CoosM

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 14.01.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2138003376
Ø Razina7,600,009,099,34
Pobjede1084750,73%00,00%1751,52%4457,89%
Izgubljene1023247,86%00,00%1545,45%3140,79%
Neriješeno3011,41%00,00%13,03%11,32%
Preživjele bitke636029,75%00,00%721,21%2228,95%
Uništenih tenkova196710,9200,00320,97771,01
Odnos razaranja1,310,001,231,43
Otkriveno tenkova186600,8700,00451,36871,14
Počinjena šteta1.288,440,001.992,612.198,47
Bodovi zauzimanja155950,7300,0050,15260,34
Obrambeni bodovi103920,4900,00280,85280,37
Iskustvo618,580,00955,73965,59
WN71184,020,001378,821436,11
WN81583,820,002036,542114,00
Ukupno
Bitke21380
Ø Razina7,60
Pobjede1084750,73%
Izgubljene1023247,86%
Neriješeno3011,41%
Preživjele bitke636029,75%
Uništenih tenkova196710,92
Odnos razaranja1,31
Otkriveno tenkova186600,87
Počinjena šteta1.288,44
Bodovi zauzimanja155950,73
Obrambeni bodovi103920,49
Iskustvo618,58
WN71184,02
WN81583,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke33
Ø Razina9,09
Pobjede1751,52%
Izgubljene1545,45%
Neriješeno13,03%
Preživjele bitke721,21%
Uništenih tenkova320,97
Odnos razaranja1,23
Otkriveno tenkova451,36
Počinjena šteta1.992,61
Bodovi zauzimanja50,15
Obrambeni bodovi280,85
Iskustvo955,73
WN71378,82
WN82036,54
Zadnjih 30 dana
Bitke76
Ø Razina9,34
Pobjede4457,89%
Izgubljene3140,79%
Neriješeno11,32%
Preživjele bitke2228,95%
Uništenih tenkova771,01
Odnos razaranja1,43
Otkriveno tenkova871,14
Počinjena šteta2.198,47
Bodovi zauzimanja260,34
Obrambeni bodovi280,37
Iskustvo965,59
WN71436,11
WN82114,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke56000
Pobjede2137,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3358,93%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno23,57%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1933,93%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova450,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,220,000,000,00
Otkriveno tenkova230,4100,0000,0000,00
Počinjena šteta2.462,430,000,000,00
Bodovi zauzimanja581,0400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2033,6300,0000,0000,00
Iskustvo489,460,000,000,00
Ukupno
Bitke56
Pobjede2137,50%
Izgubljene3358,93%
Neriješeno23,57%
Preživjele bitke1933,93%
Uništenih tenkova450,80
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova230,41
Počinjena šteta2.462,43
Bodovi zauzimanja581,04
Obrambeni bodovi2033,63
Iskustvo489,46
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,0900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,090,000,000,00
Otkriveno tenkova181,6400,0000,0000,00
Počinjena šteta703,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi191,7300,0000,0000,00
Iskustvo69,000,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede00,00%
Izgubljene11100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,09
Odnos razaranja0,09
Otkriveno tenkova181,64
Počinjena šteta703,36
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi191,73
Iskustvo69,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova20,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta8,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo7,250,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede00,00%
Izgubljene4100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova20,50
Počinjena šteta8,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo7,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke97000
Pobjede1111,34%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8385,57%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno33,09%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1111,34%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova510,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,590,000,000,00
Otkriveno tenkova460,4700,0000,0000,00
Počinjena šteta799,050,000,000,00
Bodovi zauzimanja590,6100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi410,4200,0000,0000,00
Iskustvo167,970,000,000,00
Ukupno
Bitke97
Pobjede1111,34%
Izgubljene8385,57%
Neriješeno33,09%
Preživjele bitke1111,34%
Uništenih tenkova510,53
Odnos razaranja0,59
Otkriveno tenkova460,47
Počinjena šteta799,05
Bodovi zauzimanja590,61
Obrambeni bodovi410,42
Iskustvo167,97
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke805000
Pobjede34843,23%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene44555,28%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno121,49%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke29636,77%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6420,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,260,000,000,00
Otkriveno tenkova6470,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.317,200,000,000,00
Bodovi zauzimanja11301,4000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi30153,7500,0000,0000,00
Iskustvo475,650,000,000,00
Ukupno
Bitke805
Pobjede34843,23%
Izgubljene44555,28%
Neriješeno121,49%
Preživjele bitke29636,77%
Uništenih tenkova6420,80
Odnos razaranja1,26
Otkriveno tenkova6470,80
Počinjena šteta1.317,20
Bodovi zauzimanja11301,40
Obrambeni bodovi30153,75
Iskustvo475,65
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke225574444
Pobjede126556,10%114,29%1943,18%1943,18%
Izgubljene95542,35%685,71%2556,82%2556,82%
Neriješeno351,55%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke103245,76%114,29%1022,73%1022,73%
Uništenih tenkova16900,7530,43210,48210,48
Odnos razaranja1,380,500,620,62
Otkriveno tenkova15410,68131,86491,11491,11
Počinjena šteta1.851,652.144,292.217,162.217,16
Bodovi zauzimanja49962,22304,291252,841252,84
Obrambeni bodovi81043,5900,00611,39611,39
Iskustvo814,56400,14803,80803,80
Ukupno
Bitke2255
Pobjede126556,10%
Izgubljene95542,35%
Neriješeno351,55%
Preživjele bitke103245,76%
Uništenih tenkova16900,75
Odnos razaranja1,38
Otkriveno tenkova15410,68
Počinjena šteta1.851,65
Bodovi zauzimanja49962,22
Obrambeni bodovi81043,59
Iskustvo814,56
Zadnja 24 sata
Bitke7
Pobjede114,29%
Izgubljene685,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke114,29%
Uništenih tenkova30,43
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova131,86
Počinjena šteta2.144,29
Bodovi zauzimanja304,29
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo400,14
Zadnjih 7 dana
Bitke44
Pobjede1943,18%
Izgubljene2556,82%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1022,73%
Uništenih tenkova210,48
Odnos razaranja0,62
Otkriveno tenkova491,11
Počinjena šteta2.217,16
Bodovi zauzimanja1252,84
Obrambeni bodovi611,39
Iskustvo803,80
Zadnjih 30 dana
Bitke44
Pobjede1943,18%
Izgubljene2556,82%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1022,73%
Uništenih tenkova210,48
Odnos razaranja0,62
Otkriveno tenkova491,11
Počinjena šteta2.217,16
Bodovi zauzimanja1252,84
Obrambeni bodovi611,39
Iskustvo803,80

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke57000
Pobjede2747,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3052,63%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1628,07%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova360,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,880,000,000,00
Otkriveno tenkova250,4400,0000,0000,00
Počinjena šteta2.068,810,000,000,00
Bodovi zauzimanja470,8200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi821,4400,0000,0000,00
Iskustvo659,750,000,000,00
Ukupno
Bitke57
Pobjede2747,37%
Izgubljene3052,63%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1628,07%
Uništenih tenkova360,63
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova250,44
Počinjena šteta2.068,81
Bodovi zauzimanja470,82
Obrambeni bodovi821,44
Iskustvo659,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (301)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Object 252U Defender 81541,10715132954,70%1852,57
Object 430U102386,5984069352,81%2120,10
IS-7102442,2481558453,08%2178,23
Progetto M40 mod. 65102457,5485952053,27%2289,12
Kampfpanzer 50 t 92216,5697149553,33%2157,78
IS-381079,3841949339,35%1102,45
Tiger II81055,8848647652,94%1140,06
ShPTK-TVP 100 81996,7399246455,60%2624,97
E 7591211,5756745647,59%994,43
Object 140101788,1267943341,57%1362,16
T-448831,7949642649,77%1100,22
SU-100Y 6623,7936842347,04%1011,19
M18 Hellcat6661,6639436151,80%1061,69
ELC EVEN 90 8559,2975434953,58%1143,46
E 100102167,2773933152,57%1708,11
Panhard EBR 75 (FL 10) 8919,6369131349,84%1735,22
T92 HMC101441,4566130647,06%1176,30
KV-856560,2135329845,64%810,71
SU-130PM 81860,9877228851,39%2092,68
Panhard EBR 105101232,0975726147,51%1528,49
T-5491056,2153925442,52%911,27
Super Conqueror102642,0690523356,22%2240,51
T-34-856319,9227022747,14%419,69
Caernarvon Action X 81305,3575122052,73%1609,51
Tiger I71109,9153521245,28%1549,63
Object 26391954,0260521250,00%1832,60
T-1506605,7637921044,76%897,47
IS7709,8244719748,22%849,98
T-437549,8038119751,27%768,23
Bat.-Châtillon 12 t8599,5646319052,11%1030,15
AMX 13 757465,0144618951,85%977,86
KV-15358,2226717645,45%557,41
LHMTV8681,6479916352,15%1376,35
MBT-B 103031,0994015955,35%2643,08
WZ-1317499,0341315146,36%874,26
T-345120,4920814839,86%42,57
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5265,6324614544,83%532,36
Conqueror92018,8984114154,61%1884,43
59-166169,0928514046,43%257,69
E 65 Zwilling 82404,92121314063,57%2846,35
WZ-1328556,3847013043,08%740,93
VK 36.01 (H)6433,5432412751,97%594,97
SU-855355,3726412356,10%792,03
AMX 12 t6330,4136212353,66%796,47
SU-10181279,3158512154,55%1663,55
Object 268 Version 4102420,6383012068,33%2033,22
Type T-345333,8126111842,37%752,71
E 77 92153,3799411758,12%2154,67
CS-52 LIS 81605,4775511547,83%2044,93
Škoda T 245324,2527011249,11%767,11
AMX 50 12092035,6680110955,05%2088,21
T675429,7931110745,79%922,18
Bat.-Châtillon 25 t102470,2593710656,60%2413,32
A-20575,8316510049,00%99,55
Object 43091852,2490510054,00%1994,66
Škoda T 256538,534279643,75%932,74
Object 260 102906,1010469658,33%2771,46
114 SP2 102635,537239548,42%1885,51
Bat.-Châtillon 25 t AP91334,366699244,57%1234,33
Emil II92027,519839164,84%2082,63
O-I6945,156378949,44%1581,88
T1 Cunningham1141,071898839,77%705,73
T1 Heavy5450,623558759,77%959,23
IS-2-II81202,876488737,93%1204,58
ARL 446507,063218648,84%724,59
Pz.Sfl. IVc5301,492688643,02%459,95
Spähpanzer Ru 25191037,749628452,38%1783,76
Object 25791586,745608452,38%1547,47
Vz. 60S Dravec 103168,4110858362,65%2592,58
GSOR 3301 AVR FS9949,169558363,86%1818,90
Mäuschen91944,469118154,32%1833,14
M40/M4381171,246338056,25%1326,29
Gryphon 102478,088808051,25%1991,66
Waffenträger auf Pz. IV91954,877877954,43%1737,05
Leo71202,708017755,84%2186,37
AE Phase I 92116,628267751,95%2198,01
VK 72.01 (K) 103453,6810697664,47%2681,31
AMX 50 10081229,405737548,00%1281,15
SDP wz 66 Grom 81940,669497460,81%2328,78
Type 5 Chi-Ri71029,675957350,68%1752,81
T3 HMC2144,231917343,84%506,37
M415283,512247243,06%259,58
Stinger 103095,1010767262,50%2509,59
Emil I81705,377887045,71%1951,12
Rhm.-Borsig Waffenträger81736,257536950,72%1725,07
T-284102,871626848,53%121,11
Object 780 102592,138186747,76%2084,78
SU-100M17956,666256546,15%1348,37
G.W. Tiger (P)81291,447916456,25%1535,75
CS-5381247,818006258,06%1820,35
M374243,001885851,72%708,20
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4172,181745742,11%223,11
B14226,202355644,64%443,02
M3 Lee4158,651885549,09%383,59
Grille 15102195,157135552,73%1664,38
Sturmpanzer II4147,321295337,74%206,78
SU-1006301,193045251,92%347,84
M8A14269,062635250,00%610,26
AMX ELC bis5263,024355152,94%755,91
BZ-6892469,8210274961,22%2611,00
SU-14-17776,226464946,94%968,06
E 5092428,0010124761,70%2663,00
AMX 404102,241824647,83%192,08
T-50-2 6716,916864654,35%2150,95
CS-4471151,698044555,56%1881,40
Marder 38T4325,443394544,44%678,19
GSR 3301 Setter7556,646744544,44%1311,27
Type 95 Heavy4231,272334463,64%771,43
Churchill Crocodile 61404,1610334450,00%2879,61
O-I Experimental5289,442784339,53%296,17
AMX 50 B102150,388124247,62%1915,41
Ikv 65 Alt II6789,243714146,34%1366,24
Type 6892372,9010114153,66%2162,89
M446608,513834141,46%805,12
VK 168.01 (P) 8926,566144156,10%1028,52
VK 100.01 (P)81457,339974072,50%1931,22
Sturer Emil7872,185723943,59%1137,16
BT-7439,761123737,84%0,00
SU-54132,111463644,44%116,42
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4159,112903647,22%366,85
Pz.Kpfw. 38 (t)371,061233540,00%0,00
Type 5861178,717503540,00%2277,48
SDP 58 Kilana81769,918693548,57%1982,53
M5 Stuart4123,682173432,35%80,19
Hummel6739,094813351,52%1015,09
T-463103,761273342,42%195,95
SU-85B4201,761733324,24%257,91
BZ-16681961,0310093360,61%2474,13
Concept 1B 92584,979663360,61%2249,06
KR-1112449,829473348,48%1541,54
ST vz. 394182,062753243,75%348,60
M66325,943143151,61%324,69
Matilda4289,292653148,39%663,27
P26/404458,003043145,16%1250,70
G.W. Panther7997,745593129,03%1080,19
HWK 1281112,2311653170,97%2869,24
M5A1 Stuart4233,473673046,67%665,00
Renault FT163,031032934,48%97,52
VK 16.02 Leopard5253,343092948,28%626,96
Panther II81717,939732958,62%2755,45
BZ-5871683,559352948,28%2436,22
Nashorn6862,725692962,07%1549,20
Churchill VII6708,466362846,43%1218,59
LTG7743,007412846,43%1730,02
Alecto4258,632902759,26%709,57
Bat.-Châtillon Bourrasque 81431,3710652774,07%2020,77
O-Ni71228,928072661,54%1806,62
T110E5102962,1210952669,23%2642,55
Strv K 91845,159472669,23%2011,76
Super Hellcat 71024,774812642,31%1339,07
Panther71292,389592466,67%2707,08
25TP KSUST II5632,793602429,17%1339,17
11081768,839552462,50%2358,36
Sav m/434307,132512445,83%725,95
T2971594,2910092462,50%2165,70
Type 4 Heavy92464,258802441,67%2474,60
KV-371005,506512450,00%1225,93
BDR G1 B5362,173312458,33%665,05
T57 Heavy103479,5410592454,17%3199,41
D2380,741412356,52%172,56
P.43 bis6801,615212343,48%1330,44
O-Ho81612,359752369,57%2042,44
Pz.Kpfw. II Luchs4242,222932339,13%671,77
P.43 ter71137,507282254,55%1858,55
SU-263149,231312240,91%202,20
M127688,773592227,27%593,93
StuG III Ausf. G5240,242432147,62%381,35
SU-18264,051012147,62%186,41
AMX M4 mle. 457811,245692157,14%991,36
Type 4 Chi-To61160,758392070,00%2829,66
Ikv 723175,901492025,00%291,40
BZ-75102682,209902065,00%2068,90
Ikv 1035616,052851936,84%1241,11
Grille5464,633101931,58%740,73
KV-261028,846771936,84%1826,20
Object 274a 81276,428161957,89%1774,20
Universal Carrier 2-pdr272,06921827,78%40,09
T-602154,111921844,44%550,84
Spähpanzer SP I C7906,289161861,11%2282,80
P.435563,354551747,06%1384,18
T2071518,129211758,82%2902,20
Churchill I5727,414831770,59%1775,24
SU-76M4135,941611747,06%182,33
T56 GMC392,291361747,06%102,89
SDP 57 Gowika71270,718421770,59%1835,93
Type 5782253,0011381758,82%3507,13
Pz.Kpfw. 5583667,4718251782,35%5890,17
T-29 3355,533421764,71%1451,32
M3 Stuart3124,381841643,75%280,09
LT vz. 383114,061801650,00%299,66
B.U.G.I.6816,506821675,00%1519,14
Type 2597 Chi-Ha346,131321643,75%28,77
AMX 38365,691721656,25%147,61
M3G FT3217,692061650,00%565,84
VK 30.02 (M)61717,4411011650,00%4227,71
T7 Combat Car 284,751791656,25%325,73
T95/FV4201 Chieftain 103217,5010201662,50%2235,30
Type 1 Chi-He4117,071491533,33%74,55
SU-15271750,679241553,33%3470,04
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61044,408031553,33%2079,37
Crusader6765,936231435,71%2899,88
Lorraine 39L AM3147,861581450,00%349,50
M2 Medium Tank350,861301442,86%24,27
BT-2246,081151361,54%185,76
Vickers Medium Mk. III3123,851941361,54%419,35
Renault FT AC248,921271376,92%261,00
Type 3 Ju-Nu61277,468421353,85%2126,55
Type 3 Chi-Nu5791,835341250,00%2410,87
M15/423196,453031145,45%386,13
Sturmpanzer I Bison390,091631154,55%188,05
Type 97 Te-Ke 2139,552081154,55%604,55
Ashigaru 102767,099141163,64%2520,34
43 M. Toldi III 364,001901163,64%279,47
M-VII-Y 92636,1810231154,55%2266,63
D1253,501211040,00%2,04
T-26269,80991050,00%166,96
VK 28.016928,308701050,00%3886,10
Pawlack Tank61560,9010031050,00%3362,78
Black Rock 113990,109721030,00%2979,49
M2 Light292,22130944,44%158,69
M7 Priest3212,44210933,33%343,81
Marder II3133,67203977,78%424,42
Valentine AT4181,44181933,33%254,12
AT 25514,44426955,56%1154,15
Pz.Kpfw. I Ausf. C3144,44341955,56%651,05
M24E2 Super Chaffee 6529,78738977,78%1768,39
Škoda T 45 71748,331157966,67%3238,91
Renault FT 75 BS266,1387850,00%199,46
14TP4443,50436862,50%1867,93
Pz.Kpfw. II236,8888850,00%85,14
T1 HMC2136,38154862,50%784,02
Vickers Mk. E Type B292,88127837,50%151,68
Leichttraktor175,00113850,00%188,37
IS-271687,881125887,50%2843,23
Type 91 Heavy3227,88229875,00%809,25
AT-1290,13119837,50%115,44
Cruiser Mk. IV4168,13175850,00%369,34
Cruiser Mk. III3142,00186850,00%518,92
T 55A 92371,131181862,50%3057,85
Vickers Medium Mk. II222,7197742,86%26,29
T2 Medium Tank283,43121728,57%164,79
Type 89 I-Go/Chi-Ro249,86111714,29%0,00
T-26G FT232,2981714,29%1,13
Type 4 Ju-To72138,711171771,43%3041,73
Pz.Kpfw. II Ausf. G3151,57221757,14%517,63
Hotchkiss H35243,50127650,00%73,08
Pvlvv fm/42290,67138650,00%243,61
MS-1158,6794650,00%128,39
Renault UE 57393,00144666,67%263,38
S35 CA51128,00653650,00%2938,20
TS-54 81873,671080666,67%2394,98
Carro da Combattimento 45 t 102800,00915633,33%2268,13
Lorraine 40 t 81165,67506666,67%1388,18
Panzerjäger I2176,00141540,00%446,29
Valentine3144,20157520,00%275,42
Ares 7581524,40800540,00%1622,26
MKA 2199,40267540,00%606,21
TS-5 81853,40782560,00%2198,96
Durendal 103139,40630520,00%2004,22
T14 5819,25514450,00%1774,09
Chi-Ni242,25131475,00%261,00
Konštrukta T-34/1007309,25301425,00%159,11
Prototipo Standard B92298,50719450,00%2237,43
Covenanter5170,00209450,00%364,81
DBV-152 101509,25655450,00%868,07
Windhund 81800,501027450,00%2407,20
L-60 236,00160475,00%261,00
Valiant 5614,00451425,00%1194,41
Vickers Medium Mk. I140,67132366,67%224,10
Pz.Kpfw. 35 (t)291,00167366,67%448,03
10TP3902,33513333,33%4970,43
Type 71104470,671370366,67%3604,68
T-116 3514,6742730,00%2271,29
LTP 3188,33257366,67%939,60
Pz.Kpfw. II Ausf. D 214,33181366,67%236,02
WZ-113G FT102444,00849250,00%1413,25
Pz.Kpfw. I232,0093250,00%111,42
Churchill III 5994,0011422100,00%2216,16
Saryuda 92519,5012312100,00%2418,78
T28 Concept 7729,00621250,00%878,10
StuG IV 557,50122250,00%120,29
TT-130M 92575,00919250,00%2654,26
Kolohousenka187,0015310,00%184,43
TKS z n.k.m. 20 mm 296,002471100,00%509,96
SDP 44 Burza61346,0042610,00%1801,08
Achilles62444,0016501100,00%5449,75
AMX 105 AM mle. 4740,00691100,00%261,00
Object 279 early 103092,0054010,00%1471,83
T-45 2376,005571100,00%2541,90
Pz.Kpfw. V/IV 5794,005491100,00%1110,73
Strv m/42-57 Alt A.2 6672,005981100,00%1199,17
Heavy Tank No. VI 6200,0018510,00%28,18
Valentine II 4522,005601100,00%2343,50
Ashbringer 104149,0015091100,00%2968,41
T1E6 20,00310,00%0,00
Löwe 83095,0016861100,00%3130,01
Light Mk. VIC 227,005110,00%0,00
Stitch 8628,007501100,00%576,11
IS-2 71284,009091100,00%1860,04
Somua SM 81812,007491100,00%1933,28
Fantôme 93100,0015231100,00%3922,04

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 14.01.2025