Energy_Ass_Inside

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.12.2023

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke146060014
Ø Razina8,220,000,009,07
Pobjede785553,78%00,00%00,00%857,14%
Izgubljene655944,91%00,00%00,00%535,71%
Neriješeno1921,31%00,00%00,00%17,14%
Preživjele bitke545337,33%00,00%00,00%750,00%
Uništenih tenkova156401,0700,0000,00110,79
Odnos razaranja1,710,000,001,57
Otkriveno tenkova155851,0700,0000,00221,57
Počinjena šteta1.556,610,000,001.408,79
Bodovi zauzimanja35380,2400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi75120,5100,0000,0000,00
Iskustvo786,650,000,00847,00
WN71356,960,000,001138,47
WN81916,690,000,001493,95
Ukupno
Bitke14606
Ø Razina8,22
Pobjede785553,78%
Izgubljene655944,91%
Neriješeno1921,31%
Preživjele bitke545337,33%
Uništenih tenkova156401,07
Odnos razaranja1,71
Otkriveno tenkova155851,07
Počinjena šteta1.556,61
Bodovi zauzimanja35380,24
Obrambeni bodovi75120,51
Iskustvo786,65
WN71356,96
WN81916,69
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke14
Ø Razina9,07
Pobjede857,14%
Izgubljene535,71%
Neriješeno17,14%
Preživjele bitke750,00%
Uništenih tenkova110,79
Odnos razaranja1,57
Otkriveno tenkova221,57
Počinjena šteta1.408,79
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo847,00
WN71138,47
WN81493,95
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke669000
Pobjede33449,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene31547,09%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno202,99%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke23334,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4450,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,020,000,000,00
Otkriveno tenkova5260,7900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.653,960,000,000,00
Bodovi zauzimanja3580,5400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3580,5400,0000,0000,00
Iskustvo717,860,000,000,00
Ukupno
Bitke669
Pobjede33449,93%
Izgubljene31547,09%
Neriješeno202,99%
Preživjele bitke23334,83%
Uništenih tenkova4450,67
Odnos razaranja1,02
Otkriveno tenkova5260,79
Počinjena šteta1.653,96
Bodovi zauzimanja3580,54
Obrambeni bodovi3580,54
Iskustvo717,86
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede450,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene450,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke337,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,200,000,000,00
Otkriveno tenkova81,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.745,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi60,7500,0000,0000,00
Iskustvo652,380,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede450,00%
Izgubljene450,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke337,50%
Uništenih tenkova60,75
Odnos razaranja1,20
Otkriveno tenkova81,00
Počinjena šteta1.745,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi60,75
Iskustvo652,38
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke15000
Pobjede1066,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene533,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke853,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova70,4700,0000,0000,00
Počinjena šteta803,870,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi664,4000,0000,0000,00
Iskustvo840,670,000,000,00
Ukupno
Bitke15
Pobjede1066,67%
Izgubljene533,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke853,33%
Uništenih tenkova60,40
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova70,47
Počinjena šteta803,87
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi664,40
Iskustvo840,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke684000
Pobjede35551,90%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene31445,91%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno152,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke21831,87%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4660,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova10271,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.040,150,000,000,00
Bodovi zauzimanja2390,3500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4060,5900,0000,0000,00
Iskustvo678,030,000,000,00
Ukupno
Bitke684
Pobjede35551,90%
Izgubljene31445,91%
Neriješeno152,19%
Preživjele bitke21831,87%
Uništenih tenkova4660,68
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova10271,50
Počinjena šteta1.040,15
Bodovi zauzimanja2390,35
Obrambeni bodovi4060,59
Iskustvo678,03
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke592000
Pobjede25943,75%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene33055,74%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno30,51%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke17830,07%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4330,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,050,000,000,00
Otkriveno tenkova4030,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.696,690,000,000,00
Bodovi zauzimanja2070,3500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2310,3900,0000,0000,00
Iskustvo668,900,000,000,00
Ukupno
Bitke592
Pobjede25943,75%
Izgubljene33055,74%
Neriješeno30,51%
Preživjele bitke17830,07%
Uništenih tenkova4330,73
Odnos razaranja1,05
Otkriveno tenkova4030,68
Počinjena šteta1.696,69
Bodovi zauzimanja2070,35
Obrambeni bodovi2310,39
Iskustvo668,90
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (190)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Progetto M35 mod. 46 81752,2990793954,53%2413,12
SU-130PM 81841,0780566051,06%1999,42
Bat.-Châtillon Bourrasque 81711,1392845756,67%2375,94
T-44-100 81518,0087742254,98%2146,21
Conqueror Gun Carriage101549,0071041952,98%1354,68
Leopard 1102456,9081835553,80%2225,82
AE Phase I 92156,2397927758,84%2324,51
Bat.-Châtillon 25 t102060,0574326848,88%1757,64
STB-1102351,9783026451,14%2130,59
Rheinmetall Skorpion 81809,5683125558,43%2133,73
M54 Renegade 81770,15100324861,69%2161,21
Bat.-Châtillon 12 t81005,0282423958,58%2241,32
T3091948,2680122955,90%1811,43
Strv S1 81705,2574620151,24%1969,73
TVP T 50/51102303,8780020053,50%2129,91
Object 703 Version II 81633,5595019253,13%1931,00
FV4005 Stage II101810,4263919147,64%1324,18
LTTB8892,4370818946,03%1718,68
Object 43091987,0892318959,79%2060,96
Object 907 102314,2285118655,38%1896,37
LT-432 8882,3085618554,59%1989,35
Object 140101924,0574817549,14%1725,56
IS-7102228,4188517454,60%1982,20
T-5491494,6881217356,07%1613,58
Object 261101572,0673117152,05%1383,09
Progetto M40 mod. 65102274,8184617054,71%2003,36
WZ-111 model 1-491920,9290016359,51%2085,25
Panhard EBR 10510933,0764315242,11%942,72
Löwe 81577,6789914649,32%2000,11
FV20781109,2367114244,37%1169,17
T675690,8457513852,90%1842,60
IS-381519,9587713561,48%2032,67
FV380591359,1676612359,35%1352,75
T92 8603,4977012256,56%1117,29
Strv 103-092061,9376811853,39%1842,16
Object 25791918,2183911553,04%1846,25
T110E4102655,9679211347,79%2004,74
CS-5381289,0174411249,11%1832,13
Super Conqueror102254,1081911050,91%1777,72
Tiger (P)71218,5584310854,63%1923,84
Panhard EBR 909886,5081010653,77%1446,66
Leopard Prototyp A92159,2988210053,00%2434,60
T-54 ltwt.91000,618559864,29%1733,69
Panhard AML Lynx 6x68799,277139755,67%1597,12
CS-5991748,848099648,96%1748,47
T28 Prototype81491,437359349,46%1676,63
T-4481377,078459157,14%2111,85
VK 45.02 (P) Ausf. B92029,299709165,93%2310,46
P.44 Pantera81590,597628542,35%2258,45
11081424,557718551,76%1684,58
Ferdinand81450,136608337,35%1326,78
E 7591948,308998353,01%1902,79
T-100 LT101215,817588355,42%1667,26
Char Futur 4 92068,349808368,67%2321,92
Pz.Kpfw. 5581426,398778056,25%1378,13
UDES 0381513,807007949,37%1716,11
T25/271058,146427850,00%1663,72
Type 6191880,267917745,45%2137,24
IS71196,797557553,33%1925,94
Emil II92311,699907451,35%2480,00
IS-271015,326897454,05%1260,31
Strv 103B102377,127647455,41%1731,90
M18 Hellcat6716,295687353,42%1311,29
Indien-Panzer81437,247667146,48%2103,30
T-1091550,766847041,43%1350,64
AMX 13 757977,157346848,53%2672,73
Prototipo Standard B91981,908076746,27%1900,97
Object 274a 81450,248836358,73%1829,61
STA-181185,677606160,66%1696,47
T54E191997,128376050,00%1996,77
Hotchkiss EBR7759,686506053,33%1799,02
LTG7876,007496060,00%2125,56
Tiger II81619,228865955,93%1973,22
Panhard EBR 75 (FL 10) 81063,479015961,02%2490,60
Emil I81497,008415851,72%1724,32
Type 64 6819,217455858,62%2473,47
VK 100.01 (P)81247,448045757,89%1457,16
Charioteer81529,318255563,64%1763,17
T95/FV4201 Chieftain 102184,727985442,59%1361,92
M8A14366,452735352,83%947,35
TVP VTU Koncept81368,007035238,46%2028,53
CS-4471256,508285265,38%2166,36
KV-1S6687,546525255,77%1384,97
Caernarvon Action X 81397,838945253,85%2121,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5673,336645166,67%2043,45
Conqueror91562,127195036,00%1273,36
VK 45.02 (P) Ausf. A81646,279264955,10%2184,74
Panhard AMD 178B6621,526154647,83%2171,67
Object 430U102007,788704562,22%1975,89
Caernarvon81520,508274247,62%1902,76
O-Ni71123,987804250,00%1434,91
Type 586653,835424139,02%1150,12
T-4371047,347724160,98%1934,81
Škoda T 5091958,808694057,50%2153,32
Crusader 5.5-in. SP7761,056054052,50%985,39
Spähpanzer SP I C7860,747193951,28%2017,96
Object 277102042,597883948,72%1676,72
FV3046674,454313850,00%1156,01
Pz.Kpfw. I Ausf. C3259,474583860,53%1517,69
T-34-856776,415933748,65%1510,56
CS-63102101,897963748,65%1891,74
Pz.Kpfw. II Luchs4440,656083762,16%2228,84
T-284321,753493663,89%1093,81
AMX 50 10081143,436593545,71%1135,18
Ikv 90 Typ B7899,635903560,00%1279,36
KV-856827,356403452,94%1365,90
B.U.G.I.6807,265593452,94%1471,09
E 100102216,888053441,18%1653,46
AMX ELC bis5397,825183458,82%1499,14
T6981251,718623461,76%1675,95
BT-7 artillery 3525,355983455,88%2512,85
T1 Cunningham145,151243339,39%8,03
AMX 30 1er prototype91351,278073369,70%1382,41
Pz.Kpfw. VII102361,948803256,25%1775,33
Type 5 Chi-Ri71051,776963148,39%1702,31
VK 16.02 Leopard5357,874303158,06%1225,72
Bofors Tornvagn 81687,338003043,33%1877,38
Black Prince71160,938032958,62%1736,08
KV-15391,723782941,38%602,55
T-804287,763672955,17%1220,98
AMX Chasseur de chars 81017,698242965,52%1476,32
T-345599,896232867,86%2038,75
53TP Markowskiego81686,818282744,44%2078,84
T57 Heavy102087,228752759,26%1726,93
MT-256575,195662751,85%1867,45
Type T-345398,694002642,31%920,33
Matilda4485,884962556,00%1436,71
M2 Light2283,205052540,00%1278,36
T56 GMC3273,632132462,50%981,50
Versuchspanzer 5791417,547982450,00%1171,16
AMX 12 t61043,957552254,55%3659,75
Bishop5542,864432263,64%1367,46
FV4004 Conway92074,007892250,00%1962,13
FV215b (183) 101886,297422152,38%1360,12
Ikv 1035620,554382050,00%1662,62
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4331,803622050,00%1207,64
VK 28.016715,107912080,00%2776,37
Kunze Panzer 92043,408952060,00%2390,53
O-I61025,747701963,16%1758,69
VK 30.01 (P)6861,587731968,42%1906,52
T-703245,682181952,63%861,28
T-463271,392481844,44%1216,95
Pz.Kpfw. 38 (t)3175,472801735,29%461,29
Birch Gun4400,063091643,75%1614,59
Valiant 5773,137291656,25%1941,36
Sexton II3259,272981573,33%1343,03
Churchill VII6927,807811566,67%1834,30
AMX 13 57 71107,218701457,14%2409,96
Ikv 65 Alt II61343,857281361,54%2901,36
DS PZInż5736,466421384,62%1898,46
Panther/M10 7867,696241338,46%1292,85
60TP Lewandowskiego102348,679251258,33%2096,85
SU-10061023,836771266,67%1986,40
M2 Medium Tank3127,752731250,00%331,28
Renault FT129,201121050,00%85,28
M5A1 Stuart4382,104841060,00%1576,52
Leichttraktor1104,44243955,56%427,83
FV217 Badger101536,38763850,00%903,54
T-116 3327,50404837,50%1471,20
T-50-2 6976,75974887,50%3712,03
Vickers Medium Mk. I144,1491728,57%0,90
Renault Otsu163,14165757,14%160,03
Renault NC-31186,17189666,67%452,43
Pvlvv fm/422131,17151650,00%453,22
Churchill I5824,67852666,67%2360,67
AltProto AMX 30 81147,67755666,67%1370,52
43 M. Toldi III 3216,00319683,33%1301,41
Pz.Kpfw. 35 (t)2222,20290560,00%1409,81
Hotchkiss H352199,60278540,00%894,58
Type 2597 Chi-Ha3248,40262540,00%718,33
AMX 38389,20149540,00%40,77
Tetrarch 2261,20337580,00%1565,45
Vickers Medium Mk. III3244,50348475,00%1052,86
Kranvagn101076,50595425,00%519,79
T-262208,75408475,00%1239,39
FCM 36275,50206475,00%345,67
T-602111,752604100,00%530,47
M10 RBFM 5495,50442425,00%733,77
Kolohousenka1282,00423366,67%1889,87
Strv fm/211343,33458366,67%2519,78
Vickers Medium Mk. II2248,33322333,33%1332,64
MS-1116,67118366,67%222,70
AT-1225,33120366,67%218,72
Pz.Kpfw. I2204,00408333,33%749,56
Loyd Gun Carriage2247,50388250,00%1873,16
Vickers Mk. E Type B2192,004261100,00%931,46
G.W. E 100101700,0011331100,00%1327,46
M-IV-Y 8747,009481100,00%705,87
T-29 399,002791100,00%321,41
IS-5 (Object 730) 80,006711100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.12.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 05.12.2023
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 19.12.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.09.2020
Otišao: 22.02.2021
Pozicija: Novak
Član od: 24.04.2018
Otišao: 25.04.2018
Pozicija: Novak
Član od: 24.05.2019
Otišao: 04.01.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.02.2021
Otišao: 12.10.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.05.2022
Otišao: 13.11.2022
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 13.10.2021
Otišao: 17.12.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 05.01.2020
Otišao: 15.04.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.04.2020
Otišao: 06.09.2020
Pozicija: Novak
Član od: 28.11.2023
Otišao: 28.11.2023
Pozicija: Novak
Član od: 01.03.2018
Otišao: 08.03.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.04.2020