BeteroL

clanlogo
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 02.04.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke243590693
Ø Razina7,290,007,338,61
Pobjede1133646,54%00,00%116,67%3941,94%
Izgubljene1280652,57%00,00%583,33%5356,99%
Neriješeno2170,89%00,00%00,00%11,08%
Preživjele bitke380515,62%00,00%116,67%1819,35%
Uništenih tenkova126230,5200,0030,50350,38
Odnos razaranja0,610,000,600,47
Otkriveno tenkova242901,0000,0020,33550,59
Počinjena šteta754,280,00453,00980,85
Bodovi zauzimanja89680,3700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi46150,1900,0000,0000,00
Iskustvo470,130,00249,00461,53
WN7713,000,00256,26499,44
WN8833,210,00264,75721,11
Ukupno
Bitke24359
Ø Razina7,29
Pobjede1133646,54%
Izgubljene1280652,57%
Neriješeno2170,89%
Preživjele bitke380515,62%
Uništenih tenkova126230,52
Odnos razaranja0,61
Otkriveno tenkova242901,00
Počinjena šteta754,28
Bodovi zauzimanja89680,37
Obrambeni bodovi46150,19
Iskustvo470,13
WN7713,00
WN8833,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke6
Ø Razina7,33
Pobjede116,67%
Izgubljene583,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke116,67%
Uništenih tenkova30,50
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova20,33
Počinjena šteta453,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo249,00
WN7256,26
WN8264,75
Zadnjih 30 dana
Bitke93
Ø Razina8,61
Pobjede3941,94%
Izgubljene5356,99%
Neriješeno11,08%
Preživjele bitke1819,35%
Uništenih tenkova350,38
Odnos razaranja0,47
Otkriveno tenkova550,59
Počinjena šteta980,85
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo461,53
WN7499,44
WN8721,11
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova22,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja2,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta881,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo228,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova22,00
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta881,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo228,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke13000
Pobjede323,08%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1076,92%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke17,69%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,1500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,170,000,000,00
Otkriveno tenkova141,0800,0000,0000,00
Počinjena šteta633,540,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo302,310,000,000,00
Ukupno
Bitke13
Pobjede323,08%
Izgubljene1076,92%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke17,69%
Uništenih tenkova20,15
Odnos razaranja0,17
Otkriveno tenkova141,08
Počinjena šteta633,54
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo302,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova22,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja2,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta115,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo126,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova22,00
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta115,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo126,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede150,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene150,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke150,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova21,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta534,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo402,500,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede150,00%
Izgubljene150,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke150,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova21,00
Počinjena šteta534,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo402,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1230000
Pobjede59648,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene63451,54%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke34728,21%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6040,4900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,680,000,000,00
Otkriveno tenkova14711,2000,0000,0000,00
Počinjena šteta824,870,000,000,00
Bodovi zauzimanja29232,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi50934,1400,0000,0000,00
Iskustvo670,720,000,000,00
Ukupno
Bitke1230
Pobjede59648,46%
Izgubljene63451,54%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke34728,21%
Uništenih tenkova6040,49
Odnos razaranja0,68
Otkriveno tenkova14711,20
Počinjena šteta824,87
Bodovi zauzimanja29232,38
Obrambeni bodovi50934,14
Iskustvo670,72
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke197000
Pobjede4824,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14674,11%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,52%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2211,17%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova650,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,370,000,000,00
Otkriveno tenkova1870,9500,0000,0000,00
Počinjena šteta680,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja490,2500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2001,0200,0000,0000,00
Iskustvo308,050,000,000,00
Ukupno
Bitke197
Pobjede4824,37%
Izgubljene14674,11%
Neriješeno31,52%
Preživjele bitke2211,17%
Uništenih tenkova650,33
Odnos razaranja0,37
Otkriveno tenkova1870,95
Počinjena šteta680,40
Bodovi zauzimanja490,25
Obrambeni bodovi2001,02
Iskustvo308,05
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede120,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene480,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke120,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova91,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja2,250,000,000,00
Otkriveno tenkova81,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta2.757,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja336,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi112,2000,0000,0000,00
Iskustvo525,000,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede120,00%
Izgubljene480,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke120,00%
Uništenih tenkova91,80
Odnos razaranja2,25
Otkriveno tenkova81,60
Počinjena šteta2.757,80
Bodovi zauzimanja336,60
Obrambeni bodovi112,20
Iskustvo525,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (157)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M46 Patton KR 8794,31584189748,55%876,52
T92 HMC101304,83512174644,85%1125,30
IS-38867,16584158347,44%824,06
Jagdpanther II81018,1553780845,92%927,86
Pz.Sfl. IVc5455,7129480746,47%958,55
T25 Pilot Number 1 8842,5258672647,66%959,14
T499668,7852471247,61%781,70
Rheinmetall Skorpion G 8978,4955670444,46%862,91
Cromwell6415,3141665845,44%627,60
Nashorn6619,8435864041,56%910,37
M53/M5591142,5256254047,41%1104,16
IS-7101453,1863449744,47%980,84
M40/M438914,2535643646,79%948,38
StuG III Ausf. G5344,2725042547,06%658,10
T-109926,0552239839,45%637,50
Tiger II8663,1850337147,44%553,76
IS7583,6835133948,38%607,36
M127637,3341431546,98%663,39
VK 36.01 (H)6374,9828530044,33%418,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5212,1722430043,00%330,11
T376216,6339728545,61%342,00
M4A3E2 Sherman Jumbo6289,9330028143,42%324,23
T-34-85M 6698,9656327650,00%1079,56
T54E191371,7469127244,85%1207,94
M4A1 Sherman5236,2422126640,98%371,17
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4205,9521525949,81%413,32
UDES 0381018,0553324341,15%906,07
Strv 103-091682,4568724247,11%1445,55
Kunze Panzer 91097,6866222451,79%918,09
Strv 103B101448,1464422248,20%878,03
M41 Walker Bulldog8438,2948621642,59%545,02
Jagdtiger91800,0171921250,94%1621,61
M24 Chaffee5151,5533221248,58%321,90
M446582,3946221146,92%829,85
Jagdpanzer E 100101262,3354020141,79%650,34
E 7591541,9474819652,55%1438,58
T-345198,5325319444,85%313,90
T328783,5447119047,89%728,05
Cruiser Mk. II2107,5021618950,26%325,12
Tiger (P)7922,8868218657,53%1182,70
T297851,4952317453,45%1081,99
Marder 38T4203,8717817444,25%305,98
T-34-856366,5442917349,13%545,18
M2 Medium Tank3113,3318916549,70%257,42
Ikv 90 Typ B7682,2346815846,20%839,57
Crusader6160,7819615339,87%198,48
Bat.-Châtillon 12 t8557,1552914546,21%808,89
Tiger I7597,1151014143,26%533,95
Ikv 65 Alt II6496,4539114147,52%757,68
M48A5 Patton10815,7957614042,86%394,25
StuG IV 5407,0732713248,48%929,44
Pz.Kpfw. 38 (t)386,9619612548,80%119,52
Jagdpanther7733,7757311258,93%1003,33
M415334,5633210249,02%410,98
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.457,2419410245,10%47,04
M3 Lee4110,591549439,36%117,88
Jagdpanzer IV6544,214239238,04%788,34
AMX 13 757699,085869152,75%1468,49
AMX 12 t6440,644799045,56%1076,90
BZ-75101400,977188851,14%833,42
Object 268 Version V 101119,746218847,73%606,20
A-205130,031848645,35%235,59
Leox 91060,336058348,19%702,19
VK 28.016269,263168041,25%511,65
Rhm.-Borsig Waffenträger81149,326167939,24%980,31
AMX 13 105 AM mle. 505400,853837860,26%897,50
VK 30.01 (P)6389,493957851,28%523,21
Cruiser Mk. I192,501947447,30%286,78
XM551 Sheridan10659,575087443,24%510,91
VK 16.02 Leopard5105,532817354,79%203,41
SDP 60 Gonkiewicza91184,587107357,53%900,05
AMX 13 F3 AM6718,245537240,28%970,91
Pz.Kpfw. II Luchs4112,192457259,72%324,89
Covenanter5176,762376753,73%481,14
Bat.-Châtillon 25 t AP91109,206176643,94%882,72
SDP 58 Kilana8922,646316650,00%768,12
Birch Gun4185,141896650,00%531,62
Type 71101347,236006540,00%725,44
Vercingétorix 91082,056416347,62%803,99
T28 Concept 7906,486426154,10%1283,54
Valentine392,761485933,90%57,97
AMX ELC bis5193,072545950,85%471,79
Type 578826,606545750,88%723,21
KR-1111577,847425743,86%851,35
KV-137462,043485341,51%550,37
KV-26435,763115137,25%440,41
MT-256107,493655152,94%160,65
Windhund 8942,005635152,94%833,40
TS-54 8843,335615154,90%757,62
Marder II379,021514850,00%77,33
Type 6891287,107074850,00%933,29
Super Hellcat 7536,333964537,78%440,17
Ikv 1035253,833654146,34%445,80
Pz.Kpfw. 35 (t)274,031913948,72%200,70
Type 4 Ju-To7806,265843844,74%757,23
Char Mle. 75 9437,344933844,74%334,71
Comet7685,246083756,76%1109,76
AMX 105 AM mle. 474370,584033641,67%1360,81
Škoda T 45 7869,676583650,00%1007,94
BT-7473,831393545,71%65,67
SDP 44 Burza6395,462953542,86%431,24
Sexton II364,521503348,48%89,67
Waffenträger auf Pz. IV91055,184543345,45%629,23
Cruiser Mk. IV4106,411442948,28%137,86
AMX 404228,712412842,86%775,13
Sturer Emil7822,625582653,85%1114,85
Panther7625,443672536,00%705,70
Type 3 Ju-Nu6690,683782236,36%696,64
Loyd Gun Carriage276,711852161,90%451,95
Pz.Kpfw. I Ausf. C3103,291742138,10%232,09
T-45 2167,621902128,57%660,66
Fantôme 9679,904862040,00%330,44
Type 97 Chi-Ha356,001611931,58%0,00
M5 Stuart484,393201861,11%191,61
M3 Stuart3113,762421758,82%374,06
Panzerjäger I2130,002471553,33%374,64
M24E2 Super Chaffee 6249,644001442,86%431,66
Sav m/434197,542761323,08%292,22
Lorraine 39L AM3174,313101369,23%586,30
Leichttraktor1121,252701258,33%561,63
Pz.Kpfw. I242,091071118,18%2,90
T-50-2 6294,003951136,36%531,70
Vz. 60S Dravec 101259,704441010,00%458,07
AMX ELC 901 6260,56324922,22%421,45
BT-2291,75190875,00%459,24
T2 Medium Tank2138,63305875,00%752,81
Black Prince II 7771,38457812,50%665,74
L-60 266,50175825,00%85,59
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6439,00441728,57%945,27
P26/404407,17238616,67%814,99
P.435267,67265616,67%403,48
Cruiser Mk. III3128,50172650,00%451,71
Chi-Go 7386,17454633,33%176,06
Vickers Medium Mk. I154,40134560,00%193,97
Chi-Ni291,00161560,00%350,26
T1 Cunningham183,20173580,00%499,47
SDP 57 Gowika7351,40318520,00%146,23
Tetrarch 284,40164540,00%168,59
MS-11126,00241475,00%746,37
Bat.-Châtillon 25 t10770,00670450,00%474,59
AMX Chasseur de chars 8908,00700366,67%1343,78
Kolohousenka145,001092100,00%261,00
M2267,007620,00%57,58
Renault Otsu1162,5017720,00%630,52
Strv fm/211153,002151100,00%836,97
Strv m/382196,006451100,00%954,88
Renault FT10,001210,00%0,00
Strv m/40L3407,007611100,00%1861,46
Lago4245,005421100,00%803,03
Renault NC-31131,001091100,00%261,00
Pvlvv fm/422122,0012010,00%223,61
Ikv 723110,002381100,00%320,23
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5323,0012510,00%425,19
AM 39 Gendron-Somua 2179,0017410,00%412,27
T-29 3393,006291100,00%1848,77
LTP 3175,003091100,00%794,15
43 M. Toldi III 395,002731100,00%421,73

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 02.04.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.09.2017
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.04.2016
Otišao: 27.04.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.02.2016
Otišao: 11.04.2016
Pozicija: Novak
Član od: 09.04.2017
Otišao: 13.05.2017
Pozicija: Novak
Član od: 01.06.2016
Otišao: 22.06.2016
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 29.04.2016
Otišao: 30.05.2016