DROT9KA

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.09.2022

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke19344000
Ø Razina6,650,000,000,00
Pobjede993151,34%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene918747,49%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno2261,17%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke452223,38%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova163420,8400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,100,000,000,00
Otkriveno tenkova279291,4400,0000,0000,00
Počinjena šteta917,240,000,000,00
Bodovi zauzimanja110280,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi143930,7400,0000,0000,00
Iskustvo467,880,000,000,00
WN71186,660,000,000,00
WN81493,170,000,000,00
Ukupno
Bitke19344
Ø Razina6,65
Pobjede993151,34%
Izgubljene918747,49%
Neriješeno2261,17%
Preživjele bitke452223,38%
Uništenih tenkova163420,84
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova279291,44
Počinjena šteta917,24
Bodovi zauzimanja110280,57
Obrambeni bodovi143930,74
Iskustvo467,88
WN71186,66
WN81493,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede233,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene466,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke116,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,1700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,200,000,000,00
Otkriveno tenkova162,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta794,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo229,170,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede233,33%
Izgubljene466,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke116,67%
Uništenih tenkova10,17
Odnos razaranja0,20
Otkriveno tenkova162,67
Počinjena šteta794,83
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo229,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede360,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene240,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke240,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova40,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta715,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo376,000,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede360,00%
Izgubljene240,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke240,00%
Uništenih tenkova30,60
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova40,80
Počinjena šteta715,80
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo376,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede150,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene150,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova31,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta298,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo315,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede150,00%
Izgubljene150,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,50
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova31,50
Počinjena šteta298,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo315,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke187000
Pobjede8143,32%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10254,55%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno42,14%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4624,60%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2051,1000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,450,000,000,00
Otkriveno tenkova3001,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta662,720,000,000,00
Bodovi zauzimanja60,0300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2141,1400,0000,0000,00
Iskustvo310,570,000,000,00
Ukupno
Bitke187
Pobjede8143,32%
Izgubljene10254,55%
Neriješeno42,14%
Preživjele bitke4624,60%
Uništenih tenkova2051,10
Odnos razaranja1,45
Otkriveno tenkova3001,60
Počinjena šteta662,72
Bodovi zauzimanja60,03
Obrambeni bodovi2141,14
Iskustvo310,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke27000
Pobjede1037,04%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1762,96%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke725,93%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova190,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,950,000,000,00
Otkriveno tenkova190,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta974,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi672,4800,0000,0000,00
Iskustvo363,890,000,000,00
Ukupno
Bitke27
Pobjede1037,04%
Izgubljene1762,96%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke725,93%
Uništenih tenkova190,70
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova190,70
Počinjena šteta974,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi672,48
Iskustvo363,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke46000
Pobjede2043,48%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2554,35%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,17%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1736,96%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova461,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,590,000,000,00
Otkriveno tenkova761,6500,0000,0000,00
Počinjena šteta955,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja230,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi521,1300,0000,0000,00
Iskustvo252,890,000,000,00
Ukupno
Bitke46
Pobjede2043,48%
Izgubljene2554,35%
Neriješeno12,17%
Preživjele bitke1736,96%
Uništenih tenkova461,00
Odnos razaranja1,59
Otkriveno tenkova761,65
Počinjena šteta955,11
Bodovi zauzimanja230,50
Obrambeni bodovi521,13
Iskustvo252,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (215)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
AMX ELC bis5574,03463169556,22%2432,28
M18 Hellcat6917,38480150056,53%2082,29
T-62A102098,14616131652,05%2140,06
SU-122-44 71188,4660859556,97%1877,66
AMX 13 909762,5850058851,36%1092,95
T-5491627,9567953155,56%1994,61
IS-4101979,3857752250,00%1681,80
Pz.Kpfw. I Ausf. C3266,8536840756,02%1677,04
Lorraine 155 mle. 5071048,8337239448,48%1476,47
ST-I91668,1067638253,40%1662,30
KV-481278,5353236750,41%1799,25
T-4481085,4551536352,07%1711,99
AMX 13 F3 AM6677,2730534948,71%1024,65
T-34-856731,5746233748,96%1559,94
T-505171,0528428943,25%400,48
AMX 13 757490,9638726345,63%935,88
Bat.-Châtillon 25 t AP91386,8849426049,62%1400,12
T675443,4431625846,90%907,28
AMX 13 105 AM mle. 505299,5618921749,31%496,64
T-1506376,5127821547,91%442,45
CS-52 LIS 81359,6874621245,28%1710,92
Lorraine 155 mle. 518892,5444121144,55%865,11
IS-381286,3957320751,69%1535,52
AMX 12 t6229,1832718650,00%452,10
Churchill VII6403,4330017349,13%578,61
KV-371009,2053216553,94%1390,96
KV-15324,7327415851,27%534,24
BZ-176 81551,5989415853,16%1672,78
T-437816,5048315749,04%1427,49
SU-855266,5818315541,94%392,44
SU-15271200,8651415055,33%1953,73
SU-1006590,4029814946,31%989,68
Churchill I5235,8122914544,83%271,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5338,8329012651,59%835,31
Churchill III 5500,6253512655,56%1112,03
T25/27639,9636012339,84%698,15
M8A1473,7812912245,08%47,50
T-345253,4122612144,63%512,57
Cromwell6419,6033111844,92%620,45
IS71150,2954411550,43%1904,26
Lorraine 39L AM3108,1212011350,44%211,86
T25 Pilot Number 1 81161,5866811353,10%1660,52
59-166310,2637710555,24%742,93
VK 16.02 Leopard5184,0728710354,37%479,00
SU-263354,4920210343,69%1011,91
T3091720,176879953,54%1630,39
Hotchkiss EBR7775,515419951,52%1977,66
KV-856624,473929851,02%1047,47
Somua SM 81634,467519447,87%1887,74
IS-3-II91446,916989152,75%1323,63
T-28478,261438955,06%143,32
AMX 40454,211418951,69%120,52
Crusader6222,852308838,64%387,94
T3 HMC2183,381948747,13%752,87
Charioteer81381,586778651,16%1632,57
M75364,413178353,01%1401,00
Sturmpanzer II4142,281398150,62%317,56
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6826,526497960,76%2467,71
Emil I81573,447167850,00%1854,91
Covenanter5201,652427851,28%566,21
T28 Prototype81501,406177746,75%1613,83
Cruiser Mk. III3168,172277557,33%795,74
STB-1101629,977137455,41%1287,07
Matilda4207,892097048,57%390,46
T1 Cunningham1140,932296848,53%856,78
Škoda T 56 81483,456866740,30%1304,67
Strv S1 81594,026166541,54%1641,04
SU-85B4149,971786460,94%302,50
Comet7875,375116349,21%1353,55
FV4004 Conway91744,216746349,21%1477,93
A-20599,571966152,46%186,89
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.466,212066167,21%244,99
Bat.-Châtillon 25 t101274,224805829,31%871,23
AT 25696,744465752,63%1783,62
Emil II92132,828275552,73%2090,20
60TP Lewandowskiego102107,658405558,18%1760,89
IS-2-II8959,076575547,27%1054,33
ISU-15281075,484755435,19%834,71
Pz.Kpfw. II Luchs465,381195244,23%44,92
M24 Chaffee5266,443355257,69%874,39
Strv 746874,085015152,94%1679,81
53TP Markowskiego81431,967885054,00%1641,01
Super Conqueror102313,288054742,55%1773,68
Object 703 Version II 81888,9811054778,72%2459,03
ELC EVEN 90 8621,197064753,19%1194,09
T-46384,431374643,48%120,78
Challenger71416,877864650,00%2243,24
Panhard AMD 178B6521,804994643,48%1515,58
Caernarvon8996,007154141,46%952,80
Cruiser Mk. IV4149,631824037,50%232,18
E 25 7931,217033961,54%1407,42
Sturmpanzer I Bison334,32923844,74%43,01
T26E4 SuperPershing 81420,747133842,11%1784,15
FV4005 Stage II102085,686433756,76%1708,34
M5A1 Stuart4191,312363650,00%551,81
SU-54676,923043658,33%1895,53
Panhard AML Lynx 6x68500,565393644,44%654,55
Rheinmetall Skorpion 81525,976013647,22%1496,59
Leo71156,808603562,86%2166,99
Ikv 65 Alt II61081,506283452,94%2248,81
Achilles6820,184793455,88%1602,24
Bisonte C45 81854,479503452,94%2252,42
T1 HMC257,06973345,45%112,85
STA-181036,067493253,13%1382,08
Ikv 1035690,443693253,13%1933,72
Renault UE 57366,471183250,00%88,28
ST-II101613,195873141,94%1093,37
AMX 38363,571203050,00%92,29
T56 GMC342,03863036,67%0,29
T216255,433573043,33%515,56
T92 8482,075242944,83%687,45
Pz.Kpfw. 38 (t)370,861212846,43%51,96
M47 Iron Arnie 81100,047952857,14%1305,81
AMBT 81191,007522755,56%1329,67
Vickers Medium Mk. I184,351522646,15%253,51
Type 5 Chi-Ri71059,928022657,69%1875,83
Vickers Medium Mk. III3134,231642646,15%334,98
M5 Stuart4284,923632650,00%813,33
SU-76M493,001542536,00%4,60
Marder 38T4241,841942532,00%384,98
FCM 36 Pak 40 3475,293782450,00%1478,04
Strv m/425648,783932334,78%1923,62
Alecto4273,653412352,17%660,33
Pz.Kpfw. II217,05872240,91%5,12
M66619,903102128,57%783,07
Renault FT 75 BS265,861082157,14%283,81
O-I6522,003312152,38%726,33
45TP Habicha71353,658762055,00%2269,04
50TP Tyszkiewicza91205,658462070,00%1021,30
Marder II3156,751762070,00%511,05
AMX 13 105101059,356802050,00%1207,68
StuG IV 5473,503282050,00%1112,91
Charioteer Nomad 81439,056522035,00%1466,21
BT-74117,952041968,42%406,78
40TP Habicha6883,335341844,44%1502,37
T1E6 298,441551838,89%220,44
Type 4 Chi-To61012,478221764,71%2478,64
Sexton II3173,061521747,06%560,09
Char Mle. 75 9707,004961735,29%569,71
T-50-2 6328,243251758,82%805,07
WZ-1317440,883121625,00%626,52
T-26246,00961540,00%0,00
Valentine AT4148,331461553,33%295,10
ShPTK-TVP 100 81061,676051533,33%819,97
SU-18263,711061471,43%370,75
SU-130PM 81189,075231435,71%935,34
Chrysler K GF 81411,368011450,00%1887,75
Super Hellcat 71040,437151457,14%1790,45
B14508,316091369,23%2100,48
Black Prince71280,468311346,15%1820,58
BT-22118,921941258,33%522,27
Kranvagn102412,928421258,33%2231,55
T1 Heavy5602,835271258,33%1228,56
T376385,674131250,00%947,38
T499297,753951225,00%112,28
King Tiger (Captured) 7579,834041233,33%484,26
Birch Gun4132,911911154,55%375,54
25TP KSUST II5907,407161070,00%2670,43
M3 Lee4198,702181060,00%669,87
Object 752 91430,807461050,00%1007,45
SMV CC-64 Vipera 81120,705871040,00%861,93
GSOR 1010 FB 8906,105331030,00%817,40
M54 Renegade 81518,908511050,00%1581,00
Vickers Medium Mk. II247,67133977,78%261,00
Pz.Kpfw. 35 (t)234,1181944,44%36,37
Type 3 Chi-Nu5528,44561977,78%1549,22
Panzerjäger I2163,44131944,44%449,19
AT-1268,11126955,56%130,35
Renault FT AC2121,89123955,56%363,81
AMX 50 Foch (155) 101415,44742977,78%943,90
Renault NC-31161,13114850,00%158,34
MS-11100,63157837,50%304,42
O-I Experimental51144,50772862,50%3187,74
LTP 3229,50186812,50%911,48
Hotchkiss H35291,86141757,14%304,99
Type 95 Heavy4196,43172728,57%408,34
Caliban 8915,43541728,57%838,11
VK 30.01 (H)5418,8320360,00%663,66
Renault FT132,0056540,00%0,00
14TP499,60146540,00%89,59
Leichttraktor1110,60140520,00%334,81
Sav m/434260,00284540,00%480,09
M37429,601635100,00%261,00
M2 Medium Tank3144,80236560,00%482,42
Bishop5369,60232540,00%517,02
T7 Combat Car 2116,20158520,00%344,61
VK 30.01 (P)6649,75279450,00%983,51
Universal Carrier 2-pdr2237,50200425,00%1034,46
T77 81219,75851475,00%1274,42
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4474,00283333,33%1237,28
Loyd Gun Carriage28,671043100,00%261,00
XM66F 81142,00566333,33%773,01
KV-1SA 5359,00562366,67%718,88
T-832 81495,67888366,67%1472,52
Object 252U 81459,3354830,00%1084,63
Löwe 8828,00396333,33%607,22
T78 61185,00675366,67%1911,46
M3 Stuart3182,004882100,00%830,84
Cruiser Mk. II2149,00212250,00%523,11
Bat.-Châtillon 155 559284,00454250,00%140,05
T-804246,00248250,00%849,76
Bat.-Châtillon 12 t8707,00336250,00%1125,75
GSOR 1008 80,00289250,00%131,38
M4A1 FL 10 6953,506922100,00%1863,33
Kolohousenka1234,004481100,00%1598,46
Ikv 90 Typ B71597,0050310,00%2593,59
Cruiser Mk. I149,003881100,00%261,00
T-602124,002651100,00%556,45
T6 Medium4424,002731100,00%977,21
SU-2-122 50,008310,00%0,00
ARMT 5381,0015510,00%522,62
Pz.Sfl. IC 4509,006651100,00%2032,49
M22 Locust 3203,004611100,00%784,02
Valiant 5440,0027910,00%629,64
Pz.Kpfw. II Ausf. D 242,007910,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.09.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.09.2022
Otišao: 24.12.2024