Estremos

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 30.09.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke14252037
Ø Razina8,500,0011,0010,43
Pobjede708249,69%00,00%266,67%571,43%
Izgubljene701949,25%00,00%133,33%228,57%
Neriješeno1511,06%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke409928,76%00,00%00,00%342,86%
Uništenih tenkova109650,7700,0031,0071,00
Odnos razaranja1,080,001,001,75
Otkriveno tenkova139820,9800,0020,6740,57
Počinjena šteta1.359,360,001.680,331.798,29
Bodovi zauzimanja72120,5100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi50940,3600,0000,0000,00
Iskustvo598,420,00996,001.003,00
WN71025,760,001103,511180,81
WN81349,270,00932,863329,67
Ukupno
Bitke14252
Ø Razina8,50
Pobjede708249,69%
Izgubljene701949,25%
Neriješeno1511,06%
Preživjele bitke409928,76%
Uništenih tenkova109650,77
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova139820,98
Počinjena šteta1.359,36
Bodovi zauzimanja72120,51
Obrambeni bodovi50940,36
Iskustvo598,42
WN71025,76
WN81349,27
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke3
Ø Razina11,00
Pobjede266,67%
Izgubljene133,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova31,00
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova20,67
Počinjena šteta1.680,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo996,00
WN71103,51
WN8932,86
Zadnjih 30 dana
Bitke7
Ø Razina10,43
Pobjede571,43%
Izgubljene228,57%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke342,86%
Uništenih tenkova71,00
Odnos razaranja1,75
Otkriveno tenkova40,57
Počinjena šteta1.798,29
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.003,00
WN71180,81
WN83329,67
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke230000
Pobjede12253,04%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10344,78%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno52,17%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7733,48%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1500,6500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,980,000,000,00
Otkriveno tenkova1050,4600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.427,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja4431,9300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2771,2000,0000,0000,00
Iskustvo724,020,000,000,00
Ukupno
Bitke230
Pobjede12253,04%
Izgubljene10344,78%
Neriješeno52,17%
Preživjele bitke7733,48%
Uništenih tenkova1500,65
Odnos razaranja0,98
Otkriveno tenkova1050,46
Počinjena šteta1.427,60
Bodovi zauzimanja4431,93
Obrambeni bodovi2771,20
Iskustvo724,02
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke21000
Pobjede838,10%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1361,90%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke942,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova150,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,250,000,000,00
Otkriveno tenkova100,4800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.153,050,000,000,00
Bodovi zauzimanja472,2400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi211,0000,0000,0000,00
Iskustvo426,620,000,000,00
Ukupno
Bitke21
Pobjede838,10%
Izgubljene1361,90%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke942,86%
Uništenih tenkova150,71
Odnos razaranja1,25
Otkriveno tenkova100,48
Počinjena šteta1.153,05
Bodovi zauzimanja472,24
Obrambeni bodovi211,00
Iskustvo426,62
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke57000
Pobjede3357,89%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2442,11%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2340,35%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova510,8900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,500,000,000,00
Otkriveno tenkova340,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.105,540,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3325,8200,0000,0000,00
Iskustvo686,610,000,000,00
Ukupno
Bitke57
Pobjede3357,89%
Izgubljene2442,11%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2340,35%
Uništenih tenkova510,89
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova340,60
Počinjena šteta1.105,54
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi3325,82
Iskustvo686,61
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1417000
Pobjede71550,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene67147,35%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno312,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke51436,27%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10220,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,130,000,000,00
Otkriveno tenkova10560,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.312,580,000,000,00
Bodovi zauzimanja15441,0900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi17271,2200,0000,0000,00
Iskustvo572,170,000,000,00
Ukupno
Bitke1417
Pobjede71550,46%
Izgubljene67147,35%
Neriješeno312,19%
Preživjele bitke51436,27%
Uništenih tenkova10220,72
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova10560,75
Počinjena šteta1.312,58
Bodovi zauzimanja15441,09
Obrambeni bodovi17271,22
Iskustvo572,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke713000
Pobjede36851,61%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene34147,83%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno40,56%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke25235,34%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5230,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,130,000,000,00
Otkriveno tenkova5220,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.616,890,000,000,00
Bodovi zauzimanja8951,2600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8581,2000,0000,0000,00
Iskustvo676,800,000,000,00
Ukupno
Bitke713
Pobjede36851,61%
Izgubljene34147,83%
Neriješeno40,56%
Preživjele bitke25235,34%
Uništenih tenkova5230,73
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova5220,73
Počinjena šteta1.616,89
Bodovi zauzimanja8951,26
Obrambeni bodovi8581,20
Iskustvo676,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (137)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
IS-7101959,97619184147,85%1607,77
AMX Chasseur de chars 8859,6857894249,47%1023,78
Panhard EBR 105101307,9467481752,02%1612,45
T-1091208,8160053243,80%1000,03
121B 102015,6966449350,51%1696,74
KV-37565,7834946746,25%522,73
AMX 50 10081290,4055342451,65%1421,68
Object 430U101977,8968442153,68%1746,29
IS-38941,7160640247,76%924,06
Object 705A102066,1170139150,64%1708,11
Object 268 Version 4101968,3167236354,82%1487,89
Bat.-Châtillon 25 t101711,8759836042,50%1321,06
Object 277102095,1961735552,39%1801,00
Rheinmetall Skorpion G 81449,2469030251,66%1484,13
T-5491422,9875724950,20%1419,22
IS7772,7139822849,12%916,70
T-4481061,4973021451,40%1435,07
Vz. 55102067,4367220754,59%1532,56
SU-130PM 81407,8267920445,10%1290,89
T-34-85M 6672,3155920457,35%1110,47
IS-3A 81580,6689418860,11%1843,34
AMX 12 t6480,7540816855,95%1413,18
T-1506375,5132616349,08%441,92
BZ-79112530,4584815843,04%1438,23
AMX 50 12091595,7968215650,00%1403,17
KV-856498,2032215554,19%710,31
Object 703 Version II 81366,8278515251,32%1393,02
Super Conqueror101889,9058814445,14%1255,72
KV-15282,6231614349,65%418,64
Object 140101842,9354714346,15%1577,89
LT-432 81011,0677814252,82%1971,48
Progetto M35 mod. 46 81596,5279813850,00%1847,92
KV-48590,2835213142,75%425,40
Object 43091948,8692212458,87%2189,80
AMX 13 757579,8037711941,18%1069,91
KR-1112185,2085411139,64%1307,66
AMX M4 mle. 457639,1138111037,27%549,06
FV215b (183) 101603,1266210446,15%1052,59
Cruiser Mk. II2286,462839857,14%1576,35
Bat.-Châtillon 12 t8893,716779647,92%1647,72
Strv 103-091750,086819554,74%1574,59
Bat.-Châtillon 25 t AP91435,877348748,28%1396,90
KV-1S6319,442738751,72%415,22
Conqueror Gun Carriage101148,204688446,43%865,06
T-437814,566638055,00%1288,73
TNH T Vz. 5191855,558687852,56%1678,99
AMX ELC bis5218,363037841,03%478,36
Vickers Medium Mk. I1170,752487560,00%969,86
XM57 81617,167677341,10%1277,82
T-28441,661956749,25%89,53
Conqueror91907,808476654,55%1690,71
SU-10181529,888646058,33%2020,31
BZ-75101584,117125343,40%882,37
T-62A101722,405115352,83%1406,14
FV230 Canopener102351,606525350,94%1885,12
AMX 50 B101788,526334847,92%1270,97
T-34-856517,985294736,17%815,36
ARL 446668,565374542,22%1056,24
Strv 103B101886,726573951,28%1153,69
IS-M8576,564443953,85%504,25
SU-76G FT4193,531653842,11%191,74
Object 26392164,4610073565,71%2390,15
E 75 TS 81402,887993348,48%1690,39
T-345336,245002968,97%961,46
Crusader 5.5-in. SP7561,905302951,72%656,26
Caernarvon81711,439042853,57%2246,40
LT vz. 38353,541572669,23%262,22
FV3046332,722712536,00%291,97
Tiger-Maus 91779,839582462,50%1533,25
SARL 424165,242512152,38%398,49
FV38059956,506212050,00%751,78
UDES 038790,894171963,16%792,35
M3G FT3190,841691957,89%507,48
Black Prince7928,337861872,22%1312,32
T2881208,227661855,56%1178,59
T-463134,652481752,94%455,74
M10 RBFM 5619,765261752,94%1384,60
Churchill I5368,944151650,00%638,86
M5A1 Stuart4369,884471662,50%1337,38
Matilda4203,933201553,33%407,92
AMX 404228,673461546,67%707,25
SU-1006480,533921540,00%538,74
Škoda T 256934,216181442,86%1881,24
Churchill VII6724,796331457,14%1300,35
A-20591,421871266,67%282,55
T-29 3156,831681225,00%308,60
Super Hellcat 7714,004191216,67%740,86
Pz.Kpfw. II251,731211145,45%45,13
MTLS-1G14 3262,732751154,55%1108,86
105 leFH18B2 5502,204421070,00%981,43
Renault G15120,202631040,00%48,07
M2 Light2206,89242955,56%807,86
T-26G FT2112,11118922,22%150,36
SU-855636,50507875,00%1470,67
T-26296,50168825,00%232,88
Type T-345325,75385862,50%802,66
SU-76M4387,38272837,50%880,59
Somua S353132,13196837,50%124,08
M22101,86308757,14%378,58
BT-22138,14163757,14%581,23
Vz. 44-171277,71904771,43%1641,51
AMX 38352,00377785,71%263,21
Bishop560,29168742,86%34,61
FCM 36277,86215771,43%349,48
Vickers Medium Mk. III3170,20199540,00%404,02
Panzerjäger I247,2095520,00%0,00
Tetrarch 2138,40171540,00%446,40
IS-5 (Object 730) 81269,60755560,00%1610,28
Renault NC-31146,256040,00%0,52
Hotchkiss H352102,00219475,00%480,54
Stuart I-IV360,25183450,00%82,06
M2 Medium Tank3128,25132450,00%297,68
Panhard AMD 178B6100,75302450,00%115,39
Valentine II 4236,5020040,00%575,46
Somua SM 8951,25455425,00%591,67
Renault FT1141,33170333,33%624,66
Renault FT 75 BS2109,33142366,67%644,03
Leichttraktor188,33140333,33%185,70
Type 2597 Chi-Ha3288,33303366,67%1061,42
GSOR the TANK 91912,33817366,67%1851,42
LT vz. 35280,00159250,00%212,88
Strv m/382284,502482100,00%1412,02
Strv m/40L3262,5012220,00%639,56
Sav m/434236,50122250,00%500,06
MS-110,0045250,00%78,28
Pz.Kpfw. III Ausf. E353,006120,00%0,00
T2 Medium Tank240,503020,00%0,00
Strv fm/211299,0017810,00%1999,04
Vickers Medium Mk. II278,005110,00%113,45
BT-74273,003051100,00%1047,50
ST vz. 3940,009510,00%0,00
Cruiser Mk. I1147,003571100,00%821,06
Pz.Sfl. IC 4416,0015610,00%920,69
L-60 2105,009510,00%294,65
KV-220-2 5320,004741100,00%546,19
Pz.Kpfw. T 25 5923,009211100,00%3017,25
M4A1 Revalorisé 8751,0030310,00%527,18

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 30.09.2025
Pozicija: Novak
Član od: 28.02.2025
Otišao: 08.03.2025
Pozicija: Novak
Član od: 05.06.2022
Otišao: 06.06.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.12.2020
Otišao: 01.03.2021
Pozicija: Pričuva
Član od: 23.03.2021
Otišao: 06.06.2021
Pozicija: Pričuva
Član od: 12.05.2020
Otišao: 05.06.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.04.2020
Otišao: 11.05.2020
Pozicija: Pričuva
Član od: 09.06.2022
Otišao: 23.08.2022
Pozicija: Novak
Član od: 22.07.2021
Otišao: 30.07.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.06.2020
Otišao: 10.07.2020
Pozicija: Novak
Član od: 03.12.2020
Otišao: 15.12.2020
Pozicija: Novak
Član od: 07.03.2021
Otišao: 22.03.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.12.2019
Otišao: 23.12.2019
Pozicija: Novak
Član od: 24.12.2019
Otišao: 24.12.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 25.12.2019
Otišao: 12.01.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.12.2019
Otišao: 17.12.2019
Pozicija: Pričuva
Član od: 02.06.2019
Otišao: 12.11.2019
Pozicija: Pričuva
Član od: 06.04.2019
Otišao: 22.05.2019
Pozicija: Novak
Član od: 09.01.2019
Otišao: 20.02.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.12.2018
Otišao: 06.01.2019
Pozicija: Novak
Član od: 30.10.2018
Otišao: 08.12.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 23.08.2018
Otišao: 29.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 15.06.2018
Otišao: 05.07.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 19.02.2018
Otišao: 13.06.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 16.01.2018
Otišao: 17.02.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.12.2017
Otišao: 12.01.2018
Pozicija: Novak
Član od: 07.12.2017
Otišao: 12.12.2017
Pozicija: Novak
Član od: 11.10.2017
Otišao: 29.10.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 16.09.2017
Otišao: 08.10.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.07.2017
Otišao: 14.09.2017
Pozicija: Novak
Član od: 13.07.2017
Otišao: 27.07.2017