Fa5ian

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 09.09.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2518313106210
Ø Razina8,008,469,359,97
Pobjede1311052,06%753,85%5551,89%10047,62%
Izgubljene1177546,76%646,15%5047,17%10951,90%
Neriješeno2981,18%00,00%10,94%10,48%
Preživjele bitke747029,66%430,77%2725,47%5023,81%
Uništenih tenkova224950,89131,001161,091960,93
Odnos razaranja1,271,441,471,23
Otkriveno tenkova289481,15272,081941,833441,64
Počinjena šteta1.372,331.608,082.039,692.031,36
Bodovi zauzimanja265441,0500,0010,0110,00
Obrambeni bodovi154040,6100,00620,58770,37
Iskustvo628,65919,15911,10871,51
WN71226,631388,671454,351187,24
WN81679,172270,042422,571992,66
Ukupno
Bitke25183
Ø Razina8,00
Pobjede1311052,06%
Izgubljene1177546,76%
Neriješeno2981,18%
Preživjele bitke747029,66%
Uništenih tenkova224950,89
Odnos razaranja1,27
Otkriveno tenkova289481,15
Počinjena šteta1.372,33
Bodovi zauzimanja265441,05
Obrambeni bodovi154040,61
Iskustvo628,65
WN71226,63
WN81679,17
Zadnja 24 sata
Bitke13
Ø Razina8,46
Pobjede753,85%
Izgubljene646,15%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke430,77%
Uništenih tenkova131,00
Odnos razaranja1,44
Otkriveno tenkova272,08
Počinjena šteta1.608,08
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo919,15
WN71388,67
WN82270,04
Zadnjih 7 dana
Bitke106
Ø Razina9,35
Pobjede5551,89%
Izgubljene5047,17%
Neriješeno10,94%
Preživjele bitke2725,47%
Uništenih tenkova1161,09
Odnos razaranja1,47
Otkriveno tenkova1941,83
Počinjena šteta2.039,69
Bodovi zauzimanja10,01
Obrambeni bodovi620,58
Iskustvo911,10
WN71454,35
WN82422,57
Zadnjih 30 dana
Bitke210
Ø Razina9,97
Pobjede10047,62%
Izgubljene10951,90%
Neriješeno10,48%
Preživjele bitke5023,81%
Uništenih tenkova1960,93
Odnos razaranja1,23
Otkriveno tenkova3441,64
Počinjena šteta2.031,36
Bodovi zauzimanja10,00
Obrambeni bodovi770,37
Iskustvo871,51
WN71187,24
WN81992,66
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke12000
Pobjede433,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene866,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke325,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,9200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,220,000,000,00
Otkriveno tenkova181,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.099,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo405,920,000,000,00
Ukupno
Bitke12
Pobjede433,33%
Izgubljene866,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke325,00%
Uništenih tenkova110,92
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova181,50
Počinjena šteta1.099,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo405,92
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke21000
Pobjede1257,14%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene942,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke942,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova190,9000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,580,000,000,00
Otkriveno tenkova160,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta735,570,000,000,00
Bodovi zauzimanja311,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi823,9000,0000,0000,00
Iskustvo408,290,000,000,00
Ukupno
Bitke21
Pobjede1257,14%
Izgubljene942,86%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke942,86%
Uništenih tenkova190,90
Odnos razaranja1,58
Otkriveno tenkova160,76
Počinjena šteta735,57
Bodovi zauzimanja311,48
Obrambeni bodovi823,90
Iskustvo408,29
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke142000
Pobjede8157,04%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6042,25%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,70%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5135,92%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova880,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,970,000,000,00
Otkriveno tenkova1080,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta835,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja710,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1531,0800,0000,0000,00
Iskustvo503,450,000,000,00
Ukupno
Bitke142
Pobjede8157,04%
Izgubljene6042,25%
Neriješeno10,70%
Preživjele bitke5135,92%
Uništenih tenkova880,62
Odnos razaranja0,97
Otkriveno tenkova1080,76
Počinjena šteta835,50
Bodovi zauzimanja710,50
Obrambeni bodovi1531,08
Iskustvo503,45
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1371000
Pobjede72352,74%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene64046,68%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno80,58%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke58542,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11890,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,510,000,000,00
Otkriveno tenkova17011,2400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.256,840,000,000,00
Bodovi zauzimanja21231,5500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi77175,6300,0000,0000,00
Iskustvo599,180,000,000,00
Ukupno
Bitke1371
Pobjede72352,74%
Izgubljene64046,68%
Neriješeno80,58%
Preživjele bitke58542,67%
Uništenih tenkova11890,87
Odnos razaranja1,51
Otkriveno tenkova17011,24
Počinjena šteta1.256,84
Bodovi zauzimanja21231,55
Obrambeni bodovi77175,63
Iskustvo599,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke560000
Pobjede30253,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene25345,18%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno50,89%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke20837,14%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4650,8300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,320,000,000,00
Otkriveno tenkova7871,4100,0000,0000,00
Počinjena šteta893,140,000,000,00
Bodovi zauzimanja10341,8500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13752,4600,0000,0000,00
Iskustvo450,780,000,000,00
Ukupno
Bitke560
Pobjede30253,93%
Izgubljene25345,18%
Neriješeno50,89%
Preživjele bitke20837,14%
Uništenih tenkova4650,83
Odnos razaranja1,32
Otkriveno tenkova7871,41
Počinjena šteta893,14
Bodovi zauzimanja10341,85
Obrambeni bodovi13752,46
Iskustvo450,78
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (200)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M10391780,41703142753,47%1950,53
Leopard 1102175,62659131451,90%1895,05
Rheinmetall Skorpion G 81819,77840119252,35%2109,62
Leopard Prototyp A91373,1055187350,52%1304,33
G.W. Panther7988,5348081453,56%1312,57
T4991136,9766980453,98%1762,94
T3281280,9462573755,36%1613,48
T110E5102134,4763060349,75%1792,48
Type 64 6630,0256358354,20%1833,96
AMX 13 9091023,2165554652,56%1686,47
M66905,8450048757,08%1660,76
Indien-Panzer81012,0657148553,40%1367,14
VK 45.02 (P) Ausf. A81142,4355648248,96%1308,25
T34 81432,2664147051,28%1751,28
VK 30.01 (P)6521,1736444546,74%792,47
Jagdtiger91854,1560644154,42%1746,63
Bat.-Châtillon 25 t AP91743,3656437855,29%1933,25
Tiger (P)7864,9157937352,01%1149,31
Progetto M40 mod. 65102183,0971635551,55%1721,54
T2971225,2255933153,47%1707,77
FV4202 81133,4560732950,76%1506,13
Ferdinand81380,8657732650,61%1600,46
AMX Chasseur de chars 81340,7760127255,15%2067,38
Char Futur 4 92023,7688025451,97%1952,57
SU-1527998,6046025248,41%1417,84
Jagdpanzer E 90 92293,0495624458,61%2162,24
M41 Walker Bulldog8952,5959823357,08%1969,04
IS-381557,1958922653,10%1919,58
T1 Heavy5576,2443222155,20%1284,42
T54E191571,4053122145,25%1343,12
Škoda T 56 81995,5188921955,25%2062,61
Bat.-Châtillon 25 t102179,6968821354,93%2019,87
VK 30.01 (D)6444,7036721351,64%786,56
IS-7102438,2983720945,93%1906,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5304,4927120149,75%734,81
VK 30.02 (D)7647,2145219848,99%941,78
leKpz Borkenkäfer111829,8685619247,40%1963,89
EMIL 1951 82008,56101119255,73%2481,60
SU-1006872,2445919051,05%1747,40
Prototipo Standard B91421,7953418043,89%1151,50
E 25 7936,5162117557,71%1438,65
CS-63102106,2178317045,29%1612,82
Object 25791659,0766217050,00%1601,08
AMX 13 757572,5753415948,43%1137,05
UDES 15/16102325,3485515450,65%1880,23
Leopard 120 Verbessert112448,2082414849,32%1886,10
T1 Cunningham1165,1931614757,14%1141,20
Vz. 64 Blesk8731,7474814761,22%1331,31
LPT-67 Šelma91426,6884214753,06%2227,41
Hummel6584,3838414452,78%824,56
Pz.Kpfw. III/IV5305,0727014349,65%784,83
AMX 12 t6494,6044914356,64%1459,87
VK 45.02 (P) Ausf. B91271,4358113951,08%1174,02
T57 Heavy102026,1969313448,51%1494,46
Type 71102527,8987712444,35%1901,25
P.44 Pantera81056,3445612241,80%1169,24
Tiger I71514,7079812160,33%2379,75
IS71280,5463711256,25%2067,25
Škoda T 5091959,1979911241,96%1873,13
STA-18957,1246310845,37%1070,13
Pz.Kpfw. III Ausf. J4132,9618710547,62%164,51
Rheinmetall Panzerwagen101605,5387410457,69%1991,31
Object 277101953,0670110435,58%1418,97
Ares 8592163,7594710450,96%2157,35
Object 590 91959,2594710356,31%1913,84
T376583,435079547,37%1866,80
Grille5447,912499141,76%914,18
CAV mod. 71112204,437908942,70%1439,09
Type 6891929,728478944,94%1596,71
AE Phase I 91711,848118949,44%1564,42
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4247,722108757,47%597,88
Sentinelle 92194,919698659,30%2154,54
AMX 13 105101681,788118550,59%2073,88
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4143,672048446,43%314,38
CS-67 Szakal112273,378198345,78%1589,94
KV-856917,555038052,50%1751,51
Panhard AML Lynx 6x681078,638488061,25%2224,51
Škoda T 256901,305947951,90%1836,72
Ares 7581708,109957951,90%2393,15
Spähpanzer Ru 25191072,338287855,13%1769,78
Pz.Kpfw. T 25 5347,233907844,87%836,13
M24 Chaffee5342,043897452,70%1270,42
Type 5781465,588347152,11%1581,02
Škoda T 1771059,468887057,14%2750,84
UDES 1691634,308336750,75%1650,41
P.43 ter7998,946806656,06%1652,75
SU-855564,234966558,46%1426,75
Pz.Kpfw. VII102346,208036446,88%1758,67
M415546,423066241,94%745,72
T803112474,539436251,61%1626,47
UDES 14 Alt 581204,727046145,90%1422,72
ELC EVEN 90 81079,3510046060,00%2653,85
Jagdpanzer E 100101801,107405955,93%1242,64
Kunze Panzer 91911,149315862,07%2115,67
M26 Pershing81426,517875745,61%1918,74
Hotchkiss EBR7540,966515658,93%1244,39
TVP T 50/51101949,797605349,06%1560,34
Pz.Kpfw. 38 (t)3102,151605349,06%189,39
Sturmpanzer II4177,431945343,40%370,60
HWK 1281161,479775364,15%2526,96
Buryan 92019,969105253,85%1551,14
M4A1 Sherman5469,102974938,78%1081,50
G.W. Tiger (P)8912,203674955,10%964,83
KR-1112930,5210064650,00%2023,85
Konštrukta T-34/10071050,206904557,78%1720,67
T2071279,958024141,46%1857,95
TVP VTU Koncept81160,306184040,00%1456,15
Type 4 Ju-To71271,748263951,28%1706,17
KV-1S6465,554903857,89%858,64
AMX M4 mle. 5192059,658893745,95%1720,25
M3 Lee4192,062823565,71%693,14
E 7592135,209213551,43%1996,18
Marder II3203,561723444,12%482,95
FV230 Canopener102723,889923351,52%2064,16
Pz.Kpfw. III Ausf. E3109,661613246,88%162,60
AMX ELC bis5155,663113250,00%345,44
Leo7830,716453151,61%1282,34
A-436866,557313164,52%1853,66
VK 100.01 (P)81505,038283145,16%1850,61
M5 Stuart4105,412482962,07%227,61
Pz.Kpfw. 35 (t)272,781672759,26%278,27
Vz. 71 Tesák101359,628792661,54%1732,11
T-1091594,928082544,00%1402,21
Type 3 Chi-Nu5382,672732441,67%865,14
T-284259,252832450,00%733,65
VK 16.02 Leopard5741,217712475,00%3225,05
Semovente M415567,883922437,50%1010,85
XM551 Sheridan101897,548742458,33%2314,77
KV-15523,433392339,13%905,24
SDP 58 Kilana81544,558882259,09%1878,21
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3165,502072250,00%248,46
AMX 404177,952382142,86%475,98
Pz.Kpfw. II276,801932050,00%151,80
Tiger II81595,958422050,00%1791,76
Panhard AMD 178B6435,534111973,68%1148,65
Type 3 Ju-Nu61186,617761850,00%1847,23
SU-100M17546,223841850,00%570,19
M2 Medium Tank377,001521752,94%136,12
M8A14361,382651656,25%882,09
Mäuschen92364,317571631,25%1801,01
ARL 4461024,876811546,67%1788,02
Panzerjäger I2111,071011526,67%192,74
ISU-1528753,204361560,00%693,39
StuG III Ausf. G5179,791751435,71%128,48
SMV CC-5671430,299171471,43%2445,39
Sturmpanzer I Bison3159,771521346,15%416,47
Pz.Kpfw. 5582324,9213201376,92%2610,15
Semovente M43 Bassotto6973,427011250,00%1772,13
Maus101858,928161250,00%1275,77
SDP wz 66 Grom 81767,508231241,67%1817,57
LTP 3218,922351241,67%1010,49
StuG IV 5312,332831250,00%674,51
Strv 746917,007521163,64%2134,50
P.43 bis61019,186571181,82%2545,77
SU-85B4371,093701145,45%886,90
VK 28.016749,369451181,82%2847,42
T7 Combat Car 216,912901154,55%153,82
Spähpanzer SP I C71550,4012291080,00%4508,35
Type 1 Chi-He492,67260966,67%254,38
T3 HMC2201,33355966,67%943,69
A-4471084,33726944,44%1857,63
M3 Stuart3178,63214850,00%532,13
ST vz. 394356,50345850,00%984,31
Nashorn6956,63426825,00%1319,68
Black Prince II 71096,13870862,50%1351,08
Leichttraktor141,00111714,29%0,00
SDP 44 Burza61135,57809771,43%2232,97
BZT-70 102992,861062771,43%2110,83
Schwertwal 102466,43779728,57%1627,32
P26/404441,17271650,00%1164,67
SU-76M4165,17163650,00%294,46
Windhund 81140,00634666,67%1167,34
Type 4 Chi-To6400,60313540,00%461,05
Type 97 Chi-Ha3320,60273540,00%1143,04
T2 Medium Tank291,40161580,00%471,48
SDP 57 Gowika71733,20943560,00%2915,46
ERAC 105 Proto 91699,4055850,00%2933,68
TS-54 81332,40881560,00%1392,53
AMX M4 mle. 4572161,751063450,00%3642,56
Pz.Kpfw. I Ausf. C3346,50302450,00%1749,62
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5552,00648450,00%1157,95
T28 Concept 7975,75857475,00%1320,90
Chaffee Camouflaged 5421,25398425,00%863,95
M4A3E8 Sherman6374,33474366,67%757,39
AT-12125,33211366,67%512,60
Vz. 60S Dravec 102553,33778333,33%1545,74
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6588,67539333,33%1476,19
Light Mk. VIC 2107,33120333,33%319,30
BT-7 artillery 3204,003623100,00%750,25
Nergal 81434,33716333,33%1321,44
T-3451174,0010162100,00%4730,70
Type 5 Chi-Ri7874,00372250,00%1185,04
Pz.Kpfw. I277,002632100,00%330,73
AMX 65 t8173,0024820,00%0,00
Renault Otsu1141,005031100,00%696,35
Škoda T 2450,003591100,00%261,00
P.435216,0011010,00%263,05
T-463350,004571100,00%2104,19
K-91-PT 91903,0012421100,00%1986,36
Pz.Kpfw. II Ausf. D 244,007010,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 09.09.2025
Pozicija: Intendant
Član od: 07.07.2016
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 15.06.2014
Otišao: 05.07.2016
Pozicija: Novak
Član od: 02.06.2014