| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 433,25 | 351 | 182 | 43,41% | 1054,13 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1012,71 | 590 | 140 | 42,86% | 671,18 | |||||
| T-34-85M | 6 | 686,36 | 559 | 130 | 48,46% | 1110,65 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 531,72 | 502 | 116 | 54,31% | 745,58 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 658,79 | 404 | 112 | 50,00% | 1080,25 | |||||
| Tiger I | 7 | 690,39 | 502 | 109 | 46,79% | 769,51 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 332,79 | 253 | 109 | 46,79% | 721,21 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 351,50 | 420 | 105 | 44,76% | 698,84 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 433,25 | 374 | 100 | 54,00% | 1006,54 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 639,28 | 433 | 98 | 48,98% | 1281,11 | |||||
| E 75 | 9 | 883,08 | 647 | 97 | 50,52% | 650,11 | |||||
| P.43 | 5 | 315,44 | 293 | 95 | 38,95% | 601,60 | |||||
| Tiger II | 8 | 747,91 | 607 | 90 | 45,56% | 710,65 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 576,84 | 545 | 86 | 47,67% | 892,16 | |||||
| M8A1 | 4 | 339,86 | 312 | 73 | 54,79% | 861,03 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 834,44 | 655 | 70 | 47,14% | 816,64 | |||||
| Churchill I | 5 | 291,01 | 247 | 68 | 41,18% | 358,28 | |||||
| P.43 bis | 6 | 396,99 | 403 | 67 | 43,28% | 528,15 | |||||
| T6 Medium | 4 | 487,01 | 332 | 67 | 53,73% | 1255,27 | |||||
| 14TP | 4 | 280,42 | 286 | 65 | 56,92% | 1060,15 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 179,22 | 195 | 65 | 46,15% | 476,98 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 312,98 | 335 | 62 | 45,16% | 881,28 | |||||
| BT-7 | 4 | 126,12 | 204 | 58 | 50,00% | 277,57 | |||||
| SU-130PM | 8 | 600,75 | 449 | 55 | 43,64% | 356,26 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 853,33 | 653 | 54 | 51,85% | 1091,80 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 409,98 | 411 | 54 | 53,70% | 766,63 | |||||
| M2 Light | 2 | 482,35 | 383 | 51 | 54,90% | 2490,25 | |||||
| KV-1 | 5 | 582,61 | 485 | 51 | 49,02% | 1258,44 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 311,16 | 347 | 51 | 41,18% | 887,74 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 389,76 | 375 | 50 | 46,00% | 799,94 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 467,29 | 468 | 49 | 44,90% | 707,47 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 583,91 | 448 | 47 | 55,32% | 1982,58 | |||||
| Covenanter | 5 | 333,30 | 272 | 47 | 38,30% | 909,51 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 309,15 | 436 | 46 | 47,83% | 730,28 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 288,91 | 284 | 44 | 31,82% | 715,86 | |||||
| BZT-70 | 10 | 1379,67 | 580 | 43 | 41,86% | 601,47 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 404,56 | 431 | 41 | 60,98% | 1018,45 | |||||
| T-34-85 | 6 | 355,73 | 344 | 40 | 32,50% | 387,58 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 664,44 | 524 | 39 | 30,77% | 638,19 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 282,44 | 295 | 39 | 41,03% | 297,92 | |||||
| T-34 | 5 | 304,08 | 291 | 38 | 42,11% | 624,74 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 339,82 | 285 | 38 | 50,00% | 1368,02 | |||||
| Matilda | 4 | 343,59 | 312 | 37 | 64,86% | 998,76 | |||||
| T20 | 7 | 750,41 | 455 | 37 | 45,95% | 978,68 | |||||
| Grille | 5 | 242,86 | 295 | 36 | 61,11% | 446,65 | |||||
| T-28 | 4 | 340,94 | 228 | 35 | 45,71% | 970,27 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 468,94 | 424 | 35 | 57,14% | 1991,20 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 538,74 | 546 | 35 | 48,57% | 868,07 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 501,68 | 572 | 34 | 58,82% | 764,55 | |||||
| Fantôme | 9 | 647,62 | 523 | 34 | 44,12% | 399,51 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 309,48 | 253 | 33 | 36,36% | 427,32 | |||||
| Pz.Kpfw. IV hydrostat. | 5 | 421,24 | 445 | 33 | 33,33% | 786,07 | |||||
| Dicker Max | 6 | 341,33 | 270 | 33 | 42,42% | 332,96 | |||||
| Cromwell | 6 | 573,41 | 502 | 32 | 34,38% | 910,97 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 375,28 | 416 | 32 | 62,50% | 1075,49 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 523,19 | 397 | 32 | 37,50% | 743,74 | |||||
| Vercingétorix | 9 | 409,16 | 390 | 32 | 31,25% | 56,25 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 525,29 | 456 | 31 | 48,39% | 938,88 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 283,84 | 297 | 31 | 35,48% | 357,24 | |||||
| E 100 | 10 | 1184,52 | 627 | 31 | 41,94% | 654,92 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 191,42 | 244 | 31 | 35,48% | 265,15 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 211,23 | 400 | 31 | 64,52% | 500,80 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 552,33 | 433 | 30 | 66,67% | 1705,72 | |||||
| P26/40 | 4 | 320,46 | 309 | 28 | 39,29% | 660,55 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 578,48 | 543 | 25 | 40,00% | 1669,94 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 140,88 | 118 | 25 | 40,00% | 493,33 | |||||
| Cavalier | 5 | 458,44 | 391 | 25 | 48,00% | 974,18 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 589,56 | 380 | 25 | 44,00% | 729,62 | |||||
| SDP 40 Zadymka | 5 | 453,33 | 355 | 24 | 58,33% | 907,48 | |||||
| 10TP | 3 | 263,57 | 210 | 23 | 43,48% | 926,90 | |||||
| BT-2 | 2 | 536,41 | 397 | 22 | 59,09% | 3390,16 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 439,95 | 388 | 22 | 45,45% | 1137,16 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 945,55 | 643 | 22 | 50,00% | 2109,09 | |||||
| Turán III prototípus | 5 | 437,50 | 545 | 22 | 54,55% | 1018,66 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 314,55 | 268 | 20 | 50,00% | 1596,41 | |||||
| KV-2 | 6 | 313,05 | 358 | 20 | 40,00% | 249,95 | |||||
| T-150 | 6 | 819,10 | 638 | 20 | 40,00% | 1397,80 | |||||
| Valentine | 3 | 292,32 | 280 | 19 | 47,37% | 961,12 | |||||
| Marder 38T | 4 | 331,74 | 243 | 19 | 36,84% | 680,35 | |||||
| BT-5 | 3 | 249,53 | 186 | 19 | 36,84% | 342,27 | |||||
| Lago | 4 | 421,33 | 313 | 18 | 50,00% | 1270,69 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 432,06 | 564 | 18 | 66,67% | 800,91 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 398,12 | 312 | 17 | 47,06% | 1023,25 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 316,44 | 297 | 16 | 56,25% | 1354,83 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 483,50 | 499 | 16 | 43,75% | 737,68 | |||||
| AMX 40 | 4 | 403,56 | 370 | 16 | 37,50% | 1812,55 | |||||
| SU-76M | 4 | 310,94 | 314 | 16 | 56,25% | 815,96 | |||||
| Valentine AT | 4 | 216,94 | 197 | 16 | 25,00% | 346,32 | |||||
| Somua S35 | 3 | 266,06 | 300 | 16 | 43,75% | 563,77 | |||||
| Achilles | 6 | 523,38 | 348 | 16 | 56,25% | 832,20 | |||||
| Hummel | 6 | 282,60 | 261 | 15 | 26,67% | 129,48 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 799,47 | 709 | 15 | 53,33% | 1303,67 | |||||
| Škoda T 15A | 4 | 440,67 | 472 | 15 | 33,33% | 610,90 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 258,33 | 337 | 15 | 46,67% | 771,41 | |||||
| 7TP | 2 | 364,14 | 306 | 14 | 64,29% | 1567,06 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 347,93 | 271 | 14 | 42,86% | 1068,27 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 316,57 | 210 | 14 | 7,14% | 419,65 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 266,85 | 294 | 13 | 46,15% | 1379,35 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 527,00 | 511 | 13 | 69,23% | 1888,28 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 319,46 | 274 | 13 | 15,38% | 1472,55 | |||||
| Excelsior | 5 | 388,77 | 492 | 13 | 53,85% | 636,84 | |||||
| T78 | 6 | 508,15 | 515 | 13 | 61,54% | 720,53 | |||||
| Maus | 10 | 1147,92 | 561 | 12 | 50,00% | 671,09 | |||||
| FCM 2C | 3 | 271,25 | 303 | 12 | 50,00% | 769,52 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 252,00 | 128 | 11 | 36,36% | 1194,18 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 205,09 | 192 | 11 | 54,55% | 894,82 | |||||
| B1 | 4 | 301,00 | 407 | 11 | 90,91% | 895,46 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 397,82 | 333 | 11 | 63,64% | 1200,01 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 373,82 | 344 | 11 | 27,27% | 314,73 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 165,82 | 199 | 11 | 36,36% | 542,77 | |||||
| Churchill III | 5 | 370,55 | 446 | 11 | 45,45% | 533,09 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 179,50 | 189 | 10 | 40,00% | 530,83 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 318,80 | 194 | 10 | 40,00% | 1241,70 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 311,67 | 199 | 9 | 11,11% | 601,35 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 471,22 | 403 | 9 | 22,22% | 1898,40 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 255,78 | 326 | 9 | 77,78% | 1185,36 | |||||
| AT 2 | 5 | 383,44 | 331 | 9 | 66,67% | 888,67 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 360,11 | 246 | 9 | 33,33% | 1119,08 | |||||
| T-70 | 3 | 300,22 | 243 | 9 | 22,22% | 865,43 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. D | 4 | 276,78 | 195 | 9 | 33,33% | 596,15 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 259,89 | 425 | 9 | 33,33% | 987,37 | |||||
| AE Phase I | 9 | 424,00 | 574 | 9 | 44,44% | 147,10 | |||||
| A7E3 | 3 | 206,00 | 233 | 9 | 22,22% | 488,38 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 226,25 | 269 | 8 | 62,50% | 1119,12 | |||||
| 4TP | 1 | 329,00 | 324 | 8 | 37,50% | 1664,15 | |||||
| MS-1 | 1 | 288,63 | 195 | 8 | 37,50% | 1554,05 | |||||
| DS PZInż | 5 | 376,00 | 205 | 8 | 12,50% | 531,25 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 262,25 | 233 | 8 | 62,50% | 1253,54 | |||||
| Nashorn | 6 | 365,13 | 276 | 8 | 25,00% | 327,43 | |||||
| T-60 | 2 | 314,88 | 175 | 8 | 12,50% | 1432,93 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 631,63 | 418 | 8 | 12,50% | 142,47 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 280,00 | 298 | 7 | 57,14% | 1109,62 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 193,57 | 176 | 7 | 71,43% | 589,99 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 347,71 | 361 | 7 | 57,14% | 1489,01 | |||||
| Comet | 7 | 353,29 | 551 | 7 | 57,14% | 469,44 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 345,00 | 285 | 6 | 50,00% | 2100,47 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 141,50 | 203 | 6 | 50,00% | 316,14 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 308,17 | 233 | 6 | 33,33% | 729,67 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 234,17 | 202 | 6 | 33,33% | 753,17 | |||||
| Wespe | 3 | 22,67 | 136 | 6 | 83,33% | 264,10 | |||||
| AMX 38 | 3 | 154,50 | 222 | 6 | 33,33% | 243,90 | |||||
| Marder II | 3 | 400,33 | 250 | 6 | 33,33% | 1125,52 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. A | 3 | 257,67 | 250 | 6 | 50,00% | 801,94 | |||||
| Renault FT | 1 | 356,40 | 320 | 5 | 20,00% | 2454,91 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 453,60 | 432 | 5 | 60,00% | 2679,27 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 146,60 | 139 | 5 | 20,00% | 623,60 | |||||
| T1 HMC | 2 | 47,20 | 46 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| ARL 44 | 6 | 268,80 | 327 | 5 | 60,00% | 368,58 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 371,80 | 239 | 5 | 20,00% | 410,31 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 154,80 | 156 | 5 | 60,00% | 634,37 | |||||
| Alecto | 4 | 340,60 | 220 | 5 | 60,00% | 836,40 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 653,60 | 641 | 5 | 60,00% | 723,33 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 245,00 | 333 | 5 | 60,00% | 1116,30 | |||||
| SARL 42 | 4 | 272,20 | 274 | 5 | 40,00% | 765,02 | |||||
| FCM 36 | 2 | 319,40 | 377 | 5 | 60,00% | 1803,99 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 265,80 | 142 | 5 | 40,00% | 557,06 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 672,00 | 518 | 5 | 40,00% | 491,07 | |||||
| T14 | 5 | 425,25 | 324 | 4 | 25,00% | 688,32 | |||||
| SU-85 | 5 | 309,50 | 383 | 4 | 50,00% | 537,94 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 278,25 | 232 | 4 | 25,00% | 207,19 | |||||
| Sturmpanzer II | 4 | 276,25 | 139 | 4 | 0,00% | 639,59 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 348,25 | 201 | 4 | 25,00% | 312,49 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 466,50 | 422 | 4 | 25,00% | 110,80 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1386,25 | 956 | 4 | 75,00% | 1284,76 | |||||
| Windhund | 8 | 239,00 | 221 | 4 | 25,00% | 2,89 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 247,50 | 316 | 4 | 0,00% | 2,75 | |||||
| TS-5 | 8 | 306,25 | 534 | 4 | 75,00% | 264,83 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 449,33 | 233 | 3 | 33,33% | 3163,58 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 266,33 | 161 | 3 | 33,33% | 679,06 | |||||
| M3 Lee | 4 | 173,00 | 151 | 3 | 33,33% | 360,64 | |||||
| T3 HMC | 2 | 134,33 | 77 | 3 | 0,00% | 353,24 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 350,33 | 424 | 3 | 66,67% | 1075,97 | |||||
| SU-85B | 4 | 124,67 | 82 | 3 | 0,00% | 39,74 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 398,67 | 506 | 3 | 66,67% | 660,12 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 134,33 | 323 | 3 | 33,33% | 407,72 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 274,33 | 302 | 3 | 0,00% | 494,73 | |||||
| Chi-Go | 7 | 744,67 | 887 | 3 | 100,00% | 988,16 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 207,50 | 104 | 2 | 0,00% | 861,07 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 96,00 | 169 | 2 | 50,00% | 335,57 | |||||
| Pudel | 6 | 501,50 | 451 | 2 | 0,00% | 704,90 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 310,00 | 266 | 2 | 100,00% | 1642,36 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 527,00 | 219 | 2 | 50,00% | 2342,92 | |||||
| M14/41 | 2 | 692,50 | 588 | 2 | 50,00% | 3154,38 | |||||
| M15/42 | 3 | 379,00 | 317 | 2 | 50,00% | 1169,34 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 146,00 | 195 | 2 | 50,00% | 488,99 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 143,00 | 72 | 2 | 0,00% | 309,91 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 155,50 | 333 | 2 | 100,00% | 598,60 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 0,00 | 274 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 84,00 | 93 | 2 | 50,00% | 141,62 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 60,50 | 91 | 2 | 50,00% | 190,82 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 264,50 | 285 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T1E6 | 2 | 192,00 | 215 | 2 | 0,00% | 856,12 | |||||
| TOG II* | 6 | 668,00 | 454 | 2 | 50,00% | 925,79 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 471,50 | 336 | 2 | 50,00% | 548,89 | |||||
| L6/40 | 2 | 74,00 | 134 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| D1 | 2 | 211,00 | 543 | 1 | 100,00% | 1229,99 | |||||
| M41 | 5 | 0,00 | 35 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AT-1 | 2 | 0,00 | 129 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| KV-1S | 6 | 570,00 | 641 | 1 | 100,00% | 965,67 | |||||
| SU-85I | 5 | 283,00 | 465 | 1 | 100,00% | 536,91 | |||||
| A46 | 6 | 98,00 | 101 | 1 | 0,00% | 0,00 |
Dominik2017q
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 4980 | 10 | 10 | 42 | ||||
| Ø Razina | 5,34 | 5,70 | 5,70 | 4,07 | ||||
| Pobjede | 2311 | 46,41% | 2 | 20,00% | 2 | 20,00% | 16 | 38,10% |
| Izgubljene | 2604 | 52,29% | 8 | 80,00% | 8 | 80,00% | 26 | 61,90% |
| Neriješeno | 65 | 1,31% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 581 | 11,67% | 1 | 10,00% | 1 | 10,00% | 4 | 9,52% |
| Uništenih tenkova | 3301 | 0,66 | 3 | 0,30 | 3 | 0,30 | 33 | 0,79 |
| Odnos razaranja | 0,75 | 0,33 | 0,33 | 0,87 | ||||
| Otkriveno tenkova | 4491 | 0,90 | 10 | 1,00 | 10 | 1,00 | 67 | 1,60 |
| Počinjena šteta | 478,23 | 477,00 | 477,00 | 548,17 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 1311 | 0,26 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 1088 | 0,22 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 398,35 | 260,50 | 260,50 | 328,33 | ||||
| WN7 | 742,47 | 344,88 | 344,88 | 868,90 | ||||
| WN8 | 779,79 | 516,99 | 516,99 | 1061,79 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 4980 | |
| Ø Razina | 5,34 | |
| Pobjede | 2311 | 46,41% |
| Izgubljene | 2604 | 52,29% |
| Neriješeno | 65 | 1,31% |
| Preživjele bitke | 581 | 11,67% |
| Uništenih tenkova | 3301 | 0,66 |
| Odnos razaranja | 0,75 | |
| Otkriveno tenkova | 4491 | 0,90 |
| Počinjena šteta | 478,23 | |
| Bodovi zauzimanja | 1311 | 0,26 |
| Obrambeni bodovi | 1088 | 0,22 |
| Iskustvo | 398,35 | |
| WN7 | 742,47 | |
| WN8 | 779,79 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 10 | |
| Ø Razina | 5,70 | |
| Pobjede | 2 | 20,00% |
| Izgubljene | 8 | 80,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 1 | 10,00% |
| Uništenih tenkova | 3 | 0,30 |
| Odnos razaranja | 0,33 | |
| Otkriveno tenkova | 10 | 1,00 |
| Počinjena šteta | 477,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 260,50 | |
| WN7 | 344,88 | |
| WN8 | 516,99 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 10 | |
| Ø Razina | 5,70 | |
| Pobjede | 2 | 20,00% |
| Izgubljene | 8 | 80,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 1 | 10,00% |
| Uništenih tenkova | 3 | 0,30 |
| Odnos razaranja | 0,33 | |
| Otkriveno tenkova | 10 | 1,00 |
| Počinjena šteta | 477,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 260,50 | |
| WN7 | 344,88 | |
| WN8 | 516,99 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 42 | |
| Ø Razina | 4,07 | |
| Pobjede | 16 | 38,10% |
| Izgubljene | 26 | 61,90% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 4 | 9,52% |
| Uništenih tenkova | 33 | 0,79 |
| Odnos razaranja | 0,87 | |
| Otkriveno tenkova | 67 | 1,60 |
| Počinjena šteta | 548,17 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 328,33 | |
| WN7 | 868,90 | |
| WN8 | 1061,79 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen