Easy_Rider

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 16.08.2015

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke97290463111
Ø Razina5,655,005,355,26
Pobjede5311754,60%375,00%3047,62%5953,15%
Izgubljene4271743,91%125,00%3250,79%4944,14%
Neriješeno14561,50%00,00%11,59%32,70%
Preživjele bitke3408035,03%375,00%2742,86%5145,95%
Uništenih tenkova1103021,1320,50580,921100,99
Odnos razaranja1,752,001,611,83
Otkriveno tenkova1170111,2041,00420,67610,55
Počinjena šteta824,05765,75759,03740,91
Bodovi zauzimanja1139201,1710,25450,71590,53
Obrambeni bodovi926040,9500,0000,0000,00
Iskustvo588,30575,50561,48553,52
WN71400,091144,941014,081113,63
WN81742,011872,481404,191525,59
Ukupno
Bitke97290
Ø Razina5,65
Pobjede5311754,60%
Izgubljene4271743,91%
Neriješeno14561,50%
Preživjele bitke3408035,03%
Uništenih tenkova1103021,13
Odnos razaranja1,75
Otkriveno tenkova1170111,20
Počinjena šteta824,05
Bodovi zauzimanja1139201,17
Obrambeni bodovi926040,95
Iskustvo588,30
WN71400,09
WN81742,01
Zadnja 24 sata
Bitke4
Ø Razina5,00
Pobjede375,00%
Izgubljene125,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke375,00%
Uništenih tenkova20,50
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova41,00
Počinjena šteta765,75
Bodovi zauzimanja10,25
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo575,50
WN71144,94
WN81872,48
Zadnjih 7 dana
Bitke63
Ø Razina5,35
Pobjede3047,62%
Izgubljene3250,79%
Neriješeno11,59%
Preživjele bitke2742,86%
Uništenih tenkova580,92
Odnos razaranja1,61
Otkriveno tenkova420,67
Počinjena šteta759,03
Bodovi zauzimanja450,71
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo561,48
WN71014,08
WN81404,19
Zadnjih 30 dana
Bitke111
Ø Razina5,26
Pobjede5953,15%
Izgubljene4944,14%
Neriješeno32,70%
Preživjele bitke5145,95%
Uništenih tenkova1100,99
Odnos razaranja1,83
Otkriveno tenkova610,55
Počinjena šteta740,91
Bodovi zauzimanja590,53
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo553,52
WN71113,63
WN81525,59
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke36000
Pobjede719,44%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2775,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno25,56%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1233,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova130,3600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,540,000,000,00
Otkriveno tenkova120,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.252,610,000,000,00
Bodovi zauzimanja70,1900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi661,8300,0000,0000,00
Iskustvo370,750,000,000,00
Ukupno
Bitke36
Pobjede719,44%
Izgubljene2775,00%
Neriješeno25,56%
Preživjele bitke1233,33%
Uništenih tenkova130,36
Odnos razaranja0,54
Otkriveno tenkova120,33
Počinjena šteta1.252,61
Bodovi zauzimanja70,19
Obrambeni bodovi661,83
Iskustvo370,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke36000
Pobjede1952,78%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1747,22%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1336,11%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova210,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,910,000,000,00
Otkriveno tenkova190,5300,0000,0000,00
Počinjena šteta935,640,000,000,00
Bodovi zauzimanja1233,4200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi40,1100,0000,0000,00
Iskustvo670,060,000,000,00
Ukupno
Bitke36
Pobjede1952,78%
Izgubljene1747,22%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1336,11%
Uništenih tenkova210,58
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova190,53
Počinjena šteta935,64
Bodovi zauzimanja1233,42
Obrambeni bodovi40,11
Iskustvo670,06
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke43000
Pobjede2762,79%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1534,88%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,33%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2251,16%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova250,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,190,000,000,00
Otkriveno tenkova551,2800,0000,0000,00
Počinjena šteta397,440,000,000,00
Bodovi zauzimanja501,1600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi190,4400,0000,0000,00
Iskustvo409,370,000,000,00
Ukupno
Bitke43
Pobjede2762,79%
Izgubljene1534,88%
Neriješeno12,33%
Preživjele bitke2251,16%
Uništenih tenkova250,58
Odnos razaranja1,19
Otkriveno tenkova551,28
Počinjena šteta397,44
Bodovi zauzimanja501,16
Obrambeni bodovi190,44
Iskustvo409,37
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2275000
Pobjede154167,74%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene69930,73%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno351,54%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke105346,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova16640,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,360,000,000,00
Otkriveno tenkova23591,0400,0000,0000,00
Počinjena šteta442,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja20630,9100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi15920,7000,0000,0000,00
Iskustvo463,730,000,000,00
Ukupno
Bitke2275
Pobjede154167,74%
Izgubljene69930,73%
Neriješeno351,54%
Preživjele bitke105346,29%
Uništenih tenkova16640,73
Odnos razaranja1,36
Otkriveno tenkova23591,04
Počinjena šteta442,17
Bodovi zauzimanja20630,91
Obrambeni bodovi15920,70
Iskustvo463,73
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke61000
Pobjede3354,10%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2744,26%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,64%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3150,82%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova430,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,430,000,000,00
Otkriveno tenkova460,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta991,770,000,000,00
Bodovi zauzimanja3075,0300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi360,5900,0000,0000,00
Iskustvo618,260,000,000,00
Ukupno
Bitke61
Pobjede3354,10%
Izgubljene2744,26%
Neriješeno11,64%
Preživjele bitke3150,82%
Uništenih tenkova430,70
Odnos razaranja1,43
Otkriveno tenkova460,75
Počinjena šteta991,77
Bodovi zauzimanja3075,03
Obrambeni bodovi360,59
Iskustvo618,26
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke430000
Pobjede24456,74%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene17540,70%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno112,56%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke19044,19%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3120,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,300,000,000,00
Otkriveno tenkova4010,9300,0000,0000,00
Počinjena šteta789,700,000,000,00
Bodovi zauzimanja7451,7300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6471,5000,0000,0000,00
Iskustvo467,500,000,000,00
Ukupno
Bitke430
Pobjede24456,74%
Izgubljene17540,70%
Neriješeno112,56%
Preživjele bitke19044,19%
Uništenih tenkova3120,73
Odnos razaranja1,30
Otkriveno tenkova4010,93
Počinjena šteta789,70
Bodovi zauzimanja7451,73
Obrambeni bodovi6471,50
Iskustvo467,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke24000
Pobjede833,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1666,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1041,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova190,7900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,360,000,000,00
Otkriveno tenkova120,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.249,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi200,8300,0000,0000,00
Iskustvo270,000,000,000,00
Ukupno
Bitke24
Pobjede833,33%
Izgubljene1666,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1041,67%
Uništenih tenkova190,79
Odnos razaranja1,36
Otkriveno tenkova120,50
Počinjena šteta1.249,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi200,83
Iskustvo270,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (456)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Pz.Sfl. IVc5870,57499306656,23%2437,41
Dicker Max 6911,79583207753,20%1888,83
Nashorn6989,38596207555,04%1987,95
StuG III Ausf. G5737,48536182755,12%2178,28
Marder II3382,20454182162,82%1625,10
Ferdinand81576,01702152248,29%1887,67
Marder 38T4741,89649144161,55%2760,45
Jagdpanther71196,34650126853,15%1910,72
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4488,08453120056,83%1698,29
Jagdpanzer IV6880,54574116054,66%1967,71
Pz.Kpfw. III Ausf. J4297,08443115565,54%941,28
Rheinmetall Skorpion G 81370,03647115252,95%1582,20
Pz.Kpfw. 35 (t)2293,21430110060,09%2271,60
M10 Wolverine5804,85625107659,67%2463,17
KV-856779,4961896058,65%1564,92
M18 Hellcat6958,9669584160,64%2144,31
Jagdpanther II81581,8772478250,90%1914,80
AMX ELC bis5562,9261476656,53%2322,59
VK 30.01 (H)5651,1754376453,27%1878,76
SU-10181266,2963075149,27%1474,70
FCM 36 Pak 40 3493,9259272362,24%1895,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5577,4256071156,54%1926,99
Panther7852,5964071052,25%1476,12
M36 Jackson6994,8267468256,16%2072,65
Tiger II81370,9874867950,07%1819,93
T675792,6767965960,55%2436,64
AMX M4 mle. 4571069,9770062053,06%1600,02
Pz.Kpfw. III/IV5452,3246161054,43%1405,52
KV-26806,9360461050,33%1621,08
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2326,4155960563,80%1305,53
Rhm.-Borsig Waffenträger81538,2470756246,44%1735,19
SU-1006976,0761153452,81%2077,55
105 leFH18B2 5566,7846852654,37%1166,95
Panther II81033,2668152553,33%1455,11
Sturer Emil71090,9061051552,43%1761,07
Achilles6989,7568651150,88%2183,21
SU-263494,6838351064,71%2038,66
IS-381285,4873750151,50%1561,80
T-284519,8457650066,00%2284,78
G.W. Panther7979,8659750050,00%1269,35
T-34-85 Rudy 6885,4267249751,31%1698,71
10TP3354,4842147755,14%1866,41
M4A1 Sherman5637,5763146558,06%2241,97
T56 GMC3343,9244746558,49%1579,10
Pudel 6773,9564146352,27%1458,45
Archer5738,0657646159,22%2152,07
T-345693,3563246059,57%2484,58
SU-1527993,7161345449,78%1487,75
7TP2343,6039245364,68%1723,59
VK 45.02 (P) Ausf. A81182,7070645050,44%1517,49
Challenger71016,3766844050,68%1492,64
WZ-111-1G FT81192,1962942945,45%1240,63
ISU-15281486,7768742647,42%1672,59
Grille5609,7742342553,41%1586,00
T-28E with F-30 4704,8466242558,35%2372,48
VK 30.01 (P)6798,5865142257,58%1643,37
Tiger I71013,6967842052,86%1443,69
Sherman III5608,0062442059,05%2110,86
Waffenträger auf Pz. IV91818,1371142052,62%1688,19
Krupp-Steyr Waffenträger 7957,1460041051,46%1382,95
StuG III Ausf. B4682,0658240060,00%2452,25
Cromwell6798,5269439455,58%1886,56
Kanonenjagdpanzer 105 81354,1468438549,87%1544,66
14TP4362,9648938258,38%1661,21
E 25 71111,0865438151,18%1743,13
Grille 15101931,7757136946,88%1431,46
Type 64 6603,7659236851,09%1573,49
Löwe 81283,1272036646,45%1550,07
IS71034,4969236052,22%1593,64
T2881400,5871636050,83%1585,06
VK 30.02 (M)6894,3269935255,68%2074,96
T1 HMC2286,6030335157,26%2258,06
VK 30.02 (D)7783,3962735052,29%1261,43
Covenanter5399,8757235060,29%1722,29
S35 CA5835,6162035055,43%2435,13
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6813,4164934949,86%1726,40
M10 RBFM 5712,9057834457,27%1676,81
25TP KSUST II5666,0259234355,69%1966,34
T-34-856955,5776633460,18%2439,75
T78 6999,2264733452,10%1630,18
FV4004 Conway91503,7967133149,24%1300,13
Ikv 90 Typ B7927,6957933051,82%1406,62
SU-76M4346,2539733054,85%1118,36
AMX AC mle. 4671079,0570033056,97%1816,46
VK 36.01 (H)6780,0863632655,21%1587,28
Panhard AMD 178B6476,5252632650,61%1336,84
E 5091655,8875432547,69%1702,54
SU-85I 5797,9863932553,85%2141,92
Matilda4533,9156732060,00%2037,59
AMX 12 t6325,4545432050,00%749,50
UDES 0381170,1660731847,17%1227,96
T1 Cunningham1199,1448031657,91%1511,22
T3091636,9368831646,20%1426,04
KV-1S6717,4369231559,05%1593,42
T1E6 2192,6738231255,13%1055,79
Tiger (P)71098,5270731051,29%1665,94
T28 Prototype81327,9071131050,97%1588,88
Charioteer81385,9468431049,68%1660,80
SU-130PM 81340,8369431046,45%1331,09
MT-256446,4450930950,49%1363,14
Spähpanzer SP I C7703,5763230851,62%1359,33
T-1091478,5171430644,12%1443,76
StuG IV 5618,1450030253,31%1768,98
Semovente M43 Bassotto61016,1952030053,00%1872,74
M415469,9943729751,18%731,45
Type 3 Chi-Nu Kai 5686,4865229650,34%2293,55
E 7591674,9577829051,38%1692,72
M4A3E8 Fury 6855,8572228856,60%2104,58
Type 59 81002,8669428446,13%1228,33
Ikv 65 Alt II6782,3353528050,00%1457,14
SU-122-44 71102,8164427953,41%1582,03
Cruiser Mk. II2270,8441227057,78%1589,03
Lorraine 155 mle. 507737,4851726646,24%794,32
G.W. Tiger (P)81241,8772526654,14%1698,65
Wespe3349,8329626251,91%1575,12
M4A3E8 Sherman6894,6873226057,31%2277,09
Pz.Kpfw. 38 (t)3446,8555226060,00%2464,58
Churchill III 5528,6269226054,62%1242,92
T34 81184,2866625951,74%1414,01
P.43 ter7829,0764925548,63%1252,79
SU-100Y 6912,1761725150,60%1708,55
40TP Habicha6783,3060925053,60%1649,01
VK 45.02 (P) Ausf. B91569,2273725050,40%1435,28
T25/271287,5579125051,60%2308,82
T-1506766,8264425061,20%1596,67
Indien-Panzer81199,8874325052,40%1704,22
FV3046492,2236124941,37%666,14
M3 Lee4373,7738724749,80%1576,47
45TP Habicha7999,7168824257,02%1419,01
Sherman Firefly6903,9668924051,67%2055,33
Sturmpanzer II4424,0731423052,17%1677,92
T404673,2464623060,43%2564,51
Pz.Kpfw. I Ausf. C3208,1850423062,17%1219,10
Tetrarch 2306,4044223059,57%2121,79
Panzerjäger I2293,5433722653,10%1422,72
AMX Canon d'assaut 105 81277,0871922652,65%1400,96
VK 28.016475,4848222452,23%1402,88
50TP prototyp 81177,5472922151,13%1293,63
P.43 bis6805,4760722052,27%1569,39
Renault G15596,5259422050,91%1943,91
SU-85B4728,4566922063,64%3018,84
KV-15665,4257122058,18%1785,60
M26 Pershing81277,2978621351,64%1761,94
S-517847,6761321146,92%952,00
TKS z n.k.m. 20 mm 2180,7435520755,56%1130,93
M2 Medium Tank3405,5259720560,98%2309,91
Jagdtiger91775,5072720557,56%1678,64
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4363,1456620556,10%1472,55
T71 DA7752,1862120349,26%1561,18
Leopard Prototyp A91486,5166420142,29%1314,26
SU-855749,4354120055,00%2378,17
M5A1 Stuart4603,9352420059,50%2766,94
VK 16.02 Leopard5281,5241220057,50%934,86
Type 95 Ji-Ro61031,1460620054,00%1951,56
WZ-131G FT6841,5357120051,00%1654,91
M4A3E2 Sherman Jumbo6764,5167420054,00%1770,42
A-436831,7673720058,00%2117,97
T376560,2860120053,50%1704,41
T3281143,4176419658,16%1426,27
ELC EVEN 90 8611,6366419651,02%1067,08
G.Pz. Mk. VI (e)2142,4423119550,26%885,02
Škoda T 40 6757,7160319154,45%1577,88
53TP Markowskiego81249,2274219052,11%1589,53
Comet71027,4873018641,94%1807,38
Type 3 Ho-Ni III5705,8538418552,43%1653,05
Excalibur 6902,0254218351,37%1447,21
Light Mk. VIC 2187,3140418252,75%1160,39
T2971404,3087518058,33%2184,18
Cruiser Mk. IV4352,0945618053,89%1334,73
IS-7101678,8868317846,63%1288,81
AMX AC mle. 4881118,3163617852,81%1211,41
Churchill VII6879,5271817658,52%1857,14
FV4005 Stage II101422,9056517643,75%988,80
T216659,5564717354,34%2171,31
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3483,2367817363,58%1852,82
Hummel6625,2838617246,51%902,39
4TP1183,5435617058,24%1038,51
Škoda T 256812,7859417041,76%1622,45
AMX 13 909733,1861716944,38%939,88
Super Hellcat 7968,9666916845,83%1524,58
50TP Tyszkiewicza91633,1678216648,80%1490,37
M75382,8546216549,70%1590,18
Type 98 Ke-Ni3408,4040716053,75%1983,72
Black Prince71068,8378116055,00%1604,85
KV-371079,3269316050,63%1503,18
Centurion Mk. I81169,8176616056,88%1719,57
Valentine AT4483,2457016065,63%1979,89
M8A14512,8054215760,51%1743,74
SDP 44 Burza6849,8341715552,26%1456,79
Cruiser Mk. III3351,1156515565,16%2493,78
Kolohousenka1150,3525215050,00%689,73
ARL 446925,3169415056,67%2138,11
O-I6890,1869515059,33%1772,83
T-437988,4574815052,67%1848,31
AT 25757,8566615062,00%2493,30
VK 30.01 (D)6805,1167815051,33%1762,19
B.U.G.I.6960,2061414246,48%1802,04
Vickers Medium Mk. I1258,3243514060,71%2004,79
Sturmpanzer I Bison3338,1332014057,86%1562,66
T6 Medium4716,8352314048,57%2071,98
Strv m/42-57 Alt A.2 6793,3054413945,32%1569,35
Crusader6534,7852713552,59%1957,53
Jagdpanzer E 100101680,0165313349,62%1169,48
Pz.Kpfw. T 15 3351,6562813364,66%2210,35
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81141,6560613245,45%1234,20
Škoda T 245617,9357013050,00%2151,50
M5 Stuart4184,3844513053,85%443,38
Object 70491676,9868213053,08%1414,26
M56 Scorpion 71064,4154712951,16%1682,96
Crusader 5.5-in. SP7759,4561612848,44%1060,45
T9591760,3880912763,78%1638,77
Pz.Kpfw. II2176,3535212652,38%767,25
DS PZInż5756,3157212657,94%2030,88
VK 45.03 71143,6372512657,14%1756,38
M66964,8172812567,20%1844,67
AMX 404272,4337512552,80%1170,95
T1 Heavy5687,1664012555,20%1816,86
AMX 13 757646,8171812554,40%1356,89
Pz.Kpfw. II Luchs4330,0253312563,20%1531,06
ARL V396922,3864612553,60%2143,83
M46 Patton91373,1969912452,42%1338,75
A-447917,9868512452,42%1535,96
AMX 13 57 7590,8468012251,64%1045,37
M15/423359,3835512052,50%1256,91
Churchill I5719,4864812066,67%2000,85
Sav m/434429,8143912050,00%1325,53
Ikv 1035523,3146012056,67%1366,69
Cruiser Mk. I1348,4051512056,67%2694,96
T25 AT71418,5181712056,67%2510,38
M24 Chaffee5551,0673312051,67%2126,62
Somua SAu 404507,4547511952,94%1834,54
Strv m/40L3350,9035511551,30%1494,86
KV-137951,4670611250,89%1800,90
Fiat 30001181,8022811060,00%1040,68
Strv m/425712,6959311057,27%2448,73
T2071188,0581811055,45%2400,22
GSR 3301 Setter7533,0457711043,64%1038,38
Großtraktor - Krupp 3328,2351010961,47%1545,50
KV-481067,3964510752,34%1176,27
Caernarvon81100,2872110649,06%1173,59
Konštrukta T-34/1007876,9359710553,33%1428,64
Pz.Kpfw. III Ausf. E3284,9738210563,81%1092,71
WZ-111 81126,8466310448,08%1227,12
E 100101558,4070810447,12%1095,49
Bretagne Panther 6797,3563810250,00%1394,47
Lago4391,1238510056,00%1512,18
Grant4489,8151010052,00%1938,50
Valentine3384,5446110053,00%1682,09
O-I Experimental5975,6876310053,00%2521,22
Semovente M415759,3240210060,00%2048,52
T3 HMC2378,4447910064,00%2463,79
BDR G1 B5854,5965710052,00%2265,25
SDP 40 Zadymka5853,3340710060,00%2250,77
T-34-2G FT71132,0775510062,00%1817,45
T-505287,6153810055,00%1099,78
AT 86805,3462310060,00%1667,00
SU-100M171278,1981910051,00%2346,04
T-602232,7038110062,00%1269,05
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4569,8964610068,00%2488,10
TOG II* 6977,8669810053,00%2049,59
Excelsior 5747,2969910054,00%1871,73
T-50-2 6450,225739845,92%1152,30
Strv 746761,566549656,25%1574,40
T-448987,526979650,00%1346,47
AC 1 Sentinel 4328,884429663,54%1280,95
T2 Light Tank 2184,544229456,38%903,09
AMX 30 1er prototype91234,396799347,31%1099,25
Caernarvon Action X 81016,006709344,09%1048,98
Object 268101698,576089248,91%1129,69
Sherman VC Firefly 6750,005518947,19%1250,06
M10391158,216318643,02%862,96
Strv fm/211195,602558554,12%1258,91
T-26G FT2254,793368552,94%1017,41
Pz.Sfl. IVb4405,984028545,88%1598,30
Type T-345722,935138252,44%2323,69
SMV CC-567912,816238052,50%1183,38
T110E4101730,936388047,50%1189,63
T-804428,335448062,50%2116,55
Matilda IV 5745,956588061,25%2333,87
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2201,354278050,00%1033,84
Tiger 131 6730,295797844,87%1162,95
LTP 3361,975047763,64%2406,29
M22 Locust 3336,255517653,95%1798,30
Turán III prototípus 5681,715367646,05%1888,90
LT vz. 383298,055047566,67%1557,39
ST vz. 394441,535117556,00%1740,93
A-205341,095267568,00%1481,56
Alecto4566,645467560,00%2186,63
Churchill Gun Carrier6774,895787554,67%1703,11
Bishop5497,644547550,67%1172,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3382,845537566,67%1803,03
Cromwell B 6833,557567459,46%1752,45
TS-5 81229,907897254,17%1341,91
LT vz. 352247,574057064,29%1460,93
Vickers Mk. E Type B2286,495107068,57%1804,61
M3G FT3446,634777051,43%1783,80
BT-7 artillery 3247,063967058,57%1031,06
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5623,964436947,83%1763,67
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5719,545976746,27%1799,45
T-463258,894006561,54%1337,00
CS-447921,486796560,00%1474,46
AEC Armoured Car5507,623716549,23%1118,11
CS-538779,735906448,44%909,56
Chi-To SP71137,255546341,27%1236,99
T-103 8989,055816334,92%807,14
T14 5710,247156256,45%1832,04
60TP Lewandowskiego101827,197766253,23%1355,37
Panther mit 8,8 cm L/71 8891,616826254,84%1220,18
AMX Chasseur de chars 8916,476566254,84%1130,61
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4479,564656152,46%1292,04
T7 Combat Car 2161,573876154,10%867,15
BT-22353,535706065,00%2743,98
P26/404458,184436051,67%1501,45
Hotchkiss H352197,683466058,33%1055,06
Ikv 723410,054976065,00%1670,43
SU-76G FT4713,136596060,00%2321,66
FCM 362197,323496053,33%1013,63
Pz.Kpfw. T 25 5681,657286060,00%2389,58
IS-M81057,027145850,00%1247,65
AT 771062,797255756,14%1420,86
Cavalier5666,465845752,63%1838,72
Leo7944,846625646,43%1459,38
M41 Walker Bulldog8542,384855639,29%678,06
Mäuschen91446,077695650,00%1230,97
T-34-85M 6988,887265657,14%1705,18
Pz.Kpfw. II Ausf. G3255,953875556,36%1096,41
VK 100.01 (P)81154,267205350,94%1301,30
L6/402257,383545052,00%1003,39
Type 95 Ha-Go2264,443775058,00%1450,02
Renault NC-311230,024375068,00%1669,36
Stuart I-IV3384,885635052,00%2284,72
P.435548,405295054,00%1672,59
Type 1 Chi-He4489,725645058,00%2138,68
Type 97 Chi-Ha3494,845885052,00%2613,63
Type 95 Heavy4432,105205058,00%1801,95
Type 91 Heavy3345,604395050,00%1378,17
AMX 383154,703115052,00%409,76
Type 89 I-Go/Chi-Ro2213,123995066,00%1076,04
60G FT5617,905745060,00%1690,58
Renault FT AC2326,364165050,00%1747,87
Universal Carrier 2-pdr2262,543885062,00%1362,57
Somua S353350,885335074,00%1327,49
Durchbruchswagen 24461,565765064,00%1646,11
VK 20.01 (D)4330,504875062,00%1245,04
T-703304,123835060,00%1407,47
Renault R352186,203485052,00%862,23
Valentine II 4485,566365056,00%2324,73
WZ-120-1G FT 81359,327755052,00%1486,98
AT 15A 7988,376814942,86%1268,98
Heavy Tank No. VI 6881,786524652,17%1558,35
BT-74253,674474564,44%1018,30
AMX 50 10081168,295184540,00%1161,68
AT-12265,473374566,67%1385,92
43 M. Toldi III 3193,413274447,73%944,93
Conqueror91490,556804238,10%1131,76
T26E4 SuperPershing 81066,317694247,62%1361,20
Leichttraktor1225,883894052,50%1241,95
Type 97 Te-Ke 2210,033184050,00%1060,84
T-34 shielded 5682,887334072,50%2298,09
M4 Improved 5538,104883946,15%1306,38
T-34 with L-11 4496,725433941,03%1567,05
T26E5 8933,427123857,89%1124,65
AMX 65 t8703,005933748,65%629,76
Pz.Sfl. IC 4459,034473754,05%1511,66
MKA 2279,764703764,86%1368,46
T-29 3447,005553754,05%2234,82
Matilda Black Prince 5621,115513754,05%1793,42
MS-11238,194003655,56%1697,62
CS-52 LIS 81319,537353644,44%1471,46
M22303,695293557,14%1996,99
M2 Light2199,113663548,57%787,15
Vickers Medium Mk. III3331,944443554,29%1755,81
Pz.Kpfw. I2133,114713557,14%577,95
Type 3 Chi-Nu5556,124553452,94%1558,65
M4-85 5700,246333450,00%1628,93
T110E3101547,886853253,13%1032,17
T28 Concept 7863,696163253,13%1170,19
Object 252U 81095,396923164,52%1141,02
D23385,334903056,67%2113,43
M14/412331,633353056,67%1664,69
B14436,735453056,67%1508,26
Type 2597 Chi-Ha3389,904423063,33%1895,61
T-262254,834553076,67%1705,86
T-45 2305,734203053,33%1869,99
T6981052,386182931,03%1079,46
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6622,836052955,17%1599,97
Sexton I 3208,762872955,17%644,23
Lorraine 39L AM3204,891982835,71%464,99
Vz. 44-17856,395992842,86%934,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5656,935902857,14%1690,63
L-60 2150,523302751,85%826,89
O-Ni7867,277702661,54%1257,59
IS-6 8937,315762646,15%913,92
Strv m/382252,244232568,00%1512,27
Renault FT1163,242902556,00%1092,01
D12214,203802560,00%1227,70
Pvlvv fm/422210,282372576,00%1054,23
Renault UE 573347,684532552,00%1385,68
IS-27637,544582429,17%526,75
Type 586816,925202450,00%1628,74
STG 81069,887052458,33%1232,32
Pawlack Tank6759,524082339,13%956,02
IS-2-II81103,417202254,55%1324,21
Pz.Kpfw. VII101651,337662157,14%1138,11
Loyd Gun Carriage2147,502852065,00%1188,79
SARL 424473,005282065,00%2135,99
Valiant 5599,955032065,00%1452,79
Panzerwagen 39 3343,724251850,00%1758,10
Carro d'assalto P.8871116,887831752,94%1703,19
M3 Light 3155,592361735,29%504,83
M54 Renegade 81083,186231741,18%943,08
Lansen C 8940,257651662,50%1155,04
Vickers Medium Mk. II2301,934451573,33%2187,81
Chi-Ni2249,674161553,33%1347,38
Type 5 Ke-Ho4670,405701560,00%2940,68
KV-1SA 5846,806751546,67%1849,50
VK 168.01 Mauerbrecher 8868,208181580,00%1040,19
M24E2 Super Chaffee 6365,935571546,67%864,61
M3 Stuart3192,643771464,29%890,07
Lorraine 40 t 81138,294691457,14%1289,50
AMR 35 2254,233791361,54%1486,50
Straussler V–4/40 3372,083201346,15%1467,76
SU-182125,671881258,33%711,85
AMX 13 (FL 11) 5503,086001266,67%1943,75
AM 39 Gendron-Somua 2206,913141136,36%607,18
MTLS-1G14 3330,274331181,82%1687,01
Renault Otsu1190,405601070,00%1118,67
Object 283 91111,206441040,00%819,45
Pz.Kpfw. M 15 3325,303501060,00%1341,91
Strv S1 81608,306731040,00%1295,31
KV-5 8868,904631050,00%781,84
KV-220-2 5506,906641060,00%920,76
ISU-122S 7717,403121030,00%802,55
M16/43 Sahariano 3630,56624955,56%1844,62
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81164,00800966,67%1518,37
T2 Medium Tank2224,25522887,50%1570,99
KV-1 shielded 5463,50509850,00%753,09
Char Futur 4 91200,75568837,50%728,58
TS-54 8486,00468742,86%246,54
Caliban 81300,86759742,86%1502,29
Bat.-Châtillon 12 t8439,00639650,00%590,56
Object 25791807,83846666,67%2071,24
Lago M38 3561,17539666,67%1527,56
Gabler’s Destroyer 5208,25354425,00%324,02
T-116 3391,25434475,00%2264,90
Pz.Kpfw. 35 R 2377,677373100,00%1238,54
FV4202 8680,00666366,67%772,57
FV1066 Senlac 8126,00261333,33%0,00
Convert. Medium Tank T3 3840,0011312100,00%3972,11
AE Phase I 9734,00806250,00%506,66
A7E3 3419,50294250,00%1494,92
59-166777,008841100,00%2667,77
Bat.-Châtillon 25 t AP9238,004471100,00%261,00
GSOR the TANK 9373,0015510,00%45,13
T3E2 Medium Tank 3264,004321100,00%1252,59
Panzer 58 Mutz 8713,0029710,00%538,67

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 16.08.2015
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 16.08.2015
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.09.2014
Otišao: 13.08.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.12.2012
Otišao: 14.08.2015