868,15
KV-15361,7835211244,64%565,42
Panhard AML Lynx 6x68629,4050411148,65%1008,40
M3 Lee4157,3317810648,11%380,44
Tiger II81132,3764810046,00%1241,05
ARL V396452,803839643,75%640,06
T25/27802,255919548,42%1155,64
T207786,376199351,61%1178,04
T26E4 SuperPershing 8901,276219143,96%990,95
FV4005 Stage II101460,475898740,23%854,57
IS-27837,165898641,86%1077,71
59-166184,164028543,53%264,61
FV4004 Conway91665,167088548,24%1409,53
IS-38906,955827945,57%823,86
T1 Cunningham1117,373317852,56%674,36
M66553,735217851,28%790,10
M4A3E2 Sherman Jumbo6472,445397755,84%917,30
Object 25791127,617397549,33%931,65
60TP Lewandowskiego101529,055027439,19%918,57
T675287,603277047,14%460,94
T28 Prototype8964,155096842,65%819,72
Dicker Max 6988,056746552,31%1961,00
Tiger I7858,645896445,31%1000,50
Bisonte C45 81160,816896451,56%1208,77
Type 586451,355006352,38%838,91
Wespe3165,222266046,67%455,72
BT-7 artillery 3223,002756043,33%647,89
AMX 13 10510785,516645944,07%677,34
M374166,102195850,00%431,25
M4A3E8 Fury 6716,416865860,34%1639,82
Type 64 6368,795175651,79%779,28
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4139,272675545,45%266,08
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4176,832205453,70%327,77
T14 5595,345985347,17%1225,44
Type 62 7529,455935347,17%1069,70
ST-I91531,947475339,62%1218,40
StuG III Ausf. G5327,533335143,14%600,37
FCM 36 Pak 40 3385,514445160,78%1237,99
Pz.Kpfw. III Ausf. J496,821935135,29%1,37
T-50-2 6569,005405046,00%1693,81
ShPTK-TVP 100 81312,706945046,00%1278,84
Caliban 81123,858084854,17%1297,20
Object 4168795,455104746,81%788,44
AMX 50 Foch B101223,445884544,44%674,43
Charioteer81284,776744452,27%1345,63
VK 16.02 Leopard5188,654334348,84%449,66
T-1506477,674404341,86%606,11
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4529,356484362,79%1711,10
122 TM 81078,526934250,00%1086,09
T56 GMC3178,241534151,22%461,44
Marder II3217,661874156,10%609,90
Bat.-Châtillon 12 t8457,983754037,50%549,15
AMX 13 105 AM mle. 505421,672733633,33%712,12
AMX 13 F3 AM6705,834973647,22%1044,29
Pz.Kpfw. II Luchs4143,832533534,29%287,91
TVP VTU Koncept81168,716183438,24%1298,68
BDR G1 B5529,295363455,88%1119,72
IS-4101893,679593363,64%1564,51
T-284253,413673259,38%798,63
Pz.Kpfw. III Ausf. E392,101383053,33%150,96
T110E4101801,306523036,67%959,83
Hotchkiss EBR7494,284152944,83%898,21
M2 Medium Tank3136,431842857,14%421,74
Pz.Kpfw. VII101906,577242860,71%1587,15
VK 100.01 (P)81070,797882857,14%1180,44
25TP KSUST II5406,813602748,15%853,82
SU-85B4172,072572762,96%385,84
Challenger71163,447302759,26%1672,10
Škoda T 509979,426512646,15%707,47
T6 Medium4457,522882560,00%1204,97
M8A14340,794322458,33%932,82
Konštrukta T-34/10071140,577982369,57%1926,96
Panhard EBR 10510415,965552339,13%195,16
BT-2242,59942236,36%0,00
ARL 446984,187252263,64%2163,42
M7 Priest3248,452702240,91%506,68
Matilda IV 5444,684552272,73%1209,00
IS71462,959322161,90%2679,27
S35 CA5460,484322157,14%1050,46
Type T-345284,953522060,00%725,70
T1 HMC2147,321571936,84%704,81
Pz.Kpfw. 38 (t)3216,213431957,89%798,03
Cobra 91155,057361947,37%888,41
KV-856507,724281850,00%772,37
Leichttraktor161,721661827,78%33,09
M24E2 Super Chaffee 6375,833921844,44%890,65
O-I6847,356841770,59%1475,14
SU-76M4165,882611752,94%340,70
Object 430U101777,247871747,06%1363,83
Ram II 5490,534571747,06%1327,46
KV-5 8774,005791735,29%561,97
T-345179,941771643,75%238,13
T-46373,251411650,00%127,76
M5A1 Stuart4170,634601662,50%578,03
Churchill III 5551,887811656,25%1168,31
SU-54476,733621546,67%1093,72
T-29 3381,803841546,67%1277,92
SU-263242,792671471,43%749,20
Valentine AT4121,151381353,85%197,81
Panhard AMD 178B6253,463161330,77%456,62
Panhard EBR 909425,854931330,77%308,67
AMBT 81168,696411346,15%1008,18
TOG II* 6309,852601346,15%294,11
Pz.Kpfw. II2145,752011225,00%423,75
Renault UE 573147,832331250,00%320,37
M4A2E4 Sherman 5213,172521258,33%536,50
40TP Habicha6664,184191145,45%1142,84
IS-6 8960,096891154,55%994,87
Somua SAu 404142,642301145,45%172,88
T-448428,503581040,00%265,75
T3 HMC2155,801531050,00%559,63
212A91116,507551080,00%1043,21
Cromwell B 6614,706041060,00%1038,28
T26E5 81331,708121050,00%1455,60
StuG IV 5332,003271070,00%816,31
Super Hellcat 7963,105221060,00%1452,99
VK 36.01 (H)6445,63376837,50%460,20
M5 Stuart4206,25401850,00%474,10
VK 168.01 Mauerbrecher 81033,63531837,50%1008,90
T 55A 91699,88669837,50%1225,96
Crusader6325,14563785,71%901,42
T-262100,71140742,86%303,00
AT-1255,29132728,57%3,10
SU-100Y 6805,29649771,43%1365,17
Panzerjäger I2140,50153650,00%412,14
Pz.Kpfw. II Ausf. G344,50155633,33%0,00
LTTB8211,00206633,33%69,61
Valentine II 4114,00165650,00%206,44
Covenanter5339,00336520,00%937,24
LT-432 8534,2018250,00%579,38
Valiant 5682,80503560,00%1447,09
MS-1184,00174475,00%450,22
Lorraine 39L AM3248,25213425,00%621,55
T2 Medium Tank2214,75259450,00%1304,12
Alecto4190,75296475,00%538,82
T-116 3116,75198425,00%213,52
MKA 2273,00417475,00%1226,69
Strv fm/21171,3311130,00%140,39
TKS z n.k.m. 20 mm 2181,33305333,33%787,59
Škoda T 245808,67663366,67%2416,40
Renault NC-31150,33136333,33%3,00
45TP Habicha7843,00548333,33%849,86
AMX 38355,00124333,33%0,00
Universal Carrier 2-pdr256,33153366,67%222,70
MTLS-1G14 368,00143366,67%258,87
Somua SM 81477,33579366,67%1562,45
Vickers Medium Mk. I1115,509620,00%432,14
M2 Light2144,502732100,00%596,38
Type 97 Te-Ke 2416,006842100,00%2562,98
T-54 ltwt.91302,0011602100,00%2431,23
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6195,00415250,00%303,43
KV-1 shielded 5523,00593250,00%891,90
Object 283 9934,5033320,00%675,27
Pz.Sfl. IC 4375,004092100,00%1064,41
Heavy Tank No. VI 61405,009112100,00%2305,31
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5332,5016520,00%515,93
Kolohousenka191,003610,00%190,95
Pz.Kpfw. 35 (t)2227,006691100,00%1416,55
Renault FT 75 BS2128,0012710,00%545,25
Hotchkiss H3520,0001100,00%261,00
Škoda T 256215,004461100,00%364,06
A-205491,005731100,00%2055,17
Sexton II30,001410,00%0,00
Panzerwagen 39 342,002281100,00%261,00
M4 Improved 516,005610,00%0,00
Object 752 90,006010,00%0,00
AM 39 Gendron-Somua 2413,006001100,00%1570,45
M22 Locust 3660,0045410,00%2868,13
T-127 3232,006071100,00%956,61
LTP 399,009010,00%181,36
T78 6223,004351100,00%283,18
43 M. Toldi III 3124,0016210,00%324,88
Brennos 8639,007101100,00%619,52

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 09.10.2026
Pozicija: Novak
Član od: 18.07.2026
Otišao: 16.09.2026
Pozicija: Pričuva
Član od: 08.07.2026
Otišao: 14.07.2026
Pozicija: Pričuva
Član od: 15.05.2026
Otišao: 07.06.2026
Pozicija: Novak
Član od: 01.08.2015
Otišao: 12.08.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.02.2019
Otišao: 26.02.2021
Pozicija: Pričuva
Član od: 31.01.2023
Otišao: 15.06.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.12.2015
Otišao: 15.02.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.04.2016
Otišao: 30.01.2019
Pozicija: Novak
Član od: 05.01.2022
Otišao: 05.01.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.09.2014
Otišao: 01.01.2015
Pozicija: Novak
Član od: 27.02.2021
Otišao: 29.12.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.09.2015
Otišao: 26.11.2015
Pozicija: Novak
Član od: 27.02.2021
Otišao: 29.12.2021
Pozicija: Novak
Član od: 01.08.2015
Otišao: 12.08.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.09.2014
Otišao: 01.01.2015
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 28.01.2014