Cread96

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.03.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke21277000
Ø Razina6,750,000,000,00
Pobjede1140753,61%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene959545,10%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno2751,29%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke589827,72%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova207120,9700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,350,000,000,00
Otkriveno tenkova299431,4100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.009,620,000,000,00
Bodovi zauzimanja122600,5800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi91920,4300,0000,0000,00
Iskustvo655,370,000,000,00
WN71281,050,000,000,00
WN81689,180,000,000,00
Ukupno
Bitke21277
Ø Razina6,75
Pobjede1140753,61%
Izgubljene959545,10%
Neriješeno2751,29%
Preživjele bitke589827,72%
Uništenih tenkova207120,97
Odnos razaranja1,35
Otkriveno tenkova299431,41
Počinjena šteta1.009,62
Bodovi zauzimanja122600,58
Obrambeni bodovi91920,43
Iskustvo655,37
WN71281,05
WN81689,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede545,45%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene654,55%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke327,27%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova70,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,880,000,000,00
Otkriveno tenkova80,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.577,270,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi40,3600,0000,0000,00
Iskustvo534,180,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede545,45%
Izgubljene654,55%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke327,27%
Uništenih tenkova70,64
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova80,73
Počinjena šteta1.577,27
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi40,36
Iskustvo534,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede450,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene450,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke337,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,200,000,000,00
Otkriveno tenkova30,3800,0000,0000,00
Počinjena šteta921,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo609,000,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede450,00%
Izgubljene450,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke337,50%
Uništenih tenkova60,75
Odnos razaranja1,20
Otkriveno tenkova30,38
Počinjena šteta921,25
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo609,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke21000
Pobjede1152,38%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1047,62%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke838,10%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova80,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,620,000,000,00
Otkriveno tenkova120,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta812,620,000,000,00
Bodovi zauzimanja833,9500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi231,1000,0000,0000,00
Iskustvo583,670,000,000,00
Ukupno
Bitke21
Pobjede1152,38%
Izgubljene1047,62%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke838,10%
Uništenih tenkova80,38
Odnos razaranja0,62
Otkriveno tenkova120,57
Počinjena šteta812,62
Bodovi zauzimanja833,95
Obrambeni bodovi231,10
Iskustvo583,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2838000
Pobjede145651,30%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene131446,30%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno682,40%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke91832,35%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova21180,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,100,000,000,00
Otkriveno tenkova37501,3200,0000,0000,00
Počinjena šteta855,530,000,000,00
Bodovi zauzimanja33251,1700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi44761,5800,0000,0000,00
Iskustvo599,260,000,000,00
Ukupno
Bitke2838
Pobjede145651,30%
Izgubljene131446,30%
Neriješeno682,40%
Preživjele bitke91832,35%
Uništenih tenkova21180,75
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova37501,32
Počinjena šteta855,53
Bodovi zauzimanja33251,17
Obrambeni bodovi44761,58
Iskustvo599,26
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke26000
Pobjede1038,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1557,69%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno13,85%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke519,23%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,4200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,520,000,000,00
Otkriveno tenkova210,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.065,730,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo452,270,000,000,00
Ukupno
Bitke26
Pobjede1038,46%
Izgubljene1557,69%
Neriješeno13,85%
Preživjele bitke519,23%
Uništenih tenkova110,42
Odnos razaranja0,52
Otkriveno tenkova210,81
Počinjena šteta1.065,73
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo452,27
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (319)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5596,6251369755,24%1805,65
T-1506692,8142252752,37%1220,42
Rheinmetall Skorpion G 81430,1367450351,49%1649,04
VK 30.01 (P)6842,7663339655,30%1641,72
Tiger (P)7995,1264839553,67%1423,87
VK 30.02 (M)6746,5953138557,40%1672,55
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4306,9428933554,63%971,71
Leopard Prototyp A91770,1783429857,05%1873,51
HWK 128893,8076729756,57%1895,74
Lorraine 40 t 81392,4477229754,21%1782,47
HWK 30 8806,9067928752,26%1660,36
VK 28.016466,0546426157,09%1559,28
E 5091548,6569525248,02%1448,90
Spähpanzer SP I C7681,7862324548,57%1479,94
T-284343,6428323651,69%1136,99
Progetto M35 mod. 46 81614,4791723657,20%2262,18
Panther7841,1349023056,09%1441,97
Pz.Kpfw. T 25 5482,2453122351,12%1317,69
AMX 13 57 7897,3392022258,56%2277,61
FV215b (183) 101957,6872221947,95%1564,35
Škoda T 5091836,5381421844,50%1868,05
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81257,1185621450,47%1813,64
Panther II81041,4158221152,13%1324,69
T-345563,3139520954,07%1807,50
Pz.Kpfw. III Ausf. E3321,7835619556,41%1215,22
Caernarvon Action X 81272,0683919550,77%1671,08
VK 100.01 (P)81074,6656118952,38%1210,46
Pz.Kpfw. II Luchs4381,8050718856,91%1811,58
Bat.-Châtillon Bourrasque 81521,3988918755,61%2037,84
SU-130PM 81637,5382416854,76%1854,56
IS-3A 81613,5184316552,73%1895,32
VK 30.01 (H)5635,1351916456,10%1752,89
Indien-Panzer81216,8264316253,70%1723,17
Strv S1 81527,9473315949,69%1788,29
Leo71174,4784215457,79%2167,92
AMX 12 t6704,5676815356,86%2671,67
StuG III Ausf. G5639,0948914953,02%1729,61
Škoda T 2561163,7683914856,76%3046,39
Bat.-Châtillon 12 t8871,9778614854,05%2022,07
KV-26896,0566314659,59%1735,25
T376765,2487314564,14%3036,63
T-29 3244,2025614049,29%823,59
Dicker Max 6888,4968114061,43%2009,33
Spähpanzer Ru 2519924,3265913941,73%1244,58
TL-1 LPC 81426,8086513853,62%2034,03
Lansen C 81513,1287813650,74%1972,98
T-4481260,3178412944,19%1760,06
Panzer 58 Mutz 81170,1177712545,60%1569,87
KV-15446,9446912460,48%974,01
M40/M4381212,7771212254,10%1304,61
Marder II3240,9419312146,28%625,00
Leopard 1101883,4771212146,28%1432,64
Object 703 Version II 81525,9389712153,72%1769,47
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4471,4137512050,83%1269,47
KV-2 (R) 61157,8385611857,63%2214,71
T34 B 81228,3562611243,75%1470,30
Waffenträger auf Pz. IV91842,2276411155,86%1723,02
Prototipo Standard B91966,5693711060,00%2215,86
T-5491515,5579310949,54%1616,57
KV-856853,5351210843,52%1432,13
IS71083,4469010755,14%1622,65
IS-2 71278,0080910552,38%1701,59
IS-381521,8784510351,46%1966,07
Centurion Mk. 7/191594,6388710258,82%1779,99
M127836,3162110253,92%1107,35
Ferdinand81439,8978610157,43%1574,12
T54E191973,7286610156,44%2089,71
LT-432 81003,1384110155,45%2173,70
Pz.Kpfw. 38 (t)3235,3228210050,00%836,68
AMX ELC bis5578,6572410063,00%2821,41
M46 Patton91527,448109949,49%1558,60
Rhm.-Borsig Waffenträger81574,157329954,55%1671,25
Jagdpanzer IV61149,677869855,10%2853,58
VK 16.02 Leopard5283,244579854,08%928,98
Grille5531,634229551,58%1062,18
Konštrukta T-34/10071089,237959349,46%1899,99
P.44 Pantera81239,198059355,91%1785,32
E 50 Ausf. M101667,096809344,09%1288,48
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2248,093559154,95%801,97
T6981370,348459057,78%1975,14
Sturer Emil7970,066218854,55%1380,62
T-1091764,939068658,14%2043,99
M54 Renegade 81638,639358654,65%2036,61
T-127 3220,903128453,57%787,50
KV-1S6678,835228349,40%1281,77
Panther/M10 7963,306298354,22%1605,44
Jagdtiger91807,097628247,56%1694,40
Churchill III 5673,008288063,75%1586,95
T3091719,138077954,43%1617,98
P.43 bis6887,105537851,28%2012,00
M446724,824707751,95%1214,05
ELC EVEN 90 8604,558537761,04%1360,52
Type 64 6760,267737664,47%2445,03
Challenger71241,647807451,35%2015,12
Nashorn6778,265367356,16%1425,70
SU-10181473,688367254,17%2060,83
FV4004 Conway91857,077747251,39%1816,58
StuG IV 5668,925427247,22%2049,88
Object 26391690,978637149,30%1573,08
STA-181341,798337051,43%2131,81
Strv 103-091600,747047052,86%1354,10
UDES 14 Alt 581499,408437057,14%2046,58
MT-256466,466027051,43%1528,09
SU-263185,751716946,38%357,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3238,772386950,72%765,45
Kampfpanzer 07 RH 81477,969886962,32%2275,50
STA-2 81087,488196957,97%1611,04
T-44-100 81518,489296952,17%2248,65
UDES 0381343,936726743,28%1445,50
ISU-152K 81487,077536756,72%1643,31
Type 6191620,268676659,09%1791,03
T92 8750,747256546,15%1334,80
T-34-85M 6748,326306261,29%1327,47
T-54 first prototype 81341,479296256,45%1971,74
P.435374,834666048,33%961,92
Conqueror91636,838365950,85%1418,53
Tiger II81262,637475945,76%1324,43
T71 DA7911,517825949,15%2329,56
A-205208,052695855,17%645,29
Progetto M40 mod. 65102283,198115749,12%2030,07
AMX 13 9091037,538505756,14%1839,31
E 7591817,199235757,89%1995,09
P.43 ter71201,957805650,00%2199,27
Jagdpanther7936,386315653,57%1358,02
T4991167,258345642,86%2013,44
T-34-856688,845595556,36%1380,10
Type 2597 Chi-Ha3350,783135545,45%1545,11
Pz.Sfl. IVc5533,353915554,55%1247,51
Sturmpanzer II4365,912735459,26%1315,73
UDES 1691485,548855461,11%1493,38
M26 Pershing81210,077885453,70%1682,30
LTG7918,118715457,41%2391,24
Strv m/42-57 Alt A.2 6903,086965347,17%1635,07
Charioteer81397,417745152,94%1688,64
AMX 50 12091971,428974856,25%1980,64
Centurion Mk. I81387,089284862,50%2194,93
M41 Walker Bulldog8630,927544858,33%1183,86
T82 HMC4348,312344845,83%1229,32
SU-10061048,097744757,45%2444,31
59-166655,287954763,83%2445,42
Object 140101740,878564753,19%1528,48
Type 3 Chi-Nu5732,005724555,56%2291,00
Comet71032,538304557,78%1912,94
T-437742,986274542,22%1076,81
VK 45.02 (P) Ausf. B91364,737604546,67%1277,65
Tiger 131 6994,207554555,56%1935,79
WZ-1328533,826564447,73%778,78
WZ-1317898,267374351,16%2247,52
Bat.-Châtillon 25 t AP91740,868654348,84%2110,72
11081144,578194254,76%1444,71
T25/27884,006274148,78%1226,50
Ikv 90 Typ B7847,555864050,00%1112,87
LTTB8879,408184050,00%2039,68
T-463154,262473941,03%460,72
SU-100M171132,927943860,53%1822,75
Pz.Kpfw. I Ausf. C3214,113433754,05%1101,11
T216502,816703762,16%1701,10
Škoda T 40 6921,337273655,56%1967,90
Pz.Kpfw. 35 (t)2119,001853551,43%516,03
Churchill I5736,296823450,00%1787,26
Vz. 44-171465,299793458,82%2422,36
T28 Prototype81353,268263455,88%1595,04
M18 Hellcat61191,069393482,35%2792,46
Hummel6705,066013354,55%1073,91
Tortoise92199,949953369,70%2048,89
AMX 50 10081548,418523253,13%2016,21
M4A3E2 Sherman Jumbo6897,978883271,88%2385,02
WZ-111 model 1-491742,198653151,61%1718,24
Cromwell6730,537773053,33%1825,60
T2071382,809913060,00%2509,23
VK 45.02 (P) Ausf. A81325,577103043,33%1389,98
P26/404254,932772860,71%678,51
105 leFH18B2 5717,465552850,00%1526,98
Valentine II 4292,003492839,29%835,87
Cromwell B 61125,6810922878,57%2815,84
Caernarvon81511,748812751,85%1940,91
T9591530,567192744,44%1151,97
Type 4 Chi-To6678,466452661,54%1371,89
Strv 746905,447902572,00%2261,65
Ikv 65 Alt II6764,605612548,00%1401,78
M41D 8829,766122540,00%1439,43
Strv m/425422,334872454,17%1154,80
AMX 13 F3 AM6669,335782454,17%1027,12
M75327,044422462,50%1360,63
M36 Jackson61120,547662450,00%2286,84
T18 HMC3137,001272441,67%446,59
MKA 2301,464962466,67%1395,26
M4A3E8 Thunderbolt VII 6871,297322454,17%2134,81
D23180,432092352,17%609,53
Emil I81288,617902347,83%1249,83
T2971383,359412356,52%2100,73
Marder 38T4463,573132360,87%1316,01
Durchbruchswagen 24387,574202352,17%1049,97
Grille 15101930,178992382,61%1464,17
Type 5 Chi-Ri7948,647282245,45%1655,62
Type 586614,456872263,64%1344,71
AMX 13 757868,508772259,09%2410,45
T71 CMCD7696,007722245,45%1539,83
T78 6926,648252254,55%1652,93
Matilda4329,673542128,57%803,61
S-517800,576612157,14%904,82
SU-76M4217,761832147,62%461,91
T57 Heavy101808,337992157,14%1516,83
BT-74129,102312065,00%444,12
Sexton I 3253,203782075,00%895,53
Škoda T 245495,474751936,84%1365,23
ARL 4461056,007291957,89%2067,65
AMX M4 mle. 4571383,538481942,11%2032,84
M8A14369,163421957,89%991,89
Pz.Kpfw. I283,002161942,11%134,16
Crusader6511,674841855,56%1753,57
Panzerjäger I2200,672341850,00%661,89
T56 GMC3197,941821833,33%487,34
G.Pz. Mk. VI (e)293,111321866,67%569,24
M4A1 Sherman5429,475181758,82%1221,21
Ikv 1035469,293831735,29%1001,20
Kampfpanzer 50 t 91863,419191752,94%1641,85
M10 RBFM 5764,596261747,06%1752,68
Type T-345545,945021650,00%1671,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5836,565491643,75%2171,26
BT-2291,132281540,00%197,08
Object 274a 81328,078001540,00%1415,51
Krupp-Steyr Waffenträger 71296,538831566,67%2225,39
Pz.Kpfw. II2135,643081457,14%505,57
T1 HMC289,861331471,43%513,08
M5 Stuart4312,644641450,00%852,25
Churchill Gun Carrier6647,074471435,71%999,18
E 75 TS 81599,799371464,29%2250,38
Char Futur 4 92364,5410821361,54%2545,76
Grant4306,503861258,33%1069,32
DS PZInż5870,427451258,33%2512,73
SU-182113,421931241,67%490,07
Bretagne Panther 61014,589641266,67%2414,86
Lago4417,555041154,55%1503,84
Black Prince71093,278851163,64%1615,67
Bat.-Châtillon 25 t101913,007171163,64%1591,90
T-34 shielded 5496,823571136,36%1042,24
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3709,829461163,64%2818,33
Ikv 723367,003851050,00%1248,44
B.U.G.I.6849,706081050,00%1415,61
T-703122,002671060,00%389,59
Object 268 Version 4101468,106151040,00%741,19
MS-1193,33209933,33%281,96
Churchill VII61245,11940966,67%2866,26
AT-1294,00221955,56%252,98
M10 Wolverine5834,22811966,67%2299,38
Sherman III5562,11464933,33%1432,00
King Tiger (Captured) 71205,22650922,22%1478,89
M3 Lee4343,50475875,00%1468,87
BDR G1 B5762,75598862,50%1672,11
T-100 LT101471,13711837,50%1689,57
Object 277102625,25894850,00%1743,24
Löwe 81127,88774862,50%1372,66
Renault FT150,14294785,71%281,30
M15/423315,57272757,14%1114,19
Vickers Medium Mk. III3176,14220714,29%466,32
T-26276,14236771,43%383,33
T-602118,57330771,43%572,09
T6 Medium4697,14431728,57%1689,94
Pz.Sfl. IC 4478,00633757,14%1962,70
TOG II* 6850,43660757,14%1587,03
BT-7 artillery 3266,57328742,86%872,24
T14 5541,17497633,33%1061,69
Renault Otsu172,67105616,67%75,97
Strv m/40L3190,50365650,00%594,36
SU-85B4233,17197616,67%336,68
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8992,17756650,00%986,15
M2 Light293,20219580,00%380,56
AMX 40496,60221560,00%286,33
M5A1 Stuart4387,805215100,00%1589,95
AMX 13 105101452,00850560,00%1928,81
VK 75.01 (K) 8602,80599560,00%550,95
T-34-85 Rudy 61339,40996540,00%3390,12
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5666,60630560,00%1940,55
Somua SM 81214,40834560,00%1156,44
Vickers Medium Mk. I1152,25260475,00%923,99
D12195,25316450,00%935,11
M24 Chaffee5715,0010354100,00%3885,72
T28 Concept 7704,25451425,00%823,21
Type 62 71000,67757333,33%2467,84
Vickers Medium Mk. II2130,671923100,00%649,21
T1 Cunningham1185,00350366,67%1207,33
M14/41296,672003100,00%356,37
7TP2119,3315530,00%194,21
Leichttraktor192,00280366,67%418,07
AMX 38397,67206366,67%300,84
Cruiser Mk. II252,677730,00%0,00
FV3046471,675433100,00%790,07
AT 15A 71179,33966366,67%1878,06
AE Phase I 91269,00608333,33%960,22
Kolohousenka1143,50152250,00%598,78
Strv fm/211101,504512100,00%612,35
Fiat 30001124,00172250,00%453,03
M3 Stuart3190,002692100,00%825,33
Strv m/382193,50271250,00%741,74
M22245,0027520,00%1161,68
FCM 36 Pak 40 3800,50823250,00%2227,21
Sav m/43446,505220,00%0,00
TNH 105/10008417,5039020,00%181,17
STB-1103213,5013972100,00%3508,84
M2 Medium Tank3100,0011220,00%103,63
Cruiser Mk. I1169,00254250,00%686,69
T3 HMC2154,502322100,00%744,29
T-26G FT2349,50353250,00%1191,24
Cruiser Mk. III3111,00182250,00%326,07
Universal Carrier 2-pdr2190,00245250,00%709,60
M56 Scorpion 7825,00522250,00%890,49
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6723,50662250,00%1216,37
TKS z n.k.m. 20 mm 278,0010910,00%133,49
4TP179,005011100,00%389,26
Renault NC-311286,003931100,00%2043,33
Pz.Kpfw. III Ausf. J4790,008881100,00%3340,54
T2 Medium Tank292,002901100,00%471,34
Renault FT AC2185,002551100,00%791,82
FCM 362143,004881100,00%716,07
AM 39 Gendron-Somua 2135,002521100,00%503,39
Panhard EBR 75 (FL 10) 8301,005401100,00%442,37
Object 252U Defender 81533,0011011100,00%1794,17
Excelsior 5333,0025510,00%360,38

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 26.03.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.03.2021
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 12.10.2018
Otišao: 01.01.2021
Pozicija: Novak
Član od: 07.03.2021
Otišao: 10.03.2021