DrWhat

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 22.10.2016

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11045000
Ø Razina6,810,000,000,00
Pobjede543449,20%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene548549,66%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1261,14%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke255923,17%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova90680,8200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,070,000,000,00
Otkriveno tenkova131631,1900,0000,0000,00
Počinjena šteta911,730,000,000,00
Bodovi zauzimanja86840,7900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi59820,5400,0000,0000,00
Iskustvo583,390,000,000,00
WN71070,730,000,000,00
WN81297,520,000,000,00
Ukupno
Bitke11045
Ø Razina6,81
Pobjede543449,20%
Izgubljene548549,66%
Neriješeno1261,14%
Preživjele bitke255923,17%
Uništenih tenkova90680,82
Odnos razaranja1,07
Otkriveno tenkova131631,19
Počinjena šteta911,73
Bodovi zauzimanja86840,79
Obrambeni bodovi59820,54
Iskustvo583,39
WN71070,73
WN81297,52
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke37000
Pobjede821,62%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2772,97%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno25,41%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke616,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova150,4100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,480,000,000,00
Otkriveno tenkova340,9200,0000,0000,00
Počinjena šteta793,570,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi80,2200,0000,0000,00
Iskustvo225,540,000,000,00
Ukupno
Bitke37
Pobjede821,62%
Izgubljene2772,97%
Neriješeno25,41%
Preživjele bitke616,22%
Uništenih tenkova150,41
Odnos razaranja0,48
Otkriveno tenkova340,92
Počinjena šteta793,57
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi80,22
Iskustvo225,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke64000
Pobjede2945,31%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3453,13%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,56%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1726,56%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova440,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,940,000,000,00
Otkriveno tenkova1141,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta542,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja300,4700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2023,1600,0000,0000,00
Iskustvo436,920,000,000,00
Ukupno
Bitke64
Pobjede2945,31%
Izgubljene3453,13%
Neriješeno11,56%
Preživjele bitke1726,56%
Uništenih tenkova440,69
Odnos razaranja0,94
Otkriveno tenkova1141,78
Počinjena šteta542,50
Bodovi zauzimanja300,47
Obrambeni bodovi2023,16
Iskustvo436,92
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke25000
Pobjede416,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2184,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke312,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova70,2800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,320,000,000,00
Otkriveno tenkova311,2400,0000,0000,00
Počinjena šteta366,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja481,9200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo160,920,000,000,00
Ukupno
Bitke25
Pobjede416,00%
Izgubljene2184,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke312,00%
Uništenih tenkova70,28
Odnos razaranja0,32
Otkriveno tenkova311,24
Počinjena šteta366,60
Bodovi zauzimanja481,92
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo160,92
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1776000
Pobjede86348,59%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene86348,59%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno502,82%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke61334,52%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova13010,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,120,000,000,00
Otkriveno tenkova22061,2400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.057,550,000,000,00
Bodovi zauzimanja26991,5200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi80684,5400,0000,0000,00
Iskustvo634,290,000,000,00
Ukupno
Bitke1776
Pobjede86348,59%
Izgubljene86348,59%
Neriješeno502,82%
Preživjele bitke61334,52%
Uništenih tenkova13010,73
Odnos razaranja1,12
Otkriveno tenkova22061,24
Počinjena šteta1.057,55
Bodovi zauzimanja26991,52
Obrambeni bodovi80684,54
Iskustvo634,29
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke236000
Pobjede10243,22%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12653,39%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno83,39%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7130,08%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1600,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,970,000,000,00
Otkriveno tenkova3731,5800,0000,0000,00
Počinjena šteta637,730,000,000,00
Bodovi zauzimanja5622,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3061,3000,0000,0000,00
Iskustvo457,190,000,000,00
Ukupno
Bitke236
Pobjede10243,22%
Izgubljene12653,39%
Neriješeno83,39%
Preživjele bitke7130,08%
Uništenih tenkova1600,68
Odnos razaranja0,97
Otkriveno tenkova3731,58
Počinjena šteta637,73
Bodovi zauzimanja5622,38
Obrambeni bodovi3061,30
Iskustvo457,19
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (156)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
E 7591526,4871878945,25%1480,86
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5461,6651563554,65%1376,24
Tiger II8991,3660651045,49%1085,01
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4110,0133848743,53%142,46
VK 16.02 Leopard5226,4843937746,68%584,52
Jagdpanther II81369,5569536550,41%1474,75
Indien-Panzer81031,1768834248,25%1415,11
Jagdtiger91633,7069732250,31%1447,93
E 100101767,7672529544,41%1398,76
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4373,6138729051,38%1010,66
Leopard Prototyp A91219,0269628949,83%1069,60
Tiger I7735,2955128648,95%871,54
E 5091869,6685025350,59%2056,47
T-34-3 81015,6370123346,35%1229,01
Jagdpanzer IV6492,5937923243,10%755,03
Jagdpanther7677,3339423046,09%780,84
Leopard 1101719,1970722445,98%1373,52
Aufklärungspanzer Panther 7338,2249121144,55%520,87
Löwe 81337,0082420752,66%1661,12
VK 36.01 (H)6415,9535620243,07%500,39
Jagdpanzer E 100102060,9267020143,78%1626,86
StuG III Ausf. G5409,4237317545,71%832,94
Panther II81170,3272515550,32%1713,98
WZ-1328922,7374114549,66%1794,92
Pz.Kpfw. II2218,2448913163,36%1169,29
Cromwell B 6831,5277012257,38%1835,20
Panther7917,5272412154,55%1642,53
E 25 7971,4865712050,83%1422,85
Rhm.-Borsig Waffenträger81501,9872111550,43%1600,73
Type T-345319,7939911255,36%859,41
Sturer Emil7793,4552210648,11%971,02
WZ-12091819,7189010362,14%2181,17
G.W. Panther71087,1558710044,00%1276,03
VK 30.01 (P)61132,548699065,56%2779,69
Pz.Kpfw. 35 (t)2114,722428552,94%521,24
E 50 Ausf. M102055,317528442,86%1814,56
Nashorn6791,724588346,99%1275,95
T-5491729,218317648,68%2035,08
AMX 13 57 GF 7613,936477640,79%1059,07
AMX ELC bis5326,215137254,17%1142,14
Pz.Sfl. IVc5433,184027248,61%960,58
Hummel6557,974566650,00%696,28
Pz.Kpfw. T 15 3183,293726653,03%750,75
Valentine II 4454,886996070,00%2176,23
Panther mit 8,8 cm L/71 81192,817165841,38%1626,63
SU-122-44 71225,127925763,16%1959,09
Pz.Kpfw. 38 (t)384,771515635,71%37,69
Marder 38T4291,772435651,79%690,85
VK 30.02 (M)6530,394845639,29%844,37
VK 30.01 (H)5306,662595042,00%513,40
Pz.Kpfw. II Luchs499,462435056,00%244,05
M5A1 Stuart438,413004955,10%140,52
59-166490,636454856,25%1531,14
IS-271215,407974555,56%1909,30
11081416,078864163,41%1867,67
WZ-111 model 1-491892,558654057,50%1992,20
Pz.Kpfw. III Ausf. J4209,483324042,50%353,99
AMX 13 9091113,907094042,50%1807,65
IS-2 71491,089224062,50%2470,83
T3 HMC2148,282113951,28%563,51
AMX 12 t6513,776103948,72%1445,74
Pz.Kpfw. III/IV5166,763433842,11%203,43
ARL 4461127,418763772,97%2426,95
T-54 first prototype 81122,277173737,84%1427,44
Durchbruchswagen 24230,313552958,62%617,26
Rheinmetall Skorpion G 81683,108172951,72%2115,90
AMX 404112,292702846,43%236,52
Grille5597,045292860,71%1342,13
T2 Light Tank 2136,542862835,71%422,59
Wespe3173,082392650,00%547,49
Pz.Kpfw. II Ausf. G3152,922872665,38%630,36
AMX 13 757605,325882544,00%1160,86
VK 45.02 (P) Ausf. A81427,927962552,00%1696,42
Renault FT187,131582352,17%371,58
UDES 0381336,736992245,45%1480,96
B14289,144322147,62%810,02
Object 43092048,8510352070,00%2459,42
T-284168,672261844,44%320,39
Pz.Kpfw. III Ausf. E324,941991855,56%150,97
WZ-1317348,355941752,94%588,88
Strv 103-091291,075401540,00%924,08
T-345481,145081457,14%1421,90
Bat.-Châtillon 25 t101785,577461435,71%1480,96
VK 45.02 (P) Ausf. B91719,007801442,86%1510,30
Type 586593,506571258,33%1220,99
Pz.Sfl. IVb4320,083621250,00%1133,92
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4497,086791266,67%1455,73
Renault Otsu198,272981163,64%412,30
T-4481144,557101145,45%1402,63
Universal Carrier 2-pdr2156,821891163,64%661,36
Marder II3141,601491050,00%291,13
G.Pz. Mk. VI (e)2119,101411020,00%549,37
MT-256448,506031050,00%1241,42
LTTB8900,609601090,00%2103,68
Tiger 131 61150,709831080,00%2370,54
Matilda IV 5686,109091090,00%2501,79
T1 Cunningham1134,78275944,44%735,90
Strv m/425656,78664955,56%2062,71
Tiger (P)71103,22821955,56%1608,37
D12115,1313080,00%261,10
T-463189,00311850,00%638,31
AMX 383109,00185825,00%105,38
Cruiser Mk. III3197,88343875,00%1028,57
M3 Stuart3120,57291771,43%470,31
VK 28.016370,71616771,43%1189,19
T1E6 260,71130757,14%181,30
T-28E with F-30 4831,14718757,14%2404,74
Lorraine 40 t 81336,14786742,86%1607,51
D23107,83152633,33%161,14
50TP prototyp 81354,331007666,67%1483,22
14TP4261,50461683,33%1014,77
FCM 36 Pak 40 3262,00381650,00%604,28
Sturmpanzer I Bison360,67123633,33%0,00
StuG III Ausf. B4279,17301633,33%523,09
Object 703 Version II 81045,83763650,00%1020,30
Type 2597 Chi-Ha342,60127540,00%0,00
WZ-132A9804,20684560,00%1195,83
KV-15640,60712560,00%1659,74
Object 430U103072,2012915100,00%3460,82
Tetrarch 2146,20242560,00%666,99
StuG IV 5594,00511540,00%1475,55
Type 64 6749,00854580,00%2314,69
Hotchkiss H352108,00210475,00%524,88
25TP KSUST II5485,50417425,00%1022,82
Panzerjäger I2161,00217475,00%704,00
BDR G1 B5440,00503475,00%981,13
T-54 ltwt.9665,00574450,00%788,15
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81372,25919450,00%2037,37
7TP2241,67298333,33%771,66
Leichttraktor1152,67201366,67%755,07
113101793,6748930,00%1242,03
KV-220-2 5992,331066366,67%2110,42
King Tiger (Captured) 7831,33647333,33%849,84
Vickers Medium Mk. I10,001820,00%0,00
M2 Light265,00212250,00%92,15
121102014,50606250,00%1291,43
Cruiser Mk. I185,50220250,00%274,20
T56 GMC30,003020,00%0,00
Renault FT AC233,0073250,00%76,78
Pz.Kpfw. I286,501902100,00%389,02
Panhard EBR 75 (FL 10) 8591,0048520,00%817,03
leKpz M 41 90 mm GF 81712,0010242100,00%3514,54
T7 Combat Car 2106,00162250,00%361,20
T92 81712,501022250,00%4549,96
BT-7 artillery 336,0011420,00%0,00
4TP1213,0021610,00%911,10
10TP3476,006321100,00%2441,37
Ikv 1035584,006081100,00%1335,27
T-262121,006821100,00%687,94
Valentine AT472,001501100,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. D41359,0013561100,00%7694,92
Spähpanzer SP I C7245,0043710,00%171,51
Type 3 Chi-Nu Kai 5443,0040310,00%1201,03
TOG II* 6309,006031100,00%471,90
Light Mk. VIC 20,008510,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 265,004601100,00%299,88

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 22.10.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 22.10.2016
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 20.09.2014
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Novak
Član od: 16.01.2016
Otišao: 26.05.2016
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 30.05.2016
Otišao: 22.06.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 26.06.2016
Otišao: 28.07.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 26.11.2013
Otišao: 12.11.2015