| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ELC EVEN 90 | 8 | 643,24 | 795 | 2455 | 55,23% | 1369,84 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1555,23 | 815 | 1159 | 53,49% | 1445,73 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1497,56 | 901 | 1030 | 54,37% | 1957,64 | |||||
| Object 261 | 10 | 1372,03 | 720 | 805 | 52,92% | 1161,71 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 728,41 | 683 | 742 | 48,38% | 734,58 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 895,67 | 625 | 597 | 43,55% | 854,40 | |||||
| Manticore | 10 | 1025,86 | 801 | 536 | 54,48% | 1263,38 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1824,19 | 768 | 399 | 52,38% | 1585,93 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 1056,20 | 709 | 380 | 46,32% | 1141,59 | |||||
| Strv 103B | 10 | 2267,69 | 847 | 317 | 57,73% | 1824,78 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1379,84 | 700 | 300 | 47,33% | 934,63 | |||||
| O-I | 6 | 498,53 | 340 | 277 | 51,26% | 731,93 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2126,52 | 835 | 274 | 52,55% | 1653,53 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1673,55 | 907 | 258 | 51,94% | 1804,38 | |||||
| BZ-176 | 8 | 1352,61 | 830 | 228 | 56,14% | 1312,51 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 585,31 | 733 | 214 | 63,55% | 2650,61 | |||||
| O-Ni | 7 | 535,23 | 413 | 208 | 47,12% | 504,94 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1508,06 | 633 | 200 | 52,00% | 1065,59 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 1220,15 | 720 | 186 | 48,92% | 1328,93 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 434,02 | 535 | 175 | 45,71% | 591,05 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1988,47 | 843 | 173 | 52,60% | 1443,98 | |||||
| IS-7 | 10 | 1823,65 | 855 | 164 | 53,66% | 1491,59 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1876,91 | 758 | 161 | 49,69% | 1425,20 | |||||
| DZT-159 | 9 | 1699,15 | 862 | 158 | 53,80% | 1568,61 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 880,09 | 603 | 157 | 42,04% | 543,46 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 2115,97 | 752 | 150 | 53,33% | 1557,82 | |||||
| SU-8 | 6 | 346,60 | 258 | 144 | 39,58% | 234,40 | |||||
| Projet Louis | 9 | 1211,27 | 941 | 144 | 63,19% | 2193,37 | |||||
| A-20 | 5 | 75,40 | 163 | 140 | 42,86% | 44,27 | |||||
| FV4025 Contriver | 11 | 2479,71 | 881 | 140 | 45,71% | 1759,94 | |||||
| O-Ho | 8 | 744,03 | 672 | 138 | 55,80% | 744,40 | |||||
| leKpz Borkenkäfer | 11 | 1376,10 | 886 | 138 | 51,45% | 1538,11 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2025,61 | 761 | 136 | 58,09% | 1531,73 | |||||
| STB-1 | 10 | 1353,53 | 740 | 131 | 54,96% | 1027,69 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1012,07 | 602 | 127 | 46,46% | 925,59 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 533,09 | 702 | 123 | 56,91% | 715,26 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2219,76 | 837 | 122 | 44,26% | 1522,95 | |||||
| IS | 7 | 677,84 | 602 | 116 | 49,14% | 767,43 | |||||
| S-51 | 7 | 724,20 | 575 | 116 | 52,59% | 761,79 | |||||
| CS-63 | 10 | 2054,96 | 812 | 114 | 49,12% | 1649,28 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1368,08 | 706 | 109 | 55,96% | 1108,84 | |||||
| Ares 90 | 10 | 1844,28 | 869 | 109 | 56,88% | 1502,95 | |||||
| SU-122A | 5 | 268,49 | 220 | 103 | 43,69% | 426,04 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 487,12 | 596 | 103 | 45,63% | 703,14 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 751,79 | 571 | 101 | 38,61% | 682,71 | |||||
| ASTRON Rex 105 mm | 8 | 1587,47 | 952 | 98 | 59,18% | 1961,02 | |||||
| CS-67 Szakal | 11 | 1975,08 | 784 | 97 | 46,39% | 1407,80 | |||||
| Maus | 10 | 2282,94 | 887 | 95 | 50,53% | 1822,47 | |||||
| Strv 107-12 | 11 | 2544,84 | 929 | 94 | 56,38% | 1859,93 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 1867,12 | 747 | 92 | 43,48% | 1157,65 | |||||
| IS-3 | 8 | 763,92 | 601 | 92 | 40,22% | 631,59 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 2176,50 | 757 | 92 | 51,09% | 1537,78 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1293,21 | 696 | 90 | 47,78% | 1048,92 | |||||
| Object 752 | 9 | 1651,76 | 801 | 89 | 43,82% | 1348,62 | |||||
| XM57 | 8 | 1481,65 | 785 | 88 | 53,41% | 1326,96 | |||||
| T-50 | 5 | 74,98 | 180 | 87 | 49,43% | 95,97 | |||||
| MT-25 | 6 | 223,12 | 349 | 85 | 44,71% | 427,72 | |||||
| Charioteer | 8 | 913,08 | 546 | 84 | 39,29% | 765,99 | |||||
| AS-XX 40 t | 11 | 1964,65 | 816 | 84 | 52,38% | 1554,01 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 1166,13 | 846 | 83 | 56,63% | 1453,20 | |||||
| TBT | 9 | 1869,57 | 875 | 83 | 53,01% | 1622,82 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 456,56 | 534 | 82 | 43,90% | 830,73 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 894,33 | 655 | 81 | 40,74% | 797,20 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 932,31 | 616 | 81 | 48,15% | 876,62 | |||||
| Valentine AT | 4 | 186,47 | 181 | 81 | 49,38% | 386,57 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 974,91 | 663 | 76 | 46,05% | 1251,31 | |||||
| 212A | 9 | 1011,55 | 703 | 74 | 56,76% | 891,13 | |||||
| T30 | 9 | 2061,89 | 860 | 72 | 54,17% | 1835,86 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2203,53 | 867 | 72 | 51,39% | 1947,61 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1693,31 | 831 | 72 | 55,56% | 1518,91 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 347,96 | 475 | 71 | 54,93% | 891,96 | |||||
| P.43 ter | 7 | 697,63 | 597 | 70 | 44,29% | 963,43 | |||||
| WZ-132-1 | 10 | 1253,51 | 760 | 70 | 44,29% | 1396,15 | |||||
| Panhard EBR 75 (FL 10) | 8 | 893,59 | 812 | 70 | 54,29% | 1778,14 | |||||
| T110E4 | 10 | 2513,25 | 882 | 69 | 57,97% | 2154,31 | |||||
| KR-1 | 11 | 2214,79 | 973 | 68 | 55,88% | 1545,41 | |||||
| T28 | 8 | 1059,81 | 713 | 67 | 50,75% | 1073,65 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 307,35 | 301 | 66 | 48,48% | 407,67 | |||||
| WZ-219 | 11 | 1370,53 | 863 | 64 | 50,00% | 1404,50 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 742,06 | 653 | 63 | 49,21% | 853,71 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1282,49 | 632 | 63 | 47,62% | 994,96 | |||||
| Marder 38T | 4 | 221,23 | 191 | 62 | 43,55% | 368,36 | |||||
| Challenger | 7 | 751,15 | 576 | 62 | 50,00% | 925,23 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 178,93 | 180 | 61 | 47,54% | 263,97 | |||||
| Emil I | 8 | 771,29 | 621 | 58 | 48,28% | 701,30 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 154,93 | 187 | 56 | 44,64% | 310,15 | |||||
| SU-5 | 4 | 207,80 | 247 | 56 | 48,21% | 350,36 | |||||
| Vz. 63P | 11 | 2441,79 | 780 | 56 | 35,71% | 1496,50 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1383,95 | 878 | 56 | 51,79% | 1782,64 | |||||
| Kampfpanzer 67 | 10 | 1728,40 | 875 | 55 | 54,55% | 1405,32 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 581,80 | 670 | 54 | 57,41% | 775,34 | |||||
| Alecto | 4 | 149,50 | 195 | 54 | 46,30% | 201,88 | |||||
| Ho-Ri Shugo | 11 | 2413,28 | 769 | 53 | 37,74% | 1541,36 | |||||
| T-70 | 3 | 123,42 | 305 | 52 | 59,62% | 398,28 | |||||
| T-80 | 4 | 90,52 | 168 | 52 | 42,31% | 89,54 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1614,04 | 762 | 51 | 50,98% | 1560,23 | |||||
| T25 AT | 7 | 877,92 | 612 | 51 | 47,06% | 1091,22 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 1868,49 | 988 | 51 | 66,67% | 2070,90 | |||||
| Achilles | 6 | 634,82 | 516 | 49 | 44,90% | 1036,57 | |||||
| KV-1S | 6 | 489,57 | 445 | 49 | 34,69% | 655,51 | |||||
| T-34 | 5 | 155,65 | 250 | 48 | 47,92% | 208,78 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 560,96 | 495 | 48 | 37,50% | 613,46 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1527,27 | 808 | 48 | 58,33% | 1420,54 | |||||
| T95 | 9 | 1698,31 | 788 | 48 | 45,83% | 1391,27 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1344,53 | 677 | 47 | 51,06% | 1433,26 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 644,57 | 739 | 47 | 59,57% | 1134,31 | |||||
| Ferdinand | 8 | 1427,55 | 765 | 47 | 55,32% | 1507,20 | |||||
| Type 57 | 8 | 1390,94 | 802 | 47 | 53,19% | 1497,70 | |||||
| Charioteer Nomad | 8 | 1604,98 | 826 | 46 | 56,52% | 1943,00 | |||||
| AT 2 | 5 | 220,04 | 297 | 45 | 62,22% | 439,01 | |||||
| KV-1 | 5 | 513,27 | 405 | 45 | 28,89% | 896,33 | |||||
| LTG | 7 | 536,44 | 549 | 45 | 35,56% | 893,25 | |||||
| Taschenratte | 11 | 2864,91 | 1071 | 44 | 54,55% | 1892,67 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 464,21 | 475 | 43 | 41,86% | 678,98 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 1154,19 | 732 | 43 | 48,84% | 1351,78 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1540,91 | 734 | 43 | 51,16% | 1225,80 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 488,14 | 478 | 43 | 60,47% | 111,51 | |||||
| T-34-85M | 6 | 330,79 | 315 | 42 | 33,33% | 251,57 | |||||
| Cobra | 9 | 1599,88 | 758 | 42 | 47,62% | 1310,67 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 384,00 | 438 | 41 | 48,78% | 550,40 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 927,88 | 760 | 40 | 60,00% | 1724,99 | |||||
| P.43 bis | 6 | 636,74 | 586 | 39 | 56,41% | 1245,53 | |||||
| Type 68 | 9 | 1902,77 | 945 | 39 | 61,54% | 1726,86 | |||||
| T110E3 | 10 | 2090,31 | 744 | 39 | 46,15% | 1346,32 | |||||
| Ares 90 C | 11 | 1942,36 | 885 | 39 | 58,97% | 1544,85 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 469,89 | 579 | 38 | 52,63% | 1295,56 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 1320,05 | 815 | 38 | 60,53% | 1686,96 | |||||
| T-100 LT | 10 | 997,68 | 756 | 38 | 52,63% | 1190,64 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1306,39 | 841 | 38 | 55,26% | 1667,58 | |||||
| BT-7 | 4 | 60,66 | 134 | 35 | 40,00% | 12,68 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 259,89 | 253 | 35 | 48,57% | 501,30 | |||||
| Ho-Ri 1 | 9 | 2293,66 | 986 | 35 | 62,86% | 2712,60 | |||||
| T-34-85 | 6 | 228,65 | 351 | 34 | 47,06% | 212,83 | |||||
| STA-1 | 8 | 534,82 | 519 | 34 | 44,12% | 473,34 | |||||
| LTTB | 8 | 669,12 | 764 | 34 | 61,76% | 1423,75 | |||||
| M3 Lee | 4 | 250,21 | 228 | 33 | 54,55% | 816,17 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 1154,55 | 725 | 33 | 54,55% | 1716,99 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 775,36 | 658 | 33 | 42,42% | 897,71 | |||||
| Object 257 | 9 | 1155,42 | 736 | 33 | 57,58% | 961,14 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 954,44 | 715 | 32 | 65,63% | 1404,55 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 717,58 | 513 | 31 | 41,94% | 1100,81 | |||||
| T-54 ltwt. | 9 | 1138,81 | 953 | 31 | 67,74% | 2013,34 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1973,84 | 903 | 31 | 48,39% | 2213,40 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 139,83 | 453 | 29 | 62,07% | 664,43 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 795,45 | 600 | 29 | 58,62% | 1587,50 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1783,31 | 877 | 29 | 65,52% | 1682,53 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 568,52 | 782 | 29 | 65,52% | 1372,88 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1107,61 | 764 | 28 | 60,71% | 1148,85 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1493,25 | 877 | 28 | 60,71% | 1987,74 | |||||
| Nashorn | 6 | 655,07 | 478 | 28 | 57,14% | 1051,22 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 809,57 | 736 | 28 | 53,57% | 1550,19 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 609,22 | 491 | 27 | 44,44% | 1728,02 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 1032,11 | 687 | 27 | 62,96% | 2083,20 | |||||
| Crusader | 6 | 481,31 | 636 | 26 | 53,85% | 1598,13 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 965,54 | 626 | 26 | 38,46% | 857,69 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 295,54 | 574 | 26 | 46,15% | 889,98 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 588,12 | 723 | 26 | 61,54% | 1610,52 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 749,80 | 740 | 25 | 56,00% | 1666,82 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 1034,04 | 718 | 25 | 60,00% | 2022,51 | |||||
| T20 | 7 | 1311,67 | 920 | 24 | 62,50% | 2007,08 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1092,83 | 702 | 24 | 41,67% | 746,99 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 1351,92 | 855 | 24 | 54,17% | 1945,30 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1192,00 | 918 | 24 | 66,67% | 1541,67 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 125,96 | 310 | 23 | 52,17% | 304,01 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 666,96 | 569 | 23 | 52,17% | 1598,90 | |||||
| P.43 | 5 | 527,27 | 519 | 22 | 54,55% | 1537,73 | |||||
| Churchill VII | 6 | 171,36 | 228 | 22 | 31,82% | 6,16 | |||||
| DBV-152 | 10 | 1955,64 | 648 | 22 | 50,00% | 1236,76 | |||||
| SU-26 | 3 | 120,00 | 260 | 22 | 59,09% | 271,71 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 566,95 | 647 | 21 | 66,67% | 1203,33 | |||||
| Marder II | 3 | 134,90 | 159 | 20 | 35,00% | 163,55 | |||||
| CAV mod. 71 | 11 | 1885,60 | 770 | 20 | 50,00% | 1290,52 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1784,50 | 917 | 20 | 50,00% | 1920,52 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 403,21 | 425 | 19 | 68,42% | 1103,90 | |||||
| T56 GMC | 3 | 94,11 | 127 | 19 | 52,63% | 159,86 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 159,16 | 169 | 19 | 42,11% | 111,07 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 826,50 | 671 | 18 | 55,56% | 1827,30 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 80,72 | 221 | 18 | 38,89% | 74,69 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 1040,39 | 789 | 18 | 61,11% | 1692,82 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1649,00 | 991 | 18 | 55,56% | 2392,67 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 331,94 | 427 | 17 | 41,18% | 567,99 | |||||
| Gorilla | 11 | 2451,71 | 897 | 17 | 52,94% | 1624,19 | |||||
| Somua SM | 8 | 504,29 | 459 | 17 | 29,41% | 183,87 | |||||
| Lago | 4 | 508,38 | 443 | 16 | 62,50% | 1730,27 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 718,69 | 647 | 16 | 62,50% | 1111,80 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 1018,88 | 798 | 16 | 75,00% | 1363,70 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 641,33 | 495 | 15 | 46,67% | 1503,00 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1325,27 | 707 | 15 | 60,00% | 1010,31 | |||||
| T25/2 | 7 | 1638,60 | 984 | 15 | 60,00% | 2990,56 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 813,86 | 637 | 14 | 35,71% | 716,52 | |||||
| FV225 Collector | 9 | 2817,71 | 1162 | 14 | 50,00% | 3106,23 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 186,15 | 353 | 13 | 46,15% | 1028,03 | |||||
| Tiger I | 7 | 1478,31 | 1144 | 13 | 76,92% | 2480,48 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 1416,46 | 998 | 13 | 76,92% | 2157,86 | |||||
| Black Rock | 11 | 2074,92 | 726 | 13 | 30,77% | 1013,78 | |||||
| BT-2 | 2 | 72,75 | 163 | 12 | 50,00% | 178,49 | |||||
| Stuart I-IV | 3 | 131,25 | 205 | 12 | 50,00% | 369,22 | |||||
| Grant | 4 | 227,92 | 193 | 12 | 41,67% | 526,99 | |||||
| BZT-70 | 10 | 2337,08 | 1003 | 12 | 66,67% | 1795,78 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1614,75 | 911 | 12 | 58,33% | 1710,18 | |||||
| Strv 74 | 6 | 340,64 | 353 | 11 | 45,45% | 394,27 | |||||
| Type 71 | 10 | 1808,91 | 708 | 11 | 45,45% | 1138,18 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 1854,55 | 678 | 11 | 36,36% | 1046,24 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1458,30 | 783 | 10 | 50,00% | 1000,94 | |||||
| TL-7 | 9 | 1250,70 | 633 | 10 | 40,00% | 832,69 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1181,70 | 841 | 10 | 70,00% | 1149,57 | |||||
| SU-18 | 2 | 79,00 | 137 | 9 | 44,44% | 245,27 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 1271,67 | 793 | 9 | 44,44% | 2233,10 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1156,44 | 773 | 9 | 44,44% | 1377,03 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 97,88 | 133 | 8 | 50,00% | 244,78 | |||||
| T67 | 5 | 72,38 | 171 | 8 | 62,50% | 222,63 | |||||
| T1 HMC | 2 | 9,71 | 158 | 7 | 57,14% | 172,15 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 167,71 | 185 | 7 | 28,57% | 398,29 | |||||
| T3 HMC | 2 | 78,14 | 118 | 7 | 42,86% | 107,64 | |||||
| M8A1 | 4 | 415,43 | 426 | 7 | 71,43% | 1266,87 | |||||
| M14/41 | 2 | 69,60 | 106 | 5 | 20,00% | 3,10 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 3085,40 | 1251 | 5 | 80,00% | 4062,90 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 1426,60 | 720 | 5 | 60,00% | 939,87 | |||||
| Lion | 10 | 1344,40 | 756 | 5 | 80,00% | 1118,57 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 2065,80 | 930 | 5 | 60,00% | 1873,83 | |||||
| Tetrarch | 2 | 368,00 | 906 | 5 | 100,00% | 2491,60 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 80,50 | 245 | 4 | 50,00% | 230,84 | |||||
| MS-1 | 1 | 161,50 | 510 | 4 | 50,00% | 871,53 | |||||
| T-150 | 6 | 957,00 | 692 | 4 | 50,00% | 1506,08 | |||||
| BT-5 | 3 | 240,75 | 174 | 4 | 25,00% | 313,26 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 204,67 | 519 | 3 | 100,00% | 1441,19 | |||||
| M2 | 2 | 186,33 | 219 | 3 | 66,67% | 908,80 | |||||
| Pz.Kpfw. IV hydrostat. | 5 | 151,00 | 198 | 3 | 33,33% | 54,46 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 106,33 | 375 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 359,33 | 331 | 3 | 33,33% | 218,25 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 3055,00 | 935 | 2 | 50,00% | 1752,64 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 1798,50 | 597 | 2 | 0,00% | 911,08 | |||||
| T18 HMC | 3 | 58,50 | 79 | 2 | 0,00% | 3,10 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 121,00 | 368 | 1 | 100,00% | 607,11 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 31,00 | 62 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| 4TP | 1 | 65,00 | 183 | 1 | 100,00% | 310,44 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 146,00 | 137 | 1 | 0,00% | 533,90 | |||||
| T-60 | 2 | 62,00 | 273 | 1 | 100,00% | 272,85 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 250,00 | 527 | 1 | 100,00% | 772,59 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 541,00 | 444 | 1 | 0,00% | 1395,15 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1783,00 | 1065 | 1 | 100,00% | 1821,72 | |||||
| MKA | 2 | 348,00 | 297 | 1 | 0,00% | 1029,83 | |||||
| L-60 | 2 | 0,00 | 36 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 63 | 8 | 720,00 | 840 | 1 | 100,00% | 673,97 | |||||
| TS-5 | 8 | 696,00 | 795 | 1 | 100,00% | 665,28 |
Beguneccc
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 21074 | 19 | 73 | 219 | ||||
| Ø Razina | 8,36 | 9,84 | 9,51 | 9,43 | ||||
| Pobjede | 10864 | 51,55% | 13 | 68,42% | 35 | 47,95% | 111 | 50,68% |
| Izgubljene | 9876 | 46,86% | 6 | 31,58% | 37 | 50,68% | 105 | 47,95% |
| Neriješeno | 334 | 1,58% | 0 | 0,00% | 1 | 1,37% | 3 | 1,37% |
| Preživjele bitke | 5235 | 24,84% | 7 | 36,84% | 18 | 24,66% | 57 | 26,03% |
| Uništenih tenkova | 16262 | 0,77 | 18 | 0,95 | 74 | 1,01 | 204 | 0,93 |
| Odnos razaranja | 1,03 | 1,50 | 1,35 | 1,26 | ||||
| Otkriveno tenkova | 33111 | 1,57 | 36 | 1,89 | 121 | 1,66 | 406 | 1,85 |
| Počinjena šteta | 1.152,37 | 2.504,89 | 1.971,99 | 1.702,62 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 21058 | 1,00 | 12 | 0,63 | 12 | 0,16 | 62 | 0,28 |
| Obrambeni bodovi | 4129 | 0,20 | 0 | 0,00 | 45 | 0,62 | 45 | 0,21 |
| Iskustvo | 707,52 | 1.164,21 | 909,78 | 881,80 | ||||
| WN7 | 1055,92 | 1548,62 | 1296,29 | 1220,40 | ||||
| WN8 | 1308,16 | 2431,40 | 2139,73 | 1886,84 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 21074 | |
| Ø Razina | 8,36 | |
| Pobjede | 10864 | 51,55% |
| Izgubljene | 9876 | 46,86% |
| Neriješeno | 334 | 1,58% |
| Preživjele bitke | 5235 | 24,84% |
| Uništenih tenkova | 16262 | 0,77 |
| Odnos razaranja | 1,03 | |
| Otkriveno tenkova | 33111 | 1,57 |
| Počinjena šteta | 1.152,37 | |
| Bodovi zauzimanja | 21058 | 1,00 |
| Obrambeni bodovi | 4129 | 0,20 |
| Iskustvo | 707,52 | |
| WN7 | 1055,92 | |
| WN8 | 1308,16 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 19 | |
| Ø Razina | 9,84 | |
| Pobjede | 13 | 68,42% |
| Izgubljene | 6 | 31,58% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 7 | 36,84% |
| Uništenih tenkova | 18 | 0,95 |
| Odnos razaranja | 1,50 | |
| Otkriveno tenkova | 36 | 1,89 |
| Počinjena šteta | 2.504,89 | |
| Bodovi zauzimanja | 12 | 0,63 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 1.164,21 | |
| WN7 | 1548,62 | |
| WN8 | 2431,40 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 73 | |
| Ø Razina | 9,51 | |
| Pobjede | 35 | 47,95% |
| Izgubljene | 37 | 50,68% |
| Neriješeno | 1 | 1,37% |
| Preživjele bitke | 18 | 24,66% |
| Uništenih tenkova | 74 | 1,01 |
| Odnos razaranja | 1,35 | |
| Otkriveno tenkova | 121 | 1,66 |
| Počinjena šteta | 1.971,99 | |
| Bodovi zauzimanja | 12 | 0,16 |
| Obrambeni bodovi | 45 | 0,62 |
| Iskustvo | 909,78 | |
| WN7 | 1296,29 | |
| WN8 | 2139,73 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 219 | |
| Ø Razina | 9,43 | |
| Pobjede | 111 | 50,68% |
| Izgubljene | 105 | 47,95% |
| Neriješeno | 3 | 1,37% |
| Preživjele bitke | 57 | 26,03% |
| Uništenih tenkova | 204 | 0,93 |
| Odnos razaranja | 1,26 | |
| Otkriveno tenkova | 406 | 1,85 |
| Počinjena šteta | 1.702,62 | |
| Bodovi zauzimanja | 62 | 0,28 |
| Obrambeni bodovi | 45 | 0,21 |
| Iskustvo | 881,80 | |
| WN7 | 1220,40 | |
| WN8 | 1886,84 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 17 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 9 | 52,94% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 8 | 47,06% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 6 | 35,29% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 8 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,73 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 10 | 0,59 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 839,82 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 8 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 8 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 641,88 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 17 | |
| Pobjede | 9 | 52,94% |
| Izgubljene | 8 | 47,06% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 6 | 35,29% |
| Uništenih tenkova | 8 | 0,47 |
| Odnos razaranja | 0,73 | |
| Otkriveno tenkova | 10 | 0,59 |
| Počinjena šteta | 839,82 | |
| Bodovi zauzimanja | 8 | 0,47 |
| Obrambeni bodovi | 8 | 0,47 |
| Iskustvo | 641,88 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen