| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1912,97 | 865 | 1036 | 55,41% | 2344,26 | |||||
| IS-7 | 10 | 1963,27 | 642 | 842 | 51,07% | 1750,88 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 1119,69 | 524 | 818 | 45,72% | 1491,56 | |||||
| T-34-85 | 6 | 670,13 | 432 | 772 | 52,85% | 1528,98 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 1490,46 | 772 | 712 | 53,23% | 2162,35 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 690,21 | 426 | 691 | 46,31% | 1157,68 | |||||
| Panhard EBR 75 (FL 10) | 8 | 1098,73 | 910 | 686 | 57,14% | 2304,86 | |||||
| T29 | 7 | 1031,51 | 511 | 674 | 52,08% | 1487,61 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1839,43 | 960 | 580 | 54,66% | 2688,73 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 729,44 | 854 | 568 | 56,34% | 1630,83 | |||||
| Excelsior | 5 | 420,49 | 383 | 563 | 54,53% | 826,70 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 643,76 | 475 | 551 | 48,64% | 865,29 | |||||
| T-10 | 9 | 1247,30 | 470 | 542 | 43,73% | 1158,32 | |||||
| IS-3 | 8 | 1127,60 | 558 | 512 | 50,78% | 1387,59 | |||||
| IS-2 | 7 | 1271,16 | 612 | 506 | 53,95% | 2018,52 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1657,07 | 662 | 476 | 55,04% | 1875,55 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 2257,30 | 727 | 472 | 50,85% | 1940,28 | |||||
| Type 64 | 6 | 489,24 | 438 | 397 | 50,13% | 1259,57 | |||||
| M22 Locust | 3 | 160,13 | 257 | 390 | 53,33% | 555,62 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1945,42 | 802 | 369 | 49,32% | 1683,04 | |||||
| Object 252U Defender | 8 | 1767,24 | 963 | 362 | 58,84% | 2294,93 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 245,22 | 318 | 356 | 45,79% | 706,19 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1308,28 | 512 | 342 | 52,05% | 1225,53 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2866,61 | 804 | 342 | 54,68% | 2475,95 | |||||
| AT 15A | 7 | 965,52 | 493 | 341 | 48,97% | 1424,43 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1342,52 | 751 | 334 | 50,60% | 1855,64 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2816,02 | 841 | 333 | 55,86% | 2710,51 | |||||
| AE Phase I | 9 | 2710,36 | 1131 | 323 | 63,78% | 3232,63 | |||||
| 105 leFH18B2 | 5 | 878,07 | 595 | 319 | 59,87% | 1958,93 | |||||
| Churchill III | 5 | 523,98 | 531 | 316 | 56,01% | 1173,44 | |||||
| Löwe | 8 | 1809,82 | 1000 | 313 | 59,74% | 2535,52 | |||||
| BZ-176 | 8 | 2413,19 | 1222 | 296 | 60,81% | 3301,07 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 1049,51 | 897 | 294 | 57,14% | 2388,69 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 2648,32 | 935 | 290 | 56,90% | 2333,27 | |||||
| BZT-70 | 10 | 3965,93 | 1186 | 289 | 66,09% | 3439,56 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1292,16 | 809 | 283 | 56,54% | 1778,47 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 2385,85 | 769 | 277 | 56,32% | 2016,32 | |||||
| SU-100 | 6 | 837,08 | 454 | 274 | 51,09% | 1596,74 | |||||
| SU-130PM | 8 | 2403,91 | 1049 | 260 | 61,54% | 2875,45 | |||||
| Maus | 10 | 2671,11 | 1042 | 258 | 65,50% | 2515,11 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1817,78 | 677 | 255 | 50,59% | 1701,94 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1426,10 | 603 | 250 | 48,40% | 1310,13 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 1537,98 | 976 | 249 | 52,21% | 2354,41 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 2206,24 | 1126 | 249 | 61,04% | 2952,64 | |||||
| IS | 7 | 721,21 | 424 | 245 | 48,57% | 906,68 | |||||
| T110E3 | 10 | 2346,99 | 576 | 243 | 49,79% | 1747,96 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 2089,63 | 783 | 243 | 53,91% | 1820,63 | |||||
| E 75 TS | 8 | 2258,20 | 1119 | 240 | 57,92% | 3263,82 | |||||
| Valentine II | 4 | 310,27 | 359 | 240 | 57,92% | 1227,14 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 580,58 | 388 | 238 | 44,96% | 1070,11 | |||||
| KV-85 | 6 | 514,10 | 345 | 236 | 48,31% | 776,86 | |||||
| T-100 LT | 10 | 1165,37 | 756 | 235 | 51,91% | 1500,61 | |||||
| Concept 1B | 9 | 3015,78 | 1249 | 235 | 69,36% | 3268,64 | |||||
| STB-1 | 10 | 2663,56 | 957 | 230 | 58,26% | 2658,61 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2931,11 | 959 | 229 | 57,21% | 2704,61 | |||||
| Object 261 | 10 | 1549,23 | 645 | 227 | 45,37% | 1287,17 | |||||
| ISU-152K | 8 | 2049,16 | 924 | 227 | 58,59% | 2683,80 | |||||
| T92 | 8 | 540,37 | 589 | 227 | 45,81% | 878,05 | |||||
| Kranvagn | 10 | 2998,64 | 1015 | 225 | 59,56% | 2776,60 | |||||
| Object 430 | 9 | 1939,70 | 776 | 222 | 52,25% | 2210,06 | |||||
| ST-II | 10 | 2504,63 | 947 | 222 | 57,66% | 2380,77 | |||||
| T30 | 9 | 2594,73 | 972 | 218 | 57,34% | 2695,32 | |||||
| Strv 103B | 10 | 3116,68 | 881 | 215 | 57,67% | 2635,66 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 477,44 | 371 | 215 | 46,98% | 828,81 | |||||
| S-51 | 7 | 661,10 | 375 | 214 | 40,65% | 611,21 | |||||
| Turán III prototípus | 5 | 545,52 | 411 | 209 | 54,07% | 1584,68 | |||||
| T110E5 | 10 | 2401,83 | 861 | 206 | 50,49% | 1991,90 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 2866,37 | 951 | 204 | 55,88% | 2656,48 | |||||
| T-34-85 Rudy | 6 | 1009,61 | 640 | 201 | 62,19% | 2272,55 | |||||
| KV-1 | 5 | 526,45 | 367 | 198 | 50,51% | 1154,13 | |||||
| T-44 | 8 | 1075,65 | 579 | 195 | 48,21% | 1465,20 | |||||
| E 75 | 9 | 2588,56 | 1033 | 194 | 55,67% | 2936,56 | |||||
| T25 AT | 7 | 847,01 | 399 | 192 | 47,92% | 1198,88 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 872,43 | 487 | 190 | 46,84% | 864,34 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 853,12 | 547 | 189 | 59,79% | 1731,54 | |||||
| CS-63 | 10 | 2608,17 | 981 | 187 | 64,17% | 2591,45 | |||||
| CC-46 Pancernik | 9 | 2709,76 | 1099 | 186 | 60,22% | 2866,87 | |||||
| O-Ho | 8 | 1247,08 | 525 | 184 | 51,63% | 1562,56 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 964,84 | 505 | 184 | 52,72% | 1225,08 | |||||
| ASTRON Rex 105 mm | 8 | 2021,45 | 1073 | 182 | 54,95% | 2625,00 | |||||
| Durendal | 10 | 2841,86 | 916 | 182 | 51,10% | 2355,89 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 2347,56 | 840 | 181 | 55,25% | 2239,44 | |||||
| T-103 | 8 | 2092,36 | 974 | 180 | 55,56% | 2848,31 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 697,34 | 367 | 179 | 48,04% | 831,33 | |||||
| T-28E with F-30 | 4 | 410,33 | 369 | 179 | 57,54% | 1082,39 | |||||
| Object 430U | 10 | 2357,80 | 872 | 178 | 55,62% | 2172,02 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 1941,96 | 1092 | 177 | 61,02% | 2519,15 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 2177,80 | 863 | 174 | 57,47% | 1930,63 | |||||
| Black Rock | 11 | 3447,13 | 1153 | 172 | 59,88% | 2815,65 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 347,81 | 288 | 171 | 48,54% | 889,02 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 2189,74 | 1091 | 170 | 56,47% | 3207,39 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 3840,18 | 1081 | 167 | 62,87% | 3676,99 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 2743,76 | 913 | 166 | 54,22% | 2663,98 | |||||
| Panther | 7 | 840,81 | 524 | 165 | 57,58% | 1531,53 | |||||
| T32 | 8 | 829,59 | 477 | 165 | 47,27% | 850,40 | |||||
| O-Ni | 7 | 950,60 | 453 | 165 | 44,24% | 1200,46 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 447,94 | 269 | 161 | 45,34% | 510,76 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 2140,89 | 858 | 161 | 63,35% | 1707,03 | |||||
| Object 705A | 10 | 2426,54 | 870 | 160 | 55,63% | 2054,89 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 1723,06 | 933 | 159 | 56,60% | 2635,54 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2297,28 | 868 | 158 | 52,53% | 2021,60 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1225,42 | 633 | 158 | 53,16% | 1319,14 | |||||
| T110E4 | 10 | 2746,58 | 866 | 158 | 60,13% | 2223,76 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 1337,00 | 853 | 157 | 59,87% | 1796,19 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1927,30 | 1057 | 155 | 55,48% | 3021,93 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 2745,22 | 838 | 152 | 59,87% | 2237,72 | |||||
| T-43 | 7 | 598,24 | 373 | 151 | 41,72% | 837,17 | |||||
| O-I | 6 | 725,99 | 423 | 150 | 48,67% | 1196,78 | |||||
| T-150 | 6 | 729,28 | 423 | 148 | 47,97% | 1265,32 | |||||
| M-V-Y | 10 | 3193,18 | 1045 | 148 | 53,38% | 3101,21 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 2025,41 | 968 | 146 | 48,63% | 2540,19 | |||||
| T28 | 8 | 1217,01 | 525 | 145 | 49,66% | 1301,23 | |||||
| FV4202 | 8 | 1425,23 | 875 | 142 | 51,41% | 2127,12 | |||||
| Conqueror | 9 | 1748,36 | 769 | 141 | 55,32% | 1918,01 | |||||
| T20 | 7 | 865,82 | 479 | 140 | 52,86% | 1420,10 | |||||
| A-43 | 6 | 667,81 | 459 | 140 | 62,14% | 1557,97 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1101,32 | 511 | 139 | 48,20% | 1241,05 | |||||
| leKpz M 41 90 mm GF | 8 | 531,52 | 593 | 139 | 48,20% | 827,60 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 1819,27 | 992 | 138 | 58,70% | 2353,82 | |||||
| M46 Patton | 9 | 1782,50 | 739 | 137 | 46,72% | 1750,52 | |||||
| T-54 | 9 | 1549,36 | 869 | 136 | 58,82% | 1837,64 | |||||
| IS-2-II | 8 | 2012,55 | 956 | 136 | 58,82% | 3245,75 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 2602,49 | 1045 | 134 | 56,72% | 2639,59 | |||||
| IS-6 | 8 | 2008,86 | 1067 | 133 | 60,15% | 2781,79 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 2352,17 | 1148 | 133 | 59,40% | 2857,94 | |||||
| Leox | 9 | 2626,33 | 986 | 133 | 46,62% | 2682,09 | |||||
| STG Guard | 8 | 1784,93 | 855 | 132 | 50,76% | 2374,39 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 964,22 | 466 | 131 | 50,38% | 1454,18 | |||||
| Object 274a | 8 | 1907,02 | 1089 | 131 | 62,60% | 2985,62 | |||||
| KV-220-2 | 5 | 805,52 | 712 | 131 | 51,91% | 1684,17 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 901,86 | 541 | 127 | 50,39% | 1221,90 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 2349,87 | 1037 | 127 | 61,42% | 2568,07 | |||||
| T 55A | 9 | 1857,42 | 786 | 126 | 51,59% | 1992,65 | |||||
| Panther II | 8 | 1022,01 | 526 | 125 | 44,80% | 1291,78 | |||||
| K-91 | 10 | 2290,30 | 796 | 125 | 48,80% | 1953,10 | |||||
| T-50-2 | 6 | 820,57 | 881 | 125 | 60,80% | 2905,30 | |||||
| Strv K | 9 | 2567,18 | 1060 | 125 | 57,60% | 3008,97 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 401,90 | 330 | 124 | 44,35% | 559,38 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 1900,22 | 1106 | 124 | 56,45% | 2773,25 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 1463,19 | 984 | 123 | 64,23% | 2051,51 | |||||
| Jagdtiger Prototype | 8 | 2296,79 | 1099 | 122 | 62,30% | 2849,72 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 2058,65 | 1155 | 121 | 66,94% | 2996,13 | |||||
| XM66F | 8 | 2222,71 | 1102 | 121 | 61,98% | 2909,64 | |||||
| Type 3 Chi-Nu Kai | 5 | 395,73 | 347 | 121 | 47,11% | 1003,59 | |||||
| Manticore | 10 | 1143,12 | 871 | 121 | 55,37% | 1441,37 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 2083,43 | 1054 | 119 | 57,98% | 2838,07 | |||||
| Type 71 | 10 | 2949,42 | 984 | 118 | 53,39% | 2717,77 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 1790,81 | 971 | 118 | 53,39% | 2543,87 | |||||
| E 100 | 10 | 3030,52 | 990 | 116 | 59,48% | 2662,09 | |||||
| DZT-159 | 9 | 2373,90 | 1063 | 116 | 62,07% | 2928,43 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 1929,45 | 892 | 115 | 53,04% | 2455,31 | |||||
| Churchill VII | 6 | 488,20 | 356 | 114 | 49,12% | 799,29 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 1153,50 | 714 | 114 | 51,75% | 1197,46 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 801,31 | 487 | 114 | 50,88% | 1559,96 | |||||
| SPHT | 9 | 3000,67 | 1171 | 114 | 64,04% | 3036,01 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 281,54 | 224 | 112 | 50,89% | 507,68 | |||||
| Object 277 | 10 | 2418,01 | 867 | 112 | 53,57% | 2181,08 | |||||
| FV225 Collector | 9 | 2563,04 | 1079 | 112 | 54,46% | 2447,36 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 149,27 | 232 | 110 | 55,45% | 487,18 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 3309,27 | 1006 | 109 | 54,13% | 2947,22 | |||||
| IS-4 | 10 | 2214,47 | 824 | 109 | 58,72% | 1826,63 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 585,19 | 398 | 108 | 50,00% | 921,02 | |||||
| SU-85 | 5 | 308,21 | 267 | 107 | 56,07% | 650,87 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 2373,48 | 988 | 107 | 51,40% | 2777,18 | |||||
| Tiger I | 7 | 1242,29 | 526 | 106 | 46,23% | 1774,09 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1159,58 | 601 | 106 | 47,17% | 967,00 | |||||
| Lorraine 50 t | 9 | 2470,57 | 1081 | 104 | 60,58% | 3134,64 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1797,79 | 924 | 104 | 59,62% | 2426,44 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 2399,24 | 877 | 103 | 48,54% | 2754,53 | |||||
| T-34 | 5 | 262,87 | 305 | 102 | 50,00% | 601,61 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 3426,86 | 943 | 102 | 53,92% | 2701,11 | |||||
| WZ-131 | 7 | 687,63 | 463 | 101 | 42,57% | 1511,51 | |||||
| Ares 90 | 10 | 2342,66 | 924 | 101 | 57,43% | 2017,87 | |||||
| T-62A | 10 | 2168,86 | 825 | 100 | 49,00% | 1940,38 | |||||
| Type 63 | 8 | 1835,80 | 1040 | 99 | 56,57% | 2403,04 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 1085,20 | 776 | 98 | 48,98% | 1269,76 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1106,32 | 576 | 98 | 46,94% | 1617,58 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 392,63 | 303 | 96 | 52,08% | 808,41 | |||||
| 113 | 10 | 2721,98 | 948 | 94 | 52,13% | 2645,42 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 2409,27 | 879 | 93 | 50,54% | 1943,68 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 636,71 | 416 | 91 | 46,15% | 741,32 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 2404,21 | 1173 | 91 | 59,34% | 3473,39 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 579,70 | 351 | 90 | 52,22% | 942,28 | |||||
| KV-2 | 6 | 842,91 | 449 | 89 | 52,81% | 1503,93 | |||||
| 121B | 10 | 2140,01 | 848 | 89 | 59,55% | 1844,04 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 3162,20 | 1035 | 88 | 59,09% | 2803,17 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 458,30 | 385 | 87 | 52,87% | 781,55 | |||||
| StuG IV | 5 | 444,45 | 304 | 86 | 50,00% | 1139,52 | |||||
| KV-3 | 7 | 902,40 | 520 | 85 | 49,41% | 1214,22 | |||||
| Churchill I | 5 | 270,08 | 280 | 84 | 41,67% | 335,81 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 2652,85 | 778 | 84 | 42,86% | 2170,24 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 253,30 | 193 | 82 | 45,12% | 364,95 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 427,96 | 296 | 82 | 47,56% | 728,03 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 2701,89 | 1030 | 82 | 62,20% | 2635,35 | |||||
| 122 TM | 8 | 1837,04 | 966 | 82 | 59,76% | 2465,76 | |||||
| IS-2 shielded | 7 | 1533,65 | 918 | 81 | 58,02% | 2194,16 | |||||
| KV-1S | 6 | 325,54 | 302 | 80 | 48,75% | 418,62 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 2311,20 | 837 | 79 | 49,37% | 2060,39 | |||||
| T34 B | 8 | 1612,04 | 754 | 79 | 56,96% | 2169,49 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 623,62 | 392 | 78 | 46,15% | 1112,27 | |||||
| E 50 | 9 | 1438,68 | 704 | 78 | 46,15% | 1336,25 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2811,53 | 1018 | 78 | 58,97% | 2286,87 | |||||
| AMX 105 AM mle. 47 | 4 | 254,40 | 178 | 77 | 42,86% | 673,73 | |||||
| SU-101 | 8 | 1184,24 | 604 | 75 | 57,33% | 1380,85 | |||||
| Somua SM | 8 | 2247,25 | 1072 | 75 | 50,67% | 2818,38 | |||||
| T-50 | 5 | 209,16 | 302 | 74 | 43,24% | 519,85 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2792,85 | 918 | 74 | 59,46% | 2457,46 | |||||
| Tiger II | 8 | 1164,73 | 635 | 73 | 45,21% | 1199,85 | |||||
| Taschenratte | 11 | 3414,85 | 1044 | 73 | 43,84% | 2208,68 | |||||
| T-34-85M | 6 | 1043,12 | 816 | 73 | 58,90% | 1926,28 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 2791,82 | 855 | 72 | 43,06% | 2162,17 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 648,31 | 750 | 72 | 56,94% | 1235,28 | |||||
| T-44-100 | 8 | 1748,19 | 1072 | 72 | 65,28% | 2726,99 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 1533,25 | 997 | 69 | 57,97% | 2445,60 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1282,30 | 596 | 69 | 50,72% | 2317,50 | |||||
| Black Prince | 7 | 683,97 | 411 | 68 | 39,71% | 706,11 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 2061,59 | 985 | 68 | 61,76% | 2359,80 | |||||
| IS-M | 8 | 1407,19 | 738 | 68 | 42,65% | 1701,14 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 2537,97 | 1250 | 67 | 59,70% | 3569,02 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 318,57 | 269 | 65 | 38,46% | 543,89 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 693,75 | 496 | 65 | 64,62% | 1346,04 | |||||
| WZ-113G FT | 10 | 2629,85 | 812 | 65 | 53,85% | 1946,62 | |||||
| Nashorn | 6 | 569,98 | 312 | 65 | 43,08% | 747,51 | |||||
| TS-54 | 8 | 2435,14 | 1311 | 65 | 61,54% | 3490,66 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 369,16 | 327 | 64 | 54,69% | 808,34 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 1117,05 | 781 | 63 | 58,73% | 1928,33 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 2658,56 | 1307 | 63 | 65,08% | 3323,43 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 128,98 | 184 | 62 | 45,16% | 139,38 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1826,89 | 760 | 62 | 48,39% | 1932,20 | |||||
| Matilda IV | 5 | 412,67 | 368 | 61 | 50,82% | 1018,19 | |||||
| Rambo | 9 | 2642,05 | 1179 | 61 | 63,93% | 3421,80 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 643,57 | 466 | 60 | 58,33% | 1450,08 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 2062,88 | 832 | 59 | 52,54% | 2421,24 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 2786,31 | 920 | 59 | 55,93% | 2291,49 | |||||
| Buryan | 9 | 2995,73 | 1176 | 59 | 57,63% | 3032,19 | |||||
| Sherman III | 5 | 450,40 | 355 | 58 | 53,45% | 1433,97 | |||||
| WZ-114 | 9 | 1944,02 | 911 | 58 | 53,45% | 1992,35 | |||||
| M4 Improved | 5 | 389,77 | 370 | 57 | 57,89% | 1041,41 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 475,81 | 452 | 57 | 64,91% | 1421,51 | |||||
| TL-7 | 9 | 2036,04 | 873 | 57 | 49,12% | 1949,20 | |||||
| Predatore | 9 | 2157,25 | 937 | 57 | 52,63% | 1991,33 | |||||
| Chimera | 8 | 2069,44 | 1049 | 57 | 56,14% | 2382,15 | |||||
| WZ-111 | 8 | 1905,75 | 1083 | 56 | 58,93% | 2722,94 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2212,38 | 760 | 56 | 51,79% | 1552,34 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 101,29 | 266 | 56 | 41,07% | 112,36 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 1157,48 | 736 | 56 | 51,79% | 1339,46 | |||||
| Emil I | 8 | 1784,47 | 854 | 55 | 40,00% | 2032,79 | |||||
| M3 Lee | 4 | 166,31 | 260 | 55 | 63,64% | 566,57 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 2756,53 | 831 | 55 | 52,73% | 2204,31 | |||||
| AMBT | 8 | 1751,45 | 886 | 55 | 49,09% | 2045,61 | |||||
| M37 | 4 | 147,44 | 141 | 54 | 35,19% | 243,42 | |||||
| 59-16 | 6 | 421,20 | 389 | 54 | 61,11% | 1313,94 | |||||
| T95 | 9 | 2078,11 | 828 | 54 | 44,44% | 1775,53 | |||||
| Object 752 | 9 | 2922,87 | 1155 | 54 | 61,11% | 3429,79 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 998,35 | 842 | 54 | 68,52% | 2094,47 | |||||
| T-28 | 4 | 184,28 | 285 | 53 | 58,49% | 514,69 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 451,96 | 345 | 53 | 39,62% | 976,95 | |||||
| KV-4 | 8 | 1196,81 | 767 | 53 | 62,26% | 1453,50 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 860,64 | 732 | 53 | 54,72% | 1956,03 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 109,64 | 219 | 53 | 54,72% | 468,77 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 2556,27 | 926 | 52 | 55,77% | 2404,46 | |||||
| SU-152 | 7 | 848,92 | 378 | 51 | 47,06% | 1033,36 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1506,33 | 764 | 51 | 52,94% | 1664,89 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 1258,59 | 680 | 51 | 56,86% | 1075,28 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1474,88 | 884 | 51 | 58,82% | 2117,28 | |||||
| Strv 81 | 8 | 1736,76 | 1053 | 51 | 54,90% | 3378,89 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 511,58 | 435 | 50 | 46,00% | 978,91 | |||||
| Emil II | 9 | 2317,43 | 977 | 49 | 55,10% | 2708,35 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1494,69 | 877 | 49 | 59,18% | 1949,57 | |||||
| Projet Louis | 9 | 1151,08 | 862 | 49 | 44,90% | 1749,70 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 2137,71 | 935 | 49 | 44,90% | 3042,63 | |||||
| IS-3-II | 9 | 2139,90 | 708 | 48 | 54,17% | 2124,58 | |||||
| Schwarzpanzer 58 | 8 | 1224,50 | 794 | 48 | 52,08% | 1753,02 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 1368,69 | 853 | 48 | 68,75% | 2296,89 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 939,53 | 766 | 47 | 61,70% | 2490,25 | |||||
| AT 15 | 8 | 1523,89 | 811 | 47 | 38,30% | 1619,83 | |||||
| Matilda | 4 | 291,26 | 254 | 46 | 52,17% | 744,65 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 3030,65 | 992 | 46 | 50,00% | 2499,96 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 2218,35 | 1026 | 46 | 50,00% | 3331,54 | |||||
| Pz.Kpfw. S35 739 (f) | 3 | 234,52 | 320 | 46 | 58,70% | 589,28 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 136,64 | 231 | 45 | 46,67% | 276,21 | |||||
| Felice | 9 | 2003,16 | 803 | 45 | 42,22% | 2024,97 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 1743,76 | 1094 | 45 | 60,00% | 2423,11 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 166,77 | 262 | 43 | 44,19% | 244,08 | |||||
| ST-I | 9 | 2177,19 | 933 | 43 | 53,49% | 2591,29 | |||||
| Jagdpanther II | 8 | 1689,16 | 716 | 43 | 44,19% | 1902,26 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 1999,09 | 821 | 43 | 44,19% | 1670,54 | |||||
| Kampfpanzer 67 | 10 | 2858,19 | 963 | 43 | 51,16% | 2470,29 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 2300,05 | 1110 | 42 | 69,05% | 2794,13 | |||||
| AMX 67 Imbattable | 11 | 3134,19 | 958 | 42 | 52,38% | 2348,01 | |||||
| 56TP | 8 | 2265,52 | 1104 | 42 | 57,14% | 2910,72 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 2147,29 | 890 | 42 | 45,24% | 2096,02 | |||||
| Yong Bing | 9 | 2637,86 | 1154 | 42 | 61,90% | 2827,30 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1639,95 | 765 | 41 | 46,34% | 1931,98 | |||||
| E 77 | 9 | 2396,68 | 1072 | 41 | 56,10% | 2564,71 | |||||
| XM57 | 8 | 2214,41 | 1041 | 41 | 56,10% | 2362,94 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 1224,07 | 880 | 41 | 53,66% | 2439,69 | |||||
| Marder 38T | 4 | 234,98 | 211 | 40 | 50,00% | 485,75 | |||||
| Ares 90 C | 11 | 2571,65 | 938 | 40 | 55,00% | 1905,63 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 1745,75 | 882 | 40 | 60,00% | 1568,62 | |||||
| M41D | 8 | 792,88 | 726 | 40 | 45,00% | 1481,93 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 373,61 | 397 | 38 | 60,53% | 1565,07 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 920,27 | 545 | 37 | 40,54% | 1171,45 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 2258,38 | 784 | 37 | 54,05% | 1676,24 | |||||
| Tortoise | 9 | 3025,94 | 1271 | 36 | 72,22% | 3528,35 | |||||
| Wz. 64GC Bzyg | 10 | 3029,03 | 1116 | 36 | 66,67% | 2648,04 | |||||
| Type 61 | 9 | 1381,00 | 734 | 34 | 47,06% | 1294,20 | |||||
| M4A3E8 Thunderbolt VII | 6 | 942,29 | 850 | 34 | 58,82% | 1965,94 | |||||
| T-46 | 3 | 123,94 | 176 | 33 | 39,39% | 279,80 | |||||
| M8A1 | 4 | 199,67 | 227 | 33 | 54,55% | 404,60 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 2219,18 | 707 | 33 | 48,48% | 1687,66 | |||||
| M48A2 Räumpanzer | 8 | 1915,09 | 990 | 32 | 50,00% | 2555,31 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 335,06 | 297 | 31 | 51,61% | 920,44 | |||||
| Sherman Firefly | 6 | 733,52 | 505 | 31 | 54,84% | 1642,21 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 160,58 | 188 | 31 | 38,71% | 278,16 | |||||
| CS-67 Szakal | 11 | 2713,52 | 946 | 31 | 58,06% | 2335,39 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 887,55 | 561 | 31 | 61,29% | 1244,76 | |||||
| HWK 12 | 8 | 623,16 | 420 | 31 | 45,16% | 992,10 | |||||
| KJPZ TIII Jäger | 9 | 2320,74 | 939 | 31 | 51,61% | 2267,15 | |||||
| Charioteer Nomad | 8 | 1620,45 | 915 | 31 | 77,42% | 1768,98 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 2609,26 | 1021 | 31 | 58,06% | 2927,32 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 529,40 | 352 | 30 | 50,00% | 856,11 | |||||
| ARL 44 | 6 | 849,43 | 533 | 30 | 43,33% | 1465,06 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 2744,70 | 880 | 30 | 50,00% | 2319,24 | |||||
| Lorraine 39L AM | 3 | 95,23 | 149 | 30 | 63,33% | 293,50 | |||||
| Pz.Kpfw. Neu | 11 | 3295,97 | 1031 | 30 | 43,33% | 2474,89 | |||||
| LT-432 | 8 | 795,57 | 813 | 30 | 60,00% | 1596,56 | |||||
| TS-6 | 9 | 2586,20 | 1021 | 30 | 53,33% | 2651,15 | |||||
| Char de transition | 6 | 929,07 | 625 | 30 | 33,33% | 1277,90 | |||||
| Krupp-Steyr Waffenträger | 7 | 1239,70 | 824 | 30 | 66,67% | 1973,27 | |||||
| OCP Peacekeeper | 9 | 2397,93 | 1020 | 30 | 56,67% | 2420,39 | |||||
| STA-1 | 8 | 1618,93 | 928 | 29 | 62,07% | 2561,82 | |||||
| Object 268 | 10 | 2494,34 | 862 | 29 | 62,07% | 1943,86 | |||||
| Toro | 9 | 2688,59 | 1068 | 29 | 51,72% | 3250,16 | |||||
| Sexton I | 3 | 314,00 | 349 | 29 | 62,07% | 1070,99 | |||||
| IS-5 (Object 730) | 8 | 1561,48 | 905 | 29 | 48,28% | 2086,84 | |||||
| SDT-58 Vlkodav | 9 | 2289,07 | 923 | 28 | 46,43% | 2375,46 | |||||
| CS-59 | 9 | 2419,82 | 994 | 28 | 57,14% | 2716,51 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 113,57 | 201 | 28 | 46,43% | 70,80 | |||||
| KV-1SA | 5 | 845,93 | 770 | 28 | 57,14% | 2014,12 | |||||
| Vickers MBT Mk. 3 | 10 | 2403,75 | 689 | 28 | 35,71% | 1768,77 | |||||
| CS-53 | 8 | 1233,48 | 717 | 27 | 48,15% | 1704,94 | |||||
| T3 HMC | 2 | 151,56 | 202 | 27 | 51,85% | 548,03 | |||||
| FCM 50 t | 8 | 1358,59 | 674 | 27 | 29,63% | 1493,22 | |||||
| Type 59 | 8 | 1878,31 | 1003 | 26 | 50,00% | 2490,94 | |||||
| 110 | 8 | 1502,73 | 926 | 26 | 65,38% | 1852,90 | |||||
| A-44 | 7 | 658,85 | 392 | 26 | 42,31% | 802,83 | |||||
| KPz 3 Projekt 07 HK | 9 | 2142,42 | 781 | 26 | 50,00% | 2046,03 | |||||
| TS-5 | 8 | 2319,77 | 1180 | 26 | 65,38% | 3123,04 | |||||
| UDES 16 | 9 | 2824,60 | 1160 | 25 | 60,00% | 3513,44 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1585,68 | 912 | 25 | 72,00% | 2004,21 | |||||
| K-91 Version II | 9 | 2056,00 | 872 | 25 | 48,00% | 2391,59 | |||||
| Ho-Ri Shugo | 11 | 2944,88 | 1007 | 24 | 62,50% | 2147,02 | |||||
| Object 416 | 8 | 732,35 | 590 | 23 | 39,13% | 724,69 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 945,78 | 813 | 23 | 47,83% | 2882,46 | |||||
| T78 | 6 | 1062,52 | 743 | 23 | 60,87% | 1563,70 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 2437,17 | 1147 | 23 | 56,52% | 3170,74 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 1134,36 | 854 | 22 | 77,27% | 2283,69 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 97,59 | 235 | 22 | 54,55% | 363,15 | |||||
| Object 140 | 10 | 2259,14 | 816 | 22 | 45,45% | 1835,51 | |||||
| AT-FV230 Breaker | 11 | 2763,68 | 914 | 22 | 45,45% | 1768,98 | |||||
| SU-85I | 5 | 710,36 | 665 | 22 | 54,55% | 1714,06 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 2118,81 | 913 | 21 | 66,67% | 2297,82 | |||||
| ZŤS Vz.63-1 Ogar | 9 | 2589,81 | 954 | 21 | 38,10% | 2359,59 | |||||
| KV-13 | 7 | 341,33 | 334 | 21 | 47,62% | 362,61 | |||||
| Ares 85 | 9 | 2055,81 | 895 | 21 | 47,62% | 2116,36 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 2517,43 | 590 | 21 | 28,57% | 1431,35 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1779,30 | 627 | 20 | 35,00% | 1163,32 | |||||
| T-45 | 2 | 190,70 | 251 | 20 | 65,00% | 949,92 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 105,50 | 170 | 20 | 40,00% | 350,17 | |||||
| Kame | 9 | 2451,45 | 1028 | 20 | 50,00% | 2329,89 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 2179,20 | 1213 | 20 | 70,00% | 3071,07 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 1548,68 | 971 | 19 | 57,89% | 3095,53 | |||||
| Type T-34 | 5 | 726,16 | 518 | 19 | 63,16% | 2181,83 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 111,21 | 166 | 19 | 52,63% | 277,09 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1827,26 | 894 | 19 | 52,63% | 2061,10 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 851,05 | 748 | 19 | 57,89% | 2676,97 | |||||
| T 54D | 9 | 2285,79 | 968 | 19 | 47,37% | 2544,42 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 124,44 | 191 | 18 | 61,11% | 410,86 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 2407,94 | 1259 | 18 | 72,22% | 3964,32 | |||||
| Renault G1 | 5 | 340,89 | 362 | 18 | 55,56% | 856,25 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 144,94 | 194 | 18 | 55,56% | 375,03 | |||||
| TBT | 9 | 2479,28 | 1041 | 18 | 55,56% | 2258,69 | |||||
| Leo | 7 | 1415,65 | 939 | 17 | 70,59% | 2825,10 | |||||
| M7 Priest | 3 | 123,88 | 146 | 17 | 41,18% | 126,64 | |||||
| T56 GMC | 3 | 93,24 | 127 | 17 | 41,18% | 61,54 | |||||
| FV4201 Chieftain Proto | 9 | 2650,76 | 977 | 17 | 47,06% | 2752,74 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 55,88 | 135 | 16 | 50,00% | 83,60 | |||||
| T54E1 | 9 | 1062,94 | 678 | 16 | 43,75% | 809,82 | |||||
| M44 | 6 | 732,94 | 532 | 16 | 43,75% | 1092,24 | |||||
| Pz.Kpfw. T 15 | 3 | 137,19 | 246 | 16 | 37,50% | 347,93 | |||||
| KR-1 | 11 | 2953,06 | 1028 | 16 | 56,25% | 2006,20 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 89,53 | 108 | 15 | 26,67% | 125,68 | |||||
| Aufklärungspanzer Panther | 7 | 1033,07 | 757 | 15 | 53,33% | 3270,41 | |||||
| Object 430 Version II | 9 | 1184,27 | 707 | 15 | 53,33% | 1173,93 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 707,93 | 617 | 15 | 66,67% | 2203,43 | |||||
| M6A2E1 | 8 | 1511,93 | 833 | 15 | 46,67% | 1792,61 | |||||
| Wespe | 3 | 103,21 | 142 | 14 | 57,14% | 293,70 | |||||
| Marder II | 3 | 125,00 | 178 | 14 | 71,43% | 406,78 | |||||
| Mäuschen | 9 | 2311,79 | 925 | 14 | 42,86% | 2400,13 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 898,29 | 696 | 14 | 57,14% | 991,10 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 154,38 | 228 | 13 | 46,15% | 534,19 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 390,08 | 561 | 13 | 76,92% | 1205,60 | |||||
| Lätt Stridsfordon 120 | 9 | 2670,77 | 863 | 13 | 53,85% | 2399,66 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 38,33 | 65 | 12 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Valentine AT | 4 | 69,58 | 126 | 12 | 41,67% | 24,15 | |||||
| AT 7 | 7 | 1632,75 | 1052 | 12 | 66,67% | 2382,60 | |||||
| T23E3 | 7 | 1172,50 | 960 | 12 | 66,67% | 2310,64 | |||||
| Conqueror Gun Carriage | 10 | 1107,17 | 684 | 12 | 58,33% | 821,63 | |||||
| Object 257 | 9 | 1657,17 | 657 | 12 | 50,00% | 1481,65 | |||||
| KV-5 | 8 | 1945,58 | 1207 | 12 | 75,00% | 2640,04 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 1176,67 | 381 | 12 | 33,33% | 1036,51 | |||||
| NC 70 Błyskawica | 10 | 1656,45 | 783 | 11 | 54,55% | 1213,48 | |||||
| Somua S35 | 3 | 188,36 | 197 | 11 | 45,45% | 337,91 | |||||
| Sentinelle | 9 | 1711,91 | 861 | 11 | 63,64% | 1507,59 | |||||
| Loyd Gun Carriage | 2 | 133,80 | 167 | 10 | 60,00% | 951,76 | |||||
| Chieftain Mk. 6 | 10 | 1569,30 | 759 | 10 | 50,00% | 932,95 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 1032,80 | 812 | 10 | 50,00% | 2325,83 | |||||
| Lorraine 120 Alby | 8 | 1846,90 | 985 | 10 | 60,00% | 1984,21 | |||||
| BT-2 | 2 | 75,56 | 92 | 9 | 22,22% | 95,95 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 104,89 | 164 | 9 | 44,44% | 353,36 | |||||
| 60G FT | 5 | 394,22 | 236 | 9 | 55,56% | 759,82 | |||||
| T-70 | 3 | 76,89 | 121 | 9 | 22,22% | 20,64 | |||||
| GSOR 1006 Scheme 7 | 9 | 1849,56 | 856 | 9 | 55,56% | 1703,74 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. K | 5 | 807,22 | 849 | 9 | 55,56% | 2989,50 | |||||
| Udarniy | 8 | 1628,33 | 1041 | 9 | 55,56% | 1648,43 | |||||
| Vercingétorix | 9 | 1348,44 | 693 | 9 | 44,44% | 977,80 | |||||
| Type 62 | 7 | 285,75 | 531 | 8 | 37,50% | 275,52 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 83,75 | 147 | 8 | 62,50% | 339,27 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 132,38 | 173 | 8 | 50,00% | 290,08 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 30,00 | 154 | 8 | 50,00% | 83,36 | |||||
| MS-1 | 1 | 119,00 | 153 | 8 | 37,50% | 467,93 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 124,25 | 163 | 8 | 62,50% | 436,58 | |||||
| Strv 107-12 | 11 | 2791,13 | 874 | 8 | 37,50% | 1971,21 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 54,25 | 111 | 8 | 62,50% | 275,92 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 166,63 | 318 | 8 | 62,50% | 949,56 | |||||
| FV215b | 10 | 2484,43 | 778 | 7 | 28,57% | 1653,93 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1416,00 | 1069 | 7 | 71,43% | 2272,38 | |||||
| AT 8 | 6 | 1881,00 | 1209 | 7 | 57,14% | 4279,86 | |||||
| XM551 Sheridan | 10 | 1449,14 | 814 | 7 | 57,14% | 1769,27 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 1184,29 | 940 | 7 | 71,43% | 1918,52 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 1101,57 | 714 | 7 | 42,86% | 1362,64 | |||||
| Char Murat | 9 | 1995,29 | 1056 | 7 | 85,71% | 2015,72 | |||||
| Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) | 8 | 1456,86 | 769 | 7 | 57,14% | 1514,81 | |||||
| Mars | 8 | 1939,57 | 883 | 7 | 42,86% | 2092,85 | |||||
| Pz.Kpfw. IV hydrostat. | 5 | 1120,14 | 996 | 7 | 57,14% | 3306,71 | |||||
| M-VII-Y | 9 | 3156,00 | 1164 | 7 | 57,14% | 2769,01 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 108,17 | 187 | 6 | 50,00% | 344,79 | |||||
| T-26 | 2 | 179,17 | 226 | 6 | 66,67% | 1099,92 | |||||
| SARL 42 | 4 | 101,00 | 219 | 6 | 83,33% | 307,24 | |||||
| Sherman VC Firefly | 6 | 891,67 | 638 | 6 | 50,00% | 1403,67 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 63,00 | 167 | 5 | 60,00% | 214,33 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 71,20 | 77 | 5 | 20,00% | 164,99 | |||||
| Renault FT | 1 | 55,80 | 109 | 5 | 40,00% | 55,12 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 108,00 | 121 | 5 | 40,00% | 415,04 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 67,00 | 130 | 5 | 40,00% | 30,11 | |||||
| Sexton II | 3 | 69,20 | 111 | 5 | 40,00% | 20,96 | |||||
| WZ-132 | 8 | 258,80 | 327 | 5 | 20,00% | 131,87 | |||||
| T-60 | 2 | 133,00 | 198 | 5 | 60,00% | 539,08 | |||||
| M60 | 10 | 2352,60 | 784 | 5 | 40,00% | 1582,57 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 1036,60 | 853 | 5 | 80,00% | 1280,39 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 2570,20 | 1294 | 5 | 80,00% | 2903,55 | |||||
| Chrysler MTC 2TC | 8 | 2918,60 | 1493 | 5 | 80,00% | 4135,73 | |||||
| Excalibur | 6 | 1687,00 | 964 | 5 | 40,00% | 2681,96 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 2833,60 | 1293 | 5 | 60,00% | 3719,27 | |||||
| T803 | 11 | 3464,80 | 1107 | 5 | 60,00% | 2689,72 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 31,50 | 170 | 4 | 50,00% | 79,88 | |||||
| Pudel | 6 | 1519,50 | 974 | 4 | 50,00% | 3437,98 | |||||
| T1 HMC | 2 | 86,25 | 110 | 4 | 50,00% | 316,44 | |||||
| AT-1 | 2 | 39,00 | 44 | 4 | 0,00% | 0,00 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1128,75 | 644 | 4 | 50,00% | 913,01 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 204,00 | 424 | 4 | 50,00% | 716,24 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 724,00 | 758 | 4 | 50,00% | 2337,37 | |||||
| Matilda Black Prince | 5 | 317,75 | 161 | 4 | 0,00% | 484,67 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 185,75 | 322 | 4 | 25,00% | 178,75 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 1232,00 | 815 | 4 | 50,00% | 1894,22 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 17,00 | 132 | 3 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 23,33 | 113 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 175,00 | 347 | 3 | 66,67% | 907,92 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 473,67 | 277 | 3 | 33,33% | 1120,72 | |||||
| M2 Light | 2 | 10,67 | 77 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| AMX 40 | 4 | 323,67 | 406 | 3 | 66,67% | 1544,82 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 592,33 | 412 | 3 | 66,67% | 1573,07 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 107,67 | 331 | 3 | 100,00% | 480,82 | |||||
| M4-85 | 5 | 515,67 | 647 | 3 | 66,67% | 1378,69 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. J | 3 | 1365,67 | 1978 | 3 | 33,33% | 5799,99 | |||||
| T-127 | 3 | 324,33 | 389 | 3 | 100,00% | 1313,70 | |||||
| D1 | 2 | 15,00 | 137 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 26,50 | 58 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| BZ-58-2 | 9 | 4978,00 | 1794 | 2 | 100,00% | 5949,61 | |||||
| Renault R35 | 2 | 41,50 | 91 | 2 | 50,00% | 71,62 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 229,00 | 393 | 2 | 50,00% | 470,53 | |||||
| TT-130M | 9 | 2085,00 | 1241 | 2 | 100,00% | 2271,03 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 31,00 | 141 | 1 | 0,00% | 3,10 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 142,00 | 265 | 1 | 100,00% | 768,71 | |||||
| M2 | 2 | 8,00 | 200 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 130,00 | 241 | 1 | 100,00% | 611,24 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 89,00 | 69 | 1 | 0,00% | 186,04 | |||||
| WZ-132-1 | 10 | 379,00 | 873 | 1 | 100,00% | 354,30 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 110,00 | 80 | 1 | 0,00% | 171,13 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 125,00 | 89 | 1 | 0,00% | 215,13 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 0,00 | 80 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| K-91-PT | 9 | 3074,00 | 1434 | 1 | 100,00% | 3565,76 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 124,00 | 356 | 1 | 100,00% | 367,19 | |||||
| Obsidian | 8 | 1155,00 | 587 | 1 | 0,00% | 1419,08 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 2371,00 | 281 | 1 | 0,00% | 2088,00 | |||||
| TOG II* | 6 | 709,00 | 417 | 1 | 0,00% | 967,66 | |||||
| FCM 2C | 3 | 1068,00 | 1266 | 1 | 100,00% | 4951,01 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1093,00 | 890 | 1 | 100,00% | 1073,97 |
DZIKIRADEK
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 50758 | 15 | 152 | 902 | ||||
| Ø Razina | 7,89 | 11,00 | 10,14 | 9,80 | ||||
| Pobjede | 27169 | 53,53% | 6 | 40,00% | 84 | 55,26% | 493 | 54,66% |
| Izgubljene | 23034 | 45,38% | 8 | 53,33% | 64 | 42,11% | 397 | 44,01% |
| Neriješeno | 555 | 1,09% | 1 | 6,67% | 4 | 2,63% | 12 | 1,33% |
| Preživjele bitke | 12582 | 24,79% | 5 | 33,33% | 43 | 28,29% | 231 | 25,61% |
| Uništenih tenkova | 51131 | 1,01 | 20 | 1,33 | 191 | 1,26 | 1047 | 1,16 |
| Odnos razaranja | 1,34 | 2,00 | 1,75 | 1,56 | ||||
| Otkriveno tenkova | 70274 | 1,38 | 18 | 1,20 | 177 | 1,16 | 1190 | 1,32 |
| Počinjena šteta | 1.547,62 | 3.467,07 | 3.269,80 | 2.871,64 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 30296 | 0,60 | 37 | 2,47 | 66 | 0,43 | 343 | 0,38 |
| Obrambeni bodovi | 19703 | 0,39 | 0 | 0,00 | 30 | 0,20 | 295 | 0,33 |
| Iskustvo | 722,07 | 986,60 | 1.018,20 | 1.020,15 | ||||
| WN7 | 1390,60 | 1345,30 | 1653,96 | 1593,84 | ||||
| WN8 | 1998,26 | 2722,59 | 2977,58 | 2669,14 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 50758 | |
| Ø Razina | 7,89 | |
| Pobjede | 27169 | 53,53% |
| Izgubljene | 23034 | 45,38% |
| Neriješeno | 555 | 1,09% |
| Preživjele bitke | 12582 | 24,79% |
| Uništenih tenkova | 51131 | 1,01 |
| Odnos razaranja | 1,34 | |
| Otkriveno tenkova | 70274 | 1,38 |
| Počinjena šteta | 1.547,62 | |
| Bodovi zauzimanja | 30296 | 0,60 |
| Obrambeni bodovi | 19703 | 0,39 |
| Iskustvo | 722,07 | |
| WN7 | 1390,60 | |
| WN8 | 1998,26 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 15 | |
| Ø Razina | 11,00 | |
| Pobjede | 6 | 40,00% |
| Izgubljene | 8 | 53,33% |
| Neriješeno | 1 | 6,67% |
| Preživjele bitke | 5 | 33,33% |
| Uništenih tenkova | 20 | 1,33 |
| Odnos razaranja | 2,00 | |
| Otkriveno tenkova | 18 | 1,20 |
| Počinjena šteta | 3.467,07 | |
| Bodovi zauzimanja | 37 | 2,47 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 986,60 | |
| WN7 | 1345,30 | |
| WN8 | 2722,59 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 152 | |
| Ø Razina | 10,14 | |
| Pobjede | 84 | 55,26% |
| Izgubljene | 64 | 42,11% |
| Neriješeno | 4 | 2,63% |
| Preživjele bitke | 43 | 28,29% |
| Uništenih tenkova | 191 | 1,26 |
| Odnos razaranja | 1,75 | |
| Otkriveno tenkova | 177 | 1,16 |
| Počinjena šteta | 3.269,80 | |
| Bodovi zauzimanja | 66 | 0,43 |
| Obrambeni bodovi | 30 | 0,20 |
| Iskustvo | 1.018,20 | |
| WN7 | 1653,96 | |
| WN8 | 2977,58 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 902 | |
| Ø Razina | 9,80 | |
| Pobjede | 493 | 54,66% |
| Izgubljene | 397 | 44,01% |
| Neriješeno | 12 | 1,33% |
| Preživjele bitke | 231 | 25,61% |
| Uništenih tenkova | 1047 | 1,16 |
| Odnos razaranja | 1,56 | |
| Otkriveno tenkova | 1190 | 1,32 |
| Počinjena šteta | 2.871,64 | |
| Bodovi zauzimanja | 343 | 0,38 |
| Obrambeni bodovi | 295 | 0,33 |
| Iskustvo | 1.020,15 | |
| WN7 | 1593,84 | |
| WN8 | 2669,14 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 943 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 485 | 51,43% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 440 | 46,66% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 18 | 1,91% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 319 | 33,83% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 738 | 0,78 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 1,18 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 955 | 1,01 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 1.899,42 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 1411 | 1,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 724 | 0,77 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 785,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 943 | |
| Pobjede | 485 | 51,43% |
| Izgubljene | 440 | 46,66% |
| Neriješeno | 18 | 1,91% |
| Preživjele bitke | 319 | 33,83% |
| Uništenih tenkova | 738 | 0,78 |
| Odnos razaranja | 1,18 | |
| Otkriveno tenkova | 955 | 1,01 |
| Počinjena šteta | 1.899,42 | |
| Bodovi zauzimanja | 1411 | 1,50 |
| Obrambeni bodovi | 724 | 0,77 |
| Iskustvo | 785,86 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 121 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 55 | 45,45% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 59 | 48,76% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 7 | 5,79% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 45 | 37,19% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 109 | 0,90 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 1,43 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 102 | 0,84 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 1.468,22 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 211 | 1,74 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 99 | 0,82 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 601,83 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 121 | |
| Pobjede | 55 | 45,45% |
| Izgubljene | 59 | 48,76% |
| Neriješeno | 7 | 5,79% |
| Preživjele bitke | 45 | 37,19% |
| Uništenih tenkova | 109 | 0,90 |
| Odnos razaranja | 1,43 | |
| Otkriveno tenkova | 102 | 0,84 |
| Počinjena šteta | 1.468,22 | |
| Bodovi zauzimanja | 211 | 1,74 |
| Obrambeni bodovi | 99 | 0,82 |
| Iskustvo | 601,83 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 1 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 2 | 2,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 341,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 87,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 1 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 1 | 100,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 2 | 2,00 |
| Počinjena šteta | 341,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 87,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 6 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 2 | 33,33% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 3 | 50,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 1 | 16,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 1 | 16,67% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 3 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 5 | 0,83 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 552,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 16 | 2,67 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 280,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 6 | |
| Pobjede | 2 | 33,33% |
| Izgubljene | 3 | 50,00% |
| Neriješeno | 1 | 16,67% |
| Preživjele bitke | 1 | 16,67% |
| Uništenih tenkova | 3 | 0,50 |
| Odnos razaranja | 0,60 | |
| Otkriveno tenkova | 5 | 0,83 |
| Počinjena šteta | 552,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 16 | 2,67 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 280,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 2404 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 1164 | 48,42% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 1240 | 51,58% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 774 | 32,20% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 1930 | 0,80 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 1,18 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 3113 | 1,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 1.173,71 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 3962 | 1,65 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 12069 | 5,02 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 593,45 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 2404 | |
| Pobjede | 1164 | 48,42% |
| Izgubljene | 1240 | 51,58% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 774 | 32,20% |
| Uništenih tenkova | 1930 | 0,80 |
| Odnos razaranja | 1,18 | |
| Otkriveno tenkova | 3113 | 1,29 |
| Počinjena šteta | 1.173,71 | |
| Bodovi zauzimanja | 3962 | 1,65 |
| Obrambeni bodovi | 12069 | 5,02 |
| Iskustvo | 593,45 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 10134 | 0 | 26 | 158 | ||||
| Pobjede | 4977 | 49,11% | 0 | 0,00% | 9 | 34,62% | 78 | 49,37% |
| Izgubljene | 4979 | 49,13% | 0 | 0,00% | 17 | 65,38% | 80 | 50,63% |
| Neriješeno | 178 | 1,76% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 3441 | 33,96% | 0 | 0,00% | 6 | 23,08% | 54 | 34,18% |
| Uništenih tenkova | 7769 | 0,77 | 0 | 0,00 | 24 | 0,92 | 140 | 0,89 |
| Odnos razaranja | 1,16 | 0,00 | 1,20 | 1,35 | ||||
| Otkriveno tenkova | 12885 | 1,27 | 0 | 0,00 | 46 | 1,77 | 197 | 1,25 |
| Počinjena šteta | 1.282,71 | 0,00 | 2.627,85 | 2.482,23 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 15028 | 1,48 | 0 | 0,00 | 46 | 1,77 | 90 | 0,57 |
| Obrambeni bodovi | 22210 | 2,19 | 0 | 0,00 | 121 | 4,65 | 683 | 4,32 |
| Iskustvo | 600,39 | 0,00 | 705,77 | 827,84 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 10134 | |
| Pobjede | 4977 | 49,11% |
| Izgubljene | 4979 | 49,13% |
| Neriješeno | 178 | 1,76% |
| Preživjele bitke | 3441 | 33,96% |
| Uništenih tenkova | 7769 | 0,77 |
| Odnos razaranja | 1,16 | |
| Otkriveno tenkova | 12885 | 1,27 |
| Počinjena šteta | 1.282,71 | |
| Bodovi zauzimanja | 15028 | 1,48 |
| Obrambeni bodovi | 22210 | 2,19 |
| Iskustvo | 600,39 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 26 | |
| Pobjede | 9 | 34,62% |
| Izgubljene | 17 | 65,38% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 6 | 23,08% |
| Uništenih tenkova | 24 | 0,92 |
| Odnos razaranja | 1,20 | |
| Otkriveno tenkova | 46 | 1,77 |
| Počinjena šteta | 2.627,85 | |
| Bodovi zauzimanja | 46 | 1,77 |
| Obrambeni bodovi | 121 | 4,65 |
| Iskustvo | 705,77 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 158 | |
| Pobjede | 78 | 49,37% |
| Izgubljene | 80 | 50,63% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 54 | 34,18% |
| Uništenih tenkova | 140 | 0,89 |
| Odnos razaranja | 1,35 | |
| Otkriveno tenkova | 197 | 1,25 |
| Počinjena šteta | 2.482,23 | |
| Bodovi zauzimanja | 90 | 0,57 |
| Obrambeni bodovi | 683 | 4,32 |
| Iskustvo | 827,84 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 3875 | 0 | 11 | 11 | ||||
| Pobjede | 2015 | 52,00% | 0 | 0,00% | 5 | 45,45% | 5 | 45,45% |
| Izgubljene | 1827 | 47,15% | 0 | 0,00% | 6 | 54,55% | 6 | 54,55% |
| Neriješeno | 33 | 0,85% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 1232 | 31,79% | 0 | 0,00% | 5 | 45,45% | 5 | 45,45% |
| Uništenih tenkova | 3254 | 0,84 | 0 | 0,00 | 11 | 1,00 | 11 | 1,00 |
| Odnos razaranja | 1,23 | 0,00 | 1,83 | 1,83 | ||||
| Otkriveno tenkova | 4558 | 1,18 | 0 | 0,00 | 6 | 0,55 | 6 | 0,55 |
| Počinjena šteta | 2.033,03 | 0,00 | 3.307,09 | 3.307,09 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 5031 | 1,30 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 3515 | 0,91 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 780,85 | 0,00 | 860,73 | 860,73 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 3875 | |
| Pobjede | 2015 | 52,00% |
| Izgubljene | 1827 | 47,15% |
| Neriješeno | 33 | 0,85% |
| Preživjele bitke | 1232 | 31,79% |
| Uništenih tenkova | 3254 | 0,84 |
| Odnos razaranja | 1,23 | |
| Otkriveno tenkova | 4558 | 1,18 |
| Počinjena šteta | 2.033,03 | |
| Bodovi zauzimanja | 5031 | 1,30 |
| Obrambeni bodovi | 3515 | 0,91 |
| Iskustvo | 780,85 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 11 | |
| Pobjede | 5 | 45,45% |
| Izgubljene | 6 | 54,55% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 5 | 45,45% |
| Uništenih tenkova | 11 | 1,00 |
| Odnos razaranja | 1,83 | |
| Otkriveno tenkova | 6 | 0,55 |
| Počinjena šteta | 3.307,09 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 860,73 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 11 | |
| Pobjede | 5 | 45,45% |
| Izgubljene | 6 | 54,55% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 5 | 45,45% |
| Uništenih tenkova | 11 | 1,00 |
| Odnos razaranja | 1,83 | |
| Otkriveno tenkova | 6 | 0,55 |
| Počinjena šteta | 3.307,09 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 860,73 | |
Anzeigen
Anzeigen