Cosmocronos

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 02.05.2019

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke43272000
Ø Razina7,830,000,000,00
Pobjede2270752,48%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2001046,24%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno5551,28%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1410932,61%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova457261,0600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,570,000,000,00
Otkriveno tenkova504871,1700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.474,880,000,000,00
Bodovi zauzimanja541671,2500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi325680,7500,0000,0000,00
Iskustvo744,740,000,000,00
WN71385,240,000,000,00
WN81947,170,000,000,00
Ukupno
Bitke43272
Ø Razina7,83
Pobjede2270752,48%
Izgubljene2001046,24%
Neriješeno5551,28%
Preživjele bitke1410932,61%
Uništenih tenkova457261,06
Odnos razaranja1,57
Otkriveno tenkova504871,17
Počinjena šteta1.474,88
Bodovi zauzimanja541671,25
Obrambeni bodovi325680,75
Iskustvo744,74
WN71385,24
WN81947,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke301000
Pobjede16454,49%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12039,87%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno175,65%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10334,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1650,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,830,000,000,00
Otkriveno tenkova4961,6500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.464,720,000,000,00
Bodovi zauzimanja1990,6600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3281,0900,0000,0000,00
Iskustvo688,240,000,000,00
Ukupno
Bitke301
Pobjede16454,49%
Izgubljene12039,87%
Neriješeno175,65%
Preživjele bitke10334,22%
Uništenih tenkova1650,55
Odnos razaranja0,83
Otkriveno tenkova4961,65
Počinjena šteta1.464,72
Bodovi zauzimanja1990,66
Obrambeni bodovi3281,09
Iskustvo688,24
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke92000
Pobjede5458,70%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3133,70%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno77,61%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4245,65%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova540,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,080,000,000,00
Otkriveno tenkova770,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta978,270,000,000,00
Bodovi zauzimanja810,8800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1021,1100,0000,0000,00
Iskustvo668,950,000,000,00
Ukupno
Bitke92
Pobjede5458,70%
Izgubljene3133,70%
Neriješeno77,61%
Preživjele bitke4245,65%
Uništenih tenkova540,59
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova770,84
Počinjena šteta978,27
Bodovi zauzimanja810,88
Obrambeni bodovi1021,11
Iskustvo668,95
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28000
Pobjede1035,71%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1864,29%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke621,43%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova100,3600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,450,000,000,00
Otkriveno tenkova441,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta473,070,000,000,00
Bodovi zauzimanja200,7100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi20,0700,0000,0000,00
Iskustvo379,570,000,000,00
Ukupno
Bitke28
Pobjede1035,71%
Izgubljene1864,29%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke621,43%
Uništenih tenkova100,36
Odnos razaranja0,45
Otkriveno tenkova441,57
Počinjena šteta473,07
Bodovi zauzimanja200,71
Obrambeni bodovi20,07
Iskustvo379,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke186000
Pobjede6635,48%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11461,29%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno63,23%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4725,27%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova720,3900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,520,000,000,00
Otkriveno tenkova1480,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta830,380,000,000,00
Bodovi zauzimanja710,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1400,7500,0000,0000,00
Iskustvo427,720,000,000,00
Ukupno
Bitke186
Pobjede6635,48%
Izgubljene11461,29%
Neriješeno63,23%
Preživjele bitke4725,27%
Uništenih tenkova720,39
Odnos razaranja0,52
Otkriveno tenkova1480,80
Počinjena šteta830,38
Bodovi zauzimanja710,38
Obrambeni bodovi1400,75
Iskustvo427,72
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke254000
Pobjede13653,54%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11746,06%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,39%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10742,13%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1850,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,260,000,000,00
Otkriveno tenkova2340,9200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.218,180,000,000,00
Bodovi zauzimanja3551,4000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6942,7300,0000,0000,00
Iskustvo743,120,000,000,00
Ukupno
Bitke254
Pobjede13653,54%
Izgubljene11746,06%
Neriješeno10,39%
Preživjele bitke10742,13%
Uništenih tenkova1850,73
Odnos razaranja1,26
Otkriveno tenkova2340,92
Počinjena šteta1.218,18
Bodovi zauzimanja3551,40
Obrambeni bodovi6942,73
Iskustvo743,12
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke286000
Pobjede15554,20%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13045,45%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,35%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10938,11%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1770,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova4431,5500,0000,0000,00
Počinjena šteta965,190,000,000,00
Bodovi zauzimanja2700,9400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3941,3800,0000,0000,00
Iskustvo630,820,000,000,00
Ukupno
Bitke286
Pobjede15554,20%
Izgubljene13045,45%
Neriješeno10,35%
Preživjele bitke10938,11%
Uništenih tenkova1770,62
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova4431,55
Počinjena šteta965,19
Bodovi zauzimanja2700,94
Obrambeni bodovi3941,38
Iskustvo630,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (162)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
E 25 71357,45844421156,42%2442,65
Jagdpanther71468,45818266657,58%2552,77
Löwe 81397,82774193349,51%1697,12
T34 81359,07712152748,33%1646,72
Jagdtiger92385,05863147454,14%2382,43
Ferdinand81968,51830139153,20%2444,78
Leopard 1101892,11726138050,72%1536,21
Rhm.-Borsig Waffenträger81957,42841130456,37%2525,57
Leopard Prototyp A91835,8280799552,36%1905,72
AMX Chasseur de chars 81324,6380997050,72%1960,69
Jagdpanther II82029,9487187854,78%2717,39
Tiger II81349,2570384648,70%1636,19
E 100102202,9774984248,69%1862,76
Tiger (P)71282,3775681153,76%1944,51
T-34-3 81196,8272677748,91%1472,16
E 7591708,8177573550,34%1664,40
Panther mit 8,8 cm L/71 81313,4976770549,65%1853,24
VK 30.01 (P)6716,4848966154,77%1353,29
Bat.-Châtillon 25 t102129,8074464347,90%2010,06
Tiger I71067,9358657649,31%1399,49
T110E5102195,2279653151,22%1870,61
FCM 50 t 81360,2178846349,68%1746,27
Waffenträger auf E 100102998,9681946255,63%2565,67
Super Hellcat 7998,1070646154,66%1629,21
Spähpanzer Ru 2519807,8070244550,11%1176,58
StuG III Ausf. G5657,9748044354,18%1710,05
VK 28.016400,8958844354,40%1115,12
Lansen C 81173,9576043352,66%1442,31
T110E4102434,2373840348,88%1988,61
AMX 50 10081665,7383439753,65%2169,91
E 50 Ausf. M101914,4872138547,01%1576,85
Panther/M10 71050,7274037256,45%1875,65
T57 Heavy102343,4975634651,16%2002,64
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5528,8537733548,96%1479,91
T-54 first prototype 81060,7274533148,64%1335,10
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81679,8583432849,70%2301,15
Jagdpanzer E 100102422,4169531045,48%1936,45
FV4202 81167,7873630647,39%1616,80
Jagdpanzer IV6812,3455230152,16%1668,67
T26E4 SuperPershing 81147,7672330146,84%1406,45
Škoda T 40 6733,9853329551,19%1413,15
T-34-85M 6759,6864227054,81%1241,74
Waffenträger auf Pz. IV92163,0278325854,65%2184,21
T3 HMC2346,6148125561,96%2092,45
G.W. Tiger91499,6261725449,21%1562,93
T110E3102415,8878425352,17%1972,27
Cromwell6888,6973924153,94%2225,61
T54E192020,0483323249,14%2061,57
T499919,2771121245,75%1256,65
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81150,7583121257,55%1630,51
Maus102078,6080020252,48%1696,73
AMX 50 B102310,0171618046,11%2015,52
G.W. Tiger (P)81192,8759117848,88%1463,58
AMX 50 12091951,8185816861,31%2171,98
Centurion Action X101810,4768916249,38%1443,07
T28 Concept 7976,9069016253,70%1494,22
Centurion Mk. I81463,6286615761,15%2340,35
Škoda T 5091373,0566715350,98%1189,96
G.W. E 100101509,3355815348,37%1181,13
T6981535,1084515052,00%2323,88
Aufklärungspanzer Panther 7521,5061514751,70%994,66
VK 45.02 (P) Ausf. B91942,0881214451,39%2015,84
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4124,3417614247,18%226,24
VK 30.01 (H)5821,4065414054,29%2307,99
VK 45.02 (P) Ausf. A81285,8576713554,81%1679,82
T2881688,9876413253,79%1921,47
G.W. Panther71026,5550613243,18%1250,94
E 5091788,6480513149,62%1744,54
M10 RBFM 5761,5466212759,84%1725,05
M10391769,0182612356,10%1814,18
T3092079,4181912056,67%1983,74
M18 Hellcat61081,2370112048,33%2318,12
Indien-Panzer81091,3562111946,22%1301,43
Panther II81055,1266011250,00%1377,77
UDES 14 Alt 581210,3568311043,64%1413,27
M41 Walker Bulldog8893,1581811052,73%1853,66
TVP VTU Koncept81269,7473510854,63%1905,19
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4574,9152810553,33%1956,67
UDES 1691568,3377110553,33%1522,74
T28 Prototype81379,9570810549,52%1647,73
Pz.Kpfw. III/IV5527,7954510359,22%1738,47
T3281709,5594510062,00%2332,17
AMX 13 757629,246919752,58%1244,10
Hummel6918,354759643,75%1286,46
AMX 13 909793,366769646,88%1009,48
Comet71260,388579657,29%2421,71
Centurion Mk. 7/191791,368449156,04%1862,36
T71 DA7495,216589052,22%861,54
Grille5575,083798949,44%1357,96
TVP T 50/51101318,225758737,93%820,71
Sav m/434765,515528765,52%2732,67
M22 Locust 3307,454748758,62%1452,13
Leo7874,576268241,46%1403,29
Konštrukta T-34/10071282,147358043,75%2431,67
VK 36.01 (H)61027,797558052,50%2116,43
VK 30.02 (D)7938,307517950,63%1523,34
UDES 15/16101639,736897948,10%1261,73
Bat.-Châtillon 25 t AP91775,467717643,42%2062,81
T25/271241,897317349,32%2147,68
Object 43091380,326867339,73%1130,12
Panther71071,897077051,43%1839,35
T2971500,778746955,07%2258,61
Pz.Kpfw. T 15 3274,455306759,70%1429,40
M661289,228336459,38%2655,58
Pz.Kpfw. 38 (t)3110,581356256,45%275,34
VK 16.02 Leopard594,213416238,71%18,54
ARL 446820,746685855,17%1573,35
Crusader6653,216885757,89%2725,37
GSOR the TANK 91129,305885735,09%936,13
Strv m/425436,365015662,50%1309,66
Strv 746731,576545667,86%1663,73
T-4481114,026665339,62%1328,98
Škoda T 2561012,737145149,02%2139,30
T376748,407174852,08%2326,07
T-5491244,227274551,11%1189,74
Spähpanzer SP I C7851,238154465,91%2038,30
Bretagne Panther 6729,747034369,77%1429,40
Marder II3369,524044247,62%1297,85
UDES 0381025,416334153,66%1128,44
Sturer Emil71215,616883855,26%2050,76
Grille 15101826,506623444,12%1215,77
Leichttraktor1233,333543363,64%1378,64
Ikv 1035696,795203354,55%1957,84
T9592097,099033360,61%2133,06
T1 Heavy5921,327653167,74%2471,26
Sturmpanzer II4313,042822751,85%999,42
Matilda4445,584362657,69%1426,81
VK 30.01 (D)6931,388322665,38%2193,72
Object 430U101713,857562650,00%1354,49
Pz.Kpfw. 35 (t)292,241412552,00%334,62
T-34-856807,877212360,87%1834,79
Ikv 90 Typ B7731,525832352,17%1023,02
T-437863,096012339,13%1201,25
Excelsior 5857,787672347,83%1787,92
StuG IV 5645,916102360,87%2037,81
Ikv 65 Alt II61095,417312268,18%2479,46
Nashorn61282,418972277,27%2780,66
Rheinmetall Skorpion G 8963,195222133,33%760,85
Škoda T 245965,407952075,00%4012,58
Churchill I5727,375291947,37%1551,44
IS-2 shielded 7894,596691758,82%1004,46
AT 15A 71270,357661741,18%1847,22
ST vz. 394539,506141668,75%2297,69
Object 140101428,696731650,00%973,66
Matilda Black Prince 5753,066191650,00%2255,60
T1 Cunningham1178,383941346,15%1182,54
T-50-2 6283,923701346,15%507,02
Strv m/40L3224,502941250,00%704,27
LT vz. 383257,644381163,64%1206,62
Somua SM 8926,806711060,00%915,06
T2 Medium Tank2191,63310837,50%978,17
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6553,25665875,00%1363,23
Strv fm/211100,14208728,57%341,36
Sturmpanzer I Bison3239,57366785,71%1072,06
Sherman VC Firefly 6570,86614771,43%999,13
VK 30.02 (M)6914,00822666,67%2242,78
Strv S1 81684,80660540,00%1640,71
Renault NC-31167,00101333,33%97,50
Pz.Kpfw. I Ausf. C363,00160333,33%29,92
Kolohousenka15,505920,00%3,10
Tetrarch 2192,00262250,00%770,01
Vickers Medium Mk. I163,001181100,00%334,14

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 02.05.2019
Pozicija: Intendant
Član od: 02.05.2019
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 24.12.2015
Otišao: 09.01.2016
Pozicija: Novak
Član od: 01.11.2015
Otišao: 14.11.2015
Pozicija: Novak
Član od: 12.01.2016
Otišao: 18.03.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.11.2015
Otišao: 20.12.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.11.2013
Otišao: 17.08.2015