Calibr81

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 17.02.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5471805230
Ø Razina7,890,008,608,36
Pobjede2662348,65%00,00%480,00%11349,13%
Izgubljene2740350,08%00,00%120,00%11449,57%
Neriješeno6921,26%00,00%00,00%31,30%
Preživjele bitke1365424,95%00,00%240,00%6327,39%
Uništenih tenkova405240,7400,0040,801530,67
Odnos razaranja0,990,001,330,92
Otkriveno tenkova589211,0800,0071,402401,04
Počinjena šteta1.008,870,001.140,001.216,29
Bodovi zauzimanja240780,4400,0000,00160,07
Obrambeni bodovi227500,4200,0000,0080,03
Iskustvo524,770,00901,00721,91
WN7942,400,001187,25908,38
WN81134,970,001184,371112,29
Ukupno
Bitke54718
Ø Razina7,89
Pobjede2662348,65%
Izgubljene2740350,08%
Neriješeno6921,26%
Preživjele bitke1365424,95%
Uništenih tenkova405240,74
Odnos razaranja0,99
Otkriveno tenkova589211,08
Počinjena šteta1.008,87
Bodovi zauzimanja240780,44
Obrambeni bodovi227500,42
Iskustvo524,77
WN7942,40
WN81134,97
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke5
Ø Razina8,60
Pobjede480,00%
Izgubljene120,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke240,00%
Uništenih tenkova40,80
Odnos razaranja1,33
Otkriveno tenkova71,40
Počinjena šteta1.140,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo901,00
WN71187,25
WN81184,37
Zadnjih 30 dana
Bitke230
Ø Razina8,36
Pobjede11349,13%
Izgubljene11449,57%
Neriješeno31,30%
Preživjele bitke6327,39%
Uništenih tenkova1530,67
Odnos razaranja0,92
Otkriveno tenkova2401,04
Počinjena šteta1.216,29
Bodovi zauzimanja160,07
Obrambeni bodovi80,03
Iskustvo721,91
WN7908,38
WN81112,29
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke76000
Pobjede1925,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5369,74%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno45,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1418,42%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova220,2900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,350,000,000,00
Otkriveno tenkova640,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta925,460,000,000,00
Bodovi zauzimanja781,0300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi831,0900,0000,0000,00
Iskustvo282,090,000,000,00
Ukupno
Bitke76
Pobjede1925,00%
Izgubljene5369,74%
Neriješeno45,26%
Preživjele bitke1418,42%
Uništenih tenkova220,29
Odnos razaranja0,35
Otkriveno tenkova640,84
Počinjena šteta925,46
Bodovi zauzimanja781,03
Obrambeni bodovi831,09
Iskustvo282,09
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede350,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene350,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,1700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,170,000,000,00
Otkriveno tenkova91,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta572,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo297,170,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede350,00%
Izgubljene350,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,17
Odnos razaranja0,17
Otkriveno tenkova91,50
Počinjena šteta572,17
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo297,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede233,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene466,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke233,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,1700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,250,000,000,00
Otkriveno tenkova101,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta162,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo300,500,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede233,33%
Izgubljene466,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke233,33%
Uništenih tenkova10,17
Odnos razaranja0,25
Otkriveno tenkova101,67
Počinjena šteta162,17
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo300,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2127000
Pobjede97145,65%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene109551,48%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno612,87%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke68332,11%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova12710,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,880,000,000,00
Otkriveno tenkova24211,1400,0000,0000,00
Počinjena šteta919,010,000,000,00
Bodovi zauzimanja39271,8500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi53352,5100,0000,0000,00
Iskustvo518,540,000,000,00
Ukupno
Bitke2127
Pobjede97145,65%
Izgubljene109551,48%
Neriješeno612,87%
Preživjele bitke68332,11%
Uništenih tenkova12710,60
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova24211,14
Počinjena šteta919,01
Bodovi zauzimanja39271,85
Obrambeni bodovi53352,51
Iskustvo518,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1238000
Pobjede58447,17%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene61649,76%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno383,07%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke36629,56%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7200,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,830,000,000,00
Otkriveno tenkova13731,1100,0000,0000,00
Počinjena šteta976,790,000,000,00
Bodovi zauzimanja14061,1400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi18311,4800,0000,0000,00
Iskustvo526,200,000,000,00
Ukupno
Bitke1238
Pobjede58447,17%
Izgubljene61649,76%
Neriješeno383,07%
Preživjele bitke36629,56%
Uništenih tenkova7200,58
Odnos razaranja0,83
Otkriveno tenkova13731,11
Počinjena šteta976,79
Bodovi zauzimanja14061,14
Obrambeni bodovi18311,48
Iskustvo526,20
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke881000
Pobjede42948,69%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene44350,28%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno91,02%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke21424,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5170,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,780,000,000,00
Otkriveno tenkova9201,0400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.242,280,000,000,00
Bodovi zauzimanja4430,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5330,6000,0000,0000,00
Iskustvo593,820,000,000,00
Ukupno
Bitke881
Pobjede42948,69%
Izgubljene44350,28%
Neriješeno91,02%
Preživjele bitke21424,29%
Uništenih tenkova5170,59
Odnos razaranja0,78
Otkriveno tenkova9201,04
Počinjena šteta1.242,28
Bodovi zauzimanja4430,50
Obrambeni bodovi5330,60
Iskustvo593,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (384)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T34 81086,91530252449,48%1243,99
T-34-856573,11420169049,64%1132,27
AMX 13 909632,35503157650,00%866,66
IS-381124,38559153848,05%1238,53
Object 261101432,44407152446,65%1292,25
Bat.-Châtillon 25 t101480,80558148846,91%1199,38
E 25 7813,44489142149,68%1160,14
G.W. Panther71019,24446121549,88%1412,45
Waffenträger auf Pz. IV91481,99489121247,44%1256,02
M18 Hellcat6671,50419100849,50%1195,48
IS-7101486,3655993646,37%1082,01
T110E4101737,8355592847,84%1202,83
FV215b (183) 101483,5051686247,22%1024,42
T675511,5339482050,12%1233,70
IS7779,6448380451,74%1052,59
T-1091210,2653473947,63%1090,17
Rhm.-Borsig Waffenträger81256,7047966551,28%1343,82
SU-861035,3640362550,24%1645,12
T71 DA7623,8049861551,71%1348,09
TS-5 81217,4971559351,77%1271,09
M54 Renegade 81153,3867457748,18%1207,55
Panhard EBR 10510730,5563553547,48%742,54
Grille 15101483,3153050044,60%973,33
SU-14-281212,4440449249,19%1414,66
Nashorn6734,5539247949,48%1319,92
T3091494,3851544946,77%1190,64
Hummel6956,3339044853,35%1647,19
G.W. Tiger91286,1543941947,73%1248,17
Tortoise91377,0555041148,91%1065,04
Cromwell6592,2147540351,36%1240,43
Bat.-Châtillon 25 t AP9987,9153637943,01%832,96
STA-18965,2651537651,86%1332,95
T54E191361,9952437448,40%1265,25
G.W. Tiger (P)81002,5241336151,52%1130,61
212A91455,0348934751,01%1463,66
AMX 50 12091469,4366634647,98%1363,02
AMX 13 105101002,9063233448,20%1091,32
AT 25452,1039132950,76%1130,44
T499752,9161732548,62%1015,99
T-448874,8952131551,11%1177,85
Object 4168836,3045929143,30%915,38
Progetto M40 mod. 65101664,4466428746,69%1271,36
MT-256166,4633427548,36%305,15
T28 Prototype81075,2561327152,03%1165,45
UDES 0381012,0344726240,84%917,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5284,8632525650,39%639,57
AT 1581179,6251523346,35%1272,72
T-34-28828,7147523050,87%1076,20
Type 6191324,1166222747,14%1207,63
SU-10181048,4158822755,07%1168,75
E 7591252,2459922549,33%1071,32
Strv 103B101806,7167722347,98%1174,75
Type 3 Chi-Nu5416,7834321948,86%1159,01
T-34-17863,6664421360,09%1535,02
Object 26391335,8762321242,45%1075,79
FV217 Badger101413,7559321137,44%767,16
Tiger II8874,4748220644,66%822,10
LPT-67 Šelma9557,4856020338,92%562,82
Prototipo Standard B91363,6463120247,03%1225,51
Type 5 Chi-Ri7744,1746119940,20%1026,68
Tiger I7995,6256619755,84%1344,58
Strv 103-091392,4250519651,02%1153,26
T-5491090,4765719647,45%1068,18
T-345163,4320119145,55%213,59
T698892,2850718844,15%1017,52
T25/27764,7545718754,55%1054,26
Type 586679,3563518654,84%1486,72
M3 Light 3116,7915318341,53%346,46
M75311,2735417755,37%1255,03
Rheinmetall Panzerwagen10720,7063317338,15%540,10
Škoda T 5091127,7163117244,77%885,56
AMX 13 757351,2345317152,05%587,74
Panhard EBR 909494,9867517149,71%604,37
BT-7480,3414217052,94%133,80
T-50589,6225316948,52%108,15
T 55A 91382,3075316952,66%1398,72
P.44 Pantera8979,3048016651,81%1253,69
Object 430U101506,2371516448,17%1021,64
KV-137309,1534916342,94%249,94
Sturer Emil7844,3146316349,69%1180,66
SU-54407,2626715948,43%922,89
AMX 50 B101656,9366115944,03%1063,26
T28 Concept 7810,8345315649,36%1097,35
CS-63101451,9668115147,68%1000,95
Leopard 1101684,2475515052,67%1260,63
AMX 12 t6386,6052314950,34%942,20
T2 Medium Tank2112,5215514849,32%447,20
M48A5 Patton101447,7967714744,22%993,82
AMX M4 mle. 54101559,7875114752,38%1073,51
BT-22119,2716914554,48%515,80
AT 771021,9267114252,11%1417,57
T57 Heavy101337,3054114042,86%815,59
TS-6 91332,8271314045,71%1073,84
A-20584,9918013547,41%88,57
STG 8916,4248313348,12%981,71
FV201 (A45) 7532,2336113243,94%549,35
Vz. 64 Blesk8501,2058313148,85%684,17
VK 36.01 (H)6565,7141112847,66%845,22
Grille5466,3531912740,94%850,23
P.43 ter7737,3045312644,44%1089,83
VK 168.01 (P) 8802,3752612652,38%828,67
WZ-111-1G FT81015,6362812544,80%995,50
WZ-113G FT101716,0669012544,80%998,50
BZ-75101612,5473512545,60%1086,13
AMX M4 mle. 5191447,3775512547,20%1137,81
BZ-6891391,2378812454,84%1265,75
Ares 90101047,4261412438,71%532,63
Leichttraktor162,9714012347,15%102,58
Ikv 90 Typ B7705,8644312046,67%907,16
Hotchkiss EBR7379,2750411854,24%693,98
Emil II91301,6468711742,74%1043,25
Object 268 Version 4101439,2866411746,15%843,34
FV3046482,9827011646,55%693,87
Bat.-Châtillon 12 t8482,3251011653,45%830,56
T-437743,5744711547,83%1139,64
SU-1006705,2444111457,89%1335,73
FV230 Canopener101389,9077311346,90%869,08
SU-100M17825,7442711250,89%1145,91
GSOR 1006 Scheme 791435,8570011242,86%1171,91
T110E5101703,0678511149,55%1242,10
Type 71101826,1779610744,86%1291,50
AMX ELC bis5284,8035810750,47%892,60
Crusader 5.5-in. SP7649,7144810644,34%733,16
T216238,6035510545,71%460,45
E 5091592,0079710451,92%1449,62
FV227 Conceiver8841,7366810449,04%792,39
Object 274a 8908,2869610450,96%1041,83
TNH T Vz. 5191560,6975010343,69%1288,38
Type 4 Chi-To6507,3650110251,96%885,96
Panhard AML Lynx 6x68479,9559010247,06%712,30
Concept No. 5101721,3869710145,54%1245,20
Bat.-Châtillon 155 559860,8065810053,00%822,18
Ikv 65 Alt II6655,724409959,60%1265,26
M10391293,037279947,47%1098,81
Ares 758969,606559840,82%984,27
Object 43091395,677379747,42%1240,48
A-447631,164739646,88%857,81
Maus101509,727869550,53%1089,34
ELC EVEN 90 8502,037469557,89%1021,55
Object 140101545,817449351,61%1295,79
Conqueror91256,227069255,43%1169,94
CS-5991557,537829253,26%1724,97
M46 Patton91277,207779055,56%1164,34
FV229 Contender91166,696809043,33%805,93
T376405,423878948,31%1067,00
Spähpanzer Ru 2519558,025928937,08%526,65
Leo7710,956028848,86%1024,45
50TP Tyszkiewicza91284,367628754,02%1056,98
Pz.Sfl. IVc5359,492518651,16%725,23
T-54 ltwt.9719,336948441,67%868,68
T-29 3282,082778447,62%997,97
P.43 bis6567,354828250,00%1028,93
Progetto C50 mod. 6691639,777788246,34%1448,06
TVP T 50/51101264,657198051,25%974,00
G.W. E 100101243,595708050,00%1063,83
FV2078819,245778046,25%828,26
SU-263184,651417945,57%378,55
53TP Markowskiego8857,696437847,44%865,56
BZ-1668871,006027843,59%798,38
AT 86623,035567865,38%1270,33
AMX 65 t8741,825607842,31%623,88
UDES 03 Alt 3 91335,816837846,15%1036,85
Rheinmetall Skorpion G 81140,067097757,14%1211,06
Ares 8591049,307137646,05%864,29
Type 4 Heavy91508,788097454,05%1359,28
Škoda T 177510,785227439,19%914,26
Panther II81109,796867042,86%1315,97
BZ-587859,696097041,43%1030,14
Object 70591428,168527057,14%1345,75
Turtle Mk. I 81175,778187054,29%1099,32
CS-538837,306146942,03%1025,11
Type T-345468,455066953,62%1368,84
Object 277101483,096376949,28%1042,21
Sturmpanzer II4294,431916845,59%927,25
Jagdpanzer E 90 91416,127366860,29%1109,72
GSOR 3301 AVR FS9592,256426738,81%668,13
Crusader6385,943696654,55%1279,66
HWK 128436,766046640,91%507,81
Emil I81214,927256544,62%1308,66
STB-1101296,886646552,31%892,16
TNH 105/10008972,007006454,69%1078,86
121101653,788136465,63%1432,35
Jagdtiger91501,917056443,75%1123,37
WZ-111G FT91746,587796451,56%1470,45
UDES 1691369,236916245,16%1146,91
T-34-2G FT7848,236206060,00%1146,49
Type 6891787,728146046,67%1513,82
FV601 Saladin81154,587146046,67%1402,78
Škoda T 256687,906715964,41%1536,68
Progetto CC55 mod. 5481243,697355954,24%1325,38
Controcarro 1 Mk. 291545,698285952,54%1248,74
AMX M4 mle. 4571005,916685855,17%1292,34
Super Conqueror101287,436165837,93%713,45
AMX 404113,002185742,11%175,52
Caernarvon8922,985955736,84%856,66
SMV CC-6781237,547655757,89%1419,97
M26 Pershing81099,337205745,61%1277,02
FV38059813,936885761,40%817,88
Ho-Ri 191335,776675642,86%866,59
T9591904,048465651,79%1513,11
Panhard AMD 178B6411,325035648,21%1089,98
SU-130PM 81172,885865639,29%872,55
Ho-Ri 281214,697125552,73%1253,68
SDT-58 Vlkodav 91023,575635335,85%596,77
Centurion Mk. 7/191498,158125251,92%1510,01
Vz. 71 Tesák10628,426625250,00%564,75
T-54 first prototype 8946,296835242,31%1249,72
WZ-12091164,416975145,10%1046,02
Ferdinand81317,146825149,02%1262,78
Bishop5461,552975137,25%826,13
LTTB8488,536505149,02%739,50
O-Ho81540,808245052,00%1776,22
Type 5781247,648445058,00%1477,97
Projet Louis 9654,727165048,00%750,96
Ikv 1035339,123354953,06%766,35
M8A14247,763514946,94%502,96
Tiger 131 6643,694414957,14%1068,22
Pz.Kpfw. 5581310,387704850,00%1094,12
AMX 13 F3 AM6629,215574765,96%965,72
Buryan 91954,559464763,83%1631,35
Pz.Kpfw. 35 (t)285,871254639,13%202,35
WZ-114 91011,316214544,44%661,91
T1 Cunningham192,821484434,09%335,14
ARL 446703,665084445,45%1144,55
LHMTV8459,956494440,91%596,69
Strv S1 81162,356814355,81%1160,24
T207839,886124242,86%1016,36
Alecto4186,602314250,00%364,76
LTP 3130,601804235,71%388,98
SU-855354,342374141,46%652,90
T3281202,497164141,46%1153,41
IS-6 81215,767184148,78%1316,24
Waffenträger auf E 100101677,884434153,66%1166,48
AS-XX 40 t111637,417174141,46%1036,45
Type 5 Ka-Ri 81514,807974158,54%1416,57
Konštrukta T-34/1007612,954594035,00%661,04
Sturmpanzer I Bison3206,581764045,00%644,43
FSV Scheme A71087,707044037,50%1546,82
Sav m/434254,082153943,59%541,35
Kpz. Erich Konzept I 91495,266803842,11%1075,41
TVP VTU Koncept8571,304893735,14%456,13
T-463100,381403740,54%159,43
SMV CC-5671185,897733754,05%1721,04
Lorraine 155 mle. 507966,705563759,46%1317,72
Predatore 91483,357653751,35%1100,13
M5A1 Stuart4262,584463650,00%930,86
O-I6887,316163647,22%1422,09
T2881282,448663669,44%1451,13
Manticore10797,255693625,00%713,50
Black Prince7742,295653542,86%815,41
Vz. 58 Medvěd 91358,887083441,18%890,66
Lorraine 155 mle. 518869,616213345,45%867,95
Spähpanzer SP I C7492,155953342,42%831,69
Rheinmetall Skorpion 81245,276513357,58%1149,51
Churchill VII6640,785193240,63%1070,16
O-Ni71408,978763259,38%1889,45
IS-M81764,399923164,52%2303,82
Kolohousenka160,501103050,00%114,59
Panther71030,108302962,07%1970,53
M2 Light2119,102072937,93%272,87
AMX 13 105 AM mle. 505438,863552958,62%1020,64
Caernarvon Action X 8719,106892951,72%684,30
WZ-111 model 6 8968,458062972,41%939,91
GSR 3301 Setter7465,626682955,17%1132,60
AMX 50 Foch (155) 101134,645922839,29%592,11
E 65 Zwilling 81411,368082850,00%1207,71
UDES 14 Alt 58956,815922740,74%1000,72
BZ-79111686,337532740,74%756,54
Caliban 8603,525822744,44%449,65
Sherman VC Firefly 6610,224192751,85%1072,85
Leox 91272,116252748,15%912,00
Marder 38T4390,322982560,00%1161,19
AMX 105 AM mle. 474328,282662548,00%1200,69
Char Futur 4 91411,526642548,00%1100,66
P.435469,255012454,17%1445,23
AMX 50 10081170,256602445,83%1134,82
CC-46 Pancernik 91480,547862450,00%1140,69
FV224 Chopper7877,506572445,83%975,81
Carro d'assalto P.887833,525962343,48%930,72
Semovente M43 Bassotto61081,656762343,48%1821,78
Centurion Mk. I81093,357652356,52%1477,64
T25 AT71314,098152365,22%1879,02
Comet71171,917292236,36%1707,14
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.493,913092245,45%95,73
Vz. 44-171235,338642157,14%1845,36
CS-447927,106792166,67%1435,31
Pz.Kpfw. II Ausf. G349,522682157,14%153,58
Stridsyxa 8956,105962138,10%657,42
P26/404302,953342035,00%632,14
Churchill I5599,755072050,00%1167,16
Birch Gun4199,351692050,00%570,57
Cobra 91346,057052045,00%1016,28
Yong Bing 9911,156482040,00%464,53
Brennos 8791,504742025,00%613,25
E 100101403,957581947,37%916,14
Matilda4355,394511872,22%1098,87
AMX 38354,892591866,67%241,43
T-50-2 6235,833591833,33%376,58
Coccodrillo 101383,246501741,18%734,23
KR-1111624,887351741,18%882,42
E 50 Ausf. M101614,566411631,25%1011,32
SMV CC-64 Vipera 81376,316821637,50%1312,59
M14/412191,471771540,00%563,87
Panzerjäger I244,20821546,67%47,99
leKpz Borkenkäfer11599,806421546,67%426,32
VK 30.02 (M)6855,147321464,29%1832,88
45TP Habicha7568,083601323,08%448,32
Type 4 Ju-To7967,627091353,85%1142,22
Object 703 Version II 81052,158901376,92%1119,70
Jagdpanther71042,506771250,00%1541,65
T404299,502581258,33%715,11
Valentine AT4169,672021258,33%404,91
BZT-70 102143,759951258,33%1535,97
Škoda T 56 81877,759601266,67%1816,17
SU-182172,181581181,82%1084,69
SU-76M468,64941145,45%53,03
Type 2597 Chi-Ha3166,302301020,00%431,31
Type 3 Ju-Nu6891,106281050,00%1305,99
WZ-131G FT6711,67543955,56%1158,13
AAT60 81413,00736944,44%1362,62
T-44-100 81079,89852966,67%1242,27
SFAC 105 8966,78527944,44%661,87
Strv fm/21187,88156825,00%238,03
Ikv 723228,13217850,00%572,07
T-26291,00120837,50%210,40
Staghound Mk. III61240,63883850,00%2955,91
TBT 91054,63674837,50%530,13
Saryuda 91490,50535825,00%935,57
VK 16.02 Leopard5495,00571771,43%2073,64
Leopard Prototyp A91640,57762757,14%1344,09
Executor112246,14897757,14%1569,32
M24E2 Super Chaffee 6632,86742771,43%2189,06
Škoda T 27 8820,00767771,43%966,41
SDP wz 66 Grom 81154,14739757,14%1147,48
AE Phase I 91072,00748742,86%745,55
Super Hellcat 7651,00412728,57%588,24
M15/423305,83257650,00%850,08
Vickers Medium Mk. III3286,50373633,33%1205,79
Pvlvv fm/422116,83193683,33%499,44
Type 97 Te-Ke 282,67114633,33%131,91
Vz. 60S Dravec 101349,83682633,33%497,27
VK 28.016793,33857666,67%2569,68
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8738,17340616,67%489,18
BT-7 artillery 398,00175633,33%88,92
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6683,60480540,00%1744,26
AMBT 8959,8036450,00%767,08
ISU-122-2 8657,40650580,00%584,60
T7 Combat Car 2153,20247560,00%805,84
Ashigaru 10878,00556540,00%309,64
43 M. Toldi III 343,00113580,00%261,00
40TP Habicha6689,75522475,00%1175,59
FV225 Collector 91202,50546425,00%689,40
Excelsior 5432,00614450,00%805,06
AMX ELC 901 6500,25690475,00%1432,16
Bat.-Châtillon Bourrasque 8676,00481425,00%470,75
Lorraine 40 t 81400,50869475,00%1523,86
Fiat 3000181,008730,00%161,59
Renault Otsu144,00158333,33%1,53
Black Prince II 7873,009663100,00%1209,15
Kanonenjagdpanzer 2 81177,33819366,67%1275,33
TS-54 8940,00847366,67%1077,68
Object 252U 81325,33892366,67%1549,46
M6A2E1 8475,3328530,00%211,37
Excalibur 6405,00435366,67%621,65
StuG IV 5216,33289366,67%500,68
Strv m/382319,004552100,00%1872,46
Type 5 Heavy101730,5047120,00%849,64
PTZ-78112302,50901250,00%1405,15
MTLS-1G14 3168,00213250,00%547,73
T1E6 260,007920,00%10,52
T26E3 Eagle 7 7744,00600250,00%761,04
Sentinelle 91442,50737250,00%916,69
Eclipse 9420,50558250,00%210,18
Vickers Medium Mk. I144,003410,00%0,00
Renault NC-3110,002510,00%0,00
MS-1133,007210,00%0,00
AT-12723,005301100,00%5016,75
Gabler’s Destroyer 5282,005791100,00%833,02
Windhund 8879,008481100,00%889,98
L-60 2473,009021100,00%4424,44
Pz.Kpfw. II Ausf. D 265,004981100,00%297,54
Pz.Kpfw. III Ausf. K 584,005221100,00%261,00
Turán III prototípus 5483,0020910,00%997,39
Lorraine 120 Alby 81097,008211100,00%944,31

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 17.02.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.01.2026
Otišao: 15.02.2026
Pozicija: Novak
Član od: 19.01.2026
Otišao: 19.01.2026
Pozicija: Novak
Član od: 04.12.2025
Otišao: 18.01.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.11.2025
Otišao: 04.12.2025