BigFootPRD

clanlogo
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 04.05.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke62776039201
Ø Razina8,000,009,389,32
Pobjede3779960,21%00,00%2256,41%12361,19%
Izgubljene2422038,58%00,00%1538,46%7336,32%
Neriješeno7571,21%00,00%25,13%52,49%
Preživjele bitke2371937,78%00,00%1948,72%8542,29%
Uništenih tenkova945001,5100,00531,363351,67
Odnos razaranja2,420,002,652,89
Otkriveno tenkova937301,4900,00380,973361,67
Počinjena šteta2.464,620,003.719,413.701,04
Bodovi zauzimanja178330,2800,00441,13470,23
Obrambeni bodovi555900,8900,0060,151780,89
Iskustvo955,910,001.011,691.149,82
WN72101,270,001959,642322,68
WN83571,870,004097,845495,32
Ukupno
Bitke62776
Ø Razina8,00
Pobjede3779960,21%
Izgubljene2422038,58%
Neriješeno7571,21%
Preživjele bitke2371937,78%
Uništenih tenkova945001,51
Odnos razaranja2,42
Otkriveno tenkova937301,49
Počinjena šteta2.464,62
Bodovi zauzimanja178330,28
Obrambeni bodovi555900,89
Iskustvo955,91
WN72101,27
WN83571,87
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke39
Ø Razina9,38
Pobjede2256,41%
Izgubljene1538,46%
Neriješeno25,13%
Preživjele bitke1948,72%
Uništenih tenkova531,36
Odnos razaranja2,65
Otkriveno tenkova380,97
Počinjena šteta3.719,41
Bodovi zauzimanja441,13
Obrambeni bodovi60,15
Iskustvo1.011,69
WN71959,64
WN84097,84
Zadnjih 30 dana
Bitke201
Ø Razina9,32
Pobjede12361,19%
Izgubljene7336,32%
Neriješeno52,49%
Preživjele bitke8542,29%
Uništenih tenkova3351,67
Odnos razaranja2,89
Otkriveno tenkova3361,67
Počinjena šteta3.701,04
Bodovi zauzimanja470,23
Obrambeni bodovi1780,89
Iskustvo1.149,82
WN72322,68
WN85495,32
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke132000
Pobjede6347,73%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6347,73%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno64,55%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4735,61%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1200,9100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,410,000,000,00
Otkriveno tenkova1290,9800,0000,0000,00
Počinjena šteta2.402,270,000,000,00
Bodovi zauzimanja1611,2200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi160,1200,0000,0000,00
Iskustvo810,990,000,000,00
Ukupno
Bitke132
Pobjede6347,73%
Izgubljene6347,73%
Neriješeno64,55%
Preživjele bitke4735,61%
Uništenih tenkova1200,91
Odnos razaranja1,41
Otkriveno tenkova1290,98
Počinjena šteta2.402,27
Bodovi zauzimanja1611,22
Obrambeni bodovi160,12
Iskustvo810,99
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede571,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene228,57%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke342,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,500,000,000,00
Otkriveno tenkova50,7100,0000,0000,00
Počinjena šteta542,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo438,710,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede571,43%
Izgubljene228,57%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke342,86%
Uništenih tenkova60,86
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova50,71
Počinjena šteta542,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo438,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke27000
Pobjede311,11%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2488,89%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke311,11%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,4100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,460,000,000,00
Otkriveno tenkova401,4800,0000,0000,00
Počinjena šteta519,810,000,000,00
Bodovi zauzimanja1154,2600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi682,5200,0000,0000,00
Iskustvo155,260,000,000,00
Ukupno
Bitke27
Pobjede311,11%
Izgubljene2488,89%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke311,11%
Uništenih tenkova110,41
Odnos razaranja0,46
Otkriveno tenkova401,48
Počinjena šteta519,81
Bodovi zauzimanja1154,26
Obrambeni bodovi682,52
Iskustvo155,26
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke469000
Pobjede28460,55%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene18238,81%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno30,64%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke22748,40%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3950,8400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,630,000,000,00
Otkriveno tenkova4510,9600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.848,700,000,000,00
Bodovi zauzimanja7891,6800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13852,9500,0000,0000,00
Iskustvo848,000,000,000,00
Ukupno
Bitke469
Pobjede28460,55%
Izgubljene18238,81%
Neriješeno30,64%
Preživjele bitke22748,40%
Uništenih tenkova3950,84
Odnos razaranja1,63
Otkriveno tenkova4510,96
Počinjena šteta1.848,70
Bodovi zauzimanja7891,68
Obrambeni bodovi13852,95
Iskustvo848,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28000
Pobjede1139,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1760,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke621,43%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova250,8900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,140,000,000,00
Otkriveno tenkova230,8200,0000,0000,00
Počinjena šteta2.426,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja572,0400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo724,210,000,000,00
Ukupno
Bitke28
Pobjede1139,29%
Izgubljene1760,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke621,43%
Uništenih tenkova250,89
Odnos razaranja1,14
Otkriveno tenkova230,82
Počinjena šteta2.426,36
Bodovi zauzimanja572,04
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo724,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (415)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M54 Renegade 83290,211513300669,49%5179,77
Type 64 6907,09629210355,68%2793,99
T110E5103007,48804190356,59%3071,73
Leopard 1102982,74822179257,42%3054,36
M4A1 Sherman5801,19543145959,36%2970,72
T-34-8561151,56661117760,66%3114,26
T-62A102900,2280693553,90%3047,54
Object 260 104238,56120989264,80%4660,42
Bat.-Châtillon 25 t103021,5978979354,73%3130,32
T3281898,9884677558,84%2849,66
Pz.Kpfw. I Ausf. C3284,6338569857,16%1777,67
KV-261208,9563069162,23%2793,55
T57 Heavy Tank103201,6480164657,28%3114,84
Centurion Mk. 7/192932,5397563660,38%3830,02
FV30461024,1353161655,52%2303,23
Škoda T 56 83348,77146956868,13%4623,46
CS-63104329,17121456165,60%4904,81
STB-1103524,51104056058,04%3669,96
Vz. 55104672,08124655164,79%4818,80
TVP T 50/51103197,4488953958,44%3387,80
M48A5 Patton102975,1382452556,38%3091,65
M10392052,9969051554,17%2411,39
M18 Hellcat6810,2152850552,48%1617,86
T3 HMC2209,6124250054,00%1024,43
Super Conqueror103774,42102948959,92%3992,19
Indien-Panzer81545,9970647552,42%2430,33
FV215b 102847,0975145855,46%2782,05
T2971388,5369145153,88%2095,34
AMX M4 mle. 54104838,16127144564,27%5205,56
Kampfpanzer 50 t 93450,27135443165,66%4148,39
AMX 13 9091440,2776542852,80%2812,85
AMX 13 105102226,2688642657,51%3293,96
Object 263102769,3977440155,36%2383,63
Leopard Prototyp A92953,2992639554,18%3566,38
T-345655,4343338556,62%2418,81
Progetto M35 mod. 46 82947,88139238167,19%4710,98
Aufklärungspanzer Panther 7468,3139237446,26%887,36
AMX 13 757907,9867536654,64%2172,51
Concept 1B 94155,32151136172,02%4639,05
Centurion Action X103013,5878535757,98%3080,45
Object 703 Version II 83114,96152234769,16%5205,42
T 55A 92850,32102034362,10%3705,74
AMX ELC bis5595,4563533364,56%2568,26
M46 Patton92383,5276233255,42%2976,27
T54E192413,7187532754,43%2782,16
Object 268 Version 4103220,1281132358,82%2960,16
T-50-2 6822,1160931558,73%2881,02
T-5492455,81103231366,77%3529,82
T4991833,5392231354,31%3592,95
M446640,4533530745,93%1106,33
Bat.-Châtillon Bourrasque 83115,32141430069,33%4899,29
Object 277103561,48107929463,27%3859,93
T25/27606,0936029347,10%769,88
T26E5 Patriot 82084,42114728557,89%3498,59
Conqueror92670,98105227661,23%2949,69
AMX 12 t6646,1958727654,71%2118,69
Centurion Mk. I81882,2684327561,09%3296,79
Chimera 83084,83143426665,79%4812,93
T28 Prototype81405,4259926452,65%1570,44
M41 Walker Bulldog81070,1462025950,19%2245,74
AMX 50 B104197,00116625567,06%4512,89
E 5093735,28138025266,67%4930,05
T675511,5435525255,16%1332,71
Kampfpanzer 07 RH 82493,57128625165,34%4468,63
M4A3E8 Sherman61100,1881124461,48%2909,78
T71 DA71235,1084224154,36%3545,43
Object 140103617,89115023964,85%4127,27
M127911,6340923752,32%1295,65
T77 83057,48132223059,57%4564,82
M26 Pershing81573,1662622955,46%2416,44
CS-52 LIS 82832,81132922766,52%4585,85
Kranvagn104429,58127422370,85%5382,11
M41 HMC5392,0026521445,79%485,76
Bisonte C45 83040,81142621462,62%4406,15
Object 705A103225,0795421355,87%3164,25
Type 6192600,7883820459,80%3205,46
Object 274a 82580,77131120466,18%4313,59
AMBT 83280,31141520466,18%4908,78
T110E4103914,55103920160,70%4070,65
VK 28.016208,1627619741,12%343,62
122 TM 82674,59126919767,51%4135,46
Type 59 83109,72156519568,72%5903,23
Emil II93388,35125919565,13%4431,12
Kampfpanzer 07 P(E) 104628,64131219164,92%5199,84
TVP VTU Koncept81727,4868819057,89%2903,65
60TP Lewandowskiego104403,42117718966,67%4345,21
Caernarvon82278,54116618565,41%3643,70
Bat.-Châtillon 25 t AP91975,8087518551,89%2552,98
Grille 15104105,4197218460,87%4053,27
Object 70592621,98108218360,11%3253,91
Object 279 early 104618,88127118361,20%3821,45
M4A3E8 Thunderbolt VII 61401,61111318061,11%3737,04
T110E3104590,97121617967,60%4703,08
LT-432 81708,52119317965,92%4503,59
AltProto AMX 30 82646,42136917667,61%4612,76
TNH T Vz. 5193582,29135117566,29%4589,86
WZ-113G FT104529,87113517065,29%4569,06
T6981683,5083116249,38%2460,69
ShPTK-TVP 100 82804,10126316264,81%4142,80
Panhard EBR 105102604,65109115961,64%4472,58
E 50 Ausf. M104081,66116815766,24%4420,90
T71 CMCD71220,3270515756,05%3490,49
Rinoceronte104273,50115115563,23%4320,14
WZ-111 model 5A104168,15119815567,74%4783,38
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82484,12127015470,78%4647,45
Char Futur 4 93696,67130215462,34%4284,06
E 7593552,94129115367,32%4598,37
M47 Iron Arnie 83257,01154215268,42%5997,29
IS-4104215,00127315170,86%4706,52
VK 16.02 Leopard5508,2054715058,00%2004,70
CS-5993803,64133615064,67%5196,73
50TP prototyp 82766,82133014873,65%4244,61
Object 430U103573,71108514759,86%4082,49
HWK 30 81800,16109914763,27%4290,98
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4238,4622914451,39%511,18
M66570,3234114346,85%882,18
Škoda T 2561213,5288214156,03%3143,67
T2071538,0669314165,96%3282,12
Škoda T 5093093,47110814157,45%3687,87
IS-7104120,91120314163,83%4888,20
Chrysler K GF 82535,19124714163,12%4159,95
SU-10181961,3590514055,00%2785,95
Jagdpanzer E 100104520,76114013770,07%4690,32
ASTRON Rex 105 mm 83234,83152813776,64%4840,79
TS-5 83003,26140213762,04%4224,66
StuG III Ausf. G5417,5027613545,93%936,83
113103729,10118213566,67%4314,82
Object 252U 83289,21147413565,93%5319,19
IS-382421,61111813359,40%3640,52
Type 5 Ka-Ri 83788,70157113274,24%5470,40
Comet71278,1169013158,78%2442,73
TS-54 83463,08163713167,18%5354,92
Konštrukta T-34/10071529,7165313060,77%3190,20
T-4481734,0599313059,23%3168,59
SU-122-5492006,0380613053,08%2048,05
121104532,88125612965,12%5048,40
Churchill Gun Carrier61650,7491412958,14%4347,27
UDES 15/16104474,35130912875,00%4885,02
T-1093192,02118412858,59%4513,47
FV4201 Chieftain Proto 93819,05137812865,63%5022,01
Pz.Kpfw. II Luchs4186,3727812752,76%574,99
ISU-122-2 83088,46137212770,87%4251,65
M60 104571,45117512564,00%5034,74
Object 780 104302,52115012455,65%4321,94
AMX M4 mle. 5193781,60138412365,85%4678,71
Strv K 93710,68142812171,90%5074,07
Progetto C50 mod. 6693426,70125312064,17%4569,74
FV217 Badger104372,72124112066,67%4965,56
BZ-58-2 94268,25146611970,59%5712,31
M10 Wolverine5294,9123611844,92%484,47
WZ-111G FT94004,79130311866,10%4681,73
AMX 50 Foch B104635,40122211865,25%5163,59
M-IV-Y 83099,53141311864,41%4886,29
AMX 30 1er prototype93544,58133511668,97%4740,90
Valentine AT4185,7019811553,91%521,41
Ho-Ri 3105106,41120811566,96%5111,33
56TP 83036,79133511560,00%4708,71
XM66F 83425,98144711464,04%4841,06
Type 5 Chi-Ri71174,5864111353,98%2102,43
T26E4 SuperPershing 82632,57144711369,03%4960,43
AMX 50 12092998,24110411257,14%4048,63
59-1661343,71107611255,36%5850,71
SMV CC-64 Vipera 82997,93138611266,07%4684,67
T54 Heavy Tank 93590,30133411164,86%5233,67
T3093700,15126111065,45%4346,98
M40/M4381295,9758011050,00%1392,52
Object 43092972,21123411066,36%3846,16
AE Phase I 93939,32143011065,45%5336,50
IS-M81967,45100610956,88%3172,67
ST-II104614,42135710874,07%5240,05
Tortoise94567,48163010872,22%5881,83
121B 104083,81119310865,74%4585,96
WZ-111 model 1-493414,22128710768,22%4519,31
T-832 83805,79169910570,48%6546,02
STG Guard 83026,25136710566,67%6014,44
50TP Tyszkiewicza93524,66133810474,04%4712,25
Jagdpanther71172,8765210459,62%1805,34
M-V-Y104089,72120810464,42%3789,61
Lansen C 82762,15131810460,58%4188,35
T-44-100 83122,55148410369,90%5441,74
AMX 50 Foch94071,63142310271,57%5535,84
T1 Heavy Tank5447,0332910142,57%818,77
TOG II* 61626,43115110161,39%3867,25
GSOR 1010 FB 82646,95109410154,46%3655,58
TNH 105/100082528,64119310060,00%4133,46
T9594247,0614619971,72%4823,88
AMX 50 10082497,6111239855,10%3768,44
Caliban 82704,4813599868,37%4123,91
Bofors Tornvagn 82765,0812269854,08%4086,32
Object 26393970,1913699769,07%5026,35
Type 63 83039,7915169775,26%4073,42
Bretagne Panther 61896,9813819768,04%4925,22
FV4004 Conway93354,6011549662,50%4364,55
53TP Markowskiego82756,5612119459,57%4287,63
Progetto CC55 mod. 5483042,1013369455,32%4493,73
Somua SM 83038,6614059469,15%4874,29
BZ-6893675,4213519267,39%5524,75
Jagdpanther II82422,6510479263,04%3447,64
M3 Lee4263,852529149,45%947,99
Prototipo Standard B93363,9912059053,33%3873,08
STA-181232,895159048,89%1623,77
Maus104258,6012949072,22%4668,08
T-34-3 82767,0413489062,22%4811,66
IS-3A 83037,4814588969,66%4806,39
Tiger II82967,4813228759,77%4996,02
Object 777 Version II 93835,6314518771,26%5557,68
Waffenträger auf Pz. IV94290,9513038668,60%5582,98
M374266,421968551,76%942,52
UDES 14 Alt 582779,5112708563,53%5040,65
45TP Habicha72125,8911458455,95%3956,40
Charioteer82694,2311488461,90%4317,36
IS-3-II94075,4514938473,81%5918,50
Black Prince71353,598418350,60%2217,53
WZ-12094045,8814528269,51%5854,32
Kunze Panzer 93649,8913588269,51%4593,50
T1 Cunningham1104,141588153,09%501,79
KV-856947,984658161,73%1738,57
SU-100M171546,258748154,32%2855,15
IS-2-II82539,3912498066,25%3949,06
E 75 TS 83061,7815028070,00%4899,70
Löwe 82838,6014088060,00%5042,24
Caernarvon Action X 82789,0014058056,25%4897,16
T404158,771887946,84%202,13
KV-1S6819,745287870,51%2366,38
11082921,8813657763,64%4988,74
Type 5 Heavy104500,8112357759,74%4487,01
Controcarro 1 Mk. 293815,9913267565,33%4381,37
M-VI-Y93719,5913957568,00%5144,40
SU-10061015,006727454,05%2096,99
Object 25793523,5113527368,49%4453,00
M-III-Y83004,2114307358,90%5649,83
Carro da Combattimento 45 t 104288,7511607361,64%4153,67
T-34-172212,7613737268,06%5235,81
Cromwell61011,656517262,50%2770,63
M36 Jackson6573,283297243,06%832,66
KV-482585,6712437263,89%4231,88
T-437780,204727154,93%1258,10
112 83019,8515267167,61%5390,34
P.44 Pantera82701,2012517055,71%5037,56
VK 45.02 (P) Ausf. B93946,6414306971,01%5763,65
King Tiger (Captured) 71965,7511606960,87%3461,75
AMX M4 mle. 4572299,3412246855,88%4529,01
M75422,823806747,76%1730,43
Ho-Ri 194698,3915236776,12%5826,27
Jagdpanzer IV61010,615966648,48%2004,06
CS-5382427,3611526666,67%4514,43
Alecto4153,861686541,54%182,82
ST-I93508,9113876467,19%5024,76
Matilda4247,972636355,56%611,26
T216608,655896357,14%1912,77
M48A2 Räumpanzer 82865,6014766365,08%5537,84
FV1066 Senlac 81469,719826358,73%3719,77
T28 Concept 71617,497145972,88%3255,78
Chrysler K 83419,3616035971,19%6173,27
Škoda T 245579,884465856,90%1960,97
AMX 404179,071925843,10%616,82
Churchill I5488,054085745,61%955,09
Jagdtiger94088,3012865658,93%4522,49
114 SP2 103872,6110085462,96%3578,68
Ikv 65 Alt II61938,4011415259,62%6012,38
BZ-72-1 103929,7710725261,54%3499,50
VK 45.02 (P) Ausf. A83800,4717665180,39%7069,40
AMX 65 t83163,0214775078,00%7157,92
Pz.Kpfw. 38 (t)3310,083764858,33%1412,44
T56 GMC385,921304845,83%68,23
Panther II82873,4313014763,83%5062,45
T-804299,433044763,83%1439,98
VK 100.01 (P)81665,879324759,57%2141,22
Type 4 Chi-To6901,896384652,17%1773,07
Churchill VII6979,467914656,52%2191,69
AT 25294,532384542,22%516,60
Charioteer Nomad 82655,6911104261,90%3420,12
T1 HMC2130,631224047,50%579,86
Marder II3142,881774062,50%391,73
M24E2 Super Chaffee 61212,5011453868,42%5321,56
Rheinmetall Skorpion G 82080,928253735,14%2385,71
ELC EVEN 90 81139,549693762,16%2957,63
M8A14147,941963647,22%195,95
M2 Light Tank269,311173545,71%75,69
Controcarro 3 Minotauro103726,6910913565,71%3627,28
AMX M4 mle. 49 Liberté 82599,3714003574,29%4478,42
Type 3 Chi-Nu5673,685923450,00%2146,04
Object 452K 104366,7911333458,82%3717,72
Excalibur 61575,359923464,71%3051,19
Crusader6648,734283363,64%2400,16
Covenanter5216,002333250,00%789,71
STA-2 82235,1912343262,50%4187,79
Type 95 Ha-Go2179,192713170,97%1056,34
ST vz. 394484,453823164,52%2335,51
Type 5782688,5211603148,39%3391,49
M-II-Y72089,4312843063,33%3989,09
Vickers Medium Mk. I149,381052948,28%65,98
IS71271,827672857,14%2182,98
Vz. 44-172349,0413832676,92%4495,87
Crusader 5.5-in. SP71053,155982657,69%1900,01
T26E5 82408,3513132661,54%3877,76
BT-74326,283792556,00%1923,50
Renault NC-31170,081002556,00%256,67
M2 Medium Tank378,641352548,00%92,92
M5 Stuart4136,043012544,00%394,44
SU-26386,831402462,50%228,02
AMX 30 B102981,299312454,17%2513,97
Hotchkiss EBR7442,545332445,83%882,27
DS PZInż5917,176192352,17%2519,37
SU-76M4134,001392138,10%174,00
Marder 38T4460,293202157,14%1389,82
Object 752 93520,0512962171,43%2996,95
Universal Carrier 2-pdr282,001022055,00%211,72
B14380,003291957,89%1124,76
AT-12104,53991942,11%191,62
AMX 383102,161511952,63%283,17
Bishop5748,376381973,68%2030,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5579,634141952,63%1918,10
Tiger-Maus 93609,8412601963,16%3597,64
Type 3 Chi-Nu Kai 5665,836391861,11%2029,70
Cobra 93416,4412081855,56%4681,47
SU-855398,653861747,06%901,35
M3 Stuart3125,631991643,75%306,96
Type 5 Ke-Ho4346,003591668,75%1502,69
Sexton II3167,381501643,75%591,80
Pz.Kpfw. III Ausf. E3204,562491656,25%643,36
KV-15921,195901650,00%2195,44
Panzerjäger I2129,471041526,67%271,16
Cruiser Mk. III333,47661526,67%0,00
Object 70493517,2011371546,67%3824,27
T-703196,802131546,67%560,22
IS-2 shielded 72541,4014221566,67%4689,35
L-60 2202,473271546,67%1106,85
Renault FT 75 BS2177,501791450,00%1048,55
Sturmpanzer I Bison371,211101435,71%4,60
Super Hellcat 71124,575331450,00%1650,58
Lago4536,234091353,85%2313,03
Pz.Kpfw. II299,542481369,23%439,60
UDES 1692656,6210361346,15%3025,78
Durchbruchswagen 24306,312911353,85%870,88
M53/M5591705,547891353,85%1498,04
Rhm.-Borsig Waffenträger82747,4611551361,54%4048,68
Vickers Medium Mk. III393,171701266,67%328,62
Cromwell B 61280,929621250,00%2746,03
Vickers Medium Mk. II2114,181151136,36%317,68
Strv m/4251021,556361154,55%3459,12
T2 Medium Tank283,361221163,64%369,05
Cruiser Mk. IV4118,271741136,36%157,68
Birch Gun4358,642521118,18%1021,55
Pz.Kpfw. I280,551351136,36%69,06
Pz.Kpfw. II Ausf. G388,731901163,64%302,58
Waffenträger auf E 100104242,7310491172,73%3484,86
Panhard AMD 178B6222,552341127,27%355,99
LTP 364,551291145,45%74,18
14TP4882,107441070,00%4997,57
Patton the Tank 92746,0011011050,00%3011,49
WZ-120-1G FT 82261,8011851070,00%2719,10
ISU-15281759,11833955,56%1966,59
M24 Chaffee5505,33361955,56%1746,16
Lorraine 40 t 82312,561010955,56%2785,50
SU-182211,63181862,50%1435,10
BDR G1 B5792,88417837,50%1647,69
T-116 3400,63409837,50%1899,51
Turtle Mk. I 82439,501130850,00%2936,81
BT-7 artillery 3191,00220862,50%739,95
Cruiser Mk. II2108,00121728,57%179,00
Renault UE 57377,43110742,86%18,62
Loyd Gun Carriage2218,00134714,29%1489,16
T-29 3327,43329785,71%1413,98
FV4202 82086,001218771,43%3130,52
Strv m/40L3430,00350633,33%1802,14
Pz.Kpfw. 35 (t)2180,33172650,00%829,70
Wespe3169,83283650,00%522,37
Strv 81 81860,00912650,00%2192,57
T-284842,60731560,00%3694,51
Emil I81799,4060350,00%1833,40
25TP KSUST II51674,001117580,00%6220,56
Leichttraktor113,6076560,00%164,93
E 100102940,40762520,00%2032,88
MTLS-1G14 3300,20253560,00%1235,47
GSOR 1008 82091,20812540,00%1864,49
Light Mk. VIC 299,40134520,00%234,06
StuG IV 5313,40374560,00%672,08
Renault Otsu141,25239475,00%264,10
MS-1128,7571425,00%1,70
Cruiser Mk. I1146,25149475,00%728,29
Hotchkiss H35213,331730,00%0,00
Type 97 Chi-Ha3161,6711830,00%295,71
Vickers Mk. E Type B231,6755333,33%0,00
Type 98 Ke-Ni3509,005103100,00%2753,70
M7 Priest3235,3311330,00%436,71
T-60272,677830,00%106,84
VK 168.01 (P) 82096,331082366,67%2833,42
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2250,67489366,67%1152,99
Fiat 30001290,00348250,00%1910,55
VK 30.01 (H)5518,50407250,00%950,07
T34 80,009620,00%0,00
B.U.G.I.64129,0022762100,00%16384,90
T-26245,007520,00%0,00
SU-5460,50137250,00%138,10
G.Pz. Mk. VI (e)20,0056250,00%105,41
AMR 35 2292,0014720,00%996,29
MKA 2301,00326250,00%1031,69
T92 8882,00879250,00%1675,51
Kolohousenka146,003910,00%0,00
Strv fm/211226,0019710,00%1187,58
Chi-Ni2132,008910,00%482,78
Renault FT153,001501100,00%296,29
BT-22151,002731100,00%836,52
4TP1190,0016710,00%685,78
T-46372,001831100,00%288,95
Type 2597 Chi-Ha3146,0012710,00%319,89
Renault FT AC2208,002141100,00%896,35
Rheinmetall Panzerwagen103317,0012981100,00%4654,85
SU-2-122 5986,006681100,00%2299,55
T-103 8487,0024910,00%177,07
T-45 2276,004021100,00%1757,56
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5504,0029310,00%1067,42
Dicker Max 62505,0018471100,00%8105,38
43 M. Toldi III 384,009910,00%94,24

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 04.05.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.08.2016
Otišao: 05.02.2017
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 22.02.2016
Otišao: 14.03.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.09.2015
Otišao: 06.12.2015
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 01.01.2015
Otišao: 16.05.2015
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 24.05.2015
Otišao: 03.09.2015
Pozicija: Novak
Član od: 15.12.2015
Otišao: 02.02.2016
Pozicija: Novak
Član od: 30.05.2016
Otišao: 11.08.2016
Pozicija: Pričuva
Član od: 22.03.2016
Otišao: 21.05.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.05.2020
Otišao: 31.10.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 02.11.2020
Otišao: 29.04.2021