Call__Me__ToXiC_ViRuS

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.08.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke341890712
Ø Razina7,610,0010,009,92
Pobjede1787252,27%00,00%342,86%541,67%
Izgubljene1598646,76%00,00%457,14%758,33%
Neriješeno3310,97%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke679919,89%00,00%114,29%325,00%
Uništenih tenkova291550,8500,0030,43121,00
Odnos razaranja1,060,000,501,33
Otkriveno tenkova543011,5900,00172,43262,17
Počinjena šteta1.321,640,001.146,142.092,08
Bodovi zauzimanja169120,4900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi167840,4900,0000,0000,00
Iskustvo563,490,00433,43508,83
WN71279,520,00719,651177,83
WN81717,770,003764,1516877,68
Ukupno
Bitke34189
Ø Razina7,61
Pobjede1787252,27%
Izgubljene1598646,76%
Neriješeno3310,97%
Preživjele bitke679919,89%
Uništenih tenkova291550,85
Odnos razaranja1,06
Otkriveno tenkova543011,59
Počinjena šteta1.321,64
Bodovi zauzimanja169120,49
Obrambeni bodovi167840,49
Iskustvo563,49
WN71279,52
WN81717,77
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke7
Ø Razina10,00
Pobjede342,86%
Izgubljene457,14%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke114,29%
Uništenih tenkova30,43
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova172,43
Počinjena šteta1.146,14
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo433,43
WN7719,65
WN83764,15
Zadnjih 30 dana
Bitke12
Ø Razina9,92
Pobjede541,67%
Izgubljene758,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke325,00%
Uništenih tenkova121,00
Odnos razaranja1,33
Otkriveno tenkova262,17
Počinjena šteta2.092,08
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo508,83
WN71177,83
WN816877,68
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke229000
Pobjede14362,45%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8034,93%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno62,62%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9240,17%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1760,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,280,000,000,00
Otkriveno tenkova1980,8600,0000,0000,00
Počinjena šteta2.086,760,000,000,00
Bodovi zauzimanja920,4000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi690,3000,0000,0000,00
Iskustvo1.038,270,000,000,00
Ukupno
Bitke229
Pobjede14362,45%
Izgubljene8034,93%
Neriješeno62,62%
Preživjele bitke9240,17%
Uništenih tenkova1760,77
Odnos razaranja1,28
Otkriveno tenkova1980,86
Počinjena šteta2.086,76
Bodovi zauzimanja920,40
Obrambeni bodovi690,30
Iskustvo1.038,27
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede116,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene583,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,1700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,170,000,000,00
Otkriveno tenkova20,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta44,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo53,330,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede116,67%
Izgubljene583,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,17
Odnos razaranja0,17
Otkriveno tenkova20,33
Počinjena šteta44,83
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo53,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke20000
Pobjede420,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1575,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno15,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke420,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova50,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,310,000,000,00
Otkriveno tenkova241,2000,0000,0000,00
Počinjena šteta313,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo189,150,000,000,00
Ukupno
Bitke20
Pobjede420,00%
Izgubljene1575,00%
Neriješeno15,00%
Preživjele bitke420,00%
Uništenih tenkova50,25
Odnos razaranja0,31
Otkriveno tenkova241,20
Počinjena šteta313,60
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo189,15
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1493000
Pobjede75850,77%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene69246,35%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno432,88%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke54036,17%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova12130,8100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,270,000,000,00
Otkriveno tenkova20361,3600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.403,760,000,000,00
Bodovi zauzimanja10940,7300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi28871,9300,0000,0000,00
Iskustvo703,580,000,000,00
Ukupno
Bitke1493
Pobjede75850,77%
Izgubljene69246,35%
Neriješeno432,88%
Preživjele bitke54036,17%
Uništenih tenkova12130,81
Odnos razaranja1,27
Otkriveno tenkova20361,36
Počinjena šteta1.403,76
Bodovi zauzimanja10940,73
Obrambeni bodovi28871,93
Iskustvo703,58
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke669000
Pobjede37055,31%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene29443,95%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno50,75%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke25538,12%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5260,7900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,270,000,000,00
Otkriveno tenkova9211,3800,0000,0000,00
Počinjena šteta2.126,300,000,000,00
Bodovi zauzimanja2730,4100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4630,6900,0000,0000,00
Iskustvo900,560,000,000,00
Ukupno
Bitke669
Pobjede37055,31%
Izgubljene29443,95%
Neriješeno50,75%
Preživjele bitke25538,12%
Uništenih tenkova5260,79
Odnos razaranja1,27
Otkriveno tenkova9211,38
Počinjena šteta2.126,30
Bodovi zauzimanja2730,41
Obrambeni bodovi4630,69
Iskustvo900,56
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (281)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Conqueror91313,7748286849,88%1181,30
Pz.Kpfw. II Luchs4358,5538286553,64%1690,22
Super Conqueror102609,2675583753,88%2463,56
M18 Hellcat6711,0040276050,26%1298,51
60TP Lewandowskiego102708,0885475453,85%2155,35
121102345,4563370949,37%2252,93
T-34-85M 6977,1758569255,78%1951,72
TVP T 50/51102405,5571362653,04%2329,50
AMX 13 757927,0650662553,92%2526,80
AMX ELC bis5349,5534654552,48%1240,24
Lorraine 40 t 81886,4377553653,92%2697,25
T 55A 91854,0474952853,60%2111,95
T71 DA7671,9644251447,86%1466,58
Leopard 1102316,5467347752,62%2014,17
Bat.-Châtillon 12 t8871,7152047651,47%1841,88
FV215b 101811,4253047249,36%1523,86
WZ-12091336,3049146546,45%1309,34
T-100 LT101026,8065246450,00%1200,88
Caernarvon8635,2040945346,58%560,11
BZ-176 82194,3593944658,97%2479,64
Bat.-Châtillon 25 t102124,5469543854,11%1903,46
T26E5 Patriot 81763,3292543856,16%2620,80
AMX 13 105101329,1764041849,76%1558,70
Strv 103B102473,2568239953,63%2075,82
FV4005 Stage II101823,4864738350,91%1422,78
T-34-28817,3246037254,57%1068,91
AMX M4 mle. 49 81474,5287936453,57%2031,52
M127644,9232836350,96%805,66
KV-26997,2858136050,56%1922,38
AMX 13 9091205,5355634049,71%2070,71
KV-856555,5834532448,15%869,13
T-34-17567,8641129651,69%763,78
M40/M4381084,4946628946,02%1178,17
Black Prince7500,2039728740,42%443,74
Chimera 81571,8272627648,55%1705,18
Type 586310,0330026848,88%431,19
Bat.-Châtillon 25 t AP91576,2354024455,74%1859,63
AE Phase I 92688,6191124460,66%3057,11
T54E191811,5658824248,76%1893,12
Kranvagn103305,9597723555,32%3063,13
T110E4102316,3570122955,02%1857,23
Churchill VII6278,2731522350,22%327,87
Object 260 102270,4573322350,22%1801,93
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5161,4322321951,60%270,91
T-45 2241,9430221258,49%1465,99
M47 Iron Arnie 81520,2680321149,76%1933,53
AMX 12 t6473,9239420151,74%1295,81
Prototipo Standard B91926,8062219951,26%2154,96
STG Guard 81441,5380419856,06%2019,08
T6981056,6851519746,70%1334,54
VK 30.01 (P)6364,3428119446,39%426,75
Churchill I5181,5023119353,37%221,62
121B 102608,0985519257,29%2480,29
M53/M5591202,3753618647,85%1009,70
T1 Cunningham199,1118218453,26%501,28
VK 100.01 (P)81240,5057218250,00%1461,26
M446466,3027717948,04%685,75
T3 HMC2146,2120417851,12%564,20
Tiger (P)7797,0843617649,43%983,74
11081166,8154117453,45%1362,31
STB-1102074,1576917051,76%1751,08
T216329,0934416952,66%823,46
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4250,6524315750,96%567,21
Strv 107-12113579,2291615757,96%2978,77
Char Mle. 75 91235,2178315458,44%1892,89
T92 HMC101530,7448315240,13%1175,02
Cromwell6822,8760914957,72%1944,05
AMX 50 10081431,0562414854,73%1699,55
E 50 Ausf. M102891,9291414761,22%3087,45
Strv 103-092149,2183414652,74%2195,43
M374138,5413614650,00%308,97
UDES 15/16103224,5688314658,90%3410,41
T-1092005,4879814563,45%2340,30
WZ-111 model 5A102287,0374814348,95%1985,56
VK 28.016168,4529013946,76%280,49
AMX 50 B102898,3883613850,72%2588,98
T28 Prototype81276,1459013855,07%1432,91
WZ-111 model 1-491435,7662713556,30%1423,68
KV-15303,4528513454,48%542,64
Panhard EBR 105101237,1478113458,96%1572,09
M2 Light2349,9541813354,14%1841,40
T57 Heavy102676,1377913156,49%2383,52
M75188,1824213051,54%536,83
Škoda T 5091793,9980912853,13%1986,16
T3091892,0559912751,97%1842,61
Type T-345184,3521912744,09%295,42
T-54 ltwt.9920,7963312650,00%1393,82
TNH T Vz. 5192641,5490312356,91%3002,48
BDR G1 B5292,4725711752,14%456,30
Maus101928,9967311758,12%1637,99
AT 25442,8335211758,97%1183,26
LTTB8691,3157511752,99%1165,76
STA-181068,5059311351,33%1451,81
M415296,5122711350,44%356,68
M5A1 Stuart445,0715111144,14%42,06
T28 Concept 7908,0542410848,15%1298,59
T25/27960,2049310649,06%1485,79
Char Futur 4 91834,1267310653,77%1907,73
UDES 1691725,2777010550,48%1712,39
VK 16.02 Leopard5132,2426810549,52%248,92
Covenanter5211,1126610456,73%660,74
Pz.Kpfw. I Ausf. C363,9616410445,19%87,74
T675183,2020510142,57%166,16
UDES 0381381,386129656,25%1834,39
Leopard 120 Verbessert112609,327559647,92%2103,34
StuG III Ausf. G5262,562319548,42%428,25
Spähpanzer SP I C7807,645109556,84%1967,68
Škoda T 245507,353499455,32%1505,49
P.44 Pantera81432,028109452,13%1958,46
Object 907 102667,039059459,57%2496,51
T-50-2 6739,675789464,89%2694,64
Alecto4267,312529350,54%681,10
Matilda478,631559148,35%83,16
T1 Heavy5409,783159154,95%802,10
FV230 Canopener103183,3010188960,67%2596,55
Object 279 early 102763,538688850,00%2007,45
AMX 13 57 7786,436968651,16%1620,24
Type 3 Chi-Nu5301,672748550,59%756,98
AS-XX 40 t112720,659358460,71%2339,69
Somua SM 81777,166898065,00%2206,89
Vz. 55103933,4910177964,56%3849,17
IS-7102894,0910287954,43%2332,24
AMX M4 mle. 54102691,658757847,44%2429,68
Škoda T 256732,035197664,47%1711,61
IS-27987,535047347,95%1283,92
50TP Tyszkiewicza92149,999357152,11%2434,19
ARL 446498,813767060,00%831,23
113102001,296847054,29%1703,13
Progetto M40 mod. 65102034,127376857,35%1837,33
T-284119,331716755,22%233,63
Pz.Kpfw. II2180,453096663,64%870,51
Vz. 71 Tesák101751,728616558,46%2207,12
SU-130PM 81903,516796353,97%2047,86
Leopard Prototyp A91060,894766246,77%787,44
Lorraine 155 mle. 5181107,576416051,67%1351,44
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2115,532656060,00%507,02
M4A1 Sherman5347,373145954,24%837,36
B14108,641835940,68%45,90
Controcarro 3 Minotauro102241,378515959,32%1644,16
IS-381338,365885961,02%1634,61
40TP Habicha6610,953765844,83%1096,29
Taschenratte114495,1212855856,90%3294,64
Light Mk. VIC 2165,512325757,89%947,53
Emil II92535,579355646,43%2802,25
Miel 82010,456525646,43%2295,56
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.488,131995545,45%75,79
Type 5 Ke-Ho4129,332025453,70%293,13
Marder II364,411265450,00%79,97
Indien-Panzer81612,008905457,41%2631,32
StuG IV 5401,353035461,11%1052,90
Cruiser Mk. IV4206,892335350,94%589,13
E 5092534,557915354,72%3123,00
T-1506641,453955156,86%1119,93
Hotchkiss H352226,642905046,00%1118,96
53TP Markowskiego81399,507305052,00%1953,95
Spähpanzer Ru 2519988,648855062,00%1571,01
Tiger I71438,757234868,75%2274,93
Type 5 Chi-Ri71117,425774862,50%2111,04
M8A14123,771884850,00%139,04
Kunze Panzer 92508,2910054858,33%2745,48
Tiger II81273,796894751,06%1372,20
Valentine AT4105,181444548,89%109,78
ELC EVEN 90 8815,257824452,27%1803,08
Crusader6312,072824365,12%909,69
Vickers Medium Mk. III335,721094351,16%92,22
SU-76M436,45884233,33%0,52
M26 Pershing81102,937574055,00%1440,48
AT 86641,735104052,50%1104,90
AMX 105 AM mle. 474218,052084055,00%697,52
Object 252U 81950,188134055,00%2317,19
IS71362,978683961,54%2270,30
M5 Stuart483,132043941,03%13,01
Cruiser Mk. III3116,471733857,89%477,48
M3 Lee497,761803756,76%222,48
T-29 3245,952593756,76%828,54
D2341,001223444,12%24,29
ST vz. 394222,652083438,24%457,85
M4A1 Revalorisé 81415,188503458,82%1921,91
AMX 50 12091442,307043351,52%1418,68
Type 2597 Chi-Ha328,81853228,13%0,66
Object 705A103108,7510663262,50%3092,67
FV4025 Contriver112864,789483250,00%1934,88
Lorraine 39L AM3171,811393138,71%375,18
M3 Stuart399,572103043,33%177,08
S-517656,803903033,33%510,79
SMV CC-5671286,138383056,67%1974,44
T1 HMC271,24932941,38%161,40
T-463113,711642842,86%267,75
M2 Medium Tank338,931162846,43%55,40
SU-85B421,221262748,15%74,89
BZ-75102546,008812762,96%2155,91
AMX 50 Foch (155) 102835,198032762,96%2171,05
Type 6191300,966632540,00%1010,67
BZ-6891670,607862548,00%1480,98
Object 703 Version II 81637,806342548,00%1707,93
AMX 404169,882572462,50%661,05
SU-2-122 5288,463132441,67%420,53
Renault FT 75 BS287,781052356,52%413,20
Pz.Kpfw. 38 (t)3110,351552339,13%142,68
M46 Patton91456,176882360,87%1516,54
Churchill III 5775,306262347,83%1997,08
14TP4329,862992254,55%1369,85
GSR 3301 Setter7284,184842254,55%526,26
Vz. 60S Dravec 104293,3811542152,38%3629,05
Type 98 Ke-Ni3130,452292080,00%531,47
T-54 first prototype 81299,757502070,00%1906,69
VK 36.01 (H)6230,843131963,16%319,89
Pz.Kpfw. I29,37901936,84%0,00
T56 GMC390,561221833,33%48,86
Panzerjäger I234,821021764,71%204,74
LT vz. 383128,311931650,00%365,75
Jagdpanzer IV6404,693101656,25%651,87
AT-1214,56721662,50%181,94
Mäuschen91279,696771643,75%918,22
LTG7802,137481560,00%2011,24
M7 Priest3158,501141414,29%163,75
T-26272,571191450,00%184,62
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2566,298001464,29%2178,90
KR-1112807,078301457,14%1983,07
D1239,31741338,46%0,00
AMX 383185,542791376,92%688,84
G.Pz. Mk. VI (e)227,31531330,77%3,10
Ikv 723277,001961233,33%707,26
Universal Carrier 2-pdr255,001241241,67%6,06
Object 70593425,8313011266,67%4000,96
Vickers Medium Mk. II231,64781145,45%50,12
Pz.Kpfw. 35 (t)2113,181701154,55%457,99
BT-7 artillery 3452,005321145,45%1836,50
M661273,006821090,00%2469,16
Vickers Mk. E Type B226,801001050,00%79,78
Obsidian 81265,105931050,00%1571,20
112 81373,106921050,00%1794,97
Vickers Medium Mk. I10,0037933,33%0,00
25TP KSUST II5876,11593988,89%2764,39
TOG II* 6946,78656977,78%2053,53
P26/404402,00486850,00%1136,14
TVP VTU Koncept82305,88737850,00%3859,13
Renault Otsu176,71195757,14%221,42
Type 95 Ha-Go263,71137757,14%165,59
10TP3156,57279757,14%577,73
LT vz. 352157,00161616,67%511,98
M15/423167,67182650,00%328,66
SMV CC-678682,67577650,00%590,83
T2 Medium Tank271,83240666,67%340,51
Waffenträger auf E 100101919,00489616,67%857,81
Object 777 Version II 91506,83773650,00%1243,01
Strv S1 83384,171174683,33%4588,95
P.435581,00467520,00%1593,38
Leichttraktor10,2041540,00%0,00
Pvlvv fm/42252,25100425,00%3,10
Renault FT AC226,2559450,00%76,03
L-60 2134,50219450,00%682,89
L6/402194,67314366,67%736,21
Renault FT18,6768366,67%230,82
MS-119,6772366,67%221,70
CS-538189,00369333,33%0,00
Semovente M415113,33206333,33%3,10
T18 HMC353,00101333,33%3,10
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3561,338033100,00%1824,86
Kolohousenka1172,502392100,00%871,93
Strv m/382118,00131250,00%334,55
4TP198,00239250,00%293,06
7TP2205,004012100,00%801,03
Type 4 Chi-To61629,00865250,00%4747,93
SU-14-28428,00427250,00%293,42
KV-1SA 5522,50531250,00%827,87
Valentine II 4223,50427250,00%689,37
Strv fm/21191,003141100,00%492,09
TKS z n.k.m. 20 mm 2122,002461100,00%712,98
Renault NC-3110,001101100,00%261,00
45TP Habicha71603,0011631100,00%1927,02
Sturmpanzer I Bison34,003710,00%0,00
Type 97 Te-Ke 242,001231100,00%261,00
FV215b (183) 105500,0013681100,00%5790,14
IS-2 shielded 7422,0018110,00%207,94
T-34 shielded 5892,006671100,00%2008,99
MTLS-1G14 3342,004401100,00%1567,77
LTP 348,007510,00%0,00
Excalibur 6305,003841100,00%416,47
116-F3 105734,0092610,00%4153,32
Super Hellcat 7562,0035110,00%599,47

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 29.08.2025
Pozicija: Novak
Član od: 18.03.2024
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.08.2023
Otišao: 18.03.2024
Pozicija: Novak
Član od: 27.03.2023
Otišao: 01.05.2023
Pozicija: Pričuva
Član od: 13.12.2022
Otišao: 18.12.2022
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 12.11.2022
Otišao: 19.11.2022
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 03.03.2023
Otišao: 22.03.2023
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 06.01.2023
Otišao: 02.03.2023
Pozicija: Novak
Član od: 21.12.2022
Otišao: 28.12.2022
Pozicija: Novak
Član od: 26.03.2023
Otišao: 26.03.2023
Pozicija: Novak
Član od: 02.05.2023
Otišao: 08.06.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.11.2022
Otišao: 12.12.2022
Pozicija: Novak
Član od: 30.12.2022
Otišao: 05.01.2023
Pozicija: Novak
Član od: 18.10.2022
Otišao: 11.11.2022
Pozicija: Novak
Član od: 10.10.2022
Otišao: 16.10.2022
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 13.09.2022
Pozicija: Obavještajac
Član od: 24.08.2022
Pozicija: Novak
Član od: 15.08.2022
Otišao: 23.08.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 11.07.2022
Otišao: 14.08.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.06.2022
Otišao: 10.07.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 20.05.2022
Otišao: 13.06.2022
Pozicija: Novak
Član od: 13.05.2022
Otišao: 18.05.2022
Pozicija: Novak
Član od: 09.05.2022
Otišao: 11.05.2022
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 07.05.2022
Otišao: 08.05.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.08.2015
Otišao: 23.02.2016
Pozicija: Novak
Član od: 29.04.2016
Otišao: 29.07.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 09.02.2020
Otišao: 17.03.2020
Pozicija: Novak
Član od: 18.08.2018
Otišao: 18.08.2018
Pozicija: Novak
Član od: 09.06.2018
Otišao: 16.06.2018
Pozicija: Novak
Član od: 21.08.2018
Otišao: 08.09.2018
Pozicija: Novak
Član od: 09.12.2018
Otišao: 10.02.2019
Pozicija: Novak
Član od: 30.04.2019
Otišao: 16.08.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.06.2018
Otišao: 13.08.2018
Pozicija: Novak
Član od: 10.09.2017
Otišao: 13.10.2017
Pozicija: Novak
Član od: 17.03.2015
Otišao: 17.05.2015
Pozicija: Novak
Član od: 01.01.2015
Otišao: 15.03.2015
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 06.08.2014
Otišao: 29.12.2014