Devilz133

clanlogo
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 28.06.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke10752000
Ø Razina6,980,000,000,00
Pobjede514247,82%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene552651,40%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno840,78%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke159414,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova59930,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,650,000,000,00
Otkriveno tenkova93300,8700,0000,0000,00
Počinjena šteta790,550,000,000,00
Bodovi zauzimanja101240,9400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi14250,1300,0000,0000,00
Iskustvo488,950,000,000,00
WN7770,460,000,000,00
WN8884,650,000,000,00
Ukupno
Bitke10752
Ø Razina6,98
Pobjede514247,82%
Izgubljene552651,40%
Neriješeno840,78%
Preživjele bitke159414,83%
Uništenih tenkova59930,56
Odnos razaranja0,65
Otkriveno tenkova93300,87
Počinjena šteta790,55
Bodovi zauzimanja101240,94
Obrambeni bodovi14250,13
Iskustvo488,95
WN7770,46
WN8884,65
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede350,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene350,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke116,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,1700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,200,000,000,00
Otkriveno tenkova40,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.883,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo675,830,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede350,00%
Izgubljene350,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke116,67%
Uništenih tenkova10,17
Odnos razaranja0,20
Otkriveno tenkova40,67
Počinjena šteta1.883,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo675,83
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede342,86%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene228,57%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno228,57%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke457,14%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova50,7100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.160,710,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi263,7100,0000,0000,00
Iskustvo619,860,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede342,86%
Izgubljene228,57%
Neriješeno228,57%
Preživjele bitke457,14%
Uništenih tenkova30,43
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova50,71
Počinjena šteta1.160,71
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi263,71
Iskustvo619,86
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke10000
Pobjede440,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene660,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke330,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova70,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova60,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta891,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi191,9000,0000,0000,00
Iskustvo548,900,000,000,00
Ukupno
Bitke10
Pobjede440,00%
Izgubljene660,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke330,00%
Uništenih tenkova70,70
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova60,60
Počinjena šteta891,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi191,90
Iskustvo548,90
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke201000
Pobjede8441,79%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11155,22%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno62,99%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5225,87%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1300,6500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,870,000,000,00
Otkriveno tenkova1220,6100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.051,950,000,000,00
Bodovi zauzimanja2411,2000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2631,3100,0000,0000,00
Iskustvo534,760,000,000,00
Ukupno
Bitke201
Pobjede8441,79%
Izgubljene11155,22%
Neriješeno62,99%
Preživjele bitke5225,87%
Uništenih tenkova1300,65
Odnos razaranja0,87
Otkriveno tenkova1220,61
Počinjena šteta1.051,95
Bodovi zauzimanja2411,20
Obrambeni bodovi2631,31
Iskustvo534,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke17000
Pobjede635,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1164,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke317,65%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,1200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,140,000,000,00
Otkriveno tenkova160,9400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.210,240,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi70,4100,0000,0000,00
Iskustvo475,880,000,000,00
Ukupno
Bitke17
Pobjede635,29%
Izgubljene1164,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke317,65%
Uništenih tenkova20,12
Odnos razaranja0,14
Otkriveno tenkova160,94
Počinjena šteta1.210,24
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi70,41
Iskustvo475,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (184)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Rheinmetall Skorpion G 81099,0460559949,42%1109,50
CS-52 LIS 81216,9275145451,98%1432,06
T-34-85M 6586,4443744150,79%839,00
Tiger (P)7685,4038940345,91%726,50
Strv S1 81177,9159436646,99%1156,74
M4A1 Revalorisé 8827,1355734751,01%894,31
IS-381014,0163333754,01%1099,40
AMX M4 mle. 49 Liberté 81088,7975527549,45%1207,49
O-I6550,1037027050,74%792,27
Object 777 Version II 91663,8479124850,81%1510,75
KV-856414,1729124042,50%457,92
IS7727,6740421748,39%894,70
VK 100.01 (P)8827,6363820649,51%819,12
ISU-15281016,2247519952,76%978,70
VK 45.02 (P) Ausf. A8763,4053318848,40%709,98
KV-15388,0531918552,43%694,84
VK 30.01 (P)6405,5528918243,96%461,48
Object 703 Version II 81121,3873314750,34%1126,54
SU-855246,9918514340,56%290,63
O-I Experimental5360,9024814340,56%441,97
O-Ni7817,4945613754,01%1008,44
Tiger I7692,4443213542,96%664,74
Strv K 91099,0959613434,33%712,40
Object 25791093,5966412856,25%931,00
T297824,2556712553,60%936,06
Škoda T 5091106,3459611043,64%814,37
IS-7101559,3765311048,18%1121,20
SU-1006571,4137910651,89%923,15
Ferdinand8877,2256610649,06%791,46
KV-1S6312,2724710641,51%308,99
SU-1527717,1046810547,62%838,56
Rhm.-Borsig Waffenträger81272,7063010545,71%1292,00
HWK 30 8559,1156210251,96%850,30
Škoda T 56 81491,767879746,39%1322,91
Centurion Mk. I8647,615219636,46%565,94
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5254,022219639,58%404,32
Maus101766,676649246,74%1159,53
Pz.Kpfw. II Luchs4201,122229051,11%620,62
Jagdtiger91174,596069042,22%749,27
Waffenträger auf Pz. IV9937,795258947,19%564,93
M66549,074668439,29%633,26
SU-85B4187,191758441,67%244,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4155,561878243,90%249,90
Mäuschen91018,885668245,12%750,71
M3 Lee4201,801968143,21%519,06
T1 Heavy5335,133058047,50%490,88
VK 45.02 (P) Ausf. B9938,826077640,79%616,44
T-284178,041867444,59%326,66
Type 95 Heavy4163,532077356,16%426,30
Durchbruchswagen 24172,042076947,83%304,02
AT 15A 7871,466836854,41%1290,24
TVP T 50/51101435,856376747,76%1023,07
VK 30.01 (H)5151,741966643,94%122,85
Grille 15101521,065966645,45%1020,40
Comet7613,885316540,00%707,08
Object 70491092,285396541,54%628,06
Konštrukta T-34/1007702,026426465,63%1087,38
T328788,355406030,00%609,38
Object 277101667,646945940,68%1122,21
TVP VTU Koncept8614,305385644,64%599,19
Progetto M35 mod. 46 8840,366065547,27%779,58
Sturer Emil7537,494415350,94%600,76
T675270,292884948,98%427,75
Nashorn6706,924344845,83%1052,36
Cromwell6493,505004645,65%773,25
T110E5101488,327174450,00%1042,91
T-1506345,342814445,45%363,80
Object 268101725,077144160,98%1280,43
T56 GMC3105,331413641,67%102,97
Marder II3170,261713537,14%337,18
Jagdpanzer E 100101487,006823357,58%1068,67
Cruiser Mk. I1164,722412944,83%709,70
BT-22131,003162857,14%596,72
KV-26694,575122842,86%1101,89
Lorraine 40 t 81075,046592846,43%1106,47
Indien-Panzer8736,505952657,69%807,69
Lorraine 39L AM3148,921452552,00%371,41
SU-76M4135,801912544,00%147,68
Cruiser Mk. III3125,241602536,00%332,39
Leopard Prototyp A9997,645972544,00%634,14
Caernarvon Action X 8796,846272540,00%690,08
M2 Medium Tank3180,252172462,50%674,81
Jagdpanzer 38(t) Hetzer487,911662352,17%116,54
BT-74112,861522231,82%117,94
Pz.Kpfw. III Ausf. E3202,452852250,00%543,81
Type 91 Heavy3172,251912045,00%434,08
Pz.Kpfw. I Ausf. C3125,631581936,84%355,95
Pz.Sfl. IVb4317,423271963,16%1109,45
Object 252U 81329,898691968,42%1382,75
T-463157,172721850,00%518,45
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3148,671961850,00%372,20
VK 30.02 (D)7697,825371752,94%1011,77
VK 16.02 Leopard5140,821931747,06%249,42
Pz.Kpfw. II Ausf. G384,411231729,41%57,09
Toro 9880,714611717,65%479,78
T26E5 Patriot 8914,417401752,94%942,99
D23149,192511656,25%466,14
M56 Scorpion 7787,255631656,25%1076,32
M54 Renegade 8985,944861618,75%803,13
Vickers Medium Mk. III3219,002371560,00%855,95
T34 8518,275481553,33%419,27
Pz.Kpfw. VII101960,736211526,67%1139,02
AT-1287,211051442,86%101,73
AMX 105 AM mle. 474225,571261421,43%502,22
VK 30.02 (M)6579,504891442,86%797,07
Sav m/434363,082561346,15%796,20
Cruiser Mk. IV4167,771811330,77%269,11
T-1091204,546961361,54%1044,38
XM57 81779,777081330,77%1432,22
Type 89 I-Go/Chi-Ro299,301511050,00%229,29
Covenanter5123,402331050,00%234,57
Pz.Sfl. IVc5216,502621060,00%402,50
Strv m/382163,56183944,44%568,71
D12102,11201955,56%352,61
Grille5246,44281944,44%305,22
AMX 383104,22157944,44%128,24
T-62A10971,22548922,22%454,60
Cavalier5266,00310944,44%378,89
SDP wz 66 Grom 81355,67670933,33%1066,30
Pz.Kpfw. II2119,75281850,00%369,92
105 leFH18B2 5219,00186825,00%115,79
Pz.Kpfw. 38 (t)329,7591812,50%0,00
Ikv 1035224,88201825,00%251,91
SU-18266,38121825,00%123,13
Tiger II8371,75260812,50%104,93
T3 HMC257,88106837,50%0,22
M18 Hellcat6355,38429862,50%588,89
T-703107,25140837,50%133,77
Strv fm/21164,71126757,14%226,89
Vickers Medium Mk. II272,71179785,71%347,96
B1459,00169742,86%36,15
M2 Light287,14182757,14%249,64
T1 HMC245,29111757,14%172,15
Pvlvv fm/42241,86117757,14%211,89
O-Ho8651,14474757,14%603,48
T2 Medium Tank277,86207785,71%403,44
Vickers Medium Mk. I129,5068633,33%0,00
Pz.Kpfw. I283,33241650,00%206,36
LT vz. 38327,20150560,00%208,91
BDR G1 B5166,40336560,00%224,88
SU-263158,80259580,00%454,39
AT 25303,40348540,00%472,78
T-60282,20180540,00%114,60
Tetrarch 2122,40307540,00%408,65
Leichttraktor1113,25217450,00%412,21
Panzerjäger I2115,752684100,00%458,39
T-26296,75239475,00%487,15
Centurion Mk. 7/191049,00489425,00%810,57
M8A14181,50153450,00%301,39
Marder 38T4157,50282475,00%391,43
Leopard 1101321,00605450,00%827,66
FCM 362142,00280475,00%689,91
GSOR the TANK 9805,75403425,00%417,95
ISU-122S 7299,75198425,00%94,37
Strv m/40L3216,003143100,00%828,97
Pz.Kpfw. 35 (t)2214,00420366,67%1221,94
M15/423465,67498366,67%1933,20
Škoda T 245440,67260333,33%963,09
Ikv 723338,67254366,67%1259,65
MS-11242,00504366,67%1578,57
M415370,67339333,33%326,98
T-29 3108,00109333,33%91,01
LT vz. 35227,501622100,00%261,00
T1 Cunningham132,00180250,00%76,03
P26/404152,5011320,00%128,84
Škoda T 256344,005402100,00%591,66
M7 Priest380,002202100,00%261,00
UDES 038892,00595250,00%721,92
G.Pz. Mk. VI (e)2105,001762100,00%635,29
T-116 3146,503722100,00%578,62
BT-7 artillery 3300,504902100,00%1076,72
Kolohousenka1166,002141100,00%839,96
Renault FT1207,005331100,00%1442,46
Renault FT 75 BS2168,0015810,00%850,35
Lago4283,004101100,00%853,33
14TP440,001551100,00%261,00
A-205149,0011310,00%209,32
AMX 4040,0020810,00%0,00
Ikv 65 Alt II6924,0031810,00%1254,68
Cruiser Mk. II245,004110,00%0,00
T-8040,004710,00%0,00
Valiant 5217,0025210,00%170,56
M4A1 FL 10 6560,0038010,00%740,22
Turán III prototípus 5671,006561100,00%1508,77

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 28.06.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.12.2024
Otišao: 15.03.2025
Pozicija: Novak
Član od: 26.06.2023
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 09.12.2021
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Novak
Član od: 26.11.2019
Otišao: 26.11.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.08.2021
Otišao: 03.12.2021
Pozicija: Novak
Član od: 17.09.2020
Otišao: 24.02.2021
Pozicija: Novak
Član od: 12.01.2020
Otišao: 12.01.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.11.2019
Otišao: 11.01.2020
Pozicija: Novak
Član od: 15.08.2020
Otišao: 16.09.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 04.06.2019
Otišao: 03.09.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.09.2022
Otišao: 10.10.2022
Pozicija: Novak
Član od: 13.01.2020
Otišao: 14.08.2020
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 28.09.2018
Otišao: 29.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 31.05.2017
Otišao: 02.02.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.10.2018
Otišao: 27.01.2019
Pozicija: Novak
Član od: 15.08.2020
Otišao: 16.09.2020