DANDEE21

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 10.11.2018

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke14136000
Ø Razina6,060,000,000,00
Pobjede645045,63%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene757353,57%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1130,80%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke376226,61%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova63740,4500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,610,000,000,00
Otkriveno tenkova79010,5600,0000,0000,00
Počinjena šteta428,450,000,000,00
Bodovi zauzimanja165481,1700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi73900,5200,0000,0000,00
Iskustvo334,130,000,000,00
WN7556,650,000,000,00
WN8538,070,000,000,00
Ukupno
Bitke14136
Ø Razina6,06
Pobjede645045,63%
Izgubljene757353,57%
Neriješeno1130,80%
Preživjele bitke376226,61%
Uništenih tenkova63740,45
Odnos razaranja0,61
Otkriveno tenkova79010,56
Počinjena šteta428,45
Bodovi zauzimanja165481,17
Obrambeni bodovi73900,52
Iskustvo334,13
WN7556,65
WN8538,07
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke42000
Pobjede2150,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2150,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1023,81%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova130,3100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,410,000,000,00
Otkriveno tenkova320,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta204,690,000,000,00
Bodovi zauzimanja80,1900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi80,1900,0000,0000,00
Iskustvo176,600,000,000,00
Ukupno
Bitke42
Pobjede2150,00%
Izgubljene2150,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1023,81%
Uništenih tenkova130,31
Odnos razaranja0,41
Otkriveno tenkova320,76
Počinjena šteta204,69
Bodovi zauzimanja80,19
Obrambeni bodovi80,19
Iskustvo176,60
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke565000
Pobjede23441,42%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene33158,58%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke20736,64%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2520,4500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,700,000,000,00
Otkriveno tenkova3550,6300,0000,0000,00
Počinjena šteta916,280,000,000,00
Bodovi zauzimanja8191,4500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi23284,1200,0000,0000,00
Iskustvo465,830,000,000,00
Ukupno
Bitke565
Pobjede23441,42%
Izgubljene33158,58%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke20736,64%
Uništenih tenkova2520,45
Odnos razaranja0,70
Otkriveno tenkova3550,63
Počinjena šteta916,28
Bodovi zauzimanja8191,45
Obrambeni bodovi23284,12
Iskustvo465,83
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke754000
Pobjede20126,66%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene54071,62%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno131,72%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke17122,68%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2640,3500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,450,000,000,00
Otkriveno tenkova5180,6900,0000,0000,00
Počinjena šteta540,060,000,000,00
Bodovi zauzimanja6250,8300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5730,7600,0000,0000,00
Iskustvo281,300,000,000,00
Ukupno
Bitke754
Pobjede20126,66%
Izgubljene54071,62%
Neriješeno131,72%
Preživjele bitke17122,68%
Uništenih tenkova2640,35
Odnos razaranja0,45
Otkriveno tenkova5180,69
Počinjena šteta540,06
Bodovi zauzimanja6250,83
Obrambeni bodovi5730,76
Iskustvo281,30
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke16000
Pobjede318,75%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1381,25%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke531,25%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,1300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,180,000,000,00
Otkriveno tenkova161,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta432,630,000,000,00
Bodovi zauzimanja412,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo61,060,000,000,00
Ukupno
Bitke16
Pobjede318,75%
Izgubljene1381,25%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke531,25%
Uništenih tenkova20,13
Odnos razaranja0,18
Otkriveno tenkova161,00
Počinjena šteta432,63
Bodovi zauzimanja412,56
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo61,06
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (156)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
StuG III Ausf. G5346,3824598344,46%649,03
Tiger II8711,3137552642,78%581,16
Jagdpanther II8786,9939650943,81%598,59
VK 16.02 Leopard578,6821848547,22%87,61
Pz.Kpfw. III/IV5178,3420441945,58%266,44
Jagdpanzer IV6384,4629436746,87%523,93
T34 8670,4042033443,41%514,53
Jagdpanther7479,9427331740,06%372,07
G.W. Tiger (P)81035,2560231643,99%1012,25
VK 30.01 (P)6228,4322529943,48%149,11
G.W. Tiger91302,0571322857,46%1304,42
VK 30.02 (M)6326,0725621842,20%347,63
Rheinmetall Skorpion G 8778,6735920634,47%531,03
IS-38707,9559520248,02%593,25
53TP Markowskiego8631,0656919647,96%534,85
G.W. E 100101298,9360918845,74%953,76
UDES 038863,8353118741,71%742,05
Tiger (P)7378,2331518644,09%250,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5186,8018418645,16%267,80
Panther7509,7436018548,11%622,24
VK 30.01 (H)5330,7524818342,62%557,23
Spähpanzer SP I C7353,1831018341,53%408,48
Tiger I7551,8032318236,81%445,49
G.W. Panther7665,3250617754,24%777,92
T675370,5435817650,57%735,28
VK 28.016201,8128517247,09%376,98
Panther II8488,1138017040,59%363,07
leKpz M 41 90 mm GF 8390,2935916642,17%417,83
Škoda T 40 6459,6229016546,67%660,03
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4157,9215116144,72%202,06
Ikv 90 Typ B7625,5647016142,24%692,26
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.438,3117416154,66%131,28
Hummel6467,4426916046,88%562,31
Sturmpanzer II4180,4113915549,03%458,84
T-345246,5636415450,65%507,42
FV3046379,4832613738,69%387,29
Spähpanzer Ru 2519428,6140813749,64%437,73
AMX ELC bis5220,3134313451,49%621,78
Grille5314,1018013139,69%453,28
Pz.Kpfw. T 25 5319,6828613151,15%685,22
FV2078701,6754713040,77%614,58
Pz.Kpfw. 38 (t)368,0511612750,39%86,05
Škoda T 256436,9439012439,52%614,39
Ikv 65 Alt II6455,0136711353,98%764,79
IS7577,6755611252,68%634,05
T-34-856340,0940910949,54%463,85
Škoda T 245273,9525810654,72%659,35
T-109914,605699839,80%608,82
Panhard AMD 178B6280,403679744,33%603,33
Cromwell6465,693789642,71%747,80
Pz.Kpfw. II Luchs4189,471969447,87%593,02
M18 Hellcat6457,334339446,81%601,07
LTP 398,951409149,45%289,26
40TP Habicha6379,623959037,78%458,62
Covenanter5169,832088943,82%344,61
A-436406,654268934,83%537,44
T7 Combat Car 233,401168843,18%48,46
25TP KSUST II5256,423658552,94%471,09
Durchbruchswagen 24166,351777740,26%218,95
Pz.Kpfw. IV Ausf. A373,731207745,45%40,26
Bishop5362,783557254,17%683,48
Crusader 5.5-in. SP7582,895967258,33%782,29
Konštrukta T-34/1007339,704257147,89%325,42
MT-256150,104156752,24%277,70
Crusader6221,432376546,15%441,69
Marder II3125,891726553,85%257,71
T92 8387,865106546,15%537,18
KV-137383,494226334,92%329,28
Pz.Kpfw. III Ausf. J490,751936157,38%155,67
T25 Pilot Number 1 8662,375696046,67%682,36
ST vz. 394125,811715942,37%155,74
KV-37443,345005949,15%364,43
Type 2597 Chi-Ha364,821125644,64%37,47
50TP Tyszkiewicza9774,515575540,00%404,16
AMX 12 t6384,304225446,30%839,21
45TP Habicha7584,404735339,62%516,86
43 M. Toldi III 386,251665152,94%306,39
Strv 746383,764345046,00%516,43
Pz.Kpfw. 35 (t)251,901224839,58%2,06
14TP4154,852744845,83%351,01
IS-710994,676104839,58%479,95
Strv m/425304,813964751,06%677,36
Leichttraktor171,641584454,55%211,85
A-205177,123284358,14%522,27
P.435162,623574261,90%348,85
Panzerjäger I278,07974141,46%37,42
M8A14243,102204146,34%453,62
Birch Gun4216,902453943,59%581,23
Pz.Kpfw. III Ausf. E386,551323855,26%152,70
Sturmpanzer I Bison330,89873745,95%53,05
StuG III Ausf. B493,781433644,44%48,12
ELC EVEN 90 8436,864523638,89%572,61
LT vz. 38391,831313540,00%115,66
Lago4251,163393243,75%665,54
P26/404205,343053243,75%356,34
Pz.Kpfw. II Ausf. D 260,471633253,13%132,81
Renault Otsu145,391433151,61%85,38
T1E6 212,811002653,85%126,63
E 25 7444,464212638,46%345,87
AMX 38351,461242454,17%132,31
Pz.Kpfw. II2153,002142352,17%573,92
AMX 404135,552192250,00%354,15
Strv 103-091008,005572250,00%653,47
Cruiser Mk. IV4130,322342272,73%408,29
Sexton II394,761462142,86%160,58
Marder 38T4101,101542152,38%117,11
BT-7469,802102045,00%56,33
E 759440,835381844,44%158,53
T56 GMC3179,712071764,71%596,63
Loyd Gun Carriage280,59821729,41%287,25
M5A1 Stuart4194,402981546,67%489,75
Vickers Mk. E Type B273,361221457,14%200,46
Object 252U Defender 8875,215891428,57%708,43
Renault FT127,15901346,15%49,86
Renault NC-31128,58991250,00%84,37
IS-2-II8226,503641225,00%0,00
BT-2251,18921154,55%125,81
10TP3152,183391163,64%581,52
Ikv 1035137,731301118,18%49,48
T-26275,181251163,64%320,27
Pvlvv fm/42263,60851010,00%3,10
Ikv 72399,601861040,00%37,66
Somua SM 8920,807061060,00%909,77
Kolohousenka147,22165944,44%30,48
LT vz. 35281,44128944,44%162,30
Strv m/40L3233,44217944,44%631,87
SU-182151,89119955,56%806,37
T-116 3109,38195837,50%166,71
T26E3 Eagle 7 7809,00620837,50%891,66
Vickers Medium Mk. I182,43112728,57%195,04
Strv fm/211153,83138616,67%714,83
AT-1215,3382666,67%218,72
Hotchkiss H35289,40208560,00%317,45
T-45 2112,80182540,00%303,07
Löwe 8659,40748560,00%668,53
TKS z n.k.m. 20 mm 2105,2516640,00%295,65
7TP2132,25330475,00%513,46
MS-1136,7566425,00%0,82
MKA 2151,25324450,00%448,38
Churchill III 5263,00495450,00%348,02
L-60 289,50195425,00%211,17
T-28E with F-30 4278,50301450,00%476,11
Fiat 30001167,0017520,00%713,15
M14/412398,00589250,00%1922,86
T-50-2 6431,00611250,00%1184,41
MTLS-1G14 3123,00188250,00%314,86
Heavy Tank No. VI 6330,505672100,00%531,18
Valentine II 4142,505102100,00%466,19
StuG IV 5263,503772100,00%587,58
Super Hellcat 7570,50442250,00%593,32
Type 95 Ha-Go242,007510,00%3,10
T-463176,0011610,00%461,33
G.Pz. Mk. VI (e)20,00910,00%0,00
HWK 128439,008091100,00%751,49
T-29 3101,003481100,00%338,87
M24E2 Super Chaffee 6455,006381100,00%1120,88

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 10.11.2018
Pozicija: Novak
Član od: 10.11.2018
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 11.11.2017
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Novak
Član od: 20.02.2016
Otišao: 19.03.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.03.2016
Otišao: 11.05.2016
Pozicija: Novak
Član od: 15.05.2016
Otišao: 28.07.2016
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 17.09.2016
Otišao: 16.09.2017