FabiHeadshot

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 30.01.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke88760025
Ø Razina8,120,000,007,84
Pobjede462852,14%00,00%00,00%1560,00%
Izgubljene412546,47%00,00%00,00%1040,00%
Neriješeno1231,39%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke186821,05%00,00%00,00%936,00%
Uništenih tenkova81500,9200,0000,00401,60
Odnos razaranja1,160,000,002,50
Otkriveno tenkova137951,5500,0000,00321,28
Počinjena šteta1.417,600,000,002.032,36
Bodovi zauzimanja30860,3500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi19770,2200,0000,0000,00
Iskustvo764,370,000,001.031,92
WN71254,780,000,001889,78
WN81773,420,000,003314,35
Ukupno
Bitke8876
Ø Razina8,12
Pobjede462852,14%
Izgubljene412546,47%
Neriješeno1231,39%
Preživjele bitke186821,05%
Uništenih tenkova81500,92
Odnos razaranja1,16
Otkriveno tenkova137951,55
Počinjena šteta1.417,60
Bodovi zauzimanja30860,35
Obrambeni bodovi19770,22
Iskustvo764,37
WN71254,78
WN81773,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke25
Ø Razina7,84
Pobjede1560,00%
Izgubljene1040,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke936,00%
Uništenih tenkova401,60
Odnos razaranja2,50
Otkriveno tenkova321,28
Počinjena šteta2.032,36
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.031,92
WN71889,78
WN83314,35
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke36000
Pobjede1850,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1644,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno25,56%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1233,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova180,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova802,2200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.053,920,000,000,00
Bodovi zauzimanja1012,8100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi280,7800,0000,0000,00
Iskustvo713,140,000,000,00
Ukupno
Bitke36
Pobjede1850,00%
Izgubljene1644,44%
Neriješeno25,56%
Preživjele bitke1233,33%
Uništenih tenkova180,50
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova802,22
Počinjena šteta1.053,92
Bodovi zauzimanja1012,81
Obrambeni bodovi280,78
Iskustvo713,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke267000
Pobjede14253,18%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12546,82%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9134,08%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1800,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,020,000,000,00
Otkriveno tenkova2961,1100,0000,0000,00
Počinjena šteta866,820,000,000,00
Bodovi zauzimanja2280,8500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13875,1900,0000,0000,00
Iskustvo659,660,000,000,00
Ukupno
Bitke267
Pobjede14253,18%
Izgubljene12546,82%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke9134,08%
Uništenih tenkova1800,67
Odnos razaranja1,02
Otkriveno tenkova2961,11
Počinjena šteta866,82
Bodovi zauzimanja2280,85
Obrambeni bodovi13875,19
Iskustvo659,66
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3576000
Pobjede179950,31%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene169047,26%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno872,43%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke116732,63%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova26020,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,080,000,000,00
Otkriveno tenkova41371,1600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.404,430,000,000,00
Bodovi zauzimanja44521,2400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi128063,5800,0000,0000,00
Iskustvo752,670,000,000,00
Ukupno
Bitke3576
Pobjede179950,31%
Izgubljene169047,26%
Neriješeno872,43%
Preživjele bitke116732,63%
Uništenih tenkova26020,73
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova41371,16
Počinjena šteta1.404,43
Bodovi zauzimanja44521,24
Obrambeni bodovi128063,58
Iskustvo752,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke270000
Pobjede12144,81%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14854,81%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,37%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6925,56%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1640,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,820,000,000,00
Otkriveno tenkova2580,9600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.703,630,000,000,00
Bodovi zauzimanja1480,5500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1570,5800,0000,0000,00
Iskustvo747,330,000,000,00
Ukupno
Bitke270
Pobjede12144,81%
Izgubljene14854,81%
Neriješeno10,37%
Preživjele bitke6925,56%
Uništenih tenkova1640,61
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova2580,96
Počinjena šteta1.703,63
Bodovi zauzimanja1480,55
Obrambeni bodovi1570,58
Iskustvo747,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (255)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Leopard Prototyp A92042,0089035356,37%2227,41
Spähpanzer Ru 2519887,0264132245,03%1275,15
Bat.-Châtillon Bourrasque 81599,0791131650,63%2090,89
HWK 128882,1270329752,53%1660,63
Strv S1 81075,9357827447,81%1030,68
Leopard 1102122,4877820953,11%1764,78
T-34-3 81117,9755717549,14%1509,11
Rheinmetall Panzerwagen101081,0465016844,64%1140,51
TVP T 50/51101895,7470616046,25%1549,11
Progetto M35 mod. 46 81751,5593615757,96%2295,60
Spähpanzer SP I C7777,4373115558,06%1842,25
Super Conqueror102391,2093115160,26%2061,96
Panhard EBR 10510994,3469514651,37%1117,22
Vz. 68 Squall 8865,2586213560,74%1874,62
E 7592259,36102613262,12%2437,05
Vz. 55102691,2591313055,38%2218,88
Object 277102090,5279712948,06%1733,31
IS7786,6257812852,34%1066,40
Löwe 81237,2182512654,76%1467,60
Type 64 6961,8083812258,20%2813,00
leKpz M 41 90 mm GF 8782,1259911347,79%1480,58
Hotchkiss EBR7873,5473910657,55%2190,91
IS-7102375,0495210059,00%2035,06
M2 Medium Tank3739,385659756,70%3867,14
Ares 90103051,4010189560,00%2978,02
Panhard AML Lynx 6x68713,296819349,46%1370,28
Panhard AMD 178B6609,626409160,44%2126,04
Kampfpanzer 07 RH 81516,469099058,89%2326,78
M53/M5591277,647208754,02%1290,04
Panhard EBR 9091107,098008257,32%1955,64
T2 Light Tank 2487,257508160,49%2776,31
FV4005 Stage II101784,776107440,54%1251,17
T-34-856913,467347251,39%2099,21
FV4202 8980,695767140,85%1151,96
Char Futur 4 91797,148547156,34%1733,43
Ares 8592245,429576746,27%2459,37
Škoda T 56 81663,728686750,75%1536,23
T-34-85M 61065,558246555,38%1949,45
SU-130PM 81734,188256256,45%1866,00
T2071451,378856048,33%2351,90
Object 140102110,009065863,79%1868,90
Maus102079,918325648,21%1547,25
Object 252U 81828,299555655,36%2115,36
T110E5102521,099735450,00%2166,30
Škoda T 256774,576645360,38%1602,17
LTG71121,319275263,46%2846,80
T-62A101602,766984946,94%1284,36
Object 777 Version II 92349,5610214856,25%2514,67
Lansen C 81811,949564854,17%2568,51
Projet Louis 91876,8811344860,42%3838,54
60TP Lewandowskiego102188,607824755,32%1697,82
STB-1102080,497324742,55%1604,68
Ares 7581653,559554753,19%2062,40
IS-38930,896644647,83%935,04
FV230 Canopener102352,858644643,48%1630,83
IS-2-II81411,468444650,00%1729,04
T54E192308,4110284461,36%2568,07
K-91-PT 91847,278444447,73%1866,62
IS-3-II92247,799814351,16%2412,64
Lorraine 40 t 81499,308084348,84%1787,35
UDES 1692254,3110364261,90%2693,21
IS-6 81013,315854261,90%1232,97
Object 261101806,077914156,10%1608,73
AMX ELC bis5294,463964143,90%868,23
KV-15517,455344047,50%1048,48
ShPTK-TVP 100 81497,857544042,50%1523,56
AMX 13 57 7837,038134047,50%1597,74
AE Phase I 91822,498453946,15%1616,37
T92 HMC101420,426923855,26%1157,27
FV227 Conceiver81364,118253847,37%1546,20
ELC EVEN 90 8750,926423836,84%1386,40
Tiger I71957,0310263745,95%3068,75
Charioteer Nomad 81880,748663554,29%2188,14
AMX 13 9091181,006923444,12%1625,47
Cobra 91942,919373455,88%1853,78
King Tiger (Captured) 71222,009013467,65%1966,71
P.44 Pantera8719,155983348,48%756,53
UDES 14 Alt 581934,619313348,48%2992,89
CS-52 LIS 81427,368163351,52%1719,25
T-437810,477143256,25%1394,17
Strv 103B102636,749463164,52%2064,02
Controcarro 3 Minotauro102458,298873154,84%1932,15
Škoda T 5091651,707763043,33%1563,44
Vz. 44-171469,728502948,28%2128,83
VK 28.016394,243152944,83%1061,53
Type 5781867,7510212853,57%2391,61
ISU-152K 81276,217462860,71%1360,52
SDP 57 Gowika71438,007982755,56%2010,15
T-1091118,567052751,85%958,59
Leo71440,549262653,85%2674,72
M40/M4381267,967422650,00%1363,94
AMX 12 t6496,084812437,50%1302,11
AMX 13 7571245,839252365,22%3124,29
T-54 first prototype 8625,835342352,17%668,80
WZ-111 Qilin 102650,528732352,17%2144,92
Bat.-Châtillon 12 t8824,776772240,91%1390,97
TS-5 81536,687522250,00%1465,17
AMX 404216,142352142,86%683,01
Vz. 64 Blesk8753,576682142,86%1068,94
T-549704,676092147,62%501,43
M5A1 Stuart4236,503172040,00%631,95
Caernarvon81042,757292045,00%928,88
T-448635,706562055,00%792,57
Type 5861051,058492050,00%2417,29
M4A3E8 Sherman61094,477671952,63%2489,31
M2 Light2205,893711947,37%800,75
Ikv 723112,212021952,63%194,55
Pz.Kpfw. II Luchs4154,533651947,37%394,59
T57 Heavy102447,538421947,37%1878,47
T-80490,842681947,37%134,33
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3935,3710231973,68%3164,79
UDES 15/16102594,678751855,56%2167,37
Pz.Kpfw. I Ausf. C3269,284791855,56%1458,34
GSOR the TANK 91496,007451850,00%1496,44
Type 3 Ju-Nu61382,189611764,71%2644,03
Konštrukta T-34/1007509,565791656,25%710,19
M18 Hellcat61097,507391650,00%2183,40
T110E3102195,138381656,25%1662,90
113 Beijing Opera 101694,196351637,50%1038,47
T803112556,389741643,75%1724,56
Coccodrillo 102500,9310001560,00%2271,78
T110E4101992,078481573,33%1429,51
T26E4 SuperPershing 81045,806411533,33%1249,26
Achilles6629,533851533,33%794,27
KJPZ TIII Jäger 91638,077611546,67%1270,33
Object 703 Version II 81354,738121546,67%1385,45
EMIL 1951 81510,936851526,67%1418,28
121B 102006,338451566,67%1631,21
Pz.Kpfw. 38 (t)3110,071951450,00%228,14
Type 6892181,079761457,14%2232,46
T-703136,932661450,00%349,71
Kunze Panzer 91667,579271478,57%1647,68
TVP VTU Koncept8601,314201330,77%493,80
KV-856251,625201376,92%388,67
TNH 105/10008698,545801338,46%535,72
TBT 92384,9210361361,54%2519,80
VK 75.01 (K) 81729,159571338,46%2264,57
Somua SM 81573,007271323,08%1618,19
T-345255,754191266,67%654,64
Kranvagn101529,086611241,67%909,58
Sav m/434181,332151241,67%271,64
Bat.-Châtillon 25 t101536,505891233,33%921,77
M26 Pershing82099,6711681275,00%3022,15
BZ-72-1 102363,928231250,00%1975,52
AMX M4 mle. 49 Liberté 81057,088181250,00%1262,91
122 TM 81875,4211401275,00%2431,15
CS-63101735,827381154,55%1172,09
KV-26751,735851154,55%1231,68
LT-432 8448,007151163,64%815,44
Caernarvon Action X 81072,916241127,27%994,74
Miel 82302,5511081145,45%3582,53
WZ-111 model 6 82352,8212971172,73%2887,59
Churchill I5569,704801050,00%1119,01
M415701,705351060,00%1415,33
KV-371006,507391050,00%1335,08
Caliban 81116,507961050,00%1387,36
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6459,703391020,00%552,86
WZ-120-1G FT 81990,9010211060,00%2644,61
M3 Stuart3248,67405944,44%1025,68
Pz.Kpfw. VII101682,78612933,33%901,32
FV4025 Contriver112032,11695922,22%1040,49
TS-54 81759,111129955,56%2435,50
14TP4464,13344837,50%1581,32
T82 HMC4256,38255837,50%692,65
Hummel6594,29513757,14%837,75
Chi-Ni260,29166742,86%44,99
Lorraine 39L AM3132,29205757,14%359,78
SDP 44 Burza61257,00944771,43%2800,57
Renault UE 57354,5756714,29%0,00
BZ-5871745,14846728,57%2881,00
BZT-70 102899,57988757,14%1749,10
IS-M8395,43415757,14%326,43
FV229 Contender92484,86896742,86%2536,67
T-29 3210,43360771,43%817,05
SDP wz 66 Grom 81780,86758728,57%1848,59
STA-2 81817,29904742,86%2398,72
Heavy Tank No. VI 6940,868857100,00%1861,12
Turtle Mk. I 81003,00619742,86%809,30
BZ-75102782,5012596100,00%2510,15
Waffenträger auf E 100101792,17659650,00%1087,02
ST-II101333,67632633,33%801,91
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6268,83455650,00%487,06
Kpz. Erich Konzept I 91779,50627616,67%1439,48
Vickers MBT Mk. 3 101564,00417616,67%957,75
Matilda LVT 4810,67725650,00%1854,61
Type 63 81435,1711806100,00%1614,02
M661859,801135540,00%3208,18
ST vz. 394284,0018350,00%628,74
O-I61145,60506520,00%1662,67
T25/271486,80756540,00%2148,76
M446858,20415520,00%1448,22
KV-122 71390,00747540,00%1993,63
Stridsyxa 82001,20817520,00%2167,94
T95/FV4201 Chieftain 102391,80895540,00%1244,87
M54 Renegade 81731,20750540,00%1546,01
Rheinmetall Skorpion 81037,00496520,00%720,41
Renault FT 75 BS2127,50214450,00%628,71
Matilda4962,00749475,00%3625,37
Type 2597 Chi-Ha378,00125425,00%11,37
VK 16.02 Leopard5254,00162425,00%615,81
Mitsu 10851285,50953475,00%3221,51
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5493,50406425,00%1034,01
Tiger-Maus 92043,2512714100,00%2058,55
ASTRON Rex 105 mm 8729,75460425,00%433,31
Object 452K 102790,50992450,00%2390,08
T26E3 Eagle 7 7974,25894450,00%1297,25
Vickers Medium Mk. II20,0093366,67%239,18
Škoda T 245350,33332366,67%889,09
Churchill VII6708,3342130,00%970,34
T2 Medium Tank2103,67165333,33%271,99
LTTB8379,00430333,33%424,44
AMX 13 (FL 11) 5348,00381333,33%942,33
leKpz M 41 90 mm 8851,33497333,33%1075,19
SPHT 93089,33983333,33%2687,92
Vickers Medium Mk. I1238,50276250,00%1273,43
Renault FT169,502852100,00%405,03
Pz.Kpfw. 35 (t)296,50148250,00%317,52
P.435222,0013920,00%278,18
Leichttraktor1234,0020620,00%1287,07
Type T-345450,00380250,00%1176,04
VK 30.01 (P)6857,009262100,00%1356,62
AT 25151,50300250,00%163,20
Type 4 Ju-To7771,008742100,00%970,53
M8A141003,007982100,00%3716,66
FV3046412,506532100,00%719,28
Pz.Kpfw. I245,003292100,00%264,10
Somua S353217,50258250,00%478,33
T6982001,5079820,00%2150,17
AMX 105 AM mle. 474173,0010720,00%314,89
Black Prince II 71952,501086250,00%2507,49
Jade Coil 81529,50761250,00%1399,03
ST-66 81029,50770250,00%937,74
AMBT 81126,5010392100,00%1211,85
T77 8173,00362250,00%137,13
Strv m/42-57 Alt A.2 6638,5025920,00%789,56
Bofors Tornvagn 8829,50588250,00%645,41
AMX ELC 901 61066,5034020,00%2693,55
Strv m/40L375,0012910,00%0,00
BT-7443,002881100,00%261,00
Type 97 Chi-Ha389,003441100,00%295,00
Vickers Medium Mk. III3169,008610,00%388,74
M3 Lee498,0016510,00%63,78
MS-1130,004710,00%0,00
AT-1248,003310,00%0,00
T3 HMC20,005610,00%0,00
M10 Wolverine50,001501100,00%261,00
E 10010563,0015310,00%100,00
Windhund 81263,0032010,00%897,81
Convert. Medium Tank T3 3426,0033910,00%1039,80
M-IV-Y 81372,009481100,00%1595,24
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8629,006261100,00%816,44
Pz.Kpfw. II Ausf. D 255,0015510,00%0,00
Super Hellcat 71018,0035110,00%1075,60
Udarniy 8403,0040710,00%79,02
Fantôme 92245,0063510,00%2335,06

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 30.01.2026
Pozicija: Novak
Član od: 01.09.2025
Otišao: 30.01.2026
Pozicija: Novak
Član od: 27.07.2025
Otišao: 31.08.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.10.2024
Otišao: 25.07.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.10.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.11.2021
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 02.08.2024
Otišao: 01.10.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.08.2023
Otišao: 01.08.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.01.2022
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 15.06.2020
Otišao: 26.06.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.04.2020
Otišao: 12.04.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.10.2021
Otišao: 11.11.2021
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 13.04.2020
Otišao: 14.06.2020
Pozicija: Novak
Član od: 04.04.2020
Otišao: 04.04.2020
Pozicija: Novak
Član od: 27.06.2020
Otišao: 22.09.2020
Pozicija: Novak
Član od: 15.05.2018
Otišao: 26.05.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 13.06.2018
Otišao: 02.10.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 12.03.2018
Otišao: 13.05.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 19.09.2017
Otišao: 02.01.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 09.01.2018
Otišao: 10.03.2018
Pozicija: Novak
Član od: 01.02.2017
Otišao: 22.08.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 20.07.2016
Otišao: 20.09.2016
Pozicija: Pričuva
Član od: 03.02.2015
Otišao: 17.06.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.11.2014
Otišao: 01.02.2015
Pozicija: Novak
Član od: 07.09.2014
Otišao: 15.11.2014