Diminator_NL

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.07.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2936402126
Ø Razina7,150,0010,008,97
Pobjede1433448,81%00,00%00,00%7458,73%
Izgubljene1471350,11%00,00%2100,00%5241,27%
Neriješeno3171,08%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke912431,07%00,00%00,00%4031,75%
Uništenih tenkova272310,9300,0021,001331,06
Odnos razaranja1,350,001,001,55
Otkriveno tenkova211080,7200,0010,50800,63
Počinjena šteta1.042,180,003.337,501.664,38
Bodovi zauzimanja411981,4000,0000,002041,62
Obrambeni bodovi199480,6800,0000,0010,01
Iskustvo600,020,00575,00840,18
WN71097,530,001122,641254,06
WN81383,040,002412,051568,38
Ukupno
Bitke29364
Ø Razina7,15
Pobjede1433448,81%
Izgubljene1471350,11%
Neriješeno3171,08%
Preživjele bitke912431,07%
Uništenih tenkova272310,93
Odnos razaranja1,35
Otkriveno tenkova211080,72
Počinjena šteta1.042,18
Bodovi zauzimanja411981,40
Obrambeni bodovi199480,68
Iskustvo600,02
WN71097,53
WN81383,04
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke2
Ø Razina10,00
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova21,00
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova10,50
Počinjena šteta3.337,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo575,00
WN71122,64
WN82412,05
Zadnjih 30 dana
Bitke126
Ø Razina8,97
Pobjede7458,73%
Izgubljene5241,27%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke4031,75%
Uništenih tenkova1331,06
Odnos razaranja1,55
Otkriveno tenkova800,63
Počinjena šteta1.664,38
Bodovi zauzimanja2041,62
Obrambeni bodovi10,01
Iskustvo840,18
WN71254,06
WN81568,38
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta234,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo116,500,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta234,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo116,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede225,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene675,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke225,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova141,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta459,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi354,3800,0000,0000,00
Iskustvo191,750,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede225,00%
Izgubljene675,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke225,00%
Uništenih tenkova30,38
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova141,75
Počinjena šteta459,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi354,38
Iskustvo191,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke216000
Pobjede11754,17%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8539,35%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno146,48%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10448,15%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1820,8400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,630,000,000,00
Otkriveno tenkova1470,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.141,380,000,000,00
Bodovi zauzimanja9214,2600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi11525,3300,0000,0000,00
Iskustvo665,810,000,000,00
Ukupno
Bitke216
Pobjede11754,17%
Izgubljene8539,35%
Neriješeno146,48%
Preživjele bitke10448,15%
Uništenih tenkova1820,84
Odnos razaranja1,63
Otkriveno tenkova1470,68
Počinjena šteta1.141,38
Bodovi zauzimanja9214,26
Obrambeni bodovi11525,33
Iskustvo665,81
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke530074210
Pobjede28353,40%00,00%4662,16%12660,00%
Izgubljene23844,91%00,00%2635,14%8038,10%
Neriješeno91,70%00,00%22,70%41,90%
Preživjele bitke23444,15%00,00%3851,35%10550,00%
Uništenih tenkova3380,6400,00400,541330,63
Odnos razaranja1,140,001,111,27
Otkriveno tenkova4260,8000,00600,811650,79
Počinjena šteta1.060,060,001.179,661.191,84
Bodovi zauzimanja21944,1400,003725,0310284,90
Obrambeni bodovi11532,1800,001011,364832,30
Iskustvo645,770,00811,70755,14
Ukupno
Bitke530
Pobjede28353,40%
Izgubljene23844,91%
Neriješeno91,70%
Preživjele bitke23444,15%
Uništenih tenkova3380,64
Odnos razaranja1,14
Otkriveno tenkova4260,80
Počinjena šteta1.060,06
Bodovi zauzimanja21944,14
Obrambeni bodovi11532,18
Iskustvo645,77
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke74
Pobjede4662,16%
Izgubljene2635,14%
Neriješeno22,70%
Preživjele bitke3851,35%
Uništenih tenkova400,54
Odnos razaranja1,11
Otkriveno tenkova600,81
Počinjena šteta1.179,66
Bodovi zauzimanja3725,03
Obrambeni bodovi1011,36
Iskustvo811,70
Zadnjih 30 dana
Bitke210
Pobjede12660,00%
Izgubljene8038,10%
Neriješeno41,90%
Preživjele bitke10550,00%
Uništenih tenkova1330,63
Odnos razaranja1,27
Otkriveno tenkova1650,79
Počinjena šteta1.191,84
Bodovi zauzimanja10284,90
Obrambeni bodovi4832,30
Iskustvo755,14

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (305)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4405,6335294650,63%1182,35
Strv S1 81709,4176070647,73%1998,73
IS-381104,1360762248,87%1263,50
Ferdinand81480,7470359851,51%1780,45
E 25 71123,8374557454,36%1877,01
KV-856601,8647255748,65%1033,15
T9592107,1088647856,07%2025,99
T3091869,8677947753,46%1797,76
Bat.-Châtillon 155 5591358,5253541150,12%1480,66
M53/M5591472,6358138453,65%1542,32
T-1091423,4665137946,70%1425,00
T26E4 SuperPershing 8869,9266334345,77%1028,19
AMX 50 10081314,1661033549,25%1577,01
G.W. Tiger (P)81161,2855633550,15%1321,11
Lorraine 155 mle. 507878,3744031749,21%1221,15
Rhm.-Borsig Waffenträger81635,8776030054,00%1837,36
KV-371028,2670429954,52%1511,84
Object 41681191,5769627945,88%1603,32
Lorraine 155 mle. 5181263,4355327753,79%1658,27
SU-76M4298,0730426752,81%884,96
T28 Prototype81438,4875425952,12%1779,07
FV215b (183) 101951,6365225743,58%1362,16
M40/M4381331,1262125250,00%1681,52
T675453,2946424854,03%1012,67
KV-15416,9139924845,16%760,59
Rheinmetall Skorpion G 81399,0271424746,15%1560,78
StuG III Ausf. G5419,5031923943,51%914,06
AMX M4 mle. 49 81369,9085823851,26%1767,65
Waffenträger auf Pz. IV92067,4076223551,06%2043,39
T54E191659,9579523253,45%1799,62
IS7622,4853722948,47%724,72
Bat.-Châtillon 155 58101305,0762722747,14%1024,68
AMX 50 Foch91302,4662922541,33%937,79
Pz.Kpfw. II2138,3034722146,61%460,78
SU-130PM 81683,0679021948,86%1856,28
Löwe 81145,2673921448,60%1361,63
Tiger II81172,2567021041,90%1306,33
KV-26931,9667720548,78%1771,00
BZ-176 81527,1483020440,20%1478,21
Churchill I5478,5348920247,52%982,30
Jagdpanzer E 100101862,5960319846,97%1383,10
KV-48826,7061019647,45%886,88
Jagdtiger91691,8270219545,13%1478,93
AMX AC mle. 4881107,0163119143,98%1132,81
Hummel6965,5948318042,78%1534,10
T92 HMC101556,2863217953,63%1507,02
Tiger (P)7840,9066417749,72%1136,62
T25/27794,2349717143,27%981,25
G.W. Panther71010,0256216855,95%1269,29
Grille5534,5129816747,90%1179,01
AMX M4 mle. 457879,9342016242,59%1167,35
AT 1581273,9374916248,77%1372,62
AMX AC mle. 467968,3161616246,91%1360,23
M1271039,0953115844,94%1366,26
Progetto M35 mod. 46 81270,7375515850,63%1541,65
Object 252U Defender 81583,9490015354,25%1897,79
T71 DA7568,8253614643,84%990,51
AMX 50 12091491,8567114445,83%1389,61
Tortoise91477,3674914454,17%1210,58
T-50-2 6529,9961614047,86%1660,98
T-5491357,6372113941,01%1291,28
Sturer Emil7942,9457213847,10%1292,95
T-1506479,5440213836,96%611,94
T216257,0236913751,09%588,55
ARL 446690,0856413652,94%1329,34
Black Prince7895,0665113548,89%1269,24
A-447770,5056813551,11%1264,29
VK 45.02 (P) Ausf. B91340,6373813449,25%1208,68
T2881442,2569713443,28%1504,19
Bat.-Châtillon 12 t8590,0664813445,52%979,54
VK 45.02 (P) Ausf. A81206,4167113344,36%1429,50
FV2078982,5970813351,88%1103,82
SU-1006808,3160413251,52%1599,91
Jagdpanzer IV6444,9937313045,38%664,70
Jagdpanther7851,5855313054,62%1189,60
212A91246,8167012848,44%1176,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5292,2734512741,73%583,77
FV380591211,2763212640,48%1145,00
Leopard Prototyp A91505,9871112651,59%1574,19
O-Ho81343,6682412350,41%1509,35
AMX ELC bis5119,6131212345,53%183,27
Type 4 Heavy91308,2068512245,90%1089,31
M18 Hellcat6522,2545512250,82%866,54
Crusader 5.5-in. SP7946,2162812044,17%1583,70
Tiger I7925,8560011947,90%1236,64
Type T-345395,6542511740,17%1034,76
O-Ni71247,1388911659,48%2032,76
M446580,8939011450,00%933,06
Grille 15101854,4073511454,39%1260,59
AMX 13 F3 AM6818,0145811250,89%1383,09
Conqueror91593,8775611141,44%1316,58
ST-I91532,0073011155,86%1526,76
M75238,8233211042,73%710,63
Object 70491661,3468911043,64%1164,62
Object 430 Version II91381,5879211055,45%1503,37
VK 30.01 (P)6490,9946510848,15%716,25
Type 3 Chi-Nu5406,6444510751,40%1154,22
Pz.Sfl. IVc5441,1032210543,81%934,34
VK 100.01 (P)81172,9674510345,63%1268,94
SU-14-281251,8066710252,94%1327,87
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81317,4072710241,18%1607,35
T2971220,8078910146,53%1742,65
ELC EVEN 90 8551,7360510145,54%996,28
T6981332,657049951,52%1979,12
Caernarvon81095,426899842,86%1151,67
AMX 13 757630,916059846,94%1412,30
A-436482,855739752,58%942,68
BDR G1 B5318,593529655,21%520,17
O-I6969,877949158,24%1949,31
AMX 50 Foch (155) 101910,646519043,33%1299,96
UDES 0381177,555678842,05%1113,64
Pz.Kpfw. II Luchs4307,494708751,72%1197,07
Churchill VII6511,165088648,84%827,50
ISU-15281349,976738651,16%1382,41
ARL V396777,235508636,05%1416,15
AMX 12 t6358,334348545,88%794,80
GSOR 1008 81594,698238356,63%1774,01
G.W. Tiger91537,217258247,56%1417,38
IS-7101614,536328141,98%1254,05
VK 30.02 (D)71012,867818052,50%1778,62
Sturmpanzer I Bison3232,961947951,90%779,80
T-448849,806117943,04%980,97
Charioteer81311,956637851,28%1564,72
LT-432 8727,217057853,85%1440,82
105 leFH18B2 5829,905427741,56%1591,67
E 7591372,147587651,32%1208,85
AMX 13 105 AM mle. 505491,484397553,33%1179,82
T3281184,608297556,00%1417,63
Type 586510,114607544,00%914,39
50TP prototyp 81276,757227346,58%1271,03
FV3046626,954927358,90%1111,76
Indien-Panzer8915,826647250,00%1093,94
Object 703 Version II 81334,547927245,83%1298,44
SU-855256,562487142,25%362,03
Pz.Kpfw. III/IV5214,252316842,65%382,53
IS-4101714,216386642,42%1119,72
Leo7983,717136547,69%1682,70
IS-2-II81160,127786552,31%1374,04
AT 86594,915866453,13%1057,32
Bisonte C45 81434,318126446,88%1656,48
Type 97 Te-Ke 2105,592316352,38%409,76
Comet7786,246576243,55%1326,42
Mäuschen91700,188136251,61%1607,03
AT 25340,924026150,82%729,20
VK 30.01 (D)6718,286506145,90%1531,94
SU-14-17978,596496144,26%1230,22
leKpz M 41 90 mm GF 8932,267136149,18%1836,65
AT 771177,757996065,00%1721,41
SU-85B4363,663895955,93%1059,19
FV4004 Conway91332,036995949,15%1135,77
T-28488,722415844,83%54,18
SU-86726,896195764,91%1100,56
SU-122A5545,304295749,12%1335,20
Škoda T 177552,566335552,73%1133,52
SU-1527938,375785442,59%1253,32
Centurion Mk. I8914,116915451,85%1179,60
SU-1018866,705715440,74%733,12
Pz.Kpfw. III Ausf. J465,921665343,40%33,93
AMX M4 mle. 5191758,308685350,94%1521,18
Vickers Medium Mk. II285,881445244,23%196,52
Alecto4183,172625255,77%400,44
Škoda T 256651,765775139,22%1164,82
Type 1 Chi-He4187,313195149,02%438,13
SU-54250,652435133,33%339,35
Object 261101398,947415154,90%1160,88
Cromwell6775,066885054,00%1735,19
Škoda T 245529,105345042,00%1626,42
Somua SAu 404319,923304940,82%706,20
Nashorn6812,436344957,14%1644,73
Matilda4128,282694740,43%82,63
TVP VTU Koncept8900,065854736,17%949,72
M415553,264724759,57%1024,37
B14162,652204650,00%300,24
FCM 36 Pak 40 3354,154644654,35%953,50
AMX Chasseur de chars 81198,787274650,00%1751,46
T-345359,914054557,78%951,08
Leichttraktor187,181794540,00%180,68
M-III-Y81244,257944445,45%1499,07
T1 Heavy5512,845054358,14%1141,09
Panther/M10 7734,126874362,79%1198,36
Konštrukta T-34/1007841,276774151,22%1382,49
AMX 105 AM mle. 474313,733324153,66%1143,72
AMX 50 Foch B102388,409314062,50%1988,10
IS-3A 81360,388594055,00%1622,30
D23168,312393941,03%471,37
Sturmpanzer II4374,242543844,74%1220,25
Chrysler K 81394,188863857,89%1772,62
Vz. 64 Blesk8557,515483735,14%677,36
S35 CA5806,056313743,24%2049,09
SU-100Y 61030,146113735,14%1697,67
Vickers Medium Mk. I1123,081983641,67%471,42
M5A1 Stuart495,753643652,78%176,13
Chi-To SP71115,237703551,43%1368,50
Ho-Ri 281130,067243545,71%1315,34
SMV CC-64 Vipera 81579,948763554,29%1900,71
Type 64 6538,145573554,29%1420,71
Pz.Kpfw. III Ausf. E3208,353363447,06%587,34
Leopard 1101551,746343447,06%1087,66
T2 Medium Tank2172,062243348,48%877,70
Pz.Kpfw. I Ausf. C3133,363343345,45%460,40
Crusader6328,194683262,50%1026,26
VK 75.01 (K) 81400,508013240,63%1636,21
Ikv 90 Typ B7726,355013151,61%920,93
Marder II3189,032233141,94%354,41
Conqueror Gun Carriage101328,035483046,67%1004,32
SU-2-122 5459,603693023,33%800,98
SU-263185,101252948,28%392,43
M-II-Y71213,698772955,17%1848,81
WZ-120-1G FT 81271,418422965,52%1589,97
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.415,432302850,00%90,63
ST vz. 394298,385152673,08%1166,01
Panther II8498,815152642,31%409,97
T57 Heavy102233,386642638,46%1551,11
ShPTK-TVP 100 81415,928202650,00%1685,80
T-463140,801642548,00%452,11
M374402,283632560,00%1628,07
VK 16.02 Leopard5229,404622560,00%738,13
T-50561,801742544,00%49,56
IS-M8973,125332524,00%850,49
AMX 13 57 7671,007692560,00%1341,96
AMX 50 B101609,836372441,67%1011,79
Valentine AT4159,291872437,50%199,73
Object 705A101733,576372330,43%995,91
KV-220-2 5865,438732347,83%1754,06
O-I Experimental5838,327222254,55%1920,78
Durchbruchswagen 24357,235172263,64%1165,74
T-54 first prototype 81052,055462222,73%1251,53
M66775,297022166,67%1318,53
Panzerjäger I2200,482992157,14%763,48
Renault Otsu1129,703142060,00%561,82
AMX 404117,052522040,00%179,16
IS-3-II91516,007552040,00%1306,72
Lansen C 81160,157812045,00%1401,99
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4440,056431968,42%1169,45
Kanonenjagdpanzer 8815,475271936,84%737,58
112 8940,795881921,05%834,87
P.44 Pantera8784,785381838,89%760,39
Vickers Medium Mk. III3101,061871844,44%159,89
SDP 57 Gowika71386,567541861,11%2016,32
M10391668,007641838,89%1386,08
T14 5575,186541741,18%1257,85
M2 Medium Tank3111,531481741,18%169,10
AT-12213,533161764,71%930,65
WZ-114 91264,476991735,29%847,72
T1 Cunningham1120,062661650,00%609,42
Bishop5313,132571631,25%386,78
Cromwell B 6783,637551643,75%1685,59
TS-5 81462,067731650,00%1467,25
VK 30.01 (H)5553,875921566,67%1713,97
59-166400,404651540,00%862,23
Maus101634,407971553,33%1126,96
Type 59 81782,939091450,00%2614,14
Centurion Mk. 7/19839,715881421,43%549,64
M56 Scorpion 7922,936631435,71%1242,11
Strv 103-091803,237121338,46%1493,74
Churchill III 51032,3112631361,54%3067,22
A-205355,254501241,67%1272,35
Universal Carrier 2-pdr2103,751421250,00%277,26
Pz.Kpfw. 38 (t)325,361621127,27%0,32
SMV CC-567818,825241118,18%894,97
T110E3101858,556191136,36%951,10
Pz.Kpfw. VII101906,737611145,45%1477,99
Škoda T 27 81306,365841118,18%1556,84
TOG II* 6827,366481154,55%1408,95
Sexton I 3643,555681154,55%2469,47
LT vz. 383159,402381050,00%483,75
MS-1120,30681050,00%77,53
G.W. E 100101449,506491050,00%1154,56
Renault FT 75 BS297,33154944,44%361,45
D1289,67177933,33%153,68
E 100101827,22693933,33%1214,39
FV4005 Stage II102340,56687933,33%1743,80
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81835,891114955,56%3621,02
Lorraine 40 t 81206,67714955,56%1263,76
AMX 13 909945,13947875,00%1224,98
BZT-70 102383,88810850,00%1310,72
T110E4101788,63529837,50%1182,77
Panhard EBR 75 (FL 10) 8812,88777850,00%1525,44
ISU-122-2 81336,29972771,43%1611,07
BT-7 artillery 3377,00513771,43%1481,01
M3 Lee4176,33345633,33%411,21
LT vz. 352190,60411580,00%1027,28
Wespe398,80115520,00%79,21
FV217 Badger101573,40855580,00%1141,80
Type 3 Chi-Nu Kai 5440,20371520,00%978,05
L-60 283,80178520,00%205,71
T-45 2203,75251425,00%820,85
Renault FT119,0063333,33%0,00
Renault NC-3110,0033366,67%231,85
Marder 38T4116,67154366,67%261,25
T26E5 8446,67562366,67%464,17
Pz.Kpfw. II Ausf. D 212,67235366,67%238,86
StuG IV 5216,67206333,33%219,53
Kolohousenka139,00118250,00%76,78
Heavy Tank No. VI 6596,50636250,00%853,49
Strv fm/21188,0017610,00%253,64
TKS z n.k.m. 20 mm 2120,0016410,00%353,91
T-26222,006610,00%0,00
Renault UE 5730,001361100,00%261,00
Object 277102467,0012991100,00%1656,58
AMR 35 260,003301100,00%264,10
MKA 2608,0010891100,00%3228,48
Pz.Kpfw. T 15 3153,004841100,00%634,99
Light Mk. VIC 20,001091100,00%261,00
43 M. Toldi III 30,006810,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 04.07.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.11.2024
Otišao: 27.05.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.11.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 22.03.2020
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.10.2015
Otišao: 15.03.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.10.2014
Otišao: 08.04.2015
Pozicija: Novak
Član od: 25.08.2015
Otišao: 06.10.2015
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 12.04.2015
Otišao: 23.08.2015
Pozicija: Novak
Član od: 23.11.2017
Otišao: 21.03.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.01.2023
Otišao: 08.04.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.03.2016
Otišao: 10.09.2017
Pozicija: Obavještajac
Član od: 18.08.2014