CTLTank

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.09.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke49871466352298
Ø Razina8,269,0010,089,46
Pobjede2627452,68%3473,91%37458,90%123053,52%
Izgubljene2299446,11%1226,09%25940,79%103445,00%
Neriješeno6031,21%00,00%20,31%341,48%
Preživjele bitke1506330,20%2247,83%24538,58%73331,90%
Uništenih tenkova460890,92450,986871,0822420,98
Odnos razaranja1,321,881,761,43
Otkriveno tenkova585501,17611,336871,0824581,07
Počinjena šteta1.591,002.352,572.756,592.396,45
Bodovi zauzimanja330600,66340,743140,498300,36
Obrambeni bodovi137040,2700,00250,041270,06
Iskustvo731,311.125,85994,26934,78
WN71269,751592,591477,681360,75
WN81809,092658,132358,352115,26
Ukupno
Bitke49871
Ø Razina8,26
Pobjede2627452,68%
Izgubljene2299446,11%
Neriješeno6031,21%
Preživjele bitke1506330,20%
Uništenih tenkova460890,92
Odnos razaranja1,32
Otkriveno tenkova585501,17
Počinjena šteta1.591,00
Bodovi zauzimanja330600,66
Obrambeni bodovi137040,27
Iskustvo731,31
WN71269,75
WN81809,09
Zadnja 24 sata
Bitke46
Ø Razina9,00
Pobjede3473,91%
Izgubljene1226,09%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2247,83%
Uništenih tenkova450,98
Odnos razaranja1,88
Otkriveno tenkova611,33
Počinjena šteta2.352,57
Bodovi zauzimanja340,74
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.125,85
WN71592,59
WN82658,13
Zadnjih 7 dana
Bitke635
Ø Razina10,08
Pobjede37458,90%
Izgubljene25940,79%
Neriješeno20,31%
Preživjele bitke24538,58%
Uništenih tenkova6871,08
Odnos razaranja1,76
Otkriveno tenkova6871,08
Počinjena šteta2.756,59
Bodovi zauzimanja3140,49
Obrambeni bodovi250,04
Iskustvo994,26
WN71477,68
WN82358,35
Zadnjih 30 dana
Bitke2298
Ø Razina9,46
Pobjede123053,52%
Izgubljene103445,00%
Neriješeno341,48%
Preživjele bitke73331,90%
Uništenih tenkova22420,98
Odnos razaranja1,43
Otkriveno tenkova24581,07
Počinjena šteta2.396,45
Bodovi zauzimanja8300,36
Obrambeni bodovi1270,06
Iskustvo934,78
WN71360,75
WN82115,26
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke79000
Pobjede3240,51%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4455,70%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno33,80%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1721,52%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova390,4900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,630,000,000,00
Otkriveno tenkova1511,9100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.149,320,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi290,3700,0000,0000,00
Iskustvo582,590,000,000,00
Ukupno
Bitke79
Pobjede3240,51%
Izgubljene4455,70%
Neriješeno33,80%
Preživjele bitke1721,52%
Uništenih tenkova390,49
Odnos razaranja0,63
Otkriveno tenkova1511,91
Počinjena šteta1.149,32
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi290,37
Iskustvo582,59
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede350,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene350,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke116,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,400,000,000,00
Otkriveno tenkova30,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.151,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi30,5000,0000,0000,00
Iskustvo529,170,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede350,00%
Izgubljene350,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke116,67%
Uništenih tenkova20,33
Odnos razaranja0,40
Otkriveno tenkova30,50
Počinjena šteta1.151,83
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi30,50
Iskustvo529,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke901000
Pobjede44148,95%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene46051,05%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke31334,74%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4730,5200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,800,000,000,00
Otkriveno tenkova10081,1200,0000,0000,00
Počinjena šteta946,660,000,000,00
Bodovi zauzimanja14691,6300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi31593,5100,0000,0000,00
Iskustvo558,300,000,000,00
Ukupno
Bitke901
Pobjede44148,95%
Izgubljene46051,05%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke31334,74%
Uništenih tenkova4730,52
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova10081,12
Počinjena šteta946,66
Bodovi zauzimanja14691,63
Obrambeni bodovi31593,51
Iskustvo558,30
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1026000
Pobjede44343,18%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene56855,36%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno151,46%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke26625,93%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5660,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,740,000,000,00
Otkriveno tenkova10621,0400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.306,140,000,000,00
Bodovi zauzimanja10691,0400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi19121,8600,0000,0000,00
Iskustvo544,510,000,000,00
Ukupno
Bitke1026
Pobjede44343,18%
Izgubljene56855,36%
Neriješeno151,46%
Preživjele bitke26625,93%
Uništenih tenkova5660,55
Odnos razaranja0,74
Otkriveno tenkova10621,04
Počinjena šteta1.306,14
Bodovi zauzimanja10691,04
Obrambeni bodovi19121,86
Iskustvo544,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke94300123
Pobjede50853,87%00,00%00,00%4939,84%
Izgubljene42845,39%00,00%00,00%7460,16%
Neriješeno70,74%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke24025,45%00,00%00,00%2520,33%
Uništenih tenkova5180,5500,0000,00680,55
Odnos razaranja0,740,000,000,69
Otkriveno tenkova16271,7300,0000,001040,85
Počinjena šteta1.493,740,000,001.806,51
Bodovi zauzimanja3130,3300,0000,00370,30
Obrambeni bodovi2070,2200,0000,00180,15
Iskustvo774,000,000,00719,99
Ukupno
Bitke943
Pobjede50853,87%
Izgubljene42845,39%
Neriješeno70,74%
Preživjele bitke24025,45%
Uništenih tenkova5180,55
Odnos razaranja0,74
Otkriveno tenkova16271,73
Počinjena šteta1.493,74
Bodovi zauzimanja3130,33
Obrambeni bodovi2070,22
Iskustvo774,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke123
Pobjede4939,84%
Izgubljene7460,16%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2520,33%
Uništenih tenkova680,55
Odnos razaranja0,69
Otkriveno tenkova1040,85
Počinjena šteta1.806,51
Bodovi zauzimanja370,30
Obrambeni bodovi180,15
Iskustvo719,99
Anzeigen

Tenkovi (326)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Rheinmetall Skorpion G 81682,56749161953,68%2061,63
T-832 82091,151059146358,99%2699,74
Löwe 81590,98892106654,97%2107,93
Bat.-Châtillon Bourrasque 81708,97914101255,53%2291,09
O-I Experimental5688,7941895453,56%1483,92
M54 Renegade 81769,2889494856,54%2197,22
Grille 15102135,0862589252,69%1697,33
TS-5 81832,8794088959,73%2360,86
CS-52 LIS 81660,4682678054,10%2218,49
Cromwell6460,6934264944,38%738,02
Nergal 82082,53105763057,14%2751,92
Panhard EBR 105101070,6577061453,09%1343,71
Progetto M35 mod. 46 81624,7082458151,12%2117,16
Bat.-Châtillon 12 t8737,8358855552,43%1397,34
ST-I91202,3361554647,99%1039,86
Object 274a 81597,3290952850,38%2159,97
FV4005 Stage II101959,1161852748,77%1563,39
Waffenträger auf Pz. IV91856,8360447550,53%1675,34
122 TM 81757,3892947354,97%2266,67
Rhm.-Borsig Waffenträger81365,0051446548,17%1295,14
Leopard 1102495,8483045851,31%2166,35
Tiger-Maus 92424,05104142057,38%2467,51
Škoda T 5091719,9079941954,89%1704,38
Type 4 Heavy91354,7356841348,67%1180,87
50TP prototyp 81896,64103140660,34%2404,96
Tiger II81683,7490540454,70%2148,20
ShPTK-TVP 100 81599,1779239953,88%1893,12
T-1091468,3851639748,87%1371,79
AMX 13 105101534,7972437548,80%1795,04
Jagdpanzer E 90 92389,3891737551,20%2175,58
ISU-15281313,6654337249,46%1322,08
AMX 30 1er prototype91535,0752437049,19%1481,64
Char Futur 4 92379,33101536957,72%2747,66
Sturer Emil7686,8932236543,01%828,08
M26 Pershing8841,0349735839,11%884,82
KV-37620,7737035449,44%638,75
T207607,6338934053,24%796,27
Vz. 55102634,5491034053,53%2221,79
M48A5 Patton102117,0973833748,96%1725,20
AMX M4 mle. 54102775,3990233749,85%2364,20
M46 Patton91310,3562632749,24%1193,60
TVP T 50/51101912,4165332251,24%1629,85
Object 70492172,6180831655,70%1943,54
G.W. Panther7771,4234531148,55%836,96
Bat.-Châtillon 25 t101952,8875230350,17%1684,17
Object 703 Version II 81457,8284330351,49%1642,23
M4A3E8 Sherman6403,7335030248,68%631,74
T-54 first prototype 81262,2075230155,81%1763,48
Bat.-Châtillon 25 t AP91345,1670729550,51%1322,87
AMX 12 t6469,0339729557,63%1441,58
G.W. Tiger91323,7259829349,83%1354,42
Panhard EBR 75 (FL 10) 8600,1061329245,89%877,10
AMX 13 909831,4053629145,36%1157,36
G.W. Tiger (P)81050,4352528752,96%1285,35
Super Conqueror102419,3686728251,77%1958,07
T110E4102560,8379428048,93%1978,82
TL-7 92040,1892727556,00%2116,37
IS-7102663,2794427153,87%2366,11
Progetto M40 mod. 65102314,0478626948,70%1875,62
T-1506378,6329825947,10%427,97
G.W. E 100101441,3559125450,00%1253,21
O-Ho81244,9463624950,20%1317,02
CS-63102432,7993024560,41%2126,77
O-I6899,5347324357,20%1678,21
IS-381392,7461823853,36%1733,06
Object 268102236,9467523248,28%1641,33
KV-48832,1947923156,28%939,50
TNH T Vz. 5192112,4492122651,77%2190,45
E 7592156,0093221956,16%2291,83
Prototipo Standard B91966,5072521646,30%1904,88
STB-1102318,6980021546,98%1988,10
Kranvagn102489,3788521255,19%2150,87
Object 260 102583,9592521257,55%2321,25
T26E4 SuperPershing 81488,4992720956,94%2222,99
Chimera 81820,2190820658,25%2078,62
IS7942,7866220451,47%1345,37
Škoda T 256562,2836620450,49%1005,55
Object 140102138,5884720156,72%1956,40
T 55A 91829,2584119956,78%1921,61
IS-4101901,0368419142,41%1388,93
E 100102422,3080519144,50%1840,40
60TP Lewandowskiego102522,0189119057,37%2099,83
Type 5 Heavy102291,2379519053,16%1703,87
T110E5102885,3698919051,05%2616,95
T3091938,3078418651,61%1887,43
T57 Heavy102491,9589418554,59%2126,21
M40/M4381140,7570618452,17%1326,88
WZ-111 model 1-492163,1491118258,24%2272,52
121B 102307,3385217454,60%2147,83
T-4481348,7881117351,45%1961,29
T-100 LT10946,1277716947,93%1036,74
Object 277102120,5682516758,08%1963,36
SU-1006829,3552516452,44%1518,01
M4A1 Sherman5244,8422516349,08%460,94
TVP VTU Koncept81087,3965616352,15%1379,61
Controcarro 1 Mk. 292170,1597316058,75%2112,13
Konštrukta T-34/1007897,1854915850,63%1392,63
Škoda T 245350,3725415442,21%788,55
AMX 50 Foch92135,9589615160,93%2028,42
KV-15269,3625515146,36%352,85
Crusader6170,1320815046,67%285,15
Type 6191773,4477915047,33%1832,13
SU-1527862,5854114957,72%1217,57
M-VI-Y91877,9988714848,65%1891,94
Panhard EBR 909561,6755414752,38%726,19
AE Phase I 92180,5494414755,78%2273,53
Leopard Prototyp A92456,7091814657,53%2664,67
Object 780 102434,2983314648,63%1805,45
T-54 ltwt.91135,0581814550,34%1860,25
50TP Tyszkiewicza91712,4382414351,05%1669,91
AMX 30 B101786,6566514354,55%1529,14
M-III-Y81805,3996314354,55%2536,01
Emil II91988,0995814159,57%2008,40
Versuchspanzer 5792494,82111614158,87%2511,53
SDP 60 Gonkiewicza92153,4995913857,97%2230,98
Nashorn6678,0735413844,93%1064,31
O-Ni71068,1756213751,09%1527,72
KV-856620,1334413647,06%948,72
P.44 Pantera81173,5167713547,41%1421,18
Progetto C50 mod. 6692031,9175513450,00%2017,14
AMX 50 B102751,6990013452,24%2296,66
Centurion Mk. 7/192024,6977713253,79%2257,87
AltProto AMX 30 81530,8187013154,20%2178,91
Hummel6585,5946212848,44%798,26
TNH 105/100081425,0469112853,13%1953,40
AMX 13 757715,2752112844,53%1586,88
Matilda Black Prince 5419,5931812749,61%940,04
Type 64 6537,1749512748,03%1315,88
Jagdpanzer E 100102898,9087112659,52%2412,89
T803112842,75111612561,60%2321,02
LHMTV8663,9355411542,61%1087,53
CS-5381275,5065611446,49%1720,51
M10392383,4891811454,39%2651,59
GSOR 1006 Scheme 792096,8794711361,95%2298,11
Object 268 Version 4102230,1781911355,75%1853,27
Conqueror91697,6580611153,15%1551,24
T54E191931,7684211154,95%1948,71
Pz.Sfl. IVc5482,1327811153,15%1038,76
Manticore101070,2593111162,16%1412,31
SU-130PM 81772,8787410956,88%1907,33
T-284171,7317410845,37%333,33
SDP 58 Kilana81613,5179510752,34%1778,99
AMX 13 F3 AM6637,0739510657,55%975,96
Kunze Panzer 91901,1471810546,67%1844,17
M-V-Y102125,0990510454,81%1615,00
ELC EVEN 90 8634,2062610449,04%1187,05
Grille5402,8237310152,48%845,52
Challenger71030,4651210143,56%1372,68
Carro da Combattimento 45 t 102543,7993610157,43%2268,41
SU-855524,7731310056,00%1223,99
M3 Lee4148,0016410049,00%358,57
T110E3102306,1378010051,00%1760,89
STA-18986,696179842,86%1175,75
Ho-Ri 192198,659109854,08%1947,59
WZ-111G FT92342,318479846,94%1934,80
53TP Markowskiego81457,978459753,61%1853,43
CS-5992230,339559754,64%2651,53
Taschenratte113530,4112219765,98%2474,69
Concept No. 5102043,997139648,96%1385,20
Tortoise92375,189729355,91%2182,60
UDES 14 Alt 581698,606279156,04%2299,98
Centurion Action X102327,287788848,86%1907,24
Vz. 60S Dravec 103171,1310708756,32%2451,87
Object 430U102171,447518737,93%1703,82
Covenanter5146,022128654,65%354,95
AMX 50 Foch B102501,248698654,65%2060,42
SU-85B4183,911628541,18%223,92
SU-122-44 71433,418318351,81%2279,70
P.43 ter7967,387458257,32%1629,88
Jagdtiger92371,178898254,88%2258,22
T92 8501,708028051,25%907,20
leKpz M 41 90 mm GF 8685,216697757,14%1192,51
Maus102988,1310597661,84%2529,70
Charioteer81203,076987647,37%1324,03
Type 95 Heavy4160,162177455,41%412,97
AMX ELC bis5165,622507450,00%406,87
Lorraine 155 mle. 507786,275997356,16%1079,91
BZ-79112853,749317347,95%1821,54
UDES 1692097,109217250,00%2232,07
Strv 103B102421,968116950,72%1801,54
M36 Jackson6934,535686847,06%1680,92
Type 71102797,379806852,94%2244,54
Achilles6816,574626852,94%1651,65
LTTB8792,406366845,59%1407,77
Panhard AML Lynx 6x68440,875596752,24%689,46
Kampfpanzer 67102415,849366756,72%1953,13
Pz.Kpfw. 5582051,4910656746,27%2051,46
Emil I81920,3810316654,55%2758,34
E 50 Ausf. M102899,2610316657,58%2537,53
Škoda T 27 81636,958676648,48%2423,30
WZ-114 92425,9110856668,18%2651,48
Tiger I71652,759686453,13%2415,80
Strv 103-091966,177626349,21%1727,16
UDES 15/16102289,628626353,97%1804,56
WZ-113G FT102749,277946250,00%1853,79
BZ-75102435,329466256,45%1908,47
E 5091786,069136258,06%1915,63
T3282205,209086058,33%3208,65
Matilda4374,494225954,24%1123,62
T9591830,178665961,02%1586,38
KV-1S6559,473795950,85%1001,11
FV217 Badger103035,3710185759,65%2642,85
AMX 50 12092031,218175650,00%1891,36
CS-4471388,308565650,00%2325,47
AMX AC mle. 4671109,846085556,36%1741,58
AMX 50 10081739,288275352,83%2127,73
T25 AT71016,685645354,72%1568,97
Pz.Sfl. IVb4206,111945356,60%603,91
Vz. 58 Medvěd 92342,049945058,00%2127,47
Ho-Ri 281773,618574948,98%2249,52
Lorraine 155 mle. 518885,636244940,82%887,96
T2881491,828754963,27%1884,82
T95/FV4201 Chieftain 102371,489534860,42%1655,61
Vz. 44-171392,537484746,81%1997,22
Indien-Panzer81473,918704658,70%2218,73
P.43 bis6743,535394555,56%1449,09
Progetto CC55 mod. 5481910,239364362,79%2511,86
VK 100.01 (P)81966,7710404367,44%2775,20
T28 Concept 7977,075824355,81%1307,27
Super Hellcat 71078,636674355,81%1638,39
T-34-856787,127134261,90%1900,67
SMV CC-6781630,938434250,00%1890,24
BZ-58-2 92602,1910734264,29%2797,35
Centurion Mk. I81755,6810083751,35%2898,73
BT-7 artillery 385,311763658,33%230,47
VCS 6x6 TS 90 9760,696693647,22%1011,78
VK 30.01 (H)5975,917543571,43%3170,10
Wespe3100,001393551,43%232,01
SU-76M4103,141253545,71%69,32
Fauteur112765,009633548,57%1812,85
T-46367,061193441,18%22,02
Type 59 G 81587,559663360,61%2195,56
ARL V396906,675403357,58%2053,18
Object 43092074,369423354,55%2132,10
FV230 Canopener102256,419233250,00%1551,84
Ferdinand81696,398333161,29%1992,26
K-91102110,818593148,39%1807,71
M2 Medium Tank396,281422944,83%142,63
P.435466,214712867,86%1408,27
Marder 38T4376,703852766,67%1134,14
Cruiser Mk. IV450,001212642,31%21,07
Loyd Gun Carriage252,191242650,00%163,13
Vickers Medium Mk. I127,161052552,00%96,45
VK 36.01 (H)61096,007602560,00%1985,46
TT-130M 91650,328262548,00%1750,12
Vickers Medium Mk. III372,081512454,17%128,73
Sexton II381,581642454,17%208,01
T25/271418,008172462,50%2381,59
LTG7580,546642437,50%1117,86
Prototipo 6 81753,927552437,50%1483,38
Ho-Ri 3102709,177462343,48%1889,74
Windhund 81691,438722365,22%2315,74
Type 91 Heavy3149,951672236,36%271,88
GSOR the TANK 92039,869552259,09%2261,98
45TP Habicha71015,057552152,38%1374,52
Object 452K 102747,719202166,67%2473,73
Object 244 6933,805282050,00%1549,92
AMX Canon d'assaut 105 81500,206962030,00%1390,68
B.U.G.I.61242,378551968,42%2874,36
Type 2597 Chi-Ha370,581571963,16%199,79
Marder II3252,002451947,37%640,16
Carro d'assalto P.8871040,784831850,00%1408,60
IS-271263,335921855,56%2000,30
AMX 40493,711281729,41%66,07
Patton the Tank 91693,946171741,18%1801,88
GSR 3301 Setter7654,198241668,75%1725,20
T-26242,471161540,00%0,42
Vickers Medium Mk. II230,791181457,14%154,96
K-91-PT 92013,867681457,14%2112,10
SDP 44 Burza6624,155681369,23%1008,80
M4A3(76)W Sherman 6866,695481353,85%1468,74
StuG IV 5307,152821330,77%459,64
Bretagne Panther 6860,317021369,23%1702,82
KR-1112763,008371330,77%1656,79
T2971808,1711961275,00%3427,08
Leopard 120 Verbessert112257,508591250,00%1803,43
M24E2 Super Chaffee 6937,087431258,33%3015,17
Saryuda 92710,5010631275,00%2412,54
43 M. Toldi III 393,082481266,67%413,10
SDP 57 Gowika71551,649191163,64%2528,76
AT-1252,80871050,00%74,55
T2 Medium Tank291,701521050,00%291,52
Cruiser Mk. III367,401221050,00%121,84
Gorilla112696,209811070,00%1726,84
T-103 82372,809071040,00%2629,08
Kanonenjagdpanzer 105 81608,408661060,00%2154,59
Tiger 131 61555,409421070,00%3182,20
Strv S1 82046,907081030,00%1756,10
ISU-122S 71316,205011050,00%2129,68
AMX M4 mle. 49 Liberté 81364,909291050,00%1867,47
WZ-120-1G FT 81764,208361050,00%1840,59
Black Rock 112360,909131040,00%1471,01
Vickers Mk. E Type B223,56129955,56%128,09
SDP 40 Zadymka5928,78503933,33%1924,55
Universal Carrier 2-pdr24,5675944,44%30,13
Type 89 I-Go/Chi-Ro2111,88212875,00%473,73
M4461107,139658100,00%1949,26
T78 61081,25787850,00%1730,61
Panzerjäger I2126,43170728,57%232,79
KV-220-2 5416,29478757,14%619,24
Char de transition 6986,57633728,57%1665,91
Excalibur 61190,711046771,43%2385,45
Leox 92665,291239771,43%2434,77
Vz. 63P113137,171075666,67%2233,01
G.Pz. Mk. VI (e)237,50143650,00%113,16
Fantôme 91384,17917683,33%1519,97
T1 Cunningham112,8065540,00%0,00
T-4371047,401030580,00%2098,97
Birch Gun491,00115560,00%243,86
Object 283 92563,80668540,00%3285,76
M2244,00117450,00%77,53
Cruiser Mk. I10,0037425,00%0,00
T-29 3165,25146450,00%399,61
AT 15A 71395,50899450,00%2346,65
AMX 13 (FL 11) 5650,33570366,67%1938,81
MS-1171,001672100,00%377,32
WZ-111 model 5A102603,00853250,00%1906,25
KV-26280,503912100,00%430,32
Object 705A101312,00610250,00%737,48
Cromwell B 6711,0019720,00%926,46
Valiant 51047,50580250,00%2597,08
Renault FT126,00610,00%0,00
Renault Otsu10,00310,00%0,00
Black Prince II 71269,0011881100,00%1523,71
Convert. Medium Tank T3 3653,008151100,00%2628,85
KV-1SA 5308,003921100,00%636,42

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.09.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.04.2025
Otišao: 11.07.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.04.2025
Otišao: 07.04.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.10.2024
Otišao: 02.04.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.10.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.11.2023
Otišao: 26.10.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.08.2023
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.09.2021
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.05.2021
Otišao: 29.08.2021
Pozicija: Pričuva
Član od: 18.09.2015
Otišao: 12.10.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.01.2017
Otišao: 23.01.2017
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 17.09.2017
Otišao: 22.01.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 10.02.2018
Otišao: 29.10.2020
Pozicija: Obavještajac
Član od: 31.10.2020
Otišao: 17.05.2021