DimOnchik_Tkachenko

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.06.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke448290432
Ø Razina8,240,0010,009,94
Pobjede2402453,59%00,00%375,00%2268,75%
Izgubljene2015544,96%00,00%125,00%1031,25%
Neriješeno6501,45%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1491233,26%00,00%250,00%1237,50%
Uništenih tenkova502621,1200,0020,50351,09
Odnos razaranja1,680,001,001,75
Otkriveno tenkova569891,2700,00133,25521,63
Počinjena šteta1.641,810,002.483,502.300,28
Bodovi zauzimanja314430,7000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi321650,7200,009924,751905,94
Iskustvo581,180,00774,50708,88
WN71452,010,001720,041739,68
WN82137,350,003882,093067,77
Ukupno
Bitke44829
Ø Razina8,24
Pobjede2402453,59%
Izgubljene2015544,96%
Neriješeno6501,45%
Preživjele bitke1491233,26%
Uništenih tenkova502621,12
Odnos razaranja1,68
Otkriveno tenkova569891,27
Počinjena šteta1.641,81
Bodovi zauzimanja314430,70
Obrambeni bodovi321650,72
Iskustvo581,18
WN71452,01
WN82137,35
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke4
Ø Razina10,00
Pobjede375,00%
Izgubljene125,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke250,00%
Uništenih tenkova20,50
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova133,25
Počinjena šteta2.483,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi9924,75
Iskustvo774,50
WN71720,04
WN83882,09
Zadnjih 30 dana
Bitke32
Ø Razina9,94
Pobjede2268,75%
Izgubljene1031,25%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1237,50%
Uništenih tenkova351,09
Odnos razaranja1,75
Otkriveno tenkova521,63
Počinjena šteta2.300,28
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi1905,94
Iskustvo708,88
WN71739,68
WN83067,77
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke236000
Pobjede13255,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9339,41%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno114,66%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9841,53%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1830,7800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,330,000,000,00
Otkriveno tenkova1320,5600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.752,180,000,000,00
Bodovi zauzimanja760,3200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3001,2700,0000,0000,00
Iskustvo557,880,000,000,00
Ukupno
Bitke236
Pobjede13255,93%
Izgubljene9339,41%
Neriješeno114,66%
Preživjele bitke9841,53%
Uništenih tenkova1830,78
Odnos razaranja1,33
Otkriveno tenkova1320,56
Počinjena šteta1.752,18
Bodovi zauzimanja760,32
Obrambeni bodovi3001,27
Iskustvo557,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke109000
Pobjede5853,21%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4944,95%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,83%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4238,53%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova870,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,300,000,000,00
Otkriveno tenkova1191,0900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.147,650,000,000,00
Bodovi zauzimanja1231,1300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1521,3900,0000,0000,00
Iskustvo500,810,000,000,00
Ukupno
Bitke109
Pobjede5853,21%
Izgubljene4944,95%
Neriješeno21,83%
Preživjele bitke4238,53%
Uništenih tenkova870,80
Odnos razaranja1,30
Otkriveno tenkova1191,09
Počinjena šteta1.147,65
Bodovi zauzimanja1231,13
Obrambeni bodovi1521,39
Iskustvo500,81
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke52000
Pobjede2446,15%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2853,85%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1630,77%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova390,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,080,000,000,00
Otkriveno tenkova220,4200,0000,0000,00
Počinjena šteta555,040,000,000,00
Bodovi zauzimanja30,0600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi871,6700,0000,0000,00
Iskustvo337,480,000,000,00
Ukupno
Bitke52
Pobjede2446,15%
Izgubljene2853,85%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1630,77%
Uništenih tenkova390,75
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova220,42
Počinjena šteta555,04
Bodovi zauzimanja30,06
Obrambeni bodovi871,67
Iskustvo337,48
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede545,45%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene654,55%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke327,27%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova131,1800,0000,0000,00
Počinjena šteta775,910,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi292,6400,0000,0000,00
Iskustvo335,000,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede545,45%
Izgubljene654,55%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke327,27%
Uništenih tenkova60,55
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova131,18
Počinjena šteta775,91
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi292,64
Iskustvo335,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1260000
Pobjede69154,84%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene56945,16%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke53042,06%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10870,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,490,000,000,00
Otkriveno tenkova16421,3000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.219,900,000,000,00
Bodovi zauzimanja21901,7400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi50303,9900,0000,0000,00
Iskustvo585,880,000,000,00
Ukupno
Bitke1260
Pobjede69154,84%
Izgubljene56945,16%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke53042,06%
Uništenih tenkova10870,86
Odnos razaranja1,49
Otkriveno tenkova16421,30
Počinjena šteta1.219,90
Bodovi zauzimanja21901,74
Obrambeni bodovi50303,99
Iskustvo585,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3535000
Pobjede209159,15%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene140239,66%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno421,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke140939,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova28500,8100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,340,000,000,00
Otkriveno tenkova35871,0100,0000,0000,00
Počinjena šteta963,560,000,000,00
Bodovi zauzimanja29440,8300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi35140,9900,0000,0000,00
Iskustvo503,150,000,000,00
Ukupno
Bitke3535
Pobjede209159,15%
Izgubljene140239,66%
Neriješeno421,19%
Preživjele bitke140939,86%
Uništenih tenkova28500,81
Odnos razaranja1,34
Otkriveno tenkova35871,01
Počinjena šteta963,56
Bodovi zauzimanja29440,83
Obrambeni bodovi35140,99
Iskustvo503,15
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1109000
Pobjede60254,28%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene49544,63%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno121,08%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke40236,25%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova8610,7800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,220,000,000,00
Otkriveno tenkova7150,6400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.858,630,000,000,00
Bodovi zauzimanja8820,8000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8540,7700,0000,0000,00
Iskustvo565,170,000,000,00
Ukupno
Bitke1109
Pobjede60254,28%
Izgubljene49544,63%
Neriješeno121,08%
Preživjele bitke40236,25%
Uništenih tenkova8610,78
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova7150,64
Počinjena šteta1.858,63
Bodovi zauzimanja8820,80
Obrambeni bodovi8540,77
Iskustvo565,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (304)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
TVP T 50/51102766,37766217056,73%2925,95
STB-1102727,62796211458,33%2782,22
AMX 13 105102156,08641201558,06%3440,54
Kranvagn102840,99746137656,18%2792,93
UDES 15/16102922,88801126058,33%2893,37
Spähpanzer Ru 25191103,3157495054,11%2055,10
Cobra 92648,8184294557,35%3055,53
Rhm.-Borsig Waffenträger81597,5354387852,62%1919,90
T4991163,9255986756,63%1944,90
AMX 13 9091295,3564881654,78%2443,30
E 25 71103,3655974753,68%1917,66
M41 Walker Bulldog81049,4358272452,07%2428,09
Bat.-Châtillon 155 5591617,0944757649,48%2135,91
IS-381086,6547856446,28%1187,76
Bat.-Châtillon 155 58101696,4451456249,29%1742,44
VK 45.02 (P) Ausf. B91885,2269448959,92%2275,14
Panhard EBR 105101417,6562447952,61%1884,71
IS7809,9443147348,20%1034,59
T-1091683,1954547150,96%1715,14
KV-856491,6230445945,32%674,04
Type 71102714,2773544954,57%2406,40
T3281532,9459144054,55%2128,83
Grille 15102612,1054239951,13%2351,78
Lorraine 155 mle. 5181287,7741838552,99%1734,20
T-54 ltwt.91289,4863036251,38%2263,89
T28 Prototype81334,2349834949,86%1520,06
WZ-111 model 1-492145,7066734759,08%2502,71
M40/M4381349,2946234554,78%1754,12
T-5492074,4972332560,31%2945,53
M53/M5591741,0253832554,46%2056,00
FV230 Canopener102794,9189132154,52%2582,37
Waffenträger auf Pz. IV91807,3352131650,63%1690,77
T3091935,1653431448,73%1836,95
Jagdpanther II81719,5058031452,87%2166,12
T71 DA7598,7941129847,65%1149,57
T 55A 91854,4563429351,19%2139,20
T376617,6147229250,34%1983,04
KV-481428,1859828354,06%1905,99
T25/27620,1337627945,88%764,08
M18 Hellcat6489,2833526643,98%671,95
Vz. 55103075,6974426254,20%2892,06
T57 Heavy102567,4862126253,82%2346,96
Lorraine 155 mle. 507963,1040526157,09%1403,64
T-34-281337,2856224752,63%1934,61
T54E191942,4357824751,82%2211,59
Object 43092451,5169924557,14%3036,71
Sturer Emil7958,3541324148,96%1390,11
KV-15366,9127023650,42%635,07
T2971140,3655923552,77%1599,14
VK 45.02 (P) Ausf. A81303,9454723249,14%1575,43
Emil II92182,7773923155,84%2488,86
Leopard Prototyp A92273,7360322355,61%2533,86
IS-271108,6753822053,18%1548,42
VK 16.02 Leopard5252,5732721952,97%710,58
Jagdtiger92007,4962821958,45%1915,36
M75252,0927521850,46%842,96
Object 279 early 102742,8474621454,21%1926,05
M26 Pershing81458,2961421355,87%2187,50
VK 28.016210,4530220445,59%388,42
AMX 50 10081539,2864320359,11%2016,47
Jagdpanther71143,2153020361,08%1883,78
Bat.-Châtillon 25 t AP91901,0566619860,10%2413,93
KV-26748,1641219848,48%1243,99
M1271009,6744819355,44%1484,23
IS-7101971,4758418754,01%1764,42
T675288,6424118742,25%428,41
Pz.Sfl. IVc5385,9125518646,77%771,66
AMX M4 mle. 54103124,4675618155,80%2951,36
T92 HMC101564,9950518044,44%1339,11
11081237,1058017650,57%1571,24
Object 430U102681,1064117351,45%2541,32
T-34-17994,3557216956,80%1732,95
AMX 13 F3 AM6615,0331216847,62%874,79
IS-M81862,0165216759,28%2746,06
Vz. 71 Tesák101463,2757516654,22%1939,41
Leo71228,5366216556,36%2432,65
Prototipo Standard B92239,5176916056,88%2431,92
Nashorn6555,7832515952,20%889,25
T9592503,5665415657,05%2729,73
M46 Patton92219,9483215353,59%2511,01
Type 586613,1242315254,61%1304,11
Waffenträger auf E 100102304,8047215243,42%1588,95
Object 705A102401,2963315151,66%2017,99
Emil I82234,6276014965,10%3594,29
Progetto M40 mod. 65102641,0169914946,98%2620,66
M10391446,0351414845,27%1325,61
Centurion Action X102646,6467014655,48%2613,10
P.44 Pantera81729,2769014356,64%2904,01
M446736,1336614350,35%1359,61
M4A3E2 Sherman Jumbo6952,5758114056,43%2333,91
M24 Chaffee5254,9730513854,35%780,71
Tiger (P)71046,4252213850,00%1496,44
AMX 13 757743,1061113655,15%1790,09
T216389,6638113647,06%972,14
VK 36.01 (H)6573,5440413548,15%930,78
AMX 13 105 AM mle. 505392,1025513550,37%828,28
O-Ho81408,1759813554,07%1766,74
E 7592151,3770013452,99%2267,72
AT 25275,2327113060,00%619,08
Jagdpanzer E 100102405,3954113055,38%1960,20
KV-137744,0743312846,09%1163,46
T-345318,6527912744,09%689,79
Aufklärungspanzer Panther 7501,5037112440,32%957,85
IS-2-II81486,2463812354,47%1938,30
T-100 LT101402,9775312256,56%1959,31
KV-371074,6658912155,37%1478,54
ST-I92225,5268312159,50%2614,87
AE Phase I 92134,8466212152,89%2185,97
VK 30.01 (P)6595,0834611947,06%977,13
Object 70592484,3587411963,87%2967,14
LTTB8759,9056511053,64%1451,61
WZ-12092078,9163110850,00%2336,54
Škoda T 5092483,31101710856,48%3036,67
ARL 446766,4246610751,40%1448,29
Type 5 Heavy103412,5893910757,94%2978,23
Type T-345494,4533910755,14%1553,20
Pz.Kpfw. II Luchs476,1522010350,49%102,12
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5449,4433210253,92%1294,09
T1 Heavy5437,6332110151,49%868,76
T2881698,8463510065,00%2391,84
AMX 105 AM mle. 474267,712119949,49%827,82
AMX 12 t6549,275149855,10%1620,70
T110E3102720,046719752,58%2240,69
Object 41681558,526239560,00%2328,31
60TP Lewandowskiego103074,578079352,69%2837,74
Object 261101589,625479346,24%1295,23
M4A1 Sherman5482,253949263,04%1530,17
M3 Lee4168,041979146,15%437,86
Type 4 Heavy92075,369069148,35%2407,87
T-28474,031458950,56%102,75
Ikv 90 Typ B71269,524848652,33%2310,30
SU-10181426,937388650,00%1715,30
M5 Stuart479,982078554,12%130,55
A-4471079,946388452,38%1829,62
T2071331,366178361,45%2734,07
Ikv 65 Alt II6954,204738264,63%2332,82
UDES 0381731,667158263,41%2588,99
Tiger II81584,296297956,96%1945,23
O-Ni71551,746347857,69%2610,34
Tiger I71209,406197553,33%1779,92
M8A14155,971727541,33%153,92
T-1506802,614417548,00%1479,34
M66515,863597455,41%750,77
B14250,462467440,54%542,48
Grille5489,643227452,70%1182,40
STA-181303,086657352,05%1882,03
M415426,233557352,05%646,58
Valentine3247,732297343,84%864,34
FV3046742,513747243,06%1392,06
AMX ELC bis5390,444387265,28%1617,98
Spähpanzer SP I C7790,394277138,03%1508,71
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4124,312147044,29%189,83
P.43 ter71139,976046968,12%2410,69
MT-256237,803676965,22%658,14
A-20566,511826339,68%14,18
Alecto4130,541796350,79%186,84
121B 102832,307186165,57%2852,74
Jagdpanzer IV6680,453726056,67%1269,93
ELC EVEN 90 8936,335946048,33%1891,23
M48A5 Patton102568,466655966,10%2488,23
Object 268 Version 4102263,216005844,83%1664,59
T110E5102270,896305543,64%1960,96
Škoda T 256962,747685461,11%2520,33
SU-76M4153,401735248,08%262,18
StuG III Ausf. G5500,393335154,90%1277,23
Bishop5508,413865147,06%1124,44
T3 HMC2120,281285038,00%294,43
T-54 first prototype 81408,526485044,00%2031,50
Hotchkiss EBR7803,926474959,18%1845,98
P.43 bis6943,045324770,21%2138,45
Centurion Mk. I81220,237864740,43%1477,88
SU-122-44 71162,385124755,32%1752,77
FV215b (183) 101946,656524652,17%1446,13
T-4481453,676394346,51%2094,71
T110E4102191,215524346,51%1639,09
T-34-856324,002844254,76%508,75
O-I61107,194734257,14%2320,32
Panhard AMD 178B6454,835344264,29%1394,49
S-517979,956674136,59%1200,10
Maus102152,596194148,78%1727,56
Type 1 Chi-He4108,151623951,28%162,17
T-46384,381523953,85%217,30
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4420,423113842,11%1218,51
Ikv 1035651,975973652,78%1953,54
Cruiser Mk. II2216,972253641,67%908,06
SU-100M171036,507403663,89%1711,72
Type 97 Chi-Ha3144,861493528,57%258,97
Strv 746918,976873461,76%2073,55
M7 Priest3119,121423452,94%230,33
Valentine AT4149,351573452,94%286,64
Pz.Sfl. IVb4407,272513339,39%1388,91
BT-7481,811603265,63%253,32
Black Prince71242,758943256,25%1949,90
M2 Medium Tank383,881203240,63%48,26
113102408,815913246,88%2196,61
Pz.Kpfw. VII102437,456323161,29%2249,72
50TP Tyszkiewicza92078,809993060,00%2156,57
Pz.Kpfw. I Ausf. C327,501603043,33%38,26
AMX 50 Foch (155) 102438,005363043,33%1681,25
T56 GMC3112,961202832,14%127,74
Object 140102479,6410772875,00%2513,91
D23114,331562733,33%205,68
Cruiser Mk. I1125,191322733,33%434,79
Universal Carrier 2-pdr284,331252744,44%136,45
P.435665,925002669,23%2176,94
59-166737,085602665,38%3127,06
T28 Concept 7977,244902540,00%1213,20
M5A1 Stuart4158,293052462,50%523,27
Bat.-Châtillon 25 t102469,506762458,33%2696,69
UDES 14 Alt 581068,335162441,67%1083,69
M3 Stuart384,411572240,91%80,97
Vickers Medium Mk. III362,821142245,45%41,64
Marder II3187,951802157,14%502,06
Ares 90102662,007002152,38%2882,76
Strv 103-091752,405132030,00%1404,01
Comet71266,3010662075,00%2682,71
G.W. Tiger91174,805322030,00%850,92
BT-2254,951061936,84%0,00
Renault UE 573129,891771931,58%165,57
AMX AC mle. 467870,373741936,84%1004,57
WZ-1317911,618571861,11%2482,93
M-V-Y102521,508351877,78%2422,33
Wespe3231,002621735,29%650,08
Vickers Medium Mk. I175,191321650,00%231,31
Renault FT 75 BS2121,001321650,00%618,51
T1 HMC2105,941511643,75%440,95
WZ-111 model 5A102855,697021656,25%2585,12
Object 26391762,947461637,50%1561,83
IS-6 B 81823,757841650,00%1892,29
Pz.Kpfw. 38 (t)389,801841553,33%176,62
AMX 383197,272221533,33%506,90
Škoda T 245415,362451421,43%1050,85
Ikv 723149,142141450,00%298,47
T-26258,29751428,57%24,43
BZ-75102132,148381464,29%1671,46
TT-130M 91607,078601464,29%1523,69
LT vz. 383203,312601361,54%841,33
Matilda4468,233211338,46%1472,12
Cromwell6846,157521353,85%2017,61
D1250,691331353,85%119,83
M2 Light2148,233091338,46%434,03
Pz.Kpfw. II2108,311351323,08%210,54
AMX 40461,311491323,08%0,00
Lorraine 39L AM3121,001611353,85%294,97
AMX 50 12092054,236351323,08%1797,76
Pz.Kpfw. I231,381671369,23%261,00
G.Pz. Mk. VI (e)2146,622451353,85%893,24
FV4025 Contriver112288,697391361,54%1385,81
Panzerjäger I274,751241250,00%99,79
L-60 2193,423701258,33%1234,73
Pz.Kpfw. 35 (t)290,271791154,55%334,35
Renault FT AC2191,091721127,27%551,94
Obsidian 81585,918841136,36%1893,68
Vickers Medium Mk. II276,901071040,00%121,52
Type 6191128,802911010,00%915,00
IS-6 82130,106731050,00%3009,35
Manticore10782,602661010,00%637,25
WZ-120-1G FT 81145,606511040,00%923,64
Chi-Ni2123,56167955,56%529,47
AT-12307,33244944,44%1444,71
SU-85B4240,22197944,44%412,39
T-602100,89100922,22%212,20
M15/423270,88217837,50%597,77
Konštrukta T-34/1007828,3826280,00%1066,41
Vickers Mk. E Type B291,50131837,50%146,88
Type 64 6670,63540875,00%2037,98
Renault FT127,5792757,14%146,25
Pvlvv fm/42275,71217757,14%247,08
T2 Medium Tank2122,43162742,86%410,12
Object 260 102615,43715757,14%2332,04
T1 Cunningham144,6765633,33%0,11
AT 86170,67224650,00%98,22
Kolohousenka142,6061520,00%0,16
Renault NC-31162,80118560,00%244,48
Hotchkiss H35259,40165560,00%165,77
BDR G1 B5326,40327540,00%351,85
E 100102123,20746540,00%1420,75
S35 CA5352,60229540,00%498,72
Super Conqueror103509,60867560,00%3380,40
Object 777 Version II 93095,4014015100,00%3598,66
Tiger 131 61501,60628540,00%3004,45
43 M. Toldi III 388,00197560,00%390,31
Leichttraktor178,75131475,00%387,89
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2152,00365450,00%639,94
Strv m/382329,675993100,00%1639,54
L6/402246,674263100,00%1054,25
Renault Otsu172,671523100,00%331,48
MS-1138,001173100,00%261,00
Strv 103B101657,67841366,67%1089,80
Marder 38T4581,33615366,67%1940,42
Fiat 30001250,50259250,00%1443,67
Sav m/434214,0013720,00%318,28
Type 2597 Chi-Ha3104,00149250,00%197,84
KV-1SA 5370,005062100,00%687,19
M4A3(76)W Sherman 61144,00595250,00%2138,01
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8703,5051420,00%532,00
Strv fm/211146,005191100,00%885,90
LT vz. 352144,005071100,00%783,02
Type 95 Ha-Go291,001331100,00%400,52
Type 97 Te-Ke 2195,008610,00%684,81
A-436145,003511100,00%261,00
T-45 247,001331100,00%264,10
LTP 30,002271100,00%261,00
Char Futur 4 91141,006231100,00%867,06

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 15.06.2026
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 10.01.2026
Otišao: 26.05.2026
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 04.01.2026
Otišao: 10.01.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.10.2022
Otišao: 30.12.2025
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 05.10.2022
Otišao: 24.12.2024