| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XM57 | 8 | 1438,69 | 767 | 1015 | 50,34% | 1299,45 | |||||
| IS-6 B | 8 | 792,92 | 571 | 367 | 44,14% | 674,42 | |||||
| T-44 | 8 | 559,60 | 447 | 339 | 39,23% | 467,81 | |||||
| Object 430 | 9 | 1217,94 | 735 | 270 | 49,26% | 974,24 | |||||
| IS-7 | 10 | 1679,45 | 680 | 229 | 40,17% | 1184,06 | |||||
| Object 430U | 10 | 1568,59 | 761 | 170 | 48,82% | 1172,03 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1302,97 | 785 | 152 | 54,61% | 1264,92 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 817,46 | 515 | 138 | 49,28% | 730,25 | |||||
| T-43 | 7 | 424,84 | 445 | 129 | 43,41% | 449,81 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1044,81 | 627 | 115 | 51,30% | 811,81 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1162,32 | 645 | 103 | 47,57% | 1256,88 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1025,43 | 616 | 97 | 46,39% | 995,19 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1191,69 | 630 | 86 | 51,16% | 1154,91 | |||||
| T-34-85 | 6 | 232,56 | 351 | 77 | 42,86% | 192,34 | |||||
| T-34 | 5 | 293,27 | 304 | 66 | 57,58% | 701,77 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 388,78 | 493 | 59 | 45,76% | 467,60 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 1616,06 | 689 | 51 | 47,06% | 903,33 | |||||
| Object 432U | 11 | 1338,88 | 587 | 40 | 32,50% | 673,47 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 1015,54 | 731 | 37 | 45,95% | 1411,03 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1110,67 | 808 | 33 | 57,58% | 1546,81 | |||||
| Panther | 7 | 941,90 | 768 | 31 | 61,29% | 1493,64 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1014,59 | 558 | 29 | 31,03% | 827,79 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 960,86 | 501 | 28 | 50,00% | 916,27 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 531,37 | 336 | 27 | 40,74% | 1162,19 | |||||
| TBT | 9 | 1635,96 | 856 | 24 | 66,67% | 1484,89 | |||||
| Tiger II | 8 | 1319,27 | 735 | 22 | 36,36% | 1335,22 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 1555,82 | 654 | 22 | 54,55% | 1107,80 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 1456,57 | 500 | 21 | 33,33% | 791,77 | |||||
| BT-7 | 4 | 109,33 | 259 | 21 | 52,38% | 233,87 | |||||
| BT-5 | 3 | 280,47 | 293 | 15 | 40,00% | 452,99 | |||||
| Fantôme | 9 | 1687,33 | 779 | 12 | 66,67% | 1770,66 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 510,25 | 352 | 12 | 41,67% | 687,99 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 805,70 | 527 | 10 | 50,00% | 572,47 | |||||
| Object 283 | 9 | 257,30 | 425 | 10 | 40,00% | 29,62 | |||||
| Churchill III | 5 | 351,11 | 568 | 9 | 66,67% | 705,03 | |||||
| KV-1 | 5 | 558,86 | 492 | 7 | 57,14% | 1089,24 | |||||
| 14TP | 4 | 149,71 | 266 | 7 | 28,57% | 255,10 | |||||
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 570,83 | 889 | 6 | 83,33% | 632,77 | |||||
| SU-122A | 5 | 213,83 | 241 | 6 | 50,00% | 304,82 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 1042,60 | 539 | 5 | 40,00% | 615,64 | |||||
| Windhund | 8 | 1096,00 | 480 | 5 | 20,00% | 925,17 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1477,40 | 686 | 5 | 60,00% | 1392,26 | |||||
| T-50-2 | 6 | 168,80 | 327 | 5 | 20,00% | 152,72 | |||||
| Dicker Max | 6 | 156,50 | 242 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| DS PZInż | 5 | 404,25 | 415 | 4 | 75,00% | 843,66 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 354,50 | 289 | 4 | 25,00% | 471,09 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 361,33 | 301 | 3 | 33,33% | 324,91 | |||||
| KV-1S | 6 | 113,00 | 221 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-62A | 10 | 1163,33 | 422 | 3 | 33,33% | 613,51 | |||||
| IS-3 | 8 | 1127,33 | 767 | 3 | 66,67% | 1365,06 | |||||
| BT-2 | 2 | 87,33 | 129 | 3 | 33,33% | 153,66 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 451,50 | 280 | 2 | 0,00% | 1744,95 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 45,50 | 187 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| KR-1 | 11 | 961,50 | 1210 | 2 | 100,00% | 577,30 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 366,00 | 363 | 1 | 0,00% | 292,43 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 0,00 | 168 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 421,00 | 839 | 1 | 100,00% | 378,06 | |||||
| Rheinmetall Begleitwagen | 3 | 711,00 | 561 | 1 | 0,00% | 1356,78 | |||||
| SU-76M | 4 | 227,00 | 149 | 1 | 0,00% | 360,22 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 494,00 | 534 | 1 | 100,00% | 605,33 | |||||
| Gonsalo | 8 | 796,00 | 282 | 1 | 0,00% | 450,91 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 371,00 | 602 | 1 | 100,00% | 2356,58 |
DimaArsenal
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 3953 | 17 | 126 | 320 | ||||
| Ø Razina | 8,14 | 7,94 | 8,13 | 8,22 | ||||
| Pobjede | 1866 | 47,20% | 6 | 35,29% | 66 | 52,38% | 159 | 49,69% |
| Izgubljene | 2033 | 51,43% | 11 | 64,71% | 59 | 46,83% | 158 | 49,38% |
| Neriješeno | 54 | 1,37% | 0 | 0,00% | 1 | 0,79% | 3 | 0,94% |
| Preživjele bitke | 914 | 23,12% | 3 | 17,65% | 41 | 32,54% | 88 | 27,50% |
| Uništenih tenkova | 2545 | 0,64 | 12 | 0,71 | 99 | 0,79 | 262 | 0,82 |
| Odnos razaranja | 0,84 | 0,86 | 1,16 | 1,13 | ||||
| Otkriveno tenkova | 3196 | 0,81 | 14 | 0,82 | 68 | 0,54 | 230 | 0,72 |
| Počinjena šteta | 1.094,29 | 1.586,29 | 1.399,29 | 1.393,59 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 4518 | 1,14 | 44 | 2,59 | 225 | 1,79 | 418 | 1,31 |
| Obrambeni bodovi | 621 | 0,16 | 0 | 0,00 | 6 | 0,05 | 60 | 0,19 |
| Iskustvo | 635,58 | 807,24 | 780,39 | 779,59 | ||||
| WN7 | 825,44 | 894,43 | 1043,70 | 1041,02 | ||||
| WN8 | 994,08 | 1590,62 | 1319,93 | 1345,33 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 3953 | |
| Ø Razina | 8,14 | |
| Pobjede | 1866 | 47,20% |
| Izgubljene | 2033 | 51,43% |
| Neriješeno | 54 | 1,37% |
| Preživjele bitke | 914 | 23,12% |
| Uništenih tenkova | 2545 | 0,64 |
| Odnos razaranja | 0,84 | |
| Otkriveno tenkova | 3196 | 0,81 |
| Počinjena šteta | 1.094,29 | |
| Bodovi zauzimanja | 4518 | 1,14 |
| Obrambeni bodovi | 621 | 0,16 |
| Iskustvo | 635,58 | |
| WN7 | 825,44 | |
| WN8 | 994,08 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 17 | |
| Ø Razina | 7,94 | |
| Pobjede | 6 | 35,29% |
| Izgubljene | 11 | 64,71% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 3 | 17,65% |
| Uništenih tenkova | 12 | 0,71 |
| Odnos razaranja | 0,86 | |
| Otkriveno tenkova | 14 | 0,82 |
| Počinjena šteta | 1.586,29 | |
| Bodovi zauzimanja | 44 | 2,59 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 807,24 | |
| WN7 | 894,43 | |
| WN8 | 1590,62 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 126 | |
| Ø Razina | 8,13 | |
| Pobjede | 66 | 52,38% |
| Izgubljene | 59 | 46,83% |
| Neriješeno | 1 | 0,79% |
| Preživjele bitke | 41 | 32,54% |
| Uništenih tenkova | 99 | 0,79 |
| Odnos razaranja | 1,16 | |
| Otkriveno tenkova | 68 | 0,54 |
| Počinjena šteta | 1.399,29 | |
| Bodovi zauzimanja | 225 | 1,79 |
| Obrambeni bodovi | 6 | 0,05 |
| Iskustvo | 780,39 | |
| WN7 | 1043,70 | |
| WN8 | 1319,93 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 320 | |
| Ø Razina | 8,22 | |
| Pobjede | 159 | 49,69% |
| Izgubljene | 158 | 49,38% |
| Neriješeno | 3 | 0,94% |
| Preživjele bitke | 88 | 27,50% |
| Uništenih tenkova | 262 | 0,82 |
| Odnos razaranja | 1,13 | |
| Otkriveno tenkova | 230 | 0,72 |
| Počinjena šteta | 1.393,59 | |
| Bodovi zauzimanja | 418 | 1,31 |
| Obrambeni bodovi | 60 | 0,19 |
| Iskustvo | 779,59 | |
| WN7 | 1041,02 | |
| WN8 | 1345,33 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 11 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 3 | 27,27% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 8 | 72,73% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 1 | 9,09% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 7 | 0,64 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,70 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 4 | 0,36 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 1.337,55 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 3 | 0,27 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 61 | 5,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 514,55 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 11 | |
| Pobjede | 3 | 27,27% |
| Izgubljene | 8 | 72,73% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 1 | 9,09% |
| Uništenih tenkova | 7 | 0,64 |
| Odnos razaranja | 0,70 | |
| Otkriveno tenkova | 4 | 0,36 |
| Počinjena šteta | 1.337,55 | |
| Bodovi zauzimanja | 3 | 0,27 |
| Obrambeni bodovi | 61 | 5,55 |
| Iskustvo | 514,55 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen