| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1710,59 | 796 | 2471 | 54,11% | 2029,36 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 743,09 | 550 | 1630 | 59,14% | 2490,76 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1652,39 | 640 | 1209 | 48,06% | 1158,01 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1750,16 | 980 | 905 | 55,69% | 2020,25 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2254,36 | 764 | 872 | 49,77% | 1807,50 | |||||
| MKA | 2 | 598,04 | 793 | 833 | 59,42% | 2831,27 | |||||
| Pz.Kpfw. B2 740 (f) | 4 | 825,62 | 954 | 703 | 59,32% | 2493,65 | |||||
| Valentine II | 4 | 769,00 | 916 | 686 | 55,39% | 3217,61 | |||||
| Type 64 | 6 | 779,34 | 699 | 684 | 51,32% | 2256,58 | |||||
| XM57 | 8 | 1928,99 | 935 | 593 | 55,99% | 1983,88 | |||||
| Manticore | 10 | 1535,55 | 799 | 593 | 50,08% | 1960,43 | |||||
| Pz.Kpfw. S35 739 (f) | 3 | 818,26 | 1033 | 561 | 70,05% | 2908,48 | |||||
| leKpz M 41 90 mm GF | 8 | 832,36 | 669 | 498 | 52,61% | 1540,96 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2170,13 | 708 | 450 | 50,44% | 1537,94 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 2022,38 | 715 | 446 | 47,53% | 1520,15 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1678,35 | 876 | 432 | 54,86% | 2159,29 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1548,25 | 719 | 430 | 51,40% | 1663,63 | |||||
| T92 | 8 | 788,51 | 726 | 420 | 50,95% | 1533,01 | |||||
| T78 | 6 | 1238,24 | 817 | 403 | 55,33% | 2067,83 | |||||
| STB-1 | 10 | 1969,33 | 758 | 344 | 48,26% | 1570,95 | |||||
| Strv 103B | 10 | 2376,32 | 754 | 344 | 50,00% | 1801,72 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1883,90 | 706 | 335 | 43,28% | 1307,32 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 901,57 | 713 | 319 | 52,04% | 2045,02 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1522,40 | 774 | 293 | 48,12% | 1682,40 | |||||
| XM551 Sheridan | 10 | 1473,56 | 715 | 292 | 45,55% | 1644,88 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 58 | 10 | 1266,83 | 714 | 277 | 54,15% | 1070,48 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 1970,49 | 722 | 260 | 45,38% | 1432,66 | |||||
| FV4202 | 8 | 1154,13 | 740 | 260 | 46,54% | 1491,24 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 1255,93 | 710 | 258 | 44,96% | 1308,60 | |||||
| BT-SV | 3 | 712,00 | 842 | 256 | 54,69% | 3321,40 | |||||
| Object 261 | 10 | 1479,94 | 657 | 246 | 45,12% | 1296,86 | |||||
| T110E3 | 10 | 2037,80 | 723 | 245 | 48,98% | 1483,80 | |||||
| Dicker Max | 6 | 931,60 | 614 | 243 | 50,21% | 1825,93 | |||||
| Cromwell B | 6 | 823,51 | 711 | 241 | 55,60% | 1631,23 | |||||
| LT-432 | 8 | 953,97 | 774 | 236 | 53,81% | 1927,57 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 1224,00 | 828 | 236 | 52,12% | 1713,48 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1092,42 | 731 | 233 | 53,65% | 1498,96 | |||||
| Matilda | 4 | 761,10 | 584 | 228 | 57,89% | 2607,99 | |||||
| Bat.-Châtillon 155 55 | 9 | 1258,74 | 595 | 216 | 41,67% | 1131,14 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 1648,21 | 908 | 202 | 54,95% | 2180,41 | |||||
| T110E4 | 10 | 2026,26 | 735 | 200 | 48,50% | 1396,55 | |||||
| T-100 LT | 10 | 1201,87 | 697 | 193 | 41,97% | 1308,58 | |||||
| Conqueror | 9 | 1924,45 | 830 | 191 | 53,93% | 1885,32 | |||||
| 105 leFH18B2 | 5 | 849,16 | 613 | 188 | 55,32% | 1991,90 | |||||
| FV3805 | 9 | 1384,13 | 601 | 180 | 45,00% | 1455,63 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 1808,52 | 779 | 178 | 50,00% | 1470,12 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 1169,24 | 721 | 177 | 54,80% | 1339,95 | |||||
| AMX 13 57 | 7 | 959,13 | 955 | 176 | 54,55% | 2359,23 | |||||
| WZ-113G FT | 10 | 1911,75 | 761 | 174 | 52,87% | 1261,97 | |||||
| NC 70 Błyskawica | 10 | 1775,22 | 722 | 170 | 48,82% | 1267,24 | |||||
| Krupp-Steyr Waffenträger | 7 | 1283,66 | 750 | 170 | 56,47% | 2085,69 | |||||
| Ares 90 | 10 | 1830,70 | 843 | 169 | 57,40% | 1453,36 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1662,66 | 619 | 164 | 40,85% | 1128,28 | |||||
| DBV-152 | 10 | 2348,31 | 714 | 159 | 48,43% | 1519,38 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 1376,76 | 786 | 158 | 52,53% | 1816,25 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 2244,42 | 866 | 157 | 57,32% | 1768,71 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 734,27 | 723 | 156 | 48,72% | 1430,60 | |||||
| IS-6 | 8 | 1233,92 | 715 | 153 | 45,10% | 1366,08 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1166,14 | 737 | 153 | 51,63% | 1306,44 | |||||
| FV215b | 10 | 1883,88 | 704 | 152 | 40,13% | 1408,41 | |||||
| SU-101 | 8 | 1297,64 | 605 | 152 | 42,76% | 1515,40 | |||||
| T49 | 9 | 1123,65 | 723 | 151 | 50,99% | 1803,40 | |||||
| Leopard 120 Verbessert | 11 | 2002,56 | 748 | 146 | 45,89% | 1346,91 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1691,26 | 662 | 145 | 48,97% | 1535,84 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 926,57 | 713 | 145 | 55,86% | 1741,91 | |||||
| CS-63 | 10 | 2034,22 | 796 | 144 | 49,31% | 1630,12 | |||||
| Object 430U | 10 | 1820,37 | 814 | 142 | 53,52% | 1520,03 | |||||
| Vickers MBT Mk. 3 | 10 | 2126,20 | 745 | 142 | 48,59% | 1694,67 | |||||
| S-51 | 7 | 1007,18 | 522 | 141 | 59,57% | 1363,18 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1979,69 | 844 | 140 | 54,29% | 1988,96 | |||||
| FV207 | 8 | 1050,71 | 549 | 139 | 51,08% | 1188,60 | |||||
| E 25 | 7 | 1059,06 | 679 | 139 | 51,80% | 1794,50 | |||||
| ISU-152K | 8 | 1446,85 | 727 | 137 | 51,82% | 1502,92 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 2059,49 | 781 | 136 | 47,79% | 1702,34 | |||||
| IS-3 | 8 | 1373,45 | 709 | 135 | 51,11% | 1582,95 | |||||
| SU-100 | 6 | 942,82 | 672 | 132 | 65,15% | 1895,79 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1557,07 | 680 | 132 | 44,70% | 1374,99 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 823,76 | 647 | 132 | 52,27% | 1567,40 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1905,65 | 819 | 131 | 55,73% | 1600,46 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 1191,74 | 835 | 131 | 64,89% | 1578,87 | |||||
| WZ-120 | 9 | 1383,31 | 778 | 130 | 57,69% | 1447,22 | |||||
| WZ-132-1 | 10 | 1218,25 | 747 | 128 | 53,91% | 1342,49 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 2058,23 | 686 | 125 | 41,60% | 1292,28 | |||||
| IS-M | 8 | 1274,54 | 713 | 125 | 52,00% | 1470,50 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1363,81 | 703 | 124 | 50,00% | 1578,33 | |||||
| M-V-Y | 10 | 1917,67 | 771 | 124 | 49,19% | 1305,13 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1378,80 | 733 | 123 | 47,97% | 1611,70 | |||||
| Object 263 | 9 | 1535,02 | 677 | 123 | 45,53% | 1276,02 | |||||
| Type 71 | 10 | 1792,10 | 761 | 122 | 47,54% | 1195,12 | |||||
| T-34-85 Rudy | 6 | 858,48 | 720 | 122 | 57,38% | 1698,07 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1800,29 | 673 | 121 | 51,24% | 2013,98 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 801,08 | 619 | 119 | 53,78% | 904,48 | |||||
| M46 Patton KR | 8 | 1244,85 | 856 | 119 | 54,62% | 1899,48 | |||||
| IS | 7 | 1171,41 | 736 | 118 | 47,46% | 1687,69 | |||||
| Löwe | 8 | 1425,13 | 830 | 118 | 48,31% | 1655,43 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 1477,32 | 773 | 117 | 46,15% | 1262,34 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1617,93 | 689 | 116 | 46,55% | 1373,45 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1399,29 | 632 | 116 | 51,72% | 1742,45 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1198,02 | 751 | 114 | 53,51% | 1705,70 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1285,17 | 707 | 114 | 51,75% | 2052,19 | |||||
| Churchill III | 5 | 743,20 | 962 | 113 | 54,87% | 1688,42 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 521,21 | 869 | 112 | 55,36% | 3308,57 | |||||
| T-44-100 | 8 | 1353,02 | 793 | 111 | 49,55% | 1928,93 | |||||
| D2 | 3 | 545,08 | 501 | 110 | 67,27% | 2607,19 | |||||
| M4A3E2 Sherman Jumbo | 6 | 770,23 | 665 | 110 | 51,82% | 1674,26 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 1159,55 | 692 | 110 | 50,91% | 1308,93 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1833,36 | 797 | 110 | 49,09% | 1135,18 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1805,25 | 814 | 110 | 53,64% | 1966,91 | |||||
| Type 61 | 9 | 1590,02 | 774 | 109 | 50,46% | 1555,86 | |||||
| Tortoise | 9 | 1961,22 | 943 | 109 | 61,47% | 1783,83 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 1029,49 | 725 | 108 | 46,30% | 1116,23 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1653,19 | 711 | 107 | 57,01% | 2396,74 | |||||
| ISU-152 | 8 | 1358,54 | 619 | 107 | 49,53% | 1316,71 | |||||
| M41 Walker Bulldog | 8 | 987,94 | 592 | 107 | 47,66% | 1824,44 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1284,66 | 673 | 106 | 49,06% | 1348,16 | |||||
| T-10 | 9 | 1674,07 | 797 | 104 | 54,81% | 1686,72 | |||||
| Alembic | 8 | 1750,43 | 973 | 104 | 60,58% | 2282,55 | |||||
| T-54 | 9 | 1550,68 | 773 | 103 | 53,40% | 1581,10 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 1645,58 | 791 | 103 | 44,66% | 1300,53 | |||||
| Conqueror Gun Carriage | 10 | 1388,22 | 680 | 100 | 54,00% | 1233,01 | |||||
| IS-3-II | 9 | 1689,79 | 783 | 100 | 42,00% | 1588,28 | |||||
| AT 15A | 7 | 1096,36 | 806 | 100 | 59,00% | 1769,03 | |||||
| T28 Concept | 7 | 1129,19 | 769 | 100 | 59,00% | 1891,07 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1960,10 | 748 | 97 | 49,48% | 1509,27 | |||||
| Crusader 5.5-in. SP | 7 | 833,51 | 664 | 97 | 62,89% | 1270,34 | |||||
| O-Ho | 8 | 1339,56 | 819 | 96 | 63,54% | 1624,46 | |||||
| Object 705 | 9 | 1338,09 | 751 | 96 | 54,17% | 1147,97 | |||||
| T-44 | 8 | 1187,89 | 738 | 95 | 61,05% | 1731,95 | |||||
| STA-1 | 8 | 1236,30 | 716 | 94 | 45,74% | 1524,54 | |||||
| WZ-131 | 7 | 777,39 | 551 | 94 | 56,38% | 1704,09 | |||||
| Maus | 10 | 1753,69 | 756 | 93 | 44,09% | 1199,39 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1282,80 | 844 | 93 | 50,54% | 1596,72 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1412,54 | 777 | 93 | 47,31% | 1739,05 | |||||
| Type 59 | 8 | 1132,40 | 733 | 92 | 46,74% | 1378,84 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1224,68 | 750 | 92 | 56,52% | 1968,66 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1798,57 | 755 | 91 | 57,14% | 1252,16 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 1642,82 | 697 | 91 | 50,55% | 1320,35 | |||||
| Executor | 11 | 2246,11 | 763 | 91 | 45,05% | 1501,85 | |||||
| P.43 bis | 6 | 740,22 | 599 | 89 | 56,18% | 1356,27 | |||||
| T29 | 7 | 1421,60 | 836 | 89 | 55,06% | 2121,67 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1583,53 | 797 | 89 | 53,93% | 1656,61 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 644,39 | 621 | 89 | 49,44% | 1099,95 | |||||
| SU-100Y | 6 | 1064,42 | 706 | 88 | 60,23% | 1864,32 | |||||
| KV-2 | 6 | 860,78 | 625 | 87 | 43,68% | 1437,70 | |||||
| Charioteer | 8 | 1616,36 | 650 | 87 | 56,32% | 1979,27 | |||||
| E 50 | 9 | 1524,37 | 790 | 86 | 54,65% | 1487,01 | |||||
| Kampfpanzer 67 | 10 | 1713,31 | 832 | 86 | 53,49% | 1230,44 | |||||
| Tiger II | 8 | 1216,14 | 684 | 85 | 52,94% | 1437,86 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 808,59 | 720 | 85 | 55,29% | 1516,32 | |||||
| GSOR 1010 FB | 8 | 1583,28 | 764 | 85 | 47,06% | 1811,14 | |||||
| LTTB | 8 | 925,59 | 563 | 83 | 42,17% | 1826,32 | |||||
| TL-7 | 9 | 1770,23 | 817 | 82 | 50,00% | 1530,47 | |||||
| P.43 ter | 7 | 1100,54 | 733 | 80 | 57,50% | 1863,99 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1066,10 | 630 | 80 | 40,00% | 1010,34 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1107,51 | 669 | 80 | 53,75% | 994,55 | |||||
| Ashigaru | 10 | 1717,00 | 720 | 80 | 52,50% | 1144,99 | |||||
| IS-2 | 7 | 1079,08 | 633 | 79 | 58,23% | 1482,19 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 1286,66 | 723 | 79 | 60,76% | 2082,23 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1780,14 | 778 | 79 | 54,43% | 1643,30 | |||||
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 618,24 | 694 | 79 | 55,70% | 1938,31 | |||||
| G.W. Tiger | 9 | 1119,26 | 716 | 78 | 58,97% | 1096,30 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 2056,94 | 786 | 77 | 51,95% | 1725,36 | |||||
| T25/2 | 7 | 1081,26 | 601 | 77 | 50,65% | 1769,75 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 895,32 | 763 | 77 | 57,14% | 1139,92 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2218,92 | 848 | 76 | 53,95% | 1581,30 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1848,04 | 792 | 76 | 52,63% | 1706,32 | |||||
| Type T-34 | 5 | 425,39 | 406 | 76 | 39,47% | 987,71 | |||||
| T-832 | 8 | 1608,74 | 865 | 76 | 47,37% | 1658,15 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1613,20 | 738 | 75 | 52,00% | 1425,21 | |||||
| Kranvagn | 10 | 2200,55 | 838 | 75 | 54,67% | 1728,28 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 880,25 | 623 | 75 | 45,33% | 1186,71 | |||||
| FV304 | 6 | 721,36 | 453 | 75 | 46,67% | 1149,37 | |||||
| M40/M43 | 8 | 928,26 | 637 | 74 | 50,00% | 941,23 | |||||
| T95 | 9 | 1151,36 | 686 | 74 | 56,76% | 846,39 | |||||
| T-115 | 5 | 941,76 | 813 | 74 | 58,11% | 1645,20 | |||||
| T20 | 7 | 1032,08 | 743 | 73 | 57,53% | 1673,81 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1804,69 | 755 | 72 | 48,61% | 1191,79 | |||||
| T32 | 8 | 1202,35 | 735 | 72 | 54,17% | 1375,75 | |||||
| T110E5 | 10 | 1829,15 | 753 | 72 | 44,44% | 1304,49 | |||||
| Object 140 | 10 | 1908,17 | 756 | 72 | 47,22% | 1548,36 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1554,46 | 918 | 72 | 56,94% | 1614,16 | |||||
| E 75 | 9 | 1832,59 | 839 | 71 | 56,34% | 1630,37 | |||||
| T69 | 8 | 1376,14 | 797 | 71 | 53,52% | 1839,80 | |||||
| AMX 50 Foch B | 10 | 1923,34 | 744 | 71 | 50,70% | 1343,41 | |||||
| ARL V39 | 6 | 606,69 | 448 | 70 | 44,29% | 923,70 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1579,01 | 710 | 70 | 52,86% | 1481,01 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 1515,70 | 775 | 69 | 57,97% | 1035,08 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 573,00 | 594 | 69 | 52,17% | 1318,37 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 1227,13 | 701 | 69 | 47,83% | 1295,35 | |||||
| T-34 | 5 | 502,49 | 484 | 68 | 50,00% | 1503,56 | |||||
| SU-152 | 7 | 925,99 | 531 | 68 | 57,35% | 1320,53 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 846,46 | 649 | 68 | 45,59% | 867,55 | |||||
| Panther | 7 | 938,09 | 598 | 66 | 50,00% | 1491,52 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1556,12 | 763 | 66 | 46,97% | 1589,90 | |||||
| Churchill I | 5 | 522,72 | 513 | 65 | 55,38% | 1092,32 | |||||
| T67 | 5 | 723,43 | 619 | 65 | 50,77% | 1903,25 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1428,64 | 802 | 64 | 62,50% | 2011,66 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1482,08 | 757 | 63 | 60,32% | 1916,27 | |||||
| ST-I | 9 | 1865,10 | 829 | 63 | 42,86% | 1584,70 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 782,19 | 754 | 63 | 61,90% | 2311,55 | |||||
| M4A3E8 Thunderbolt VII | 6 | 544,71 | 643 | 63 | 58,73% | 1022,91 | |||||
| M6 | 6 | 1145,85 | 793 | 62 | 54,84% | 2045,76 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 713,76 | 508 | 62 | 46,77% | 1337,13 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 388,58 | 444 | 62 | 43,55% | 881,74 | |||||
| ST-II | 10 | 2026,55 | 882 | 62 | 59,68% | 1805,80 | |||||
| A43 BP prototype | 6 | 1125,47 | 838 | 62 | 53,23% | 1828,33 | |||||
| Gryphon | 10 | 2301,21 | 866 | 62 | 54,84% | 1628,42 | |||||
| SU-85 | 5 | 533,36 | 475 | 61 | 55,74% | 1303,69 | |||||
| Pz.Sfl. IVc | 5 | 537,13 | 433 | 61 | 45,90% | 1138,08 | |||||
| M41D | 8 | 904,57 | 904 | 61 | 72,13% | 1912,19 | |||||
| KV-1 | 5 | 527,05 | 538 | 60 | 46,67% | 981,87 | |||||
| AMX AC mle. 48 | 8 | 1424,83 | 750 | 60 | 51,67% | 1697,44 | |||||
| Challenger | 7 | 1392,63 | 508 | 60 | 58,33% | 2199,65 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 790,22 | 478 | 60 | 61,67% | 1701,24 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 1344,32 | 834 | 60 | 50,00% | 1693,82 | |||||
| Type 58 | 6 | 739,81 | 638 | 59 | 61,02% | 1558,73 | |||||
| G.W. E 100 | 10 | 1305,58 | 707 | 59 | 52,54% | 1174,34 | |||||
| Leo | 7 | 1140,62 | 718 | 58 | 51,72% | 2118,95 | |||||
| 59-16 | 6 | 636,79 | 641 | 58 | 51,72% | 2060,47 | |||||
| IS-7 | 10 | 1931,55 | 914 | 58 | 56,90% | 1618,59 | |||||
| TS-54 | 8 | 1457,90 | 835 | 58 | 46,55% | 1667,41 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1416,82 | 681 | 57 | 50,88% | 1221,29 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1780,80 | 709 | 56 | 37,50% | 1078,28 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (K) | 5 | 831,75 | 660 | 56 | 41,07% | 1697,92 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1459,09 | 703 | 55 | 36,36% | 1113,34 | |||||
| AT 15 | 8 | 1347,51 | 718 | 55 | 43,64% | 1314,82 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1687,95 | 895 | 55 | 47,27% | 1561,59 | |||||
| O-Ni | 7 | 1067,74 | 666 | 54 | 42,59% | 1228,67 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 1181,46 | 794 | 54 | 55,56% | 1586,63 | |||||
| AMX AC mle. 46 | 7 | 968,55 | 572 | 53 | 45,28% | 1333,63 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 789,23 | 486 | 53 | 60,38% | 1085,58 | |||||
| T71 CMCD | 7 | 834,74 | 761 | 53 | 52,83% | 2063,49 | |||||
| Object 416 | 8 | 1171,35 | 698 | 52 | 50,00% | 1429,09 | |||||
| O-I | 6 | 779,25 | 498 | 51 | 50,98% | 1324,78 | |||||
| Achilles | 6 | 1008,71 | 549 | 51 | 50,98% | 2079,77 | |||||
| Black Prince | 7 | 1025,46 | 747 | 50 | 54,00% | 1333,23 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 739,46 | 610 | 50 | 54,00% | 1296,63 | |||||
| Durendal | 10 | 1504,64 | 592 | 50 | 34,00% | 766,90 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 393,59 | 474 | 49 | 46,94% | 1070,13 | |||||
| P.43 | 5 | 520,13 | 551 | 48 | 54,17% | 1537,17 | |||||
| Rinoceronte | 10 | 1843,79 | 675 | 48 | 41,67% | 1244,98 | |||||
| WZ-111-1G FT | 8 | 1060,04 | 634 | 48 | 54,17% | 1082,95 | |||||
| BZT-70 | 10 | 2099,90 | 749 | 48 | 41,67% | 1157,18 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 388,35 | 529 | 48 | 64,58% | 2274,60 | |||||
| K-91 | 10 | 1630,90 | 629 | 48 | 33,33% | 1059,14 | |||||
| KV-1SA | 5 | 839,08 | 753 | 48 | 52,08% | 2011,75 | |||||
| ARL 44 | 6 | 668,72 | 547 | 47 | 48,94% | 1115,44 | |||||
| Nashorn | 6 | 881,89 | 566 | 47 | 46,81% | 1523,36 | |||||
| LTG | 7 | 966,79 | 774 | 47 | 53,19% | 2235,32 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 1413,15 | 808 | 47 | 51,06% | 1494,66 | |||||
| Vz. 68 Squall | 8 | 658,02 | 665 | 47 | 44,68% | 1073,24 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 992,39 | 677 | 46 | 54,35% | 1569,64 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 1923,43 | 737 | 46 | 50,00% | 1433,39 | |||||
| M12 | 7 | 1094,59 | 782 | 46 | 50,00% | 1529,39 | |||||
| VK 168.01 Mauerbrecher | 8 | 1041,98 | 665 | 46 | 43,48% | 1061,50 | |||||
| Nergal | 8 | 1678,35 | 979 | 46 | 60,87% | 1953,03 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 2046,80 | 733 | 45 | 48,89% | 1479,63 | |||||
| M44 | 6 | 834,47 | 504 | 45 | 60,00% | 1638,89 | |||||
| T-34 shielded | 5 | 813,20 | 744 | 45 | 46,67% | 2266,40 | |||||
| T-29 | 3 | 596,93 | 669 | 45 | 53,33% | 2567,23 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 1223,48 | 739 | 44 | 70,45% | 2123,87 | |||||
| CS-44 | 7 | 1237,18 | 768 | 44 | 54,55% | 1944,77 | |||||
| Controcarro 1 Mk. 2 | 9 | 1464,84 | 733 | 44 | 45,45% | 1178,19 | |||||
| E 100 | 10 | 1643,59 | 716 | 44 | 40,91% | 1039,59 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 772,32 | 492 | 44 | 36,36% | 1179,49 | |||||
| Hirschkäfer | 11 | 1736,64 | 633 | 44 | 38,64% | 964,00 | |||||
| T26E5 | 8 | 1174,05 | 798 | 44 | 45,45% | 1564,09 | |||||
| WZ-132 | 8 | 960,02 | 804 | 43 | 60,47% | 1916,81 | |||||
| 121 | 10 | 1904,28 | 730 | 43 | 44,19% | 1466,12 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 1135,49 | 860 | 43 | 67,44% | 3123,15 | |||||
| Ferdinand | 8 | 1292,30 | 702 | 43 | 58,14% | 1311,59 | |||||
| GSOR 1006 Scheme 7 | 9 | 1577,79 | 794 | 43 | 53,49% | 1632,61 | |||||
| Crusader | 6 | 547,60 | 454 | 42 | 54,76% | 1552,06 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1275,48 | 649 | 42 | 40,48% | 1373,48 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 1443,07 | 841 | 42 | 57,14% | 2226,39 | |||||
| FV226 Contradictious | 8 | 1417,05 | 808 | 42 | 54,76% | 1326,32 | |||||
| Controcarro 3 Minotauro | 10 | 1874,05 | 847 | 41 | 65,85% | 1276,78 | |||||
| IS-2 | 7 | 926,76 | 608 | 41 | 39,02% | 1029,04 | |||||
| Charioteer Nomad | 8 | 1503,00 | 813 | 41 | 60,98% | 1621,94 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 1108,03 | 804 | 40 | 67,50% | 2044,57 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 416,43 | 449 | 40 | 50,00% | 1445,13 | |||||
| Type 63 | 8 | 1322,65 | 820 | 40 | 52,50% | 1413,94 | |||||
| T-34-85 | 6 | 1007,38 | 662 | 39 | 64,10% | 2492,40 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1425,64 | 808 | 39 | 48,72% | 1286,86 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 1031,23 | 586 | 39 | 51,28% | 2058,08 | |||||
| Object 268 | 10 | 1966,82 | 598 | 39 | 35,90% | 1167,41 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1596,05 | 658 | 39 | 43,59% | 999,28 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 1939,97 | 782 | 39 | 43,59% | 1390,51 | |||||
| Object 277 | 10 | 1986,26 | 674 | 39 | 43,59% | 1500,12 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 896,97 | 721 | 38 | 65,79% | 2048,97 | |||||
| T37 | 6 | 736,68 | 690 | 38 | 44,74% | 2391,91 | |||||
| Object 252U Defender | 8 | 1393,34 | 777 | 38 | 52,63% | 1587,13 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 480,49 | 352 | 37 | 48,65% | 1330,51 | |||||
| KV-85 | 6 | 767,97 | 557 | 37 | 43,24% | 1127,40 | |||||
| CS-53 | 8 | 702,14 | 575 | 37 | 51,35% | 782,75 | |||||
| STA-2 | 8 | 988,86 | 732 | 37 | 51,35% | 1298,31 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 738,22 | 602 | 37 | 35,14% | 1487,48 | |||||
| Tiger I | 7 | 1226,00 | 757 | 36 | 47,22% | 1637,29 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 1477,97 | 682 | 36 | 44,44% | 903,77 | |||||
| IS-2-II | 8 | 993,83 | 713 | 36 | 58,33% | 1112,19 | |||||
| T-45 | 2 | 520,00 | 696 | 36 | 52,78% | 2972,06 | |||||
| T-28E with F-30 | 4 | 820,28 | 884 | 36 | 69,44% | 2593,32 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 538,69 | 647 | 35 | 71,43% | 1809,78 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 1096,51 | 662 | 35 | 51,43% | 1700,70 | |||||
| M41 | 5 | 463,69 | 369 | 35 | 51,43% | 671,88 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1342,88 | 734 | 34 | 61,76% | 2221,60 | |||||
| T-103 | 8 | 1515,24 | 871 | 34 | 64,71% | 1802,79 | |||||
| 14TP | 4 | 404,15 | 378 | 33 | 54,55% | 1595,90 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 537,52 | 515 | 33 | 60,61% | 1034,96 | |||||
| T-150 | 6 | 811,39 | 601 | 33 | 51,52% | 1342,43 | |||||
| Primo Victoria | 8 | 1062,18 | 612 | 33 | 30,30% | 1193,65 | |||||
| Ho-Ri 1 | 9 | 1391,03 | 603 | 32 | 40,63% | 863,79 | |||||
| IMT | 8 | 1598,06 | 868 | 32 | 65,63% | 1956,83 | |||||
| Hummel | 6 | 969,58 | 612 | 31 | 48,39% | 1666,48 | |||||
| Strv 74 | 6 | 1038,42 | 652 | 31 | 54,84% | 2169,87 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 772,19 | 649 | 31 | 51,61% | 1394,64 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1381,52 | 697 | 31 | 41,94% | 1202,72 | |||||
| M48A2 Räumpanzer | 8 | 1221,94 | 644 | 31 | 32,26% | 1279,84 | |||||
| Cobra | 9 | 1427,61 | 740 | 31 | 54,84% | 1270,34 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 571,00 | 555 | 30 | 56,67% | 1476,65 | |||||
| AT-FV230 Breaker | 11 | 2138,80 | 719 | 30 | 30,00% | 1114,25 | |||||
| A-44 | 7 | 1033,62 | 675 | 29 | 48,28% | 1686,80 | |||||
| P26/40 | 4 | 330,18 | 354 | 28 | 42,86% | 819,51 | |||||
| Emil I | 8 | 1453,25 | 827 | 28 | 50,00% | 1890,10 | |||||
| Grille | 5 | 636,29 | 483 | 28 | 64,29% | 1593,71 | |||||
| leKpz Borkenkäfer | 11 | 1345,68 | 783 | 28 | 46,43% | 1277,74 | |||||
| IS-4 | 10 | 1559,15 | 701 | 27 | 40,74% | 931,96 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 880,78 | 757 | 27 | 51,85% | 2439,38 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 363,46 | 384 | 26 | 46,15% | 1192,58 | |||||
| SU-76M | 4 | 300,62 | 351 | 26 | 53,85% | 817,14 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 800,58 | 617 | 26 | 42,31% | 1358,09 | |||||
| PTZ-78 | 11 | 2167,73 | 979 | 26 | 61,54% | 1369,77 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 482,00 | 546 | 26 | 46,15% | 1334,79 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 1428,77 | 792 | 26 | 50,00% | 1628,53 | |||||
| T-116 | 3 | 308,88 | 424 | 26 | 65,38% | 1577,62 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1587,35 | 795 | 26 | 46,15% | 1433,49 | |||||
| Cromwell | 6 | 1040,16 | 709 | 25 | 56,00% | 2422,33 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 1269,04 | 809 | 25 | 52,00% | 1826,46 | |||||
| T-34-2G FT | 7 | 991,08 | 653 | 25 | 52,00% | 1319,24 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 419,67 | 494 | 24 | 62,50% | 1888,00 | |||||
| Char de transition | 6 | 1111,50 | 831 | 24 | 62,50% | 2052,87 | |||||
| LHMTV | 8 | 496,42 | 535 | 24 | 41,67% | 594,77 | |||||
| Comet | 7 | 1299,78 | 949 | 23 | 69,57% | 2464,80 | |||||
| M8A1 | 4 | 992,52 | 684 | 23 | 69,57% | 3730,47 | |||||
| Char Murat | 9 | 1696,09 | 849 | 23 | 65,22% | 1633,48 | |||||
| KV-220-2 | 5 | 713,87 | 779 | 23 | 56,52% | 1358,92 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 403,65 | 537 | 23 | 39,13% | 1689,15 | |||||
| WZ-111 Alpine Tiger | 8 | 1186,87 | 740 | 23 | 43,48% | 1364,89 | |||||
| DZT-159 | 9 | 1707,17 | 739 | 23 | 39,13% | 1318,46 | |||||
| SU-85B | 4 | 470,59 | 457 | 22 | 54,55% | 1355,02 | |||||
| MT-25 | 6 | 659,91 | 765 | 22 | 72,73% | 2489,07 | |||||
| Obsidian | 8 | 1145,14 | 803 | 22 | 50,00% | 1351,18 | |||||
| KV-3 | 7 | 1058,81 | 811 | 21 | 66,67% | 1570,52 | |||||
| BZ-58 | 7 | 862,90 | 659 | 21 | 47,62% | 966,39 | |||||
| Marder 38T | 4 | 549,52 | 454 | 21 | 42,86% | 1566,49 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 466,43 | 531 | 21 | 52,38% | 1724,72 | |||||
| Object 274a | 8 | 1295,33 | 741 | 21 | 52,38% | 1571,25 | |||||
| T-50-2 | 6 | 718,57 | 731 | 21 | 47,62% | 2208,43 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 462,38 | 421 | 21 | 38,10% | 1266,27 | |||||
| Lago | 4 | 388,00 | 259 | 20 | 55,00% | 1237,63 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 1776,25 | 810 | 20 | 55,00% | 1291,00 | |||||
| 60G FT | 5 | 564,60 | 349 | 20 | 50,00% | 1058,04 | |||||
| WZ-111G FT | 9 | 1360,40 | 732 | 20 | 55,00% | 1054,19 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1788,70 | 879 | 20 | 65,00% | 1925,92 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1599,10 | 847 | 20 | 50,00% | 1379,89 | |||||
| Rambo | 9 | 1297,05 | 899 | 20 | 70,00% | 1121,11 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 237,63 | 290 | 19 | 47,37% | 622,21 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 853,32 | 542 | 19 | 42,11% | 506,59 | |||||
| ARMT | 5 | 828,32 | 840 | 19 | 57,89% | 2366,59 | |||||
| IT-3 | 4 | 777,53 | 875 | 19 | 73,68% | 3361,99 | |||||
| AC 1 Sentinel | 4 | 362,21 | 425 | 19 | 47,37% | 1127,22 | |||||
| IS-3A Peregrine | 8 | 1263,68 | 760 | 19 | 47,37% | 1195,90 | |||||
| Chrysler K GF | 8 | 1101,89 | 596 | 19 | 36,84% | 946,54 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 872,58 | 685 | 19 | 52,63% | 1585,26 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 205,44 | 271 | 18 | 38,89% | 372,59 | |||||
| DS PZInż | 5 | 632,78 | 428 | 18 | 38,89% | 1149,52 | |||||
| Object 705A | 10 | 2038,67 | 928 | 18 | 66,67% | 1573,36 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 613,28 | 662 | 18 | 50,00% | 1899,11 | |||||
| StuG IV | 5 | 755,28 | 581 | 18 | 44,44% | 1915,98 | |||||
| 114 SP2 | 10 | 1840,83 | 709 | 18 | 50,00% | 1087,30 | |||||
| SMV CC-56 | 7 | 801,00 | 569 | 17 | 52,94% | 1000,90 | |||||
| Churchill VII | 6 | 908,59 | 734 | 17 | 41,18% | 1908,10 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 824,24 | 673 | 17 | 64,71% | 928,63 | |||||
| E 75 TS | 8 | 1608,94 | 921 | 17 | 58,82% | 2198,66 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1836,53 | 980 | 17 | 64,71% | 2078,49 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 1022,76 | 791 | 17 | 64,71% | 2198,93 | |||||
| T34 B | 8 | 1216,35 | 687 | 17 | 52,94% | 1322,60 | |||||
| SMV CC-67 | 8 | 936,50 | 625 | 16 | 50,00% | 873,75 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 259,81 | 388 | 16 | 50,00% | 668,66 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 558,88 | 449 | 16 | 50,00% | 876,01 | |||||
| Churchill Gun Carrier | 6 | 731,19 | 471 | 16 | 43,75% | 1153,15 | |||||
| KPz 3 Projekt 07 HK | 9 | 1850,13 | 732 | 16 | 50,00% | 1857,54 | |||||
| KV-5 | 8 | 1183,94 | 745 | 16 | 50,00% | 1205,48 | |||||
| TS-5 | 8 | 1440,81 | 746 | 16 | 43,75% | 1449,59 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 202,93 | 235 | 15 | 46,67% | 698,96 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 508,00 | 557 | 15 | 66,67% | 1679,58 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 1815,80 | 895 | 15 | 66,67% | 1501,93 | |||||
| S35 CA | 5 | 375,33 | 405 | 15 | 53,33% | 687,54 | |||||
| M-II-Y | 7 | 1068,80 | 620 | 15 | 33,33% | 1184,80 | |||||
| Kampfpanzer 07 P(E) | 10 | 2124,00 | 751 | 15 | 33,33% | 1412,36 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 413,60 | 696 | 15 | 46,67% | 2002,96 | |||||
| Panther/M10 | 7 | 1056,60 | 811 | 15 | 53,33% | 1968,40 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1948,33 | 843 | 15 | 53,33% | 1687,36 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1647,20 | 753 | 15 | 53,33% | 1771,61 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 963,71 | 634 | 14 | 42,86% | 1832,72 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 2384,64 | 888 | 14 | 50,00% | 1852,91 | |||||
| Type 1 Ho-Ni II | 4 | 697,57 | 633 | 14 | 57,14% | 1597,68 | |||||
| Chimera | 8 | 1122,14 | 684 | 14 | 42,86% | 1035,97 | |||||
| Projet Louis | 9 | 1249,86 | 744 | 14 | 35,71% | 1260,23 | |||||
| SU-100I | 5 | 966,43 | 676 | 14 | 35,71% | 1703,49 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 559,85 | 500 | 13 | 61,54% | 2090,48 | |||||
| CC-46 Pancernik | 9 | 1563,31 | 701 | 13 | 30,77% | 1286,00 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 536,77 | 621 | 13 | 69,23% | 1525,65 | |||||
| M4 Improved | 5 | 684,54 | 678 | 13 | 38,46% | 1794,43 | |||||
| XM66F | 8 | 1331,38 | 723 | 13 | 46,15% | 1307,74 | |||||
| Taschenratte | 11 | 1878,08 | 826 | 13 | 38,46% | 895,67 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1033,15 | 759 | 13 | 53,85% | 1050,00 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 974,31 | 694 | 13 | 38,46% | 1556,76 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 310,92 | 687 | 12 | 75,00% | 2327,12 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 402,58 | 287 | 12 | 41,67% | 1393,88 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 535,33 | 578 | 12 | 66,67% | 1397,04 | |||||
| Renault G1 | 5 | 241,17 | 357 | 12 | 58,33% | 540,23 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 1187,67 | 875 | 12 | 66,67% | 2100,99 | |||||
| Type 57 | 8 | 1253,17 | 832 | 12 | 58,33% | 1316,68 | |||||
| Object 907 | 10 | 1917,83 | 795 | 12 | 58,33% | 1337,58 | |||||
| Pz.Kpfw. T 15 | 3 | 673,00 | 833 | 12 | 41,67% | 3933,68 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 718,25 | 751 | 12 | 66,67% | 2861,62 | |||||
| Somua SM | 8 | 1321,75 | 553 | 12 | 16,67% | 1416,36 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 238,73 | 287 | 11 | 27,27% | 62,14 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1903,73 | 765 | 11 | 45,45% | 1615,34 | |||||
| Panhard EBR 75 (FL 10) | 8 | 909,27 | 707 | 11 | 54,55% | 1495,00 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1139,18 | 640 | 11 | 36,36% | 834,16 | |||||
| Tetrarch | 2 | 410,45 | 554 | 11 | 72,73% | 2330,02 | |||||
| TT-130M | 9 | 1536,27 | 816 | 11 | 54,55% | 1436,03 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 1029,64 | 696 | 11 | 45,45% | 1658,04 | |||||
| Turán III prototípus | 5 | 729,82 | 614 | 11 | 45,45% | 1906,02 | |||||
| Chi-Ni | 2 | 89,60 | 150 | 10 | 30,00% | 181,03 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 586,00 | 791 | 10 | 60,00% | 4163,37 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 133,10 | 257 | 10 | 50,00% | 275,75 | |||||
| Škoda T 15A | 4 | 971,00 | 800 | 10 | 40,00% | 1789,50 | |||||
| Felice | 9 | 1351,30 | 503 | 10 | 10,00% | 1019,11 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 516,10 | 389 | 10 | 70,00% | 1239,74 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1809,90 | 809 | 10 | 60,00% | 1495,09 | |||||
| K-2 | 8 | 1455,00 | 879 | 10 | 50,00% | 1661,73 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 1343,50 | 837 | 10 | 60,00% | 1511,33 | |||||
| Ashbringer | 10 | 1722,00 | 922 | 10 | 60,00% | 1131,57 | |||||
| Matilda Black Prince | 5 | 818,50 | 842 | 10 | 70,00% | 2269,51 | |||||
| TOG II* | 6 | 1004,00 | 750 | 10 | 60,00% | 1722,96 | |||||
| Object 452K | 10 | 1575,40 | 580 | 10 | 20,00% | 980,84 | |||||
| ISU-122S | 7 | 904,10 | 488 | 10 | 40,00% | 1031,43 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 1526,70 | 957 | 10 | 50,00% | 2774,23 | |||||
| M15/42 | 3 | 171,44 | 374 | 9 | 77,78% | 558,10 | |||||
| 10TP | 3 | 263,33 | 279 | 9 | 44,44% | 879,66 | |||||
| 113 | 10 | 1562,11 | 841 | 9 | 66,67% | 1376,95 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 955,89 | 776 | 9 | 55,56% | 2010,26 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 2301,78 | 890 | 9 | 55,56% | 1793,18 | |||||
| FV225 Collector | 9 | 1330,00 | 667 | 9 | 22,22% | 776,76 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1934,22 | 964 | 9 | 55,56% | 2003,64 | |||||
| Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) | 8 | 900,11 | 688 | 9 | 66,67% | 1104,32 | |||||
| AMR 35 | 2 | 286,11 | 423 | 9 | 44,44% | 1465,30 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 1452,22 | 832 | 9 | 55,56% | 1696,14 | |||||
| FCM 2C | 3 | 546,78 | 517 | 9 | 22,22% | 1877,58 | |||||
| Black Rock | 11 | 1627,22 | 910 | 9 | 55,56% | 994,07 | |||||
| M14/41 | 2 | 192,63 | 250 | 8 | 12,50% | 549,13 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 1049,00 | 818 | 8 | 87,50% | 2141,84 | |||||
| M24 Chaffee No. 594 | 5 | 839,50 | 748 | 8 | 25,00% | 2748,04 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1384,13 | 748 | 8 | 50,00% | 1341,12 | |||||
| T 55A | 9 | 1597,63 | 788 | 8 | 50,00% | 1363,87 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 170,57 | 353 | 7 | 85,71% | 650,48 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 153,57 | 335 | 7 | 71,43% | 779,18 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 338,29 | 437 | 7 | 71,43% | 1816,28 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 433,00 | 595 | 7 | 71,43% | 2364,42 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 303,29 | 438 | 7 | 85,71% | 1168,78 | |||||
| Rheinmetall Begleitwagen | 3 | 942,14 | 1206 | 7 | 85,71% | 2400,85 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 562,14 | 855 | 7 | 57,14% | 2592,10 | |||||
| TS-60 | 9 | 1849,43 | 978 | 7 | 71,43% | 1802,81 | |||||
| TS-6 | 9 | 1919,43 | 942 | 7 | 57,14% | 1900,32 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 444,57 | 592 | 7 | 57,14% | 1308,03 | |||||
| M22 Locust | 3 | 646,29 | 991 | 7 | 71,43% | 3824,29 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 294,00 | 469 | 7 | 28,57% | 1502,60 | |||||
| 8,8 cm Pak 43 Jagdtiger | 8 | 1024,57 | 637 | 7 | 28,57% | 1053,53 | |||||
| VK 72.01 (K) | 10 | 2061,86 | 1044 | 7 | 71,43% | 1547,74 | |||||
| Udarniy | 8 | 995,57 | 722 | 7 | 42,86% | 777,20 | |||||
| Stinger | 10 | 1571,14 | 449 | 7 | 14,29% | 781,00 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 743,50 | 769 | 6 | 66,67% | 4287,37 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2349,00 | 896 | 6 | 66,67% | 1773,99 | |||||
| Object 752 | 9 | 1903,83 | 1086 | 6 | 83,33% | 1762,33 | |||||
| Lorraine 50 t | 9 | 1053,50 | 809 | 6 | 66,67% | 946,91 | |||||
| Lago M38 | 3 | 628,50 | 759 | 6 | 50,00% | 2220,82 | |||||
| Matilda IV | 5 | 689,33 | 930 | 6 | 66,67% | 1903,25 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 2030,83 | 844 | 6 | 33,33% | 2938,07 | |||||
| Toro | 9 | 1497,50 | 499 | 6 | 0,00% | 1118,50 | |||||
| Excalibur | 6 | 950,50 | 562 | 6 | 33,33% | 1506,48 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 1007,00 | 442 | 6 | 0,00% | 1057,86 | |||||
| Object 265T | 9 | 2445,83 | 800 | 6 | 33,33% | 2029,05 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 556,80 | 472 | 5 | 100,00% | 1967,68 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 430,00 | 226 | 5 | 0,00% | 955,44 | |||||
| Marder II | 3 | 200,40 | 238 | 5 | 40,00% | 410,73 | |||||
| Bishop | 5 | 470,80 | 281 | 5 | 20,00% | 786,92 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 730,60 | 707 | 5 | 60,00% | 1322,53 | |||||
| Cromwell Applique | 5 | 421,80 | 456 | 5 | 40,00% | 618,78 | |||||
| Ram II | 5 | 708,00 | 692 | 5 | 60,00% | 1796,84 | |||||
| L-60 | 2 | 311,00 | 647 | 5 | 60,00% | 2276,04 | |||||
| TBT | 9 | 1731,60 | 1084 | 5 | 80,00% | 1531,80 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 1525,40 | 778 | 5 | 20,00% | 2053,91 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 2270,80 | 1140 | 5 | 80,00% | 2380,65 | |||||
| AMX Chasseur de chars | 8 | 269,00 | 334 | 5 | 20,00% | 36,24 | |||||
| Brennos | 8 | 1716,80 | 705 | 5 | 40,00% | 1597,51 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1392,00 | 1011 | 4 | 75,00% | 1824,97 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 369,75 | 393 | 4 | 50,00% | 549,14 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 58,25 | 206 | 4 | 75,00% | 261,00 | |||||
| A-43 | 6 | 1528,50 | 1125 | 4 | 100,00% | 3762,94 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 678,75 | 409 | 4 | 25,00% | 444,84 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 667,00 | 544 | 4 | 25,00% | 2196,55 | |||||
| Windhund | 8 | 1137,75 | 718 | 4 | 50,00% | 1224,16 | |||||
| Object 780 | 10 | 2507,25 | 929 | 4 | 50,00% | 1995,91 | |||||
| Chaffee Camouflaged | 5 | 777,75 | 653 | 4 | 50,00% | 1878,38 | |||||
| KB-52 | 9 | 2386,75 | 1294 | 4 | 100,00% | 2322,31 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 317,67 | 299 | 3 | 100,00% | 1268,72 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 96,33 | 193 | 3 | 33,33% | 293,60 | |||||
| 7TP | 2 | 150,33 | 314 | 3 | 66,67% | 562,12 | |||||
| AT-1 | 2 | 239,00 | 300 | 3 | 66,67% | 1059,60 | |||||
| T-62A | 10 | 2121,00 | 669 | 3 | 33,33% | 1600,46 | |||||
| Black Prince II | 7 | 1400,67 | 1116 | 3 | 66,67% | 2422,90 | |||||
| Object 283 | 9 | 1116,33 | 456 | 3 | 0,00% | 911,26 | |||||
| A7E3 | 3 | 448,00 | 471 | 3 | 33,33% | 1551,19 | |||||
| Fantôme | 9 | 459,00 | 777 | 3 | 100,00% | 391,83 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 123,50 | 193 | 2 | 50,00% | 511,96 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 299,00 | 302 | 2 | 50,00% | 1367,59 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 187,50 | 256 | 2 | 100,00% | 858,34 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 201,50 | 573 | 2 | 100,00% | 1161,69 | |||||
| MS-1 | 1 | 90,50 | 130 | 2 | 50,00% | 301,27 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 734,00 | 577 | 2 | 0,00% | 3807,63 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 210,50 | 393 | 2 | 50,00% | 889,19 | |||||
| CS-59 | 9 | 1115,00 | 892 | 2 | 100,00% | 988,26 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 275,00 | 521 | 2 | 50,00% | 1266,29 | |||||
| M4-85 | 5 | 570,00 | 539 | 2 | 50,00% | 1060,15 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 321,50 | 393 | 2 | 50,00% | 795,22 | |||||
| Caliban | 8 | 999,50 | 406 | 2 | 0,00% | 915,09 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1304,00 | 660 | 2 | 50,00% | 1022,92 | |||||
| T95/FV4201 Chieftain | 10 | 1889,00 | 787 | 2 | 50,00% | 955,51 | |||||
| Valiant | 5 | 984,00 | 923 | 2 | 50,00% | 2723,82 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 576,00 | 369 | 2 | 0,00% | 327,10 | |||||
| Straussler V–4/40 | 3 | 599,00 | 632 | 2 | 50,00% | 2476,44 | |||||
| AMR P.103 | 2 | 509,00 | 594 | 2 | 50,00% | 2012,27 | |||||
| Sentinelle | 9 | 1662,50 | 417 | 2 | 0,00% | 946,14 | |||||
| Chi-Go | 7 | 1421,00 | 1008 | 2 | 50,00% | 1932,60 | |||||
| Leox | 9 | 912,50 | 360 | 2 | 0,00% | 504,57 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 310,00 | 624 | 1 | 100,00% | 2079,45 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 262,00 | 281 | 1 | 100,00% | 1467,81 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 87,00 | 269 | 1 | 100,00% | 430,36 | |||||
| 4TP | 1 | 80,00 | 507 | 1 | 100,00% | 384,75 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 46,00 | 173 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 413,00 | 540 | 1 | 100,00% | 1086,17 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 173,00 | 272 | 1 | 0,00% | 483,26 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 2795,00 | 1328 | 1 | 100,00% | 3363,88 | |||||
| T1E6 | 2 | 1063,00 | 1635 | 1 | 100,00% | 9992,47 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 486,00 | 842 | 1 | 100,00% | 1175,58 | |||||
| Vickers 6 ton | 2 | 731,00 | 609 | 1 | 0,00% | 3688,27 | |||||
| M3A3 Stuart | 3 | 500,00 | 908 | 1 | 100,00% | 1726,97 |
BAHADIR__
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 45829 | 13 | 136 | 610 | ||||
| Ø Razina | 7,63 | 7,92 | 7,36 | 8,07 | ||||
| Pobjede | 23980 | 52,32% | 7 | 53,85% | 71 | 52,21% | 308 | 50,49% |
| Izgubljene | 21021 | 45,87% | 6 | 46,15% | 63 | 46,32% | 295 | 48,36% |
| Neriješeno | 828 | 1,81% | 0 | 0,00% | 2 | 1,47% | 7 | 1,15% |
| Preživjele bitke | 15898 | 34,69% | 5 | 38,46% | 42 | 30,88% | 178 | 29,18% |
| Uništenih tenkova | 46968 | 1,02 | 10 | 0,77 | 140 | 1,03 | 553 | 0,91 |
| Odnos razaranja | 1,57 | 1,25 | 1,49 | 1,28 | ||||
| Otkriveno tenkova | 42198 | 0,92 | 13 | 1,00 | 138 | 1,01 | 600 | 0,98 |
| Počinjena šteta | 1.329,62 | 945,69 | 1.438,22 | 1.446,89 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 59891 | 1,31 | 19 | 1,46 | 132 | 0,97 | 574 | 0,94 |
| Obrambeni bodovi | 18355 | 0,40 | 0 | 0,00 | 4 | 0,03 | 246 | 0,40 |
| Iskustvo | 734,23 | 695,00 | 807,13 | 787,88 | ||||
| WN7 | 1267,93 | 958,47 | 1323,75 | 1187,24 | ||||
| WN8 | 1659,46 | 898,04 | 1667,98 | 1518,24 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 45829 | |
| Ø Razina | 7,63 | |
| Pobjede | 23980 | 52,32% |
| Izgubljene | 21021 | 45,87% |
| Neriješeno | 828 | 1,81% |
| Preživjele bitke | 15898 | 34,69% |
| Uništenih tenkova | 46968 | 1,02 |
| Odnos razaranja | 1,57 | |
| Otkriveno tenkova | 42198 | 0,92 |
| Počinjena šteta | 1.329,62 | |
| Bodovi zauzimanja | 59891 | 1,31 |
| Obrambeni bodovi | 18355 | 0,40 |
| Iskustvo | 734,23 | |
| WN7 | 1267,93 | |
| WN8 | 1659,46 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 13 | |
| Ø Razina | 7,92 | |
| Pobjede | 7 | 53,85% |
| Izgubljene | 6 | 46,15% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 5 | 38,46% |
| Uništenih tenkova | 10 | 0,77 |
| Odnos razaranja | 1,25 | |
| Otkriveno tenkova | 13 | 1,00 |
| Počinjena šteta | 945,69 | |
| Bodovi zauzimanja | 19 | 1,46 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 695,00 | |
| WN7 | 958,47 | |
| WN8 | 898,04 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 136 | |
| Ø Razina | 7,36 | |
| Pobjede | 71 | 52,21% |
| Izgubljene | 63 | 46,32% |
| Neriješeno | 2 | 1,47% |
| Preživjele bitke | 42 | 30,88% |
| Uništenih tenkova | 140 | 1,03 |
| Odnos razaranja | 1,49 | |
| Otkriveno tenkova | 138 | 1,01 |
| Počinjena šteta | 1.438,22 | |
| Bodovi zauzimanja | 132 | 0,97 |
| Obrambeni bodovi | 4 | 0,03 |
| Iskustvo | 807,13 | |
| WN7 | 1323,75 | |
| WN8 | 1667,98 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 610 | |
| Ø Razina | 8,07 | |
| Pobjede | 308 | 50,49% |
| Izgubljene | 295 | 48,36% |
| Neriješeno | 7 | 1,15% |
| Preživjele bitke | 178 | 29,18% |
| Uništenih tenkova | 553 | 0,91 |
| Odnos razaranja | 1,28 | |
| Otkriveno tenkova | 600 | 0,98 |
| Počinjena šteta | 1.446,89 | |
| Bodovi zauzimanja | 574 | 0,94 |
| Obrambeni bodovi | 246 | 0,40 |
| Iskustvo | 787,88 | |
| WN7 | 1187,24 | |
| WN8 | 1518,24 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 173 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 62 | 35,84% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 105 | 60,69% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 6 | 3,47% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 47 | 27,17% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 108 | 0,62 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 86 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 1.956,21 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 67 | 0,39 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 306 | 1,77 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 592,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 173 | |
| Pobjede | 62 | 35,84% |
| Izgubljene | 105 | 60,69% |
| Neriješeno | 6 | 3,47% |
| Preživjele bitke | 47 | 27,17% |
| Uništenih tenkova | 108 | 0,62 |
| Odnos razaranja | 0,86 | |
| Otkriveno tenkova | 86 | 0,50 |
| Počinjena šteta | 1.956,21 | |
| Bodovi zauzimanja | 67 | 0,39 |
| Obrambeni bodovi | 306 | 1,77 |
| Iskustvo | 592,01 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 103 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 54 | 52,43% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 47 | 45,63% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 2 | 1,94% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 47 | 45,63% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 74 | 0,72 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 1,32 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 104 | 1,01 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 1.027,23 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 99 | 0,96 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 108 | 1,05 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 656,47 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 103 | |
| Pobjede | 54 | 52,43% |
| Izgubljene | 47 | 45,63% |
| Neriješeno | 2 | 1,94% |
| Preživjele bitke | 47 | 45,63% |
| Uništenih tenkova | 74 | 0,72 |
| Odnos razaranja | 1,32 | |
| Otkriveno tenkova | 104 | 1,01 |
| Počinjena šteta | 1.027,23 | |
| Bodovi zauzimanja | 99 | 0,96 |
| Obrambeni bodovi | 108 | 1,05 |
| Iskustvo | 656,47 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 137 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 60 | 43,80% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 77 | 56,20% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 53 | 38,69% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 84 | 0,61 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 1,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 126 | 0,92 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 1.140,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 234 | 1,71 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 734 | 5,36 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 687,62 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 137 | |
| Pobjede | 60 | 43,80% |
| Izgubljene | 77 | 56,20% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 53 | 38,69% |
| Uništenih tenkova | 84 | 0,61 |
| Odnos razaranja | 1,00 | |
| Otkriveno tenkova | 126 | 0,92 |
| Počinjena šteta | 1.140,03 | |
| Bodovi zauzimanja | 234 | 1,71 |
| Obrambeni bodovi | 734 | 5,36 |
| Iskustvo | 687,62 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 11812 | 9 | 18 | 92 | ||||
| Pobjede | 5472 | 46,33% | 2 | 22,22% | 5 | 27,78% | 42 | 45,65% |
| Izgubljene | 6113 | 51,75% | 7 | 77,78% | 13 | 72,22% | 50 | 54,35% |
| Neriješeno | 227 | 1,92% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 4342 | 36,76% | 2 | 22,22% | 4 | 22,22% | 29 | 31,52% |
| Uništenih tenkova | 8407 | 0,71 | 5 | 0,56 | 13 | 0,72 | 56 | 0,61 |
| Odnos razaranja | 1,13 | 0,71 | 0,93 | 0,89 | ||||
| Otkriveno tenkova | 11115 | 0,94 | 12 | 1,33 | 18 | 1,00 | 114 | 1,24 |
| Počinjena šteta | 1.608,09 | 2.179,44 | 2.339,56 | 1.804,87 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 22935 | 1,94 | 75 | 8,33 | 75 | 4,17 | 333 | 3,62 |
| Obrambeni bodovi | 32442 | 2,75 | 25 | 2,78 | 104 | 5,78 | 277 | 3,01 |
| Iskustvo | 726,09 | 597,89 | 705,33 | 773,07 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 11812 | |
| Pobjede | 5472 | 46,33% |
| Izgubljene | 6113 | 51,75% |
| Neriješeno | 227 | 1,92% |
| Preživjele bitke | 4342 | 36,76% |
| Uništenih tenkova | 8407 | 0,71 |
| Odnos razaranja | 1,13 | |
| Otkriveno tenkova | 11115 | 0,94 |
| Počinjena šteta | 1.608,09 | |
| Bodovi zauzimanja | 22935 | 1,94 |
| Obrambeni bodovi | 32442 | 2,75 |
| Iskustvo | 726,09 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 9 | |
| Pobjede | 2 | 22,22% |
| Izgubljene | 7 | 77,78% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 2 | 22,22% |
| Uništenih tenkova | 5 | 0,56 |
| Odnos razaranja | 0,71 | |
| Otkriveno tenkova | 12 | 1,33 |
| Počinjena šteta | 2.179,44 | |
| Bodovi zauzimanja | 75 | 8,33 |
| Obrambeni bodovi | 25 | 2,78 |
| Iskustvo | 597,89 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 18 | |
| Pobjede | 5 | 27,78% |
| Izgubljene | 13 | 72,22% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 4 | 22,22% |
| Uništenih tenkova | 13 | 0,72 |
| Odnos razaranja | 0,93 | |
| Otkriveno tenkova | 18 | 1,00 |
| Počinjena šteta | 2.339,56 | |
| Bodovi zauzimanja | 75 | 4,17 |
| Obrambeni bodovi | 104 | 5,78 |
| Iskustvo | 705,33 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 92 | |
| Pobjede | 42 | 45,65% |
| Izgubljene | 50 | 54,35% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 29 | 31,52% |
| Uništenih tenkova | 56 | 0,61 |
| Odnos razaranja | 0,89 | |
| Otkriveno tenkova | 114 | 1,24 |
| Počinjena šteta | 1.804,87 | |
| Bodovi zauzimanja | 333 | 3,62 |
| Obrambeni bodovi | 277 | 3,01 |
| Iskustvo | 773,07 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 4858 | 12 | 101 | 320 | ||||
| Pobjede | 2560 | 52,70% | 6 | 50,00% | 48 | 47,52% | 166 | 51,88% |
| Izgubljene | 2247 | 46,25% | 6 | 50,00% | 52 | 51,49% | 151 | 47,19% |
| Neriješeno | 51 | 1,05% | 0 | 0,00% | 1 | 0,99% | 3 | 0,94% |
| Preživjele bitke | 1951 | 40,16% | 4 | 33,33% | 38 | 37,62% | 126 | 39,38% |
| Uništenih tenkova | 3737 | 0,77 | 5 | 0,42 | 66 | 0,65 | 246 | 0,77 |
| Odnos razaranja | 1,29 | 0,63 | 1,05 | 1,27 | ||||
| Otkriveno tenkova | 3320 | 0,68 | 10 | 0,83 | 71 | 0,70 | 257 | 0,80 |
| Počinjena šteta | 2.266,24 | 2.057,42 | 2.167,84 | 2.187,81 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 5386 | 1,11 | 0 | 0,00 | 107 | 1,06 | 361 | 1,13 |
| Obrambeni bodovi | 3939 | 0,81 | 0 | 0,00 | 157 | 1,55 | 312 | 0,98 |
| Iskustvo | 871,48 | 736,75 | 815,36 | 876,60 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 4858 | |
| Pobjede | 2560 | 52,70% |
| Izgubljene | 2247 | 46,25% |
| Neriješeno | 51 | 1,05% |
| Preživjele bitke | 1951 | 40,16% |
| Uništenih tenkova | 3737 | 0,77 |
| Odnos razaranja | 1,29 | |
| Otkriveno tenkova | 3320 | 0,68 |
| Počinjena šteta | 2.266,24 | |
| Bodovi zauzimanja | 5386 | 1,11 |
| Obrambeni bodovi | 3939 | 0,81 |
| Iskustvo | 871,48 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 12 | |
| Pobjede | 6 | 50,00% |
| Izgubljene | 6 | 50,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 4 | 33,33% |
| Uništenih tenkova | 5 | 0,42 |
| Odnos razaranja | 0,63 | |
| Otkriveno tenkova | 10 | 0,83 |
| Počinjena šteta | 2.057,42 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 736,75 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 101 | |
| Pobjede | 48 | 47,52% |
| Izgubljene | 52 | 51,49% |
| Neriješeno | 1 | 0,99% |
| Preživjele bitke | 38 | 37,62% |
| Uništenih tenkova | 66 | 0,65 |
| Odnos razaranja | 1,05 | |
| Otkriveno tenkova | 71 | 0,70 |
| Počinjena šteta | 2.167,84 | |
| Bodovi zauzimanja | 107 | 1,06 |
| Obrambeni bodovi | 157 | 1,55 |
| Iskustvo | 815,36 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 320 | |
| Pobjede | 166 | 51,88% |
| Izgubljene | 151 | 47,19% |
| Neriješeno | 3 | 0,94% |
| Preživjele bitke | 126 | 39,38% |
| Uništenih tenkova | 246 | 0,77 |
| Odnos razaranja | 1,27 | |
| Otkriveno tenkova | 257 | 0,80 |
| Počinjena šteta | 2.187,81 | |
| Bodovi zauzimanja | 361 | 1,13 |
| Obrambeni bodovi | 312 | 0,98 |
| Iskustvo | 876,60 | |
Anzeigen
Anzeigen