Ergophob

clanlogo
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 03.11.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke76600020148
Ø Razina8,790,0010,009,77
Pobjede4770462,28%00,00%1155,00%7953,38%
Izgubljene2756335,98%00,00%945,00%6543,92%
Neriješeno13331,74%00,00%00,00%42,70%
Preživjele bitke3274642,75%00,00%1050,00%6342,57%
Uništenih tenkova1078921,4100,00231,151581,07
Odnos razaranja2,460,002,301,86
Otkriveno tenkova989261,2900,00100,501410,95
Počinjena šteta2.093,990,002.306,002.293,28
Bodovi zauzimanja1447831,8900,00814,052891,95
Obrambeni bodovi759560,9900,0000,001080,73
Iskustvo884,770,00819,90867,20
WN71789,540,001287,261382,52
WN82714,600,002342,922444,57
Ukupno
Bitke76600
Ø Razina8,79
Pobjede4770462,28%
Izgubljene2756335,98%
Neriješeno13331,74%
Preživjele bitke3274642,75%
Uništenih tenkova1078921,41
Odnos razaranja2,46
Otkriveno tenkova989261,29
Počinjena šteta2.093,99
Bodovi zauzimanja1447831,89
Obrambeni bodovi759560,99
Iskustvo884,77
WN71789,54
WN82714,60
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke20
Ø Razina10,00
Pobjede1155,00%
Izgubljene945,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1050,00%
Uništenih tenkova231,15
Odnos razaranja2,30
Otkriveno tenkova100,50
Počinjena šteta2.306,00
Bodovi zauzimanja814,05
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo819,90
WN71287,26
WN82342,92
Zadnjih 30 dana
Bitke148
Ø Razina9,77
Pobjede7953,38%
Izgubljene6543,92%
Neriješeno42,70%
Preživjele bitke6342,57%
Uništenih tenkova1581,07
Odnos razaranja1,86
Otkriveno tenkova1410,95
Počinjena šteta2.293,28
Bodovi zauzimanja2891,95
Obrambeni bodovi1080,73
Iskustvo867,20
WN71382,52
WN82444,57
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke562000
Pobjede41573,84%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11620,64%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno315,52%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke31255,52%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4640,8300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,860,000,000,00
Otkriveno tenkova4320,7700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.854,190,000,000,00
Bodovi zauzimanja8421,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4290,7600,0000,0000,00
Iskustvo941,680,000,000,00
Ukupno
Bitke562
Pobjede41573,84%
Izgubljene11620,64%
Neriješeno315,52%
Preživjele bitke31255,52%
Uništenih tenkova4640,83
Odnos razaranja1,86
Otkriveno tenkova4320,77
Počinjena šteta1.854,19
Bodovi zauzimanja8421,50
Obrambeni bodovi4290,76
Iskustvo941,68
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke164000
Pobjede11670,73%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4326,22%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno53,05%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8551,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1450,8800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,840,000,000,00
Otkriveno tenkova1280,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.206,480,000,000,00
Bodovi zauzimanja2601,5900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1480,9000,0000,0000,00
Iskustvo843,610,000,000,00
Ukupno
Bitke164
Pobjede11670,73%
Izgubljene4326,22%
Neriješeno53,05%
Preživjele bitke8551,83%
Uništenih tenkova1450,88
Odnos razaranja1,84
Otkriveno tenkova1280,78
Počinjena šteta1.206,48
Bodovi zauzimanja2601,59
Obrambeni bodovi1480,90
Iskustvo843,61
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke53000
Pobjede4075,47%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1222,64%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,89%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3056,60%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova480,9100,0000,0000,00
Odnos razaranja2,090,000,000,00
Otkriveno tenkova761,4300,0000,0000,00
Počinjena šteta524,570,000,000,00
Bodovi zauzimanja390,7400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi510,9600,0000,0000,00
Iskustvo622,660,000,000,00
Ukupno
Bitke53
Pobjede4075,47%
Izgubljene1222,64%
Neriješeno11,89%
Preživjele bitke3056,60%
Uništenih tenkova480,91
Odnos razaranja2,09
Otkriveno tenkova761,43
Počinjena šteta524,57
Bodovi zauzimanja390,74
Obrambeni bodovi510,96
Iskustvo622,66
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4995000
Pobjede401680,40%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene91318,28%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno661,32%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke288357,72%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova48300,9700,0000,0000,00
Odnos razaranja2,290,000,000,00
Otkriveno tenkova32540,6500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.870,280,000,000,00
Bodovi zauzimanja51651,0300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi45420,9100,0000,0000,00
Iskustvo999,970,000,000,00
Ukupno
Bitke4995
Pobjede401680,40%
Izgubljene91318,28%
Neriješeno661,32%
Preživjele bitke288357,72%
Uništenih tenkova48300,97
Odnos razaranja2,29
Otkriveno tenkova32540,65
Počinjena šteta1.870,28
Bodovi zauzimanja51651,03
Obrambeni bodovi45420,91
Iskustvo999,97
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke908000
Pobjede67173,90%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene23125,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno60,66%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke55561,12%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9361,0300,0000,0000,00
Odnos razaranja2,650,000,000,00
Otkriveno tenkova9941,0900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.396,980,000,000,00
Bodovi zauzimanja15431,7000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi35213,8800,0000,0000,00
Iskustvo969,980,000,000,00
Ukupno
Bitke908
Pobjede67173,90%
Izgubljene23125,44%
Neriješeno60,66%
Preživjele bitke55561,12%
Uništenih tenkova9361,03
Odnos razaranja2,65
Otkriveno tenkova9941,09
Počinjena šteta1.396,98
Bodovi zauzimanja15431,70
Obrambeni bodovi35213,88
Iskustvo969,98
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke893000
Pobjede55161,70%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene33937,96%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno30,34%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke38743,34%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6850,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,350,000,000,00
Otkriveno tenkova9891,1100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.549,310,000,000,00
Bodovi zauzimanja11171,2500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi25462,8500,0000,0000,00
Iskustvo825,190,000,000,00
Ukupno
Bitke893
Pobjede55161,70%
Izgubljene33937,96%
Neriješeno30,34%
Preživjele bitke38743,34%
Uništenih tenkova6850,77
Odnos razaranja1,35
Otkriveno tenkova9891,11
Počinjena šteta1.549,31
Bodovi zauzimanja11171,25
Obrambeni bodovi25462,85
Iskustvo825,19
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke114000
Pobjede6153,51%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5346,49%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4438,60%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova820,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,170,000,000,00
Otkriveno tenkova740,6500,0000,0000,00
Počinjena šteta2.066,880,000,000,00
Bodovi zauzimanja1130,9900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi490,4300,0000,0000,00
Iskustvo696,530,000,000,00
Ukupno
Bitke114
Pobjede6153,51%
Izgubljene5346,49%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke4438,60%
Uništenih tenkova820,72
Odnos razaranja1,17
Otkriveno tenkova740,65
Počinjena šteta2.066,88
Bodovi zauzimanja1130,99
Obrambeni bodovi490,43
Iskustvo696,53
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (433)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Object 140102743,84997411570,33%3292,57
T110E5102374,34986401373,93%2339,85
Type 5 Ka-Ri 82319,011043333661,75%2871,49
Bat.-Châtillon 25 t102725,601034307970,09%3300,75
Centurion Action X102622,80931226762,68%2703,59
Grille 15102911,86843211760,23%2929,41
Type 59 81582,08996170764,56%2836,03
T57 Heavy103067,16985125967,83%3177,37
Object 261102021,95785104164,36%2488,35
IS-7101781,34791101763,23%1733,80
M48A5 Patton102529,8791192863,58%2717,05
Object 268102528,0198590878,74%2198,08
TVP T 50/51103301,96105589968,97%4020,38
WZ-111 model 1-492467,9795889266,03%3070,84
DBV-152 103269,3688182857,00%2818,15
Strv 103B102652,9375280658,19%2413,26
STB-1102564,9196179862,03%2695,61
T-5491604,0190478561,02%2135,48
E 25 71444,4094175265,56%2759,24
T-62A102383,2495273969,96%2600,95
FV215b (183) 102971,6393063569,13%3014,40
T-1091887,7974861552,85%2303,42
IS-381512,1981960355,56%2231,84
Tiger II81674,6385757256,29%2732,99
SU-14-281691,1864456654,59%2605,72
FV215b 102497,8498056671,91%2552,90
M10392315,4290856460,11%3166,07
Strv S1 81702,6780055758,35%1988,23
Vickers MBT Mk. 3 102782,7191950758,38%2701,00
Leopard 1102619,0086146656,01%2807,51
212A91997,2069746454,74%2700,02
ELC EVEN 90 8864,9592146256,93%2087,89
M46 Patton92204,1494945759,74%3085,40
Object 263102869,0567545167,41%2803,69
M40/M4381981,2270344057,27%3125,52
Maus102055,4378643259,72%1982,36
Mars 82154,34108142160,81%2999,23
Object 907 102875,17107241073,90%3052,21
AMX 13 9091405,8489340859,56%2902,08
Object 70492369,7482040162,59%2658,40
ISU-15281603,0969238256,81%2207,25
G.W. E 100102068,6373637561,87%2394,17
Lorraine 155 mle. 5182162,3776737454,55%3746,44
VK 45.02 (P) Ausf. B91801,4577335950,42%2175,80
E 100102326,6488135167,52%2312,47
Leopard Prototyp A91939,1990235058,57%2421,81
AMX 50 12092725,4698634365,60%3932,21
G.W. Tiger91940,6771434157,77%2635,15
Forest Spirit 81985,1197233962,83%2518,75
E 5091969,7887733557,61%2461,95
T110E4102602,6691633273,19%2439,51
E 50 Ausf. M102422,7489332964,74%2477,48
Tiger I71137,7076632759,63%1890,11
T-44-100 Igrovoy 81945,07114632669,63%3468,84
Ferdinand81733,8571032352,32%2426,74
Jagdtiger92195,9774731655,70%2359,56
AMX 50 Foch (155) 103123,5295131468,47%3293,26
T2881715,1272930854,55%2372,89
G.W. Panther71918,7874130855,84%3461,69
Bat.-Châtillon Bourrasque 81968,80104030456,91%2755,05
Object 430 Version II92033,55106729668,92%2930,43
Turtle Mk. I 82209,36118429560,00%2964,07
Type 6192356,48103829160,82%3112,75
ShPTK-TVP 100 82066,15102329157,73%2999,40
XM69 Hacker113482,62104128953,98%3049,71
T-448751,3665427753,07%1027,73
AS-XX 40 t112960,3493427652,54%2623,16
SU-122-5492030,0465827361,17%2418,39
E 7592194,9688726761,42%2958,79
AMX 50 Foch92482,2799526465,53%2777,03
T3281776,9197526365,40%3014,22
Conqueror92287,7692626366,16%2882,29
Tortoise92434,16103125870,93%2638,22
AMX 30 B102775,3496725070,00%3162,98
AMX 50 B102338,3588024966,27%2319,99
Centurion Mk. 7/192031,5687624856,05%2559,00
AMX 50 10081874,7594524264,46%2986,54
Type 4 Heavy92071,9788624156,85%2319,77
Vz. 55102845,5994823956,49%2510,15
IS7876,7265123849,16%1311,89
M26 Pershing81074,3576123859,66%1655,74
Bat.-Châtillon 25 t AP91750,0087823459,83%2393,24
T3092251,6280123261,64%2514,93
T2971230,3783022963,76%2056,50
T54E192296,8396822866,67%2828,05
T-34-856344,7643622344,39%446,86
SU-263591,9738722358,74%2130,09
SU-1527959,9658822260,36%1665,48
Waffenträger auf Pz. IV92515,2294422266,22%2775,15
Lorraine 155 mle. 5071584,0071822059,09%2789,04
K-91102682,0994721955,25%2564,48
M1271688,5267121848,62%3083,67
Bat.-Châtillon 155 58101914,1787321273,11%2269,60
AMX AC mle. 4881625,4573921152,61%2215,62
Indien-Panzer81743,3794421161,14%3090,52
Manticore101258,2383320655,34%1666,55
Panhard EBR 105101082,6981920454,41%1392,08
SU-861161,0361520254,95%2188,18
T6982093,91102219461,86%3848,66
Caernarvon81787,0991118954,50%2812,22
T-22 medium 103171,71117618780,21%4049,81
M4151238,9466418658,60%2984,97
MT-256309,2270018665,59%997,05
Škoda T 2561222,1290718558,92%3027,67
Strv 103-092177,7794418466,30%2470,62
AMX 30 1er prototype92385,64104418468,48%3200,41
T-54 ltwt.91787,55101918261,54%3583,94
T9592028,0272318150,83%1818,44
FV4004 Conway92380,6992317957,54%2828,34
AT 1581909,4898817660,23%2859,69
T2 Light Tank 295,2640417659,66%366,85
Panther II81517,8786117564,57%2901,01
KV-15406,1245717446,55%719,58
Emil II92272,6594217363,58%2671,51
T92 HMC101816,2767817260,47%2136,58
M60 102663,9090016158,39%2674,41
FCM 50 t 81838,55101915961,01%3028,24
Centurion Mk. I81623,7295815865,82%2802,20
T-437515,2454015748,41%740,31
ARL 446845,0464515348,37%1530,93
Jagdpanther71136,4769815265,79%1917,06
Type 5 Heavy102249,6586514962,42%1896,82
Ho-Ri 3102852,0786914959,06%2312,73
Black Prince71465,4891214460,42%2664,66
Controcarro 3 Minotauro102528,7086014351,05%1949,14
T25 AT71303,4975514369,93%2518,97
T71 DA7813,4085514269,01%2146,77
Hummel61475,3966614059,29%3428,04
TVP VTU Koncept81540,2294013464,18%2517,13
Škoda T 5092318,66100213461,94%2913,70
SU-54614,6638313451,49%1746,77
T207851,6876313263,64%1504,51
AMX M4 mle. 4571174,7677613159,54%1739,87
Progetto M40 mod. 65102604,6595613062,31%2833,36
Concept No. 5102477,8288813060,00%2451,11
SU-1006773,5360012859,38%1539,44
Tetrarch 2282,2942512862,50%1818,33
Controcarro 1 Mk. 292345,4297112552,00%2438,39
IS-4102273,3190312464,52%2028,15
Charioteer81884,8191012255,74%2496,56
UDES 0381923,6596412060,00%2806,64
AE Phase I 92318,01111912072,50%2516,46
KV-481763,3797711971,43%2740,82
Object 41681634,37100111961,34%2841,77
Rheinmetall Panzerwagen101737,5180811947,90%2208,02
Rhm.-Borsig Waffenträger82071,3187011855,93%2559,91
Panther71087,6883011764,96%2268,45
CS-5992003,8294411753,85%2312,37
T-345213,1838311644,83%373,04
WZ-12092094,96105511670,69%2763,01
P.44 Pantera81630,4579611142,34%2308,80
Emil I81820,08105210870,37%2671,33
UDES 1691992,4094310859,26%2346,66
CS-52 LIS 82182,38103210850,00%3440,72
T-1506272,6037910643,40%223,42
T-505154,6738810542,86%309,24
O-Ho81829,5095910455,77%2898,34
M24 Chaffee5723,8281710457,69%3200,42
Jagdpanzer IV6826,5357510356,31%1857,91
leKpz Borkenkäfer112023,4091210248,04%2562,86
Churchill VII61159,7180910157,43%2771,01
Leopard 120 Verbessert112828,2985610149,50%2417,77
Panhard AML Lynx 6x68829,937739961,62%1859,23
Lorraine 40 t 81933,799379951,52%2573,14
CS-5381254,587789752,58%1863,73
Panhard EBR 9091114,528899758,76%1924,19
Jagdpanzer E 100102591,857179350,54%2275,78
M36 Jackson6904,976099160,44%1858,04
AMX M4 mle. 5192111,729249047,78%2049,96
T-34-281584,089778965,17%2811,11
Type 6892225,969878951,69%2362,23
SU-10181624,678078944,94%2430,55
Konštrukta T-34/10071550,1610058871,59%3264,32
M4A3E8 Sherman6648,066578756,32%1368,18
AT 771457,309388667,44%2285,91
50TP Tyszkiewicza91939,008928555,29%2056,02
T-100 LT101731,098768565,88%2708,54
AMX AC mle. 4671255,376908457,14%2155,94
TNH 105/100081301,767888348,19%1613,58
Spähpanzer Ru 25191200,998708354,22%2311,54
Matilda Black Prince 5736,806048360,24%2143,21
AMX 13 757830,767618252,44%1956,26
WZ-111G FT92534,009098150,62%2404,99
SMV CC-6781779,689848062,50%2499,35
SDP 60 Gonkiewicza92090,888678050,00%2031,59
Ho-Ri 192376,199298061,25%2279,17
VK 36.01 (H)6402,764677937,97%425,47
FV4005 Stage II102242,637587962,03%2061,01
T803113007,089807946,84%2274,74
BZ-5871222,698217846,15%1808,35
Hirschkäfer112950,148347852,56%2232,92
M-VI-Y91885,618377744,16%2060,66
M-III-Y81484,538647652,63%1795,91
Progetto C50 mod. 6691998,499287556,00%2175,97
Type 5861011,168927561,33%1745,78
Comet71403,489587558,67%2901,60
Prototipo Standard B92143,979307454,05%2441,17
Type 5 Chi-Ri71434,499777369,86%3234,99
BT-2299,061807159,15%407,38
Leo71366,6810027164,79%3258,04
113102436,739087161,97%2593,32
Ho-Ri 281726,378867152,11%2286,91
IS-271452,869407070,00%2637,47
O-Ni71855,8911047070,00%3173,06
A-4471372,249657070,00%2951,41
T-34-171238,589446960,87%2567,21
TNH T Vz. 5191967,819016955,07%2090,34
SDP 58 Kilana81621,978296957,97%1901,52
Challenger71294,308776969,57%2487,34
BT-7437,561676648,48%89,82
STA-181763,4511016669,70%3495,45
WZ-111-1G FT81618,527566643,94%1915,77
BZ-6892194,659726659,09%2300,81
T-284128,172836540,00%127,43
VK 30.01 (H)5750,947086564,62%2353,05
Hotchkiss EBR7855,698346560,00%2398,66
IS-3-II92131,179786553,85%2334,32
AT 861047,168026468,75%2385,90
Object 430102508,7810156471,88%2432,90
LTTB81126,3610196459,38%3069,00
A-20539,052846237,10%0,00
T1 Heavy5497,485756246,77%968,01
ARL V396826,905316258,06%1666,49
T4991321,609096258,06%2413,46
S-5171688,976396152,46%2840,74
O-I61234,388726163,93%2517,34
AMX 12 t6357,825066154,10%872,10
AMX 13 105101575,237606160,66%2259,01
M7 Priest3614,194755855,17%2331,11
SU-855349,824405754,39%753,50
CS-4471140,287115745,61%1819,85
SU-100M171487,398775655,36%2938,57
Lion 102679,719415660,71%2692,91
Cromwell6781,077985572,73%2009,88
P.43 ter71183,339015560,00%2388,09
T34 81857,068835455,56%2959,49
Pz.Kpfw. III/IV5509,565185246,15%1489,90
CS-63102165,538155152,94%1965,75
FV230 Canopener102624,539195147,06%2101,66
FV4202 81556,829285050,00%2416,52
Grille51071,536164959,18%3463,91
GSOR 3301 AVR FS91085,888744957,14%2022,24
UDES 14 Alt 581847,7910334868,75%2861,25
BDR G1 B5652,505774847,92%1309,31
SDP 57 Gowika71576,389114862,50%2658,19
Type 3 Chi-Nu5683,246474658,70%2472,46
P.43 bis6811,046664656,52%1635,41
AMX M4 mle. 54102103,097854641,30%1491,09
Ikv 90 Typ B71342,369414573,33%2573,23
BZ-16681409,407874546,67%1552,60
Churchill I51018,328104470,45%3143,91
A-436836,808344477,27%2322,21
FSV Scheme A71219,988004445,45%2134,78
StuG III Ausf. G5613,074584351,16%1500,86
Type 4 Chi-To61120,798424362,79%3177,63
Vz. 44-171290,428564351,16%1897,36
FV601 Saladin81502,709544353,49%2405,09
Object 70592021,408614341,86%1942,39
Progetto CC55 mod. 5481947,8110464261,90%2657,37
NC 70 Błyskawica102329,887844250,00%2010,21
M-II-Y71337,509274261,90%2167,05
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5246,904134153,66%503,75
Sturer Emil71366,887484060,00%2468,24
T216737,057584067,50%2593,76
M10 Wolverine5668,595953956,41%1859,81
Archer5617,775203958,97%1791,69
Churchill Crocodile 61381,5611093974,36%2861,47
Škoda T 245762,037373857,89%2909,10
Pz.Kpfw. III Ausf. J497,583653857,89%163,44
M4A1 Sherman5390,765663764,86%1146,04
GSOR 1006 Scheme 791874,769953775,68%2295,05
SU-182126,361643652,78%696,93
Chi-To SP71740,149453661,11%2486,58
Aufklärungspanzer Panther 7853,946763647,22%2050,25
45TP Habicha71110,667293554,29%1407,38
Ikv 65 Alt II61017,637903565,71%2452,55
BZ-75102972,6610473565,71%2905,60
Type T-345908,767863461,76%4186,97
Nashorn61220,567653458,82%2559,80
AMX 65 t81513,298183447,06%382,43
AMX 404215,092873330,30%616,13
MS-1167,301533354,55%223,76
M374420,123613354,55%1733,87
KV-1SA 51010,158983366,67%2750,30
Strv 7461056,008363256,25%2596,05
Rinoceronte102407,948263246,88%2023,43
SMV CC-5671527,3810023259,38%2722,44
Achilles61222,949523278,13%3033,64
11081847,2610873167,74%3039,38
FV217 Badger102740,279253053,33%2345,97
M41 Walker Bulldog8784,277853060,00%1499,54
Panhard AMD 178B6709,307783053,33%3024,71
HWK 128834,876733036,67%1311,44
B14386,594752955,17%1247,94
T110E3102409,527262955,17%2082,18
Super Conqueror102166,348872958,62%1873,05
T71 CMCD71151,249602955,17%3915,99
M-V-Y102422,389472951,72%2096,51
M5 Stuart4115,323312850,00%146,60
O-I Experimental51155,008832871,43%2948,31
AMX 50 Foch B101928,966812857,14%1492,52
AMX 13 105 AM mle. 505711,444672748,15%1871,92
Semovente M43 Bassotto61045,336362744,44%1946,35
40TP Habicha6849,546452653,85%1936,69
B.U.G.I.6998,817712669,23%2393,30
VK 16.02 Leopard5284,584582642,31%825,23
M75669,697292657,69%3254,43
VK 28.016781,777852661,54%2620,75
121102198,327602556,00%2002,78
Sturmpanzer II4343,802072528,00%1045,66
SU-85B4174,962882544,00%224,17
Strv m/425724,227112360,87%2601,91
T-463134,172922352,17%444,54
SDP 44 Burza61168,227142339,13%2793,10
Marder II3159,702352334,78%239,10
Object 260 102291,229252360,87%1789,07
Type 71102180,778162250,00%1620,42
Kranvagn102147,767322142,86%1762,78
Vz. 64 Blesk81126,528182147,62%2248,48
Pz.Kpfw. III Ausf. E374,052562152,38%125,79
Pz.Kpfw. II Luchs445,051922157,14%161,76
Pawlack Tank6941,676852152,38%1462,10
53TP Markowskiego81246,057502045,00%1352,31
Valentine3542,536821963,16%2634,40
KV-371588,3210271984,21%2867,72
FV224 Chopper71751,009981952,63%2454,62
Type 95 Ji-Ro6936,396181855,56%1607,70
AT 25626,114761861,11%1712,37
T1 Cunningham1117,293801776,47%839,31
M3 Lee4184,823531747,06%502,49
AMX 13 F3 AM61216,596591741,18%2140,92
SU-76M4107,822231747,06%96,82
VK 72.01 (K) 102505,358341752,94%1867,85
Sturmpanzer I Bison3219,751741631,25%667,12
Object 430U101924,446081668,75%1780,40
Staghound Mk. III6905,818001675,00%1832,17
WZ-132A91211,078181546,67%1976,40
Type 3 Ho-Ni III51057,077041560,00%3107,06
T-34-2G FT71534,208611553,33%2586,46
T23E3 71006,208851560,00%1995,40
Škoda T 56 82127,6011271566,67%2466,25
T 55A 91565,937851540,00%1538,57
P.435887,237101361,54%3126,82
WZ-13281361,839691258,33%3064,84
T-262186,082641250,00%953,84
Matilda4675,096491163,64%2881,00
DS PZInż5981,007781181,82%2662,51
Waffenträger auf E 100103012,367441154,55%2128,35
Cobra 91653,279181172,73%1681,83
Leichttraktor134,301281050,00%82,83
M5A1 Stuart4386,804161030,00%1267,12
Somua SAu 404185,701821030,00%261,00
S35 CA5530,103971050,00%1218,00
T3761123,307991030,00%2805,54
D23163,33332966,67%587,91
Vz. 71 Tesák101411,44828955,56%1858,58
Renault FT AC2195,89277955,56%833,33
Object 268 Version 4101179,56563966,67%857,12
Jagdpanzer 38(t) Hetzer475,88258862,50%209,08
WZ-132-1101254,13906862,50%1637,37
Covenanter5442,88609862,50%1742,02
T-50-2 6858,50935875,00%3230,11
M54 Renegade 82070,631115862,50%2962,18
UDES 15/16102491,00746728,57%2189,84
XM551 Sheridan101255,14473714,29%1093,05
M6668,83427666,67%258,87
25TP KSUST II5685,17756683,33%2186,45
FV4025 Contriver113404,171047650,00%2473,28
XM57 81383,33982683,33%1278,38
Kunze Panzer 92179,67921650,00%2246,70
M4A3(76)W Sherman 61416,33774616,67%2610,72
T7 Combat Car 2155,00395666,67%848,71
LTP 3206,67259650,00%904,50
StuG IV 519,1787616,67%0,00
Rambo 92513,001188683,33%2696,32
M24E2 Super Chaffee 6892,20832540,00%3610,79
WZ-111 81738,75870425,00%2352,88
105 leFH18B2 5690,25310425,00%1051,32
WZ-113G FT102823,50980475,00%2298,25
IS-6 81872,501178475,00%2587,62
Birch Gun4267,50384475,00%1032,91
Object 2639444,50286425,00%67,46
Object 277102813,251163475,00%2764,31
T-29 3282,75356450,00%965,18
Carro da Combattimento 45 t 101034,25501425,00%509,21
LHMTV8793,2510104100,00%1359,56
Char Futur 4 91238,00884450,00%1057,62
Super Hellcat 71274,75732450,00%1768,21
D12268,67573333,33%1434,39
T1 HMC2277,00394366,67%2124,24
Crusader6442,33377333,33%949,22
60TP Lewandowskiego102866,67731333,33%1817,70
Panzerjäger I231,67209366,67%222,67
Felice 92401,6713493100,00%3188,41
Char de transition 6999,33693333,33%1485,15
TKS z n.k.m. 20 mm 2252,50487250,00%1164,79
Pz.Kpfw. II20,00195250,00%85,14
WZ-111 model 5A10722,5010052100,00%467,10
LPT-67 Šelma92699,5064720,00%4351,02
Bishop544,002092100,00%261,00
Pz.Kpfw. VII10998,0050120,00%444,61
GSOR the TANK 91670,50667250,00%1461,13
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5394,00520250,00%805,84
K-91-PT 92595,001022250,00%2547,73
Object 252U 81520,0064820,00%1742,36
T-45 254,50230250,00%94,53
T25 Pilot Number 1 81774,5011272100,00%2541,46
Nergal 83675,5018292100,00%5372,26
Renault FT1133,005621100,00%881,23
M15/423248,0013610,00%482,35
Hotchkiss H352504,0010751100,00%3774,41
M2 Light20,004741100,00%261,00
Pvlvv fm/4220,003810,00%0,00
Type 97 Te-Ke 20,002510,00%0,00
AT-12180,003611100,00%735,53
T3 HMC2250,0017510,00%1005,49
Cruiser Mk. III3133,0011510,00%354,81
T-602137,005431100,00%700,15
Object 705A103184,0071410,00%1830,18
ST-II102494,0067510,00%1833,14
Char Murat 9391,0026010,00%34,85
ARMT 5831,009861100,00%2260,62
Patton the Tank 9950,0045310,00%771,48
M3 Light 30,004610,00%0,00
T1E6 2146,004781100,00%739,88
Löwe 82563,009401100,00%3246,37
Light Mk. VIC 239,0013210,00%0,00
T28 Concept 70,007710,00%0,00
Valiant 50,008910,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,001061100,00%261,00
TT-130M 91133,0039510,00%887,64
BT-7 artillery 3402,0023010,00%1184,11
43 M. Toldi III 38,001771100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 03.11.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 09.03.2025
Otišao: 26.03.2025
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 23.10.2024
Otišao: 08.03.2025
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 23.10.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 15.08.2024
Otišao: 22.10.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 01.05.2024
Otišao: 14.08.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 05.04.2024
Otišao: 30.04.2024
Pozicija: Novak
Član od: 16.12.2023
Otišao: 02.04.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.12.2023
Otišao: 14.12.2023
Pozicija: Intendant
Član od: 09.02.2023
Otišao: 25.05.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.06.2023
Otišao: 07.09.2023
Pozicija: Novak
Član od: 09.09.2023
Otišao: 27.11.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 27.05.2023
Otišao: 19.06.2023
Pozicija: Novak
Član od: 09.09.2023
Otišao: 28.11.2023