DAYOFVICTORY_5045852

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.02.2023

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke79456042790
Ø Razina7,940,007,178,61
Pobjede3882948,87%00,00%2047,62%38949,24%
Izgubljene3954649,77%00,00%2252,38%39149,49%
Neriješeno10811,36%00,00%00,00%101,27%
Preživjele bitke1745621,97%00,00%819,05%20025,32%
Uništenih tenkova566570,7100,00250,605040,64
Odnos razaranja0,910,000,740,85
Otkriveno tenkova1612452,0300,001543,6716922,14
Počinjena šteta885,160,00634,931.099,78
Bodovi zauzimanja798051,0000,00240,574360,55
Obrambeni bodovi380070,4800,0000,002110,27
Iskustvo549,010,00429,62674,76
WN71006,460,001035,65995,79
WN81124,390,00849,131194,97
Ukupno
Bitke79456
Ø Razina7,94
Pobjede3882948,87%
Izgubljene3954649,77%
Neriješeno10811,36%
Preživjele bitke1745621,97%
Uništenih tenkova566570,71
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova1612452,03
Počinjena šteta885,16
Bodovi zauzimanja798051,00
Obrambeni bodovi380070,48
Iskustvo549,01
WN71006,46
WN81124,39
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke42
Ø Razina7,17
Pobjede2047,62%
Izgubljene2252,38%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke819,05%
Uništenih tenkova250,60
Odnos razaranja0,74
Otkriveno tenkova1543,67
Počinjena šteta634,93
Bodovi zauzimanja240,57
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo429,62
WN71035,65
WN8849,13
Zadnjih 30 dana
Bitke790
Ø Razina8,61
Pobjede38949,24%
Izgubljene39149,49%
Neriješeno101,27%
Preživjele bitke20025,32%
Uništenih tenkova5040,64
Odnos razaranja0,85
Otkriveno tenkova16922,14
Počinjena šteta1.099,78
Bodovi zauzimanja4360,55
Obrambeni bodovi2110,27
Iskustvo674,76
WN7995,79
WN81194,97
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9000
Pobjede333,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene555,56%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno111,11%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke111,11%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,380,000,000,00
Otkriveno tenkova121,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.117,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi808,8900,0000,0000,00
Iskustvo319,670,000,000,00
Ukupno
Bitke9
Pobjede333,33%
Izgubljene555,56%
Neriješeno111,11%
Preživjele bitke111,11%
Uništenih tenkova30,33
Odnos razaranja0,38
Otkriveno tenkova121,33
Počinjena šteta1.117,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi808,89
Iskustvo319,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede240,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene240,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno120,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke240,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova71,4000,0000,0000,00
Počinjena šteta720,200,000,000,00
Bodovi zauzimanja255,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo591,600,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede240,00%
Izgubljene240,00%
Neriješeno120,00%
Preživjele bitke240,00%
Uništenih tenkova20,40
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova71,40
Počinjena šteta720,20
Bodovi zauzimanja255,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo591,60
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1722000
Pobjede56732,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene112265,16%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno331,92%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke32318,76%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9730,5700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,700,000,000,00
Otkriveno tenkova40482,3500,0000,0000,00
Počinjena šteta557,370,000,000,00
Bodovi zauzimanja13440,7800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi24061,4000,0000,0000,00
Iskustvo402,770,000,000,00
Ukupno
Bitke1722
Pobjede56732,93%
Izgubljene112265,16%
Neriješeno331,92%
Preživjele bitke32318,76%
Uništenih tenkova9730,57
Odnos razaranja0,70
Otkriveno tenkova40482,35
Počinjena šteta557,37
Bodovi zauzimanja13440,78
Obrambeni bodovi24061,40
Iskustvo402,77
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3135000
Pobjede158550,56%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene153348,90%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno170,54%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke99331,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova23470,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,100,000,000,00
Otkriveno tenkova59811,9100,0000,0000,00
Počinjena šteta942,980,000,000,00
Bodovi zauzimanja49241,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi119333,8100,0000,0000,00
Iskustvo537,150,000,000,00
Ukupno
Bitke3135
Pobjede158550,56%
Izgubljene153348,90%
Neriješeno170,54%
Preživjele bitke99331,67%
Uništenih tenkova23470,75
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova59811,91
Počinjena šteta942,98
Bodovi zauzimanja49241,57
Obrambeni bodovi119333,81
Iskustvo537,15
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke38000
Pobjede1744,74%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1950,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno25,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1128,95%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova200,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,740,000,000,00
Otkriveno tenkova511,3400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.068,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja671,7600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo507,890,000,000,00
Ukupno
Bitke38
Pobjede1744,74%
Izgubljene1950,00%
Neriješeno25,26%
Preživjele bitke1128,95%
Uništenih tenkova200,53
Odnos razaranja0,74
Otkriveno tenkova511,34
Počinjena šteta1.068,29
Bodovi zauzimanja671,76
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo507,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke150,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta885,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo177,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke150,00%
Uništenih tenkova10,50
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta885,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo177,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (234)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T4991032,745991080053,20%1715,53
WZ-1328796,12710913451,29%1603,03
IS-6 81028,42598592247,53%1128,09
Type 64 6549,46594344454,97%1601,63
Bat.-Châtillon 25 t101776,98623239947,39%1622,85
TVP T 50/51101544,00587190649,74%1240,43
MT-256223,66491186546,06%479,85
Bat.-Châtillon 155 58101165,63473154447,93%939,39
AMX 13 909785,52549143747,32%1150,71
Object 70491263,40553142244,37%900,58
Löwe 8649,03501138346,13%549,94
T26E4 SuperPershing 8742,03523118047,03%847,07
IS-38912,16579105744,65%934,44
Kunze Panzer 91334,81663105148,53%1221,16
Type 62 7655,71614103151,99%1614,27
T-448570,4950692146,91%620,40
T-549592,5452691639,85%340,20
AMX 50 Foch (155) 102101,8068888451,92%1794,05
M41D 8581,7455279647,49%987,60
Object 268101892,5956776443,85%1325,28
Object 261101289,7153367545,04%1100,26
T1 Cunningham194,9033867354,23%466,09
T-62A101367,4659665947,04%1133,63
Lorraine 40 t 81060,0860062650,80%1231,72
G.W. Panther7996,8849461451,47%1352,91
T110E4101429,7554959946,58%922,06
212A91122,9450459343,51%1016,95
T-109807,9853957643,75%591,16
StuG III Ausf. G5211,5127956948,68%313,15
SU-14-28900,6044855944,36%917,56
Lorraine 155 mle. 5181025,9039553948,24%1194,59
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4102,4020550649,21%90,52
K-91101511,2055350347,12%1146,23
SU-1018975,4249049648,99%1064,75
ISU-1528650,2441048938,85%416,55
121B 101259,5153747347,36%886,18
Leopard 1101294,7054445646,71%940,33
Rhm.-Borsig Waffenträger81161,4455443448,16%1113,56
Bat.-Châtillon 155 5591067,7461742547,29%970,35
Object 268 Version 4101529,8550941246,36%965,12
T-34-856248,1434340742,75%228,79
XM551 Sheridan101004,1853838845,36%1124,51
AMX 50 Foch91415,9074238452,34%1173,95
M41 Walker Bulldog8728,5157336653,01%1456,45
T-437255,1936834245,03%172,37
IS-7101321,6456034043,82%909,62
SU-86501,9134133544,48%574,60
WZ-1317378,6652033243,98%578,62
AMX 50 10081036,0854032955,02%1159,90
Leopard Prototyp A9824,6458732744,65%575,33
T54E191375,4457232451,54%1304,38
IS7397,4345431850,31%381,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5181,0927129838,59%195,62
IS-4101549,4758429442,52%1088,76
SU-1006352,6831929145,36%402,84
Lorraine 155 mle. 507677,9433529147,42%766,10
WZ-1209935,2962829047,93%802,50
Indien-Panzer8758,9363728044,64%812,36
T6981264,9474127649,28%1853,47
Sturer Emil7520,3044927042,22%496,12
T-50544,8032326747,57%78,35
SU-1527410,3738426152,11%423,19
M18 Hellcat6609,6953025454,72%1048,80
AMX 13 757260,5046924650,00%393,17
FCM 50 t 8807,8750724644,31%833,84
AMX AC mle. 467712,6955124251,24%987,29
T-34599,2121723537,02%3,38
AMX AC mle. 4881368,1174123352,79%1750,26
Jagdpanther71038,0956523151,08%1561,07
SU-54239,8020322742,29%408,37
Object 26391498,3551122352,02%1482,73
T 55A 91187,3459321952,05%1069,69
Type 586355,9538020842,31%474,17
KV-48680,4053720745,41%622,83
Aufklärungspanzer Panther 7189,4646120743,00%165,18
AMX 12 t6173,7038819455,15%342,11
Hummel6784,8141418442,93%1169,86
VK 28.016357,6552618454,35%1017,03
ARL V396530,2542018442,93%822,32
AMX M4 mle. 49 Liberté 8843,2560018252,75%940,29
AMX M4 mle. 457206,0634618043,89%56,97
T57 Heavy101322,0747416843,45%805,21
LTTB8622,7943316446,95%1105,25
KV-15167,1430115944,65%108,44
BT-22102,8928615854,43%380,15
Type T-345315,5937615845,57%724,62
ST-I91471,7556915845,57%1370,21
T-54 ltwt.9851,1855214847,97%1263,61
Panhard AMD 178B6247,1429914549,66%567,86
M2 Light2109,8030514248,59%287,26
T71 DA7468,5158313844,93%819,85
M5 Stuart4132,8135213758,39%288,96
AT 86348,1143313449,25%425,75
AMX 13 F3 AM6624,2337013151,15%919,39
SU-26396,7916113045,38%70,23
A-447809,7344412844,53%1242,96
Spähpanzer SP I C7689,5672912557,60%1532,04
Jagdpanzer IV6345,0336112455,65%533,95
SU-100M17539,1548312350,41%592,32
ARL 446330,1037912142,98%339,80
Crusader6466,7849211455,26%1764,70
T-46373,7818611349,56%133,72
59-166231,8443711046,36%471,56
KV-37564,9446311043,64%560,35
SU-855192,4326010743,93%208,15
Type 3 Chi-Nu5418,7848810355,34%1172,32
A-436473,3040910239,22%757,31
Cromwell6507,085159859,18%1097,13
Pz.Sfl. IVc5316,333799847,96%576,86
A-20547,041769638,54%2,53
Tiger II8808,485579548,42%745,09
T2 Medium Tank2106,513239554,74%486,19
121101298,265589346,24%905,25
BDR G1 B5207,782759136,26%127,67
M4A1 Sherman5261,223399043,33%474,76
AMX 30 1er prototype9635,163739040,00%322,98
Nashorn6603,114738939,33%878,24
T92 HMC101405,414198550,59%1130,95
AT 25480,524478548,24%1245,13
M75193,113598451,19%542,55
Object 4168726,794088450,00%746,88
LPT-67 Šelma9809,896528050,00%1066,02
Spähpanzer Ru 2519887,406408058,75%1485,38
T1E6 288,802388050,00%274,14
Type 4 Chi-To6378,824227855,13%625,97
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.452,822527652,63%115,17
AMX ELC bis5348,603087560,00%1296,36
M3 Lee4133,262147440,54%229,09
T216245,233827439,19%410,94
KV-26317,233037139,44%240,46
Birch Gun4221,562016854,41%804,33
ST vz. 394172,712776546,15%375,01
M24 Chaffee5239,984516540,00%583,22
Valentine II 4249,393386450,00%814,71
T-28483,522036253,23%127,12
Ikv 1035307,052906149,18%653,65
Hotchkiss EBR7516,404096051,67%1096,48
AMX 50 12091010,164125836,21%675,08
MS-1175,162125736,84%156,56
Grille5452,763355547,27%873,78
Type 1 Chi-He4269,482985446,30%785,34
Vickers Medium Mk. I183,681505042,00%212,59
Tiger I7816,905825044,00%981,89
AMX 13 105101028,704245034,00%927,82
VK 16.02 Leopard577,883004837,50%2,95
AMX 404102,892514748,94%213,24
AT 77355,444284537,78%159,42
T675339,363864548,89%684,31
T-50-2 6442,804874548,89%1262,07
SU-122-5491131,644554445,45%918,16
Covenanter583,971483727,03%0,50
VK 36.01 (H)6813,584873658,33%1560,16
IS-27366,173843647,22%261,11
FV3046394,562663641,67%466,29
Škoda T 245223,662273542,86%383,03
leKpz M 41 90 mm GF 8632,005973537,14%943,36
SU-18260,941123455,88%238,34
T-26273,681473435,29%117,79
Bishop5323,352533458,82%645,90
Type 5 Chi-Ri7512,504003234,38%538,66
Crusader 5.5-in. SP7604,933283033,33%584,35
Object 277101245,804793040,00%793,03
SU-76M422,211292941,38%16,45
SU-85B4101,362542860,71%188,23
B1439,811032733,33%0,00
M24E2 Super Chaffee 6433,746542755,56%1237,83
T1 Heavy5574,543492450,00%1147,77
Controcarro 3 Minotauro101628,636102433,33%877,20
Alecto4320,253902462,50%941,00
E 100101127,135252347,83%731,00
Char Futur 4 9900,965552360,87%770,60
LTP 3173,003432254,55%782,39
Pz.Kpfw. II Luchs457,002792161,90%204,72
Marder 38T4197,903222070,00%489,67
Sturmpanzer I Bison3143,162091947,37%347,57
Strv m/40L3134,562041861,11%412,95
Hotchkiss H35290,652591764,71%378,32
AMX 50 Foch B101100,066191764,71%816,16
BT-747,941191650,00%103,72
M2 Medium Tank3143,192271625,00%311,05
Valentine AT4100,631861656,25%162,38
Somua SAu 40419,001951656,25%158,23
AMX 38370,292321457,14%158,30
Cruiser Mk. IV490,571551421,43%10,28
Char Mle. 75 9528,575461435,71%377,95
M4A3E2 Sherman Jumbo6114,543281353,85%141,05
IS-5 (Object 730) 8647,004701323,08%402,09
Pz.Kpfw. 38 (t)3122,922851250,00%290,75
Renault FT128,271081136,36%0,00
STA-18900,004151145,45%1074,30
AMX 50 B101049,503711030,00%443,76
Marder II3261,403611050,00%811,01
Panhard EBR 10510450,00337922,22%226,02
M3 Stuart3139,38315850,00%433,82
Leichttraktor117,50100875,00%261,00
Ferdinand8528,63327812,50%229,20
Panzerjäger I2104,29259771,43%414,84
Pz.Kpfw. I Ausf. C357,14231757,14%161,66
KPz 3 Projekt 07 HK 9831,43692757,14%663,99
Renault UE 573255,83355666,67%954,11
Super Hellcat 7451,67348633,33%332,80
43 M. Toldi III 3155,17203633,33%552,45
Strv m/382134,60323560,00%568,93
Renault Otsu15,8053540,00%0,00
Ikv 65 Alt II6391,00261520,00%460,53
Sturmpanzer II493,60189540,00%40,75
Vz. 71 Tesák10501,4025450,00%233,72
Matilda IV 5434,00621560,00%1075,78
T7 Combat Car 233,4071540,00%18,13
Renault FT 75 BS20,008425,00%0,00
Lago430,00135450,00%99,55
P26/404138,25195450,00%201,82
M5A1 Stuart4191,00387450,00%556,97
AT-1220,001684100,00%261,00
FV215b (183) 10960,25561450,00%503,30
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6257,50225425,00%324,27
Kolohousenka1171,33370333,33%799,10
Chi-Ni230,00117333,33%0,00
Renault NC-311141,67221333,33%691,24
M60 10770,6713830,00%287,04
KV-856241,00226250,00%209,83
Universal Carrier 2-pdr2186,004202100,00%882,37
T28 Prototype8977,5044620,00%893,80
G.W. Tiger (P)8947,00503250,00%948,43
SU-14-17101,502282100,00%261,00
Strv fm/211113,002091100,00%613,84
4TP1265,004871100,00%1826,35
7TP20,00951100,00%261,00
S35 CA50,002461100,00%261,00
T-29 30,002871100,00%261,00
AC 1 Sentinel 4371,006691100,00%1193,71
Light Mk. VIC 20,00741100,00%261,00
T28 Concept 70,008510,00%0,00
StuG IV 5240,0011010,00%272,94

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 28.02.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.02.2023
Otišao: 24.12.2024