Dreton

clanlogo
Pozicija: Pričuva
Član od: 23.03.2014

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke17154000
Ø Razina7,820,000,000,00
Pobjede934154,45%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene753643,93%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno2771,61%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke574333,48%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova175591,0200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,540,000,000,00
Otkriveno tenkova165480,9600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.316,280,000,000,00
Bodovi zauzimanja184751,0800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi138060,8000,0000,0000,00
Iskustvo666,440,000,000,00
WN71317,070,000,000,00
WN81732,370,000,000,00
Ukupno
Bitke17154
Ø Razina7,82
Pobjede934154,45%
Izgubljene753643,93%
Neriješeno2771,61%
Preživjele bitke574333,48%
Uništenih tenkova175591,02
Odnos razaranja1,54
Otkriveno tenkova165480,96
Počinjena šteta1.316,28
Bodovi zauzimanja184751,08
Obrambeni bodovi138060,80
Iskustvo666,44
WN71317,07
WN81732,37
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke255000
Pobjede12950,59%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10942,75%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno176,67%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10741,96%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1730,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,170,000,000,00
Otkriveno tenkova1980,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.516,960,000,000,00
Bodovi zauzimanja3811,4900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1190,4700,0000,0000,00
Iskustvo622,530,000,000,00
Ukupno
Bitke255
Pobjede12950,59%
Izgubljene10942,75%
Neriješeno176,67%
Preživjele bitke10741,96%
Uništenih tenkova1730,68
Odnos razaranja1,17
Otkriveno tenkova1980,78
Počinjena šteta1.516,96
Bodovi zauzimanja3811,49
Obrambeni bodovi1190,47
Iskustvo622,53
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke27000
Pobjede1970,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene518,52%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno311,11%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1244,44%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova160,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,070,000,000,00
Otkriveno tenkova80,3000,0000,0000,00
Počinjena šteta926,150,000,000,00
Bodovi zauzimanja130,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi271,0000,0000,0000,00
Iskustvo760,190,000,000,00
Ukupno
Bitke27
Pobjede1970,37%
Izgubljene518,52%
Neriješeno311,11%
Preživjele bitke1244,44%
Uništenih tenkova160,59
Odnos razaranja1,07
Otkriveno tenkova80,30
Počinjena šteta926,15
Bodovi zauzimanja130,48
Obrambeni bodovi271,00
Iskustvo760,19
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke22000
Pobjede1359,09%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene940,91%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1150,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova120,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,090,000,000,00
Otkriveno tenkova140,6400,0000,0000,00
Počinjena šteta424,410,000,000,00
Bodovi zauzimanja442,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi321,4500,0000,0000,00
Iskustvo415,680,000,000,00
Ukupno
Bitke22
Pobjede1359,09%
Izgubljene940,91%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1150,00%
Uništenih tenkova120,55
Odnos razaranja1,09
Otkriveno tenkova140,64
Počinjena šteta424,41
Bodovi zauzimanja442,00
Obrambeni bodovi321,45
Iskustvo415,68
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1202000
Pobjede68456,91%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene50642,10%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno121,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke41734,69%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova8540,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,090,000,000,00
Otkriveno tenkova11310,9400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.005,630,000,000,00
Bodovi zauzimanja22391,8600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10310,8600,0000,0000,00
Iskustvo650,780,000,000,00
Ukupno
Bitke1202
Pobjede68456,91%
Izgubljene50642,10%
Neriješeno121,00%
Preživjele bitke41734,69%
Uništenih tenkova8540,71
Odnos razaranja1,09
Otkriveno tenkova11310,94
Počinjena šteta1.005,63
Bodovi zauzimanja22391,86
Obrambeni bodovi10310,86
Iskustvo650,78
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke396000
Pobjede30176,01%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8822,22%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno71,77%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke21153,28%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2820,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,520,000,000,00
Otkriveno tenkova4711,1900,0000,0000,00
Počinjena šteta799,860,000,000,00
Bodovi zauzimanja13193,3300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13273,3500,0000,0000,00
Iskustvo743,700,000,000,00
Ukupno
Bitke396
Pobjede30176,01%
Izgubljene8822,22%
Neriješeno71,77%
Preživjele bitke21153,28%
Uništenih tenkova2820,71
Odnos razaranja1,52
Otkriveno tenkova4711,19
Počinjena šteta799,86
Bodovi zauzimanja13193,33
Obrambeni bodovi13273,35
Iskustvo743,70
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke261000
Pobjede16262,07%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9737,16%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,77%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke11845,21%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2270,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,590,000,000,00
Otkriveno tenkova2931,1200,0000,0000,00
Počinjena šteta977,860,000,000,00
Bodovi zauzimanja2761,0600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8013,0700,0000,0000,00
Iskustvo473,090,000,000,00
Ukupno
Bitke261
Pobjede16262,07%
Izgubljene9737,16%
Neriješeno20,77%
Preživjele bitke11845,21%
Uništenih tenkova2270,87
Odnos razaranja1,59
Otkriveno tenkova2931,12
Počinjena šteta977,86
Bodovi zauzimanja2761,06
Obrambeni bodovi8013,07
Iskustvo473,09
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (122)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
IS-381178,78694134651,11%1441,66
Object 261101931,7359894653,07%2171,87
T26E4 SuperPershing 81084,1575386451,27%1536,28
FV215b (183) 102878,0085380961,80%2823,38
IS-7101873,8377974554,50%1708,34
T-62A101947,0582368056,47%2089,95
Dicker Max 6866,2255250355,86%1766,75
IS-4101883,2368743849,77%1599,73
FCM 50 t 81290,4782239954,14%1818,17
IS7731,6554738647,67%869,94
212A91599,7258938249,74%1658,38
T-5491312,0177238153,54%1474,67
AMX 50 Foch (155) 102568,0376834553,62%2180,92
T3281504,7294233369,07%2207,53
AMX 13 909635,4471430763,84%1027,14
AMX 50 Foch91945,1387330460,86%2035,91
T-448828,6967229551,86%1128,45
Tortoise92137,6594129362,46%2180,41
T-1506507,7233128549,12%701,62
AMX AC mle. 4881303,5368127650,72%1615,28
SU-14-281230,7654725850,00%1407,95
AMX AC mle. 467897,4851525446,06%1356,27
KV-856857,3768824967,47%1793,56
KV-15401,2232824344,86%612,44
Bat.-Châtillon 25 t AP91804,8884822952,84%2154,83
FV20781145,3252620749,76%1408,01
T-1091584,9672918951,85%1548,78
ARL V396566,7845918848,94%993,92
AT 1581612,1587418664,52%2307,48
M60 101882,9278216954,44%1823,48
Crusader 5.5-in. SP7866,9055816453,05%1300,10
M10391821,1893315766,88%2165,01
M5 Stuart4125,1728115554,19%233,83
VK 72.01 (K) 102020,0366914762,59%1602,07
SU-861005,5554314652,74%1522,52
Bat.-Châtillon 25 t101755,8463714555,86%1713,30
Sturer Emil71095,2757914443,06%1539,86
ISU-15281921,5782514157,45%2355,95
M2 Light2177,8139413559,26%813,38
AMX 50 10081660,2077812358,54%2396,62
SU-15271364,5678712257,38%2201,57
T2971346,4483712256,56%1962,97
M24 Chaffee5185,3141611843,22%418,37
AT 771448,6888511758,12%2351,28
T-4371006,8874311348,67%1954,07
Type 5 Chi-Ri71081,5876310864,81%2111,34
AT 86774,9560210853,70%1471,13
T-34-856471,0154910759,81%940,44
AMX 13 757326,7065110553,33%579,29
M66688,915569947,47%1084,54
T110E5101851,957579753,61%1607,68
T1 Cunningham1128,604379667,71%880,89
AMX 12 t6331,014959441,49%715,00
T-284133,791918931,46%137,95
AMX M4 mle. 4571138,477218953,93%1803,35
Type 3 Chi-Nu Kai 5607,725718653,49%2038,80
FV3046876,925877661,84%1775,70
T-345390,314077454,05%1115,91
Type 4 Chi-To6684,355787252,78%1399,51
T-463160,281937161,97%685,36
Type 3 Chi-Nu5601,746146262,90%2110,30
SU-263338,692216144,26%904,63
S35 CA5609,764685550,91%1430,98
SU-54541,924185360,38%1690,47
SU-1006919,927055261,54%2117,77
Pz.Sfl. IVc5801,356204965,31%2254,38
A-205122,933424652,17%280,72
AMX ELC bis5157,254094452,27%378,71
STA-18916,285824353,49%1286,74
MS-1178,271064136,59%177,94
Type T-345339,004913860,53%984,96
Alecto4335,634093847,37%935,94
AT 25430,894803764,86%1258,75
Bishop5741,896003775,68%1793,38
Nashorn6711,116053762,16%1371,22
SU-182166,471243447,06%1009,72
Object 70491440,385463441,18%986,16
BDR G1 B5854,707393354,55%2286,20
Type 1 Chi-He4473,845973174,19%1995,25
ARL 4461069,677953056,67%2211,72
M5A1 Stuart4424,625062944,83%1816,51
Valentine AT4234,252852846,43%565,55
LTP 3270,604642560,00%1541,94
Covenanter5259,923142433,33%676,89
SU-855634,095512254,55%1637,31
VK 20.01 (D)4255,954032171,43%803,64
T-262140,701602045,00%595,12
Type 97 Chi-Ha3417,006431994,74%1907,83
Birch Gun4423,124741758,82%1668,48
B14428,006261675,00%1655,69
T2 Medium Tank271,50871414,29%108,82
T-50552,463391346,15%68,44
M3 Stuart3128,083611275,00%544,57
Pz.Kpfw. III/IV5280,083761250,00%643,04
T1E6 2105,922051233,33%281,83
M374151,701821040,00%257,10
BT-74142,11372955,56%414,47
Type 2597 Chi-Ha3210,25325837,50%575,16
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.472,63365850,00%92,94
Leichttraktor118,1482728,57%0,00
Marder 38T4915,29808742,86%3434,30
M3 Lee4183,17229683,33%673,96
T3 HMC2152,20241560,00%622,20
Cruiser Mk. IV4220,203325100,00%794,42
Pz.Kpfw. 38 (t)30,00300475,00%261,00
Light Mk. VIC 2188,00339450,00%844,26
StuG IV 5737,2530040,00%2085,12
Vickers Medium Mk. I148,3368333,33%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)291,33150333,33%245,61
T56 GMC387,33160333,33%37,25
Renault UE 573146,67349366,67%474,31
Somua SAu 404299,67384366,67%836,26
T-602189,675143100,00%984,38
Crusader6504,507932100,00%1964,63
Pz.Kpfw. I Ausf. C3170,00422250,00%788,51
Chi-Ni2168,003751100,00%912,73
Renault FT1101,001831100,00%617,91
Renault NC-311117,0014710,00%373,17
T1 HMC231,001411100,00%261,00
Vickers Mk. E Type B2589,008881100,00%4251,55
Renault FT AC2197,006581100,00%869,88
Cruiser Mk. III3240,0010410,00%981,19

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Pričuva
Član od: 23.03.2014
Pozicija: Pričuva
Član od: 23.03.2014
Otišao: 24.12.2024