Bobemonsta

clanlogo
Pozicija: Obavještajac
Član od: 12.10.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke30030465403
Ø Razina9,1710,7510,8010,14
Pobjede1676055,81%125,00%3046,15%22255,09%
Izgubljene1286042,82%375,00%3350,77%17543,42%
Neriješeno4101,37%00,00%23,08%61,49%
Preživjele bitke758525,26%125,00%1116,92%9824,32%
Uništenih tenkova303661,0130,75661,024371,08
Odnos razaranja1,351,001,221,43
Otkriveno tenkova433741,4482,001221,886091,51
Počinjena šteta2.390,182.865,503.381,463.212,97
Bodovi zauzimanja163780,5500,00150,23160,04
Obrambeni bodovi57780,1900,0020,03380,09
Iskustvo940,63804,501.030,451.087,08
WN71511,49988,111388,361592,09
WN82408,181700,212698,752902,76
Ukupno
Bitke30030
Ø Razina9,17
Pobjede1676055,81%
Izgubljene1286042,82%
Neriješeno4101,37%
Preživjele bitke758525,26%
Uništenih tenkova303661,01
Odnos razaranja1,35
Otkriveno tenkova433741,44
Počinjena šteta2.390,18
Bodovi zauzimanja163780,55
Obrambeni bodovi57780,19
Iskustvo940,63
WN71511,49
WN82408,18
Zadnja 24 sata
Bitke4
Ø Razina10,75
Pobjede125,00%
Izgubljene375,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke125,00%
Uništenih tenkova30,75
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova82,00
Počinjena šteta2.865,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo804,50
WN7988,11
WN81700,21
Zadnjih 7 dana
Bitke65
Ø Razina10,80
Pobjede3046,15%
Izgubljene3350,77%
Neriješeno23,08%
Preživjele bitke1116,92%
Uništenih tenkova661,02
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova1221,88
Počinjena šteta3.381,46
Bodovi zauzimanja150,23
Obrambeni bodovi20,03
Iskustvo1.030,45
WN71388,36
WN82698,75
Zadnjih 30 dana
Bitke403
Ø Razina10,14
Pobjede22255,09%
Izgubljene17543,42%
Neriješeno61,49%
Preživjele bitke9824,32%
Uništenih tenkova4371,08
Odnos razaranja1,43
Otkriveno tenkova6091,51
Počinjena šteta3.212,97
Bodovi zauzimanja160,04
Obrambeni bodovi380,09
Iskustvo1.087,08
WN71592,09
WN82902,76
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke14000
Pobjede214,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1285,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke214,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,0700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,080,000,000,00
Otkriveno tenkova151,0700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.254,640,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi90,6400,0000,0000,00
Iskustvo275,290,000,000,00
Ukupno
Bitke14
Pobjede214,29%
Izgubljene1285,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke214,29%
Uništenih tenkova10,07
Odnos razaranja0,08
Otkriveno tenkova151,07
Počinjena šteta1.254,64
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi90,64
Iskustvo275,29
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1892000
Pobjede96350,90%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene92949,10%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke63033,30%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova14740,7800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,170,000,000,00
Otkriveno tenkova18610,9800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.347,470,000,000,00
Bodovi zauzimanja24341,2900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi63913,3800,0000,0000,00
Iskustvo707,130,000,000,00
Ukupno
Bitke1892
Pobjede96350,90%
Izgubljene92949,10%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke63033,30%
Uništenih tenkova14740,78
Odnos razaranja1,17
Otkriveno tenkova18610,98
Počinjena šteta1.347,47
Bodovi zauzimanja24341,29
Obrambeni bodovi63913,38
Iskustvo707,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke431301935
Pobjede243856,53%00,00%1052,63%2365,71%
Izgubljene185843,08%00,00%947,37%1234,29%
Neriješeno170,39%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke153435,57%00,00%947,37%1748,57%
Uništenih tenkova31440,7300,00120,63250,71
Odnos razaranja1,130,001,201,39
Otkriveno tenkova54571,2700,00201,05280,80
Počinjena šteta1.907,000,002.184,632.057,37
Bodovi zauzimanja63461,4700,001417,421414,03
Obrambeni bodovi149933,4800,00150,79742,11
Iskustvo867,310,00795,26957,89
Ukupno
Bitke4313
Pobjede243856,53%
Izgubljene185843,08%
Neriješeno170,39%
Preživjele bitke153435,57%
Uništenih tenkova31440,73
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova54571,27
Počinjena šteta1.907,00
Bodovi zauzimanja63461,47
Obrambeni bodovi149933,48
Iskustvo867,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke19
Pobjede1052,63%
Izgubljene947,37%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke947,37%
Uništenih tenkova120,63
Odnos razaranja1,20
Otkriveno tenkova201,05
Počinjena šteta2.184,63
Bodovi zauzimanja1417,42
Obrambeni bodovi150,79
Iskustvo795,26
Zadnjih 30 dana
Bitke35
Pobjede2365,71%
Izgubljene1234,29%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1748,57%
Uništenih tenkova250,71
Odnos razaranja1,39
Otkriveno tenkova280,80
Počinjena šteta2.057,37
Bodovi zauzimanja1414,03
Obrambeni bodovi742,11
Iskustvo957,89

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke35000
Pobjede1851,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1645,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,86%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1028,57%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova280,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,120,000,000,00
Otkriveno tenkova330,9400,0000,0000,00
Počinjena šteta2.356,710,000,000,00
Bodovi zauzimanja802,2900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo918,090,000,000,00
Ukupno
Bitke35
Pobjede1851,43%
Izgubljene1645,71%
Neriješeno12,86%
Preživjele bitke1028,57%
Uništenih tenkova280,80
Odnos razaranja1,12
Otkriveno tenkova330,94
Počinjena šteta2.356,71
Bodovi zauzimanja802,29
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo918,09
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (255)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Rheinmetall Skorpion G 81695,74764162353,91%1925,52
Panhard EBR 105101278,07828140755,51%1688,37
AMX 50 B103194,7196994156,96%2909,15
XM57 82339,16107483758,66%2470,92
CS-63103065,80100578357,60%2894,97
Škoda T 56 82090,31103574457,39%2289,44
Leopard 1102601,7479773552,65%2224,21
Object 430U103098,78101163656,92%2945,70
Super Conqueror102861,8693759756,62%2487,55
E 5092153,3585253949,91%2189,67
Bat.-Châtillon Bourrasque 81650,5789550856,30%2025,17
AMX M4 mle. 54103131,8699449557,58%2754,63
WZ-111 model 5A102622,2784748153,43%2163,21
Object 277102944,3394446155,10%2589,13
Turtle Mk. I 82142,60115345959,48%2676,50
Forest Spirit 81981,2090645757,99%2244,49
Jagdpanzer E 90 92629,68104345362,03%2610,17
CS-52 LIS 81436,9673738843,81%1589,04
Jagdpanzer E 100102819,1388336460,99%2353,63
SDP wz 66 Grom 81809,0787534651,73%2001,01
T110E5103243,24107734056,47%3049,58
Progetto M35 mod. 46 81599,7379332251,24%1907,72
Lansen C 81594,0784331350,80%2032,99
Manticore101259,6284628852,08%1639,98
Caernarvon Action X 81488,3092128252,13%1847,79
Concept No. 5103028,3688927853,24%2507,99
Lorraine 40 t 81631,6478325450,39%2002,71
Kpz. Erich Konzept I 92541,8195624552,24%2437,77
Taschenratte114451,38130623861,76%3397,99
60TP Lewandowskiego102972,5995423553,62%2494,65
M54 Renegade 81683,4695323460,68%1926,57
FV215b (183) 101652,2063222954,59%1197,36
Object 252U Defender 81645,6184522552,44%1823,74
T110E4103723,74101122458,04%3219,89
T803113950,52115022053,64%3080,81
Ares 90102989,3698821557,21%2718,11
STB-1102520,4587221350,70%2225,61
Maus102792,17100020355,67%2413,16
T-44-100 81737,1797120155,72%2403,28
T92 HMC101412,7965819149,21%1111,78
T26E5 81237,0480018950,79%1506,95
Strv S1 81574,4467217354,91%1612,60
M53/M5591117,3667317248,84%902,90
E 77 92434,06104017258,14%2464,86
KR-1113827,61118817057,65%3189,29
IS-7103558,28112816756,89%3356,48
Object 260 103131,1894916449,39%2559,89
Bat.-Châtillon 25 t102628,7888215658,33%2456,03
TBT 92670,44113015267,11%2598,41
Jagdtiger Prototype 81909,62103215160,93%2087,07
WZ-111 model 1-492036,8473814752,38%2005,69
M40/M438955,1962214552,41%916,89
XM69 Hacker113767,68115414362,24%3065,07
LT-432 8776,3173114250,70%1478,78
T-44-100 Igrovoy 82012,12103014158,16%2753,85
Ares 90 C113419,71110314056,43%3231,44
Concept 1B 92832,03117514063,57%2730,88
FV226 Contradictious 82226,53111413961,87%2618,10
BZ-79114072,49112713850,72%3113,87
M47 Iron Arnie 81580,0986513450,75%1869,39
CS-67 Szakal113351,36106413259,09%2895,64
FV230 Canopener103936,27121613167,18%3480,78
Type 5 Heavy103995,50119812964,34%3559,67
VK 72.01 (K) 103710,80108012958,14%2934,64
Leopard Prototyp A92311,5274112648,41%2425,83
Vz. 68 Squall 8932,4873212651,59%1822,53
Stinger 103340,45104612560,00%2742,96
Vz. 55103781,06112612458,87%3338,12
E 25 71266,6585412455,65%1966,26
Ho-Ri 3103208,8696412358,54%2636,31
Fauteur114085,93113712149,59%3227,92
Rheinmetall Panzerwagen101815,6093211361,06%2414,47
FV4025 Contriver113698,01106911350,44%2803,95
Black Rock 114294,21128311264,29%3754,54
Pz.Kpfw. Neu113769,52114510851,85%2884,98
Type 71103242,10106810559,05%2820,14
Object 452K 102419,4784210451,92%1894,91
Kampfpanzer 67103051,2197510348,54%2493,87
K-91102864,7095810256,86%2647,66
AMX 50 Foch B103276,24102010162,38%2932,36
Object 703 Version II 81579,139189857,14%1814,29
Carro da Combattimento 45 t 102975,058799546,32%2461,80
SFAC 105 82552,6211139574,74%3019,25
Projet Louis 91244,638369354,84%1707,27
leKpz Borkenkäfer112727,429989052,22%3427,60
Vz. 71 Tesák101958,848568950,56%2337,03
MBT-B 103367,9010378955,06%3041,42
Object 279 early 103014,1510178953,93%2176,24
Rambo 92177,0110188951,69%2262,95
Vz. 63P113534,079778843,18%2359,31
UDES 03 Alt 3 92250,4410128762,07%2314,91
Conqueror92385,068188653,49%2407,22
Vz. 60S Dravec 103660,7612058567,06%2782,77
ELC EVEN 90 8766,339008555,29%1702,60
DZT-159 92347,689918554,12%2232,25
Type 64 6834,706918354,22%2375,84
M-VII-Y 92906,4911158253,66%2617,51
AMX 50 12092174,546787943,04%2118,33
STK-2113828,4311327761,04%2710,82
Type 5 Ka-Ri 82107,039477657,89%2355,75
LHMTV8458,726557643,42%668,74
FV217 Badger103435,9911917570,67%3119,16
Emil II92375,269587254,17%2400,77
Type 6192091,209037154,93%2213,50
WZ-132-1101789,309807167,61%2384,17
BZT-70 104018,2310557048,57%2981,80
FV229 Contender92859,9610527045,71%3076,81
Tortoise92244,839586952,17%1852,08
Ho-Ri 281115,076446838,24%1038,96
SDP 60 Gonkiewicza92342,279486761,19%2142,32
T110E3102869,389946666,67%2475,76
AT-FV230 Breaker113086,9510356451,56%2208,84
AMX 50 10081655,518966355,56%1979,54
T-1091999,029236250,00%2120,40
M48A5 Patton103109,5210126256,45%2745,76
WZ-113G FT104015,3510656058,33%3294,83
Strv 103-092237,608915853,45%2200,36
Jagdtiger92139,748105846,55%1782,66
E 100103519,539985851,72%3045,44
E 7593008,0013125671,43%3725,95
WZ-111G FT92838,4510855561,82%2800,87
UDES 0381828,987985347,17%2130,52
DBV-152 103619,779655364,15%2601,25
BZ-75103508,1210465255,77%2843,11
Vz. 58 Medvěd 92767,4010095246,15%2751,21
WZ-114 91932,488585255,77%1832,77
Centurion Action X103058,9010035158,82%2821,91
Type 4 Ju-To71719,049895160,78%2593,62
Panhard EBR 909974,558075156,86%1544,88
VK 100.01 (P)81575,988795149,02%1838,00
Object 780 103107,539175150,98%2464,16
SMV CC-64 Vipera 81591,108715154,90%1841,97
AAT60 81644,278625156,86%1741,52
Lion 103229,649705060,00%3284,88
Type 6892456,9210844967,35%2575,87
Object 752 92906,2211834961,22%2985,24
Ho-Ri Shugo113522,7711184868,75%2754,30
E 65 Zwilling 82163,8310834858,33%2154,21
Chieftain Mk. 6 103047,7710514459,09%2812,86
Yong Bing 93089,9811904358,14%3567,28
53TP Markowskiego81544,838424250,00%1756,96
Ferdinand82230,719264259,52%2508,14
BZ-6892883,9011034259,52%2935,92
WZ-120G FT 93201,8311094259,52%2965,39
CC-46 Pancernik 92074,329644168,29%2026,74
CS-5991970,109104158,54%2063,70
M10392139,079664168,29%2125,99
M-V-Y103080,889794148,78%2508,82
Toro 92727,6811914168,29%3306,16
M46 Patton92544,7810924060,00%2892,30
AMX 65 t81366,208264055,00%1598,18
AMX M4 mle. 5192146,659644060,00%2157,47
Emil I81835,189453946,15%2123,49
T2881550,627603943,59%1586,41
T-54 ltwt.91114,269673964,10%1895,77
LTTB8914,958383943,59%1800,28
T3092339,559003850,00%2237,84
BZ-16681985,3910393863,16%2709,34
CS-5381263,977273748,65%1636,76
T-5492572,8411103759,46%2922,33
Type 5782433,5711813762,16%3569,03
Pz.Kpfw. 5583040,2213713762,16%3780,27
PTZ-78113917,2810853652,78%2739,09
Ho-Ri 192100,379033560,00%1893,18
GSOR 3301 AVR FS9766,409423560,00%1247,55
TNH T Vz. 5192583,6511143464,71%2536,68
HWK 128589,527573357,58%1057,50
FV227 Conceiver81643,429423357,58%1957,05
T9592280,9410553265,63%2088,70
Caernarvon82495,9013503174,19%4007,69
T28 Prototype81728,397853138,71%1851,68
Versuchspanzer 5793224,4812803167,74%3539,42
E 75 TS 81798,719713167,74%2148,48
AMX 67 Imbattable114142,4011583060,00%3360,86
WZ-111-1G FT82238,669982958,62%2708,61
AMX AC mle. 4881730,838142951,72%2317,09
Mäuschen91370,007402948,28%1186,40
T25 AT71304,597742762,96%1804,00
Stridsyxa 82090,0010312755,56%2312,29
Bat.-Châtillon 25 t AP92208,049372653,85%2518,78
FV225 Collector 93340,8812042661,54%3343,05
CS-4471041,807212552,00%1651,62
Vz. 62 Jasan 92663,2810762564,00%2467,65
T-4481580,678462450,00%2221,86
Kranvagn102547,008402356,52%2304,15
SDT-58 Vlkodav 92884,9612472373,91%3162,35
Tiger (P)71310,748402356,52%1784,35
Object 43091663,097542343,48%1236,19
Buryan 93241,6111872360,87%2828,12
M26 Pershing81642,599922268,18%2132,21
T 54D 91781,769302157,14%1835,56
TS-6 91838,629442166,67%1598,13
Type 4 Heavy92736,4511022060,00%2552,65
SDP 58 Kilana82545,1010762045,00%3222,85
Terrifiant 93445,8414031973,68%3509,94
50TP Tyszkiewicza91928,2810211872,22%1839,38
O-Ho82856,6713531872,22%3970,82
VK 28.016486,176401866,67%1497,18
AMX 50 Foch92566,3311641877,78%2556,31
M36 Jackson6970,945751741,18%1470,22
SDP 57 Gowika71100,946641723,53%1427,43
Charlemagne 82910,9412811764,71%3184,04
Sentinelle 92036,718961758,82%1747,32
Strv 7461144,888571668,75%2362,60
Jagdpanther71406,947921662,50%2222,24
Leichter Kpz. 70 (K) 8951,758301650,00%1609,30
TNH 105/100082294,6011251560,00%3128,16
ZŤS Vz.63-1 Ogar 93594,8014031573,33%4509,51
Tiger I72461,6212911361,54%4132,48
Jagdpanzer IV6832,626661361,54%1578,42
B.U.G.I.6926,545451338,46%1309,51
WZ-111 model 6 81653,699601361,54%1710,20
IS71523,259161250,00%2462,06
Kampfpanzer 07 RH 81463,759301266,67%2142,03
Chrysler MTC 2TC 82192,5811341266,67%2775,36
Object 168 German 81368,337031241,67%1364,32
S-517803,006951154,55%822,19
WZ-219111732,097151136,36%1531,52
FV224 Chopper72157,5514321181,82%4093,70
45TP Habicha71749,7010791080,00%2629,34
Tiger II81911,0010271060,00%2591,07
Felice 92158,909481060,00%2271,56
Object 283 91913,907301040,00%1743,19
Tiger 131 61304,4010491080,00%3096,13
Husarz 81919,1010791070,00%2356,63
Cromwell B 61267,6010721070,00%3044,32
Spähpanzer SP I C71125,221004988,89%2866,77
T-100 LT101667,78752944,44%2146,68
TS-54 82212,221218966,67%3154,20
Prototipo 6 81871,881015875,00%1763,82
Ambassador 93236,631103862,50%3369,93
Brennos 81833,00986837,50%2600,92
T2071132,00805771,43%1683,74
40TP Habicha6779,14668757,14%1559,60
WZ-1328811,57912771,43%1633,49
AMBT 81438,14874771,43%1670,55
Chrysler K 8938,14639742,86%747,47
E 50 Ausf. M103540,001340683,33%2790,17
Stitch 82398,671011650,00%2349,31
Coccodrillo 104123,401000540,00%3488,36
SDP 40 Zadymka5837,00567560,00%2142,58
T-34-2G FT7846,20708580,00%1096,01
KV-15692,40490540,00%1444,06
FV2078878,00686560,00%1041,09
T95/FV4201 Chieftain 104811,601321560,00%3751,28
Strv 103B104165,7513404100,00%4436,31
VK 30.01 (P)62265,251363475,00%5275,82
VCS 6x6 TS 90 9351,00374333,33%165,10
Char Mle. 75 92723,001169250,00%5073,86
SPHT 95306,501747250,00%6596,33
Kpz. 3 GST Turm 8469,007671100,00%408,65
Schwertwal 107221,0017071100,00%6252,78
STG 82103,007841100,00%2731,84
T 55A 93612,0016081100,00%5033,67
T78 6882,0010861100,00%1473,69

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Obavještajac
Član od: 12.10.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 19.09.2026
Otišao: 11.10.2026
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 16.04.2026
Otišao: 17.09.2026
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 23.03.2026
Otišao: 14.04.2026
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 01.12.2025
Otišao: 22.03.2026
Pozicija: Novak
Član od: 10.11.2025
Otišao: 30.11.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 19.11.2024
Otišao: 09.11.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 19.11.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.11.2024
Otišao: 18.11.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 28.02.2024
Otišao: 13.11.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 29.11.2022
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.03.2023
Otišao: 28.02.2024
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 03.02.2023
Otišao: 15.02.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.02.2023
Otišao: 03.03.2023