DreadSQ

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.10.2024

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke509340078
Ø Razina8,240,000,009,71
Pobjede2537449,82%00,00%00,00%4152,56%
Izgubljene2495348,99%00,00%00,00%3747,44%
Neriješeno6071,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke973119,11%00,00%00,00%1519,23%
Uništenih tenkova330550,6500,0000,00520,67
Odnos razaranja0,800,000,000,83
Otkriveno tenkova709251,3900,0000,00881,13
Počinjena šteta1.189,780,000,001.972,55
Bodovi zauzimanja286590,5600,0000,00841,08
Obrambeni bodovi107070,2100,0000,0020,03
Iskustvo672,640,000,00831,19
WN7974,290,000,001060,20
WN81206,220,000,002003,82
Ukupno
Bitke50934
Ø Razina8,24
Pobjede2537449,82%
Izgubljene2495348,99%
Neriješeno6071,19%
Preživjele bitke973119,11%
Uništenih tenkova330550,65
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova709251,39
Počinjena šteta1.189,78
Bodovi zauzimanja286590,56
Obrambeni bodovi107070,21
Iskustvo672,64
WN7974,29
WN81206,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke78
Ø Razina9,71
Pobjede4152,56%
Izgubljene3747,44%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1519,23%
Uništenih tenkova520,67
Odnos razaranja0,83
Otkriveno tenkova881,13
Počinjena šteta1.972,55
Bodovi zauzimanja841,08
Obrambeni bodovi20,03
Iskustvo831,19
WN71060,20
WN82003,82
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke38000
Pobjede1539,47%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2257,89%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,63%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1334,21%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova160,4200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,640,000,000,00
Otkriveno tenkova290,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.263,610,000,000,00
Bodovi zauzimanja431,1300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi290,7600,0000,0000,00
Iskustvo505,050,000,000,00
Ukupno
Bitke38
Pobjede1539,47%
Izgubljene2257,89%
Neriješeno12,63%
Preživjele bitke1334,21%
Uništenih tenkova160,42
Odnos razaranja0,64
Otkriveno tenkova290,76
Počinjena šteta1.263,61
Bodovi zauzimanja431,13
Obrambeni bodovi290,76
Iskustvo505,05
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke35000
Pobjede2160,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1234,29%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno25,71%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1440,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,3100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,520,000,000,00
Otkriveno tenkova290,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta929,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja2176,2000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi50,1400,0000,0000,00
Iskustvo669,090,000,000,00
Ukupno
Bitke35
Pobjede2160,00%
Izgubljene1234,29%
Neriješeno25,71%
Preživjele bitke1440,00%
Uništenih tenkova110,31
Odnos razaranja0,52
Otkriveno tenkova290,83
Počinjena šteta929,00
Bodovi zauzimanja2176,20
Obrambeni bodovi50,14
Iskustvo669,09
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede266,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene133,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova51,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta783,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo679,330,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede266,67%
Izgubljene133,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,33
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova51,67
Počinjena šteta783,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo679,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke18000
Pobjede950,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene950,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke633,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova80,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova191,0600,0000,0000,00
Počinjena šteta942,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja452,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1458,0600,0000,0000,00
Iskustvo657,610,000,000,00
Ukupno
Bitke18
Pobjede950,00%
Izgubljene950,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke633,33%
Uništenih tenkova80,44
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova191,06
Počinjena šteta942,83
Bodovi zauzimanja452,50
Obrambeni bodovi1458,06
Iskustvo657,61
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1226000
Pobjede59648,61%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene61950,49%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno110,90%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke40332,87%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6710,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,820,000,000,00
Otkriveno tenkova11290,9200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.320,660,000,000,00
Bodovi zauzimanja19981,6300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi24311,9800,0000,0000,00
Iskustvo680,240,000,000,00
Ukupno
Bitke1226
Pobjede59648,61%
Izgubljene61950,49%
Neriješeno110,90%
Preživjele bitke40332,87%
Uništenih tenkova6710,55
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova11290,92
Počinjena šteta1.320,66
Bodovi zauzimanja19981,63
Obrambeni bodovi24311,98
Iskustvo680,24
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke109000
Pobjede5247,71%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5752,29%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3229,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova540,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,700,000,000,00
Otkriveno tenkova1040,9500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.569,210,000,000,00
Bodovi zauzimanja790,7200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi260,2400,0000,0000,00
Iskustvo723,180,000,000,00
Ukupno
Bitke109
Pobjede5247,71%
Izgubljene5752,29%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke3229,36%
Uništenih tenkova540,50
Odnos razaranja0,70
Otkriveno tenkova1040,95
Počinjena šteta1.569,21
Bodovi zauzimanja790,72
Obrambeni bodovi260,24
Iskustvo723,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (607)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
E 100101824,78751108050,74%1437,77
BZ-176 81534,5791281953,60%1543,13
Centurion Action X101628,4969278548,92%1256,89
IS-7101843,5977073050,55%1441,48
Jagdpanzer E 100101834,6268172352,97%1352,41
60TP Lewandowskiego101992,6479863150,40%1468,86
T-54 ltwt.9791,6865952946,88%998,42
FV4005 Stage II101396,3954350946,17%923,29
Tiger II8906,3662850849,41%909,03
T34 81162,0967848249,59%1358,31
E 7591352,3176746751,82%1255,40
ShPTK-TVP 100 81126,6467744243,21%1080,54
Vz. 55101673,4274141848,33%1105,13
Object 252U Defender 81251,8077541555,42%1393,69
AMX 13 909708,1565741351,09%966,34
Type 5 Heavy101607,8270436547,12%981,54
Progetto M35 mod. 46 81065,0367635145,87%1052,48
IS-381270,3575734652,02%1507,34
Grille 15101701,6163134650,58%1164,04
ELC EVEN 90 8613,9566333650,60%1085,10
Manticore101061,4470332651,23%1156,84
T-1091543,3978232354,18%1566,69
T110E4101765,0972432352,32%1218,49
Tiger I7675,2860230551,15%760,80
Centurion Mk. 7/191501,3676630551,15%1513,36
G.W. Tiger (P)81159,1857230150,17%1466,04
Škoda T 56 81587,2487629454,08%1528,93
WZ-114 91356,5575929449,66%1210,92
T-5491274,3475529352,90%1252,36
Maus101688,0878726951,30%1241,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5361,8537326552,83%949,08
WZ-1328663,7066126254,58%1080,29
Rhm.-Borsig Waffenträger81352,5070525653,13%1432,79
Type 4 Heavy91374,8773025349,80%1221,31
T 55A 91258,5470225349,80%1135,78
Kranvagn101660,4373124543,67%1086,63
Char Futur 4 91663,0779124549,80%1472,51
Spähpanzer Ru 2519843,0170924447,95%1228,14
T-54 first prototype 81143,3381023955,65%1596,78
Cromwell6472,2751223651,27%790,82
Super Conqueror101591,4071023642,80%1044,80
Waffenträger auf Pz. IV91495,5263522946,72%1233,81
ISU-15281367,9269222650,88%1519,56
AMX M4 mle. 54101582,2567622342,15%933,68
Rinoceronte101730,2779222154,30%1278,01
Jagdtiger91771,3673222148,42%1583,37
VK 36.01 (H)6478,2936321851,83%704,00
Centurion Mk. I8811,5163121848,17%905,85
HWK 30 8618,3859621847,71%933,07
AMX M4 mle. 49 Liberté 81064,0178821456,54%1216,63
AMX 50 12091300,5564720745,89%1057,20
S-517924,6954520650,49%1252,14
Jagdpanther II81266,1868320555,12%1385,36
Controcarro 3 Minotauro101810,4580220455,39%1232,68
FV4004 Conway91600,9069120148,26%1414,72
BZ-75101872,1675319845,96%1247,91
KV-856734,8863019759,39%1269,96
G.W. Tiger91575,5273119453,61%1578,77
AMX 50 10081319,4171519149,21%1524,24
FV380591191,9162219151,31%1077,84
Crusader6221,8331119047,89%465,52
M10391438,2577718855,32%1374,96
FV217 Badger101787,9576918750,27%1202,93
AE Phase I 91293,2672618344,26%989,42
T-4481091,4574418055,56%1602,98
Chrysler K GF 81191,3880817854,49%1332,92
FV20781254,7761617652,84%1702,50
G.W. E 100101253,2266517553,14%969,48
T110E3101948,6875717448,85%1351,66
Type 59 81078,4876317345,66%1252,24
Jagdpanther7889,4656517142,11%1069,94
Challenger7692,0955417051,76%858,59
AMX Chasseur de chars 8931,2169316953,25%1207,36
GSOR 1008 81377,6677416853,57%1489,14
Type 5 Ka-Ri 81592,7276916849,40%1626,22
Pz.Kpfw. T 25 5289,5828516846,43%589,65
LT-432 8563,3756416734,13%761,15
T57 Heavy101722,7073616651,20%1189,39
E 5091449,6875116546,06%1350,76
AMX 50 B101551,3067816445,12%1024,84
Pz.Kpfw. VII101851,5479616445,73%1318,99
TVP T 50/51101583,9370816250,62%1160,41
VK 45.02 (P) Ausf. A81254,6276916252,47%1583,22
Conqueror Gun Carriage101266,8464316247,53%924,32
Kampfpanzer 07 RH 8814,3661016241,98%785,99
WZ-1317588,2265916149,69%1093,88
KV-481232,0974816150,93%1535,40
G.W. Panther7925,7953115645,51%1082,29
T26E4 SuperPershing 81097,7072915547,74%1431,76
T-1506600,0153415251,32%913,67
Leopard 1101495,3370415251,97%1025,02
Charioteer81173,8663515249,34%1274,04
T110E5101802,7579815049,33%1253,08
Object 705A102112,3980215044,67%1506,98
Cobra 91393,2473215050,67%1182,31
Object 70491776,5379614859,46%1628,72
Object 268 Version 4101653,3375614753,06%1177,92
M53/M5591221,1067414652,05%1070,35
IS-3-II91385,2675514548,28%1169,93
STA-2 8959,7264014444,44%1116,13
Bat.-Châtillon Bourrasque 81171,8776214450,69%1290,12
O-I61056,2581214260,56%2195,02
SMV CC-6781037,2565614143,26%1039,97
Taschenratte112577,5498614148,94%1535,53
StuG III Ausf. G5309,5722314042,86%508,55
Škoda T 5091206,6868114052,14%975,65
Comet7542,8459414051,43%786,11
M-V-Y101686,9680713948,20%1170,44
T-62A101266,7663913744,53%879,20
VK 45.02 (P) Ausf. B91370,0773713652,94%1290,62
WZ-111 model 1-491056,2165413546,67%785,53
ST-I91497,2478313454,48%1416,78
Object 26391570,2475213249,24%1302,18
Conqueror91527,1579713157,25%1444,58
DBV-152 101962,4573313156,49%1286,43
KV-26771,5164713156,49%1452,71
T-100 LT10826,5964913145,04%776,20
Object 261101445,9260412940,31%1034,47
Crusader 5.5-in. SP7948,7658512960,47%1607,63
M54 Renegade 81117,4774112951,94%1062,13
AMX 13 757469,0457912842,97%772,37
Sherman Firefly6748,5461312553,60%1468,37
AMX M4 mle. 4571005,7574212560,00%1476,69
SU-130PM 81735,7884912557,60%1901,04
AMX 50 Foch (155) 101734,7573212458,87%1315,33
Aufklärungspanzer Panther 7431,6255112450,00%798,97
WZ-1209996,3565512346,34%797,61
Progetto C50 mod. 6691289,6675712350,41%1104,33
KV-15500,8954212358,54%1056,54
FV4201 Chieftain Proto 91445,0376512347,97%1291,86
O-Ho81327,1381112253,28%1581,06
Object 780 101607,9071412243,44%950,83
NC 70 Błyskawica101708,6371912053,33%1257,97
M127930,0365612047,50%1260,95
TNH T Vz. 5191330,2170711945,38%1010,45
Strv 103B101817,1769211847,46%1181,00
Panhard EBR 10510667,6761011841,53%551,42
T-832 81269,1177711747,86%1183,66
T-345393,9546911660,34%1070,63
WZ-111 model 5A101539,1770711541,74%959,41
Type 71101489,6271711444,74%900,99
Leopard Prototyp A91410,2771211450,00%1262,18
Progetto M40 mod. 65101460,8269811347,79%958,68
SU-1018950,1063911253,57%1001,02
VK 28.016194,2941111250,89%382,41
Object 430U101655,0675811248,21%1188,30
KV-1S6528,6056611153,15%942,13
Sturer Emil7947,9261511052,73%1394,55
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8978,8669511054,55%1244,42
11081253,5976110949,54%1462,26
50TP Tyszkiewicza91327,0271710947,71%1034,95
Caliban 81116,7173510948,62%1192,57
Konštrukta T-34/1007756,4959610843,52%1091,71
AMX 12 t6377,9950710841,67%859,19
SU-15271054,8866910750,47%1577,82
Type 586655,3161710753,27%1331,87
IS-271145,0373510647,17%1514,81
Emil II91842,1786410549,52%1754,14
M41 Walker Bulldog8535,0365110557,14%876,87
LTTB8562,4565410551,43%977,68
SU-14-281136,5965610449,04%1122,83
TVP VTU Koncept8591,1251210341,75%518,51
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6515,1454610353,40%1196,61
FV230 Canopener101981,4788510255,88%1408,24
Object 277101759,6478810148,51%1328,28
SU-100Y 6834,2058710151,49%1533,89
ARL 446634,2955310051,00%1086,60
Bat.-Châtillon 25 t AP9778,7959110043,00%514,34
WZ-113G FT102173,5873710044,00%1446,97
T-437927,956949946,46%1588,66
Ares 90101567,887459946,46%1043,29
Object 703 Version II 81183,488449953,54%1254,50
FV215b 101139,615889743,30%702,95
M18 Hellcat6733,475359750,52%1255,80
FV201 (A45) 71054,327779756,70%1737,85
VK 16.02 Leopard5152,083239641,67%228,35
Object 140101454,037359552,63%1042,01
Tiger-Maus 91513,017409540,00%1161,85
M47 Iron Arnie 81196,587259540,00%1275,36
Heavy Tank No. VI 6707,996059549,47%1115,77
IS71062,627329453,19%1652,97
Škoda T 256530,555189447,87%886,98
T9591524,827989455,32%1237,24
IS-M8941,476149337,63%827,53
CS-52 LIS 8929,536599350,54%967,90
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4311,872409145,05%722,50
Strv 103-091381,006479149,45%1053,23
IS-4102046,048229143,96%1502,58
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4132,741629145,05%184,95
Panhard AMD 178B6280,383579148,35%629,69
IS-2-II8890,876569148,35%882,62
121B 101714,598299158,24%1446,48
UDES 15/16101385,846409040,00%866,22
T25/27967,306219043,33%1390,66
Panther7900,877308953,93%1448,35
P.44 Pantera8863,166498950,56%1003,81
SU-1006860,946148951,69%1608,57
T28 Prototype8984,276118946,07%855,47
Type 62 7482,686268750,57%910,07
T3281420,698588756,32%1842,83
KR-1112356,148798748,28%1384,96
53TP Markowskiego8955,126938652,33%1001,79
UDES 038938,445598646,51%820,71
KV-371097,647818654,65%1737,49
AMX ELC bis5338,194278655,81%1208,21
Grille5483,103658444,05%997,67
Panther II8982,676898452,38%1173,00
Jagdpanzer IV6719,605788350,60%1363,13
Pz.Kpfw. II Luchs4132,822398355,42%368,31
Leo7798,266508260,98%1263,92
Ikv 90 Typ B7805,125448248,78%1031,10
Object 777 Version II 91570,828688258,54%1379,73
Rheinmetall Skorpion G 81341,937098248,78%1357,23
Hummel6773,835188148,15%1203,93
P.43 bis6575,904868144,44%916,54
TNH 105/100081020,126968151,85%1128,63
Type 6191183,537318056,25%1057,18
Ho-Ri 191768,697738051,25%1525,24
Tiger (P)7944,416948050,00%1233,65
Rheinmetall Panzerwagen10737,135838041,25%540,42
GSOR 3301 AVR FS9626,647338063,75%918,54
MT-256212,434117939,24%326,75
AMX 13 105101042,336237939,24%943,81
Ho-Ri 3101515,566277842,31%815,80
T499813,456157842,31%930,30
Bofors Tornvagn 81026,717367856,41%1067,44
T3091471,087057648,68%1168,59
Type T-345448,954557647,37%1325,71
AMX 13 57 7718,877487556,00%1394,54
M4461046,776577462,16%2216,57
FV229 Contender91745,437997445,95%1419,60
T92 8442,395827444,59%625,88
T2971374,458707356,16%2031,92
Caernarvon81236,477917361,64%1620,58
SU-100M17949,146037350,68%1296,34
FV215b (183) 101564,576987252,78%1097,19
FV3046786,474727244,44%1382,32
T71 DA7489,864107238,89%729,21
Object 268 Version V 101718,516757245,83%1134,49
Type 63 81290,837557139,44%1196,00
AMX AC mle. 488957,436197052,86%929,85
45TP Habicha7818,496166946,38%979,83
T25 AT7877,375816854,41%1134,17
Object 70591498,887586844,12%1221,04
T-34-17991,317626758,21%1721,52
O-Ni71228,228086750,75%1809,26
Covenanter5188,192396749,25%485,26
BDR G1 B5585,515346750,75%1209,98
Hotchkiss EBR7410,265476646,97%721,86
Škoda T 40 6649,595746651,52%1146,56
SU-855576,184726550,77%1456,23
Strv 746595,775076549,23%977,50
Black Prince71117,667646547,69%1627,47
Controcarro 1 Mk. 291619,227846544,62%1367,96
VK 30.01 (P)6712,955946547,69%1225,79
BZT-70 102043,547936549,23%1183,96
Charioteer Nomad 81440,147166547,69%1396,33
P.43 ter7795,287046459,38%1261,35
CS-447814,757156465,63%1305,55
GSR 3301 Setter7310,165226448,44%500,93
Gonsalo 81421,929226464,06%1591,72
Bat.-Châtillon 25 t101388,456546241,94%942,21
STB-1101639,777406248,39%1251,90
AT 1581178,427536248,39%1288,84
AMX M4 mle. 5191591,817706246,77%1227,21
T-50-2 6352,524256245,16%765,97
Carro d'assalto P.887919,737326058,33%1236,70
AT 771069,487626065,00%1502,00
59-166309,275115952,54%733,25
Vz. 60S Dravec 102171,908715952,54%1351,56
Sherman III5408,424285935,59%1019,12
T376390,865455947,46%844,68
SMV CC-567988,297635860,34%1521,04
Pz.Kpfw. III Ausf. E389,931465843,10%54,95
ST-II101684,227845848,28%1224,53
Turtle Mk. I 81478,869415862,07%1560,59
Panzer 58 Mutz 8866,716045843,10%905,52
Lorraine 155 mle. 518775,655885749,12%745,23
M48A5 Patton101511,896095733,33%881,75
Ares 90 C111580,797485738,60%830,38
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81084,095975736,84%1037,54
T1 Heavy5533,415495651,79%1081,10
WZ-111-1G FT8786,954815635,71%541,41
KV-137641,166225650,00%933,45
T28 Concept 7978,056815653,57%1389,21
M66912,027085552,73%1635,85
Vz. 71 Tesák10729,136365543,64%556,67
AMX 50 Foch B101441,646765547,27%830,76
XM551 Sheridan101083,246405549,09%1083,83
SMV CC-64 Vipera 81239,967335543,64%1284,46
BZ-79112397,938025435,19%1097,32
Bat.-Châtillon 155 58101230,115995435,19%822,97
E 50 Ausf. M101361,837145450,00%952,93
Concept No. 5101667,067025446,30%1071,53
Charlemagne 81285,526745437,04%961,90
Ikv 65 Alt II6725,926375367,92%1484,54
WZ-131G FT6768,365285354,72%1411,32
T698863,525775230,77%792,24
GSOR 1006 Scheme 791555,737755248,08%1414,00
T92 HMC101424,466735050,00%1312,15
AMX AC mle. 467797,165505050,00%1034,53
M60 101558,666265034,00%1008,38
Bat.-Châtillon 12 t8576,886205050,00%964,16
P.435345,393574944,90%780,04
CS-63101592,697704955,10%1152,48
Durchbruchswagen 24118,081804936,73%51,92
AT-FV230 Breaker112360,047194932,65%1274,15
TS-54 81169,028094946,94%1161,57
VK 30.02 (M)6691,356524852,08%1366,43
Pz.Sfl. IVc5639,714794841,67%1647,36
TS-60 91564,968064858,33%1396,18
25TP KSUST II5466,623674759,57%1138,23
Kunze Panzer 91393,406834746,81%1191,95
Jagdtiger Prototype 81456,008104757,45%1422,28
Löwe 81162,686694736,17%1086,37
AMX 13 F3 AM6569,965154652,17%703,08
BZ-6891644,619044663,04%1694,30
FSV Scheme A7676,046814658,70%965,06
K-91-PT 91632,898274654,35%1549,19
Rheinmetall Skorpion 81395,916734643,48%1339,16
Object 43091291,766324533,33%923,67
M5A1 Stuart4226,374154360,47%752,32
Waffenträger auf E 100101499,586034346,51%818,43
LHMTV8515,935784348,84%720,26
GSOR 1010 FB 8898,916044346,51%830,89
Tortoise91991,718414252,38%1629,87
T803111832,958674247,62%1004,25
BZ-58-2 91488,516764139,02%1085,01
Pz.Sfl. IVb4346,323314148,78%1091,82
Škoda T 27 8714,635094136,59%574,46
Excalibur 6798,375774146,34%1046,60
T-284215,383724060,00%647,06
Vz. 44-17965,006784045,00%1131,19
AMX 13 105 AM mle. 505483,253514052,50%1028,39
AT 86884,987184052,50%1534,16
BZ-5871150,257454042,50%1451,46
Panhard AML Lynx 6x68390,984454027,50%355,40
TT-130M 91271,737084042,50%1093,88
B.U.G.I.6469,674623943,59%551,22
Bat.-Châtillon 155 5591020,465993941,03%817,27
Emil I81247,877513842,11%1280,98
M40/M4381183,927093847,37%1158,82
Nashorn6936,556163852,63%1754,76
Object 752 91688,348893852,63%1316,02
Type 5 Chi-Ri7726,005343732,43%832,85
Type 3 Chi-Nu5438,954393740,54%1134,48
Progetto CC55 mod. 548859,326223743,24%679,40
AMX 65 t8779,956963764,86%853,69
IS-3A 81335,738743759,46%1413,32
Škoda T 245399,504403650,00%1017,98
M26 Pershing8803,946393647,22%831,74
M-II-Y71262,898213652,78%1691,63
Ikv 1035533,264863542,86%1350,64
M46 Patton91121,096783545,71%853,64
Vz. 68 Squall 8537,146213554,29%843,69
FCM 50 t 81198,097523545,71%1423,09
Type 4 Chi-To6567,505293447,06%1026,72
T-34-2G FT7860,796193452,94%1160,08
A-447520,714853438,24%482,16
ARMT 5604,916113455,88%1369,98
Ashigaru 101870,156603441,18%1126,98
VK 75.01 (K) 81164,716753432,35%1047,57
Churchill VII6701,426563360,61%1318,92
FV4025 Contriver111875,558453351,52%1083,94
M24E2 Super Chaffee 6420,886363360,61%1222,15
Matilda4343,754273256,25%940,99
STA-18991,536813250,00%1116,86
T-463191,723273265,63%922,37
CS-538789,226653256,25%979,04
Cruiser Mk. IV4171,661903253,13%435,16
Prototipo Standard B91438,457643151,61%1391,15
Vz. 64 Blesk8557,946323164,52%856,48
E 75 TS 81189,526513132,26%1039,23
AT 25498,174923050,00%1148,48
BZ-16681173,307523053,33%1319,57
FV601 Saladin81332,577433046,67%1604,42
KPz 3 Projekt 07 HK 91261,176163046,67%932,21
AT 15A 71047,337873060,00%1630,60
113 Beijing Opera 101912,138223046,67%1406,91
Type 1 Chi-He4436,724612948,28%1513,47
40TP Habicha6655,145142944,83%1160,72
T-505153,243692948,28%355,07
M24 Chaffee5342,145472951,72%1054,82
Object 268102249,078022958,62%1609,12
Object 274a 8970,667822958,62%1091,07
Object 590 91158,216912948,28%917,40
STG Guard 81069,286162941,38%972,87
WZ-111 81140,147222842,86%1217,95
Strv m/425311,934462867,86%862,85
Coccodrillo 101745,968412850,00%1231,53
FV224 Chopper71140,797182842,86%1226,80
Ares 8591281,397532839,29%1020,88
T78 6892,256282842,86%1167,82
VK 30.01 (H)5642,786212759,26%1997,40
UDES 14 Alt 58951,006712744,44%1068,59
Bishop5764,705902759,26%1933,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. A399,001462751,85%170,52
Windhund 81210,486502748,15%1221,25
Pz.Kpfw. 5581520,489162759,26%1284,17
Churchill I5541,965712661,54%1236,65
Wespe3122,231322638,46%200,99
60G FT5587,316052669,23%1405,27
CS-5991494,548672661,54%1462,83
T2881655,548972669,23%1980,43
Panhard EBR 909575,316642653,85%740,02
HWK 128741,506782646,15%1339,82
Pawlack Tank61003,967842661,54%1780,59
Leichttraktor1103,202872556,00%415,93
M415608,285232568,00%1047,20
Alecto4249,403242548,00%551,76
Dicker Max 6728,085352548,00%1337,80
Pz.Kpfw. II283,081802454,17%212,97
Sav m/434244,253912454,17%604,49
XM66F 81243,466772437,50%1045,50
56TP 81040,837362454,17%1074,53
Stridsyxa 81590,088812458,33%1732,06
50TP prototyp 81084,306852343,48%1053,82
Cruiser Mk. III3134,701712356,52%550,30
Marder 38T4602,045012347,83%1667,34
GSOR the TANK 91404,436982347,83%1288,29
Versuchspanzer 5791946,268302343,48%1423,94
VK 168.01 (P) 81043,136762343,48%974,12
T3 HMC262,36952236,36%7,01
Chi-To SP71480,419762268,18%2045,70
Marder II3192,551772263,64%548,03
M-III-Y81009,558112259,09%1151,93
Strv S1 81264,595982240,91%1191,55
Black Rock 111734,648542250,00%1028,31
Vickers Medium Mk. III3129,522012152,38%355,40
121102097,388032147,62%1723,19
Type 2597 Chi-Ha3231,863122138,10%732,58
AMX 105 AM mle. 474322,104252161,90%1148,62
Leichter Kpz. 70 (K) 81014,907782152,38%1563,85
T-103 81489,818222152,38%1660,30
Somua SM 81703,579122142,86%1883,76
Vickers Medium Mk. II246,25722025,00%0,00
TKS z n.k.m. 20 mm 298,152222055,00%448,41
B14329,255032075,00%1089,19
P26/404245,953582035,00%458,95
Grant4274,203692060,00%807,52
Jagdpanzer E 90 91837,006852035,00%1303,21
TBT 91851,509632060,00%1536,69
Pz.Kpfw. 35 (t)248,471081952,63%105,87
14TP4175,532591947,37%442,31
SDP 57 Gowika7879,686471952,63%1164,08
Object 430 Version II91346,167041942,11%1245,94
ERAC 105 Proto 9601,895611942,11%569,72
Lansen C 8925,326741947,37%947,11
Saryuda 91531,847101942,11%1025,13
Rambo 91271,958141952,63%1062,10
Fantôme 91548,537471942,11%1410,41
M3 Lee4358,174561861,11%1365,15
O-I Experimental5819,117131866,67%2073,08
S35 CA5483,223381844,44%824,21
E 77 92236,7810201855,56%2170,08
T77 81221,896501838,89%1162,55
M6A2E1 81290,227471838,89%1332,76
M4A3E8 Thunderbolt VII 6481,395001844,44%636,02
M36 Jackson6979,415571735,29%1651,82
WZ-111 model 6 81335,887921747,06%1274,44
T-34-3 81225,477521741,18%1367,28
Object 265T 91437,247441741,18%1058,92
SU-76G FT4342,693211650,00%668,86
T675536,255481662,50%1452,74
Pz.Kpfw. II Ausf. G366,811801650,00%92,94
SU-122V 91893,569311656,25%1776,16
Lorraine 50 t 91414,136251631,25%1160,88
StuG IV 5362,503211643,75%703,56
Super Hellcat 7555,444751650,00%630,53
VK 45.03 71092,697371650,00%1267,62
Lago4493,075641560,00%1888,15
AMX 404239,273351540,00%749,54
T-26275,871831540,00%126,47
M374531,804631566,67%1963,24
WZ-132A9891,677341560,00%1227,65
WZ-111G FT91416,408381580,00%1114,06
FV227 Conceiver81413,078611553,33%1740,79
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81367,607501553,33%1678,73
H3 91027,876291533,33%584,43
KV-4 KTTS 8936,405391520,00%690,56
M-VI-Y91085,076381435,71%707,05
T 54D 91290,008711471,43%1292,56
Patton the Tank 91067,145681421,43%793,16
FV4202 8825,146761442,86%933,55
FV226 Contradictious 8910,365361428,57%567,89
Type 5781181,157561346,15%1200,98
Object 4168660,854731330,77%467,51
E 65 Zwilling 8952,625181315,38%556,53
Churchill Crocodile 6993,237941346,15%1387,89
KV-2 (R) 6921,548351384,62%1518,94
Hotchkiss H352154,502571241,67%520,52
M5 Stuart4180,083861266,67%518,89
CC-46 Pancernik 91035,926121241,67%572,98
G.Pz. Mk. VI (e)227,33511225,00%0,00
Object 283 91073,506731241,67%839,97
ISU-122-2 8856,836511258,33%830,08
VK 168.01 Mauerbrecher 81208,005391258,33%1511,42
Nergal 81207,676051225,00%951,32
Buryan 91266,587241250,00%756,00
MS-1137,451261163,64%198,21
LPT-67 Šelma9753,006211136,36%873,53
TOG II* 61014,916581136,36%1693,15
Char de transition 6856,097771163,64%1371,01
Projet Louis 9631,367481163,64%823,03
122 TM 81265,096821136,36%1164,02
T1 Cunningham176,401721070,00%448,25
Stuart I-IV3268,904491060,00%1275,83
Type 95 Ji-Ro6618,705361050,00%954,92
Staghound Mk. III6571,306011050,00%979,93
Char Mle. 75 91091,806721050,00%1213,55
Matilda LVT 4499,906211070,00%1114,29
KV-5 81242,706441010,00%1224,47
Type 64 6399,904061030,00%724,58
Panzerjäger I2164,89137944,44%438,64
Lorraine 155 mle. 507694,11627955,56%799,50
Somua SAu 404274,56323988,89%767,53
Chieftain/T95 8630,33610955,56%706,17
T26E3 Eagle 7 7945,44707933,33%1240,14
TS-5 81075,89690955,56%964,62
M2 Medium Tank398,50212850,00%194,69
M8A14353,63420862,50%926,95
T54E191215,88770862,50%1002,43
AEC Armoured Car5429,13438850,00%807,40
Jade Coil 81429,00866875,00%1428,69
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5647,38545850,00%1588,65
AMX 13 (FL 11) 5520,00614862,50%2028,92
leKpz M 41 90 mm 8258,13403812,50%153,74
Brennos 81274,50684837,50%1078,35
Ikv 723146,86285757,14%347,14
DS PZInż5691,29615771,43%1738,72
Škoda T 177860,86872771,43%1746,04
Strv m/42-57 Alt A.2 6399,29378742,86%401,74
Excelsior 5275,00492771,43%551,54
D23228,334226100,00%1034,34
Type 95 Ha-Go248,172686100,00%261,08
Type 97 Chi-Ha3296,50413666,67%992,71
M7 Priest3215,0015860,00%352,36
Semovente M43 Bassotto6457,67346633,33%403,38
Semovente M415712,17619666,67%2073,27
KV-1 shielded 5697,33774650,00%1158,12
FCM 36 Pak 40 3346,20398540,00%833,69
Pz.Kpfw. 38 (t)351,00101520,00%0,00
Type 3 Ho-Ni III5557,20263520,00%922,41
Pz.Kpfw. I Ausf. C3442,20498560,00%2381,43
MKA 2183,40232580,00%677,57
M24 Chaffee No. 594 5400,60560560,00%1183,85
Type 3 Chi-Nu Kai 5425,80521560,00%1136,96
Prototipo 6 81316,20667540,00%897,05
BZ-74-1 81178,00797560,00%1142,94
BT-7 artillery 3192,20295540,00%499,68
Vickers Medium Mk. I198,00141450,00%370,34
Type 97 Te-Ke 240,2583425,00%1,77
Valentine AT4195,00382475,00%559,99
Birch Gun4343,25446475,00%1424,85
ASTRON Rex 105 mm 81295,75941475,00%1459,61
KV-1SA 5237,75276425,00%174,99
M4A3(76)W Sherman 6737,75708450,00%1187,65
Light Mk. VIC 2121,25320450,00%524,29
T207679,00418333,33%640,30
10TP3392,00513366,67%1951,93
T1 HMC288,33141333,33%242,15
Vickers Mk. E Type B258,00147366,67%224,71
Panzerwagen 39 3362,33621366,67%1621,16
AMX 383263,00412366,67%970,18
Black Prince II 7979,00835366,67%1278,09
IT-3 4743,678663100,00%2693,27
MTLS-1G14 3147,33236333,33%313,09
Valentine II 4239,33444366,67%834,29
T1E6 295,00245366,67%438,09
Tetrarch 2113,33177333,33%349,50
T-44-100 8771,00715366,67%815,93
Lorraine 40 t 81160,0039930,00%996,91
Chi-Go 7803,33525333,33%637,63
Chi-Ni274,50269250,00%177,64
Universal Carrier 2-pdr2277,004772100,00%1307,87
Pz.Kpfw. I222,002620,00%0,00
Ares 7581898,5047220,00%1671,90
T-34 with L-11 4440,0028620,00%1110,94
M48A2 Räumpanzer 81389,50804250,00%1295,99
L-60 284,50177250,00%288,68
AMX ELC 901 6635,50619250,00%1979,47
OCP Peacekeeper 91033,50690250,00%639,80
KB-52 92734,50990250,00%2115,53
Kolohousenka1110,003001100,00%581,16
Strv fm/211236,004851100,00%1300,86
Renault FT1112,003071100,00%738,68
M22155,003221100,00%738,84
4TP1109,002961100,00%531,00
D120,001511100,00%261,00
Pvlvv fm/422240,006561100,00%1106,83
T2 Medium Tank227,005910,00%0,00
Gabler’s Destroyer 5748,0044910,00%1753,21
Cromwell Applique 5349,0036310,00%472,70
SU-2-122 5180,0014910,00%103,31
AltProto AMX 30 80,006010,00%0,00
M4-85 5411,008331100,00%1049,42
Convert. Medium Tank T3 3641,0059110,00%2048,23
AM 39 Gendron-Somua 2369,009481100,00%1778,05
T-116 3299,0017110,00%1206,36
Lago M38 358,004021100,00%261,00
T-45 2134,002791100,00%621,14
M16/43 Sahariano 3644,008281100,00%1756,98
FCM 2C 3413,0032410,00%1114,81
Pz.Kpfw. KW I (r) 5343,0018510,00%281,85
Pz.Kpfw. II Ausf. D 243,003881100,00%264,10
A7E3 397,009810,00%55,67
43 M. Toldi III 3130,0015910,00%322,13

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 18.10.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.10.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.08.2024
Otišao: 17.10.2024
Pozicija: Novak
Član od: 05.08.2024
Otišao: 15.08.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.11.2023
Otišao: 03.08.2024
Pozicija: Novak
Član od: 06.03.2022
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.10.2015
Otišao: 04.02.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.12.2014
Otišao: 07.09.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.09.2015
Otišao: 11.10.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.10.2014
Otišao: 04.12.2014
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 19.02.2016
Otišao: 05.03.2022