Death_Hand

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 16.03.2019

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke499880034
Ø Razina7,380,000,008,35
Pobjede2519750,41%00,00%00,00%1852,94%
Izgubljene2404048,09%00,00%00,00%1235,29%
Neriješeno7511,50%00,00%00,00%411,76%
Preživjele bitke1880637,62%00,00%00,00%1955,88%
Uništenih tenkova482950,9700,0000,00361,06
Odnos razaranja1,550,000,002,40
Otkriveno tenkova318140,6400,0000,0050,15
Počinjena šteta1.132,000,000,001.392,18
Bodovi zauzimanja358610,7200,0000,00732,15
Obrambeni bodovi446630,8900,0000,0000,00
Iskustvo632,780,000,00629,88
WN71168,570,000,001098,50
WN81464,250,000,001766,82
Ukupno
Bitke49988
Ø Razina7,38
Pobjede2519750,41%
Izgubljene2404048,09%
Neriješeno7511,50%
Preživjele bitke1880637,62%
Uništenih tenkova482950,97
Odnos razaranja1,55
Otkriveno tenkova318140,64
Počinjena šteta1.132,00
Bodovi zauzimanja358610,72
Obrambeni bodovi446630,89
Iskustvo632,78
WN71168,57
WN81464,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke34
Ø Razina8,35
Pobjede1852,94%
Izgubljene1235,29%
Neriješeno411,76%
Preživjele bitke1955,88%
Uništenih tenkova361,06
Odnos razaranja2,40
Otkriveno tenkova50,15
Počinjena šteta1.392,18
Bodovi zauzimanja732,15
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo629,88
WN71098,50
WN81766,82
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke446000
Pobjede20545,96%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene22851,12%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno132,91%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke13931,17%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2050,4600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova2250,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.415,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja3040,6800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3120,7000,0000,0000,00
Iskustvo659,510,000,000,00
Ukupno
Bitke446
Pobjede20545,96%
Izgubljene22851,12%
Neriješeno132,91%
Preživjele bitke13931,17%
Uništenih tenkova2050,46
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova2250,50
Počinjena šteta1.415,83
Bodovi zauzimanja3040,68
Obrambeni bodovi3120,70
Iskustvo659,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke404000
Pobjede20450,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene18245,05%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno184,46%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke17242,57%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2770,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,190,000,000,00
Otkriveno tenkova990,2500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.261,270,000,000,00
Bodovi zauzimanja2910,7200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi18684,6200,0000,0000,00
Iskustvo685,430,000,000,00
Ukupno
Bitke404
Pobjede20450,50%
Izgubljene18245,05%
Neriješeno184,46%
Preživjele bitke17242,57%
Uništenih tenkova2770,69
Odnos razaranja1,19
Otkriveno tenkova990,25
Počinjena šteta1.261,27
Bodovi zauzimanja2910,72
Obrambeni bodovi18684,62
Iskustvo685,43
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke140000
Pobjede7352,14%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6345,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno42,86%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5841,43%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova770,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,940,000,000,00
Otkriveno tenkova1040,7400,0000,0000,00
Počinjena šteta532,230,000,000,00
Bodovi zauzimanja2471,7600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3592,5600,0000,0000,00
Iskustvo484,330,000,000,00
Ukupno
Bitke140
Pobjede7352,14%
Izgubljene6345,00%
Neriješeno42,86%
Preživjele bitke5841,43%
Uništenih tenkova770,55
Odnos razaranja0,94
Otkriveno tenkova1040,74
Počinjena šteta532,23
Bodovi zauzimanja2471,76
Obrambeni bodovi3592,56
Iskustvo484,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo15,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo15,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede120,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene480,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke120,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova20,4000,0000,0000,00
Počinjena šteta497,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo209,200,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede120,00%
Izgubljene480,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke120,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova20,40
Počinjena šteta497,40
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo209,20
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2373000
Pobjede114148,08%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene119550,36%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno371,56%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke83635,23%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova14640,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,950,000,000,00
Otkriveno tenkova16060,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta804,570,000,000,00
Bodovi zauzimanja29911,2600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi28601,2100,0000,0000,00
Iskustvo525,560,000,000,00
Ukupno
Bitke2373
Pobjede114148,08%
Izgubljene119550,36%
Neriješeno371,56%
Preživjele bitke83635,23%
Uništenih tenkova14640,62
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova16060,68
Počinjena šteta804,57
Bodovi zauzimanja29911,26
Obrambeni bodovi28601,21
Iskustvo525,56
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1081000
Pobjede51347,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene56051,80%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno80,74%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke39836,82%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6020,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,880,000,000,00
Otkriveno tenkova4450,4100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.541,660,000,000,00
Bodovi zauzimanja5240,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi16681,5400,0000,0000,00
Iskustvo681,480,000,000,00
Ukupno
Bitke1081
Pobjede51347,46%
Izgubljene56051,80%
Neriješeno80,74%
Preživjele bitke39836,82%
Uništenih tenkova6020,56
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova4450,41
Počinjena šteta1.541,66
Bodovi zauzimanja5240,48
Obrambeni bodovi16681,54
Iskustvo681,48
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (337)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Strv S1 81405,01670146848,64%1494,32
SU-130PM 81279,59642117848,05%1200,50
Object 261101411,96597114546,29%1183,34
Grille 15101616,29554110241,74%976,48
Rheinmetall Skorpion G 81207,8063896345,79%1155,26
T26E4 SuperPershing 81135,9476987050,00%1542,86
Rhm.-Borsig Waffenträger81647,2374577951,48%1974,28
FV4005 Stage II101476,5757674944,59%966,09
T2971509,5195974461,69%2513,50
Strv 103B101825,0663668744,40%1207,70
Tiger I71089,3163668651,31%1478,90
M18 Hellcat6982,2069566855,99%2200,24
E 25 71179,2978166656,76%1995,48
Nashorn61141,8874064854,17%2604,28
Strv m/42-57 Alt A.2 6846,9360864649,38%1543,58
T78 6904,5261560851,32%1313,17
T675651,2654155952,95%1679,06
T-28E with F-30 4667,2659854557,61%1969,42
G.W. Panther71260,1158852652,85%1716,81
Grille5668,6046449352,33%1654,61
KV-2 (R) 6815,2362847150,32%1212,78
Waffenträger auf Pz. IV91647,6670546352,48%1480,55
KV-26778,7059046154,45%1479,94
IS71043,5155243652,75%1543,21
T71 DA7755,1771143550,80%1655,69
105 leFH18B2 5755,4954342952,68%1541,49
T-5491320,3174842045,24%1361,50
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4545,2056541360,29%1856,20
IS-381379,8278641353,27%1683,80
T-34-856693,1150341152,07%1446,80
T-345443,3542737455,61%1332,61
T28 Prototype81573,2469236850,82%1936,31
T-448980,5672836355,10%1477,34
VK 45.02 (P) Ausf. B91611,9980436353,17%1613,69
S-5171332,9262136254,97%1879,92
ISU-15281764,8375334754,47%2140,14
Bat.-Châtillon 155 58101183,4159334348,10%905,65
E 7591690,3281433651,79%1698,81
T3091901,5777833450,00%1805,57
T-34-3 81051,0967833449,10%1313,97
FV215b (183) 101902,1767431347,92%1435,58
KV-15584,9936331157,23%1362,35
Jagdpanther II81588,8676030953,40%1839,72
T6981276,1374030348,51%1746,08
M53/M5591406,9662330152,16%1628,59
Tiger II81318,3874129450,68%1607,70
KV-856708,6138329350,85%1201,23
M40/M4381266,0563529353,24%1448,30
G.W. Tiger91305,0455429345,05%1143,68
SU-85B4677,6165929258,56%2464,56
Bat.-Châtillon 155 5591231,1763829145,70%1231,27
T-1091485,2271728847,92%1476,39
G.W. E 100101404,0954228038,57%1085,13
Dicker Max 6899,5061226749,44%1687,66
Hummel61127,1036026453,41%1909,42
AMX 50 10081332,4368125443,31%1455,85
Strv 103-091873,8575825251,98%1786,79
ShPTK-TVP 100 8969,5459324744,53%874,31
T110E4101649,0459124444,67%1016,21
212A91675,5563824351,03%1796,02
Type 4 Heavy91627,7178723748,10%1522,25
Progetto M35 mod. 46 81286,5873523650,85%1486,42
M75511,3356723058,70%2510,46
Škoda T 5091285,9353822947,16%1062,39
Object 70492224,2276322940,61%2008,38
Tortoise91441,6672722251,35%1145,66
T-54 ltwt.9764,2660222144,34%1023,00
M10391624,8077621847,71%1562,34
Type 64 6659,8559821850,00%1821,81
M446723,8954720954,07%1250,63
AMX 13 F3 AM6893,0458320754,59%1496,14
SU-855493,2026220652,91%1153,79
UDES 0381610,5676020453,43%1920,23
E 5091434,0475920052,50%1440,70
Jagdpanzer E 100101731,0159419439,69%1136,60
Object 430 Version II91264,2962519442,27%1058,16
M41 Walker Bulldog8830,4672618950,79%1621,42
AMX 50 12091473,6070218450,54%1341,04
Type 3 Chi-Nu Kai 5573,7457818452,72%1799,32
IS-7101846,9773518143,09%1453,98
Pz.Kpfw. I Ausf. C3215,5450618159,67%1240,72
SU-1006871,6543017652,84%1626,51
M10 RBFM 5672,8156317648,86%1365,10
Object 252U Defender 81387,1484317263,95%1683,94
T34 81288,9768317147,95%1482,07
Jagdtiger91907,7874517148,54%1681,62
KV-481114,2769817150,88%1257,09
SU-10181264,9870517053,53%1616,24
Type 586674,6760816856,55%1478,56
VK 36.01 (H)6743,4948316557,58%1446,05
T25/271092,2460416547,27%1714,06
Conqueror Gun Carriage101165,6859916352,15%897,70
Object 268101812,9965616346,63%1232,10
AT 1581326,8877816156,52%1624,75
Panther7803,2463416052,50%1303,27
E 100101916,5678316055,00%1671,21
FV4004 Conway91858,0473416048,75%1807,01
Black Prince7962,7173015952,83%1288,73
FV2078965,3868515949,06%1070,43
E 65 Zwilling 81255,0182215853,80%1039,00
Object 41681143,2469515649,36%1387,24
Churchill VII6719,9255115547,10%1255,49
AMX Chasseur de chars 81138,3471615253,95%1572,28
M4A1 FL 10 6802,5261215149,67%1308,70
O-I6911,7466414945,64%1652,21
AMX AC mle. 4881214,4166014645,89%1357,37
O-Ho81098,5772114349,65%1135,35
T54E191563,0373814351,05%1474,90
Object 26391683,2473514351,75%1550,83
Super Hellcat 7884,0955914344,06%1179,72
Panther II81029,0267814250,00%1319,29
AMX 13 757849,3163814050,71%1992,93
AMX AC mle. 4671101,6371014059,29%1827,37
LTTB8700,0168214052,14%1323,76
M4A3(76)W Sherman 6664,9155314051,43%1044,53
Pudel 6767,1959913949,64%1402,24
FCM 36 Pak 40 3507,0257613554,81%1795,31
T-437788,9664113456,72%1429,75
SU-100M171076,0168413453,73%1682,42
T376614,6265613453,73%1782,77
T3281431,3882713350,38%1801,23
T-34-85M 6716,9859313143,51%1066,59
Jagdpanther71297,7374113048,46%2054,72
Pz.Kpfw. III/IV5371,0834213058,46%1038,12
ELC EVEN 90 8500,0060812846,88%855,08
Lorraine 155 mle. 5181170,1357012645,24%1314,38
VK 45.02 (P) Ausf. A81189,9269912541,60%1286,43
M1271057,0054812445,97%1412,85
FV380591345,9662312439,52%1187,92
O-Ni7997,5468012351,22%1234,18
FV3046888,1856412253,28%1726,03
AMX 12 t6647,0161611947,06%1801,04
Tiger (P)71101,6175511853,39%1756,09
T2881304,8370711748,72%1340,70
T57 Heavy101744,4366711640,52%1158,19
SU-15271103,0061311553,91%1674,55
Crusader 5.5-in. SP7873,7354611551,30%1316,54
TVP VTU Koncept8677,8849511239,29%601,34
IS-271219,5778211252,68%1868,15
Lorraine 155 mle. 507966,2156211252,68%1303,90
Sturer Emil71004,8758111149,55%1447,73
T9591780,4372611050,00%1399,35
Pz.Kpfw. KW I (r) 5679,0661211051,82%1183,29
Churchill I5554,5133310755,14%1245,98
Cromwell B 6866,4371710550,48%1932,68
T-284200,5917510447,12%445,24
11081196,4371910443,27%1482,97
Konštrukta T-34/1007856,8049210248,04%1176,50
Sherman Firefly6723,5457710153,47%1410,65
Ikv 90 Typ B7861,535519943,43%1167,66
T-34-2G FT71084,276889759,79%1733,55
AT 771245,857819556,84%1835,22
M26 Pershing8934,696179336,56%912,85
IS-M81250,027709351,61%1484,70
KV-371226,497949051,11%1753,52
A-205125,741818843,18%197,15
Type T-345644,414898855,68%2184,42
ARL 446819,286358749,43%1656,92
TNH 105/10008807,955688643,02%765,51
Vz. 44-17945,365618651,16%1104,26
T28 Concept 7957,516918663,95%1479,23
59-166232,564668545,88%459,36
A-4471000,797288459,52%1681,63
T-34-17902,476798346,99%1342,64
Ikv 65 Alt II6659,785188346,99%1126,80
Maus101807,787298345,78%1251,06
Škoda T 56 81166,436508339,76%796,58
WZ-111-1G FT81048,105688239,02%923,24
AT 86980,547648260,98%2203,26
Object 140101507,855998235,37%1008,60
Caernarvon81177,057028149,38%1246,46
Object 70591466,146878150,62%1289,72
Škoda T 256653,605328037,50%1148,47
M4A1 Sherman5534,925047946,84%1479,69
SMV CC-567735,754537939,24%751,16
AT 25523,145267963,29%1572,47
Type 5 Heavy101811,617537746,75%1170,38
ST-I91377,386327746,75%1107,31
StuG III Ausf. G5525,804147656,58%1308,25
M5 Stuart4198,844467650,00%439,33
Conqueror91554,747047445,95%1239,45
BZ-6891007,826567450,00%697,52
Challenger71134,226577447,30%1699,57
T-463142,341667347,95%473,29
M8A14267,541967251,39%577,60
Ares 758820,797397255,56%856,20
Bat.-Châtillon 12 t8806,206947159,15%1600,99
VK 30.01 (H)5708,255926952,17%1879,00
Wespe3289,711716848,53%1111,12
ARL V396809,965506858,82%1870,35
Charioteer81458,047156848,53%1712,24
Pz.Kpfw. III Ausf. J4191,712386669,70%541,02
M66683,285386546,15%1067,63
T1 Heavy5585,315356550,77%1196,79
Object 268 Version 4101671,056406342,86%1064,83
Somua SM 81388,907516349,21%1518,36
S35 CA5683,295806258,06%2022,55
AMX M4 mle. 457992,387006051,67%1417,39
VK 30.01 (P)6725,366325947,46%1384,13
T110E5101690,937195949,15%1332,84
Jagdpanzer IV6845,035775843,10%1766,00
T92 HMC101316,076335843,10%999,18
60G FT5745,265545740,35%1977,41
Panhard AMD 178B6516,495015750,88%1492,29
T2071038,888125664,29%1935,16
A-436610,215595343,40%1185,36
M-III-Y8769,685055335,85%542,04
Comet7827,677105257,69%1379,49
Ho-Ri 281002,795105240,38%831,49
M60 101626,316565246,15%1285,29
53TP Markowskiego8852,785015137,25%627,58
M415664,184785147,06%1191,16
Cobra 91262,365875046,00%951,96
Pz.Sfl. IVc5616,834234839,58%1422,82
M4A3E2 Sherman Jumbo6741,815974746,81%1537,64
M-II-Y7940,096314740,43%950,60
Matilda4276,832124645,65%616,51
M5A1 Stuart4192,603264546,67%556,61
Lorraine 40 t 81371,898164564,44%1790,13
45TP Habicha7899,095834454,55%1067,45
BDR G1 B5764,206684463,64%1998,73
WZ-131G FT6968,846634355,81%1961,11
T216368,096454367,44%1073,98
AMX 13 105 AM mle. 505440,553494250,00%865,80
Leo7866,185804050,00%1245,45
Semovente M43 Bassotto6589,184204040,00%754,16
MT-256275,784964057,50%712,13
T-1506952,566793938,46%1818,57
Object 703 Version II 8993,676703961,54%1006,60
T-34 shielded 5530,905123951,28%1274,50
Type 95 Ji-Ro6718,004643647,22%1150,69
AMX ELC bis5570,066143655,56%2345,91
Škoda T 245516,604713557,14%1560,36
Chi-To SP71078,837243560,00%1244,86
Bishop5698,214903458,82%1986,03
FV224 Chopper71104,097163447,06%1244,62
StuG IV 5544,854663444,12%1368,66
BT-74111,211293339,39%117,99
Pz.Kpfw. III Ausf. E3178,821933348,48%446,36
LTP 3196,792933342,42%861,14
Cromwell6762,596753253,13%1611,10
Pz.Kpfw. II295,441603253,13%263,31
T3 HMC2243,783633256,25%1264,19
Crusader6554,265043145,16%1823,27
SU-122-5491786,006973141,94%1638,52
Semovente M415408,973933056,67%810,73
BZ-16681086,337273056,67%1132,17
Pawlack Tank6704,405383043,33%888,44
Alecto4353,213592944,83%876,05
Strv 746756,046212755,56%1371,30
Pz.Kpfw. II Luchs4299,744532740,74%888,13
FV230 Canopener101492,636932737,04%818,67
B14251,923482630,77%508,57
Vickers Medium Mk. III3175,041712653,85%550,15
BZ-587947,924612642,31%1031,38
Somua SAu 404271,693102653,85%675,15
E 50 Ausf. M101588,625762638,46%1037,92
O-I Experimental5779,367432560,00%2011,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5477,965052552,00%1294,55
Birch Gun4342,463422445,83%1300,25
M3 Stuart368,61922330,43%0,10
Covenanter5353,365232263,64%1336,12
Type 3 Ho-Ni III5438,273282236,36%698,00
Renault UE 573257,383062161,90%856,44
Sturmpanzer I Bison3162,351622055,00%489,91
T56 GMC3199,951842065,00%669,66
M4A1 Revalorisé 81280,257912060,00%1704,37
LT vz. 383231,683621952,63%845,61
FSV Scheme A7579,003661936,84%568,18
Caernarvon Action X 8880,476011942,11%756,82
SU-76M4329,783531855,56%991,78
Valentine AT4410,444011850,00%1216,18
M24 Chaffee5439,175621850,00%1584,02
AEC Armoured Car5555,224211844,44%1067,52
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4282,294341747,06%585,19
FV217 Badger101580,635971637,50%810,32
T-262127,601471560,00%636,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4475,075261553,33%1623,81
Sturmpanzer II4211,291481442,86%562,82
T-45 2187,933911464,29%1037,30
Sexton II3335,923521369,23%1591,21
STA-2 8961,314901323,08%954,61
Sav m/434290,173941266,67%834,85
Marder 38T4562,586261258,33%1872,88
Staghound Mk. III6702,425701258,33%1341,70
Light Mk. VIC 2137,552761163,64%740,53
T25 Pilot Number 1 81087,457401172,73%1498,01
Tiger 131 6908,107451080,00%1584,40
Löwe 8939,206251040,00%750,29
M2 Light294,22156966,67%364,78
Ikv 1035203,22344944,44%282,61
Universal Carrier 2-pdr2148,00193955,56%552,80
KV-220-2 5470,89717977,78%945,47
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81348,78631944,44%1359,86
T7 Combat Car 297,38217850,00%341,13
Renault FT AC2221,14310757,14%876,22
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3398,57447757,14%1534,85
FV601 Saladin8399,57366728,57%165,85
T-34 with L-11 4352,71504757,14%1218,46
T1E6 2165,14183728,57%624,91
BT-7 artillery 3103,86173714,29%105,06
MS-11148,83148633,33%671,91
Panzerjäger I2186,33274666,67%750,05
DBV-152 101773,67894683,33%1188,39
Waffenträger auf E 100101769,83600633,33%915,79
TOG II* 6580,17537666,67%945,41
Tetrarch 2200,83310650,00%983,74
Vickers Medium Mk. II2126,00140560,00%560,43
Renault FT199,80148580,00%599,89
ST vz. 394171,40276560,00%444,60
Marder II3329,20447580,00%1222,67
Loyd Gun Carriage2178,40227560,00%1215,68
Object 705A10807,00441520,00%264,69
BT-22100,00166475,00%475,95
Type 2597 Chi-Ha3548,007584100,00%3169,32
Coccodrillo 101017,25614450,00%499,88
Vickers Medium Mk. I1135,00133333,33%526,24
Kolohousenka181,33221366,67%365,55
LT vz. 352262,33307333,33%1357,24
TS-54 81541,3312543100,00%2083,69
Heavy Tank No. VI 6910,00596333,33%1426,26
T1 Cunningham1229,504802100,00%1787,78
Vickers Mk. E Type B2201,00500250,00%825,53
AT-12221,00329250,00%837,69
Škoda T 27 81674,007902100,00%1816,29
M3 Light 357,0086250,00%123,39
Pz.Kpfw. T 25 5889,5057720,00%2730,45
Renault Otsu1216,004091100,00%1161,07
4TP131,001431100,00%261,00
Renault NC-311108,003221100,00%655,95
Leichttraktor1243,003701100,00%1491,61
T-62A101827,0041310,00%1460,13
LT-432 8946,0033710,00%1239,22
Schwarzpanzer 58 81791,0012571100,00%2070,69
MTLS-1G14 3187,006321100,00%758,84
M16/43 Sahariano 3463,006751100,00%1533,53
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,003961100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 16.03.2019
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 16.03.2019
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 07.05.2018
Otišao: 15.07.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.04.2015
Otišao: 15.09.2015
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 18.09.2015
Otišao: 23.01.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.09.2016
Otišao: 14.10.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 08.04.2016
Otišao: 31.08.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 16.10.2016
Otišao: 30.10.2016
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 22.11.2016
Otišao: 14.10.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 01.11.2017
Otišao: 05.05.2018
Pozicija: Novak
Član od: 04.11.2018
Otišao: 04.11.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 02.11.2016
Otišao: 20.11.2016