BigFootPRD

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.05.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3930421275787
Ø Razina7,5410,008,748,96
Pobjede2224356,59%1571,43%19069,09%53267,60%
Izgubljene1667042,41%628,57%8430,55%25131,89%
Neriješeno3910,99%00,00%10,36%40,51%
Preživjele bitke1274532,43%1152,38%11140,36%36246,00%
Uništenih tenkova512901,30361,714851,7614321,82
Odnos razaranja1,933,602,963,37
Otkriveno tenkova557141,42452,145311,9313101,66
Počinjena šteta1.799,294.111,053.260,053.363,01
Bodovi zauzimanja135020,3400,00240,09640,08
Obrambeni bodovi361890,9200,002680,976640,84
Iskustvo726,941.243,951.260,801.265,12
WN71781,152317,982455,342410,94
WN82702,444785,744326,814357,65
Ukupno
Bitke39304
Ø Razina7,54
Pobjede2224356,59%
Izgubljene1667042,41%
Neriješeno3910,99%
Preživjele bitke1274532,43%
Uništenih tenkova512901,30
Odnos razaranja1,93
Otkriveno tenkova557141,42
Počinjena šteta1.799,29
Bodovi zauzimanja135020,34
Obrambeni bodovi361890,92
Iskustvo726,94
WN71781,15
WN82702,44
Zadnja 24 sata
Bitke21
Ø Razina10,00
Pobjede1571,43%
Izgubljene628,57%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1152,38%
Uništenih tenkova361,71
Odnos razaranja3,60
Otkriveno tenkova452,14
Počinjena šteta4.111,05
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.243,95
WN72317,98
WN84785,74
Zadnjih 7 dana
Bitke275
Ø Razina8,74
Pobjede19069,09%
Izgubljene8430,55%
Neriješeno10,36%
Preživjele bitke11140,36%
Uništenih tenkova4851,76
Odnos razaranja2,96
Otkriveno tenkova5311,93
Počinjena šteta3.260,05
Bodovi zauzimanja240,09
Obrambeni bodovi2680,97
Iskustvo1.260,80
WN72455,34
WN84326,81
Zadnjih 30 dana
Bitke787
Ø Razina8,96
Pobjede53267,60%
Izgubljene25131,89%
Neriješeno40,51%
Preživjele bitke36246,00%
Uništenih tenkova14321,82
Odnos razaranja3,37
Otkriveno tenkova13101,66
Počinjena šteta3.363,01
Bodovi zauzimanja640,08
Obrambeni bodovi6640,84
Iskustvo1.265,12
WN72410,94
WN84357,65
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke22000
Pobjede836,36%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1254,55%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno29,09%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke940,91%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova140,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,080,000,000,00
Otkriveno tenkova291,3200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.265,680,000,000,00
Bodovi zauzimanja803,6400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi100,4500,0000,0000,00
Iskustvo476,090,000,000,00
Ukupno
Bitke22
Pobjede836,36%
Izgubljene1254,55%
Neriješeno29,09%
Preživjele bitke940,91%
Uništenih tenkova140,64
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova291,32
Počinjena šteta1.265,68
Bodovi zauzimanja803,64
Obrambeni bodovi100,45
Iskustvo476,09
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede571,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene228,57%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke342,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,500,000,000,00
Otkriveno tenkova50,7100,0000,0000,00
Počinjena šteta542,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo438,710,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede571,43%
Izgubljene228,57%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke342,86%
Uništenih tenkova60,86
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova50,71
Počinjena šteta542,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo438,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke27000
Pobjede311,11%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2488,89%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke311,11%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,4100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,460,000,000,00
Otkriveno tenkova401,4800,0000,0000,00
Počinjena šteta519,810,000,000,00
Bodovi zauzimanja1154,2600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi682,5200,0000,0000,00
Iskustvo155,260,000,000,00
Ukupno
Bitke27
Pobjede311,11%
Izgubljene2488,89%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke311,11%
Uništenih tenkova110,41
Odnos razaranja0,46
Otkriveno tenkova401,48
Počinjena šteta519,81
Bodovi zauzimanja1154,26
Obrambeni bodovi682,52
Iskustvo155,26
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke229000
Pobjede12052,40%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10847,16%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,44%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8838,43%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1550,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,100,000,000,00
Otkriveno tenkova2311,0100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.041,030,000,000,00
Bodovi zauzimanja2791,2200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2341,0200,0000,0000,00
Iskustvo599,030,000,000,00
Ukupno
Bitke229
Pobjede12052,40%
Izgubljene10847,16%
Neriješeno10,44%
Preživjele bitke8838,43%
Uništenih tenkova1550,68
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova2311,01
Počinjena šteta1.041,03
Bodovi zauzimanja2791,22
Obrambeni bodovi2341,02
Iskustvo599,03
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.310,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo68,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta1.310,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo68,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (268)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Type 64 6907,09629210355,68%2743,28
T110E5102820,62742169255,44%2841,22
Leopard 1102781,04771156856,06%2767,21
M4A1 Sherman5801,19543145959,36%2938,61
T-34-8561151,56661117760,66%3114,92
T-62A102900,2280693553,90%3060,60
T3281877,4583576258,66%2820,65
Bat.-Châtillon 25 t102868,3673870053,29%2895,65
Pz.Kpfw. I Ausf. C3284,0238469657,18%1765,13
KV-261173,1059966061,67%2656,68
FV30461024,0752659154,99%2291,78
T57 Heavy Tank102897,3169652353,92%2654,31
M18 Hellcat6810,2152850552,48%1609,18
TVP T 50/51103086,4285850057,60%3123,04
T3 HMC2209,6124250054,00%1016,69
M48A5 Patton102946,1481349956,51%2979,41
M10391995,8366949654,03%2365,22
Indien-Panzer81545,9970647552,42%2391,56
M54 Renegade 82860,25132946766,17%3906,47
FV215b 102847,0975145855,46%2770,71
Centurion Mk. 7/192489,4878745257,30%3028,76
T2971388,5369145153,88%2075,41
STB-1103347,7898543555,86%3262,38
Object 263102769,3977440155,36%2384,36
T-345655,4343338556,62%2441,73
Aufklärungspanzer Panther 7468,3139237446,26%885,39
AMX 13 105102071,9285036855,71%2862,14
AMX 13 9091181,0765335349,86%2094,81
AMX ELC bis5595,4563533364,56%2570,34
Kampfpanzer 50 t 93454,86136632967,17%3948,75
AMX 13 757780,5060332254,35%1735,34
T-50-2 6822,1160931558,73%2781,22
Centurion Action X102863,7472231256,73%2813,99
T4991833,0892330954,37%3557,68
T54E192306,2683930853,25%2609,82
M446640,4533530745,93%1068,83
T 55A 92693,8095430761,24%3277,02
T-5492386,75100230065,33%3379,78
Super Conqueror103036,8180729953,51%2808,67
T25/27606,0936029347,10%763,82
M46 Patton92232,2868229055,52%2665,88
T26E5 Patriot 82084,42114728557,89%3360,93
Object 268 Version 4103071,4076927858,63%2719,60
AMX 12 t6646,1958727654,71%2135,06
Centurion Mk. I81882,2684327561,09%3286,17
Leopard Prototyp A92496,9674627349,45%2713,07
Chimera 83084,83143426665,79%4437,04
Conqueror92500,34100225560,39%2671,49
T28 Prototype81332,7756825552,16%1433,84
T675507,5035225154,98%1302,38
Object 260 103743,08110124862,10%3785,90
M4A3E8 Sherman61100,1881124461,48%2907,12
M127911,6340923752,32%1270,10
M26 Pershing81573,1662622955,46%2411,87
M41 Walker Bulldog81025,9156722249,10%2110,14
Object 277103205,87102621962,56%3432,31
M41 HMC5392,0026521445,79%478,74
Object 705A103225,0795421355,87%3087,31
VK 28.016208,1627619741,12%335,12
Object 274a 82584,34130519264,58%3996,09
TVP VTU Koncept81728,7568518957,67%2919,83
Type 6192470,3877618758,82%2898,44
Bat.-Châtillon 25 t AP91975,8087518551,89%2528,75
T71 DA71172,8678518555,14%3146,76
M4A3E8 Thunderbolt VII 61401,61111318061,11%3725,28
Object 140103383,92110517464,94%3766,58
122 TM 82611,45122917265,12%3648,75
Caernarvon82160,07111716164,60%3382,80
CS-52 LIS 82789,60130716166,46%4337,55
Object 70592446,52103015758,60%2932,26
Object 430U103573,71108514759,86%3853,92
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4238,4622914451,39%547,80
M66570,3234114346,85%944,93
T71 CMCD71178,6763614253,52%3219,08
Škoda T 2561213,5288214156,03%3125,89
Emil II93134,31120014065,71%4122,28
T6981575,4279813949,64%2302,24
StuG III Ausf. G5417,5027613545,93%926,73
T2071473,6464913167,18%3034,14
T110E4103685,0396713153,44%3847,14
Konštrukta T-34/10071529,7165313060,77%3161,55
T-4481734,0599313059,23%3129,54
SU-122-5492006,0380613053,08%2048,52
IS-382371,16110712860,94%3510,99
Pz.Kpfw. II Luchs4186,3727812752,76%576,81
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82432,58124312772,44%4524,12
50TP prototyp 82808,96131612272,13%4202,95
M10 Wolverine5294,9123611844,92%486,49
Comet71177,6160311758,12%2109,19
E 5093585,18139711774,36%4802,55
WZ-111 model 5A104021,67115311665,52%4408,61
Valentine AT4185,7019811553,91%535,71
Škoda T 5092805,31101211456,14%3007,70
Type 5 Chi-Ri71174,5864111353,98%2084,94
Chrysler K GF 82560,47125211163,96%4087,20
M40/M4381295,9758011050,00%1367,72
Object 43092972,21123411066,36%3642,38
SU-10181702,1083010954,13%2316,05
IS-M81967,45100610956,88%3129,11
T-1093141,87119410661,32%4325,76
VK 16.02 Leopard5200,0931010551,43%535,58
Jagdpanther71172,8765210459,62%1794,61
60TP Lewandowskiego104006,83111810366,02%3970,43
Kranvagn104366,00121410273,53%5144,36
E 50 Ausf. M103810,00111810262,75%4137,56
T1 Heavy Tank5447,0332910142,57%845,96
Somua SM 83038,6614059469,15%4599,26
Jagdpanther II82422,6510479263,04%3416,77
M3 Lee4263,852529149,45%947,29
Concept 1B 93598,0413359169,23%3483,94
STA-181232,895159048,89%1590,91
E 7593551,6313108870,45%4688,17
AE Phase I 93925,9014008662,79%5040,19
M374266,421968551,76%933,83
45TP Habicha72125,8911458455,95%3874,98
Black Prince71353,598418350,60%2217,14
T1 Cunningham1104,141588153,09%515,96
KV-856947,984658161,73%1726,45
WZ-111 model 1-493300,0412578070,00%4282,65
T404158,771887946,84%201,89
53TP Markowskiego82597,9611557858,97%3907,13
50TP Tyszkiewicza93429,7613127871,79%4552,61
T26E4 SuperPershing 82533,1913677865,38%4796,91
KV-1S6819,745287870,51%2378,75
IS-7104084,0511887664,47%5048,77
SU-100M171548,588767655,26%2901,02
SU-10061015,006727454,05%2093,82
Cromwell61011,656517262,50%2756,08
T-437780,204727154,93%1247,74
M36 Jackson6531,103077042,86%742,01
M75422,823806747,76%1733,95
Jagdpanzer IV61010,615966648,48%2005,86
Alecto4153,861686541,54%189,88
Matilda4247,972636355,56%658,99
Tiger II82905,2912516355,56%4740,33
T216608,655896357,14%1908,08
T28 Concept 71617,497145972,88%3219,40
Škoda T 245579,884465856,90%1957,27
AMX 404179,071925843,10%642,76
Churchill I5488,054085745,61%955,17
King Tiger (Captured) 71949,2111425658,93%3426,37
Pz.Kpfw. 38 (t)3310,083764858,33%1478,02
T56 GMC385,921304845,83%64,90
T-804299,433044763,83%1440,85
VK 100.01 (P)81665,879324759,57%2085,71
Type 4 Chi-To6901,896384652,17%1765,62
Churchill VII6979,467914656,52%2194,59
AT 25294,532384542,22%513,07
TOG II* 61156,147494346,51%2073,33
TS-5 82397,4911854158,54%2919,18
T1 HMC2130,631224047,50%570,28
Marder II3142,881774062,50%390,57
M24E2 Super Chaffee 61212,5011453868,42%4846,26
M8A14147,941963647,22%206,22
M2 Light Tank269,311173545,71%107,86
Type 3 Chi-Nu5673,685923450,00%2150,51
Rheinmetall Skorpion G 82116,298563438,24%2449,54
Excalibur 61575,359923464,71%2992,27
Crusader6648,734283363,64%2411,82
Covenanter5216,002333250,00%839,43
Type 95 Ha-Go2179,192713170,97%1126,98
ST vz. 394484,453823164,52%2363,07
Vickers Medium Mk. I149,381052948,28%69,97
IS71271,827672857,14%2163,94
113103149,2610832762,96%3525,17
Crusader 5.5-in. SP71053,155982657,69%1893,36
FV1066 Senlac 81194,238322657,69%2606,32
BT-74326,283792556,00%2062,08
Renault NC-31170,081002556,00%263,67
M2 Medium Tank378,641352548,00%99,29
M5 Stuart4136,043012544,00%401,45
SU-26386,831402462,50%228,02
Hotchkiss EBR7442,545332445,83%835,44
DS PZInż5917,176192352,17%2364,67
SU-76M4134,001392138,10%185,69
Marder 38T4460,293202157,14%1390,19
Universal Carrier 2-pdr282,001022055,00%215,61
B14380,003291957,89%1234,61
AT-12104,53991942,11%196,46
AMX 383102,161511952,63%280,61
Bishop5748,376381973,68%2019,40
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5579,634141952,63%1907,14
Type 3 Chi-Nu Kai 5665,836391861,11%2023,46
SU-855398,653861747,06%894,41
M3 Stuart3125,631991643,75%352,57
Type 5 Ke-Ho4346,003591668,75%1542,69
Sexton II3167,381501643,75%606,29
Pz.Kpfw. III Ausf. E3204,562491656,25%746,38
KV-15921,195901650,00%2213,05
Panzerjäger I2129,471041526,67%289,68
Cruiser Mk. III333,47661526,67%0,00
T-703196,802131546,67%616,72
L-60 2202,473271546,67%1198,68
Renault FT 75 BS2177,501791450,00%1027,41
Sturmpanzer I Bison371,211101435,71%4,60
Lansen C 82330,3612111478,57%3444,77
Caernarvon Action X 82302,5012311464,29%3948,97
Super Hellcat 71124,575331450,00%1593,10
Lago4536,234091353,85%2368,82
Pz.Kpfw. II299,542481369,23%525,34
Durchbruchswagen 24306,312911353,85%950,37
Vickers Medium Mk. III393,171701266,67%341,61
Cromwell B 61280,929621250,00%2718,95
Vickers Medium Mk. II2114,181151136,36%332,34
Strv m/4251021,556361154,55%3443,08
T2 Medium Tank283,361221163,64%375,18
Cruiser Mk. IV4118,271741136,36%211,55
Birch Gun4358,642521118,18%1015,29
Pz.Kpfw. I280,551351136,36%161,35
Pz.Kpfw. II Ausf. G388,731901163,64%322,46
Panhard AMD 178B6222,552341127,27%336,63
LTP 364,551291145,45%73,12
14TP4882,107441070,00%4918,28
M24 Chaffee5505,33361955,56%1736,23
SU-182211,63181862,50%1426,19
BDR G1 B5792,88417837,50%1690,41
Charioteer81539,88879862,50%1935,62
T-116 3400,63409837,50%1949,10
BT-7 artillery 3191,00220862,50%777,51
Cruiser Mk. II2108,00121728,57%183,67
Renault UE 57377,43110742,86%10,10
Loyd Gun Carriage2218,00134714,29%1466,71
T-29 3327,43329785,71%1585,37
Strv m/40L3430,00350633,33%1974,61
Pz.Kpfw. 35 (t)2180,33172650,00%837,98
Wespe3169,83283650,00%514,11
T-284842,60731560,00%3858,76
Emil I81799,4060350,00%1770,84
25TP KSUST II51674,001117580,00%6272,97
Leichttraktor113,6076560,00%164,21
Object 25792294,401050560,00%2465,23
MTLS-1G14 3300,20253560,00%1281,84
Light Mk. VIC 299,40134520,00%337,24
StuG IV 5313,40374560,00%675,48
Renault Otsu141,25239475,00%264,10
T3091247,50801475,00%1121,35
MS-1128,7571425,00%1,66
Cruiser Mk. I1146,25149475,00%718,54
Hotchkiss H35213,331730,00%0,00
Type 97 Chi-Ha3161,6711830,00%344,25
Vickers Mk. E Type B231,6755333,33%0,00
Type 98 Ke-Ni3509,005103100,00%2822,96
M7 Priest3235,3311330,00%429,19
T-60272,677830,00%117,75
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2250,67489366,67%1298,34
Fiat 30001290,00348250,00%2178,42
VK 30.01 (H)5518,50407250,00%945,63
T34 80,009620,00%0,00
T-26245,007520,00%0,00
SU-5460,50137250,00%137,81
G.Pz. Mk. VI (e)20,0056250,00%95,53
AMR 35 2292,0014720,00%1046,46
MKA 2301,00326250,00%1157,72
Progetto M35 mod. 46 81470,0010172100,00%1675,58
T92 8882,00879250,00%1622,40
Kolohousenka146,003910,00%0,00
Strv fm/211226,0019710,00%1262,46
Chi-Ni2132,008910,00%531,86
Renault FT153,001501100,00%310,59
BT-22151,002731100,00%886,94
4TP1190,0016710,00%911,92
T-46372,001831100,00%309,71
Type 2597 Chi-Ha3146,0012710,00%347,44
Renault FT AC2208,002141100,00%911,29
T-45 2276,004021100,00%1970,96
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5504,0029310,00%1101,10
Dicker Max 62505,0018471100,00%8101,00
43 M. Toldi III 384,009910,00%112,76

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 04.05.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 02.11.2020
Otišao: 29.04.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.05.2020
Otišao: 31.10.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.08.2016
Otišao: 05.02.2017
Pozicija: Novak
Član od: 30.05.2016
Otišao: 12.08.2016
Pozicija: Pričuva
Član od: 22.03.2016
Otišao: 22.05.2016
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 22.02.2016
Otišao: 15.03.2016
Pozicija: Novak
Član od: 15.12.2015
Otišao: 02.02.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.09.2015
Otišao: 06.12.2015
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 24.05.2015
Otišao: 03.09.2015
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 01.01.2015
Otišao: 16.05.2015