Chingiz044

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 16.10.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke43722000
Ø Razina8,500,000,000,00
Pobjede2248551,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2047846,84%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno7591,74%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1431032,73%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova415420,9500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,410,000,000,00
Otkriveno tenkova612251,4000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.424,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja294550,6700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi239500,5500,0000,0000,00
Iskustvo713,540,000,000,00
WN71232,110,000,000,00
WN81707,680,000,000,00
Ukupno
Bitke43722
Ø Razina8,50
Pobjede2248551,43%
Izgubljene2047846,84%
Neriješeno7591,74%
Preživjele bitke1431032,73%
Uništenih tenkova415420,95
Odnos razaranja1,41
Otkriveno tenkova612251,40
Počinjena šteta1.424,75
Bodovi zauzimanja294550,67
Obrambeni bodovi239500,55
Iskustvo713,54
WN71232,11
WN81707,68
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke172000
Pobjede7040,70%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9555,23%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno74,07%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5934,30%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1150,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,020,000,000,00
Otkriveno tenkova3662,1300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.706,550,000,000,00
Bodovi zauzimanja790,4600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2281,3300,0000,0000,00
Iskustvo689,380,000,000,00
Ukupno
Bitke172
Pobjede7040,70%
Izgubljene9555,23%
Neriješeno74,07%
Preživjele bitke5934,30%
Uništenih tenkova1150,67
Odnos razaranja1,02
Otkriveno tenkova3662,13
Počinjena šteta1.706,55
Bodovi zauzimanja790,46
Obrambeni bodovi2281,33
Iskustvo689,38
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke973000
Pobjede47248,51%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene50151,49%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke38439,47%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6290,6500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,070,000,000,00
Otkriveno tenkova10941,1200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.061,010,000,000,00
Bodovi zauzimanja13321,3700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi50695,2100,0000,0000,00
Iskustvo660,810,000,000,00
Ukupno
Bitke973
Pobjede47248,51%
Izgubljene50151,49%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke38439,47%
Uništenih tenkova6290,65
Odnos razaranja1,07
Otkriveno tenkova10941,12
Počinjena šteta1.061,01
Bodovi zauzimanja13321,37
Obrambeni bodovi50695,21
Iskustvo660,81
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke390000
Pobjede15539,74%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene22357,18%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno123,08%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9925,38%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2270,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,780,000,000,00
Otkriveno tenkova5771,4800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.126,350,000,000,00
Bodovi zauzimanja2830,7300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5281,3500,0000,0000,00
Iskustvo517,100,000,000,00
Ukupno
Bitke390
Pobjede15539,74%
Izgubljene22357,18%
Neriješeno123,08%
Preživjele bitke9925,38%
Uništenih tenkova2270,58
Odnos razaranja0,78
Otkriveno tenkova5771,48
Počinjena šteta1.126,35
Bodovi zauzimanja2830,73
Obrambeni bodovi5281,35
Iskustvo517,10
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke133000
Pobjede6347,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6851,13%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,50%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4936,84%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1120,8400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,330,000,000,00
Otkriveno tenkova910,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.572,610,000,000,00
Bodovi zauzimanja2011,5100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi970,7300,0000,0000,00
Iskustvo682,710,000,000,00
Ukupno
Bitke133
Pobjede6347,37%
Izgubljene6851,13%
Neriješeno21,50%
Preživjele bitke4936,84%
Uništenih tenkova1120,84
Odnos razaranja1,33
Otkriveno tenkova910,68
Počinjena šteta1.572,61
Bodovi zauzimanja2011,51
Obrambeni bodovi970,73
Iskustvo682,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (367)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
ELC EVEN 90 8766,83829238153,93%1836,63
T-100 LT101306,71836119652,09%1937,12
M41 Walker Bulldog8647,12580119152,06%1211,43
Rheinmetall Skorpion G 81453,4863484448,58%1615,45
LT-432 8900,9486579854,51%2102,72
Bat.-Châtillon 12 t8755,8662572148,68%1532,69
T-4481039,6060660348,59%1387,04
DBV-152 102934,7380560254,32%2169,61
Tiger (P)7729,0846258048,79%855,75
SFAC 105 82115,0791657757,37%2315,05
Leopard 1102424,3577754750,46%2083,48
S-517713,3140753049,81%825,85
Manticore101227,5481652350,48%1694,03
Progetto M40 mod. 65102337,3979551750,10%2088,73
T57 Heavy101895,8562350849,02%1492,48
Panhard EBR 105101122,6775350749,31%1466,11
VK 45.02 (P) Ausf. A8826,7546349342,19%760,49
Strv S1 81922,2577149353,96%2241,76
GSOR 3301 AVR FS9909,4788549054,08%1616,92
AMX M4 mle. 49 Liberté 81364,4183245852,18%1813,85
Grille 15102494,4077344859,82%1966,17
Object 430U101950,3472744453,60%1732,60
M40/M4381238,9563043651,83%1340,49
ShPTK-TVP 100 81727,3881042355,79%2087,62
Object 268 Version 4102352,8781139359,80%2072,41
FV4005 Stage II101851,3160038948,33%1374,37
UDES 0381390,2266737449,20%1659,61
Charioteer Nomad 81802,4780335858,94%2116,83
Strv 103B102507,2675234050,88%1855,70
Rheinmetall Panzerwagen101384,5079433950,15%1845,03
Char Futur 4 91935,0185433353,15%1983,72
FV215b (183) 102130,9378630959,87%1781,43
Object 261101611,1271729853,02%1431,51
Kampfpanzer 07 RH 81319,0486729654,73%2047,32
Mäuschen91511,4759329347,44%1374,32
Object 25791481,1061529051,72%1424,89
Chrysler K GF 81332,5877328849,31%1607,59
TVP T 50/51102263,0777128452,46%1975,40
Panhard AML Lynx 6x68692,2365027853,24%1343,02
T54E191297,1668127747,29%1151,26
KV-26463,2534027649,28%643,30
Object 43091453,9463426850,00%1251,15
P.44 Pantera81310,4671925851,16%1875,92
IS-7102211,6780324948,19%1868,80
Jagdtiger91730,1362024955,42%1626,74
M48A5 Patton102326,1082724853,23%2095,97
ASTRON Rex 105 mm 81733,9892424554,29%2095,87
SU-130PM 81744,5880523754,43%1939,16
Carro da Combattimento 45 t 102463,2288423454,27%2220,10
Vz. 71 Tesák101143,2573623244,40%1258,03
AMX 13 105101333,0075123248,71%1759,43
Maus102059,9475322745,81%1506,31
M24 Chaffee5250,2431522748,46%736,90
Object 274a 81545,0689221952,97%2165,28
IS-381203,0064921751,61%1378,99
T110E3102442,5581521154,98%1923,35
M53/M5591277,9054621050,95%1230,10
M127872,4149219048,42%1076,71
Ho-Ri 3102333,6973919054,74%1765,72
T3091947,7866918748,66%1799,52
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5300,8734618046,67%682,54
Jagdpanzer E 100101737,5764317559,43%1315,47
T-34-856819,6766117259,88%1864,66
Prototipo Standard B91557,3964416846,43%1415,94
UDES 14 Alt 581241,5565616643,37%1524,82
WZ-1317651,7355416448,17%1404,55
Object 140102119,5175016446,34%1785,69
Lorraine 40 t 81569,5275816454,88%2041,09
XM551 Sheridan101686,5985116348,47%2186,54
FV230 Canopener102389,6286416245,68%1812,04
AMX 13 757727,8453216157,14%1782,77
Bat.-Châtillon 25 t AP91385,8566216144,72%1402,39
Somua SM 81672,8891715954,09%1999,30
Kampfpanzer 50 t 92143,56102015861,39%2243,40
Cromwell6643,6954915745,86%1271,09
VK 30.01 (P)6427,9732815741,40%497,77
FV217 Badger102305,6284915752,23%1697,27
Ferdinand81008,5159515648,72%988,94
Bat.-Châtillon Bourrasque 81647,0885915645,51%2131,98
T110E5102523,5696215459,74%2127,83
UDES 15/16102190,8679515348,37%1885,68
Rhm.-Borsig Waffenträger81489,3666515351,63%1604,29
Cobra 92114,1588815357,52%2279,57
Leopard Prototyp A91643,4077214850,68%1676,85
Centurion Action X102205,8675314753,74%2040,25
Object 260 102210,2177914750,34%1657,82
Progetto M35 mod. 46 82023,5199014652,05%2702,15
T376373,3437214151,06%928,88
Object 703 Version II 81610,4395614156,74%1804,21
Lorraine 155 mle. 5181179,2464413944,60%1295,70
Object 26391770,4081613853,62%1760,08
NC 70 Błyskawica101939,5577113755,47%1507,61
VK 100.01 (P)81254,2372313757,66%1501,90
T-54 first prototype 81492,0792413654,41%2306,34
K-91102394,7984513450,75%2167,79
T9591708,0968413050,77%1388,32
VK 36.01 (H)6390,6734012844,53%440,71
CS-63102068,8574512842,97%1829,90
T26E4 SuperPershing 81327,7093912855,47%1955,78
Concept No. 5102058,6572412749,61%1551,22
T675582,5946112657,94%1547,98
T110E4102497,8283612454,03%2065,23
AE Phase I 91600,1474912445,97%1406,18
WZ-113G FT102531,7577812351,22%1763,43
T28 Prototype81130,9258212252,46%1155,52
Bat.-Châtillon 155 5591251,6170212240,98%1103,52
Waffenträger auf Pz. IV91899,3271011848,31%1651,00
leKpz Borkenkäfer111627,8293611751,28%2030,26
KV-15359,7330611446,49%595,60
AMX 13 909954,1062811246,43%1492,69
Škoda T 256842,7872310953,21%1933,91
Vz. 55102222,1075910950,46%1777,95
Progetto CC55 mod. 5481396,9581910951,38%1641,85
LHMTV8733,8677110956,88%1564,56
T-437744,4445210854,63%1251,08
IS-2 shielded 71139,7977310853,70%1504,62
AMX 12 t6457,5045510653,77%1335,40
M446637,7645210653,77%1071,35
Ares 90102051,8089810655,66%1687,32
KV-856553,5039110551,43%850,23
T-5491446,7376510545,71%1587,93
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4135,7022210549,52%297,71
STB-1102005,8977010446,15%1697,91
Black Rock 112350,7089910443,27%1545,41
TNH T Vz. 5191805,4483210345,63%1618,04
Type 6191497,3186410354,37%1698,73
AS-XX 40 t112474,2091710155,45%2220,97
Hirschkäfer112711,3575110046,00%1934,84
Panther II8936,375979940,40%1006,72
Panhard EBR 909939,797689746,39%1607,38
Bat.-Châtillon 25 t102131,528549656,25%2077,40
KV-371150,717719657,29%1758,35
AMX AC mle. 488987,985789638,54%893,33
CS-5381123,116919448,94%1439,75
FV4004 Conway91771,196739440,43%1563,56
IS7984,434929360,22%1442,50
M415337,822419339,78%337,43
Strv 103-091988,668189356,99%1962,37
M18 Hellcat6755,624769349,46%1292,94
IS-M81224,426329345,16%1409,56
IMT 81879,009979266,30%2536,03
Bat.-Châtillon 155 58101356,456439143,96%1099,72
Škoda T 27 81607,488899156,04%2420,44
Caernarvon81039,186429040,00%1089,80
FV380591389,817848953,93%1561,62
Kranvagn102237,628008646,51%1785,39
Object 705A101868,648268656,98%1631,08
Kunze Panzer 91925,788098646,51%1851,12
Type 71102354,677478535,29%1573,86
Super Conqueror102283,208288551,76%1892,01
Controcarro 3 Minotauro102320,568358460,71%2066,64
Charioteer81223,466688151,85%1337,03
FV2078997,446528041,25%1021,59
Vz. 64 Blesk8623,536707647,37%989,30
AMX 50 B102235,337857651,32%1652,57
212A91472,967597651,32%1351,53
Type T-345283,852997455,41%682,02
Strv 81 8929,236947454,05%1223,15
T-54 ltwt.91147,218267353,42%1905,39
Hotchkiss EBR7691,796957247,22%1626,38
IS-3A 81582,289447255,56%1764,75
AMX 50 12091727,167937050,00%1662,20
T28 Concept 7971,205987065,71%1575,66
STA-181247,416416939,13%1602,00
E 50 Ausf. M101769,427366950,72%1393,54
Strv K 91743,838826952,17%1771,23
Bofors Tornvagn 81519,728656952,17%1848,72
Object 70591627,418436855,88%1826,53
M-V-Y102241,228826752,24%1860,72
P.43 ter7848,295936642,42%1256,86
E 5091772,838586654,55%1734,25
M-IV-Y 81479,148156645,45%1601,60
50TP Tyszkiewicza91829,489086555,38%1849,85
SU-10181281,546876544,62%1308,67
E 65 Zwilling 81977,2010646563,08%2100,01
T803112819,7810366550,77%2414,81
Conqueror91826,648836446,88%1746,24
TNH 105/100081479,898506251,61%1870,45
IS-4101625,506566243,55%1131,16
HWK 128557,607036245,16%850,35
Tortoise92372,088796245,16%1949,09
Concept 1B 92221,3410296261,29%1947,47
WZ-111-1G FT8966,725906154,10%980,95
BZ-75101823,907706149,18%1371,73
XM57 81922,529806162,30%2229,09
Ikv 90 Typ B7656,675056053,33%917,00
Object 70491703,008106063,33%1545,25
T25/27868,555426055,00%1228,05
121B 102146,727746045,00%1735,06
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4237,082095944,07%428,88
ST-I91570,297445947,46%1499,47
KR-1112321,478315839,66%1380,07
E 100102235,678325747,37%1691,37
AMX ELC bis5157,633425756,14%396,23
M26 Pershing8896,626275545,45%978,27
59-166326,624565350,94%785,78
Centurion Mk. I8717,455285335,85%642,14
Ikv 65 Alt II6589,794315246,15%949,75
KV-481304,858305250,00%1599,87
Conqueror Gun Carriage101280,107405273,08%1191,71
AMX 13 F3 AM6621,845175164,71%1003,52
Jagdpanzer E 90 92194,278415149,02%1749,11
M3 Lee4196,022275060,00%681,32
Type 5 Heavy102028,087075046,00%1314,96
Centurion Mk. 7/191401,408495060,00%1323,62
Churchill VII6837,557214965,31%1691,19
Ho-Ri 192107,598404951,02%1885,04
Pz.Sfl. IVc5398,713544934,69%701,03
LTTB8814,497874957,14%1725,85
FV601 Saladin8889,245654948,98%972,36
T 55A 91466,697864953,06%1495,49
T-284206,193274858,33%578,98
Controcarro 1 Mk. 291717,297754847,92%1494,18
53TP Markowskiego81575,048634746,81%2016,57
M5A1 Stuart4190,302764660,87%641,92
Sav m/434177,742014641,30%245,36
T3281771,7010084654,35%2355,43
Kanonenjagdpanzer 105 81419,437434645,65%1573,85
CS-52 LIS 81638,009234654,35%2134,04
Durendal 102450,679024658,70%1949,33
Lorraine 155 mle. 507939,515924548,89%1128,47
SMV CC-6781328,325874445,45%1611,79
M5 Stuart472,392494461,36%193,87
Panhard AMD 178B6311,234804447,73%784,28
Leo7947,566354344,19%1467,55
Indien-Panzer81336,607814257,14%1860,85
AMX 50 10081256,807594153,66%1303,39
Object 277101985,337984055,00%1798,95
Emil I81464,448253948,72%1842,18
KV-1S6494,745743860,53%960,10
Object 252U 81619,828033844,74%1836,15
Strv 746825,035863737,84%1504,66
Ho-Ri 281221,767803762,16%1477,12
AMX M4 mle. 54101971,057203740,54%1329,44
Char Murat 91750,148013751,35%1836,71
T-345341,032943554,29%822,40
Type 95 Heavy4141,291923447,06%266,92
GSOR 1006 Scheme 791277,826903444,12%1045,83
Type 91 Heavy3190,502013253,13%546,50
Marder 38T4259,412773237,50%418,80
M-VI-Y91004,845963129,03%646,58
Taschenratte112542,5510293151,61%1548,40
Predatore 91934,036823132,26%1448,13
Toro 91921,909253060,00%1851,30
Pz.Kpfw. 38 (t)3156,412122965,52%556,47
LPT-67 Šelma9490,596512948,28%535,92
PTZ-78112749,598012941,38%1673,17
Nashorn6544,074442951,72%819,79
T4991504,3410602962,07%2810,41
Covenanter5309,254302850,00%997,64
FV229 Contender91344,687452846,43%988,33
Object 41681033,856862748,15%1292,09
M2 Medium Tank3124,121552630,77%215,96
Marder II398,921312630,77%41,82
T92 HMC101110,005452661,54%918,29
Object 777 Version II 91656,928372650,00%1391,97
SU-14-281288,767542552,00%1345,20
FV3046515,323742536,00%721,11
Chimera 81979,288942548,00%2171,50
Nergal 81535,049982572,00%1729,41
LT vz. 383128,331732433,33%256,62
AMX 65 t81108,927002450,00%1215,48
60TP Lewandowskiego101932,618752356,52%1465,08
M-III-Y81333,357962347,83%1453,73
Crusader6271,003622250,00%711,40
B.U.G.I.6802,775702240,91%1326,31
UDES 1691525,507812245,45%1426,31
Obsidian 81096,056432240,91%1071,20
Object 452K 102126,328552254,55%1843,33
BZ-16681025,246882152,38%1007,05
Ashigaru 101996,387762157,14%1310,09
M3 Stuart3109,602142045,00%239,08
ST vz. 394137,351892035,00%173,59
Ikv 723108,652282050,00%159,45
O-Ho8749,405572040,00%562,27
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8925,758012055,00%1182,19
Chi-To SP71408,747391947,37%1498,91
BZ-6891773,328701952,63%1493,22
Ho-Ri Shugo111533,477411942,11%867,61
Kampfpanzer 07 P(E) 101678,378291957,89%1302,97
Caernarvon Action X 81319,538551952,63%1576,97
AMX 50 Foch (155) 101508,445721838,89%851,01
Pz.Kpfw. VII101929,787611844,44%1404,04
T-463131,762901770,59%581,03
Wespe378,591211741,18%43,95
Strv m/425384,565631687,50%1160,67
ISU-152K 82153,6910561668,75%2939,52
Jade Coil 82026,8010971580,00%2431,84
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81456,477281546,67%1634,22
Rinoceronte101864,146151450,00%1363,61
Löwe 81776,149441442,86%2059,24
P.435287,382441353,85%616,04
AT 15A 71057,386631338,46%1434,01
FV227 Conceiver81557,839441258,33%2109,14
T77 81105,927241250,00%1176,55
BT-74125,453171172,73%437,51
A-205169,092381145,45%339,55
114 SP2 102104,007661154,55%1550,60
G.W. E 100101552,207331050,00%1260,34
T-116 3148,903131060,00%548,42
Pvlvv fm/42295,00183933,33%125,21
Vz. 60S Dravec 102846,891160966,67%2270,17
IS-3A Peregrine 81753,891026955,56%2192,31
Panzerjäger I2106,88100825,00%161,56
Object 283 91108,00726875,00%1106,96
Ashbringer 101639,88769837,50%757,90
T-262151,71224714,29%589,00
O-I6872,14556728,57%1585,79
AMX 38326,14100757,14%154,29
SDP 60 Gonkiewicza92049,57878757,14%1904,66
T3 HMC286,00134728,57%117,52
M-II-Y71383,711079785,71%2106,69
Super Hellcat 71073,57575757,14%1666,72
AMX 13 57 71140,141277771,43%3348,73
Type 2597 Chi-Ha379,00203650,00%99,16
T56 GMC3213,50246666,67%735,86
VK 30.01 (D)6331,83412650,00%442,51
Renault R35288,17236683,33%399,04
Pz.Sfl. IC 4470,67621666,67%1858,32
M2 Light2140,80266560,00%527,78
14TP4138,40341560,00%418,68
Ikv 1035147,20157520,00%72,57
T2 Medium Tank2204,20297560,00%1214,47
Type 89 I-Go/Chi-Ro2121,60238560,00%457,04
T-1091012,40572540,00%667,53
G.Pz. Mk. VI (e)245,20132560,00%207,85
LTC II 91635,40944560,00%2268,60
T-29 3870,20940580,00%4515,44
Tetrarch 2634,008185100,00%6184,60
Vickers Mk. E Type B2413,50385475,00%2616,35
Ares 7581146,50831450,00%1432,30
HWK 30 8386,50447450,00%502,24
Fiat 3000198,331983100,00%531,64
T1 Cunningham185,00129333,33%255,19
BT-22176,33430366,67%922,56
Windhund 8971,33391333,33%627,49
Lorraine 50 t 91922,0011823100,00%2116,16
T-50-2 6532,33476333,33%1194,62
Patton the Tank 91529,00800366,67%1688,78
Renault FT158,0010820,00%65,89
Pz.Kpfw. 35 (t)2606,008302100,00%5204,58
Waffenträger auf E 100101321,509962100,00%841,01
MTLS-1G14 3312,50360250,00%1244,68
Stitch 81373,509172100,00%1277,91
King Tiger (Captured) 70,0021420,00%0,00
Strv fm/211390,0060610,00%3433,02
Renault Otsu1300,005711100,00%1703,36
M14/4120,003710,00%0,00
4TP1162,002791100,00%922,27
Renault NC-31166,002091100,00%351,07
7TP2128,0013410,00%210,78
10TP30,005610,00%0,00
Leichttraktor1742,0012501100,00%6433,71
Cruiser Mk. III389,001961100,00%431,37
G.W. Tiger9798,008551100,00%685,90
GSOR the TANK 9414,006981100,00%341,58
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 625,004681100,00%264,10
AMBT 8798,009151100,00%892,27
ARMT 5721,0058710,00%1930,91
H3 9824,0024210,00%343,45
L-60 2123,0012910,00%392,13
Primo Victoria 8501,0024210,00%315,23
Valiant 5445,009361100,00%1017,73
StuG IV 5447,0022010,00%746,65
TT-130M 92464,0071910,00%2511,33
M10 RBFM 5417,004451100,00%832,58
SU-100I 5474,0020710,00%568,58

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 16.10.2025
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 09.11.2022
Otišao: 16.10.2025
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 09.11.2022
Otišao: 24.12.2024