Bluetooth_2

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 04.03.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1620200110
Ø Razina8,220,000,007,43
Pobjede809449,96%00,00%00,00%5852,73%
Izgubljene788848,69%00,00%00,00%5045,45%
Neriješeno2201,36%00,00%00,00%21,82%
Preživjele bitke407625,16%00,00%00,00%4440,00%
Uništenih tenkova125360,7700,0000,001161,05
Odnos razaranja1,030,000,001,76
Otkriveno tenkova218091,3500,0000,00820,75
Počinjena šteta1.128,030,000,001.373,75
Bodovi zauzimanja66560,4100,0000,00370,34
Obrambeni bodovi45350,2800,0000,00410,37
Iskustvo597,540,000,00543,85
WN71015,670,000,001307,08
WN81279,590,000,001715,09
Ukupno
Bitke16202
Ø Razina8,22
Pobjede809449,96%
Izgubljene788848,69%
Neriješeno2201,36%
Preživjele bitke407625,16%
Uništenih tenkova125360,77
Odnos razaranja1,03
Otkriveno tenkova218091,35
Počinjena šteta1.128,03
Bodovi zauzimanja66560,41
Obrambeni bodovi45350,28
Iskustvo597,54
WN71015,67
WN81279,59
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke110
Ø Razina7,43
Pobjede5852,73%
Izgubljene5045,45%
Neriješeno21,82%
Preživjele bitke4440,00%
Uništenih tenkova1161,05
Odnos razaranja1,76
Otkriveno tenkova820,75
Počinjena šteta1.373,75
Bodovi zauzimanja370,34
Obrambeni bodovi410,37
Iskustvo543,85
WN71307,08
WN81715,09
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke40000
Pobjede1332,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2665,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,50%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1025,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova170,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,570,000,000,00
Otkriveno tenkova421,0500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.258,350,000,000,00
Bodovi zauzimanja350,8800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi110,2800,0000,0000,00
Iskustvo406,150,000,000,00
Ukupno
Bitke40
Pobjede1332,50%
Izgubljene2665,00%
Neriješeno12,50%
Preživjele bitke1025,00%
Uništenih tenkova170,43
Odnos razaranja0,57
Otkriveno tenkova421,05
Počinjena šteta1.258,35
Bodovi zauzimanja350,88
Obrambeni bodovi110,28
Iskustvo406,15
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke84000
Pobjede3845,24%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3744,05%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno910,71%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2630,95%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova560,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,970,000,000,00
Otkriveno tenkova750,8900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.120,710,000,000,00
Bodovi zauzimanja1321,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1802,1400,0000,0000,00
Iskustvo508,540,000,000,00
Ukupno
Bitke84
Pobjede3845,24%
Izgubljene3744,05%
Neriješeno910,71%
Preživjele bitke2630,95%
Uništenih tenkova560,67
Odnos razaranja0,97
Otkriveno tenkova750,89
Počinjena šteta1.120,71
Bodovi zauzimanja1321,57
Obrambeni bodovi1802,14
Iskustvo508,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3734000
Pobjede200353,64%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene173146,36%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke135536,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova26310,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,110,000,000,00
Otkriveno tenkova28280,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.248,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja46951,2600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi157274,2100,0000,0000,00
Iskustvo643,240,000,000,00
Ukupno
Bitke3734
Pobjede200353,64%
Izgubljene173146,36%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke135536,29%
Uništenih tenkova26310,70
Odnos razaranja1,11
Otkriveno tenkova28280,76
Počinjena šteta1.248,75
Bodovi zauzimanja46951,26
Obrambeni bodovi157274,21
Iskustvo643,24
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke38510010
Pobjede190549,47%00,00%00,00%220,00%
Izgubljene186448,40%00,00%00,00%880,00%
Neriješeno822,13%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke110928,80%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20550,5300,0000,0030,30
Odnos razaranja0,750,000,000,30
Otkriveno tenkova46521,2100,0000,0090,90
Počinjena šteta968,640,000,001.050,60
Bodovi zauzimanja40831,0600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi40061,0400,0000,0000,00
Iskustvo539,240,000,00262,10
Ukupno
Bitke3851
Pobjede190549,47%
Izgubljene186448,40%
Neriješeno822,13%
Preživjele bitke110928,80%
Uništenih tenkova20550,53
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova46521,21
Počinjena šteta968,64
Bodovi zauzimanja40831,06
Obrambeni bodovi40061,04
Iskustvo539,24
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke10
Pobjede220,00%
Izgubljene880,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova30,30
Odnos razaranja0,30
Otkriveno tenkova90,90
Počinjena šteta1.050,60
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo262,10

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1482000
Pobjede68946,49%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene77952,56%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno140,94%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke41728,14%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova8670,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,810,000,000,00
Otkriveno tenkova15571,0500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.318,380,000,000,00
Bodovi zauzimanja12860,8700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi9080,6100,0000,0000,00
Iskustvo606,990,000,000,00
Ukupno
Bitke1482
Pobjede68946,49%
Izgubljene77952,56%
Neriješeno140,94%
Preživjele bitke41728,14%
Uništenih tenkova8670,59
Odnos razaranja0,81
Otkriveno tenkova15571,05
Počinjena šteta1.318,38
Bodovi zauzimanja12860,87
Obrambeni bodovi9080,61
Iskustvo606,99
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (67)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Rheinmetall Skorpion G 81301,81578264649,28%1374,36
Löwe 81317,04671193053,42%1587,32
Object 430U101619,49642101448,62%1261,30
Panhard EBR 10510728,6651299543,52%636,89
Panhard EBR 75 (FL 10) 8654,5256892450,97%1029,74
Bat.-Châtillon Bourrasque 81117,5961981550,18%1257,85
Excelsior 5847,8670466555,79%2015,76
ELC EVEN 90 8451,2247958645,56%680,84
Type 64 6499,8943851251,17%1227,89
AMX M4 mle. 49 Liberté 81152,8163550250,00%1335,03
T-4481075,3862348748,25%1444,96
Object 252U Defender 81405,1967647854,18%1585,94
Object 140101335,2961643650,46%1032,32
FV215b 101808,2561742847,90%1367,10
Conqueror Gun Carriage101001,0851439046,67%711,91
Super Conqueror101721,3567132748,62%1250,65
T-34-85M 6884,3267632553,85%1588,30
Progetto M40 mod. 65101429,7558932052,81%1058,39
M661307,1170428459,51%2408,43
Object 43091293,9370423250,86%1158,57
Panther/M10 7873,1966322853,07%1411,95
Caernarvon Action X 8957,3158919942,71%961,38
T57 Heavy101401,1660418047,22%927,18
Object 268 Version V 101501,7053616847,62%968,16
Super Hellcat 7808,0348613350,38%1094,26
FV215b (183) 101378,0846710149,50%848,39
BT-7 artillery 3403,435199750,52%1605,37
CS-63101374,095848748,28%932,97
leKpz M 41 90 mm GF 8483,094027737,66%557,40
Maus101528,265676937,68%953,37
P.44 Pantera8985,256156747,76%1279,34
Panhard EBR 909804,226186334,92%1025,02
Crusader 5.5-in. SP7505,044245650,00%601,10
Panhard AML Lynx 6x68780,457184757,45%1473,53
Bretagne Panther 6683,205384461,36%1306,54
Strv 103B101184,975833455,88%694,10
FV2078521,524173138,71%343,82
T-50-2 6474,294712860,71%1397,18
T110E5101553,006802564,00%1099,70
Hotchkiss EBR71044,686952556,00%2468,06
FV3046239,801682035,00%132,22
KV-26505,753672035,00%531,40
Fiat 3000142,18921136,36%2,96
Pz.Sfl. IC 4289,303851050,00%841,82
Renault NC-31169,7597825,00%111,69
Bishop5170,63198862,50%295,61
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3297,13260837,50%599,07
T1 Cunningham1125,17214683,33%822,42
TKS z n.k.m. 20 mm 2106,60264580,00%602,72
Valiant 5366,50468450,00%601,09
GSOR the TANK 9396,00376425,00%75,50
T-29 3268,25236475,00%986,23
MKA 2188,753334100,00%776,59
T-116 3108,00132425,00%175,39
T-34599,75216450,00%103,54
Kolohousenka1102,25142450,00%351,29
Vickers Medium Mk. I188,25108450,00%292,55
Sexton I 385,0086333,33%0,00
T-45 2130,5020220,00%343,51
AMX 13 (FL 11) 5205,50285250,00%449,95
T-54 first prototype 8385,5019320,00%197,79
Convert. Medium Tank T3 3221,0013920,00%406,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5455,50609250,00%968,93
Leichttraktor1112,00180250,00%398,04
43 M. Toldi III 3165,5021320,00%485,58
AMX ELC 901 60,0011110,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6638,0024010,00%1142,38

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 04.03.2026
Pozicija: Novak
Član od: 08.12.2025
Otišao: 10.01.2026
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 15.05.2025
Otišao: 22.07.2025
Pozicija: Novak
Član od: 09.11.2024
Otišao: 23.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.05.2024
Otišao: 21.09.2024
Pozicija: Novak
Član od: 30.04.2024
Otišao: 20.05.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 13.10.2022
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 28.02.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.11.2023
Otišao: 13.03.2024
Pozicija: Novak
Član od: 16.04.2023
Otišao: 28.05.2023
Pozicija: Pričuva
Član od: 03.09.2023
Otišao: 13.10.2023
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 21.08.2021
Otišao: 30.10.2021
Pozicija: Novak
Član od: 21.05.2022
Otišao: 23.07.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.11.2022
Otišao: 11.02.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.11.2021
Otišao: 22.01.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.07.2021
Otišao: 20.08.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 31.10.2021
Otišao: 25.11.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 08.07.2021
Otišao: 23.07.2021
Pozicija: Novak
Član od: 28.03.2021
Otišao: 18.06.2021
Pozicija: Novak
Član od: 21.09.2020
Otišao: 30.09.2020
Pozicija: Novak
Član od: 29.02.2020
Otišao: 15.04.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.07.2020
Otišao: 03.09.2020
Pozicija: Novak
Član od: 15.09.2020
Otišao: 16.09.2020
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 10.05.2019
Otišao: 07.08.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.10.2019
Otišao: 07.11.2019
Pozicija: Novak
Član od: 01.10.2020
Otišao: 17.10.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.06.2020
Otišao: 27.07.2020
Pozicija: Obavještajac
Član od: 20.10.2020
Otišao: 15.01.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.11.2019
Otišao: 11.01.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 22.04.2019
Otišao: 08.05.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.03.2019
Otišao: 11.03.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 28.11.2018
Otišao: 01.12.2018
Pozicija: Novak
Član od: 30.05.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 10.01.2018
Otišao: 27.05.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 18.07.2017
Otišao: 07.01.2018