| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KV-1 | 5 | 612,51 | 433 | 293 | 50,17% | 1218,59 | |||||
| KV-2 | 6 | 487,95 | 415 | 155 | 50,32% | 692,90 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 909,45 | 482 | 151 | 41,06% | 394,16 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 161,59 | 327 | 100 | 50,00% | 235,75 | |||||
| S-51 | 7 | 409,03 | 365 | 97 | 49,48% | 322,09 | |||||
| SU-152 | 7 | 471,99 | 377 | 97 | 47,42% | 452,61 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 257,67 | 422 | 79 | 34,18% | 0,61 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 190,35 | 258 | 51 | 47,06% | 309,87 | |||||
| Maus | 10 | 626,27 | 437 | 49 | 40,82% | 181,08 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 401,62 | 256 | 45 | 46,67% | 1594,72 | |||||
| AT 7 | 7 | 756,24 | 588 | 42 | 40,48% | 825,56 | |||||
| SU-122A | 5 | 237,41 | 248 | 41 | 39,02% | 263,26 | |||||
| AT 8 | 6 | 801,57 | 611 | 37 | 35,14% | 1393,88 | |||||
| SU-8 | 6 | 394,27 | 358 | 37 | 45,95% | 344,61 | |||||
| AT 2 | 5 | 525,70 | 407 | 20 | 35,00% | 1066,77 | |||||
| T-28 | 4 | 241,53 | 240 | 17 | 23,53% | 512,04 | |||||
| Renault R35 | 2 | 362,29 | 342 | 17 | 58,82% | 1727,11 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 437,50 | 497 | 12 | 41,67% | 903,48 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 83,73 | 308 | 11 | 36,36% | 0,00 | |||||
| SU-76M | 4 | 238,00 | 262 | 10 | 40,00% | 415,47 | |||||
| A25 Harry Hopkins I | 4 | 235,71 | 471 | 7 | 57,14% | 540,79 | |||||
| Valentine AT | 4 | 369,00 | 375 | 6 | 83,33% | 1072,04 | |||||
| Valentine | 3 | 590,50 | 449 | 4 | 25,00% | 2817,27 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 775,00 | 713 | 4 | 50,00% | 1243,11 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 57,67 | 323 | 3 | 66,67% | 261,00 | |||||
| Mäuschen | 9 | 925,50 | 522 | 2 | 50,00% | 640,44 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 549,50 | 413 | 2 | 50,00% | 495,89 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 336,00 | 496 | 1 | 100,00% | 325,17 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 258,00 | 401 | 1 | 100,00% | 398,20 | |||||
| Lago M38 | 3 | 521,00 | 396 | 1 | 0,00% | 1066,24 | |||||
| Cromwell | 6 | 146,00 | 243 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pudel | 6 | 192,00 | 497 | 1 | 100,00% | 297,39 |
Docmobile2008
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 1394 | 0 | 28 | 67 | ||||
| Ø Razina | 6,51 | 0,00 | 7,64 | 7,40 | ||||
| Pobjede | 639 | 45,84% | 0 | 0,00% | 12 | 42,86% | 36 | 53,73% |
| Izgubljene | 734 | 52,65% | 0 | 0,00% | 14 | 50,00% | 29 | 43,28% |
| Neriješeno | 21 | 1,51% | 0 | 0,00% | 2 | 7,14% | 2 | 2,99% |
| Preživjele bitke | 302 | 21,66% | 0 | 0,00% | 4 | 14,29% | 12 | 17,91% |
| Uništenih tenkova | 670 | 0,48 | 0 | 0,00 | 12 | 0,43 | 26 | 0,39 |
| Odnos razaranja | 0,61 | 0,00 | 0,50 | 0,47 | ||||
| Otkriveno tenkova | 1135 | 0,81 | 0 | 0,00 | 35 | 1,25 | 79 | 1,18 |
| Počinjena šteta | 503,47 | 0,00 | 526,32 | 530,27 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 3276 | 2,35 | 0 | 0,00 | 13 | 0,46 | 80 | 1,19 |
| Obrambeni bodovi | 263 | 0,19 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 404,62 | 0,00 | 301,00 | 337,21 | ||||
| WN7 | 590,18 | 0,00 | 508,47 | 664,91 | ||||
| WN8 | 554,33 | 0,00 | 441,20 | 532,37 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 1394 | |
| Ø Razina | 6,51 | |
| Pobjede | 639 | 45,84% |
| Izgubljene | 734 | 52,65% |
| Neriješeno | 21 | 1,51% |
| Preživjele bitke | 302 | 21,66% |
| Uništenih tenkova | 670 | 0,48 |
| Odnos razaranja | 0,61 | |
| Otkriveno tenkova | 1135 | 0,81 |
| Počinjena šteta | 503,47 | |
| Bodovi zauzimanja | 3276 | 2,35 |
| Obrambeni bodovi | 263 | 0,19 |
| Iskustvo | 404,62 | |
| WN7 | 590,18 | |
| WN8 | 554,33 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Ø Razina | 0,00 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 28 | |
| Ø Razina | 7,64 | |
| Pobjede | 12 | 42,86% |
| Izgubljene | 14 | 50,00% |
| Neriješeno | 2 | 7,14% |
| Preživjele bitke | 4 | 14,29% |
| Uništenih tenkova | 12 | 0,43 |
| Odnos razaranja | 0,50 | |
| Otkriveno tenkova | 35 | 1,25 |
| Počinjena šteta | 526,32 | |
| Bodovi zauzimanja | 13 | 0,46 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 301,00 | |
| WN7 | 508,47 | |
| WN8 | 441,20 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 67 | |
| Ø Razina | 7,40 | |
| Pobjede | 36 | 53,73% |
| Izgubljene | 29 | 43,28% |
| Neriješeno | 2 | 2,99% |
| Preživjele bitke | 12 | 17,91% |
| Uništenih tenkova | 26 | 0,39 |
| Odnos razaranja | 0,47 | |
| Otkriveno tenkova | 79 | 1,18 |
| Počinjena šteta | 530,27 | |
| Bodovi zauzimanja | 80 | 1,19 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 337,21 | |
| WN7 | 664,91 | |
| WN8 | 532,37 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen