Bettelnight

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.02.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke177591669152
Ø Razina7,288,008,008,28
Pobjede885349,85%531,25%2739,13%7046,05%
Izgubljene859248,38%1168,75%4057,97%7951,97%
Neriješeno3141,77%00,00%22,90%31,97%
Preživjele bitke444825,05%531,25%1826,09%4227,63%
Uništenih tenkova142800,80140,88530,771080,71
Odnos razaranja1,071,271,040,98
Otkriveno tenkova195651,10130,81560,81980,64
Počinjena šteta1.026,341.689,191.389,431.459,33
Bodovi zauzimanja168710,95694,31691,001200,79
Obrambeni bodovi90420,5100,0000,0000,00
Iskustvo597,66498,81482,38531,76
WN71067,63975,31876,89921,09
WN81330,411796,331415,561333,67
Ukupno
Bitke17759
Ø Razina7,28
Pobjede885349,85%
Izgubljene859248,38%
Neriješeno3141,77%
Preživjele bitke444825,05%
Uništenih tenkova142800,80
Odnos razaranja1,07
Otkriveno tenkova195651,10
Počinjena šteta1.026,34
Bodovi zauzimanja168710,95
Obrambeni bodovi90420,51
Iskustvo597,66
WN71067,63
WN81330,41
Zadnja 24 sata
Bitke16
Ø Razina8,00
Pobjede531,25%
Izgubljene1168,75%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke531,25%
Uništenih tenkova140,88
Odnos razaranja1,27
Otkriveno tenkova130,81
Počinjena šteta1.689,19
Bodovi zauzimanja694,31
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo498,81
WN7975,31
WN81796,33
Zadnjih 7 dana
Bitke69
Ø Razina8,00
Pobjede2739,13%
Izgubljene4057,97%
Neriješeno22,90%
Preživjele bitke1826,09%
Uništenih tenkova530,77
Odnos razaranja1,04
Otkriveno tenkova560,81
Počinjena šteta1.389,43
Bodovi zauzimanja691,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo482,38
WN7876,89
WN81415,56
Zadnjih 30 dana
Bitke152
Ø Razina8,28
Pobjede7046,05%
Izgubljene7951,97%
Neriješeno31,97%
Preživjele bitke4227,63%
Uništenih tenkova1080,71
Odnos razaranja0,98
Otkriveno tenkova980,64
Počinjena šteta1.459,33
Bodovi zauzimanja1200,79
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo531,76
WN7921,09
WN81333,67
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke15000
Pobjede426,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1173,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke213,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,2000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,230,000,000,00
Otkriveno tenkova70,4700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.054,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi161,0700,0000,0000,00
Iskustvo325,470,000,000,00
Ukupno
Bitke15
Pobjede426,67%
Izgubljene1173,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke213,33%
Uništenih tenkova30,20
Odnos razaranja0,23
Otkriveno tenkova70,47
Počinjena šteta1.054,80
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi161,07
Iskustvo325,47
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke97000
Pobjede3637,11%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5657,73%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno55,15%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2626,80%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova470,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,660,000,000,00
Otkriveno tenkova1201,2400,0000,0000,00
Počinjena šteta852,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja1511,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi770,7900,0000,0000,00
Iskustvo420,420,000,000,00
Ukupno
Bitke97
Pobjede3637,11%
Izgubljene5657,73%
Neriješeno55,15%
Preživjele bitke2626,80%
Uništenih tenkova470,48
Odnos razaranja0,66
Otkriveno tenkova1201,24
Počinjena šteta852,33
Bodovi zauzimanja1511,56
Obrambeni bodovi770,79
Iskustvo420,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke47000
Pobjede2961,70%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1634,04%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno24,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2246,81%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova330,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,320,000,000,00
Otkriveno tenkova521,1100,0000,0000,00
Počinjena šteta984,770,000,000,00
Bodovi zauzimanja741,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi481,0200,0000,0000,00
Iskustvo571,530,000,000,00
Ukupno
Bitke47
Pobjede2961,70%
Izgubljene1634,04%
Neriješeno24,26%
Preživjele bitke2246,81%
Uništenih tenkova330,70
Odnos razaranja1,32
Otkriveno tenkova521,11
Počinjena šteta984,77
Bodovi zauzimanja741,57
Obrambeni bodovi481,02
Iskustvo571,53
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke74000
Pobjede3851,35%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3547,30%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,35%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2533,78%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova460,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,940,000,000,00
Otkriveno tenkova410,5500,0000,0000,00
Počinjena šteta848,960,000,000,00
Bodovi zauzimanja1131,5300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2623,5400,0000,0000,00
Iskustvo433,000,000,000,00
Ukupno
Bitke74
Pobjede3851,35%
Izgubljene3547,30%
Neriješeno11,35%
Preživjele bitke2533,78%
Uništenih tenkova460,62
Odnos razaranja0,94
Otkriveno tenkova410,55
Počinjena šteta848,96
Bodovi zauzimanja1131,53
Obrambeni bodovi2623,54
Iskustvo433,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke13000
Pobjede323,08%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1076,92%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke323,08%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,2300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,300,000,000,00
Otkriveno tenkova151,1500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.254,540,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo370,690,000,000,00
Ukupno
Bitke13
Pobjede323,08%
Izgubljene1076,92%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke323,08%
Uništenih tenkova30,23
Odnos razaranja0,30
Otkriveno tenkova151,15
Počinjena šteta1.254,54
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo370,69
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (188)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
E 7591754,99736126453,56%2038,74
Löwe 81221,05689111349,78%1590,93
Type 59 81020,5571090051,78%1390,30
T34 81080,3168076647,78%1157,35
E 5091247,6564056550,80%1213,71
Indien-Panzer8971,8363554047,41%1155,42
E 100101904,6062845048,89%1698,31
BZ-176 81578,3192344056,59%1640,67
AMX 50 12091423,2461337845,77%1393,94
Tiger I7870,4359229548,14%1078,54
G.W. E 100101341,4750027343,59%1205,15
Ares 7581202,5774325749,42%1435,19
G.W. Tiger91268,8651325450,00%1335,03
Tiger II81135,7866724551,43%1474,86
Panther II8789,6262924549,80%1021,53
G.W. Panther71439,8759024548,57%2290,35
VK 45.02 (P) Ausf. B91348,1367724347,74%1209,47
VK 30.01 (P)6341,9836023645,76%395,37
VK 30.02 (D)7688,8858723151,52%1086,65
IS-27946,4856522851,32%1293,01
Pz.Kpfw. III/IV5298,3223321639,35%607,97
E 50 Ausf. M101327,1866120446,08%918,69
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5360,4036219049,47%912,01
IS-4101804,4674118246,15%1344,17
Caliban 81177,9879017256,98%1383,42
Hummel6871,2148516547,88%1455,17
VK 45.02 (P) Ausf. A81079,8368416448,78%1276,60
VK 36.01 (H)6603,4055216152,17%1037,81
Tiger (P)7852,3458315855,06%1121,40
VK 100.01 (P)81132,3569815642,95%1116,03
IS-2-II81241,2477915452,60%1418,28
Type 586659,6266115158,28%1458,84
Bat.-Châtillon 12 t8567,7362014749,66%920,89
VK 16.02 Leopard5214,9226914549,66%548,47
M-III-Y81154,7976814346,85%1332,39
T1 Heavy5875,7366212948,84%1889,86
Bretagne Panther 6852,2062812759,06%1620,21
Churchill I5516,8338412653,17%1165,84
Pz.Kpfw. III Ausf. J4175,1923812550,40%319,23
Type T-345460,4439112446,77%1361,20
Emil II91607,6874611538,26%1259,98
Pz.Kpfw. 5581696,4976411450,00%1439,75
M4A1 Sherman5402,7140111052,73%959,62
KV-15439,8846510554,29%830,19
Pawlack Tank6527,2354210351,46%729,51
M-II-Y71127,8784410362,14%1644,22
Panzer 58 Mutz 8940,9755710242,16%1017,68
M-VI-Y91172,8864510039,00%936,66
SMV CC-64 Vipera 81351,414969536,84%1252,30
Black Prince71055,285908648,84%1457,17
Tiger-Maus 91456,287138643,02%1053,38
IS-381222,157348548,24%1290,92
Škoda T 256671,585768450,00%1310,15
AMX 50 10081261,297038250,00%1603,93
Pz.Kpfw. VII101901,547178246,34%1307,30
IS71049,498108066,25%1592,78
Leichttraktor1104,272087958,23%438,72
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4109,152077951,90%208,26
Emil I81167,266887843,59%1201,90
AMX AC mle. 467867,615007757,14%1308,78
Mäuschen91680,216407643,42%1268,92
Pz.Kpfw. 35 (t)2264,842157540,00%1344,11
Leopard Prototyp A9902,556607552,00%711,86
Pz.Kpfw. 38 (t)3221,862267241,67%643,40
M6A2E1 81078,866827243,06%1025,99
T2971209,998187153,52%1584,82
T207981,876666950,72%1478,75
King Tiger (Captured) 71019,997836952,17%1433,31
S35 CA5555,883746844,12%1206,95
Pz.Sfl. IVc5461,823656847,06%1035,84
Strv m/425563,644716740,30%1358,04
Grille5638,284806758,21%1623,99
Type 5781339,555166740,30%1330,01
M3 Lee4267,393136645,45%828,17
AMX 13 909858,926676546,15%1219,20
Pz.Kpfw. III Ausf. E3201,131906445,31%496,67
Pz.Kpfw. II Luchs4121,721566443,75%229,60
Nashorn6596,983626439,06%774,42
VK 30.01 (D)6436,273916355,56%765,13
Churchill VII6708,606426266,13%1467,47
Tetrarch 2179,552986258,06%950,64
Matilda4412,923196155,74%1277,83
Super Hellcat 7829,774536147,54%1145,07
SU-130PM 81279,185426040,00%1011,44
Strv 746758,686245944,07%1436,81
Pz.Kpfw. II2219,732585962,71%1099,19
Leo7747,506355644,64%1146,97
Object 25791459,238145650,00%1280,88
Type 4 Ju-To7977,557385362,26%1312,16
E 65 Zwilling 81540,546525255,77%1365,33
Marder II3150,511494744,68%260,34
Sherman VC Firefly 6713,406194755,32%1124,02
ARL 446627,685144438,64%1012,54
Wespe3201,142054443,18%565,04
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4186,901934134,15%221,96
T-1506802,506524060,00%1423,51
M5A1 Stuart4300,903233953,85%1023,42
T675511,634693850,00%1099,48
Panther7607,955713751,35%940,19
Light Mk. VIC 2222,662793537,14%1042,25
AMX 13 757513,294923450,00%966,35
LT vz. 383142,241653336,36%336,57
K-2 81182,157403351,52%1255,53
T-284204,253173243,75%464,77
M5 Stuart4222,133853256,25%533,89
AMX M4 mle. 457635,914493237,50%593,89
E 75 TS 81330,507943253,13%1545,85
Vickers Medium Mk. III3192,072242958,62%769,45
T1 Cunningham1103,752372850,00%491,61
1108720,364792832,14%500,52
M2 Light2196,932262744,44%789,15
T2 Light Tank 2162,703342744,44%569,75
Vickers Medium Mk. II2109,081392552,00%418,87
Sturer Emil7854,725712560,00%1144,22
Jagdpanzer IV6462,213822441,67%644,19
25TP KSUST II5668,676142466,67%1988,53
IS-7102031,509182458,33%1722,80
Škoda T 245765,006612360,87%2393,90
Somua SAu 404153,702592347,83%234,91
T7 Combat Car 2171,613402352,17%797,89
Lago4673,645432250,00%2533,49
Sturmpanzer I Bison3214,501532250,00%727,48
BDR G1 B5562,245872161,90%1291,28
Ares 8591015,154782035,00%598,96
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2407,254782065,00%1483,16
M3 Stuart396,893031957,89%295,15
KV-371079,897991968,42%1568,66
Marder 38T4534,635531952,63%1697,89
Type 97 Chi-Ha3672,564981844,44%2875,16
VK 30.01 (H)5204,563791855,56%366,18
Lorraine 39L AM3305,943011850,00%1010,53
StuG III Ausf. G5159,412531741,18%101,42
Sav m/434196,442971650,00%359,16
Panzerjäger I2203,941591662,50%740,84
AMX 13 105 AM mle. 505522,632771656,25%1267,59
M8A14246,563111650,00%531,05
Pz.Kpfw. I Ausf. C3182,502601643,75%740,69
Patton the Tank 91218,757281656,25%1073,85
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3755,759001656,25%2468,73
SU-122A5201,002111533,33%176,21
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5505,733821546,67%1038,22
T-46390,143131471,43%362,94
T56 GMC3121,571941471,43%422,32
Type 2597 Chi-Ha3210,313091353,85%791,36
IS-3-II91052,858281369,23%1012,26
D12139,833371250,00%551,58
MS-11246,752421258,33%1531,26
Renault UE 573292,923591258,33%1080,17
Renault Otsu1122,733081145,45%365,61
Strv m/40L3278,733131154,55%893,72
AMX 404240,553081154,55%820,17
KV-1SA 5584,825971145,45%1138,48
LTP 3152,822711154,55%600,22
LT vz. 35295,201501050,00%282,37
FV215b 101575,905121030,00%904,37
Pz.Kpfw. I2255,602691050,00%1122,76
T-127 3228,304021050,00%796,94
Vickers Medium Mk. I1155,89137933,33%658,96
Type 1 Chi-He4787,56613955,56%2938,06
M2 Medium Tank3252,11363933,33%813,81
AMX 50 B101620,00652977,78%1129,38
Vickers Mk. E Type B2185,25229850,00%807,40
T1E6 2335,13601875,00%1774,55
T-262162,43356757,14%853,37
Ikv 72377,50222650,00%103,84
SDP 44 Burza6660,83540650,00%941,29
Type 3 Ju-Nu61264,17975666,67%2291,74
ARL V396364,00333650,00%462,03
ST vz. 39490,50226450,00%102,54
Pvlvv fm/422136,75363450,00%455,14
Renault FT AC2384,505114100,00%2226,71
Valentine AT4171,75335475,00%487,27
Hotchkiss H352201,335173100,00%1231,72
Sturmpanzer II4219,33163366,67%789,23
M-IV-Y 82046,3312853100,00%2755,77
Valiant 51179,001128366,67%3384,75
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5469,006003100,00%1329,89
Kolohousenka1270,00216250,00%1241,85
Renault FT 75 BS212,50100250,00%87,48
Renault NC-31115,001152100,00%261,00
14TP4734,506512100,00%3477,50
SU-18291,00137250,00%387,06
AMX 383111,50217250,00%190,32
AT 86597,008772100,00%1110,23
T-1091304,50654250,00%963,67
Tiger 131 61273,50540250,00%1715,78
Type 95 Ha-Go2790,006121100,00%5292,38
T-50-2 6251,005871100,00%607,88

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 11.02.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.07.2013
Otišao: 15.11.2015
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 17.12.2017
Otišao: 09.08.2020
Pozicija: Novak
Član od: 03.02.2021
Otišao: 19.08.2021